PDA

View Full Version : Унизително мъчение



Mirelchetoo14
03-01-2008, 22:49
Принципно се радвам на щастлива,здрава любовна връзка в която ме обсипват с нежност и грижи,но това се дължи може би главно на слепотата ми за някои негови постъпки.Попринцип е прекрасен човек с невероятно добра душа,всеотдаен,жертвоготов ен и нежен,но е има много тежки здравословни проблеми със сърцето и белите дробове и се отнася много пренебрежително към здравето си,излага го непрестанно на риск и ме измъчва с ужасния си непукизъм в това отношение.Може би нямаше да е на дереджето,на което е,ако не бяха "загрижените" му приятели,които знаят за проблемите му,но продължават да се напиват и да пушат кутии и кутии с цигари заедно с него.. :? .Вследствие на тези периодични запои получава страшни присъпи,дави се,не може да диша,сърцето му спира,повръщането няма какво и да го споменавам,то си е постоянна екстра.Всичко това щеше да е мъчителна безотговорност,ако не го утежняваше всеки път със страшни изпълнения.Напива се и се весели в компания,после се изтърсва мъртъв при мен,изкарва си пристъпите на задух и всичко останало,а аз само го гледам как се гърчи и какво ли още не и нищо не мога да направя :cry: Само плача и се страхувам,дори лъже техните,те не знаят в каква степен са сериозни проблемите му,а когато се опитам да им кажа,той по някакъв начин ги кара да не ми повярват.Такива "събития" има на всеки 2-3 седмици и са последвани от много рев и извинения,че няма да се повтори...до следващия път.През цялото време е нежен,романтичен и прекрасен,но с всеки път ексцесиите са все по-сериозни и нервите ми както откачат,така може да не закачат вече... :? Тази вечер ми звънна по телефона мъртво пиян,чух го как не може да диша,как се дави,после легна на средата на пътя и каза,че чака да го газят.Чувах как колите набиват спирачки и свирят с клаксони,а той не ставаше и не ставаше.Разплаках се,откачих,а той "за по-драматично" ми затвори :-# Вдигнах баща ми в 23 часа да го търсим с колата,в същото време ми звъни,че се бил прибрал :x Да оставим настрана това,че вдигнах баща си,че щях да умра от страх...Звъни ми отново и вика "Не ми звъни не ме търси не те заслужавам"...Слушам си го аз по телефона как драйфа....Аз лично никога не бих допуснала да притеснявам някого по този начин за себе си,имам чувството,че го прави,за да ме мъчи!За да се страхувам,че мога да го загубя,или нещо от този род.Не,че ги няма проблемите,но май иска да извлече полза от тях,вместо да си помогне.Има комплекс,че съм прекалено хубава и добра за него и може би се опитва да прави "атракция" така :shock: Иначе не съм изживявала такова невероятно щастие и такава любов с никой!Пълна душевна съвместимост...освен в тези моменти,в които се чувствам уплашена като животинче,унизена от това,че не го е срам да ставам свидетел на най-жалките му моменти,измъчена от страха за него..... :cry: А след случая отпреди часове,вече се чувствам направо отвратена...отвратена. :?

sladko_dete
03-01-2008, 23:00
Скъпа положението определено не е розово... аз лично не бих го търпяла колкото и да е "различен" в добрия смисъл... вземи поговори с него и ако нещата ме се оправят му бии шута, защото и ти си имаш душичка...

Spider4eto
03-01-2008, 23:01
ужас милата. Според мен трябва да му дадеш некъв ултиматум, и ако не престане ще го оставиш и ако наистина държи на тебе ще спре иначе мн гадни неща могат да станат :-# :-# :-#

MiMcHeToOo
03-02-2008, 01:00
Последен разговор и последен шанс! Това е!

comics
03-02-2008, 04:42
аха

tisho21
03-02-2008, 05:35
Тоя пич явно обича да е в ролята на жертва, да го съжаляват, цялото внимание да е за него и т.н. Поговорете, явно много пъти сте го правили, но му дай да разбере, че този път наистина чашата е преляла и че докато не се промени ти не желаеш да бъдеш с него.

BeautifulWorld
03-02-2008, 05:50
Тоя пич явно обича да е в ролята на жертва, да го съжаляват, цялото внимание да е за него и т.н. Поговорете, явно много пъти сте го правили, но му дай да разбере, че този път наистина чашата е преляла и че докато не се промени ти не желаеш да бъдеш с него.
Съгласна съм напълно с теб.
Разбирам, че го обичаш, но не бива да търпиш това, което той ти причинява. Много ще ти е рудно да скъсах връзката с него, но ако той откаже да се промени, това е единственият правилен изход. Ти не си виновна за състоянието му, той иска нещата да са така.

koalka
03-02-2008, 05:55
Сигурно е много гадно да гледаш как любимия ти човек преживява тези неща и най-малкото - избира си дали да страда или не.Пие и пуши, за да е с приятелите си, защото те го го правят, но явно не разбира колко сериозни са проблемите му.Трябва да говориш с техните, но без той да знае, да им разкажеш какво е станало.Моят съвет е да не се отказваш, нито от това да му помогнеш, нито от това да си с него!

zvezdichka777
03-02-2008, 05:59
може би търси внимание,незнам .. поговори с него и му постави условия , ако съм на твое място колкото и да го обичам н яма да го търпя до себе си . УСПЕХ !

prettyIdeath
03-02-2008, 06:30
Ами ако го обичаш кажи на тяхните по дяволите за това което става с него, те са хората които най-вече трябва да знаят! После говори с него, но не както си говорила до сега , а застани сериозно и му кажи че този разговор с тази тема ще бъде последен и при следващото такова изпълнение тебе няма да те има, колкото и да те боли. Кажи му, че това, че го обичаш , усложнява ситуациите в които той прави простъпи по простата причина че не можеш да го гледаш как се мъчи... Или пък му напомни за този алкохол и цигари, колко по-леко щеше да бъде без тях..
(между другото- Взема ли некфи наркотици?)
Не е тръгнал на добре този човек ... Ако можеш го оправи!

DiabolicAngel
03-02-2008, 08:04
Последен разговор и последен шанс! Това е!

+1

amazonko
03-02-2008, 08:24
Аууу милата ............ :( :shock: горедей се с себе си на твое място ням6е да издаржа . Мом4ето просто иска да изживее живота си по на4ин по които му харесва . Това обеснява 4е се напива .Но има много голяама разлика между живота който ти харесва и палноценния живот .В заклу4ение мога само да кажа 4е. Лубовта е сляпа.Успех.

evelinka1122
03-02-2008, 10:34
Последен разговор и последен шанс! Това е!

Б3б0о
03-02-2008, 10:56
ауу милата ти...ми ако бях на твое място и го обичах много нямаше да касам с него..поговори си с него кажи му че тфа което прави те измачва..опитай се да му помогнеш да спре да пуши и пие..ако наистина те обича ше се опита поне...и в крайна сметка се обърни към техните..макар че ще му навлечеш големи разправии..УспеХ :)

vamp
03-02-2008, 10:59
Тоя човек е луд и с големи проблеми.Може и несъзнателно да те измъчва,защото е емоционален,а може и да е гаден мръсник комплексар.
Аз много пушех,пиех,наркотици чат пат,давя се и аз вече,вчера ми стана много зле докато бях в банята,може би бях вдигнал кръвно защото преди това щях да се блъсна с колата,защото карам безразсъдно.
На твоя човек като,че ли не му пука за живота.Знам какво е това,всеки ден гледаш да се отрепеш,все не става,плачеш сам понякога,мислиш си,че на никого не му пука за теб,чудиш се за какво живееш и искаш всичко да спре.Тоя е жив мъртвец,щом ляга и на пътя работата е много зле.
Аз сега имам сериозни намерения към едно момиче,но пак не мога да се откажа,не мога да се променя,пред нея съм такъв какъвто трябва,но когато остана сам съм си пак аз.Обичам я обаче,държа на нея.
Де да знам,говори с него,кажи му че не искаш да умре и т.н.,че ти пука за него,че не е редно да те мъчи така и се държи като слабак.
Ако това не го стегне не знам и аз,но внимавай все пак какво говориш,защото може да стане още по-зле.Може да си види сметката в отчаянието си и да се самообвиняваш ти.
Мисля,че той ще се затрие,но знай само,че не си ти виновна.