PDA

View Full Version : Специално за момичета



gandji
03-01-2008, 08:40
Специален въпрос искам да задам на момичета които не си падат по изслути ( рапарчета ) , защо и дали с нещо ги отбласкват ?

kobrichka
03-01-2008, 08:44
Само ще ти кажа,че мъжете не са два типа.Всеки човек е индивидуален.Не мога да кажа точно определен тип,грабне ли ми окото,направи ли ми впечатление не ми пука дали ще бъде маникен,рапър,спортист и т.н.Важното е да ти харесва и да ти е добре с даденият човек

VinDiesel
03-01-2008, 08:48
Всяко момче е уникално няма 2-ро като него!

alex4o
03-01-2008, 08:50
Всяко момче е уникално няма 2-ро като него!

Съгласна съм ! :)
Аз лично си падам по моето момче ;)

xXxScreamxXx
03-01-2008, 09:20
Специален въпрос искам да задам на момичета които не си падат по изслути ( рапарчета ) , защо и дали с нещо ги отбласкват ?


tUpooo tupoo ...


btw .. kato cqlo temata .. mi bv1rka v nervite .. kat ne si zapoznat .. po dobre si m1l4i ........

gandji
03-01-2008, 09:27
Добре , да ти обясня на тебе "запознатата" за кво иде реч . Начи аз си ходя изслут и бая приятели дет ходят кат педалчета , пък и момичета са ми казвали че ако си облека нормални дрехи по мен ще имам по голям шанс да си хвана приятелка и повече момичета щели да ма харесват .... а кажи ми ся аджаба ти кво би напрайла ? аз питах да разбера дали само момичетата в моя град са такива или сички са такива ...

Spider4eto
03-01-2008, 09:29
хах аз си се кефа по смъкнатите въпрос на вкус е 8-)

vanPersieFan11
03-01-2008, 09:55
po nikoi ot poso4enite,oba4e da ti kaja prav si 4e manekenite sa pedali...... :P

bibo
03-01-2008, 10:08
po nikoi ot poso4enite,oba4e da ti kaja prav si 4e manekenite sa pedali...... :P

е по тоя пост се разбира колко ви е акъла - това че едно момче се грижи за себе си не означава че е обратен...

w0sh
03-01-2008, 10:13
Просто хората не обичат други хора да са по-красиви от тях и ги оприличават на педали, само защото се е обръснал под мишниците и не вони на пот .

gandji
03-01-2008, 10:44
Dobre nqkoi ako vari pred teb s pri4eska na podli4ki i briton4eto da mu visi do ustata , i ti govori nqkvo kat pederas i pohodkata mu e sa6tata kat na pederas ti kvo 6e si pomisli6 ? otnosno tva za brasneneto ela da vidi6 dali az ne sum obrasnat i dali vonq na pot

UnaBletoLoVeU
03-01-2008, 10:57
Не ми пука как се обличат...Важен е характера и да ми харесва в лице

bebeto0o
03-01-2008, 10:57
Само ще ти кажа,че мъжете не са два типа.Всеки човек е индивидуален.Не мога да кажа точно определен тип,грабне ли ми окото,направи ли ми впечатление не ми пука дали ще бъде маникен,рапър,спортист и т.н.Важното е да ти харесва и да ти е добре с даденият човек
:) mDam

Slave4You
03-01-2008, 11:20
Добре де ..
откъде реши че всички, които не се рапъри, са педераси :shock:
Не си ли чувал за напълно нормални момчетааа :o Пък защо тея на бодличките да са педераси? Абе изобщо мн работи ти куцат в темата :D

Rebellion_Angel
03-01-2008, 11:36
Това е толкова тъпо. :? Да се делите на манекени и незнам си какво си. Обичам гаджето си, защото не си лепи разни етикети от рода " АЗ съм рапЪр! Начи АЗ съм много печЕн!" или "АЗ съм манИкен! АЗ съм най хубавия на земята!" :x И честно, ако ме питате всички други момчета, освен моето гадже, сте пълни боклуци, с извинение. За автора да не говорим. Ти явно се мислиш за големия "гегстъ" а? Защото от темата личи ще си пристрастен! :-x А тези дето си правят профил в сайт за запознанства и го пълнят със снимки са ми триста пъти по смешни! Големи манекени се извъдихте, големи рапъри няма що! Селски джентълмени! :D
Темата ти ме вбеси! :-x

Gothique♫
03-01-2008, 12:40
Предпочитам рапър ,пък и в момента съм влюбена в такъв :oops:

Wrathchild
03-01-2008, 13:00
И честно, ако ме питате всички други момчета, освен моето гадже, сте пълни боклуци, с извинение.Мирише ми на феминистко-лесбийски лидер :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rebellion_Angel
03-01-2008, 13:05
И честно, ако ме питате всички други момчета, освен моето гадже, сте пълни боклуци, с извинение.Мирише ми на феминистко-лесбийски лидер :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:oops: :D

Wrathchild
03-01-2008, 13:07
Не, наистина, ти осъзна ли каква глупост каза? :lol:

Sarabi
03-01-2008, 13:09
Изсулени манекени :lol: .
Само такъв избор ли имало... живея в баси заблудата значи :shock: .

Rebellion_Angel
03-01-2008, 13:18
Не, наистина, ти осъзна ли каква глупост каза? :lol:

Мммда. :oops: И мисля, че тук че трябва да се извиня:
ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ МОМЧЕТА, ЧЕ ГИ СЛОЖИХ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ! (Повече няма да правя така...)

koalka
03-01-2008, 13:28
Какво има значение едното облекло в крайна сметка..?
Е, малко тоя стил на обличане позаляза, въпреки че не само срлушащите тази музика се обличаха така.Беше модерно преди...
Мен ми харесва как се обличат, но няма да се хвана само заради това с такъв, нито ще го зарежа заради това.Просто трябва да ме кефи човека...

Insatiable
03-01-2008, 14:26
От двата варианта предпочитам рапър, макар че харесвам съвсем нормални момчета по принцип :)

VinDiesel
03-01-2008, 14:37
Относно Rebellion_Angel ако всички момчета освен твоя "принц" дето ни превъзхожда от всяка една гледна точка и е перфектен ти ако скъсаш с него и неможе повече да сте заедно никога значи ще намериш някой голям боклук като мене и останалите момчета дето може да се влюбиш в него :) Щом ти се влюбиш в боклук значи че и ти самата ставаш още по-голям боклук

п.с много ме изнерви поста ти !!!!

yuyuto
03-01-2008, 14:38
Еми мен лично тия с розовите блузки ме дразнят... :-|

zvezdichka777
03-01-2008, 14:59
нито по едните нито по другите ...

ЕPu
03-01-2008, 16:52
"изслутите" (о.О) определено не ме кефят, педерасите още по-малко
и според авторския светоглед мъжете се разделят само и единствено на 'изслути' и 'манекени'??

teen.f
03-01-2008, 17:03
Всяко момче е уникално няма 2-ро като него! absolutno sym syglasna (y)

sweet_pleasure
03-01-2008, 17:10
нито по едните нито по другите

alkobalko
03-01-2008, 17:36
Не бих гледала само външния вид. Приятелят ми не влиза в нито една от двете категории, но аз го обичам. Всеки човек е индивидуален и носи свои качества, които да бъдат ценени, а не само външния вид.

ihopeulikepain
03-01-2008, 17:39
Специален въпрос искам да задам на момичета които не си падат по изслути ( рапарчета ) , защо и дали с нещо ги отбласкват ?

отблъсква ги държанието .. не гащите ..

~~lalala~~
03-01-2008, 17:50
Vij sa vijdam nekoe mom4e i go xaresvam. Vijdam go - ne go xaresvam. Nqmam si ideal da e rapur, ili fe6un ili kufto i da e tam. Ako mom4eto e sladko i s gotin x-r dreme mi kuf e!

Violenza
03-01-2008, 17:57
Пази Боже да ми се налага да избирам между двама такива... по-добре без гадже, ебати.

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-01-2008, 18:19
момчетата наистина не са само тези 2 вида.. но от тези които си предпочела и 2та вида ме кефят :) няма значение в общи линии как се обличат стига да си съчетават добре дрехите и да полагат някфи грижи за външния си вид.. правят ли го ОК .. :-) :-)

CuRly_Doll
03-01-2008, 18:25
Първо-не мисля,че момчетата могат да се разделят само на два типа и второ-защо всички момчета,които се поддържат трябва да са обратни???
Сега по темата-не си падам по нито един от двата типа,защото всяко момче си е отделна и уникална личност и не мисля,че трябва да се слагат под един знаменател,защото е супер тъпо... :(

gandji
03-01-2008, 19:38
Така да са доуточня първо сички тъпи путки в тоя сайт дет си мислят че в тая тема съм са оприличил като Генгста ... да де вярно че жените не сте умни ама както и да е . Та тъй де нито съм казал че съм генгста нито че съм голям рапър , просто в скоби написах рапър за да улесня някои тъпи парчета , 2-ро не съм казал че мразя тия дет ходят кат педерасчета шот момичетата си падат повече по тях но както и да е , ама незнам за кво повечето путки кат видят някой ислут или незнам как облечен ( ама секи случай да не е облечен нормално ) си казват " Тоя е наркоман " или нещо от сорта и имат супер лошо мнение за нас ... абе незнам как да ви го обясня че да разберете , и най ми е интересно как така са ВБЕСЯВАТЕ от тая тема , и тва че не ва кефи как съм задал въпроса не означава че съм тъп ( ай може в някой свери да не разбирам нищо ама в тия свери дет аз разбирам 100% ше са издъните кат незнам кво ) . Пък тая тъпа путка дет написала че сички момчета освен нейня приятел сме боклуци ... ти ква си ма дрисло нещасна , предполагам клитора ти виси кат булченска рокля или нещо от сорта ...

Spider4eto
03-01-2008, 19:43
ееее аре без обиди. Уважавай малко мнението на другите. Тва че някой харесват "педерастчетата" не означава че нямат вкус. Въпос на личен избор. Уважавай мнението на другите за да уважават и те твойто. А онази "путка" която каза че само нейния е свестен на няколко пъти се извино за това, така че по добре се научи да четеш, а не само да плюеш по другите :-x

Rebellion_Angel
03-01-2008, 19:46
Та за какви сФери ставаше на въпрос, че ми стана интересно. :lol: :razz:
Пич, много ме радваш... :P

woshata
03-01-2008, 20:02
Специален въпрос искам да задам на момичета които не си падат по изслути ( рапарчета ) , защо и дали с нещо ги отбласкват ?нито един от 2та типа....банално е да разделяш момчетата на тип 1 и тип 2..преди и аз се бях опитала същото ама схванах че всеки е индивидуален...тъй че накратко темата е бесмислена :)

gandji
03-01-2008, 20:03
Еми видях че са е извинила ама след кат го написах а и аз са изнервих някоя да ми каже тай , щот и аз ако кажа че сички момичета освен тая дет харесвам са тъпи и вии така ще реагирате , а относно уважаването на вкуса на другите не че не го уважавам даже ми е през кура за другите ама беше просто от чисто любопитство както за темата на онова момиче дет само нейния приятел не е тъп дет да даваме съвети кво не трябва да прайм с половинката ни и кой/коя ни е бил/била първа или първи и тем подобни ... абе се тая обарках са от тая цялата раота ... нали съм тъп ;)

Rebellion_Angel
03-01-2008, 20:13
Еми видях че са е извинила ама след кат го написах а и аз са изнервих някоя да ми каже тай , щот и аз ако кажа че сички момичета освен тая дет харесвам са тъпи и вии така ще реагирате , а относно уважаването на вкуса на другите не че не го уважавам даже ми е през кура за другите ама беше просто от чисто любопитство както за темата на онова момиче дет само нейния приятел не е тъп дет да даваме съвети кво не трябва да прайм с половинката ни и кой/коя ни е бил/била първа или първи и тем подобни ... абе се тая обарках са от тая цялата раота ... нали съм тъп ;)
Ами ще отговоря на любопитството ти- четох в някое списание, че агресивния вид на мъжете плаши някой жени, а тези дето са с по-"педераска" визия ги привличат, защото на пръв поглед са по-нежни. Нещо от сорта. Не си спомням вече.
Пък я дай разяснения какво не ти харесва на моята тема, защото от последното изречение нищо не разбрах. :P
Се едно, сигурно пак подхващаш спор. :lol:
А кой кой е вбесил повече... :lol: Аз или ти мене? Ти или аз вбесихме повече останалите форумци? :D Тука може да се поспори. :-D

gandji
03-01-2008, 20:20
Незнам . Квот то ... ама и 2-та са поизнервихме от една или друга страна тай че няма невинни ;)

Iv4eTy
03-01-2008, 20:23
В това ли се изчерпва представата ти за типове момчета?! :lol:

Rebellion_Angel
03-01-2008, 20:27
Айде, стискаме ръце и се помиряваме. :smt052

gandji
03-01-2008, 20:31
навит съм ! И тай де за коментара на онова момиче дет ма пита дали само на тия 2 вида ги деля ... ми има бая видове ама най интересно ми беше за тия 2 вида .

sexy_momi4e
03-02-2008, 10:43
Добре де ..
откъде реши че всички, които не се рапъри, са педераси :shock:
Не си ли чувал за напълно нормални момчетааа :o Пък защо тея на бодличките да са педераси? Абе изобщо мн работи ти куцат в темата :D

VerryBerry
03-02-2008, 10:53
Само ще ти кажа,че мъжете не са два типа.Всеки човек е индивидуален.Не мога да кажа точно определен тип,грабне ли ми окото,направи ли ми впечатление не ми пука дали ще бъде маникен,рапър,спортист и т.н.Важното е да ти харесва и да ти е добре с даденият човек

абсолютно +100000000000000000000

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-02-2008, 14:38
Не съм чела другите коментари. Самата идея да питаш момичетата по кои си падат и да дадеш само 2 основни типа е тъпа (казвам основни, защото оттук нататък всеки си е индивидуален и различен). Може би да питаш кои би предпочело едно момиче, но все пак, след като прибавяш "педераси" към единия тип, не смяташ ли, че всяка би се ориентирала към някой, който би харесал и нея, а не бившия й да речем? Ако пък се чудиш какъв да станеш, за да имаш повече успех с момичетата, не можеш да очакваш от една глупава анкета да се научиш как да станеш по-печен...

Cutie_Smile
03-02-2008, 17:27
Ами какжо да ти кажа мен не ме привличат особенно момчета които отделят повече време пред огледалото от мен :D но това си е лично мое мнение :) Но попринцип не е важно как си облечен а какъв си в същност , какъв характер имаш и изобщо отношението към другите . Обаче все пак рапърчетата са по - сладки :smt060 :)

L_i_z_I
03-02-2008, 17:46
По принцип като цяло повече ми хареват момчета с дънки по тях,готини прически,който много даржът на външния си вид,но пък бившия ми ходеше изсухлен и пак беше много сладко и ми харесваше.Така,че не всичко е до облеклото(въпреки,че е важно) просто всичко зависи от конкретния човек :grin:

pepita87
03-03-2008, 18:39
Преди,като по-млада....ехейййй,кои години беше тва....им се кефех на "изсулените"ам..ся не ми хва6тат окото,не долавям ни6то мъжко в тях,долавям един пубер 8)

scout4e94
03-03-2008, 18:53
az su6to sum mn protiv tva delene ,ima momi4eta koito 6te hodat s edno mom4e samo 6tot e smuknat/primerno/ dori da e ujasen 4ovek tva e sprrr tupo

Qnchety
03-03-2008, 18:56
Аз си падам по нормални 8) :D :D :D

Pliok0019
03-03-2008, 19:38
Харесвам рапърите и хората от ъндерграунда. Всичко останало е булшит...

muhlqsal_4orap
03-03-2008, 20:13
Аз като си падам, винаги го правя на земята.

Жилав Сатър
03-03-2008, 20:19
изслут О.О уоу...тва някъв вид фотографско ренде ли е? Трябва да си купя ^^ Скоро не съм използвала ренде, но мисля че човек винаги трябва да му се намира под ръка. Уоу..."под ръка"...ебати тъпия израз о.0

MartyParty
03-04-2008, 13:44
скинар :-P

hooliganka89
03-04-2008, 14:59
gandji Е тоя ме разби,пуска много теми и всичките му въпроси са от тъпи по-тъпи.

Alabalaportokala
03-04-2008, 23:14
Ами ще отговоря на любопитството ти- четох в някое списание, че агресивния вид на мъжете плаши някой жени, а тези дето са с по-"педераска" визия ги привличат, защото на пръв поглед са по-нежни. Нещо от сорта. Не си спомням вече.
Пък я дай разяснения какво не ти харесва на моята тема, защото от последното изречение нищо не разбрах. Razz
Се едно, сигурно пак подхващаш спор. Laughing
А кой кой е вбесил повече... Laughing Аз или ти мене? Ти или аз вбесихме повече останалите форумци? Very Happy Тука може да се поспори. funfunfun

Кое е това тъпо списание което си чела с толкова погрешно инфо. Жените могат да харесат мъж - педерас от пръв поглед защото той е добра визия и поддръжка, но когато почне с меките китки и тем подобни това ги отблъсква. Жените харесват мъжката грубост, агресивност и спонтанност е разбира се ако първите две не се прехвърлят върху нея. Даже грубостта трябва да се показва от време на време, а не постоянно. Това са типични мъжки черти и ако жените (момичетата) кажат че не ги харесват то те са лесбийки.

Пък ти пич не се притеснявай. Носи се така както се харесваш и не се влияй от чуждото мнение. За всеки влак си има пътник... и ти ще намериш твоя Експрес. Айде...

sentient_
03-05-2008, 06:15
Не си падам по нито един от двата типа. Защо трябва да има някакъв тип. Всеки мъж си е различен индивидуален така че ... тъпа тема

hooliganka89
03-05-2008, 06:32
Абе най-харесвам голи мъже :D

insomnia79
03-05-2008, 08:26
kak da ne si padame po izsluti be :shock: primerno mene hiper mnoou me privli4at smuknatite ama tva ne ozna4ava 4e nekoi krasiv maneken nqq me kefi pa i tva ne zna4i 4e epederas :shock: ina4e ako traa sme 4estni vse pove4e se ubejdavam 4e si4ki pederasi sa dosta qki :D :D

Fantomche
03-05-2008, 08:35
Добре , да ти обясня на тебе "запознатата" за кво иде реч . Начи аз си ходя изслут и бая приятели дет ходят кат педалчета , пък и момичета са ми казвали че ако си облека нормални дрехи по мен ще имам по голям шанс да си хвана приятелка и повече момичета щели да ма харесват .... а кажи ми ся аджаба ти кво би напрайла ? аз питах да разбера дали само момичетата в моя град са такива или сички са такива ... amii primer 6te dada haresvah edno mom4e 3 godini toi si e beetboxer ima6e momieta koito go haresvat a edno momi4e ot moq klas mu vika6e grozniki 6tqh i s4upq glavata a momi4etata ot negoviq klas mu kazvat da obli4a po svestni drehi i 6teli mnogo momi4eta da go haresta az si padam po razli4ni no spored men tva mom4esi e tvurde dobre 4e kurvite ot klasu mu da go suvetvat :x taka de momi4etata sa takiva v cql svqtne se ot4aivai nie sme otka4eni su6testva :?

bonbon4e_27
03-05-2008, 15:06
ne moje mom4etata da se delqt po tazi na4in :? tova e tapo

bebe_zaiche
03-05-2008, 18:56
Ако наистина се налагаше да избирам между рапър и педераст.. Откровено бих обърнала резбата.

CuRly_Doll
03-05-2008, 19:25
навит съм ! И тай де за коментара на онова момиче дет ма пита дали само на тия 2 вида ги деля ... ми има бая видове ама най интересно ми беше за тия 2 вида .
Окс,ама мен пък нито един от двата типа не ме кефи външно!Сега искам да кажа,че като вися някой "рапър" не си мисля,че се дрогира и не знам си кви си и като видя някой "манекен" не си мисля,че е надут и т.н.Просто си е до самото момче,не до начина,по който се облича.Важно е държанието на самия човек!

Sharpay
03-06-2008, 12:14
падам си по момчета които се грижат за себе си,но не и да се контят повече от мен

everything_ends
03-06-2008, 20:43
И аз са кефя на изсухлени

iva_16
03-07-2008, 20:04
vapros na vkus no predpo4itam maneken4etata ;) :P :-P

BlueFace
03-07-2008, 20:06
Тъпи са отговорите...Трябва да има повече варианти.Аз например не съм нито феън нито рапър.... :?