PDA

View Full Version : Започвам да се влюбвам в най-добрия приятел на братовчед ми



Cutie_Smile
03-01-2008, 19:01
Доиде време и аз да споделя моя проблем :) . От 8 клас уча в ново училище и живея в нов град( при леля си ) . Братовчед ми реши да ме запознае с неговите приятели за да не ми е кофти в началото в даскало . Запозна ме той обаче аз нещо не ги харесах много и не общувах с тях ( бяхме само на здравей и здрасти ) . Всичко това до тази година ( аз вече сам 10 клас) когато започнах по често да излизам с компанията на братовчед си . Незнам какво ми стана но започнах да си падам много по неговия най - добър приятел (М) .Този М излизаше ( и още излиза ) с едно момиче . Тва не беше никакав проблем защото аз си мислех че е някакво увлечение и ще ми мине , но с времето започвах все повече и повече да си падам по него . Гаджето на М замина за Белгия за 3 седмици през които ние компанията си излизахме постоянно и с М само си говорехме и се смеехме на някви си наши неща заедно отделени от другите. Цялата компания ни базикаше че ме е забивал но аз не го приемах така. Но на последния купон на които бяхме ( цялата компания + приятелката на М ) той ми обръщаше доста внимание ( което ме радваше обаче не и приятелката му ) . Накрая когато се прибирахме и изпращахме въпросната приятелка тя беше нещо сърдита . След като я изпратихме докато се прибирахме двамата с М вървяхме прегарнати защото се беще понапил а аз се празалях по леда( тогава беше много студено ) и постоянно ме гледаше . След тази вечер приятелката на М ме гледа много странно и злобничко . А пък с М постоянно си се смеем и се базикаме когато сме заедно ( с компанията де ) а когато доиде гаджето му М веднага се сдухва.Скоро пак се очертава да сме заедно на едно прати ( РД на братовчед ми ) и ще трябва да ги гледам цяла вечер а незнам как ще издаржа .Не съм сигурна и той дали има някакви чуства към мен или просто за него съм само приятелка.

Моля ви кажете ми какво трябва да направя според вас дали да се отдрапна и да огранича контактите си с него ( което ще ми е мн ого трудно защото не издаржам и ден без да го видя) или пък да продължавам да си излизам с компанията и да не ми пука какво казва приятелката му ??????


P.S. :Предварително благодаря на тези които ще отговорят на въпросите ми и на тези които имаха търпението да прочетът целия пост :)

Spider4eto
03-01-2008, 19:10
ем нз постъпваш малко егоистично смис постави се на нейно място. В нейните очи си няква пикла която се сваля с гаджето и(не те обиждам просто тя тва си го мисли) и и е гадно. Поизчакай малко, може той вече да не е влюбен в нея и да скъсат скоро, след като има толкова близки отношения с друго момиче(теб). Така че успех :-)

Cutie_Smile
03-02-2008, 21:08
Предполагам си права и на мен не би ми харесало ако бях на нейно място .

hooliganka89
03-02-2008, 21:12
Щом имаш чуства към него,не виждам,защо се колебаеш?!

VinDiesel
03-02-2008, 22:45
Продължавай в същия дух след като той не се отдръпва от тебе ти не го прави. А неговата приятелка да си му направи забележка ти нямаш вина че на него му е приятно с тебе :)

sexa_na_kompleksa
03-03-2008, 08:42
Щом го харесваш, недей да се отдръпваш, бори се за него. Така като гледам, сигурно скоро ще се раздели с приятелката си.

VerryBerry
03-03-2008, 08:49
може и да стане нещо,времето ще покаже :)

MiMcHeToOo
03-03-2008, 09:24
Бори се за това което искаш!

Iv4eTy
03-03-2008, 12:06
От една страна е тъпо спрямо приятелката му, но все пак не сте първи приятелки... Другото което е поговори с него, попитай го дали изпитва нещо към теб за да се изясните...И ако вече той има нещо към теб приятелката му няма място там..

Cutie_Smile
03-03-2008, 18:19
И на мен не ми се иска да се отдръпвам от него , но не искам и да съм пиклата развалила връзката му :( . Май много искам , а ? :D Все пак благодаря на всички за подкрепата :)

Cutie_Smile
03-10-2008, 05:02
В отношенията ми с М има развитие :) .Той скъса с приятелката си . Вчера се събрахме отново цялата компания и всичко беше мн весело ,по едновреме всички си заминаха и останахме само аз и М . Понеже заведението в което бяхме трябваше да затваря а на нас не ни се прибираше решихме да поразходим. Основните ни теми за разговор бяха скъсването сприятелката му и как още я обичал и другата основна тема беше за мойте връзки дали съм била наистина влюбена в някого . През всичкото това време на сериозни разговори той постоянно ми правеше някакви сладки комплиментчета от рода на мн си сладка леле колко ме кефиш и от сорта но аз не ги приемах мн сериозно . И както си стояхме на една пейка той изведнъж каза искаш ли да имаме нашия флирт за една вечер и аз вътрешно в себе си някво :grin: . М каза помисли си малко после ми отговори , аз уж мислих (мислих дотолкова че да не изглежда че само това съм чакала :-D ) и естествено му казах да :) И махме си нашия флирт само че сега не съм сигурна как точно трябва да се държа с него.


P.S. :Може би излезе много дълго и сигурно трябваше да е в отделна тема но реших че форумът не се нуждае от още една тема по този въпрос :)

sLaDkA_GrEsHkA
03-10-2008, 20:37
ами според мен е много гадно спрямо приятелката му. може и да те харесва но ако е искал да я е разкарал. не позволявай да бъдеш 2ри вариант. а и не си заслужава да се караш с някое момиче заради което и да е момче + това съм сигурна 4е ако се огледаш ще видиш още много пичове :) и не мисля че си заслужава да си разваляте приятелството заради връзка от която не се знае какво ще излезе :)