PDA

View Full Version : Съседа ми ...



porcelanova_kukli4ka
03-02-2008, 09:26
Здравей те.Имам един проблем.На 13 съм влюбена съм в съседа ми който е на 21.Много се зближихме напоследък,но той не има за по-малка сестра за нищо повече.Снощи стана въпрос за това че като порасна ще го убия защото само ме базика нали на майтап и той ми каза "ти ще пораснеш ама ас няма да съм тука ще се местя".Като се замисля незнам какво ще правя без него имам го като брат и като нещо повече от брат,винаги ме разбира,изслушва,но не си представям живота си без него.Кажете какво да направяда го забравя ли?! да продължа да го обичам ли?!А не съм много добре с нервите си в смисъл заради момче съм си рязала вените ....,А за него незнам какво ще направя.Казах му че няма да го пусна,а той ми вика "искаш не искаш няма на къде"кво да правя бе хораааааааа ???????? Незнае за чувствата ми или поне така си мисля .... :smt022 :smt022 :smt102 :smt102 :smt117 :smt117

VilleBaby
03-02-2008, 09:30
и как реши , че темата е за тук? или има нещо общо със секса?

special_girl_SS
03-02-2008, 09:40
Ако изключом факта, че темата не е за тук, мисля че се филмираш. Като пораснеш ще разбереш, че това са глупости. Няма нищо лошо да потдържаш проятелски отношения, но чак пък да го обичааш... :? Най-малкото, което е, че той е много по-голям и не би могло да стане нищо между вас, уверявам те!
А на 13 години да си режеш вените!!! Още повече за момчеее, това е напълно безмислено, абсурдно и каквото искаш още! Много филми гледаш... Живота е пред теб и не се занимавай с глупости!

Zarazata
03-02-2008, 09:42
:smt011

LipSoFAnAnGel
03-02-2008, 09:59
На 13 да си режеш вените малеееееееееее.Добре ли си бе момиче и то за някакво момче, на което съм сигурна, че въобще не му е пукало за теб!

Stamera
03-02-2008, 10:17
хич не се занимавай ,занимавай се с неща дето ти отвличат вниманието... аз съм същия да ти кажа ,мн0го трайна и силна е любовта в мене... имал съм такива моменти. ама виж к'о ш'ти кажа - не се занимавай просто ,един ден като се сетиш за т'ва ш'са чудиш какво си правила навремето :-o

Nadelina
03-02-2008, 10:37
O Boje! Ei dete kakvo ti stava? Ti si na 13... edva li znaesh kakvo vsyshnost oznachava da obichash nqkogo... I ne mi obqsnqvai che ne si dobre s nervite... rqzala si bila venite... Stypi si na krakata... pogledni jivota s istinskite si ochi... i ne dramatizirai... Oshte si mnogo malka za da pravish takiva izbori i da govorish takiva kraini neshta... Ne si vidqla nishto v tozi jivot...

PepiDesigns
03-02-2008, 10:38
и как реши , че темата е за тук? или има нещо общо със секса?

Чуди се , дали да ходи да му каже , че го иска , и дали ще й пусне :D :grin:

Вземи се в ръце .. вярно е , че за любовта граници няма , и все пак , малко е рано ..
Наистина , майка ми и баща ми имат 8 години разлика , но не са тръгнали от 13 и 21 години заедно а от 17 и 25 съответно разумно мислещи .. поне майка ми , че баща ми е бил луда глава .. от неговите споделени истории :oops: :grin: :D

momchence_89
03-02-2008, 10:39
оффф още една недоразвита :?

PepiDesigns
03-02-2008, 10:44
оффф още една недоразвита :?

В стремежа си да порастне явно пропуска много неща , и за нея това е истинската любов .. а не се замисля какви са последствията , и що за човек е това ..

Както и да го гледам м/у 13 годишна и 21 годишен не може да стане нищо , малко е рано .. чакайте още 3-4 години ако ти е мерак ,току виж го видиш що за човек е :o

MakeMeLaugh
03-02-2008, 11:06
Детска работа.
Никакъв шанс нямаш.
И за какви чувства говориш от негова страна, той те има за лапето на съседката.
Аз съм на 20.. все едно да се влюбя в 12 годишната ни съседка. хахахах

porcelanova_kukli4ka
03-02-2008, 13:09
сори за т'ва че мястото на темата не е тука ама... някой ме искараха ненормална щото съм са рязала еми преди да ма обвините не трябва ли да разберете к'во е станало.Аз ги моля за съвет те ма опрекват е благодаря много пак за разликата ако се каве 17 25 няма да прозвучи толкова абсурдно ама нали като не се чуствате вие така ...

VilleBaby
03-02-2008, 13:19
успокой се , де! ще видиш как ще срещнеш някое момче на твоята възраст,което ще те заинтригува и скоро ще се влюбиш! а това с нервите и рязането на вени не е шега работа...честно ти казвам и аз съм си го мислила,но след това съм осъзнавала,че просто няма смисъл! в живота има достатъчно хубави неща за които да живееш,така че спокойно,мила! нещата ще се оправят рано или късно! :wink:

Liar
03-02-2008, 13:22
сори за т'ва че мястото на темата не е тука ама... някой ме искараха ненормална щото съм са рязала еми преди да ма обвините не трябва ли да разберете к'во е станало.Аз ги моля за съвет те ма опрекват е благодаря много пак за разликата ако се каве 17 25 няма да прозвучи толкова абсурдно ама нали като не се чуствате вие така ...
И кво е станало?Ти си го обичкала много,обаче си го видяла да държи друга за ръчичката(абе знам,че вече и на 13 се ебът,ама авторката нали разсъждава детски...)?
И ако се касае за връзка между 17 и 25,нещата стоят много по-различно,отколкото при вас,щот между 13 и 17 годишна възраст разликата е от тук до небето =)

Evanescencefan
03-02-2008, 14:13
O Boje! Ei dete kakvo ti stava? Ti si na 13... edva li znaesh kakvo vsyshnost oznachava da obichash nqkogo... I ne mi obqsnqvai che ne si dobre s nervite... rqzala si bila venite... Stypi si na krakata... pogledni jivota s istinskite si ochi... i ne dramatizirai... Oshte si mnogo malka za da pravish takiva izbori i da govorish takiva kraini neshta... Ne si vidqla nishto v tozi jivot...Може и да знае какво означава любовта!Сега по темата останете си просто фр,няма смисъл той е на 21.Живота е пред теб има толкова много други,стига да се огледаш.

Lorelei
03-02-2008, 14:16
Spored men ne osyznavash serioznostta na dumi kato "liubov" i "obicham" i postypki-kato opit za samoubistvo naprimer!

porcelanova_kukli4ka
03-02-2008, 14:59
В'се пак тенкс на тези който ме разбраха въпреки,че не бяха много.А тези който ме опрекнаха им го пожелавам това и още много по лоши неща да им се случат.Думите ми са испълнени с омраза аз не съм поредната лигличка на мама и тати ако беше така нямаше да си режа вените и т.н.Ако бяхте на мое място щяхте да ме разберете,но нали не сте и незнаете какво съм преживяла и естествено опреквате за което ви благодаря много все пак отделихте от "ценното си време" а ми напишете по един комент с който да ме объркате още повече.Е само едно искренно БЛАГОДАРЯ мога да кажа на тези който ме опрекнаха.А на тези които ме разбраха наистина мерси :-) :-)

tqnko1
03-02-2008, 15:06
da ti go nabutam v1v venite q razprav te4e li kr1f p1rviq p1t kato gi rqza... tova 4e si si rqzala venite ne uzna4ava 4e nesi dobre s nervite a 4e si t1po kravojdano emo az 6teti prepora4am denq predi da zamini da mu go ismu4i6 celiq da mu go zaxapi6 i da mu sk1sa6 venite na .i. :grin: i toi nqma da e nared s nervite :-o i moje da ne zamine :-P

led_i_ogyn
03-02-2008, 15:09
Забрави го щото 1во нито можете да имате някаква сериозна връзка 2ро той ще се мести, което пък изключва всички други варианти!

50cent
03-02-2008, 15:15
ponqkoga dosta se iznervqm kogato vidq momi4enca da mi kazvat ili pi6at kak sa vlubeni v nqkoi kakvo im stava zaboga zakakvo jiveqt vuv nqkakuv izmislen ot tqh svqt :?

porcelanova_kukli4ka
03-02-2008, 15:17
da ti go nabutam v1v venite q razprav te4e li kr1f p1rviq p1t kato gi rqza... tova 4e si si rqzala venite ne uzna4ava 4e nesi dobre s nervite a 4e si t1po kravojdano emo az 6teti prepora4am denq predi da zamini da mu go ismu4i6 celiq da mu go zaxapi6 i da mu sk1sa6 venite na .i. :grin: i toi nqma da e nared s nervite :-o i moje da ne zamine :-P
Еи маняк ти май си праиш гавра с мен ти пишка мишка да ебеш нямаш на мен ще го набутал хахаха смятай к'ви ги имало

Lorelei
03-02-2008, 15:18
ponqkoga dosta se iznervqm kogato vidq momi4enca da mi kazvat ili pi6at kak sa vlubeni v nqkoi kakvo im stava zaboga zakakvo jiveqt vuv nqkakuv izmislen ot tqh svqt :?

Kakto sam go kaza te sa momichenca,za tqh vsichko e rozavo i kogato nqkoi posmee da im pobutne rozaviq svqt te stavat gotovi na vsichko,naprimer-rqzane na veni!
Izkliuchitelno detsko mislene,no vse pak vseki preminava prez razlichni etapi na razvitie,na nachin na povedenie,na mislene prez jivota si i tova povedenie i dyrjanie e obqsnimo za godinite.

50cent
03-02-2008, 15:51
ponqkoga dosta se iznervqm kogato vidq momi4enca da mi kazvat ili pi6at kak sa vlubeni v nqkoi kakvo im stava zaboga zakakvo jiveqt vuv nqkakuv izmislen ot tqh svqt :?

Kakto sam go kaza te sa momichenca,za tqh vsichko e rozavo i kogato nqkoi posmee da im pobutne rozaviq svqt te stavat gotovi na vsichko,naprimer-rqzane na veni!
Izkliuchitelno detsko mislene,no vse pak vseki preminava prez razlichni etapi na razvitie,na nachin na povedenie,na mislene prez jivota si i tova povedenie i dyrjanie e obqsnimo za godinite.

4akai 4akai kakvo mu e obqsnimoto poznavam 13-14 godi6ni kakto kazva6 to4no si rejat venite i se drogirat pu6at zad u4ili6teto piqt i vsi4ki im se vuzhi6tavat v edin moment za tqh tezi ne6ta stavat ne6to ejednevno i normalno v edin moment momi4eta kato avtorkata pejivqvat istinsko 4uvstvo no dali e lubov dali samo go haresva ili dori ne go haresva tq neznae

Liar
03-02-2008, 15:52
А тези който ме опрекнаха им го пожелавам това и още много по лоши неща да им се случат.
:smt011
Я отивай да се режеш,малко глупаво момиченце!

porcelanova_kukli4ka
03-02-2008, 16:05
А тези който ме опрекнаха им го пожелавам това и още много по лоши неща да им се случат.
:smt011
Я отивай да се режеш,малко глупаво момиченце!
xaxax ей шефе ай само не ми казвай к'во да правя ко ше кайш щото на човек му омръзва от такива изсипяняци като тебе хвана ли за к'во ти говоря

DevilWish
03-02-2008, 16:06
Aloyyy ya po-spokoino be lady!!!!!oshte si na 13 ,nai6 li kolko o6te 6e minat pokrai tebe ,det 6e misli6 ,4e gi obi4a6 ;) + tfa zamisli se ,4e ne e nqkvo teen-4e ,a e na 21 ;) sigurna sym ,4e toi nqma da iska ni6to s teb...... ;) sorry ama taka е реално погледнато ;)

Liar
03-02-2008, 16:07
А тези който ме опрекнаха им го пожелавам това и още много по лоши неща да им се случат.
:smt011
Я отивай да се режеш,малко глупаво момиченце!
xaxax ей шефе ай само не ми казвай к'во да правя ко ше кайш щото на човек му омръзва от такива изсипяняци като тебе хвана ли за к'во ти говоря
Що бе,давам ти съвет!Ако не искаш да се нарежеш,мога да ти помогна 8-)

porcelanova_kukli4ka
03-02-2008, 16:17
А тези който ме опрекнаха им го пожелавам това и още много по лоши неща да им се случат.
:smt011
Я отивай да се режеш,малко глупаво момиченце!
xaxax ей шефе ай само не ми казвай к'во да правя ко ше кайш щото на човек му омръзва от такива изсипяняци като тебе хвана ли за к'во ти говоря
Що бе,давам ти съвет!Ако не искаш да се нарежеш,мога да ти помогна 8-)
пробвай първо ти аз съм го прайла,но не беше нищо с ада който изживях 2 часа преди това такаче никой няма ни най малко да ми казва дали да се режа или не аз исках съвет как да постяпя а не нещо от сорта "малко глупаво момиченце

love_girls
03-02-2008, 21:21
Порцеланова кукличке. Ранимо момиче си ти. Като че ли сама позволяваш на себе си да страдаш. Говорила ли си с момчето за чувствата си към него. Може би е редно да споделиш тази малка тайна която пазиш от "брат" си. Той най-добре ще те разбере /знай че ние момчетата не вдяваме много от догадки, а е редно да ни се говори директно без недомлъвки/. Приеми моят съвет .След като се изясните дали и той изпитва нещо повече към теб или си само като приятелка за него, ще намери най-правилния начин да ти го каже и ще го направи по начин който най-малко да те засегне. В крайна сметка едно приятелство е много и в пъти повече от една мимолетна връзка, каквато според мен бихте имали вие.
Хубаво на 13 години си преживяла много и сигурно и ние да бяхме преживели колкото теб на тази възраст бихме направили такава глупост, а защо си мислиш че и нашият живот е бил лек или пък не е минавал макари за кратки моменти в мислене за самоубийство. Може би е трябвало да се замислиш след рязането на вените дали си е заслужавало момчето заради което си го направила! Защо ли си мисля , че отговора ти ще е отрицателен. А може би ще ти трябва още малко време за да разбереш това. Мисля си, че все пак не си прежияла толкова много колкото си мислиш, щом като би повторила грешката си с вените.
Поговори с момчето обясни му как са нещатата при теб /както казваш той винаги те изслушва/ и нека неговите чувства към теб се разкрият ;)
Успех и дано не се разочароваш от човека ;)

MakeMeLaugh
03-02-2008, 22:35
сори за т'ва че мястото на темата не е тука ама... някой ме искараха ненормална щото съм са рязала еми преди да ма обвините не трябва ли да разберете к'во е станало.Аз ги моля за съвет те ма опрекват е благодаря много пак за разликата ако се каве 17 25 няма да прозвучи толкова абсурдно ама нали като не се чуствате вие така ...
Това е много по-различно.
Различна възраст и различе акъл.
При тия възрасти хората са вече поузрели.
Като пораснеш ще видиш за какво ти говоря. Нищо лично.
Просто сега те пере хормона, млада и зелана си и не виждаш как стоят нещата на 100% ;)
Просто забрави. Послушай съвета. Пък и ако искаше той нещо щеше да го покаже. Имаш късмет, че не се е възползвал от възрастта ти да те изчука само..