PDA

View Full Version : Едно момиче ме отряза...



frikomiko
03-01-2008, 19:58
Мнн ми е зле от както едно момиче ме одряза .... не съм същия вече близо 2 месеца преди време на 16 януари аз отидох в едно кафе и подарих на една сервитъорка 1 роза първия момент тя ме пита ти чесно ли аз и казах да за теб е :) много те харесвам искаш ли някой път да излезем тя - ами аз си имам приятел .. и усмивка аз - аха добре после тя сядаи да пием нещо и аз имах работа и тряаше да варвя даже не й зех номера беше ми зле :oops: аз едвам събрах смелост да отида :) ....... и после въобще не съм стъпвал онова кафе един ден скоро се прибирах от скуул видях я тя не ме забеляза погледнах я в очите и се спекох и не и казах нищо нз що просто имах чувството че бих и досаждал само тя е на около 18 19 аз 16 кофти :) и ся ми е някво тъпо че можех да направя повече но не направих незнам хора още я харесвам, но незнам тя кво изпитва към мен аеее ко да ви говоря то човек като се влюби теи става се .......

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Spider4eto
03-01-2008, 20:02
еми времето му е майката. Друг съвет срещу несподелена любов няма. Илизай по-често с приятели, спортувай и така по-малко ще мислиш за нея. И с времето ще я забравиш :-)

VinDiesel
03-01-2008, 20:05
Чесно да ти кажа шансовете са ти доста малки тя е по голяма с 2 3 години от тебе а и при това с гадже :)

frikomiko
03-01-2008, 20:06
не искам да я забравя искам да бъда с нея :)
но незнам как ............
а винаги съм знаел как да правя нещата, но сега е някак по различно просто немога :oops: и немога да разбера защо е така
винаги съм правил това което искам а сега просот нямам сили
колкото до другото за спорта и приятелите тва ми е ежедневието просто някои път като сега когато съм сам си мисля за нея и немога да разбера защо стана така и къде сбърках и имам ли шанс или просто не съм за нея ........ незнам хора тва е проблема ;(

gandji
03-01-2008, 20:06
Е тя може да та е забелязала с бялото на окото си и да си е помислила че ще ти досажда ... има много варианти ;)

tuzaro
03-01-2008, 20:07
не искам да я забравя искам да бъда с нея :)
но незнам как ............
а винаги съм знаел как да правя нещата, но сега е някак по различно просто немога :oops: и немога да разбера защо е така
винаги съм правил това което искам а сега просот нямам сили
колкото до другото за спорта и приятелите тва ми е ежедневието просто някои път като сега когато съм сам си мисля за нея и немога да разбера защо стана така и къде сбърках и имам ли шанс или просто не съм за нея ........ незнам хора тва е проблема ;(кристалната топка ми е на ремонт, иначе веднага ше ти кажа дали имаш шанс с нея.. 8-)

frikomiko
03-01-2008, 20:09
хах едва ли ... незнам но знам че се влюбих в нея и незнам дали и тя го знае и дали изобщо ме харесва офффф

frikomiko
03-01-2008, 20:10
тузаро сигурен съм ти си човека с топката ...... пф наи ги мразя еи тея надуфки кат тебе нищо лично просто живееш в измислен свят ...

tuzaro
03-01-2008, 20:14
тузаро сигурен съм ти си човека с топката ...... пф наи ги мразя еи тея надуфки кат тебе нищо лично просто живееш в измислен свят ...хах недей че ше падна :lol: аз живея в измислен свят... ми ти питаш форум дали някоя сервитиорка те харесва?? ако бях от софия утре да ида да я питам и ше ти кажа 8-) май твоя свят е измислен...

frikomiko
03-01-2008, 20:14
Може би в света на филмите бих имал шанс с нея но в реалния свят шансовите ми са 0леви а бе те и шансовете да отида да и подаря роза бяха 0леви ама отидох то и преди хиляди години земята не беше кълбо видна ами една права земя ...... то и човек не беше стъпвал на Луната ама стъпи и кво стана ?!? :)
Никога не се знае нищо ако искаш нещо трябва да се бориш за него без да се отказваш за да го постигнеш, не успяват най-добрите, най-мотивираните ... :) ПРОСТО НЕЗНАМ КАК ???????? а щом незнам губя вяра ся стана ли ви ясно искам помощ :)

frikomiko
03-01-2008, 20:16
незма колко е измислен ама не е мн лесен :)

tuzaro
03-01-2008, 20:18
много се извинявам за въпроса, ама кви хапчета зимаш??

frikomiko
03-01-2008, 20:20
амфетамини ? що?

tuzaro
03-01-2008, 20:22
амфетамини ? що?пийни още 2 и ходи да спиш, каката нема ти пусне 8-)

gandji
03-01-2008, 20:23
е ако отдолу си по надарен от приятеля на сервитиорката а тя иска по голям чеп що да нямаш шанс с нея , питай я , да ти каже ако имаш да са похвалиш с по голям давай :grin:

дано да не та обидя с нещо ама ми е бая лигаво тая вечер

KiFy
03-01-2008, 20:46
Чесно да ти кажа шансовете са ти доста малки тя е по голяма с 2 3 години от тебе а и при това с гадже :)

Така е:P .. и даже ще кажа - никакви шансове нямаш. Просто не си ипредставям, че тя, на 19 годни, ще ти обърне някакво внимание, ти на 16.. малко много невъзможно ми се вижда.. пък и съм сигурна, че то твойто си е чист увлечение по нея и ще ти мине безболезнено :wink: .

frikomiko
03-02-2008, 21:07
Ток по тялото усещам аз при мисълта за нея ............ :)
Ток по тялото изгарям чак как искам тя да е до мене ........ :)
Аз лажа всички дори и бога, но да и излажа сърцето си немога
макар и късно ще й и призная не искам друга само нея аз желая без любовта и направо умирам .................................................. ..........
Аз лажа всички дори и бога, но да излажа сърцето си немога без любовта й умирам .................................................. ........................
Ток по тялото усещам аз при мисълта за нея ..................................

Е сега разбирам какво им е на тея дето ги режат до ся не ме бяха отказвали наистина е гадно .. но живота е гаден :)
Немога да кажа : "Че бих дал всичко за да съм с нея само секунда , защото всичко, което имам и ми е ценно. Незнам дали някога ще срещна жената, за която бих дал всичко, но бих дал всичко от себе си за нея ...... "

Ама кой ли го интересува? к'во ми е на мен ?? никой?!? :)
както и да е аз да си напиша глупостите пак като никои не ги прочете поне да остави един коментар отдолу ???????????????
дори и да ме пита кви хапчета земам дали се развивам правилно дали имам психически отклонения тва сам си аз и не ме ебе за вас ! :)
"ДА ОБИчаш МОЖЕ ДА Е НАЙ-ЯКОТО чУВСТВО, НО ДА НАКАРАш НЯКОЙ ДА те обича това е ИЗКУСТВО.!!!............... "

"вИжДАМ погледа й гледа ме небрежно ??!? решавам аз че ме харесва ....... :) "
"Може би обичам я , а може би не .... "

"как се влюбих се още неразбирам "
"Вървя на някаде и търся посока <<>>........"

"Обичам я ........:) "
лялялял :Д

tuzaro
03-02-2008, 21:14
утре и купи карамфили да и подариш 8-) 8-) 8-)

hooliganka89
03-02-2008, 21:53
И тва с розата много яко,ако на мен някой ми подари роза,веднага ще се съглася на среща с него :oops:

Това не е намек,не искам рози от никой от форума :D :D :D

Pliok0019
03-02-2008, 21:58
Шанс няма. Откажи се.

frikomiko
03-03-2008, 20:32
sad sad sad
how everrr
sad sad sad
ne me ebe kopele !!!!!!
ne mi puka !!!!!!!!
Ne me interesuva !!!!!!!!
Horskoto mnenie sled moito pogrebenie !!!!!!!
Boli ma huq za vas !!!!!!!!!
DGD !!!!!!!!!!!
ANGRY !!!!!!!!!!!!!!
Men mi mina ve4e se 1 :)

skatemore
03-03-2008, 20:40
спокойно чи и аз като я дивех преди да се запознаем даже спичах :D даже се чуда за кво съм спичал ама те

Жилав Сатър
03-03-2008, 20:46
По темата: аре верно стига сте бутали заглавието на темата! Ебати гадните маслодайни чайници сте! Не се правете! Вие сте ебати приятелите! Ако бях чаша, а вие бяхте чай, винаги щях сипвам в себе си кафе!

evelinka1122
03-03-2008, 20:50
утре и купи карамфили да и подариш 8-) 8-) 8-) + кутия бонбони "Сезони"... :lol: :lol: :lol:

frikomiko
03-06-2008, 18:39
dgd _!_ lamers spamers i muhliovci