PDA

View Full Version : Tampax Compak



SweEety
03-02-2008, 07:38
nz dali napisah pravilno imeto iskah da vi popitam polzvali li ste tezi tamponi i kakvo mislite za tqh?po dobri li sa ot OB pro comfort :grin:

la4ezara
03-02-2008, 07:46
дори не съм чувала за тях :?

SweEety
03-02-2008, 10:06
moje i da sam im obarkala imeto ne si spomnqm to4no kak be6e :D

LadyCarameL
03-02-2008, 11:35
По 100 теми на ден ли пускаш!?

SweEety
03-02-2008, 12:40
e ne sori nqma pove4e da pyskam neska :D

Evanescencefan
03-02-2008, 16:33
дори не съм чувала за тях :?

vanilla
03-02-2008, 17:17
тва ония без кончето ли? или някакви други... :-o

kateto_sladkata
03-10-2008, 18:03
тва ония без кончето ли? или някакви други... :-o


mai ne tiq a nqkvi prehvaleni po-dobre si zimaite O.B. :)

Anna5339
03-10-2008, 20:22
Естествено,че О.Б.. . . . . . . Няма какво да спорим (поне за мен) 8) 8) 8)

foreverr
03-11-2008, 03:20
Естествено,че О.Б.. . . . . . . Няма какво да спорим (поне за мен) 8) 8) 8)и аз залагам само на о.б.-каквито и нови тампони да измислят аз няма да се откажа от о.б. :grin:

foxy-to
03-11-2008, 07:55
Това са тампони с апликатор за поставяне. Откакто излязаха на пазара преди 2 години само тях ползвам. За мен няма по-добри. По-хигиенични са, защото не ти се налага да си пъхаш пръстите тук и там, и така се предпазваш от евентуални инфекции. Много по-лесни са за използване и съм сигурна че са винаги правилно поставени. О.Б. за мен не струват, нямат почти никаква разлика с останалите тампони. Всеки си има право на избор, но все пак ви препоръчвам да пробвате и тези.Според мен няма да съжалявате.

foreverr
03-11-2008, 10:57
Това са тампони с апликатор за поставяне. Откакто излязаха на пазара преди 2 години само тях ползвам. За мен няма по-добри. По-хигиенични са, защото не ти се налага да си пъхаш пръстите тук и там, и така се предпазваш от евентуални инфекции. Много по-лесни са за използване и съм сигурна че са винаги правилно поставени. О.Б. за мен не струват, нямат почти никаква разлика с останалите тампони. Всеки си има право на избор, но все пак ви препоръчвам да пробвате и тези.Според мен няма да съжалявате. ''По-хигиенични са, защото не ти се налага да си пъхаш пръстите тук и там, и така се предпазваш от евентуални инфекции.''- Казваш, че така се предпазваме от инфекции :? - няма как да ти се получи инфекция ако слагаш тампона с измити ръце!!!!!А той и точно така трябва да се слага(с измити ръце) :-x :-x :-x :-x :-x

Anna5339
03-11-2008, 11:09
Това са тампони с апликатор за поставяне. Откакто излязаха на пазара преди 2 години само тях ползвам. За мен няма по-добри. По-хигиенични са, защото не ти се налага да си пъхаш пръстите тук и там, и така се предпазваш от евентуални инфекции. Много по-лесни са за използване и съм сигурна че са винаги правилно поставени. О.Б. за мен не струват, нямат почти никаква разлика с останалите тампони. Всеки си има право на избор, но все пак ви препоръчвам да пробвате и тези.Според мен няма да съжалявате. ''По-хигиенични са, защото не ти се налага да си пъхаш пръстите тук и там, и така се предпазваш от евентуални инфекции.''- Казваш, че така се предпазваме от инфекции :? - няма как да ти се получи инфекция ако слагаш тампона с измити ръце!!!!!А той и точно така трябва да се слага(с измити ръце) :-x :-x :-x :-x :-x
+1
Елементарна хигиена. . . . . Все пак

i'm so excited!
03-14-2008, 05:56
много е готино това с апликатора, само че са направени от някакъв доста кофти материал самите тампони и когато не се наполи целия просто няма такава болка докато го вадя. така беше преди 2 години де, сега може и да са ги усъвършенствали, знам ли..

sweet_baby_cool
03-14-2008, 09:26
OB sa po dobri :)

foreverr
03-14-2008, 11:19
OB sa po dobri :)Да, така е-тва, че тампакс са с апликатор не означава че са по добри!Самия тампон е по тъп :-D !Все пак на о.б. са направени с копринено покритие за по лесно поставяне, а не с памучно!А и това че нямат апликатор не ги прави по лоши-кво от тва че няма-мен даже ми е по лесно да го поставям без апликатор-а и като е без апликатор като си изцапам малко ръцете голяма работа!Не се заяждам, а просто си казвам мнението(всеки си има мнение)

Sarabi
03-14-2008, 21:58
Може и да са по - удобни заради апликатора, обаче са от ужасен материал... нито попива целия, нито се вади като хората нито нищо.
Евент-а са най - яката оферта - точно като О.б-то по ефективност , но 16 тампона за пффф... колко беше 2,25 кинта май... за разлика от О.б-то, които са към 6 кинта вече :shock: .

LuCiFersAngeL
03-15-2008, 06:13
Може и да са по - удобни заради апликатора, обаче са от ужасен материал... нито попива целия, нито се вади като хората нито нищо.
Евент-а са най - яката оферта - точно като О.б-то по ефективност , но 16 тампона за пффф... колко беше 2,25 кинта май... за разлика от О.б-то, които са към 6 кинта вече :shock: .
+1 :grin:
От много време се каня и на тампоните на Евърбел, ама все не остава време.

hahavteen
03-15-2008, 11:29
Na men ne mi haresvat.Predpo4itam O.B.

foreverr
03-15-2008, 17:06
Може и да са по - удобни заради апликатора, обаче са от ужасен материал... нито попива целия, нито се вади като хората нито нищо.
Евент-а са най - яката оферта - точно като О.б-то по ефективност , но 16 тампона за пффф... колко беше 2,25 кинта май... за разлика от О.б-то, които са към 6 кинта вече :shock: .
+1 :grin:
От много време се каня и на тампоните на Евърбел, ама все не остава време.Ами като говорим за евент-на 2 мои приятелки им се е късал конеца на евент!Така, че внимавайте-може да са по евтини, но не и по малко опасни!