PDA

View Full Version : Вече ходим с нея,а съм още по-объркан,помогнете



vamp
03-01-2008, 08:22
Ето,че дойде и деня в който тръгнахме с моето момиче,след доста чакане,4 месеца от както се знаем и 2 месеца от както се познаваме и излизаме заедно.Много се старах,много усилия и търпение вложих,дори започнах да мисля за някакво бъдеще.Приказките в любовта обаче като,че ли винаги пречат.Може би не трябваше да и обяснявам чак толкова чувствата си!По-добре да бях мълчал и да не я обърквам...
Харесвам я,държа на нея,ценя я,обаче тя не ми вярва и дори ми го каза.Не и се сърдя,само с времето мога да и покажа,че наистина съм това което съм и не говоря лъжи.Не го ли разбра обаче за всичкото това време?
Не съм разочарован въпреки всичко,щастлив съм,когато я държа за ръка съм горд да кажа това е моето момиче,всеки миг с нея е готин.
И все пак още първата вечер от както ходим се чувствам неловко,неудобно,защото виждам притеснението в нея.За цялата вечер я целунах само 3 пъти,минало е толкова време от когато не съм бил с момиче,да не говорим ,че никога не съм имал гадже.Чувствам се като някакъв зубър и смотаняк.Имам чувството,че не знам и как да я целуна.Днес сутринта станах много рано,мисълта за нея не ми дава да спя,въпреки,че снощи се прибрах късно,след като я изпратих се видях със старите приятели.Пред тях не говоря нищо за нея,те знаят що за човек съм,не искам да им обяснявам с коя ходя и какво чувствам,защото не искам да ми попречат по някакъв начин.Те ме забъркват само в проблемиСамо им казах да не говорят за мен и нея пред никой друг и да се правят ,че не знаят.Снощи дори щяха да ме арестуват заради тях,какво щеше да си помисли моята сладурана,какво щях да кажа на наште,изобщо пука ли му на някой за мен си мисля пак.С моето момиче се държа като спек,честно казано.Не искам да кажа,че вината е в нея,обаче всеки път когато почна да я прегръщам и целувам,тя е притеснена,така ми се струва,единствено когато я държа за ръка май се чувства добре,тогава и аз се чувствам добре.Говорим си много,на всякакви теми,тя знае много за мен,обаче все едно съм и приятелка,не гадже,дори не знам като какво ме възприема тя.
Снощи когато я изпратих до утях,не се прибрах,от много време насам излязох пак по улиците,спомних си как се мотаех преди с приятели,ходех по кафета,забивах гаджета без да чувствам нищо към тях,за мен те бяха просто "спорт".Влязох в едно кафе с приятелите,тогава видях едно момиче с което флиртувах преди,държах се лошо с нея ,обаче тя се зарадва да ме види,дойде при мен,хвана ме за ръката,прегърна ме,говорехме си много близо заради силната музика,помислих си,защо моето момиче не ме чувства така близък и не се държи с мен така,не хапя мамка му.Сега обаче чакам моето момиче да влезе в скайп,да се разберем,да излезем на разходка,защото искам да я видя,да бъда с нея.Станах рано сутринта,а тя още не е влязла,хваща ме параноята,че не иска да влезе заради мен,че не съм се представил като трябва първата ни вечер.Чувствам се като смотаняк,наистина.
Все едно съм 2-ма различни човека,с курвите съм готин,с доброто момиче не струвам нищо.И с тия целувки ми е много трудно,имам чувството,че ако тръгна да я целувам по-страстно тя ще се дръпне и ще се смути.Аз искам да се чувства добре с мен,не искам да я притесня по какъвто и да е,целувам я почти формално.Като,че ли вече съм и забравил как става и много се притеснявам,комплексирам се почти.Почти не използвам езика си,даже не помня какво е страсна целувка между гаджета,помня само,че трябва да има сихрон с партниора и взаимни чувства,сега има ли ги не знам.Имам чувството ,че е с мен,защото не иска да ме нарани и т.н.
Какво да правя бе хора?Къде е проблема?

sexa_na_kompleksa
03-01-2008, 08:27
На колко години сте?

vamp
03-01-2008, 08:29
На колко години сте?

Аз съм дърт батка,на 19,тя е 15-16.

VinDiesel
03-01-2008, 08:31
Кажи ми 1-во от снощи ли ходите и ти на колко години си и тя на колко е :) Ако си префилмирал нещата много ясно че няма да ти вярва.Не е трябвало да и обясняваш колко си добър и т.н а да оставиш това тя да го разбере :)

gandji
03-01-2008, 08:31
Проблема ми в мойта тема е сащя като твоя ( почети сащя де ) и дано твойта не постапи както това момиче за което говоря в мойта тема с мен

vamp
03-01-2008, 08:42
Кажи ми 1-во от снощи ли ходите и ти на колко години си и тя на колко е :) Ако си префилмирал нещата много ясно че няма да ти вярва.Не е трябвало да и обясняваш колко си добър и т.н а да оставиш това тя да го разбере :)

Ми според мен ходим,според нея не знам,уж си говорихме преди това,че трябва да пробваме,а снощи беше 1-вата целувка.Аз съм на 19,тя на 16.Не съм я филмирал,просто знае какъв съм бил преди,знае и някои неща от мен,които не исках да научи от друг.Не съм се изтъквал,държа се нормално и сериозно.Преди съм бил това,което тя не харесва,но с нея винаги съм бил друг и съм се променил изобщо до някъде.
Тия всичките неща,които написах ме мъчат страшно много,не исках да казвам пред никой друг,защото тя снощи ми каза,че сигурно според мен е спекана и срамежлива,аз си го помислих,но и казах,че не мисля така и не е такава.Не исках съвет от приятели и познати,защото не искам по някакъв начин да я предам или нараня ако кажа пред някой друг това и тя научи,знам ,че ще го приеме тежко и че е предадена,аз не искам да го направя.Искам да знае,че може да разчита на мен винаги и никога няма да я предам.
Пиша тук,защото искам да оправя нещата,всичко да е наред,не искам да я зарежа както съм правил с други момичета.ТЯ е специална за мен и е крайно време да порасна и да спра да се държа като лайнар.
А как се притеснявам да не прочете всичко това по някаква случайност,как ще се изложа само и тя как би го приела не знам,сигурно ще проваля всичко...

VinDiesel
03-01-2008, 08:52
Е че вие щом снощи сте се целунали за 1-ви път ти какво искаш от 1-вия ден тя да е спокойна при положение че знае какъв си бил преди. Ще и трябва време да те опознае може би до седмица или 2 седмици тя ще разбере че не си такъв. Дръж се естествено постарай се повече да приказваш с нея и по малко да целуваш :)

vamp
03-01-2008, 09:02
Е че вие щом снощи сте се целунали за 1-ви път ти какво искаш от 1-вия ден тя да е спокойна при положение че знае какъв си бил преди. Ще и трябва време да те опознае може би до седмица или 2 седмици тя ще разбере че не си такъв. Дръж се естествено постарай се повече да приказваш с нея и по малко да целуваш :)

Засега така права ама се чувствам като бастун,според теб обаче така е правилно така ли?
Аз сега отивам да тренирам,че ще полудея,пък после дано изляза с нея.
А мислиш ли,че тя ще има търпението да се убеди,че съм искрен и пред нея не лъжа,че ще иска да ме опознае или просто след няколко дни ще ми каже,нека си останем приятели,виж,че не става.
Бих се почувствал много кофти,най-лошото е,че сега съм неуверен в себе си.Аз иначе не бързам за никъде,просто сега след като написах тая тема,като,че ли ми става ясно,тя още ме познава,не че не иска да бъде с мен,това ли е?
Трябва и време да свикне и да повярва в мен?

white_chik
03-01-2008, 09:08
Много добре те разбирам.С бивщото ми гадже бяхме точно така.При нас беше абсолютен душевен синхрон,говорехме си за всичко,бяхме на едно мнение по повечето въпроси,допълвахме се идеално.Но,естествмено винаги идва едно "Но",нямаше силно физическо привличане от моя страна.Излизахме и точно като вас целувахме се по 4-5 пъти и се държахме за ръце и колкото и добре да се разбирахме,другото си липсваше.Не знам какъв съвет да ти дам,може би все още сте в началото на връзката,тя все още не се е отпуснала достатъчно,така че опитай се да се отпуснеш,предразполагай я и тя да се отпускка пред теб.

vamp
03-01-2008, 10:40
Много добре те разбирам.С бивщото ми гадже бяхме точно така.При нас беше абсолютен душевен синхрон,говорехме си за всичко,бяхме на едно мнение по повечето въпроси,допълвахме се идеално.Но,естествмено винаги идва едно "Но",нямаше силно физическо привличане от моя страна.Излизахме и точно като вас целувахме се по 4-5 пъти и се държахме за ръце и колкото и добре да се разбирахме,другото си липсваше.Не знам какъв съвет да ти дам,може би все още сте в началото на връзката,тя все още не се е отпуснала достатъчно,така че опитай се да се отпуснеш,предразполагай я и тя да се отпускка пред теб.

Искаш да кажеш,че не ме харесва,не я привличам?
Ти казвала ли си на твоето момче,че е готин и т.н.Тя ми го е казвала не малко пъти...Но дали наистина го мисли,май не,защото преди това ми е казвала,че за нея най-важна е душата не толкова външния вид.От това не ми става леко,защото не ми харесва да се чувствам грозен и нежелан...

sexa_na_kompleksa
03-02-2008, 17:35
А знаеш ли дали преди е имал някакви връзки, дали се е целувала с други? Щом се притеснява като тръгнеш да я целуваш, може проблема да е в нея - да си мисли, че не се целува достатъчно добре като теб ...

evelinka1122
03-02-2008, 18:15
Вземи да използваш често езика си това ти го казвам като момиче. Все пак вие сте в началото на връзката си... всичко ще си дойде на мястото. За първи път виждам момче толкова да се притеснява какво ще си помисли неговото момиче и какво да направи тя да се чувства добре. Спокойно, не се комплексирай и не се притеснявай, вярвай в себе си и всичко ще е на ред! Успех!

tisho21
03-02-2008, 19:56
Пич аз преди месец и нещо тръгнах с момичето на мечтите ми, в което се влюбих от пръв поглед. тя не искаше да пресилваме нещата, защото преди това е имала дълга връзка... Аз казах ок, изобщо не ми пукаше за секс или нещо такова, просто бях щастлив, че сме заедно и си правех някакви планове и си мечтаех. Всичко изглеждаше повече от перфектно, и ние като вас повече си говорехме отколкото се целувахме. един приятел ми каза "наеби я за да я обвържеш". Аз обаче не исках по никакъв начин да я притискам, исках да бъда това, което съм и което смятах, че тя желае, абсолютния антипод на бившия й приятел, който й е изневерявал и се е държал зле с нея. Крайния резултат беше, че тя се върна при бившия си приятел, а аз изживях най-тежкия период в живота си и останах с един голям кур в гъза... Пожелавам ти на теб да ти се случи точно обратното и малко по малко нещата да се изгладят. Бъди себе си, дръж се добре с нея, апък ако сте един за друг нещата ще се получат!

skatemore
03-02-2008, 20:02
авторе ти..си...психопат :booooomb:

PepiDesigns
03-02-2008, 20:13
За цялата вечер я целунах само 3 пъти,

Извинявай , но съм в точно същата ситуация пред теб .. ии точно това за целувките малко странно ми се видя .. след като вече си имам Приятелка , заедно сме от седмица и 2 дни , точно за днес се целунахме 3 пъти , като и трите пъти нещо ни прекъсваше , или се засмивах .. няма да казвам защо и т.н. ...

Няма значение колко пъти се целувате .. интересно ми е защо наблегна на това ...
Аз понеже толкова я обичам , не знам какво си мисли , дали примерно си мисли "Офф , тоя иска само да се натискаме" ала-бала , "не ме остави на мира " и т.н. .... ако усетя .. момента просто , тогава , това не е до правило - 9 целувки на вечер примерно .. тъпо ми е струва ;)




Все едно съм 2-ма различни човека,с курвите съм готин,с доброто момиче не струвам нищо.И с тия целувки ми е много трудно,имам чувството,че ако тръгна да я целувам по-страстно тя ще се дръпне и ще се смути.Аз искам да се чувства добре с мен,не искам да я притесня по какъвто и да е,целувам я почти формално.Като,че ли вече съм и забравил как става и много се притеснявам,комплексирам се почти.Почти не използвам езика си,даже не помня какво е страсна целувка между гаджета,помня само,че трябва да има сихрон с партниора и взаимни чувства,сега има ли ги не знам.Имам чувството ,че е с мен,защото не иска да ме нарани и т.н.
Какво да правя бе хора?Къде е проблема?

Ако си два различни човека , това ти е грешката ..
Тръгнала е с теб какъвто те харесва .. точно и при мен има един такъв момент, който оправям с времето .. просто преди да сме заедно бях наистина непринуден , докато сега съм 50% по-малко , но искам да го върна на 100% защото такъв ме е харесала , и гледам когато съм в настроение да говоря глупости , това , че вече сме заедно да не ме интересува - просто почвам да говоря, сякаш сме си просто приятели ...

А тва за курвите и т.н. .. грозен израз ;)

Относно целувките - аз не мога да се целувам - ФАКТ ... Не защото съм забравил , а защото не съм го правил преди , първата ми истинска целувка с език стана тези дни .. признавам , за първи път ми е , но виждам , че момичето с което съм го иска .. да , усеща се , когато иска целувка с език , но явно ти не искаш да го усетиш .. еми , действай тогава , ако ти прехапе езика имаш намек , че не иска нищо твое в нея :D :-D

Малко тъпо звучи ... ноо .. де да знам , поговори с нея .. какво се е променило , защо вече не е както преди и т.н. ...

Извинявай , че ще го кажа , но с малко старание всичко може да се оправи , защото точно в момента пак казвам , имам страхотна приятелка , и всичко е по мед и масло ... и захар :razz:

Мисли и действай!

sexa_na_kompleksa
03-03-2008, 15:12
Ако си два различни човека , това ти е грешката ..
Тръгнала е с теб какъвто те харесва .. точно и при мен има един такъв момент, който оправям с времето .. просто преди да сме заедно бях наистина непринуден , докато сега съм 50% по-малко , но искам да го върна на 100% защото такъв ме е харесала , и гледам когато съм в настроение да говоря глупости , това , че вече сме заедно да не ме интересува - просто почвам да говоря, сякаш сме си просто приятели ...

Абе ти нещо ме хвърли в размисъл с тези твои думи ... И аз се държа по друг начин като съм с приятеля ми, а не трябва да бъде така. Трябва да съм такава, каквато си ме е харесал, естествена. Автора ... не е лошо и ти да се позамислиш върху тези думи ...

Nasindo
03-03-2008, 15:18
Все едно съм 2-ма различни човека,с курвите съм готин,с доброто момиче не струвам нищо.

Ето това наистина е вярно и на мен ми се е случвало точно ей тва ... :( :?

assd
03-03-2008, 15:31
я влазям аз в тая дупка форума и попадам на тая тема 8-)
еми бате ти си голям смотаняк явно, то си ти личи и по начина на писане, мислене и действията ти.
освен тва трябва да си много ама много смотан за да си на 19 и да излизаш с 15-16 годишно момиче... аз съм малко по-голям от теб, и след като завърших училище не исках да имам нищо общо с никакви малки момиченца и глупави курвички - просто са супер тъпи и безинтересни за мен!
та ти си комплексар и много неуверен в себе си (чел съм доста книги по психология бтв затва не ме оборвай, понеже не можеш :D ), явно момичетата на твоята възраст изобщо не ти обръщат внимание, затова търсиш по-малки момичета, пред тях си "батко" и имаш някакъв мижав шанс, можеш само тях да впечатлиш.
за "навремето забивах мацки като за спорт" си личи че е неква защитна реплика да не те помислят за смотаняк, но не действа - ясно е че си седял отстрани и си гледал как другите го правят. щяли да те арестуват бла бла - на голем мъж се правиш, ама сигурно най-голямата работа дет си се забърквал е че си взел 2 сламки с кока-колата и някой ти е казал да оставиш едната... просто щото звучи много смешно "какво щях да кажа на нашите", "пич" щом си толкова голям защо се притесняваш за вашите, нали си пич, оправяй се сам 8-)

абе въобще голямо съчинение си написал, кой те знае къв си

сори, ама тва е истината, но офенс

hooliganka89
03-03-2008, 15:47
assd е до някъде прав,но пък има неща които според мен не се връзват.Да оставим на страна психологията.
Това,че пред курвите си готин,а пред твоето момиче не,мисля,че идва от това,че не ти пука за мнението на курвите за това пред тях си по-самоуверен,а пред твоето момиче не можеш,защото страшно много се интересуваш от нейното мнение.Всеки млад човек като нас,се претиснява какво ще си помисли неговата половинка,точно поради тази причина,много от нас се излагат пред противоположня пол.
Просто е,понякога толкова много искаме да се харесаме на някой,че постигаме точно обратният ефект,не само аз ще потвърдя това,а и много други тинейджъри.
Това,че приятелката ти е малка,е много вероятно тя да е нямала много контакти с момчета,и заради това сега да е толкова смутена.
Мисля,че сега е време леко по-леко да почнеш да се променяш в истинската си форма,но не отряс защото тогава наистина ще я шокираш.
Почни да ставаш естествен и мисля,че ще има ефект,много хора са постигнали много положителни мнения за себе си,заради това,че са били естествени.
Пожелавам ти успех,дано нещата с приятелката ти да се оправят,и да видиш нещатата по-ясно.

angellove
03-03-2008, 16:01
Емиии виж сега... аз съм била леко в ситуацията на момичето - всмисъл че съм чувала какво ли не за приятеля си и отначало наистина беше леко странно, но нещата се оправиха. Не знам за какво иде реч в твоя случай, обаче притеснението може да е точно от това, което чува, особено ако й се повтаря и няма кой да й каже друго мнение(теб те изключвам от даващите мнение :) ).
Сега, тва че не ти се натиска като луда не го взимай присърце - награби я ти де! :D Когато планината на отива при Мохамед, Мохамед отива при планината(нали тъй беше? :-D ) Може просто да не иска да прави първата крачка към целувките, особено щом излизате отскоро. Целувай я отвреме на време по бузите, по челото... просто за да не се чувства притисната.

NightGuardian
03-03-2008, 16:02
Може би ти си и първия приятел на "19" години. Досега да не е срещала разум на по-голям от нея(смисъл без родители и т.н).И на мен би ми се сторило странно разсъждението на една кака 8). Затова сядате и си говорите за това кой как му е минал деня и всичко заобикалящо Ви ! :-o Такива момчета ,който искат само целувки момичетата много,много не ги харесват(говоря от личен опит затова не съм такъв сега).Няма значение колко пъти си я целунал имам приятели , който ходят вече 7 месеца и има вечери , който даже не се целуват , няма нищо страшно в това :o .Може да не е през 5мин. но поне като е целунеш да е страсна и да е накраш да иска още , а тя така ,ще се отпусне. :) Направи така ,че като каже на приятелките си за теб , те да кажат ооо той е супер пич и тя така ,ще излиза с гордост с теб и няма да се притенсява :P . Успех все пак ! :grin:

Пускай повече езичета :oops: !

hooliganka89
03-03-2008, 16:06
Емиии виж сега... аз съм била леко в ситуацията на момичето - всмисъл че съм чувала какво ли не за приятеля си и отначало наистина беше леко странно, но нещата се оправиха. Не знам за какво иде реч в твоя случай, обаче притеснението може да е точно от това, което чува, особено ако й се повтаря и няма кой да й каже друго мнение(теб те изключвам от даващите мнение :) ).
Сега, тва че не ти се натиска като луда не го взимай присърце - награби я ти де! :D Когато планината на отива при Мохамед, Мохамед отива при планината(нали тъй беше? :-D ) Може просто да не иска да прави първата крачка към целувките, особено щом излизате отскоро. Целувай я отвреме на време по бузите, по челото... просто за да не се чувства притисната.

Или пък беше,когато Мохамед не отива при планината,планината отива при Мохамед,но не съм сигорна :D

angellove
03-03-2008, 16:10
Или пък беше,когато Мохамед не отива при планината,планината отива при Мохамед,но не съм сигорна :D

Ммммне не не... сигурна съм че първо планината не ходеше никъде, ама за името не бях 100% сигурна... :D

hooliganka89
03-03-2008, 16:12
Или пък беше,когато Мохамед не отива при планината,планината отива при Мохамед,но не съм сигорна :D

Ммммне не не... сигурна съм че първо планината не ходеше никъде, ама за името не бях 100% сигурна... :D

А не,по принцип е по-приемливо човек да ходи при планина.

Някой да каже как беше поговорката,Мохамед ли е пръв или планината :?

Spider4eto
03-03-2008, 18:28
аве май е "Като планината не иска да отиде при Мохамед, Мохамед отива при планината" 8-)

vamp
03-04-2008, 18:26
Нещата са доста по-добре вече,просто не знаех,че момичета ви трябва време освен да тръгнете с някой,да започнете и да му се доверявате.
Човек се учи докато е жив,вярно е май.
Пича който ме оплю много брутално ще му кажа да си прочете пак книжките за психология,защото не позна абсолютно нищо.Просто имам чувства този път и не искам да прецакам нещата с това момиче,защото тя е по-различна за мен от останалите.
Пред нея не лъжа,просто има неща за които и спестявам истината за нейно добро.Аз съм човек с проблеми,това е моят проблем.Но не искам да прецакам едно от малкото красиви неща в живота си!
Вече и проблема с целувките е решен,не се целуваме много,но пък качествено и готино.Благодаря на всички които дадоха съвети и се опитаха да ми влязат в положението:)

hooliganka89
03-05-2008, 06:43
Нещата са доста по-добре вече,просто не знаех,че момичета ви трябва време освен да тръгнете с някой,да започнете и да му се доверявате.
Човек се учи докато е жив,вярно е май.
Пича който ме оплю много брутално ще му кажа да си прочете пак книжките за психология,защото не позна абсолютно нищо.Просто имам чувства този път и не искам да прецакам нещата с това момиче,защото тя е по-различна за мен от останалите.
Пред нея не лъжа,просто има неща за които и спестявам истината за нейно добро.Аз съм човек с проблеми,това е моят проблем.Но не искам да прецакам едно от малкото красиви неща в живота си!
Вече и проблема с целувките е решен,не се целуваме много,но пък качествено и готино.Благодаря на всички които дадоха съвети и се опитаха да ми влязат в положението:)

Радвам се,че нещата се развиват в положителна насока.
Пожелавам ви още дълго време на щастливи мигове заедно.

vamp
03-06-2008, 14:55
Нещата са доста по-добре вече,просто не знаех,че момичета ви трябва време освен да тръгнете с някой,да започнете и да му се доверявате.
Човек се учи докато е жив,вярно е май.
Пича който ме оплю много брутално ще му кажа да си прочете пак книжките за психология,защото не позна абсолютно нищо.Просто имам чувства този път и не искам да прецакам нещата с това момиче,защото тя е по-различна за мен от останалите.
Пред нея не лъжа,просто има неща за които и спестявам истината за нейно добро.Аз съм човек с проблеми,това е моят проблем.Но не искам да прецакам едно от малкото красиви неща в живота си!
Вече и проблема с целувките е решен,не се целуваме много,но пък качествено и готино.Благодаря на всички които дадоха съвети и се опитаха да ми влязат в положението:)

Радвам се,че нещата се развиват в положителна насока.
Пожелавам ви още дълго време на щастливи мигове заедно.

Мерси за пожеланието :) Работя по въпроса и нещата вървят още по-добре.Влюбен съм за 1-ви път в живота си май.Макар,че си представях любовта малко различно и малко по-силна и натрапчива,но сега съм щастлив.Все пак връзката ни още се гради,това е новото което научих,че не става всичко на момента а се налага да бъдеш търпелив и постоянен :)