PDA

View Full Version : Вече само кучките ли имат шанс!?



psihqsala
03-01-2008, 15:20
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?

zvezdichka777
03-01-2008, 15:23
бъди себе си,има и момчета които харесват нормални момичета а не некфи гадни кучки .. така че знай че все още има момчета със всичкия си и момчета коите не се заблуждават толкова лесно -(поне се надявам)

Spider4eto
03-01-2008, 15:24
ем 15-16-17 годишните момчета са в такава възраст че гледат само секса и забавлението. И мн ясно че ще се навъртат повече около тия с които имат по голям шанс. Изчакай ги да порастнат 8-)

nicolepcd
03-01-2008, 15:25
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?
Малеее... колко си праваа!!! :( Жалко е за българското поколение като цяло. Но има и такива момчета, които не си падат по тип "кучки", но просто са рядкост... В резервати трябва да ги слагаме :lol:

krasitoOoO
03-01-2008, 15:39
mi as mislia 4e tova zavisi ot mom4eto ako toi e takav estestveno 4e 6te iska takova gadje no ako e vaspitan ne

LipSoFAnAnGel
03-01-2008, 15:59
Да наистина сега днешните тинейджъри (момчетата)Харесват само някакви лигави, накичени момичета.....Който ходят по дискотеки, пушат, пият и нямат вечерен час и 1000 топа изкуствени коси...И някакси обикновените момичета не се вписват..особено тези, които не са център на вниманието и не пушат....Всички лигли си сменят гаджетата пред 1 месец, но винаги драматизират TOGETHER FOREVER; обичам те повече от живота си.А съм убедена , че въобще не го мислят!

Sarabi
03-01-2008, 16:06
Е не е нужно да си кучка за да си перверзна.
Иначе ... не е така, има си и нормални. (Боже, аз защитавам мъжките :shock: ?! ). Но да, както си е изтъркана редовна фразичка "не слагайте всички под общ знаменател". И за нормалните си има партия, само трябва да знаеш къде да я търсиш.
:)

Вярно е , че от малко фешъни или чалгари не можеш да очакваш да искат нещо сериозно или да отдават голямо значение на чувствата. Друг е въпросът, че момичетата, които най - много се оплакват, че попадат само на повърхностни копелета се заглеждат основно по фешъни, а наистина нормалните момчета, от които могат да получат взаимност са им "задръстени".

sexa_na_kompleksa
03-01-2008, 16:11
ем 15-16-17 годишните момчета са в такава възраст че гледат само секса и забавлението. И мн ясно че ще се навъртат повече около тия с които имат по голям шанс. Изчакай ги да порастнат 8-)

И при по-големите това явление се наблюадава ... Повече зависи от самия човек, а не от възрастта му.
Макар и рядко, все още се срещат свестни момчета, не губи надежда. ;)

tItEufFf
03-01-2008, 16:13
Зависи кои момчетата .. Фешъните и гъзарите си падат само по кучки .. Но при по-обикновените момчета не е така .. поне така съм забелязала ;)

miminia
03-01-2008, 16:18
Не знам защо си останала с това убеждение , но виж ся хората се делят надали един метъл ще тръгне с фешанка ... секи според интересса си.! Търси в твойта среда ....... и кво лошо има да си первезен ?!? :oops:

LovePoisoned
03-01-2008, 16:23
]Да наистина сега днешните тинейджъри (момчетата)Харесват само някакви лигави, накичени момичета.....Който ходят по дискотеки, пушат, пият и нямат вечерен час и 1000 топа изкуствени коси...И някакси обикновените момичета не се вписват..особено тези, които не са център на вниманието и не пушат....Всички лигли си сменят гаджетата пред 1 месец, но винаги драматизират TOGETHER FOREVER; обичам те повече от живота си.А съм убедена , че въобще не го мислят!
Подкрепям напълно! Как можеш да ходиш с някакъв две седмици и да го обичаш повече от всичко на света?! Това си е смешно и наивно.



ем 15-16-17 годишните момчета са в такава възраст че гледат само секса и забавлението. И мн ясно че ще се навъртат повече около тия с които имат по голям шанс. Изчакай ги да порастнат 8-)

И при по-големите това явление се наблюадава ... Повече зависи от самия човек, а не от възрастта му.
Макар и рядко, все още се срещат свестни момчета, не губи надежда. ;)
Такива хора просто никога не порастват. 8)
Едно момче от моя клас иначе върви за голямо гъзе, ала по кучки не си пада. Сам ми го каза. :P


Афе, момичета, помислете. Принципно почитателите на курвите и кучките са все някакви фешъни, "генгстърчета" и т.н. Искате да имате нещо общо с тях, за да ви зарежат също като онези кучки ли? :oops: :lol: :lol:
Аз си мисля, че е най-добре да си момиче, което си е хиперготино за хората, но сама не се титлува като "готинЪ" , не се нарича "кучка" и тъй нататък. :)

SiNiStEr
03-01-2008, 16:23
Зависи кои момчетата .. Фешъните и гъзарите си падат само по кучки .. Но при по-обикновените момчета не е така .. поне така съм забелязала ;)

Така е.Но проблема е там,че няма обикновени момчета или поне аз не познавам такива.... :?

xXxScreamxXx
03-01-2008, 16:26
poe4eto mom4ete iskat samo sex ;)

Facelessman
03-01-2008, 16:27
Хах,че аз пък предпочитам да е хубава и да може да се води разговор,отколкото да няма вечерен час и да ми лъхти на цигари и некъв вермут

LipSoFAnAnGel
03-01-2008, 17:02
Хах,че аз пък предпочитам да е хубава и да може да се води разговор,отколкото да няма вечерен час и да ми лъхти на цигари и некъв вермутДа ама някой момичета..може единствено да се говори с тях:пробваала ли си новите цигари, скоро ходих да си удължавам косата....ноктите..интересув а ги само матеериалното и външното

Luda_Na_Max
03-01-2008, 17:22
има и свестни момчета, които не искат само секс..ноо не са някви фешъни и тем подобни :) ноо все пак е нормално едно момче да иска секс и момичетата искат секс :)

CuRly_Doll
03-01-2008, 18:05
Има момчета,които харесват такъв тип момичета,но все още има и точни момчета,които харесват мили момичета,които знаят какво приказват,а не просто да говорят,за да не заспят и да ръсят простотии на поразия!Бъди себе си и ще намериш точния човек.Според мен този тип момичета-кучките ги търсят момчета,които искат да намерят бърз секс и знаят,че едно свястно момиче няма да им пусне,защото има акъл в главата си.Има си време за всичко и ти ще намериш точния :)

psihqsala
03-01-2008, 18:23
Тука само разни момиченца отговарят,а целта е момчетата да го направят...от толкова мн отговори само 1 момче :) Еее ,добре,но искам да ви кажа,че предпочитам момчетата да си дадат думата =)

VinDiesel
03-01-2008, 18:33
Аз определено не си падам по тия по дашните обичам трудните момичета.Отказвал съм секс на някой момичета от моето даскало.Дори и преди 1 седмица когато тъкмо бях тръгнал с гаджето ми едно момиче от моя клас ми намекна за секс и аз и отказах.Казах и че съм верен на гаджето си и че неискам да и изневерявам тя ми отвърна че за нас мъжете думата любов не значела нищо освен секс :) Вярно ли е че когато едно момче откаже секс на момиче момичето много го вземала навътре?

П.С Даже ми каза ама вие сте още в началото не се обичате така че кво ти пречи :)

koalka
03-01-2008, 18:35
Просто са си виновни момчетата, щом харесват толкова повърхностни момичета, а не гледат да са точни и готини по характер.Това си е тяхна грешка и няма какво да се ядосваш.Те си избират какви да харесват, имат си предпочитания...
Мога, обаче да ти кажа със сигурност, че има и точни момчета, които харесват точно такива момичета, така че няма защо да се отчайваш.

Vladkoy
03-01-2008, 18:37
ООО, много зависи от породата им .. ако са болонки абсурд .. друго са си холандските кучки .. нямззз

scout4e94
03-01-2008, 19:33
po moi nabludeniq teq naduti "ku4ki" absolutno vinagi nqmat niikvo dostoinstvo , v smi pozvolqvat na mom4etata da pravqt s tqh kvo li ne samo ot vreme na vreme se pravqt na qdosani da ne im zagubvat interesa... mn e vazmojno i da ne ste suglasni i vse pak tva e moeto mnenie

sh3_1s_7h3_0n3
03-01-2008, 20:17
По каквито момичета си падат момчетата, такива са и самите момчета. Кое те учудва толкова? :)
На турбо гъзара ще му е под достойнството да излезе със зубрачката на класа, както и 'малкия професор' няма да покани на среща 'отворената мадама' от неговия клас. :)

Rebellion_Angel
03-01-2008, 20:21
Не съм съгласна, че само "кучките" имат шанс. Може и да ви се струва невероятно, но момчета не търсят подобно нещо.

Spider4eto
03-01-2008, 20:24
Не съм съгласна, че само "кучките" имат шанс. Може и да ви се струва невероятно, но момчета не търсят подобно нещо. Ако искат секс само кучки търсят

Rebellion_Angel
03-01-2008, 20:31
Не съм съгласна, че само "кучките" имат шанс. Може и да ви се струва невероятно, но момчета не търсят подобно нещо. Ако искат секс само кучки търсят
Да, така е. Но на някакъв етап им омръзва и започват да търсят нещо по-сериозно. Няколко мои приятели бяха така.Най-големите мачовци до преди години, сега са със сериозни приятелки и са гаджета за пример. :)

gandji
03-01-2008, 20:41
Няя такъв филм , ако момичето наистина е мега хубаво в очите на момчето то ше иска сериозна връзка , ако има мега як задник долната глава влиза в действие , горната е само за замаската :)

Chess
03-01-2008, 20:44
Зависи кои момчетата .. Фешъните и гъзарите си падат само по кучки .. Но при по-обикновените момчета не е така .. поне така съм забелязала ;)


+1

Отговор на въпроса ти: Не... :-o

Chess
03-01-2008, 20:45
Зависи кои момчетата .. Фешъните и гъзарите си падат само по кучки .. Но при по-обикновените момчета не е така .. поне така съм забелязала ;)

Така е.Но проблема е там,че няма обикновени момчета или поне аз не познавам такива.... :?


Да... ТИ не познаваш такива...

Gabroveca
03-02-2008, 06:02
не е така, мене не ме кефят надути п*тки...

и не казвайте, че само момчетата са такива, щото и вие си падате по разниии фешънчета и "гъзари"...

BlueFace
03-02-2008, 06:13
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?
Не е така просто за да те харесват "пичовете" и "фешъните" трябва да си такава ....

BlueFace
03-02-2008, 06:18
ем 15-16-17 годишните момчета са в такава възраст че гледат само секса и забавлението. И мн ясно че ще се навъртат повече около тия с които имат по голям шанс. Изчакай ги да порастнат 8-)
Не съм съгласен ... Аз съм на 15 и не съм такъв.Пък и познавам доста момчета които не са такива ,така че не слагай всички под общ знаменател.

black_beauty
03-02-2008, 06:38
Има сякви хора.Съжалявам,но не виждам смисъл да се обсъжда така ли е или не е така.Каквато компания търсиш,в такава ще попаднеш. Да ви кажа можете да разберете какво иска 1 момче от няколко изречения - те по принцип не крият , а и да е така пак има признаци по които им личи ..абе не знам гледайте по внимателно и реалистично просто. Ако не става и пак попаднете на някой,които иска само секс ..може да направите някво усилие все пак да промените средата или нещо от себе си а не ,айде да седнем да се опракваме във форума как нямало свестни мъже .. напротив.

kasiopea
03-02-2008, 08:03
От моя гледна точка смятам,че е така. Момчетата си падат вече по друг тип момичета.Трябва да се разголваш,фръцкаш,натискаш ,за да те забележат и харесат.Но ми остава надеждата,че все някое свестно момче е останало. :) Все пак бъди себе си,не се променяй,по-добре да си естествена,вместо да се правиш на такава,каквато не си. :-)

VerryBerry
03-02-2008, 10:56
струва ми се, че си попаднала на непораснали момченца,които гледат само забавлението...НО!!има и такива,които биха те оценили такава,каквато си ;)

Б3б0о
03-02-2008, 11:04
м зависи си от момчето...фешените и газарите са такива тарсат си к***и..ама има и момчета които пък не харесват такива момичета..така че спокс...може да са малко ма ги има...бъди си естествена :P

CucAgMuH
03-02-2008, 11:21
Nadutata kuchka e mnogo cenno neshto. Ne znam zashto ne go razbirate, ili az naposledyk sym se izvratil... :) Namerih si edna koyato mai stava(da zapylva pauzite v koito ne si cykam shtastlivo WoW). Vse oshte e v testov period. Za kakvo si govorim?

Kogato sreshtne na peshehodna pyteka pyrvoklasnik, tuparlache,mu zabiva edin shut s markovite si obuvki v zadnika da go metne pred minnavashtite koli. Kogato otidem na kafe si porychva neshtoto koeto nai-mnogo bi iztormozilo barmana da go prigotvi i posle otiva da se kara s nego razmahvaiki uimrucheta ot nedovolstvo i kreshteiki "kak moje da go napravish taka, ti lumpen li si?!?". Haresva mi kogato me kara da me zaboli syrceto samo kato hvyrlya pogled na smetkata. Haresva mi da parkira, otnasyaki gradinkata na kooperaciyata, bez vyobshte da i pravi vpechatlenie. Kogato vzelem v restorant i ne i haresa yadeneto vika gotvacha i go kara da si izyade sgotvenoto. Vsichkoto. Mejduvremenno mu obesnyava kak toi ne stava za nishto, i t.n. i t.n. Mislya che shvanahte ideyata :) spiram s primerite. Samo da dobavya che nishto ne me beshe karalo da se usmihvam iskreno ot godini nasam, osven podobna jena
:)

NightGuardian
03-02-2008, 11:42
Незнам какво , не харесвате на надути кучки ? Мен лично много ме кефят , защото ако те те харесат няма да ти се надуват :)

VinDiesel
03-02-2008, 11:42
От моя гледна точка смятам,че е така. Момчетата си падат вече по друг тип момичета.Трябва да се разголваш,фръцкаш,натискаш ,за да те забележат и харесат.Но ми остава надеждата,че все някое свестно момче е останало. :) Все пак бъди себе си,не се променяй,по-добре да си естествена,вместо да се правиш на такава,каквато не си. :-)
Мен например тия напудрените с 2 кофи фон дю тен въобще не ми харесват и много се дразня когато някое момиче започне да ми се залага и да се прави на газарка :). В началото на тази учебна година аз съм 11 клас и докато си играех тенис на маса идва някаква "Газарка"от новопостъпилите(зайче демек) и почва да се прави на интересна кара ме да я уча на тенис на маса пита ме "Аз надута ли съм" и имаше момчета който и тичат след газа и щяха да бият някакво момче от нейния клас щот я хванал за газа някакви такива и това тя ми го казва.И видя че аз няма да и падна в краката и се отказа да се занимава с мен.Е тоя тип момичета МНОГО ГИ МРАЗЯЯЯЯЯЯЯ!!!! :)

Б3б0о
03-02-2008, 11:49
Kogato sreshtne na peshehodna pyteka pyrvoklasnik, tuparlache,mu zabiva edin shut s markovite si obuvki v zadnika da go metne pred minnavashtite koli. Kogato otidem na kafe si porychva neshtoto koeto nai-mnogo bi iztormozilo barmana da go prigotvi i posle otiva da se kara s nego razmahvaiki uimrucheta ot nedovolstvo i kreshteiki "kak moje da go napravish taka, ti lumpen li si?!?". Haresva mi kogato me kara da me zaboli syrceto samo kato hvyrlya pogled na smetkata. Haresva mi da parkira, otnasyaki gradinkata na kooperaciyata, bez vyobshte da i pravi vpechatlenie. Kogato vzelem v restorant i ne i haresa yadeneto vika gotvacha i go kara da si izyade sgotvenoto. Vsichkoto. Mejduvremenno mu obesnyava kak toi ne stava za nishto, i t.n. i t.n. Mislya che shvanahte ideyata Smile spiram s primerite. Samo da dobavya che nishto ne me beshe karalo da se usmihvam iskreno ot godini nasam, osven podobna jena
Smile
е мн филми гледаш :D чак пак такава не сам виждала :D

sexita
03-02-2008, 12:00
Едно момиче може да бъде перверзна и преидзвикателна само в компанията на любимия и без да е курва...Въпрос на техника :?
Скучните момичета никога не са били на мода

PepiDesigns
03-02-2008, 12:36
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?

Оп .. грешка ;)

Момчетата .. общо казано .. можеше да кажеш примерно 75% от момчетата .. щот аз не съм от тия дето си харесват перверсни и прости лигли ...
Точно сериозно и точно момиче ... точно отговорното и оправно момиче , точно това търся аз .. обичам си я такава , каквато е .. страхотна , супер .. а не някаква Шаврантия ..
Не е нужно да си такава "кучка" .. ще намериш някой истински за теб ... това , че си точно тези неща , означава ще ставаш ;)
Късмет

Evanescencefan
03-02-2008, 12:48
Абе тия кучки страшно ме дразнят,май ще трябва да купувам каишки.А по темата не всички момчета са идиоти,интересуващи се от този тип момичета,почакай малко и ще се увериш

sapphirr
03-02-2008, 12:58
шанс за какво,да те праснат и на следващия ден да не те познават-да така е,само те имат такъв шанс! :D :D :D

ANTI
03-02-2008, 13:14
еми зависи къде ги търсиш.
Ако се заглеждаш по тея фешани или кви са там нема почти да намериш.
Аз принципно не си падам по такива момичета - дразнят ме.
ама аз съм от друг слой на обществото и те не ме тачат , аам ми дреме на к.ра.

VinDiesel
03-02-2008, 13:36
еми зависи къде ги търсиш.
Ако се заглеждаш по тея фешани или кви са там нема почти да намериш.
Аз принципно не си падам по такива момичета - дразнят ме.
ама аз съм от друг слой на обществото и те не ме тачат , аам ми дреме на к.ра. Да не си метал :-D

ANTI
03-02-2008, 13:43
ми слушам метъл, рок, пънк индъстриал, що?

VinDiesel
03-02-2008, 13:48
ми слушам метъл, рок, пънк индъстриал, що?
Питам само :) все пак секи си избира кво да слуша как да се облича и прочие :)

ANTI
03-02-2008, 13:55
е да ,а ма заради тва някой те приемат , други отхвърлят.

sapphirr
03-02-2008, 13:56
кво ти пука,живееш за себе си,не за тоя и ония.теглиш майна и си гледаш кефа.който ще да те приема,който ще да те отхвърля... :?

VinDiesel
03-02-2008, 14:02
е да ,а ма заради тва някой те приемат , други отхвърлят. Което момиче те хареса ще те хареса такъв какъвто си а не такъв какъвто тя иска да бъдеш :) Така че за другите да не ти пука :)

MishitoOo
03-02-2008, 14:26
олеее ама ги наредихте всичките на бързо :-D :-D :-D :-D аз също съм малко по злобна но това е за да покажа че имам твърд характер и не могат да ме тъпчат !!!! :-) :-) :-) :-) пуша , пия ходя по дискотеки (е имам вечерен час все пак) , но не бих казала че сум КУЧКА ! и аз си имам душа и аз съм мила с хората които са го заслужили :oops: :oops: :oops: не прибързвайте с описанията всеки си има добра страна просто едни са малко по лошички с тези които не са ги впечатлили а други са мили с всички :P :P :P :P

Raderfort
03-02-2008, 14:40
просто станаха много курвите и "пичовете". има и свестни момчета, които искат свястни момичета ама наистина вече сме рядкост :(

bibo
03-02-2008, 15:04
абе има много свестни момичета,не отричам ама те горките са толкова срамежливи че не може повече от това...Т.НАР. кучка когато си пада по някое момче отива и заговаря(аз направо се разцепвам ако някое момиче ме заговори първо)...а свестните момичета са толкова срамежливи че даже не те поглеждат,макар и да те хресват суууупер много и когато идеш при тях се правят на недостъпни...а при повечето момчета(вкл. и аз) ако ги отрежеш пържия път или се правиш на безразличка много трудно се решават на втори...

sapphirr
03-03-2008, 08:43
нищо лично,ама аз се имам за свястна, за мен думата "срамежливост" не важи.достатъчно съм отракана и общителна,че да не отида и да се запозная с някой.даже толкова директно ще му кажа,че ме кефи,че в земята ще го ударя (не 1 и 2 примера има).друг е въпроса,че не го правя,щот няма кой да ме изкефи.така,че тия разсъждения,че свестните са срамежливи са минала мода!!! :?

Gothique♫
03-03-2008, 09:20
Ебати и израза 'кучки' толкова тъпо звучи,не по-голям шанс имат по-отворените по-красивите и по-хитрите мацки,ебати не разбирам къв им е интереса на момчетата да си хванат няква кучка и да ги остаи след седмица и след тва да я гледат с друг ама се някога им се намира майстора и като бъдат наранени 1,2,3 пъти и улягат.

hooliganka89
03-03-2008, 10:55
Не знам защо си останала с това убеждение , но виж ся хората се делят надали един метъл ще тръгне с фешанка ... секи според интересса си.! Търси в твойта среда ....... и кво лошо има да си первезен ?!? :oops:

Имам приятел скинарче,което тръгна с една фешънка,и с времето спря да бъде скин,но все пак докато беше тръгна с нея.
Очаквай неочакваното!

babity
03-03-2008, 11:10
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?

не си попаднала на точния. да си кажа и аз така си мислех по едно време... после с радост открих колко много момчета се дразнят на тези лигли и точно отговорно и сериозно момиче търсят, но поради липсата на такова се задоволяват с каквото има. да ти кажа, те момчетата не са виновни, че само такова виждат, като нямат избор какво да направят?

unfix
03-03-2008, 11:13
Музиката често влияе на връзките.Аз лично се стремя да натяквам на момичето , с което съм , да не гледа каква музика слушам , защото така или иначе нито аз , нито тя ще променим стила на музика само и само заради другия.Никой не може например да ме накара да спра да слушам Linkin Park , защото тях ги слушам от 8 години.Никой не може да ме накара да не слушам и пънк :> Както казах - според мене музиката , която слуша момчето и тази , която слуша момичето (ако са различни стиловете) , не трябва да влияе на една връзка ;)

babity
03-03-2008, 11:16
Музиката често влияе на връзките.Аз лично се стремя да натяквам на момичето , с което съм , да не гледа каква музика слушам , защото така или иначе нито аз , нито тя ще променим стила на музика само и само заради другия.Никой не може например да ме накара да спра да слушам Linkin Park , защото тях ги слушам от 8 години.Никой не може да ме накара да не слушам и пънк :> Както казах - според мене музиката , която слуша момчето и тази , която слуша момичето (ако са различни стиловете) , не трябва да влияе на една връзка ;)

е така е де, ама като седне да ми разправя, че Фънки (от мюзик айдъл) е върха на сладоледа, пък аз немога да я гледам тая утрепка и все едно ми бърка в гъза. (тва не ми го е казвало гаджето, ама просто го давам за пример) Много се дразня като земе да ми коментира музиката проста била нз каква била, ми ок, може да е зле, ама аз нямам желание да слушам някой, който крещи, грухти и се дере, ама не разправям колко е тъпо т'ва. Трябва да има толерантност и търпимост, това е най - важното!

CuRly_Doll
03-03-2008, 11:47
Според мен,ако човекът до мен се влияе от това,каква музика слушам и че стиловете ни са различно,то той не е правилният за мен.

inSane_baby
03-03-2008, 11:57
ем 15-16-17 годишните момчета са в такава възраст че гледат само секса и забавлението. И мн ясно че ще се навъртат повече около тия с които имат по голям шанс. Изчакай ги да порастнат 8-)

абсолютно! Рядко се среща момче, което не би те зарязало, ако някоя "яка кака" му се предложи. Рядко, но ги има! :-)

korabokroshenec
03-03-2008, 11:59
mi mn qsno samo nekuf baluk 6e se fane s nekfa tupa koqto i kazvat da se pribira v 8, da ne pravi sex dokato ne stane na 20 :D da e nekfa monahinq i da misli samo za u4ili6te i razni gluposti... abe teen godinite sa malko taka 4e gi izjiveite na MAX 6toto posle 6te sujalqvate kato se ojenite i si4ko svur6va...

fr3e_s7yle
03-03-2008, 12:07
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!? мм .. моят съвет е да си останеш такава каквато си си ;) пък да не ти пука какви са др момичета .. 1 свястно момче винаги ще предпочете теб пред някоя магистрална фея :)

babity
03-03-2008, 12:10
ем 15-16-17 годишните момчета са в такава възраст че гледат само секса и забавлението. И мн ясно че ще се навъртат повече около тия с които имат по голям шанс. Изчакай ги да порастнат 8-)

абсолютно! Рядко се среща момче, което не би те зарязало, ако някоя "яка кака" му се предложи. Рядко, но ги има! :-)

Дааа, моя си е такъв!!! :smt007

krisscho
03-03-2008, 12:54
На село е така-само кучките вървят...

didivid
03-03-2008, 13:48
Според мен не кучките, а тези момичета, които са богати и в някаква степен надути (но все пак свестни) имат повече шансове, отколкотом момичетата, които не носят дънки на манго или пепе джийнс (примерно). Момичета като мен, аз не съм вещоманка и не си купувам скъпи дрехи, не държа да изглеждам като фотомодел , а се стремя да съм такава каквато съм.. но този метод не работи...Просто в нашата компания има едно момче, което харесвам и му казах и той знае нали и ми каза, че иска да сме само френдове, но няколко пъти го хванах да се закача с една от приятелките ми, която е що-годе като гореописаната...

Nasindo
03-03-2008, 14:58
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?


Абе я стига ;) Аз съм на 21 и ми харесва момичето да е добро , да е мила и все пак да има няква искра в нея и див сески стил .... ама не като повечето вече да парадират с тва ,че са кучки ,че са мн готини и че само им се ебе - ТИЯ СА НАЙ-ЖАЛКИ И КАТО ЦЯЛО СА СУПЕР ПУБЕРКИ ... :razz: :x

plmn
06-01-2008, 21:49
Не всички момчета харесват празноглави кукли.Е да, има и хубави момичета на които не бих отказал :lol: , но честно казано предпочитам да има какво да си кажа с нея.Да споделяме, разискваме, обсъждаме и тн.Не искам да звуча ' гейско ' или нещо ама си е така.То и аз бях писал в подобна тема.' Защо момичетата си падат по фешънчета и тн. '.Предпочитам да запомня човека с това че е бил умен и съм можел да разчитам на него, а не с това колко вида дрехи е имал и по-колко време е стоял по кафета.Тва е. ^^

MonSitY
06-02-2008, 12:28
хахахаха и аз преди 1 година така си мислех.ама тая година съм себе си и то взе че стана така че всички ме харесват такава каквато съм и с теб ще стане просто трябва време.Успех!!! :)

Exsanguination
06-02-2008, 12:30
на никой не му е удобно под чехъла :?

klamer4e
06-02-2008, 12:36
Според мен не кучките, а тези момичета, които са богати и в някаква степен надути (но все пак свестни) имат повече шансове, отколкотом момичетата, които не носят дънки на манго или пепе джийнс (примерно). Момичета като мен, аз не съм вещоманка и не си купувам скъпи дрехи, не държа да изглеждам като фотомодел , а се стремя да съм такава каквато съм.. но този метод не работи...Просто в нашата компания има едно момче, което харесвам и му казах и той знае нали и ми каза, че иска да сме само френдове, но няколко пъти го хванах да се закача с една от приятелките ми, която е що-годе като гореописаната...
Лелеле това ми е толкова познато. Една съученичка е точно от типа момичета описани от теб... Марковите дрешки, вирнатото носле... И вече и е излезнал имиджът на най-красивата.... А тя дори не е толкова симпатична. Вярно че мойто си е горе-долу женска злоба.... Ама заради един бас миналата седмица, в петък на един купон трябваше да се облека като кифла.. И тия хора, които преди т'ва са ми казвали, че "не ставам" веднага ми се лепнаха... Голямо деколте и високи токчета... Ем,и като това харесвам само в едно момиче, да ходят след такива п*тки, както ги наричат. Аз съм си смъкната, приличам на 13 годишна и не ми пука... Е*аси толкова ли няма свястни момчета.. На теория всеки ще се изкара такъв... ама не е така.. :?

sexy_eJlz
06-02-2008, 12:50
mi mom4etata kat nqmat mozak kfo da se prai .. :-D mislqt si 4e kat xfanat nqkoq ligla ili kyrvetina po-barzy 6e im pysne . :D oba4e ponqkoga ostafat precakani .. :D Taka 4e badi sebe si .. ne se prai na nqkoi koito ne si .. vse pak ima i nqkoi svestni mom4eta ... :)

BOOK_FAN
06-02-2008, 12:55
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?
+1 Но добави и че те са прости,а момчетата не обръщат внимание на старателните в училище и умните!

PrettyInScarlet
06-02-2008, 14:37
Е добре де празноглавите момичета не са ли харесвани от празноглави момчета .. ? Пък и кой е казал че нормалното момиче само учи и се прибира в 8 ? Трябва просото да си е поставила някакви граници . И все пак за всеки влак си има пътници

GregoryHouse
06-02-2008, 14:56
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?

Не момчетата не знаят какви момичета да търсят ами ти не знаеш какви момчета да търсиш ако търсиш подобни на теб ще вървиш...ако искаш да си с готинете гъзата с на тати мерцедеса сори тряя си ексцентрична кучка...

П.п: Мразя някоя да ми се прави на кучка и подобни нищи,че аз съм мъжкия вариянт на кучка :D

06-02-2008, 15:05
мен си ме кефат такижа то4но стабилни и сериозни неща лиглииииии!!!

Ivalinka
06-02-2008, 16:11
Лелеле това ми е толкова познато. Една съученичка е точно от типа момичета описани от теб... Марковите дрешки, вирнатото носле... И вече и е излезнал имиджът на най-красивата.... А тя дори не е толкова симпатична. Вярно че мойто си е горе-долу женска злоба.... Ама заради един бас миналата седмица, в петък на един купон трябваше да се облека като кифла.. И тия хора, които преди т'ва са ми казвали, че "не ставам" веднага ми се лепнаха... Голямо деколте и високи токчета... Ем,и като това харесвам само в едно момиче, да ходят след такива п*тки, както ги наричат. Аз съм си смъкната, приличам на 13 годишна и не ми пука... Е*аси толкова ли няма свястни момчета.. На теория всеки ще се изкара такъв... ама не е така..

ами явно ще си бъда сама за вечни времена...хич и няма да се правя на някоя,която не съм,за да бъда харесана...пък и нямам такова желание.искам да харесват мен,а не някоя маска,която съм сложила..

slun4ice_90
06-02-2008, 16:14
Кратко и ясно..да :) :-o

alex_devv
06-02-2008, 19:24
Оправи си изчанчените убеждения :D

Shadowscape
06-02-2008, 19:30
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?"Перверзна", "лигава" и "кучка" са три неща, които не са равнозначни, не ги слагай под общ знаменател.

Аз лично против първото нищо против нямам (ако е в някакви граници). "Лигава" е зле, много зле за момиче, а "кучка" ми създава неприятни асоциации с рап музиката и уличните жаргони. За повечето мъже не знам, но аз лично имам критерии за интелекта на една жена високи поне толкова колкото тези за външността й.

_FaShIoN_
06-02-2008, 19:32
Всичко си зависи от човека...при някои е точно така,при други не... :)

wache
06-03-2008, 15:24
Ами незнам но аз харесвам сериозните красиви и умни момичета а не някой празноглави на които пъъст да покажеш и почват да се кискат :lol:

dimanushka
06-03-2008, 16:09
оф да... за жалост и аз по1вам да си го мисля тва. бя се зарибила по едно момче ама нищо не стана. аз пак си го харесвах мн ама после разбрах че се занимава с една тъпа лигава чалгарка.... и се оказа че съм харесвала някакъв измислен идеал ... 4-5 месеца бях хлътнала по него и като го рзбрах тва изведнъж ми мина мерака... хахахахах

Obsession
06-03-2008, 16:22
Преди "кучка" беше обида... А сега всяка втора сама се нарича така. Обаяснението - те се котират. Но какво точно значи кучка? Такава, която не се влюбва, а "само разбива сърца" - както пишат почти всички в сайтовете за запознанства? Ако е така как всяка си "л0фФфФкА мИлУуТу"? Май и те самите не знаят какво са, а от това по-лошо на къде... И все пак животта е такъв - всеки търси себе си в другия т.е. фешан гъзитата искат супер яки мацки, с които да се фукат по кафетата. По-обикновените искат същото, защото очакват да заемат мястото на първите. И в крайна сметка сред младите е настанала такава обърквация и "борба за надмощие", че да ти се изправят косите. Но всеки знае от какво има нужда и какво иска, какво харесва. А и не се ли замисляш, че много от "не-кучките" отхвърлят "по-обикновените" момчета...

babity
06-03-2008, 17:52
chocolate`kiss, напълно съгласна съм. Както ти (авторката и всички, които твърдят, че тряба да си кучка за да имаш любовен късмет) искаш да имаш най - готиното момче, така и това същото момче иска да има най - готиното момиче, и ако някъде между желанията и вкусовете ви има разминаване... момичетата, които се вписват повече от теб в идеала му с нищо не са заслужили да ги наричаш кучки!

Ch0c0la73
06-03-2008, 19:10
samo ku4kite li imat shans? - mi mn qsno bee milaa :grin: :lol:

the_black_heart
06-03-2008, 19:15
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?"Перверзна", "лигава" и "кучка" са три неща, които не са равнозначни, не ги слагай под общ знаменател.

Аз лично против първото нищо против нямам (ако е в някакви граници). "Лигава" е зле, много зле за момиче, а "кучка" ми създава неприятни асоциации с рап музиката и уличните жаргони. За повечето мъже не знам, но аз лично имам критерии за интелекта на една жена високи поне толкова колкото тези за външността й.

Аз слушам рап от 10 годишна, а никога не са ме нари4али ку4ка :-P Лигла съм си, признавам :oops: ама глупава не са ме нари4али... какво общо има стила музика, това не е на4ин на живот, а просто... музика :D

bishop
06-03-2008, 19:19
да, това е тъжната истина, обаче се замисли - не работят ли нещата двупосочно? или с твоите думи:


Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момичетата си падат само по някви празноглави, прости, фешъни. А сериозните,отговорни и точни момчета -все едно не същестуват.(последното изречение го изрязах, защото няма отношение към проблема)

Miss_pain
06-03-2008, 19:29
Повечето "кучки" както ги наричате са по-точно казано "кукли" и всичко се опира на високото самочувствие.Лично аз нямам свой стайлинг.Мога да съм "кукла" , ПънкаРка..и меТълка...и нищо не Ми пРЕчи..сТига дА сЪм си аЗ.... :grin: МнОго се кеФя на момЧетА коИто те хареСВат заради тебе си,а не заради тфа че имаш най-големите гърди или пък си руса или пък всек'ви такива...бла-бла-бла!Къде са границите?
По филмите....примерно..ОТХ.Точ н пример са Нейтън и Хейли.Нейтън-бунтара в даскалото,най-готиния.Хейли-зубъРката...и всЕ пак се намЕриха...МисЪЛтА ми Е...че и зубЪриТе са хОРа....Те уЧат...за да сТанаТ неЩо...а нЕ каТо куклите....беЗ мозЪк... :-x (Не искам да убиждам никого от форума :-o )Може тя-зубЪрката да има носи косата си на плитка...да не излиза от класата стая...да носи очила и да ходи с НЕ-красиви дрехи...и въПреки тоВа...поД тоЗи зУбЪрсКИ сТиЛ...се кРие едНо кРасиВО съРце и дУша...а и лицЕ(казвам примерно),което...може да намери момчето за "нея"....
:neutral: :wink: :wink:
Как равИх темАта :D :D ВъпреКи тОва...КАквО мисЛите?? :smt026 :smt035

Ice_pRiNceSs90
06-03-2008, 21:08
ima edna prikazka mom4etata obi4at kurvite no ne i kurvenskite nomera :P tei 4e b1di sebesi i spoxs pove4eto mom4eta sa privle4eni ot tei nare4enite "ky4ki" no malko ot tqh iskat da si prekarvat vremeto s takiva rano ili k1sno ti pisvat i si t1rsi6 nqkoq po dr tip :P :booooomb: :P

Obsession
06-04-2008, 11:12
Повечето "кучки" както ги наричате са по-точно казано "кукли" и всичко се опира на високото самочувствие.Лично аз нямам свой стайлинг.Мога да съм "кукла" , ПънкаРка..и меТълка...и нищо не Ми пРЕчи..сТига дА сЪм си аЗ.... :grin: МнОго се кеФя на момЧетА коИто те хареСВат заради тебе си,а не заради тфа че имаш най-големите гърди или пък си руса или пък всек'ви такива...бла-бла-бла!Къде са границите?
По филмите....примерно..ОТХ.Точ н пример са Нейтън и Хейли.Нейтън-бунтара в даскалото,най-готиния.Хейли-зубъРката...и всЕ пак се намЕриха...МисЪЛтА ми Е...че и зубЪриТе са хОРа....Те уЧат...за да сТанаТ неЩо...а нЕ каТо куклите....беЗ мозЪк... :-x (Не искам да убиждам никого от форума :-o )Може тя-зубЪрката да има носи косата си на плитка...да не излиза от класата стая...да носи очила и да ходи с НЕ-красиви дрехи...и въПреки тоВа...поД тоЗи зУбЪрсКИ сТиЛ...се кРие едНо кРасиВО съРце и дУша...а и лицЕ(казвам примерно),което...може да намери момчето за "нея"....
:neutral: :wink: :wink:
Как равИх темАта :D :D ВъпреКи тОва...КАквО мисЛите?? :smt026 :smt035

Как имаш нерви да пишеш така? :-o Не се вкарвай във филми, дарлинг... Не си ли забелязала,че тези сценарии са присъщи само на американските тийн продукции? Момичетата, които ти описа са си направо казано непривлекателни (въпреки че аз не познавам такива). А момчетата, които уж можели да ги оценят не си губят времето в анализ на характерните душевни особености, потребности и прикрити достойнства на някоя.

varnen4e
06-04-2008, 11:22
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?

Момчетата за които говориш между 14 и 17 годишна възраст ли са?

TheUnforgiven666
06-04-2008, 14:26
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?

Имаш право.... Може би момчетата в тая възраст просто не са толкова сериозно, за да искат да тръгнат с отговорно момиче...

Blo0dyBitch
06-04-2008, 14:53
абе българските мъже не са стока...имам наблюдение само в/у няколко италянеца и един французин,но все пак...
тука са свикнали,ако не им пуснат просто да отидат при някоя която би го направила почти веднага.Жените ни са хубави,ако не друго,поне повечето умеят да се потдържат-мъжете ни имат голям избор :P
не знам до колко са кучки(аз лично познавам само 4 момичета,които са си наитина),повечето само приличат на такива,а често се оказват супер симпатични и милички същества...
В Италия гледаш някви хипер красиви момчета тръгнали с "мацки" които въобще не им пасват на външността,обаче пичовете си ги гледат с най-влюбените погледи,постоянно си се прегръщат,целуват,говорят си сладко и просто не поглеждат друга...
не знам...в българия имаме и свестни момчета,но те са малцинство...

firesnow
06-04-2008, 15:01
абе българските мъже не са стока...имам наблюдение само в/у няколко италянеца и един французин,но все пак...
тука са свикнали,ако не им пуснат просто да отидат при някоя която би го направила почти веднага.Жените ни са хубави,ако не друго,поне повечето умеят да се потдържат-мъжете ни имат голям избор :P
не знам до колко са кучки(аз лично познавам само 4 момичета,които са си наитина),повечето само приличат на такива,а често се оказват супер симпатични и милички същества...
В Италия гледаш някви хипер красиви момчета тръгнали с "мацки" които въобще не им пасват на външността,обаче пичовете си ги гледат с най-влюбените погледи,постоянно си се прегръщат,целуват,говорят си сладко и просто не поглеждат друга...
не знам...в българия имаме и свестни момчета,но те са малцинство...

:? :? :? :?

gazar
06-04-2008, 15:04
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?
категори4но е вярно ,пук и то4ните моми4ете са ску4ни,освен това толкова са кротки 4е се едно си с някаф улигофрен.Трябва да си в средата

gazar
06-04-2008, 15:17
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?

Момчетата за които говориш между 14 и 17 годишна възраст ли са?
Наи-вероятно аз сам от тях и гледам характера но мразя ку4ките(но оби4ам палавате :P ).Много е важно да знае6 4е няма мом4е в сега6ното поколение което да е между 13и17 и да не е загоряло. Напи6и на ЛС проблема ти и 6ти обясно по на дьлго(ако на истина те интерисува)

Big_JoJo
06-04-2008, 21:00
аз харесвам точно такива момичета ( скромни , отговорни , точни , красиви ест :) и най-важното с излъчване ) а не някакви надувки които си мислят че могат да имат всяко момче....

toni1992
06-04-2008, 21:14
Вярно е , че от малко фешъни или чалгари не можеш да очакваш да искат нещо сериозно или да отдават голямо значение на чувствата.Сама го каза - не слагаи всички под общ знаменател.Напримерно аз съм си фешанче и харесвам момичета тип "курви" но не искам само секс от тях ... тарся нещо сериозно

r3al_l0ff
06-04-2008, 21:22
i kf0 kat haresvali ku4kite...vajn0t0 e 4e ti ne si i 4e se haresva6 takava :))) kf0 predpo4ita6 - da ti4at sled teb ,0ba4e na teb samata ,6t0oto si umno momii4e ,da ti e kofti 4e ti se nosi slavata na porednata vurtqna mastiq ?! :)

r3al_l0ff
06-04-2008, 21:25
Вярно е , че от малко фешъни или чалгари не можеш да очакваш да искат нещо сериозно или да отдават голямо значение на чувствата.Сама го каза - не слагаи всички под общ знаменател.Напримерно аз съм си фешанче и харесвам момичета тип "курви" но не искам само секс от тях ... тарся нещо сериозно


0bache si nameril kude da go tursi6 :P kurva i seriozno xhax ;)

toni1992
06-04-2008, 21:33
:D :D Говоря ти вЪншно , като обличане , прчески и т.н. и ги има такива момичета ;) 8-) :P

gazar
06-05-2008, 04:09
:D :D Говоря ти вЪншно , като обличане , прчески и т.н. и ги има такива момичета ;) 8-) :P
аз сьм с toni1992 напьлно сьгласен.

Wrathchild
06-05-2008, 04:21
Добре бе, обяснете ми едно.
Аз ли съм малоумна или едно момиче ако е хубаво, мило, интересно и т.н. и т.н., ще си намери някой без никакъв проблем, дори ако не е фешънка/курва/кучка или както там ги наричате?

Slawi92
06-05-2008, 05:42
si4ki iskame sex ne samo mom4eta nie prosto pove4e si go pokazvame (moe mnenie) i samo iskam da kaja 4e ne predpo4itam kurvi a iskam seriozno momi4e do mene ne nekva smotana pikla ;)

_dust_
06-05-2008, 05:47
омгомгомг :D
всяко момиче има шанс, зависи от момчето според мен (:
ако пича е некъв селски гъзар , чудно по кви ще си пада.. т.е. такива на неговото ниво.
и ,for god's sake, не се заблуждавайте, че има и момчета които не си падат по курви x__x Всички,ВСИЧКИ им се кефят на късите поли,големи цици и т.н. ,но просто някои не искат да имат нищо общо с тях :]
Е,кво,пак стигнах до мъжете са си мъже.

vesinka91
06-05-2008, 06:21
бъди себе си,има и момчета които харесват нормални момичета а не некфи гадни кучки .. така че знай че все още има момчета със всичкия си и момчета коите не се заблуждават толкова лесно -(поне се надявам)
+1

kuklichka_bg
06-05-2008, 06:22
Вярно е , че от малко фешъни или чалгари не можеш да очакваш да искат нещо сериозно или да отдават голямо значение на чувствата.Сама го каза - не слагаи всички под общ знаменател.Напримерно аз съм си фешанче и харесвам момичета тип "курви" но не искам само секс от тях ... тарся нещо сериозно

tei kat te gledam si minal pokrai feshana :razz:

donkihot
06-05-2008, 06:24
не мисля,4е ку4ките са на мода,просто си попаднала на такива мом4ета...не губи надежда и все пак мисля,4е доброто мом4е би се впе4атлило от уважаващо се себе си моми4е,а не няква проста4ка,която не знае кво иска..

vesinka91
06-05-2008, 06:27
Добре бе, обяснете ми едно.
Аз ли съм малоумна или едно момиче ако е хубаво, мило, интересно и т.н. и т.н., ще си намери някой без никакъв проблем, дори ако не е фешънка/курва/кучка или както там ги наричате?
nemojesh da si namerish nqkoi bez nito 1 problem vseki 4ovek si ima i nedostataci netarsi idealniq 6tot nqma da go namerish :)

Miss_pain
06-05-2008, 08:18
Повечето "кучки" както ги наричате са по-точно казано "кукли" и всичко се опира на високото самочувствие.Лично аз нямам свой стайлинг.Мога да съм "кукла" , ПънкаРка..и меТълка...и нищо не Ми пРЕчи..сТига дА сЪм си аЗ.... :grin: МнОго се кеФя на момЧетА коИто те хареСВат заради тебе си,а не заради тфа че имаш най-големите гърди или пък си руса или пък всек'ви такива...бла-бла-бла!Къде са границите?
По филмите....примерно..ОТХ.Точ н пример са Нейтън и Хейли.Нейтън-бунтара в даскалото,най-готиния.Хейли-зубъРката...и всЕ пак се намЕриха...МисЪЛтА ми Е...че и зубЪриТе са хОРа....Те уЧат...за да сТанаТ неЩо...а нЕ каТо куклите....беЗ мозЪк... :-x (Не искам да убиждам никого от форума :-o )Може тя-зубЪрката да има носи косата си на плитка...да не излиза от класата стая...да носи очила и да ходи с НЕ-красиви дрехи...и въПреки тоВа...поД тоЗи зУбЪрсКИ сТиЛ...се кРие едНо кРасиВО съРце и дУша...а и лицЕ(казвам примерно),което...може да намери момчето за "нея"....
:neutral: :wink: :wink:
Как равИх темАта :D :D ВъпреКи тОва...КАквО мисЛите?? :smt026 :smt035

Как имаш нерви да пишеш така? :-o Не се вкарвай във филми, дарлинг... Не си ли забелязала,че тези сценарии са присъщи само на американските тийн продукции? Момичетата, които ти описа са си направо казано непривлекателни (въпреки че аз не познавам такива). А момчетата, които уж можели да ги оценят не си губят времето в анализ на характерните душевни особености, потребности и прикрити достойнства на някоя.

Точно за това говоря и аз..романтиците ги нема вече :lol:

h4x0r
06-05-2008, 08:30
Застреляй ги, за да имаш и ти!

TheNewReligion
06-05-2008, 08:51
Има и изключения! Не трябва да изневеряваш на принципите си за да се харесаш на дадено момче ! Ако той ще те харерсва , да те харесва такава каквато си ! Бъди себе си и за всеки влак си има пътници ! Ще намериш и човека , който ще те хареса такава каквато си !

BgNazzi
06-05-2008, 08:55
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?
Мхм... в ранна възраст момичетата имат близки срещи с по няколко олигофрена... и след това дълбоко в подсъзнанието им като белег остава убеждението - "охх, всички мъже са еднакви"! На мен, примерно, себичните и откачени кучки ми влияят кофти на нервната система... от друга страна, мн. рядко виждам сериозни, отговорни, точни, сърдечни и мили момичета, но съм решил ако някога видя да се оженя за нея... обаче всеки ми обяснява, че те са само легенда...
поука: недей да ставаш проста, лигава, откачена и себична кучка, моля те!!!

SuNsEt
06-05-2008, 08:58
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!? Ми не,просто не гледаш там където трябва. :-D

Пък и зависи от супер много неща...Ако момчето,което искаш да те харесва е някво малко и има още детски акъл,кво очакваш? :-o Спокойно,няма да останеш стара мома. 8-)

spensi
06-05-2008, 15:31
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?
Не си мисли че ги взимаме(момчетата) на сериозно такива момичета те ставам само да забавление и за единия секс. За сериозна връзка неможе и да стане дума както им викат тук малки К....ви

jjjjjj6363
06-05-2008, 17:29
samo broika djiite haresvat ku4ki i takiva ligavi
az kat sedna na kafe sus nqkoiq ot tezi kadeto se hilqt postoqno i nioi nemoje da rabere zashto mnogo se draznq

Pagan_man
06-09-2008, 00:01
ми зависи.
мене тея ме дразнят много.
зависи ти къде търсиш и попадаш.

ThinkerBell
06-09-2008, 02:23
Апф...напоследък все повече започвам да се убеждавам,че момчетата си падат само по някви перверзни,прости лигли. А сериозните,отговорни и точни момичета -все едно не същестуват. Е,чудя се-трябва да съм себична и откачена кучка,за да ме харесват,а като съм сърдечна,мила и точна не стаам тъй ли!?
Малеее... колко си праваа!!! :( Жалко е за българското поколение като цяло. Но има и такива момчета, които не си падат по тип "кучки", но просто са рядкост... В резервати трябва да ги слагаме :lol:


1 plus

Mnogo_ste_zle
06-09-2008, 04:37
А ти какво очакваш от тъпи и недорасли 15 годишни пикльовци?Момчетата са най-зле във възраст 14-17, имай го в предвид (:
Не спокойно, няма да си умреш стара, скоро ще се осъзнаят.Някои де.