PDA

View Full Version : А сега накъде?



Chikiponita
03-01-2008, 19:44
Мислите ли, че следването в чужбина може да ви раздели с половинката ви? Колко успешни връзки или неуспешни знаете такива от разстояние? Помагайте, защото аз съм в такова положение. А и как бихте постъпили, ако половинката ви ви каже, че отива да следва в чужбина? В случая аз заминавам

VinDiesel
03-01-2008, 19:46
О такива връзки са обречени на провал просто :) като те удари студентския живот ще забравиш своята половинка но зависи има и изключение зависи от кога ходите какви чувства изпитвате и така

sh3_1s_7h3_0n3
03-01-2008, 20:13
Някога приятелят ми учеше в Германия... тамън 2год. Дотакава степен вече бяхме свикнали да се обичаме от 1500км разстояние, че дори когато се върна имахме нужда от разстояние във времеви план да се виждаме, което вече беше парадоксалното.
Такива връзки са успешни стига само да искате, а и ти да можеш да се връщаш по-често. :) В началото е изключително трудно, след това се свиква, само да не свикнете като нас. ;)

gandji
03-01-2008, 20:17
Ами като са варнеш са прави че нищо не се е случило , няма как да не изневериш на твойта половинка ;) се някоя ше та изкуши ( предполагам ) ама ако не теб друг ше изкуши половинката ти ;)

shady^baby
03-01-2008, 20:48
еми и аз съм в същото положение..приятелят ми заминава за чужбина..говорили сме за това какво ще правим когато замине и решихме че най-довбе ще е да се разделим,защото така или иначе връзките от разстояние са пълен провал...аз дори си мислех да се разделим от сега,за да не се привързваме още повече един към друг,но просто няма да го приема и затова сме си заедно пък каквото стане :)

sh3_1s_7h3_0n3
03-01-2008, 20:51
Ами като са варнеш са прави че нищо не се е случило , няма как да не изневериш на твойта половинка ;) се някоя ше та изкуши ( предполагам ) ама ако не теб друг ше изкуши половинката ти ;)

Айде, айде, филми. :) Не е задължително така да стане. ;)

gandji
03-01-2008, 20:57
Е примерно казвам , щот примерно както баща ми е в Велинград и работи и майта ми си е в града дет живеем и тя кат не познава никой там от де ше разбере че баща ми може да и изневерява ( примерно щот ако е тай ше му отрежа стафидките :grin: )

led_i_ogyn
03-01-2008, 21:01
Познавам две такива двойки.При едната той е чужденец, но се разбират прекрасно...Ходят насам натам, на почивки, но не се виждат много често.Щастливи са.Другата двойка...Тя учи в България, той в Германия...също се разбират много добре и даже мислят след година да се женят...Чуват се често...чатят и се виждат когато могат.Такива връзки имат бъдеще само когато чуствата са много силни...

Your^wish
03-01-2008, 21:28
Ами смятам,че трябва да имат ясни цели и двамата и да са сигурни в действията и желанията си,за да може връзката им да оцелее,но в повечето случаи тези връзки са обречени на провал.

zvezdichka777
03-02-2008, 06:42
Ем доста е кофти,наистина ноо ако двама души се обичат,то тогава могат да преодолеят всичко,както и разстоянието,ще ви е адски трудно ако искате да продължите връзката си но съм сигурна че сте се справите.успех !