PDA

View Full Version : Първо гадже



Rebellion_Angel
03-01-2008, 13:02
Първото гадже- отдавате ли значимост на първата си връзка с някой от срещуположния пол? Колко време ходихте? Разкажете нещо повече и дайте съвети какво трябва и какво не трябва да правим.
Темата ме вълнува. На 14тия ми рожден ден казах "да" на първото ми гадже. :oops:

lovelyone
03-01-2008, 13:06
Темата ме вълнува. На 14тия ми рожден ден казах "да" на първото ми гадже. :oops:
Млада булка е имал :D

w0sh
03-01-2008, 13:07
1-во второ 3-то ква е разликата?

Wrathchild
03-01-2008, 13:07
Честно казано изобщо не ми пука за първото ми гадже. От години не съм говорила с него, така че...
Съвети няма да ти давам, сама трябва да се учиш от грешките си. Но гледай да не му държиш постоянно сметка 'С кой си, къде си, защо си, прибирай се...'. Ако ще питаш нека е от чист интерес. И не си позволявай да казваш пред него 'всички мъже са тъпанари', както беше написала в друга тема...

Rebellion_Angel
03-01-2008, 13:16
Мерси за съветите. :D :grin: И не оставай с погрешното впечатление, че съм мъжемразка. Още от малка 99% от приятелите ми са момчета. Докато другите момичета ходеха да играят на ластик или на онова нещо дето се рисува и пак се скача, аз ходех с момчета да се дуелирам с карти ЮгиО- това някъде 6-7 години съм била. И понякога играя с тях футбол или баскетбол. :D А това в другата тема беше...хм. Изпуснах се в момент на гняв. :lol:
ИЗВИНЯВАМ СЕ МОМЧЕТА!НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА ВИ ОБИДЯ!

Sarabi
03-01-2008, 13:29
Първото гадже- отдавате ли значимост на първата си връзка с някой от срещуположния пол? Колко време ходихте? Разкажете нещо повече и дайте съвети какво трябва и какво не трябва да правим.
Темата ме вълнува. На 14тия ми рожден ден казах "да" на първото ми гадже. :oops:


Ха ха... първото ми гадже... :razz: . Сега чак ми е смешно 8-) . Чухме се преди около месец - два, ей така да видим кво става, но... първата връзка рядко е от най - успешните.
Отдавам й толкова значимост, колкото и на всяка друга връзка, всяка учи на нещо, всяка си носи сантименталните моменти, глупавите грешки и научените уроци. Ходихме 2 месеца, до колкото си спомням.
Не мисля, че някой може да ти даде съвет как да се държиш във връзката си, защото всеки човек е бил с различен от твоя, всеки си има различни разбирания, "техники", нужди и т.н. Всяка връзка е различна.
Аз мога да ти кажа само да бъдеш истинска с човека до себе си. Не мисли, че ако най - добрата ти приятелка има успешна връзка ти трябва да се държиш като нея за да бъде и твоята такава. Остави твоя човек да те води, ще усетиш какъв вид отношения ще развиете. Или ще му е приятно да си говорите глупости, да ви е забавно заедно, или ще иска да стоите и да си говорите с часове, или ще му е приятно да си "говорите без думи" - да си се гушкате, да си се гледате и т.н ... а с времето, ако имате късмета да съчетаете нещата както трябва, всичко ще се смеси и ще имате една пълноценна връзка.
Просто излизайте, говорете, споделяйте, станете близки. Важно е доверието помежду ви, но то няма да се появи просто ей така. Опитай се да... офф как да го кажа, някво спиритуалистко ще прозвучи, но просто ще усетиш какво да правиш.
Хубаво е да обичаш, но едва ли ще стане номера още с първото ти гадже...

koalka
03-01-2008, 13:29
Все още съм с първото си гадже.Точни съвети не мога да ти кажа, за всеки е индивидуално.

h0t_bAbE
03-01-2008, 13:33
Мерси за съветите. :D :grin: И не оставай с погрешното впечатление, че съм мъжемразка. Още от малка 99% от приятелите ми са момчета. Докато другите момичета ходеха да играят на ластик или на онова нещо дето се рисува и пак се скача, аз ходех с момчета да се дуелирам с карти ЮгиО- това някъде 6-7 години съм била. И понякога играя с тях футбол или баскетбол. :D А това в другата тема беше...хм. Изпуснах се в момент на гняв. :lol:
ИЗВИНЯВАМ СЕ МОМЧЕТА!НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА ВИ ОБИДЯ!
tfa e g0tin0,i az sam taka...zna4i qvno znae6 4e e gadny da go obijda6 ili unijava6 pred fr. ili ne6y takova...tfa e elementarno,de...ama razgrani4avai izlizane s priqteli i izlizane na "liubovna sre6ta"-kakty g0 nari4at daskalite...na moq mn my zavijdat 4e az vinagi my davam pr0stranstvo da di6a,a ne sam ot tiq deto sa na "zlatceeeeeeeee" kato e sednal na po bira i belot s fr. ...ddz...u4i se ot sobstfenite si gre6ki,ina4e ot na6te nqma da se poy4i6 kat0 h0rata

Rebellion_Angel
03-01-2008, 13:34
Sarabi* блогадаря ти за съвета. Мисля, че е много ценен! :-) По-добър едва ли ще получа.

simba007
03-01-2008, 13:35
Ми първия ли?!?! Аз бях трети клас,а той втори. :D Веднага му казах да.Ходихме един ден...

Rebellion_Angel
03-01-2008, 13:37
Ми първия ли?!?! Аз бях трети клас,а той втори. :D Веднага му казах да.Ходихме един ден...
:lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

VinDiesel
03-01-2008, 14:04
1-вото ми гажде хмм..... Бях 3-ти клас тя 7-ми и тя ме научи да се целувам с език ходихме 2 3 дена :) Сега редовно я виждам защото работи в кварталното кафе кадето почти всяка вечер съм там с приятели :) чесно казано много ме дразни :) 1 вечер като и казах мерси на англииски като ми донесе кафето и 1 мой фр каза еб*ти учтивия и тя каза "Да да не повярваш" и тогава много ме изнерви често пъти я псувам на ум :)

splendour
03-01-2008, 14:39
1-вото ми гажде хмм..... Бях 3-ти клас тя 7-ми и тя ме научи да се целувам с език ходихме 2 3 дена :) Сега редовно я виждам защото работи в кварталното кафе кадето почти всяка вечер съм там с приятели :) чесно казано много ме дразни :) 1 вечер като и казах мерси на англииски като ми донесе кафето и 1 мой фр каза еб*ти учтивия и тя каза "Да да не повярваш" и тогава много ме изнерви често пъти я псувам на ум :) :razz: :razz: :razz: kak sa e navila da xodi s tretoklasnik? :-P :razz: moity 1 gadje be6e v 4 klas toi be6e po malak......s 1 den :razz: :razz: mi yjas kakto e pri vsqko 1 gadje i vsqka 1 celyvka.....no s vremeto 6e se y6laifa6 ako vse o6te ne si 8)

NightGuardian
03-01-2008, 14:39
Преди когато нямах "гадже" исках много ,много! Когато си намерих ходих с нея 2 седмици 8-) . Незнам просто до сега , не съм намерил идеалния човек :oops: . Съвет да ти дам научете нещо повече за вас а-у и така , ще знаете кога да не го притесняваш и той теб , не искай всяка вечер да се виждате , защото ще си умръзните :o . Говорете повечко , не постоянно :-) , но говорете смислени работи , не да се базикате и така , ще се получи много добра връзка. Айде успех ! :grin:

zvezdichka777
03-01-2008, 14:42
1-во второ 3-то ква е разликата?

има разлика ... никога няма да се появи тръпката появявала се при първото гадже .. никога няма да си така оплашен от неочакваното ... смисъллл има разлика първият път опознаваш хубавите и лошите страни на една връзка ... след тфа знаеш кфо ще е иии е по-обикновенно,поне за мене е така!

по темата: амиии отдавам голяма значимост на първата си връзка,да ... тя продължи 4 месеца през които опознах човека до себе си до такава степен че все още го обичам и именно че той ми беше първият в много отношения( първо серьозно гадже,първа целувка,първият път..опознах света и всички в него,благодарение на този човек) ... никога няма да го забравя!... и хора .. никога не забравяйте първото си гадже .. обедена съм че то ви е донесло страшно много радост ! :smt007

VinDiesel
03-01-2008, 14:49
1-вото ми гажде хмм..... Бях 3-ти клас тя 7-ми и тя ме научи да се целувам с език ходихме 2 3 дена :) Сега редовно я виждам защото работи в кварталното кафе кадето почти всяка вечер съм там с приятели :) чесно казано много ме дразни :) 1 вечер като и казах мерси на англииски като ми донесе кафето и 1 мой фр каза еб*ти учтивия и тя каза "Да да не повярваш" и тогава много ме изнерви често пъти я псувам на ум :) :razz: :razz: :razz: kak sa e navila da xodi s tretoklasnik? :-P :razz: moity 1 gadje be6e v 4 klas toi be6e po malak......s 1 den :razz: :razz: mi yjas kakto e pri vsqko 1 gadje i vsqka 1 celyvka.....no s vremeto 6e se y6laifa6 ako vse o6te ne si 8)
е аз вече съм почти на 18 години :) мина много време откакто бях в 3-ти клас :) а това как се е хванала с мене нямам си и на идея :) явно съм и бил симпатичен тогава :)

w0sh
03-01-2008, 14:49
1-во второ 3-то ква е разликата?

има разлика ... никога няма да се появи тръпката появявала се при първото гадже .. никога няма да си така оплашен от неочакваното ... смисъллл има разлика първият път опознаваш хубавите и лошите страни на една връзка ... след тфа знаеш кфо ще е иии е по-обикновенно,поне за мене е така!

по темата: амиии отдавам голяма значимост на първата си връзка,да ... тя продължи 4 месеца през които опознах човека до себе си до такава степен че все още го обичам и именно че той ми беше първият в много отношения( първо серьозно гадже,първа целувка,първият път..опознах света и всички в него,благодарение на този човек) ... никога няма да го забравя!... и хора .. никога не забравяйте първото си гадже .. обедена съм че то ви е донесло страшно много радост ! :smt007

при мене няма абсолютно никва разлика. Винаги си е същото.

VinDiesel
03-01-2008, 15:09
1-во второ 3-то ква е разликата?

има разлика ... никога няма да се появи тръпката появявала се при първото гадже .. никога няма да си така оплашен от неочакваното ... смисъллл има разлика първият път опознаваш хубавите и лошите страни на една връзка ... след тфа знаеш кфо ще е иии е по-обикновенно,поне за мене е така!

по темата: амиии отдавам голяма значимост на първата си връзка,да ... тя продължи 4 месеца през които опознах човека до себе си до такава степен че все още го обичам и именно че той ми беше първият в много отношения( първо серьозно гадже,първа целувка,първият път..опознах света и всички в него,благодарение на този човек) ... никога няма да го забравя!... и хора .. никога не забравяйте първото си гадже .. обедена съм че то ви е донесло страшно много радост ! :smt007
Вярно е че 1-вото гадже се помни цял живот ама мойто 1-во гадже въобще не ми е донесла радост и такива :)

zvezdichka777
03-01-2008, 15:10
1-во второ 3-то ква е разликата?

има разлика ... никога няма да се появи тръпката появявала се при първото гадже .. никога няма да си така оплашен от неочакваното ... смисъллл има разлика първият път опознаваш хубавите и лошите страни на една връзка ... след тфа знаеш кфо ще е иии е по-обикновенно,поне за мене е така!

по темата: амиии отдавам голяма значимост на първата си връзка,да ... тя продължи 4 месеца през които опознах човека до себе си до такава степен че все още го обичам и именно че той ми беше първият в много отношения( първо серьозно гадже,първа целувка,първият път..опознах света и всички в него,благодарение на този човек) ... никога няма да го забравя!... и хора .. никога не забравяйте първото си гадже .. обедена съм че то ви е донесло страшно много радост ! :smt007
Вярно е че 1-вото гадже се помни цял живот ама мойто 1-во гадже въобще не ми е донесла радост и такива :)

ем при всеки е различно значи .. зависи от много неща дали ще ти донесе радост или не ... :)

Rebellion_Angel
03-01-2008, 15:47
Съгласна съм с Gabriela_ . При другите тръпката изчезва. :-D

woshata
03-01-2008, 16:07
Ми първия ли?!?! Аз бях трети клас,а той втори. :D Веднага му казах да.Ходихме един ден... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
а за мойто първо гадже помня само че се гледахме като индианци и стигнахме до държене за ръце :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-01-2008, 18:24
хах и аз казах да на първото си гадже в първи клас :grin: и тои беше от моя клас.. колко ходихме?! леле скъсахме края на 4 клас :grin: маи :D ... и може би още щяхме да си ходим ако не бях се преместила от града :-D ужас!!

CuRly_Doll
03-01-2008, 18:30
С първото си гадже ходехме 2 седмици :lol: .Беше в четвърти клас и беше детска работа-целувки по бузката,държене на ръчички,играене на топка... :lol: :lol: :lol: .Амм за последната си връзка мога да каже,че е първа,защото всичко там беше истинско-имаше любов,караници...всичко,но приключи и продължавам към следващата.Съвети мисля,че дадоха достатачно хората преди мен.

evelinka1122
03-01-2008, 18:36
Първия ми беше в детската градина... целувахме са под масите... еууу голяма любов,голямо нещо... :lol: до 2-ри клас ходихме ! Даже ся така са случи че сме в един клас :razz: :razz: :razz: :razz:

scout4e94
03-01-2008, 18:50
nz dali da me e sram da go kaja no... sum na 14 i edinstvenoto gaje koeto sum imala be6e v detskata gradina, mojete da se dosetite est 4e ne moa se zeluvam :) no tva dr tema vuprosut e tam 4e dosta mom4eta sa mi predlagali no az vse im otkazvam ....i az nz 6to prosto iskam purvoto gaje da e specialno

VinDiesel
03-01-2008, 18:52
nz dali da me e sram da go kaja no... sum na 14 i edinstvenoto gaje koeto sum imala be6e v detskata gradina, mojete da se dosetite est 4e ne moa se zeluvam :) no tva dr tema vuprosut e tam 4e dosta mom4eta sa mi predlagali no az vse im otkazvam ....i az nz 6to prosto iskam purvoto gaje da e specialno

Ще си отчакаш бая време :)

scout4e94
03-01-2008, 18:59
:D :D :D e taka e ama sa nqma se hvurlqm na vseki sre6nat ;)

gandji
03-01-2008, 19:49
Нищо интересно , 1-та ми прятелка е онова момиче за което писах в една от другите ми теми , даржа много на нея все още и не ми излиза от акъла . Та да са върна към темата - начи ходихме 1 седмица яко беше ама ма заряза нз за кво , постоянно си я гушках , изслушвах я ( не нея и без тва не и спираше устата като почне да говори и аз само виках "да" "мхм" "мноо ясно" и тем подобни ) . Ма май я отблъснах щот ми бяха казали някой неща за нея които всашност не са били верни и през 1-2 часа и звънях да я питам каде е , кво прави с кой е , дали ше са видим ... абе най голямата греша която нетрябва да са прави според моя краткотраен опит е да не досаждаш на приятеля/приятелката си и да ги оставяш да дишат както са казва

frikomiko
03-01-2008, 20:01
Каквото и да правите нека бъде истинско

folly__
03-01-2008, 21:04
nz dali da me e sram da go kaja no... sum na 14 i edinstvenoto gaje koeto sum imala be6e v detskata gradina, mojete da se dosetite est 4e ne moa se zeluvam :) no tva dr tema vuprosut e tam 4e dosta mom4eta sa mi predlagali no az vse im otkazvam ....i az nz 6to prosto iskam purvoto gaje da e specialno
йеи!аз съм на същото дередже..само дето мисля че намерих ,тва което търсих.ама дали пък той ме е намерил :( бе здраве да е :D не е единствен и други се редят на опашката (как викам АЗ.. специален или не ..все 200) въпросът е че хормоните ме друсат яко,а той пък е толкова... :oops: май съм тъпа,а? 8-)
както и да е..ще го дочакаме и ние тва първо гадже :-D ай късмет на всички

gesha_nemskata
03-01-2008, 21:42
Еми и аз съм с първото си гадже и се чувствам невероятно щастлив. За всеки е различно, но за мен това са моменти на най- висше щастие. На много хора не им понася да са дълго време с един човек, ама когато той наистина си заслужава, не трябва да се изпуска : :-P

machine_shot
03-01-2008, 22:55
Ами първата връзка беше като test run.Да поопипам почвата с гаджосването.И двамата бяхме зелени в тази тема,но на взаймно самообучение се справихме.Ходихме около година.Развалиха се нещата заради мен , но всеки прави грешки :)

PepiDesigns
03-02-2008, 12:24
Първото гадже- отдавате ли значимост на първата си връзка с някой от срещуположния пол? Колко време ходихте? Разкажете нещо повече и дайте съвети какво трябва и какво не трябва да правим.
Темата ме вълнува. На 14тия ми рожден ден казах "да" на първото ми гадже. :oops:

Цитирам те точно ...
И отговарям на отговора .. както мисля аз за правилно ..

Първото ми гадже беше на 11-12 .. не мога да кажа точно

Първата значима за мен връзка стана точно като теб - на рождения ми ден .. тя продължава и в момента , защото съм на 17 , и на 22.02 тръгнахме .. тази връзка за мен е нещо .. наистина сериозно , различно .. значима е за мен ...
Какво да правим и какво да не правим - нямам опит много в тези неща , но за мен какво трябва да се прави - да си говорите , да се разбирате , да си споделяте .. разбира се , аз като първа сериозна връзка , първо гадже , първата ми истинска връзка просто ... за тези години , за мен това е от значение ... да се познаваме и да се разбираме.

MishitoOo
03-02-2008, 14:06
Ъъъъ БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :razz: :razz: :razz: :razz: и аззззз съм на 14 и чесно казано незнам кво да ти кажа :razz: :razz: :razz: :razz: моето първо гадйе бешеее мн рано и не съм му обръщала голямо внимание :P :P :P :P :P :P :P не се впрягайййй и не се сърди ама много ми е смешноооооооооооо :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Rebellion_Angel
03-02-2008, 14:36
Ми, защо ти е смешно, не разбирам? Стара мома ли съм? :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-02-2008, 14:41
Аз съм на 16, с първия ми приятел се събрахме месец преди да ги навърша и още сме заедно. Наблягам на "приятел", защото "гадже" открай време ми е противна дума, звучи ми като някаква си мимолетна забивка, с която ще се виждаш 1-2 седмици, ще ти писне и ще минеш на друга, което според мен е незряло поведение...

tqnko1
03-02-2008, 15:33
1voto gaje SUX golqma me4ka ve4e e stanalo po visoka ot men :D

kifla
03-02-2008, 15:37
Първото гадже поне според мен не е чак от такова значение и не оставя такава следа в нас ,колкото първата любов ,влюбването.Първото гадже се помни с първата целувка ,която не винаги е нещо кой знае какво :-D
Понякога тези "гаджета" за ден два в началото са нещо просто отминаващо и еи така пропиляно време с тях.Но има и хора ,които обикват първия човек до себе си и въпреки ,че след време тази връзка ще бъде прекратена те ще го помнят винаги.
:-)

Soy_tu_mujer
03-02-2008, 16:12
I az veche sum 2 godini i 3 meseca s 1-voto mi gadje...! Suveti... kakto kazaha sama trqbva da se u4ish ot greshkite si, prosto gledaite da ste shtastlivi i ako imash seriozni namereniq kum nego i iskash dulga vruzka, gledai da q raznoobrazqvash.

Prokopi
03-04-2008, 13:23
Не си спомням вече преди колко години бе. 300лета мисля, че бяха.А беше колкото мен ако не се лъжа .. бил съм 5 клас май?! Не си спомням.Просто я спрях и казах, че я искам за гаже и тя каза добре.Невярвах, че може да е толкова лесно.И чесно казано от тогава, ми върви по същия начин.Сигорно първия път има значение за самочуствието знам ли!?Какво научих от нея.Подчти нищо.Дори не си спомням да сме късали...О БОЖЕ МОЖЕ ОЩЕ ДА ХОДИМ?! Неееее твърде налудничево е.Но е ВЪЗМОЖНО! Както и да е.Не сме се карали или нещо такова не си го спомням поне.Понататашните ми жени от тях научих различни неща.

hooliganka89
03-04-2008, 14:42
Моето първо гадже беше супер смях.
Събирахме се в една детска градина и бяхме 4-ти клас.
Той ми предложи по много странен начин,всички вървяхме заедно и той ме попита "Йоано искаш ли да станем гаджета",аз знаех,че ще ми предложи и ме бяха подготвили да се замисля за няколко минути,и чак след това да кажа да.
След като дадох отговора си,той ми каза "Добре,свободна си"-ахахаха,което беше голям смях за всички,включително и за нас,той се извини и каза,че няма много опит и от претиснение е казал това нещо.
Не помня колко време ходихме,но в 5-ти клас ни субраха паралелките и до 8 клас бяхме заедно и бяхме много добри приятели,и най-лудите глави в класа.После пак бяхме в един клас от 9 до сега 12,но вече и двамата сме на самостоятелна форма на обучение и не сме се виждали от почти една година :( Пак и като го гледах как се развива последните години... :? пропи се,наркотици,правеше се на дилър.

djeini
03-04-2008, 15:09
Първото гадже- отдавате ли значимост на първата си връзка с някой от срещуположния пол? Колко време ходихте? Разкажете нещо повече и дайте съвети какво трябва и какво не трябва да правим.
Темата ме вълнува. На 14тия ми рожден ден казах "да" на първото ми гадже. :oops:

Spomeni ,spomeni.......xax .Ami to na6eto uj be6e golqma lubov ,samo deto govorexme na razli4ni ezici taka da se kaje :lol: :lol: .Kusaxme i se subiraxme 2 puti mislq kato mejdi teq dva puti ima6e nqkolko meseca .Toi mi obe6ta ,4e vinagi 6te me obi4a i predi mesec pak mi go kaza,oba4e az sre6tnax druga lubov moga da kaja 4e sega ve4e obi4am naistina,a nego go priemam kato ne6to detsko i taka ... Moq suvet ne otdavai golqmo zna4enie na purvata lubov i ne se kulni 4e 6te obi4a6 ve4no za6toto rqdko e taka ,za da poznae6 istinskata lubov 6te ti trqbva malko pove4ko opit,za da q razli4i6 i po4ustva6 ...

oTPoBHa
03-04-2008, 15:47
хаха... мойто първо "истинско" гадже беше когато бях края на 14, началото на 15 години.. беше сууупер хубаво като за първи път да усетиш любов ли, и аз не знам как да го нарека, привличане, може би. запознахме се когато бях в софия ей така да си купувам разни глупости .. с една приятелка.. и още няколко нейни приятели.. спомням си първият ми път когато се целунах.. беше ми ужасно конфузно и просто не знаех какво да направя.. ахахх
а си спомням още по-конфузната ситуация, когато трябваше тате да ме прибере с колата, защото си тръгваше от работа.. а той човека си е в софия, а а з - в перник.. и татко се прибираше към вкъщи..
хаааааа...
като че ли беше вчера..
и беше яко сеч когато тате ни видя.. смисъл той не направи нищо.. реагира си нормално човека.. но на мен ми стана неудобно..
..
иначе това ме напомня да го издиря някой път, да го видя кво прави копелето.. всъщност като се замисля се оказа свесно момче.. но в крайна сметка заради растоянията трябваше да се разделиме .. той поиска така.. а аз тогава някво се сдухах яко за 2-3 месеца и бях в шок.. след което си хванах друг..
ебаси как хвърчи тва време.. все едно беше оня ден, когато късно вечерта си търсихме пейка в Борисовата Градина, в онзи студен ноемврийски ден, аз както винаги не се бях облякла добре и зъзнах от студ, а той ме учеше да се целувам.. а аз си умирах от срам *)
беше.. забавно (:

Rebellion_Angel
03-13-2008, 16:49
И той ме заразя... с есемес. Какъв джентълмен! С есемес! :grin: :grin: :grin: И ми каза "пак може да се приятели". :D :D :D :D Направо... :lol:
Най-интересното е, че мислех, че ще плача много, ако някой ден ме зареже, ама б*х мама му! весело ми е :lol: :lol:

tan0
03-13-2008, 17:11
emi vij sq za nqkoi parvoto ostava i posledno taka che sam si precenqvai

sexy_momi4e
03-13-2008, 17:25
първото ми сериозно гадже беше на 15 и ходихме почти 2 години,скъсахме скоро и още го обичам дори и малко...моя съвет е да не бъдеш досадна и ревнива(све пак има лично пространство)а другите неща ги казаха

TheNewReligion
03-13-2008, 17:25
1-во второ 3-то ква е разликата?
Nema razlika 1 Kakfoto i momche da si zemesh , shte iska seks i sled kato go poluchi nai-mnogo da te izostavi ! E , toi shte te zareje i , ako ne go poluchi ! :D :D :D :D Momchetata ste gadove , tupi ste i ste nai-veche elementarni !

Rebellion_Angel
03-13-2008, 17:32
Трябва да направя нова тема. Аз се оплаквам, че ме е зарязал, а вие ми давате съвети. :D :D :D

iva_16
03-14-2008, 05:23
Ами моята 1-ва връзка беше на 12 гофини и половина 8) ааа издаржахме някаде към 8 месеца и нещо :-P :-P

awerw
01-02-2010, 19:32
Еми аз съм мом4е на 13 и преди 3 седмици казах на едно моми4е и тя ми каза "ДА" а на другия ден "НЕ" и нз дали се за4ита :? но за един ден толкова :D дори не се целунахме 8-) мн гадно бе6е желаех това моми4е от половин година :S и така да ме резне само за един ден бе :x и не трябва да се правя на глупак това го разбрах :o трябва да бъде6 забавен да не псува6 и така :P ае късмет 8)

sssladuranka
01-02-2010, 19:49
e първото гадже е детска работа кво внимание толко да отдаваме :lol: ( в повечето случаи де, не слагам всички под един знаменател)

Hurtmore
01-02-2010, 19:51
14 : )

balu4ka
01-02-2010, 19:51
1-во второ 3-то ква е разликата?

XTREMEFREERIDE
01-02-2010, 19:56
Беше супер незначително...
Почти най-незначителната ми връзка.
Даже най.

Тръгнахме,когато бях в края на 6ти клас,той 8ми.Запознахме се на пързалката за кънки.Ходихме 2 седмици.Хвана ме яд на него,че нямаше смелост да ме целуне.Бях му първата,той на мен също.И така,и го скъсах.В момента не общуваме.Разменяме по някой ред във фейсбуууук и това. 8-)

awerw
01-02-2010, 19:57
Дигам ранк хорааа :grin:

zvezdii4kaa
01-02-2010, 20:07
Бяхме заедно 3 месеца.Бях на 15 и това беше една от нй-лощите ми връзки,за жлост нямам топли чувства към него.

xxph0biaxx
01-02-2010, 20:19
Ами първото ми гадже беше в края на 5-ти клас .. Той не беше от моя клас беше от другия клас и един ден от училище отидохме на екскурзия и там той ми предложи :lol: И аз му казах да.. после има няма 2 месеца някъде уж ходихме :D :D И една вечер седяхме на пейката пред блока.. и както си говорехме той каза че късаме.. и това беше.. Въпреки че той ме научи и да се целувам ама това е друго :D Сега вече дори не си говорим, съпреки че се виждаме много често ... :D

xXxsyndromexXx
01-15-2010, 21:05
Аз съм съгласна с Sarabi на 100% :)

soul1199
01-16-2010, 08:17
1-вия ми беше добър,хубав,мил,забавен,абе сичко което бих искала от едно моме,но аз тъпата допуснах да ни разделят,то беше преди 5 години някъде

Li0nesS
01-16-2010, 08:52
Ахх :( беше...като приказка, която за жалост не завърши с "...и заживели щастливо до края на дните си." Но аз винаги ще го помня, няма да обяснявам защо... :)

radybt
01-16-2010, 21:44
1-во второ 3-то ква е разликата?
Разликата е дълбоко емоционална ;) Първото гадже никога не се забравя...първото ти Гушиии с някой...Първата целувка...

nicolepcd
01-16-2010, 22:11
Идиот беше (и още е, де ;д), ама няма да го забравя :) Аз бях на 15, той на 16, ама ме лъжеше, че е на 17:D, а колко време ходихме - не знам, но тръгнахме почти веднага, след като се запознахме. Никога не сме имали конфликти, не сме се карали, защото няма смисъл да му седя над главата и да му мрънкам "не пуши", "не пий" и бла-бла. Той правеше квото искаше, аз също. Бяхме доста различни, имахме различни цели, но с времето идеите ни започнаха да съвпадат. :) И такам...

Hilary_
01-17-2010, 06:40
Да, отдавах значение докато бях с него .. и малко след това, но той се промени коренно ии вече отношения между нас (каквито и да е) не може да има .. :-o Иначе бяхме заедно близо 2 години .. разделихме се за пълната простотия .. ии такам .. много драми много нещо .. ;д

А за това какво не трябва да правиш .. хмм най - добрия учител са собствените ти грешки .. сама трябва да разбереш колкото и тъпо да звучи! :?

monituuu
01-17-2010, 17:36
Аз бях в 6 клас, както и той. Бе детска работа си беше .. :lol:

SoStarstruck
01-17-2010, 17:53
Ако може да се нарече "гадже" дори..писахме си по скайп и решихме след няколко месеца "да тръгнем". И така почнахме да си пишем по профилите,че се обичаме и подобни,а дори не се бяхме виждали. :-D Абе,5ти клас,лапешка работа..

Luba2406
03-13-2012, 20:59
Напиши името на човек от срещуположния пол.
2. Kой е любимият ти цвят от тези: жълт, черен, червен, син или зелен?
3. Първият ти инициал:А-,Л-Р,С-Я.
4. Месецът ти на раждане.
5. Kой цвят харесваш повече - черно или бяло?
6. Напиши името на човек от същия пол като теб.
7. Любимото ти число?
8. алифорния или Флорида?
9. Kое харесваш повече - езерото или океанът?
10 .Напиши желание.


НАДОЛУ








Отговорите:

1. Това е името на човека, в който си истински влюбен.
2. Ако си избрал:
Червено - ти си жив и изпълнен с любов;
Черен - ти си скромен и агресивен;
Зелен - твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие;
Син - ти си човек със спонтанен характер;
Жълто - ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3. Ако инициалът ти е:
А- - имаш много приятели и любов в живота;
Л-Р - опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне;
С-Я - обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4. Ако си роден през:
Януари-Март - годината ще е много добра и ще разбереш, че си се влюбил в този, в който не си очаквал;
Април-Юни - ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго;
Юли-Септември - ще имаш незабравима година с много промени;
Октомври-Декември - годината няма да е от най-добрите, но ще откриеш сродна душа.
5. Ако избереш:
Черно - животът ти ще тръгне в различна посока, ще има много промени и ще се радваш на тях;
Бяло - ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6. Това е най-добрият ти приятел.
7. Това са броят на близките приятели, които ще имаш в живота си.
8. Ако избереш:
алифорния - обичаш приключенията;
Флорида - романтична душа си.
9. Ако избереш:
Езерото - верен си на приятелите си и си малко резервиран;
Океан - ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10. Желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час

Glamour92
03-14-2012, 06:28
^

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2011/11/i-like-this-planet-you-get-off-futurama.png

Lilly777
03-14-2012, 07:45
С първото ми гадже ходихме 1 седмица..бях 12 годишна,пълна пародия.Изпращаше ме до вкъщи,а най-интимното нещо,което сме правили е да се прегръщаме,дори нямаше и целувки по бузката :D Общо взето детска работа...