PDA

View Full Version : Тяло на 14годишно момиче?



scout4e94
03-01-2008, 18:15
prosto ne razbiram kak trqbva da izglejda6 za da si slab ili pone normalen !okolo men ima samo momi4eta koito sa na 14 tejat 44 kg i sa 160 sm ,takiva momi4eta neprestanno kompleksirat po pulni momi4eta kato men i neznam debela li sum ili te sa klio6tavi .v momenta mislq da otslabvam,hodq na pluvane 2 puti sedmi4no,navsqkude hodq pe6a qm v normalni koli4estva a ne stavam kat tqh!moje li nqkoi da mi kaje kakvo e edno dobre izglejda6to tqlo na 14 godi6no momi4e

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Amelly
03-01-2008, 18:22
Ами да си 44 кг си е доста добре на тази възраст и аз бях някъде толкова.Но килограмите не зависят само от спортуването и храненето,защото има хора чието тяло просто е с такава форма и изглеждат по пълни, или други с много силен метаболизъм ,които и да се тъпчат не пълнеят толкова.А иначе ти за дебела ли се смяташ или просто заради тях се комплексираш,а и ти колко тежиш?

scout4e94
03-01-2008, 18:25
mi az sum 55 i sum 1.70 prinzipno maika mi vika 4e sum si dobre i 4e tegloto ne e vajno /v smi tam leki tejki kosti/problema e 4e nz dali imam nujda ot otslabvane

Liar
03-01-2008, 18:42
И кво?Всички момичета да станат дебели,че да не те депресират?
Напълно нормално изглеждат.А ти вместо да очакваш някой да ти каже "кльощави са,не е красиво,ти си си добре",започни да изпълняваш всичко което си си наумила !Това в случай,че мислиш,че си пълна.А майка ти няма да ти каже истината,по-добре се допитай до приятелки.
Килограмите и ръста ти ми се струват добре,обаче ако наистина имаш тежки кости,няма да станеш слаба и финна като манекенка,костите не се променят!

malkata_shmatka
03-01-2008, 18:45
viz sq, kilogramite ne sa ot zna4enie! a ti si v normata! prceni dali ima6 naistina maznini ili prosto struktorata na tqloto ti e takava. i ne im obru6tai vnimanie na teq patki! :) :-) :-) :-)

scout4e94
03-01-2008, 18:55
za liar v slu4aq govorq za klio6tavite momi4eta koito vupreki 4e znaqt 4e sa slabi neprestanno povtarqt kolko sa debeli ...i poneje znam 4e nqkoi 6te si pomisli "tva e porednata debelana det q murzi da otslabne" az sus sigurnost sportuvam i se dvija 1000 puti pove4e ot vsi4ki klio6tavi momi4eta koito poznavam vzeti zaedno

EarthShaker
03-01-2008, 19:15
аве ко ти пука... важното е да спортуваш и да поддържаш форма... закакво ти е да си кльоща не мога разбера... ква е тая мания

scout4e94
03-01-2008, 19:20
ama nali i az tva vikam :) prosto ve4e ne e mn qsno koe e normalno

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-01-2008, 21:24
Зависи какво разбираш под нормално. :) Например ти си висока 1.70 и тежиш 55кг - Напълно в нормата :!: Нормално е , колкото по - висока, толкова по - тежка, като прибавим и факта, че имаш по - тежки кости , да речем. ;) Но това не те прави дебела.. тцтцт.. Виж, не килограмите трябва да те притесняват, важното е като се погледнеш в огледалото - ти да се харесваш. :) Ако вече мислиш, че имаш излишни килограми по теб (което силно ме съмнява и в повечето случаи е плод на развинтеното тийнско въображение) :) тогава можеш да почнеш да спортуваш повече и да се храниш здравословно , на твоите години тва значи: яж, каквото си искаш, защото сега растеш и не знаеш какво можеш да си докараш с глупави диети ;) Няма да си въобразяваш глупости, сиг съм, че си мн хубаво момиче и ще ставаш още повече занапред, ти тепърва растеш и има да се развиваш ;) Споко :) :-$

GaBiIi__
03-01-2008, 21:52
amii macka kakto kazaxa predi men vajnoto e ti da se haresva6 nemoje vsi4ki da sa ednakvi nqma da e int sportuvai tva e hubavo poddarjai forma mn po hubavo e nqkakvo qko stegnato tqlo ai uspex4eta ot mene :-)

Iria
03-02-2008, 06:25
Нито ти си дебела, нито те са кльощави.Ти не трябва да отслабваш.Храни се здравословно, ходи пеша, ходи на плуване.Напълно нормално е да тежиш 55 кг. :)

Axel_f
03-02-2008, 07:13
Абе момиче, много си си добре, изобщо не се комплексирай от другите,чудо голямо, че не си кльощава като Кейт Мос. Освен това на 14 години тялото ти още не е оформено,има още доста да се развиваш - аз имам познати, за които си милсех, че са леко закръгленки,като бяха 8 кл (демек на 14),а сега изглеждат просто перфектно (10кл). А за килограмите - не им объръщай толкова голямо внимание, все пак костната система и височината си оказват голямо влияние.То и аз съм околко 50-52 кг, ама съм само 1.64, по твоятя логика трябва и аз да съм дебела,а повярвай ми не е така :)

Nadelina
03-02-2008, 09:30
Ama ti kolko kilograma si... i kolko si visoka... zashtoto az sym 155sm i teja 52kg i smqtam che imam edno mnogo hubavo tqlo... i sym si normalna... ne sym nito debela .. nito slaba... Prestani da se kompleksirash... Kopleksarite i horata koito se stremqt da izglejdat kato nqkoi drug ... vinagi si prolichavat.... Bydi sebe si!

N0_feAR
03-02-2008, 10:10
mi az sum 55 i sum 1.70 prinzipno maika mi vika 4e sum si dobre i 4e tegloto ne e vajno /v smi tam leki tejki kosti/problema e 4e nz dali imam nujda ot otslabvane
Ти луда ли си? На къде ще отслабваш повече. Килцата ти са перфе. А и ти си спортуваш редовно, което е много хубаво. А и целта е да си стегнеш тялото и да не качваш нагоре килограми, а не да отслабваш ;) Със спорт всичко се постига! :)

nencuHka
03-02-2008, 12:38
:shock: :shock: :shock: Кви са тия анорексички :D Аз съм на 15 почти и тежа 51 кг .. 163-4 см .. ама не съм дебела,напротив..Кокалите ми тежът повече :D

BeBsItO
03-02-2008, 15:59
:shock: :shock: :shock: Кви са тия анорексички :D Аз съм на 15 почти и тежа 51 кг .. 163-4 см .. ама не съм дебела,напротив..Кокалите ми тежът повече :D na 15 ???? izglejda6 mn po golqma :) a ina4e po temata.... kg mite zavisqt mn ot tova dali sa muskolna masa ili ne6to dr go...

devil_feel_f
03-02-2008, 16:35
Спокойно.Много си си добре даже.Щом си спортуваш - още по-добре.Така тялото ти ще се стегне и ще изглеждаш по-добре.А относно отношението между ръста и килограмите ти,мога да кажа само че си слаба,а не дебела.Не се комплексирвай от другите. :)

Vilsy
03-02-2008, 18:03
И при мен е така.Искам да ти кажа,че всичко зависи от гените на човека.Ако ти си по-висока от тях и си по-едра е нормално да не си с тяхното тегло.

thecopstopped
03-03-2008, 05:20
божеееееееее, абе ти си си много нормална даже си слабичка. Страхотно телосложение. Аз имам една приятелка на 12 , е то и аз съм на толкова, която тежи 38 кг и е 160 :-o не е много красива така , но аз не и завиждам за нищо, какво?!? трябва ли да харесвам едно скелетоподобно?!?. Помисли си над това което ти казвам ;-)

nencuHka
03-03-2008, 09:06
na 15 ???? izglejda6 mn po golqma :)

:-o :-o Знам.. :-o :D

kuklichka_bg
03-03-2008, 20:56
abe vie google nqmate li beeeeeeee to moje da qdesh malk no zavisi kakvo teq polufabrikatite znai6 kolko sa polezni :grin: a xaxa edin savet napishi v google otslabvane ili si nameri sait i poe4eti malko shte viid6 4e shte se opravish pak i pri nqkoi hora e do struktura kolkoto i da se ma4ish faida nqma da ima taka 4e {} uspeh :-)

www
03-04-2008, 17:31
оффф дрън дрън мила виж ти си на 14... пове4ето моми4ета тогава пълнеят не искай от тялото си да е перфектно в побертета .... а тея 1.60 44 кила са ниски и клиощави :) и леко с плуването 4е се правят прасци яко ... по добре танци

emviii
03-04-2008, 19:13
И кво?Всички момичета да станат дебели,че да не те депресират?
Напълно нормално изглеждат.А ти вместо да очакваш някой да ти каже "кльощави са,не е красиво,ти си си добре",започни да изпълняваш всичко което си си наумила !Това в случай,че мислиш,че си пълна.А майка ти няма да ти каже истината,по-добре се допитай до приятелки.
Килограмите и ръста ти ми се струват добре,обаче ако наистина имаш тежки кости,няма да станеш слаба и финна като манекенка,костите не се променят!

+1

Fantomche
03-05-2008, 08:19
amii nzspored men tova edobro teglo ama az kakvo a kaja az sum na 15 i sum 62 malko trqnba da svalq koeto e vuzmojno 6te se postaraq visoka sum 1 i 69 ui sum si mnogo dobre malko korem4e imam no ne si li4i vsi4ki mi kazvat 4e sum s strahotno tqlo taka 4e vuob6te ne se kompleksirai davai smelo napred :-)

blackfate
03-05-2008, 12:53
ти си си перфектна направо .... кфо мога да кажа аз,където костите ми хич не са от най малките и от най леките...
аз съм 170 и съм леко пълничка... (може да се каже и повече от лекичко) ама на мене не ми пука... смисъл харесфам се така което е най важното...преди около година бях сфалила 8 кила и бях съвсем в нормата така да се каже - т.е. перфекното на височината ми - обаче не се харесах изобщо така и качих 4... и ето ме сега...
извинете за разснението... с тфа целях да кажа че не е особенно хубаво да си слабо същество ... аз спец. се харесвам така и както таках тфа е по важно, не ми пука кфо мислят околните и мисля че трябва и ти така да мислиш... остави ги ония кльощи ...
не се води от тях, а от тфа дали ти се харесфаш :)

gabi_94
03-05-2008, 16:22
ми не си дебела и нямаш нужда от отслабване, аз съм 168 и тежа 51кг. и си се харесвам. Ти също си много добре, даже и да надебелееш малко няма да ти навреди.

Sintya
03-06-2008, 14:35
Liar... ха - ха... мнението ти ме размя.
Майката няма да каже истината...
ами, щом не се харесва такава каквато е сега ще се промени.
Пък и другите "клъощавите" както ги наричат, да не стават по дебели, а да вземат да прочетат една книга, примерно...
А, за момичето- авторката на темата - харесваш ли се? ако не - диетка. ако да - хладилникът те зове ;)

wasntme_
03-06-2008, 21:47
И кво?Всички момичета да станат дебели,че да не те депресират?
Напълно нормално изглеждат.А ти вместо да очакваш някой да ти каже "кльощави са,не е красиво,ти си си добре",започни да изпълняваш всичко което си си наумила !Това в случай,че мислиш,че си пълна.А майка ти няма да ти каже истината,по-добре се допитай до приятелки.
Килограмите и ръста ти ми се струват добре,обаче ако наистина имаш тежки кости,няма да станеш слаба и финна като манекенка,костите не се променят!

+1
+1

ch0colate_f
03-07-2008, 06:30
Vseki se razviva po razlichen nachin !

mhmhmhmhm
03-07-2008, 15:15
Ооо...да бе
слабите са ти виновни,че ти си дебела...

babylove
03-07-2008, 18:57
Spored mene kilogramite ne opredelqt savsem tochno dali chovek e slab ili debel(eee ne kazvam 4e ako si 100kg 6e izglejdash mnogo dobre ama primerno ako si na 14 i si 55kg moje da izglejdash dobre). Moje da tejish mnogo no da izglejdash mnogo dobre i da ne si debel, a moje da si mnogo lek i da izglejdash debel... A tova da si 44kg, 160m i da si na 14g mi izglejda normalno.

Pliok0019
03-14-2008, 06:41
za liar v slu4aq govorq za klio6tavite momi4eta koito vupreki 4e znaqt 4e sa slabi neprestanno povtarqt kolko sa debeli ...i poneje znam 4e nqkoi 6te si pomisli "tva e porednata debelana det q murzi da otslabne" az sus sigurnost sportuvam i se dvija 1000 puti pove4e ot vsi4ki klio6tavi momi4eta koito poznavam vzeti zaedno
Е те какво са виновни, че са слаби или завиждаш на тялото им? 160/44 си е напълно нормално. Не всички стават за манекенки. Ти пък може да имаш хубаво, стегнато и здраво тяло. Това също изглежда добре.

AnIcHkAtA
03-14-2008, 08:02
Дай снимка така не може да се прецени.

Lorraine
03-15-2008, 09:50
prosto ne razbiram kak trqbva da izglejda6 za da si slab ili pone normalen !okolo men ima samo momi4eta koito sa na 14 tejat 44 kg i sa 160 sm ,takiva momi4eta neprestanno kompleksirat po pulni momi4eta kato men i neznam debela li sum ili te sa klio6tavi .v momenta mislq da otslabvam,hodq na pluvane 2 puti sedmi4no,navsqkude hodq pe6a qm v normalni koli4estva a ne stavam kat tqh!moje li nqkoi da mi kaje kakvo e edno dobre izglejda6to tqlo na 14 godi6no momi4e

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3Ами аз съм на 15 и тежа 44кг напромер,но проблема е ,че аз се мисля за дебела (като се сетя за мин.лято ,че бях 39 и сега ми е малко кофти :shock: ) .Въпреки всичко ще се изкажа..Понякога се замислям защо е всичко това-цялата тази мания всеки да е по-слаб от другия..имам чувството,че се надпреварат.Но в днешно време много се държи на външният вид..все пак след някоя друга година цялото тяло се променя и се оформя,така че има си време за всичко.Съветвам те да си стоиш както си сега,защото от диети и тем подобни само ще си развалиш здравето(личен опит :? ) :)

hgfh
03-26-2008, 13:07
momiche perfekna si :P

Fesho
03-26-2008, 16:06
Първо има различни структури...теа данни дет си дала теа мерки на всяка по различен начин могат да седат... само по снимка мога да ти кажа конкретно ина4е 44 кила за момиче е горе долу нормално за 14 год ама все пак казах ве4е за структурите при всеки е различно....
най важно е ти за кфа се мисли6 по мерки ми се струва 4е наистина си пълничка ама най важно е ти за кфа се мисли6 ако мисли6 4е си дебела сваляй и се старай всичко се постига а не търси причина друга ;) ако се мисли6 за добре(ама едва ли 6том пуска6 такава комплексарска тема),не прави ни6то :-)