PDA

View Full Version : Не спира! :@



Abigoria
03-02-2008, 08:39
Бях пуснала една друга тема за вече бившия ми приятел... Та, откакто го зарязах, тоя не спира да ме следва (дошъл е в града ми), постоянно ми звъни, заплашва ме, че щял да ми съсипе живота, че щял да се самоубие, преби едно момче от компанията ми... Смених си номера, пак го намери, казах на баща ми (той е ченге)- пак нищо :( Не че се надявам да промените нещо с мненията, просто се оплаквам тука... Та ако имате, съвети не отказвам... :?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
03-02-2008, 08:45
лол ... и на колко е този хулиган ... пиши някфи жалби или баща ти да се запознае с него .. по-интимно :o

gandji
03-02-2008, 08:46
Ми сабирай момчетата от ваща компаня и да го спукат от бой ;)

Abigoria
03-02-2008, 08:48
лол ... и на колко е този хулиган ... пиши някфи жалби или баща ти да се запознае с него .. по-интимно :o
на 19 е почти... 3 години разлика имаме :? Баща ми завжда дела, ала бала, сега чакаме няква заповед, глупости... Въпроса е, че ме е страх да изляза от нас, щото го знам на какво е способен... :? :? :?

gandji
03-02-2008, 08:50
Ами следващя път внимавай с кви са занимаваш ...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
03-02-2008, 08:51
Ами следващя път внимавай с кви са занимаваш ...

мдам +1

bolnoty
03-02-2008, 08:51
.. да се мъчиш самичка ще е трудно .. на мен лично ми изглежда невъзможно да се заемеш с този по какъвто и да е начин .. по-добре сподели с родителите си и от там вече, ако онзи не е много луд ще се наплаши и ще престане .. незнам друго решение .. според мен ако тоя се хвърли от някъде никак няма да съсипе живота ти .. дори напротив ..

Roiroi
03-02-2008, 09:09
лол ... и на колко е този хулиган ... пиши някфи жалби или баща ти да се запознае с него .. по-интимно :o
на 19 е почти... 3 години разлика имаме :? Баща ми завжда дела, ала бала, сега чакаме няква заповед, глупости... Въпроса е, че ме е страх да изляза от нас, щото го знам на какво е способен... :? :? :?
Заплаши го и ти...Тормозът се наказва също.

mickelangelo
03-02-2008, 09:14
аре бе кво като сте 3 години по малки страх ли ви е от някакъв нещастник ? я по смело .. ... мисли щом той може да ти направи по такъв начин мръсно можеш и ти .. !

gandji
03-02-2008, 09:18
Е чакайте е , се пак тя е момиче а той е момче ... аре при нас момчетата ако някой с 3 години по голям от нас ни напрай нещо зависи ако си спекан нищо ако не си спекан и ти ше му отварнеш ама тука стаа дума за момче срещу момиче , освен както казах по горе да сабере приятели и да му фарлят един як тупаник че оня да не го забрай докат е жив ;) :grin: :o

VinDiesel
03-02-2008, 09:20
Той няма да посмее да те удари :) щото изпитва нещо към тебе.Та мисълта ми е да излизаш с момчета които не ги е страх да се бият и са готови да те защитят във всяка ситуация :). Баща ти няма как да го бие щото няма основателна причина ако го бие без причина ония ще го осъди :)

Abigoria
03-02-2008, 09:30
Той няма да посмее да те удари :) щото изпитва нещо към тебе.Та мисълта ми е да излизаш с момчета които не ги е страх да се бият и са готови да те защитят във всяка ситуация :). Баща ти няма как да го бие щото няма основателна причина ако го бие без причина ония ще го осъди :)
Хъх, баща ми ако скочи да го бие, оня няма да доживее да го съди... 8-) Аз че мога да му направя мръсно, мога, само дето наистина ме е страх и няма да посмея ... :?

KiFy
03-02-2008, 09:52
Аз че мога да му направя мръсно, мога, само дето наистина ме е страх и няма да посмея ... :? [/b]


Ем, мацко, превъзмогваш си страха (и аз като Vin Diesel не мисля, че ще ти направи нещо, той просто има някакви чувства към тебе явно и не може да се примири..) и започваш и ти да се правиш, че хич не ти пука от него.. къде некакъв си пикльо там ще ти съсипва живота.. :? Няма смисъл просто да му се даваш.. вече нямате нищо общо, той просто явно не иска да е така и за това като пълното бебе се опитва да те сплаши нещо.. :wink: .

prettyIdeath
03-02-2008, 10:05
Абе ади бе.. Баща ти е ченге, ако имаше нещо подобно едно че като полицай може да го прибере, друго че ти е баща.. Само за едното заплашване може да го прибере на топличко поне за една вечер.. Нещо май послъгваш... :?

VinDiesel
03-02-2008, 10:07
Никога не бягай от проблемите винаги ги разрешавай

evelinka1122
03-02-2008, 10:08
:shock: :shock: :shock: УЖАС!!! Ами на първо време внимавай с кого се събираш, и ако излизаш нека да е с някой от ваще защото тоя е способен на някоя глупост... нормално е да те е страх... ама тоя някъв наркоман ли е ?!?! Мисля че не са развива нормално... да го затворят някъде знам ли ... тоя няма никакво право ти разваля живота и да те преследва и тем подобни аиде успех с делата!!! \:D/

sexy_momi4e
03-02-2008, 10:11
Абе ади бе.. Баща ти е ченге, ако имаше нещо подобно едно че като полицай може да го прибере, друго че ти е баща.. Само за едното заплашване може да го прибере на топличко поне за една вечер.. Нещо май послъгваш... :?Май си права и моя баща е полицай и просто като някой ми направи нещо и му кажа веднага ще направи нещо...най-малко заради боя и заплахите могат да се обадят на тяхните...

Abigoria
03-02-2008, 10:36
Абе ади бе.. Баща ти е ченге, ако имаше нещо подобно едно че като полицай може да го прибере, друго че ти е баща.. Само за едното заплашване може да го прибере на топличко поне за една вечер.. Нещо май послъгваш... :?Май си права и моя баща е полицай и просто като някой ми направи нещо и му кажа веднага ще направи нещо...най-малко заради боя и заплахите могат да се обадят на тяхните...
Моя е дознател, пуска искове, наема адвокати, води разпити, не е като онея от филмите... 160 килограмово книжно плъхче е тате :D и като се обадят на тяхните какво ще стане? Мислите ли, че щом са го оставили на произвола на съдбата, да ходи на майната си, някой от техните ще му каже нещо? :? :? :?

VerryBerry
03-02-2008, 10:40
Абе ади бе.. Баща ти е ченге, ако имаше нещо подобно едно че като полицай може да го прибере, друго че ти е баща.. Само за едното заплашване може да го прибере на топличко поне за една вечер.. Нещо май послъгваш... :?

мдам +1

prettyIdeath
03-02-2008, 10:48
Абе ади бе.. Баща ти е ченге, ако имаше нещо подобно едно че като полицай може да го прибере, друго че ти е баща.. Само за едното заплашване може да го прибере на топличко поне за една вечер.. Нещо май послъгваш... :?Май си права и моя баща е полицай и просто като някой ми направи нещо и му кажа веднага ще направи нещо...най-малко заради боя и заплахите могат да се обадят на тяхните...
Моя е дознател, пуска искове, наема адвокати, води разпити, не е като онея от филмите... 160 килограмово книжно плъхче е тате :D и като се обадят на тяхните какво ще стане? Мислите ли, че щом са го оставили на произвола на съдбата, да ходи на майната си, някой от техните ще му каже нещо? :? :? :?
Абе щом местоработата му е в полицията, то значи може да направи нещо. Моля те, майка ми не е полицай :-D но работи в съд. Така че поне горе-долу съм наясно с някой неща... Не може да те заплашва, да кажеш на баща си и той нищо да не направи! Дори и да не е полицай! Всеки нормален баща би направил всичко стига да отстрани проблема. Още повече че бившия ти приятел е пълнолетен, няма никаква пречка да го тикнат на топло. Разбираш ли?

sexy_momi4e
03-02-2008, 10:49
Абе ади бе.. Баща ти е ченге, ако имаше нещо подобно едно че като полицай може да го прибере, друго че ти е баща.. Само за едното заплашване може да го прибере на топличко поне за една вечер.. Нещо май послъгваш... :?Май си права и моя баща е полицай и просто като някой ми направи нещо и му кажа веднага ще направи нещо...най-малко заради боя и заплахите могат да се обадят на тяхните...
Моя е дознател, пуска искове, наема адвокати, води разпити, не е като онея от филмите... 160 килограмово книжно плъхче е тате :D и като се обадят на тяхните какво ще стане? Мислите ли, че щом са го оставили на произвола на съдбата, да ходи на майната си, някой от техните ще му каже нещо? :? :? :? аа така по-става щом е дознател...както някой беше казал преди мен не вярвям нещо да ти направи точно на теб 8)

sexy_momi4e
03-02-2008, 10:54
лол ... и на колко е този хулиган ... пиши някфи жалби или баща ти да се запознае с него .. по-интимно :oи да иска не може да се запознае по-интимно с него щото най вероятно ще го уволнят...

CucAgMuH
03-02-2008, 11:34
Той няма да посмее да те удари :) щото изпитва нещо към тебе.Та мисълта ми е да излизаш с момчета които не ги е страх да се бият и са готови да те защитят във всяка ситуация :). Баща ти няма как да го бие щото няма основателна причина ако го бие без причина ония ще го осъди :)

Nyama da posmee da ya udari? Razbivash mi izliuziite x) Az lichno imam "neuredeni smetki". Prigotvil sym si neshto hubavo- http://i3.ediy.co.nz/76275.jpg Nyakoy slynchev den shte se zasechem, sled godini. Da milichko, pomnya te :-) Nykoi shte jivee bez kolena izvestno vreme. (veche imam tochnost na strelbata 9 ot 12 na 250 metra :-D )

Taka che ako mislish che nikkoi ne e sposoben d narani chovek kym koito izpitva neshto - az sym jivoto dokazatelstvo za obratnoto. Samo mi dai x,y,z koordinati i gledai novinite.

Fagile
03-02-2008, 14:15
imah taakuv problem s moito biv6e gage... i tukmo predi da se stigne do delo se..........................sdobrihme

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
03-02-2008, 14:21
Той няма да посмее да те удари :) щото изпитва нещо към тебе.Та мисълта ми е да излизаш с момчета които не ги е страх да се бият и са готови да те защитят във всяка ситуация :). Баща ти няма как да го бие щото няма основателна причина ако го бие без причина ония ще го осъди :)

Nyama da posmee da ya udari? Razbivash mi izliuziite x) Az lichno imam "neuredeni smetki". Prigotvil sym si neshto hubavo- http://i3.ediy.co.nz/76275.jpg Nyakoy slynchev den shte se zasechem, sled godini. Da milichko, pomnya te :-) Nykoi shte jivee bez kolena izvestno vreme. (veche imam tochnost na strelbata 9 ot 12 na 250 metra :-D )

Taka che ako mislish che nikkoi ne e sposoben d narani chovek kym koito izpitva neshto - az sym jivoto dokazatelstvo za obratnoto. Samo mi dai x,y,z koordinati i gledai novinite.

къв си ти бе ? някаф рецидивист ? изрод ... :-x