PDA

View Full Version : На горещият стол е пор



Mooo6no
03-01-2008, 16:14
Ейййййй, най-сетне и пори да (се) минееее...

Все още застанал на трона, както ве казах, тежка е короната вече настояща кралице. Аз затова абдикирах преждевремено. И ще ти кажа едно - животът без нея е по-щастлив. :grin:

Задавайте въпросиии и важното е шоуто да стаа'а' :)

Boot
03-01-2008, 16:56
Поре, поре, а ти що няяш цици?? 8-)

Най-якия концерт, който си посетила??? (ако кажеш корн го приемам като лична обида:o )

bboy_bunker
03-01-2008, 18:00
Powermove или footwork? 8)

NH3
03-01-2008, 18:27
винаги съм се чудил ще ника ти е Пор а не нещо друго :)

Swinkenhoffer
03-01-2008, 18:41
Поре, поре, а ти що няяш цици?? 8-)
Хахахха, аз си мислех, че ще ме питаш нещо от рода на... Как беше със Сеп. :-D Обеща ми..

Най-якия концерт, който си посетила??? (ако кажеш корн го приемам като лична обида:o )
Най-много се размазах на Rotting Christ... знаеш кво ни беше. :D
Най-топли чувства ми оставиха Evergrey, но няма да им правим масовка повече!!!
И най-много се депресирах след Apocalyptica. И трите са ми много специални...

Powermove или footwork?
Това дори го търсих в гуугъл, но не можах да разбера кво е. 8-)

винаги съм се чудил ще ника ти е Пор а не нещо друго
Преди имах друг ник, ама го забравих... :D След време реших пак да се регна и това беше първата идиотщина, която ми дойде на акъла. Ей така, нищо специално.. викам си: що не? едва ли ще пиша повече от 1-2 месеца, а то...

koalka
03-01-2008, 20:00
Доста банален въпрос, но - любими групи?

Lestat357
03-01-2008, 20:50
:-$ :D За съжаление поне част от въпросите ми няма как да не се повторят и тук, особено някои любими такива.

1) Знаех си аз, че Mo6no неслучайно цитира само част от въпроса ми за machoka и евентуалното заемане на стола и от неговите виртуални задни части и не по невнимание не цитира и не каза почти нищо по втората част от него. В тази връзка – пушиш ли? Кого би поканила следващата седмица? Предположенията ми поне най-лесните такива са – brain_stew и boot. А може би някого, за когото доста по-трудно бих предположил?

2) Колко си висока (в сантиметри по въможност))?

3) Твоя ли е Спаска, ако да на колко години е и.. често ли носи подобен.. аксесоар като на въпросната снимка: http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/HPIM1086.jpg ?))
П.С.: много ме радва това същество, дори от снимката само)

4) Помня, че беше писала в темата за (гр)адския транспорт, че обожаваш пешеходството lol, ок, а имаш ли шофьорска книжка? Ако не караш ли (шоф.) курс в момента и ако не възнамеряваш ли скоро да запишеш такъв?

5) Любими книги? Да речем до 3 на брой с кратки пояснения защо.

6) Любима песен? От типа “all-time-favourite song”, ако такава няма посочи повече от една, но не повече от три.

7) Мото и/или любима сентенция, житейска мъдрост, ако имаш такава?

8. Ако не се лъжа ти си един от много малкото стари юзъри тук, който никога не е поствал линкове към свои снимки? Може би греша. Аз уважавам правото на (привидна) Интернет-анонимност на всеки и няма проблем да пропуснеш този ми въпрос, но – какви са съображенията ти за това? Би ли дала в момента линк към актуална и достатъчно.. описателна/недвусмислено описваща те любима(то се подразбира) своя снимка? Едно виртуално питие по избор, ако на въпросната снимка съвсеем случайно присъства и Спаска.))

9) Любима театрална постановка? Кога и къде я гледа за последно?
А последната, която гледа?

10) Любим комедиен сериал?

10) Сложи ли си мартеница и честити ли Баба Марта на някого днес? (ако си отговорила наскоро в някоя съседна тема – пропусни го)

11)(много любим мой въпрос) Основна причина за приключване на последната ти връзка с човек от срещуположния пол? Сигурен съм не е само една, но коя би поставила ти за себе си на първа позиция, ако ти се струва прекалено личен въпроса – пропусни го.

12) Била ли си предавана от близък приятел(ка) наскоро?

13) Обичаш ли да отговаряш на въпроси и ако да на какви въпроси обичаш да отговаряш?

Благодаря, дори само за труда да ми изчетеш всичко.) Нямам повече въпроси засега.

HexGirl
03-01-2008, 21:12
na kolko si ?
kakvo misli6 za jivota si ?
ima6 li nujda da promeni6 ne6to v sebe si ili okolo sebe si ?
i posledniq nai smislen : Kakvo misli6 za iztrebvaneto na lilavite pingvini :)

Boot
03-01-2008, 21:41
i posledniq nai smislen : Kakvo misli6 za iztrebvaneto na lilavite pingvini :)
Какво ти говори болдната фраза? 8-) И струва ли ти се странно, че някой друг я споменава?


И все пак - с какво привлече толкова много аз-и-ти-знаем-кой-ултра-мега-як-тип-с-брада-и-цайси?? 8-)

RoyTheReaper
03-01-2008, 22:10
Разкажи историята как се зариби по жицата. :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
03-01-2008, 22:40
Guten tag!!! К'о ста'а?

psychopath
03-02-2008, 00:03
помниш ли ме? 8-)

Iria
03-02-2008, 07:38
Каква музика слушаш?
Колко кг тежиш?
Любима храна?

Disrespect
03-02-2008, 08:44
морж или аз? 8)



ахаххаахха

ЕPu
03-02-2008, 08:49
Искам твоя снимка. :-D Моля тееееее :)

HopeLesss
03-02-2008, 08:51
Аз понеже те знам само по ник, ще задам малко по-банални въпроси:

Как се казваш?
На колко години си?
Имаш ли брат/сестра?
Къде учиш?
Какво правиш в свободното си време?
За какво мечтаеш?

NH3
03-02-2008, 10:54
Обичаш ли бира , ракия и ром ?
Каква искаш да станеш като пораснеш ? :-D 8-)

Swinkenhoffer
03-02-2008, 15:31
Доста банален въпрос, но - любими групи?
Nightwish - тва ми е най-любимата.

Children of Bodom, Placebo, Amorphis, Yann Tiersen (ама той е композитор), Sonata Arctica, Nevermore, HIM, Sopor Aeternus & The Ensemble of Shadows, Dargaard, Gothica, Susperia, Within Tempation, The Retrosic, Assemblage 23, Funker Vogt, Evergrey и още бая. :Р

Знаех си аз, че Mo6no неслучайно цитира само част от въпроса ми за machoka и евентуалното заемане на стола и от неговите виртуални задни части и не по невнимание не цитира и не каза почти нищо по втората част от него. В тази връзка – пушиш ли? Кого би поканила следващата седмица? Предположенията ми поне най-лесните такива са – brain_stew и boot. А може би някого, за когото доста по-трудно бих предположил?

Хихи.
Не пуша, мразя цигари, мразя миризмата им, мразя всичко свързано с тях... и най-вече наглите пушачи, които не се замислят, че пречат на останалите. :? Но пък "пуших" някъде в 6 клас, щото си беше гъзарско.
Следващата седмица искам да са трима души, хаха. Двама пък от тях знам, че не искат (_SL_ и Fuckin'Hostile), a другият ми мерак е Boot, ама нещо и тя се дърпа. Имам и още една идея, ама няма да я казвам. :Р

Колко си висока (в сантиметри по въможност))?

Около 1.77. 8-)

Твоя ли е Спаска, ако да на колко години е и.. често ли носи подобен.. аксесоар като на въпросната снимка: http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/HPIM1086.jpg ?))
П.С.: много ме радва това същество, дори от снимката само)

Изцяло и единствено моя, любимото ми куче. На 5 години. Btw, някои хора си помислиха, че има шапка на главата, ама това й е косматия задник... ако това имаше предвид под аксесоар. :D

4) Помня, че беше писала в темата за (гр)адския транспорт, че обожаваш пешеходството lol, ок, а имаш ли шофьорска книжка? Ако не караш ли (шоф.) курс в момента и ако не възнамеряваш ли скоро да запишеш такъв?

Не ме блазнят такива идеи. Квато съм кьопава само шофьорски курс ми трябва... гаранция, че ще се убия някъде. 8-) Пък и съм параноичка, постоянно ще си мисля, че от някой ъгъл ще изкочи някое невнимателно чаве или куче и аз ще го смачкам. о.О Пътуването с кола не е очарователно. За нищо на света не заменям пътуването във влак към морето с такова в кола. :)

5) Любими книги? Да речем до 3 на брой с кратки пояснения защо.

От детството: "101 Далматинци". Чела съм я ужасно много пъти, харесва ми заради Злобара Демон (сега известна с тъпото Кроела Девил или подобно...), беше ме страх от нея. Също така и обичах книги за животни, плакала съм много на нея, страшно увлекателна ми беше, сега също.
Следващата е "Един Живот" на Ги дьо Мопасан. Прочетох я отдавна, май трябва да си припомня... Харесвам книгите му, защото в тях се долавя нещо като меланхолия, пък и са човешки. Да не говорим, че има и гениални прозрения! (Boot ще се съгласи с мен. :D)
Иии третата е по-скоро е книжка със събрани стихотворения на Пол Верлен... Пише "Нежни Бури". о.О В някои от стихотворенията му откривам себе си, въпреки че определено не водя неговия начин на живот.. хах.
Ама не мога да не спомена и "Дъжд и слънце над Сена" на Жак Превер. Доста хитри неща има.

6) Любима песен? От типа “all-time-favourite song”, ако такава няма посочи повече от една, но не повече от три.

Голяма дилема ми е това.. да кажа една и да пренебрегна толкова други. Айде, ще са три:
Opeth - In My Time Of Need
Dаrgaard - Transfer Complete
Sopor Aeternus & The Ensemble of Shadows - Hades "Pluton"

7) Мото и/или любима сентенция, житейска мъдрост, ако имаш такава?
Ем... не знам какво се води точно, ама все пак: По-добре да си готов и да не ти се отдаде възможност, отколкото да не си готов и да ти се отвори такава. Придържам се към него, щото доста редовно ми се случва идеалното място, идеалният момент, ама аз - тц. ](*,)

8. Ако не се лъжа ти си един от много малкото стари юзъри тук, който никога не е поствал линкове към свои снимки? Може би греша. Аз уважавам правото на (привидна) Интернет-анонимност на всеки и няма проблем да пропуснеш този ми въпрос, но – какви са съображенията ти за това? Би ли дала в момента линк към актуална и достатъчно.. описателна/недвусмислено описваща те любима(то се подразбира) своя снимка? Едно виртуално питие по избор, ако на въпросната снимка съвсеем случайно присъства и Спаска.))

Както казва Momchence: снимките те хващат с възможно най-дебилната физиономия... и от опит ще ти кажа, че е страшно вярно. :D
Позерска и захилена, май една от най-последните Цврък 8-) (http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/13531375.jpg). Имам странното чувство, че си я виждал, хъхъ. Със Спаска нямам много сполучливи, тъй като май тя не обича да прави... любов с камерата. :D

9) Любима театрална постановка? Кога и къде я гледа за последно?
А последната, която гледа?

Ох, не съм ходила на театър от 200 години... около година, де. :( Харесват ми всички, на които съм била... Последната, която гледах, май беше "Дуенде" с Татяна Лолова в театър 199. Любима няма как да кажа, наистина не мога, щото са няколко: Вечрен акт (3 пъти), Вечеря за тъпаци и Рибарят и неговата душа.

10) Любим комедиен сериал?
Нямам... сигурно Приятели. о.О

10) Сложи ли си мартеница и честити ли Баба Марта на някого днес? (ако си отговорила наскоро в някоя съседна тема – пропусни го)

Не съм си слагала мартеници, честитих на трима - един... приятел, Boot и родителското тяло.

11)(много любим мой въпрос) Основна причина за приключване на последната ти връзка с човек от срещуположния пол? Сигурен съм не е само една, но коя би поставила ти за себе си на първа позиция, ако ти се струва прекалено личен въпроса – пропусни го.

Хаха... ми, то не беше точно връзка в смисъла, в който си го представят повечето хора, ама как да е... Момчето си беше ебач, въпреки че ми обясняваше, че има по-специално отношение към мен, че си ме обича, бля-бля... аз не мога да деля мъж с други. Имам прекалено голяма собственическо чувство. :D Сега си имаме горе-долу същите отношения, ама без... интимности или квото се нарича там.

12) Била ли си предавана от близък приятел(ка) наскоро?

Mне. Затова и имам малко приятели, подбирам си ги.

13) Обичаш ли да отговаряш на въпроси и ако да на какви въпроси обичаш да отговаряш?

Ей тоя тип въпроси не го обичам, щото нямам точен отговор, хъхъ. Най-мразя някой, когото очведино харесвам, да ме попита - Защо ме харесваш, дъра-бъра... Трябва да изброявам някакви детайли и става много банално... усмивката ти, чувството за хумор. Кво може да харесваш, ебати? Ама ти не ме пита това всъщност... Обичам, след като кажа на някого нещо, което смятам за интересно, той/тя да ми задава въпрсо за това... Обичам и клюкарските въпроси, признавам, стига да не са крайно долни. 8-)

Swinkenhoffer
03-02-2008, 16:24
na kolko si ?

На 19 и половина. :Р

kakvo misli6 za jivota si ?

Като за начало - изключително много се радвам, че живея... В последно време си мисля, че живота е най-хубавото нещо, дадено на човек.
За моя... като цяло нямам особени проблеми, бих казала, че си живуркам доволно. Не съм постигнала нещо особено съществено, ама кво да се правя. 8-)

ima6 li nujda da promeni6 ne6to v sebe si ili okolo sebe si ?

За вътрешен или външен вид? Аре и за двете:
Вътрешен: не искам да съм толкова притеснителна, ако може да не запецвам в сюблимни моменти и да изкореня тоя проклет мързел.
Външен: искам да напълнея.
Около мене си: да сменя обстановката малко, много ми е важно от какво съм заобиколена, някво разнообразие. Хората около мен не искам да се променят.

i posledniq nai smislen : Kakvo misli6 za iztrebvaneto na lilavite pingvini

Имайки предвид, че обожавам пингвини... много ми харесва съчетанието "императорски пингвин" 8-) Обичам и начина, по който се мъкнат... адски фън. Също толкова много харесвам и лилавото... Абе лилавите пингвини трябва да владеят света, който ги барне, ще има :o

Какво ти говори болдната фраза? 8-) И струва ли ти се странно, че някой друг я споменава?

Фразата ми говори за круши... Круши бяха, нЪли?http://kolobok.us/smiles/remake/ph34r.gif Днеска е неделя.. всичко странно изглежда нормално.. хаха.

И все пак - с какво привлече толкова много аз-и-ти-знаем-кой-ултра-мега-як-тип-с-брада-и-цайси?? 8-)

Казах му, че ако не... нали..: :-)

Губиш знай на всяка цена
100 процентова жена. (Глория - Сто процентова жена). Не, че не знаеш... :lol:

Разкажи историята как се зариби по жицата. :D

Особеното е, че ме зариби една фенка на поп-фолка... :D Пусна ми няква песен на Найтпиш и се побърках от кеф. :D Тогава още нямах комп, нито уредба (ама и сега нямам последното, хъхъ), така че си купувах пиратски дискове, приятели ми ги записваха на касетка и аз си ги слушах на едно касетофонче. Интересни времена бяха.

Защо поровете мразят скунксове??? :shock:

Щото скунксовете смърдят повече.. хихихи. :-D

Guten tag!!! К'о ста'а?

Хахах, шайзен мит цитронен става... само това помне на немски, дори не знам как се пише. 8-)

помниш ли ме? 8-)

Такова, като тебе, не се забравя... :D В началото имах някви съмнения, че не си този, когото си, ама после се оказа, че си този, когото подозирах, че си. 8-)

Каква музика слушаш?

По-лесно ще ти кажа какво не слушам, но все пак... :D
Всичко, което ми харесва... от поп до дет метъл, но най-много жица, гот, алтърнътив и малко ска. :)

Колко кг тежиш?

Около 58.

Любима храна?

По-високо от небето, не няма, не няма.
По-дълбоко от морето, не няма, не няма.
По-горещо от шкембено, не няма, не няма.
То ще залее целия свят със две филийки хляб.

Припер:
И шкембето, и шкембето люто, горещо
ми е най-любимото нещо.
Сутрин и вечер шкембенце яж,
засища, дава кураж.
8-)

морж или аз? 8)



ахаххаахха

:D
Ти... морж ще ми е любовник. 8-)

Искам твоя снимка. :-D Моля тееееее :)

Пуснах една по-нагоре... ако те мързи, щото мен би ме мързяло да чета, хаха, ей я пак: http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/13531375.jpg

Как се казваш?

Рада.. :?

На колко години си?

Повторението е майка на знанието. 19 и половина. :Р

Имаш ли брат/сестра?

Мне... радвам се за което. Сигурно затова съм свикнала да ми се угаджа само на мен, пък и съм разглезена.

Къде учиш?

Завършила съм 32-ро "Св. Климент Охридски"... сега се води, че уча стопанско управление в лесото, ама не съм ходила на лекции от миналаа година. 8-) Не ми се учи тая специалност в тоя вуз.

Какво правиш в свободното си време?

Обичам да се разхождам.. ей така, имам си няколко любими места, където се мотая. Друго, което правя, е обичайното: мързел. :D

За какво мечтаеш?

Искам да пътувам, навсякъде. :Р

Обичаш ли бира , ракия и ром ?

Хах... само бира. Ром не помня дали съм пила.. сигурно, ама не мога а се сетя дали ми хареса. Сигурно не. Предпочитам текила. :)

Каква искаш да станеш като пораснеш ?

Искам да съм оперна певица, ама няма как да стане. :-D Искам да е нещо артистично, нооо и това няма да ме огрее. Ако завърша това, което се глася, ще се набутам в някоя фирма за нещо.

bboy_bunker
03-02-2008, 16:39
Кого смяташ да сложиш на стола след това? 8-)

Boot
03-02-2008, 16:55
Га ще ми направиш банички?? Щото открих нещо, което ги конкурира и трябва да си припомня вълшебният им вкус :P

Disrespect
03-02-2008, 17:40
абе кви са тия банички дето всички ги възхваляват?

hole
03-02-2008, 19:01
морж или аз? 8)



ахаххаахха

:D
Ти... морж ще ми е любовник. 8-)

http://www.kolobok.us/smiles/madhouse/on_the_quiet.gif

Swinkenhoffer
03-02-2008, 19:16
Кого смяташ да сложиш на стола след това? 8-)

По-нагоре писах разни предположения, ама ще видим дали ще ми се навият. :D

1 Боб или лютеница???
Варианта боб с лютеница е недопустим!

Ако беше леща или лютеница, щеше да е адска дилема... но в случая определено заставам зад Лютеница, ама домашна и на припечена филия. Или пък в една чиния лютеница, 2 сварени яйца и сирене. Няма грешка. 8-)

2. Презервативи - Фред Пери или някакви други?

De Puta Madre. Тях още не съм ги сънувала, но името звучи... подобаващо. :D

3. Кубинки или кецове (каквито и да е)???

Ох... еми, от кубинки ми измръзват краката. Кецовете топлят, но пък понамирисват... кецове. (Ива ще ме пречука, но въпросът е адски подъл! :D )

4. Ако ти опрат пистолет в главата и ти кажат изпий една каса Ариана, ти ще...???

И в двата случая ще умра... но пиейки Ариана, ще е бавно и мъчително, аз определено не искам така смърт... :D Всъщност има едно добро приложение - правя си косата с нея.

5. Шкембе без чесън и люто или говна с праз???

Аз праз много обичам, но колкото и да го любя, не е толкова, че да го ям с лайна... тъй че ще се спра на корема без чесън и люто, което май е еднакво гадно. о.О

Га ще ми направиш банички?? Щото открих нещо, което ги конкурира и трябва да си припомня вълшебният им вкуc :P

Кво си яла, бря?! Не е царевица, не е шкембе... щях да го понеса, но искам да знам каква е тази манджа, която засенчва Баница от вкусовите ти сензори! И гледай да е нещо добро.. :D Щи направя една тава за рд-то. :Р

абе кви са тия банички дето всички ги възхваляват?

Хаха, супер елементарни са, ама явно са вървежни... Ела в София и ще те посрещна на гарата с баницата на пора. 8)

морже, :-) (_SL_ да не гледа :D)

Disrespect
03-02-2008, 20:07
да си приготвила за 15-16 Април or else.. :o

Disrespect
03-02-2008, 20:26
аз съм добро дете и съм склонен да споделя баницата с морж..



8-) 8-)

Blacklisted
03-02-2008, 20:26
наПОРиста борба ще е :-D

Порче - кое ти е любимото животно? :-P

ПС МИХИЛИ ТОВА НИКАК НЕ БЕШЕ ХАРДКОР! БОЙ ОЙ ОЙ!

Boot
03-02-2008, 20:27
чочко, включи се в битката :-D
нали си уориър :P

psychopath
03-02-2008, 20:33
кво ще правиш утре? 8-)

Canis_Dirus
03-02-2008, 20:36
А може ли и аз баница? някога...

Swinkenhoffer
03-02-2008, 20:46
да си приготвила за 15-16 Април or else.. :o

Винаги тайно съм си мечтала за мъж, който да ме бие.. :oops:

Как би реагирала, ако ей сега организирам форумен конкурс за мъж на пор-а, като сложим един срещу друг Шанъна и Моржа???

Два мъжа за моето сърце и моята баница... Чувствам се поласкана. :::

Порче - кое ти е любимото животно? :-P

Хехе, таралеж. :Р

кво ще правиш утре? 8-)

Май ще трябва да се захвана с правенето на баница... :lol:

А може ли и аз баница? някога...

Aко ми останат пари, понеже издръжката на домашните ми любимци е към 1000 лв. месечно, що не? :-D

Баничка ще има за всички от сърце.. ла-ла-ла. :Р

Blacklisted
03-02-2008, 20:57
чочко, включи се в битката :-D
нали си уориър :P

Никак няма да е честно - паламуд, морж и уориър :-D

Въпрос: Кой ти е любим от Бекстрийт бойз :lol:

hole
03-02-2008, 21:19
Как би реагирала, ако ей сега организирам форумен конкурс за мъж на пор-а, като сложим един срещу друг Шанъна и Моржа???

Два мъжа за моето сърце и моята баница... Чувствам се поласкана. :::


Ама морж е женско 8-)

sladur4e_yo
03-02-2008, 21:21
Сама ли живееш или с родителите си,а може би с приятел? :)
Имаш ли домашен любимец и ако да,какъв е? :)

RoyTheReaper
03-02-2008, 21:21
Айдее... Шанъна се урЕди... 8-)

Swinkenhoffer
03-02-2008, 21:29
Никак няма да е честно - паламуд, морж и уориър :-D

Въпрос: Кой от ти е любим от Бекстрийт бойз :lol:

Кво ти пука? Важното е да е ХАРДКОР!! O:)

Отговор:
Nickolas
http://www.freehomepages.com/onlam/nick32.jpg
Харесва ми, защото редовно го бърках с момиче... 8-)
Мисля си, че този въпрос ще да е особено подходящ за паламуда. :-D

Ама морж е женско 8-)

о.О Как, бря? :D Видя, че ще има батъл и искаш да минеш за дама... знам аз!

Сама ли живееш или с родителите си,а може би с приятел? :)

С майката. Сега се замислям, че всъщност не искам да живея сама.

Имаш ли домашен любимец и ако да,какъв е? :)

Имам си три кучета (не питай за породи - не знам :D). На предишната страница има снимка на едната гадинка. (:

Lake_bodom, той мисли само за баницата!!

Canis_Dirus
03-02-2008, 21:38
Разсейват ли големите цици еб*ча?
А разсейват ли косматите топки еб*чката?

Alcohooligan
03-02-2008, 21:41
васко жабата или цеца мецата ??? 8-)

Blacklisted
03-02-2008, 22:25
Патриотка ли си? :D

Swinkenhoffer
03-02-2008, 22:56
Разсейват ли големите цици еб*ча?

Ако бях ебач, щяха да ме разсейват, щото аз си нямам... :D

А разсейват ли косматите топки еб*чката?

Но пък никоя истинска ебачка не трябва да се разсейва от шепа космати топки.

васко жабата или цеца мецата ??? 8-)

Хаха, всяка жаба да си знае пола... васко жабата. :Р

Патриотка ли си? :D

:D
Обичам си страната, защото все пак ми е родна, но не е като да вляза в люта битка за отечеството, примерно.

EarthShaker
03-03-2008, 07:02
тос пич на аватара ти промое ли е :shock: не май

Disrespect
03-03-2008, 07:40
Паламуда си има спешъл скилс...морже, няма да се измъкнеш така лесно :smt011

но пък може да се разберем...ти взимаш пора, а аз баницата...нали съм си прасе.. :::

s1NNer
03-03-2008, 08:15
Кой е тоя от аватара ти ? :]

inSane_baby
03-03-2008, 14:47
Поре, Поре...

Имам няколко въпроса към теб. :-D

1. Как се казва женския пор?

2. Какво би избрал яка кола или яка жена? (без и двете)

3. Кое е първо? Яйцето или кокошката?

Swinkenhoffer
03-03-2008, 16:04
тос пич на аватара ти промое ли е :shock: не май

Какво е "промое"? :-D

Паламуда си има спешъл скилс...морже, няма да се измъкнеш така лесно :smt011

но пък може да се разберем...ти взимаш пора, а аз баницата...нали съм си прасе.. :::

Ааа, да си ги нямаме такива! Искам бич файт. 8-)

Кой е тоя от аватара ти ? :]

Това е Tomi Jоutsen -вокалист на Amorphis. И е прекрасен, хах. :Р

1. Как се казва женския пор?

Емиии... Порина? :-|

2. Какво би избрал яка кола или яка жена? (без и двете)

Хъм, яката кола мога да я продам и да си набавя куп яки жени (в моя случай мъже :D ).

3. Кое е първо? Яйцето или кокошката?

http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/striphandlerashx.gif

Mooo6no
03-05-2008, 16:14
Какво мислиш за курвите? Би ли била приятелка с курва?

bboy_bunker
03-05-2008, 16:15
Лапала ли си за жълти стотинки?

Blacklisted
03-05-2008, 16:24
Kолко пиърса имаш и къде? ;p
Татуси?

Swinkenhoffer
03-05-2008, 21:57
Какво мислиш за курвите? Би ли била приятелка с курва?

Не знам как го направи, ама уцели доволно подходящ момент да ме питаш. :D Говорили ли сме си нещо по тая тема или случайно? о.О

Еми... не е като да са ми супер симпатични, ама не е и като да ги мразя. Тоя изкуствен морал, дето се опитват да го изграждат повечето хора, ме дразни... евала им правя на тея мацки, че не им пука и си живеят както си им е кеф. Има разни, които си лягат с буквално всеки мангал заради самото ебане, ама тях не ги броим за хора така или иначе. :D Ако момичето не е обвързано и си намира разни сносни мъжоря за колко там... 1-2-5 пъти, що не? Имам подобна приятелка, но не е като да е с всеки срещнат, просто е малко по-така.. :D Не ми пречи хич, защото е свястна девойка. :)

Лапала ли си за жълти стотинки?

Хаха... не съм все още, но не се знае какви времена ще настъпят.
:D

Kолко пиърса имаш и къде? ;p
Татуси?

Момент да преброя... 5 и 6-7 дупки на мекото на ушите, ама това не е от особено значение.
tragus (http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/b/b3/175px-Tragus_piercing.jpg)
industrial (http://z.about.com/d/tattoo/1/0/s/i/1/ear4.jpg)
както се казва там... :D smiley (http://i20.ebayimg.com/04/s/000/77/40/85f5_2.JPG)
На езика и под езика. Толкоз. :D [не са мои тези снимки]

Татуси.. знам какво искам, но не мога да го обясня на никого и само аз си го разбирам. 8-) Мислех си да ходя при татуист да му мрънкам, за да ми ги нарисува работите, ама ще изчакам още година/две/три, за да видя дали ще искам същото. Поне знам, че ще е на вътрешната страна на ръката... дето емотата се режат (и където Виле Вало има сърчице, хехе :Р). :D Ще е и на двете ръце: тъмната половина на лявата (според Библията "лявата пътека" е пътеката на пороците и на всичко зло) иии свтлата на дясната. Останалото е много лично. :Р

освен вулфморгенталер, кои онлайн комикс стрипове следиш редовно???

Аа, хубав повод да ти благодаря за тоя комикс, щото от теб го знам.
:smt006
Харесвам и комиксите на http://nixonixo.com/ , ама не е поствал човека от адски много време. И на уайт нинджа - http://www.whiteninjacomics.com/comics.shtml (квото зяпа и Ивето общо взето, хаха). Преди следях и още разни, които ми беше писал Никсо веднъж, ама това бе отдавна. :D

EarthShaker
03-05-2008, 22:18
ПРОМОЕ:


http://www.fourartists.com/artists/promoe_1157827394/presse_preview_1157829734_promoe_14.jpg

:D

тука е с бая заплетена коса

Swinkenhoffer
03-05-2008, 22:43
ПРОМОЕ:


http://www.fourartists.com/artists/promoe_1157827394/presse_preview_1157829734_promoe_14.jpg

:D

тука е с бая заплетена коса

Баси майката. :D
Принципно е ужасно, но има нещо яко в тоз... де да знам... китеник. Язък, че се подстригах, хах.

ScionOfStorm
03-06-2008, 16:40
Ауууу, раа бе! Коуега ;р

1) Какво викаш за Ицо, а... :Р

2) Я кажи защо мразиш Гардиън

хих :)

Mooo6no
03-06-2008, 18:16
Не знам как го направи, ама уцели доволно подходящ момент да ме питаш. :D Говорили ли сме си нещо по тая тема или случайно? о.О
Хах, съвсем "случайно". Виж за въпроса дали би била приятелка с такова момиче не си споменавала нищо. :D

Ще минаваш ли покрай Варна (или Каварна) по някое време тая година? :-o

Swinkenhoffer
03-06-2008, 22:23
exploitedteen, ааа, знам ги тез, но не предполагах, че си имат сайт. пак мерси. :D

1) Какво викаш за Ицо, а... :Р

Ицко педераст.. але алеее.. 8)

2) Я кажи защо мразиш Гардиън

Циционе, мразя те. :D Де да знам, квото съм слушала.. ми е било супер скучно някак, не знам защо харесвам Хамърфол обаче, които и те са като Гардиън (Ицко)... гей. :Р

Хах, съвсем "случайно". Виж за въпроса дали би била приятелка с такова момиче не си споменавала нищо. :D

Ще минаваш ли покрай Варна (или Каварна) по някое време тая година? :-o

Нямам никъв спомне за тоя ни разговор, ама и аз си мисля, че сме бистрили въпроса. Как да е. 8-)

Около морето са ми обещали да ме разходят, за да видя и аз тез морски градини най-после... :smt007 Ако ме огрее - ще се обадя. :Р