PDA

View Full Version : Бременна ли съм ...?



Daidito
03-02-2008, 06:48
Ei hora pomognete,4e moite priqteli me nakaraha da im vqrvam na prostotiite. V4era priqtelq me pipa tam dolo,no pipa6e i penisa si ot vreme na vreme,ne sme stigali do polov akt i ne e svur6val ,to be6e tumno i ne sum vidqla pone no ima6e nqkva te4nost po nego mislq 4e ne be6e semenna te4nost ama... :( .Ima li vuzmojnost kato se e pipal i posle e pipal i men da zabremeneq? PLEASE HELP ME :-k

Rise_Against
03-02-2008, 06:56
Vmesto da se ''pipate'',xodi se obrazovai malko! za6to pita6 nas? za6toto ima6 sumneniq! koeto ozna4ava 4e nqma6 dostatu4no sexualno obrazovanie,za da trugne6 da pravi6 sex ili kakvoto i da e bilo. i 2ro-za6to ne mu kaza da spre,da ne go pravite,kato misli6 4e ima risk ot kakvoto i da e bilo?! ppisnalo mi e ot takiva vuprosi na nerazumni momi4enca! e za takiva kato teb,posle maikite vi pla4at!

f1st14ka
03-02-2008, 07:02
i da pita6 nas i da ne pita6 otgovor nqma da nameri6 ima si testove i ginekolog za tiq ne6ta..vypreki 4e edva li si bremenna se pak ne ste imali polovo sno6enie nali

him4e_f
03-02-2008, 07:45
Нз,вс е визможно :-o :-o :-o :-o зависи от ситуацията ,бе отиди на гинеколог ;) а ти на колко годинки си ? :-o :-o :-o

Naman07
03-02-2008, 07:51
Ei hora pomognete,4e moite priqteli me nakaraha da im vqrvam na prostotiite. V4era priqtelq me pipa tam dolo,no pipa6e i penisa si ot vreme na vreme,ne sme stigali do polov akt i ne e svur6val ,to be6e tumno i ne sum vidqla pone no ima6e nqkva te4nost po nego mislq 4e ne be6e semenna te4nost ama... :( .Ima li vuzmojnost kato se e pipal i posle e pipal i men da zabremeneq? PLEASE HELP ME :-k Ne e vyzmojno !Spokoino.

AnoNim4e
03-02-2008, 07:54
Шанса е малък, но го има. Отиди на гинеколог или ако не искаш изчакай да мине седмица, седмица и нещо и си направи тест. Можеш да го повториш за по-сигурно. Мисля, че това трябва да ти е ясно и щом си тръгнала да правиш такива неща би трябвало да си се образовала доста преди това, но кой съм аз, че да те упреквам. Просто внимавай :?
+1 Добре казано ! ;]

saninka91
03-02-2008, 08:18
Не си бременна спокс .Просто си се овлажнила отдолу той също и накрая до колкото разбрах не си му пуснала. До колкото знам ако члена му не е в теб и се изпразни е много малък шанса да забременееш защото самата вагина имала някаква защита преди да стане оплождането и не се забременява ако не е вътре

ЕPu
03-02-2008, 08:48
Изпишкай се в квадратчето, дето пише "лично" и ще ти кажа...


Не си много ясно... вие не сте правили секс, ебати.

Nadelina
03-02-2008, 10:09
Ei hora pomognete,4e moite priqteli me nakaraha da im vqrvam na prostotiite.
Togava zashto im vqrvash i zashto pitash nas shtom znaesh che sa prostotii? Procheti malko po vyprosa... Ujas! Nqma nikakva veroqtnost da zabremeneesh!!!

PepiDesigns
03-02-2008, 10:38
Има тестове за бременност ;)

sexita
03-02-2008, 11:15
Няма никакъв шанс...това не е сперма,миличка,тва е предеякулационна течност...в нея има минимално количество сперматозоиди,но нито един от тях не е способен да стигне до яйцеклетката ти...
Успокой се и кажи на приятелките си да прочетат малко секуална литература ;)

Daidito
03-02-2008, 12:25
Няма никакъв шанс...това не е сперма,миличка,тва е предеякулационна течност...в нея има минимално количество сперматозоиди,но нито един от тях не е способен да стигне до яйцеклетката ти...
Успокой се и кажи на приятелките си да прочетат малко секуална литература
O.K no za6to da ne e sposoben da stiga do qicekletkata :neutral:

Daidito
03-02-2008, 12:27
Няма никакъв шанс...това не е сперма,миличка,тва е предеякулационна течност...в нея има минимално количество сперматозоиди,но нито един от тях не е способен да стигне до яйцеклетката ти...
Успокой се и кажи на приятелките си да прочетат малко секуална литература ;) za6to :neutral: ??

Felis_Dirus
03-02-2008, 12:30
Не си бременна.

Отговорът на въпроса, зададен към сексита - защото ще умре много преди това.

Lorelei
03-02-2008, 13:06
Няма никакъв шанс...това не е сперма,миличка,тва е предеякулационна течност...в нея има минимално количество сперматозоиди,но нито един от тях не е способен да стигне до яйцеклетката ти...
Успокой се и кажи на приятелките си да прочетат малко секуална литература ;)

Men ako me pitash i na neq izobshto nqma da i e izlishno da si preprochete biologiqta ot 10 klas!!!Nuleva seksualna kultura!A nashite trygnali mangalite da obuchavat...To polovinata bylgari tynat v nevedenie i nevejestvo...UjasT!!!

CaSsIe
03-02-2008, 13:07
Vmesto da se ''pipate'',xodi se obrazovai malko! za6to pita6 nas? za6toto ima6 sumneniq! koeto ozna4ava 4e nqma6 dostatu4no sexualno obrazovanie,za da trugne6 da pravi6 sex ili kakvoto i da e bilo. i 2ro-za6to ne mu kaza da spre,da ne go pravite,kato misli6 4e ima risk ot kakvoto i da e bilo?! ppisnalo mi e ot takiva vuprosi na nerazumni momi4enca! e za takiva kato teb,posle maikite vi pla4at!
+1

sadsad
03-02-2008, 14:22
Gospodi.....nqma veroqtnost....a ako priqtelqt ti e svarshil i sled tova te e pipnal vqrvai e mn glupav a i naistina procheti malko pove4ko za tova koeto pravish ;)

sexita
03-02-2008, 15:36
Няма никакъв шанс...това не е сперма,миличка,тва е предеякулационна течност...в нея има минимално количество сперматозоиди,но нито един от тях не е способен да стигне до яйцеклетката ти...
Успокой се и кажи на приятелките си да прочетат малко секуална литература ;)

Men ako me pitash i na neq izobshto nqma da i e izlishno da si preprochete biologiqta ot 10 klas!!!Nuleva seksualna kultura!A nashite trygnali mangalite da obuchavat...To polovinata bylgari tynat v nevedenie i nevejestvo...UjasT!!!
хахах...напълно си права...трябва да се заложи на сексуално образование малко от по-раничко...
Защото тази 13 годишна кукла още няма 8 клас май и как ще знае как се осъществява процеса-оплождане...Тя още учи природознание сигурно,каква биология...какво нещо?
Мъчно ми е за такива деца,дето бързат да пораснат... :?

sexita
03-02-2008, 15:37
Gospodi.....nqma veroqtnost....a ako priqtelqt ti e svarshil i sled tova te e pipnal vqrvai e mn glupav a i naistina procheti malko pove4ko za tova koeto pravish ;)
И да е свършил в ръката си и да е бръкнал пак няма вероятност

Lorelei
03-02-2008, 15:37
I neporasnali syzdavat deca...

topstars
03-02-2008, 18:54
В никакъв случей не може да се забременее по такав начин!!!Така че спокии :D Наистина дори и да е свършил на ръката си защото сперматозоидите умират в кислородна среда!И спри да вяеваш на "градски легенди"и др такива глупости! :P

Daidito
03-04-2008, 08:59
Няма никакъв шанс...това не е сперма,миличка,тва е предеякулационна течност...в нея има минимално количество сперматозоиди,но нито един от тях не е способен да стигне до яйцеклетката ти...
Успокой се и кажи на приятелките си да прочетат малко секуална литература ;)

Men ako me pitash i na neq izobshto nqma da i e izlishno da si preprochete biologiqta ot 10 klas!!!Nuleva seksualna kultura!A nashite trygnali mangalite da obuchavat...To polovinata bylgari tynat v nevedenie i nevejestvo...UjasT!!! Kogato stana 11 klas 6te u4a po u4ebnika za 10 i 6te pro4eta ;)

Ø•Ø &am
03-04-2008, 09:05
Няма никакъв шанс...това не е сперма,миличка,тва е предеякулационна течност...в нея има минимално количество сперматозоиди,но нито един от тях не е способен да стигне до яйцеклетката ти...
Успокой се и кажи на приятелките си да прочетат малко секуална литература ;)
+1