PDA

View Full Version : Позиорка ли съм?



MaD BuNnY
03-01-2008, 17:53
ami 1 - Zdrasti na vs!
ami iskam syvet ..na4i pove4eto v moeto daskalo po4naha da slu6at punk metal i takia.a sq i moqta fr ..i vs te po princip mn se draznat ot poziori ma mislq 4e imat pogre6na predstava koi sa te.... :? na4i 6tom vidqt nqkyv 4ovek da slu6a ne6to po razli4no vednaga vikat - :x pozior!!..sq i az naposlledyk po4nah da haresvam rock/hard rock mn ma me e strah da kaza na nqkoi osobeno na fr mi 6tot vednaga 6e po4nat -> :-x i sq nz ko da praa 6tot mi e pisnalo kat me pitat kva muzika slu6am da izmislqm nqkvi prostotii

Модерирано от [B]a[N]D[i]T[k]a т.1 от правилника
Пиши заглавията на темите на кирилица!

sexa_na_kompleksa
03-01-2008, 17:54
Бъди себе си, какво ти пука за мнението на другите?!

HePeAJIeH
03-01-2008, 17:56
Ако са ти истински ФР ще те приемат каквато си..прави си изводи с какви хора се събираш и колко са ти приятели и колко биха ти помогнали :)

trittico
03-01-2008, 17:58
аман от комплексари честно :-x

CuRly_Doll
03-01-2008, 18:00
Ако не приемат,че слушаш точно тази музика,какви приятели са ти те?Приятелите трябва да се подкрепят и разбират и ако те ти се разсърдят за такава глупост какви приятели са ти?Както казаха и преди мен-да не ти пука,просто бъди себе си! :)

*SwEeTy_KiTtY*
03-01-2008, 18:07
Абе...кво ти пука какво мислят другите!?Такава музика ти харесва,такава слушаш,що да криеш?!Я по-спокойно и недей да криеш и да лъжеш,щото не си някакъв престъпник-всеки си има вкус! :wink:

BeBsItO
03-01-2008, 18:15
и можеш да наречеш тях,свои приятели?

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-01-2008, 18:16
защо плащаш данък обществено мнение не мога да разбера?! дда си :-x теб кфо те бърка.. :)

Pedigree
03-01-2008, 18:37
Осъзнаваш ли поне на половина колко си зле?
Ако харесваш тази музика,ще си я харесваш,без да ти дреме,че някакви не харесвали подобен стил музика и ще ти се присмиват.О,вече се смайвам!
Как може да ти пука за подобно нещо?Ама,чуваш ли се изобщо?Разбери,че музиката е свобода,едно твое пространство,което те разтоварва,дава ти енергия и заема една частица от живота ти.Тази частица никой няма право да ти краде-било приятели,родители или познати.Свободна си да слушаш,каквото намериш за добре,а другите са просто никои.Не допускай да се ровят в твоето пространство и не се интересувай дали някой харесва това,което ти харесваш,или ще си смешна в неговите очи.Бъди себе си! :)

scout4e94
03-01-2008, 19:18
i az mn se u4udvam !!!! poziori sa teq det slu6at nqkuv stil muzika bez da go haresvat samo 6tot vsi4ki go slu6at e tva sa poziorite !!!!vseki da slu6a kvot mu haresva i tva e ! muzikata koqto slu6a6 ne te promenq kato 4ovek

tenaglia
03-01-2008, 20:30
аман от комплексари честно :-x

!!!

4eere6ka_kiss
03-01-2008, 21:18
Mi kakvp ti dreme kakvo 6te si pomislqt :D Kazva6 4e te kefi tva bez da ti dreeeme puk ako ti kajat 4e si poziorka gi zatapi i tva ee :D

IdiOtKa
03-01-2008, 21:36
ае позиорка си ... ааааахахахахаххаха

Mademoiselle
03-02-2008, 04:58
az vse si mislq,4e ako vaprosnite hora zaslujavat etiket4eto PRIQTELI edva li 6te im napravi vpe4atlenie,4e si si promenila vkusa za muzika,po-skoro da se izkefqt,4e si ve4e edna ot tqh.davai smelo ;-)

Gothique♫
03-02-2008, 09:16
Ама че си глупава....слушай си квото ти харесва егати аз си слушам квото ме кефи и не ми пука кво говорят хората около мен ама то пък вие на 12-13 се още затъпели и не го осъзнавате :?

N0_feAR
03-02-2008, 09:53
i az mn se u4udvam !!!! poziori sa teq det slu6at nqkuv stil muzika bez da go haresvat samo 6tot vsi4ki go slu6at e tva sa poziorite !!!!vseki da slu6a kvot mu haresva i tva e ! muzikata koqto slu6a6 ne te promenq kato 4ovek
+1
А и тези твои притеснения ми се струват прекалено детински и явно "приятелите" ти не знаят истинското значение на думата "позъор". Земи им разясни малко... 8)

propusk
03-04-2008, 11:06
Мда \:D/ напълно съм съгласна.. в днешно време битката м/у стиловете музика е голяма.. Защо ли ?! Ами например един прикрит чалгар,за да се прави на интересен казва ,че слуша хаус или метъл,но изобщо вяма представа какво е това.. оттам идва това "позиорското" не се притеснявай просто им докажи,че наистина ти допада стила,който си харесала!

Ø•Ø &am
03-05-2008, 05:52
Хах..щом са ти приятелки ще те приемат такава,каквато си...ако не значи не са ти никви приятелки!!! Слушай каквото на ТЕБ ти харесва,а не каквото на ТЯХ им харесва! 8)

gorska
03-05-2008, 07:24
Мнеее... още не си, но ще станеш както си тръгнала. Когато човек прави това, което на него си му харесва не може да се нерече позьор.

xxDeeDeexx
03-05-2008, 07:54
ami 1 - Zdrasti na vs!
ami iskam syvet ..na4i pove4eto v moeto daskalo po4naha da slu6at punk metal i takia.a sq i moqta fr ..i vs te po princip mn se draznat ot poziori ma mislq 4e imat pogre6na predstava koi sa te.... :? na4i 6tom vidqt nqkyv 4ovek da slu6a ne6to po razli4no vednaga vikat - :x pozior!!..sq i az naposlledyk po4nah da haresvam rock/hard rock mn ma me e strah da kaza na nqkoi osobeno na fr mi 6tot vednaga 6e po4nat -> :-x i sq nz ko da praa 6tot mi e pisnalo kat me pitat kva muzika slu6am da izmislqm nqkvi prostotii

Модерирано от [B]a[N]D[i]T[k]a т.1 от правилника
Пиши заглавията на темите на кирилица!

Да, позьорка си.Всички са почнали да слушат - айде и ти..
"Rock/hard rock" ? Което ще рече?Linkin Park и Evanescence сигурно хахахаха :D :D Честно много си зле! И в нашето school се навадиха сек'ви такива пънкари,които слушат Green Day ;D и метъли слушащи LP и Evanescence хаха ама с помощта на кубинките всички те се отстраняват толкова бързо, че си няаш и на представа :D :D :-x

mhmhmhmhm
03-05-2008, 11:38
е тва ако са приятели...

TellMeYourName
03-05-2008, 11:42
да ти имам проблема...ти лично мнение нямаш ли?? кажи им бе, к'во ти пука, ако са ти "приятелки" ще те разберат

princesa_viki
03-07-2008, 18:42
Ако са ти истински ФР ще те приемат каквато си..прави си изводи с какви хора се събираш и колко са ти приятели и колко биха ти помогнали :)
Точно така!

st1ka
03-07-2008, 18:56
Ако са ти истински ФР ще те приемат каквато си..прави си изводи с какви хора се събираш и колко са ти приятели и колко биха ти помогнали :)

Точно така!

cba
03-08-2008, 14:03
Ооо ама хич да не ти е през *** кой какво щв мисли за теб... Човек не става позьор само защото харесва дадено нещо... По тази логика то значи всички сме позьори, щом харесваме рок...чалга...поп и т.н
Мога само да кажа Смело напред и да не ти пука за мнението на другите \:D/

Seducti0n
03-08-2008, 17:06
Живота си е твой, приятелите също.Замисли се, обаче над това до колко качествени са те, имайки се предвид предрасъдъците им относно стиловете музика. :)
Основното е ти да не се изгубиш някъде по пътя, опитвайки се да създадеш един изкуствен баланс между своите възгледи и тези на приятелите ти!

didkatagb
03-15-2008, 16:51
Бъди себе си, какво ти пука за мнението на другите?! ако са такива квито ги описва може да остане сама ,но ако са и приятели ще трябва да я приемат