PDA

View Full Version : Притеснявам се...



sweet_fantasy_f
03-01-2008, 22:47
Здравейте!
Може би това е една от милионите еднакви теми и ще ви се стори тъпа и т.н и т.н.... както и да е.. Опитах се да чета по другите, но навсякъде има нещо по-различно, пък на мен ми се иска някой да може да ми отговори конкретно.

Вчера, докато правих секс с приятеля ми... стана малък гаф. Презервативът остана в мен... Опитах се сама да го извадя, но не успях... направи го той. Може би поради първия опит да го извадя съм наранила вагината си...нз, потече ми малко кръв. Първо искам да ви попитам това опасно ли е? Но по-важният ми въпрос е - има ли възможност за забременяване при такива условия: той не е свършвал в мен, да не говорим, че свърши половин час след " случката " (в друг); МИСЛЯ (95% сигурна съм), че точно това е бил денят на овулацията ми; реагирахме почти веднага след изхлузването му...

Мисля, че се притеснявам излишно, но се надявам някой да ми даде по-компетентно мнение по въпроса... И наистина се надявам да откликнете по-скоро на темата...

Mirelchetoo14
03-01-2008, 22:59
МИСЛЯ (95% сигурна съм), че точно това е бил денят на еякулацията ми;

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ква еякулация бееееееееееееееееееееееее еееее това е изпразване еякулацията,онова е ОВУЛАЦИЯ :D

Иначе,не мисля,че има място за кой знае какво притеснение.

sweet_fantasy_f
03-01-2008, 23:05
Мани, мани! По-голяма простотия не бях писала през живота си! :D Явно прекалееееено много вече ми се е доспало и нз к`во говоря! Сори :oops:

Nadelina
03-02-2008, 00:06
Nqma veroqtnost da zabremeneesh... ne se pritesnqvai...

SweetDead
03-02-2008, 08:07
Да :) не си бременна, спокойно :-P

v3n0ma
03-02-2008, 09:48
ako izpolzvate prezervativi s po-maluk razmer nqma da imate takyv problem. Da re4em Durex imat razli4ni po golemina, da si izbere takyv i nqma da se izhluzva

sexita
03-02-2008, 11:35
МИСЛЯ (95% сигурна съм), че точно това е бил денят на еякулацията ми;

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ква еякулация бееееееееееееееееееееееее еееее това е изпразване еякулацията,онова е ОВУЛАЦИЯ :D

Иначе,не мисля,че има място за кой знае какво притеснение.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zvezdichka777
03-02-2008, 11:37
бъди спокойна