PDA

View Full Version : Мнение за svalqi.com



human
03-02-2008, 08:06
Дайте си мнението за http://svalqi.com

Сайта използва готов темплейт от templatemonster ,но променен.
Правили сме го аз и Crio( http://mivanov.org)

Първокласник
03-02-2008, 08:52
Е какъв линк се пише?В смисъл видях поддържаните сайтове и искам да сваля ето тоя филм-> http://www.imdb.com/title/tt0116493/
ама като натисна "свали" и нишо не става.Или просто линка не е правилен....Защо не сложиш подробно обяснение на главната страница?
Моля те кажи как да го свалим тоя филм мн го искам

tenaglia
03-02-2008, 08:57
samo ako kajesh i kakvo razshirenie da slojim...:~>

Първокласник
03-02-2008, 09:07
samo ako kajesh i kakvo razshirenie da slojim...:~>Разширение не се слага :)

izzy
03-02-2008, 13:56
super sait4e ma s ko se otvarq faila kat go svali6?

WILD__BOY
03-02-2008, 14:24
такива бол има вече

Otka4eniq
03-02-2008, 14:41
super sait4e ma s ko se otvarq faila kat go svali6?
Еми зависи какъв формат е ако е .flv си изтегли най-новите кодеци - [K-Lite Mega Codec Pack] и после със GOM Player.

tenaglia
03-02-2008, 21:16
nikakvo razshirenie nqma...prosto si e fail
.....ta za tui pitam kakvo razshirenie da sloja :~

Първокласник
03-03-2008, 06:28
nikakvo razshirenie nqma...prosto si e fail
.....ta za tui pitam kakvo razshirenie da sloja :~Оф ок слагай си разширение *.гъз ако искаш не ме боли!Казах ти, че не се слага разширение
И си намали подписа, защото разтяга цялата страница!

Otka4eniq
03-03-2008, 09:14
И си намали подписа, защото разтяга цялата страница!Да добре ще е да си намали малко подписа!

human
03-03-2008, 10:04
В момента има проблем със свалянето от imdb .
Иначе неможете да сваляте филми от там ,а само предоставените ви трейлъри.
При сайтовете, които нямат разширение .flv (като например youtube) трява да добавите .flv накрая.
Клипчетата могат да се пускат с GOM player или Total Video Player.
Ако искате да си ги сложите на телефона 1-во трябва да ги превърнете в 3gp или mp4 формат.
Това става с програмката Total Video Convertor

tenaglia
03-04-2008, 11:15
nikakvo razshirenie nqma...prosto si e fail
.....ta za tui pitam kakvo razshirenie da sloja :~Оф ок слагай си разширение *.гъз ако искаш не ме боли!Казах ти, че не се слага разширение
И си намали подписа, защото разтяга цялата страница!
che tebe nqkoi pita li te dali te boli ili ne?
faila mi se durpa bez razshirenie...prosto imeto si e "get_video" i s abs. nikakva programa nemoga da go otvorq...
slagah mu razshirenie .mpg .mpeg .flv .avi .divx .mkv .vob i s nito edin ot formatite nestava....probvah s mv2player, bsplayer, windows media player, crystal player, quick time, i tn. i pak nestava...kodecite i playerite mi do sega 1 problemche ne sa mi pravili, svalql sum klipove ot vboxa i youtube s firefox-a i nqma nikakvi problemi...tai che ....seshtaite sa
kreteni ;~>

Първокласник
03-04-2008, 11:48
nikakvo razshirenie nqma...prosto si e fail
.....ta za tui pitam kakvo razshirenie da sloja :~Оф ок слагай си разширение *.гъз ако искаш не ме боли!Казах ти, че не се слага разширение
И си намали подписа, защото разтяга цялата страница!
che tebe nqkoi pita li te dali te boli ili ne?
faila mi se durpa bez razshirenie...prosto imeto si e "get_video" i s abs. nikakva programa nemoga da go otvorq...
slagah mu razshirenie .mpg .mpeg .flv .avi .divx .mkv .vob i s nito edin ot formatite nestava....probvah s mv2player, bsplayer, windows media player, crystal player, quick time, i tn. i pak nestava...kodecite i playerite mi do sega 1 problemche ne sa mi pravili, svalql sum klipove ot vboxa i youtube s firefox-a i nqma nikakvi problemi...tai che ....seshtaite sa
kreteni ;~>Аз не слагам разширение и си свалям, ама както и да е де :-D

tenaglia
03-04-2008, 15:04
а пускаш ли ги? я ми кажи с какво разширение са ....

Първокласник
03-04-2008, 15:37
а пускаш ли ги? я ми кажи с какво разширение са ....Разширението ми е *.flv и ги отварям с Media PLayer Classic
Доволен/доволна?

tenaglia
03-04-2008, 15:58
dovolna ....

Първокласник
03-04-2008, 16:00
Радвам се :-D