PDA

View Full Version : Ами сега какво?



slAduk17
03-02-2008, 10:15
Сега незнам какво да правя в петък цял ден бях с бившата,тя си има гадже само че аз отидох до тях да се видим защото се бяха събрали.Отидох и гаджето и го нямаше и там неговите приятели бяха и седим нещо с нея гушкахме се и после си тръгнах след няколко часа пак отидох и бяхме само 2-та и аз съм легнал на леглото и я гледам и викам помниш ли на 21-ви октомври аз си отидох на село а ти веднага с друг.Почнах да й припомням разни неща и тя само седи и се разплака аз я гушнах и така правихме може би най-хубавия секс до сега и после сме седнали на ръба на спалнята и тя некфа се подпряла на мен и аз я гушнах и тя взима завивката и вика "Мило,виж палатчица,палатчица" и некфа такава ни зави и беше толкова хубаво.. беше както преди как си се държахме.В събота тя првеше купон и аз отидох нахалника да видя какво става и гаджето и беше там и ми вика ти пък какво правиш тука и почна ми се дърви ам нищо седим там и те 2-та почнаха много да се карат и викат и видях че той сигурно ще я удари и викам "брат я по леко я ходи си легни много си пил и оня ме удари такъв и аз тръгнах да го бия ама бившата му вика на него край до тука бяхме" и го изгони и тогава и аз отидох при нея и я гушнах и тя почна да плаче и ме бутна и ми вика махай се и ти.. ти си виновен за всичко аз го обичам а сега с него скъсахме заради теб мразя те .. и почна да ми се кара днеска сутринта и звънях и тя вика "теб те обичам повече от него,но ти не си заслужаваш.." и това беше каза повече да не я търся и да не и говора ;( ... и сега нз какво да правя ..

fuklu
03-02-2008, 10:20
ne moga da q razbera.za6to kato go obi4ala skasala s nego i za6to kato te obi4a se darji taka.hm...iz4akai malko okolo den dva i q pokani u vas da si pogovorite i se druj mnogo dobre s neq i tq 6te ti prosti samo 4e vnimavai kakvo i kazva6. ;)
mejdo drugoto na kolko si godini(ot lubopitstvo pitam)

sexy_momi4e
03-02-2008, 10:21
остави я на мира,те ще се сдобрят щом го обича и той нея,всичко е станало заради теб,определено не е трябвало да се мешаш в отношенията им...

slAduk17
03-02-2008, 10:22
hmm ddz tq kvo iska i kvo ne mn me oburkva ;( ot mesec ve4e otkakto skusahme samo gluposti pravi i me oburkva..
na 17 sum po4ti 18 :)

prettyIdeath
03-02-2008, 10:23
Може би е страшно объркано момичето. Щом го е направила отново с теб, значи не обича толкова много другия, колкото твърди. Остави я няколко дена и и се обади да излезете да поговорите. Не знам какъв си, щом ти е казала че ти не струваш, значи все има нещо в теб, което на нея не и харесва.Попитай я кое е това нещо и се опитай да го промениш. Успех...

punkrock
03-02-2008, 10:24
Тая не знае май какво иска. Не се занимавай повече с нея, дори и да я обичаш, просто няма смисъл, тя само ви разиграва и двамата :(

zvezdichka777
03-02-2008, 10:30
Объркана е и то доста ... незнам пич .. поговори си серьозно с нея и решете кфо ще правите,аз така като слушам историята мисля че и тя незнае кфо иска .

tan0
03-02-2008, 10:30
Леле много обаркана история мога да ти кажа на 100% само че ако изчакаш няколко дни и след това я потарсиш няма да ти се насарди ще и е минало вече защото на мен едно и сащо момиче поне 5-6 пъти ми е казвала махай се мразя те не искам да те вижда,вече не ме познаваш,мартва съм за теб...и е такива и мине най-много 1 месец и нещата се оправят :) Така че изчакай я и си поговорете но ще се саберете според мен

Naman07
03-02-2008, 11:05
Сега незнам какво да правя в петък цял ден бях с бившата,тя си има гадже само че аз отидох до тях да се видим защото се бяха събрали.Отидох и гаджето и го нямаше и там неговите приятели бяха и седим нещо с нея гушкахме се и после си тръгнах след няколко часа пак отидох и бяхме само 2-та и аз съм легнал на леглото и я гледам и викам помниш ли на 21-ви октомври аз си отидох на село а ти веднага с друг.Почнах да й припомням разни неща и тя само седи и се разплака аз я гушнах и така правихме може би най-хубавия секс до сега и после сме седнали на ръба на спалнята и тя некфа се подпряла на мен и аз я гушнах и тя взима завивката и вика "Мило,виж палатчица,палатчица" и некфа такава ни зави и беше толкова хубаво.. беше както преди как си се държахме.В събота тя првеше купон и аз отидох нахалника да видя какво става и гаджето и беше там и ми вика ти пък какво правиш тука и почна ми се дърви ам нищо седим там и те 2-та почнаха много да се карат и викат и видях че той сигурно ще я удари и викам "брат я по леко я ходи си легни много си пил и оня ме удари такъв и аз тръгнах да го бия ама бившата му вика на него край до тука бяхме" и го изгони и тогава и аз отидох при нея и я гушнах и тя почна да плаче и ме бутна и ми вика махай се и ти.. ти си виновен за всичко аз го обичам а сега с него скъсахме заради теб мразя те .. и почна да ми се кара днеска сутринта и звънях и тя вика "теб те обичам повече от него,но ти не си заслужаваш.." и това беше каза повече да не я търся и да не и говора ;( ... и сега нз какво да правя .. Ti si glupak bez moral,kak moje da legnesh s momi4e ,koeto ima vryzka s drug?1vo i 2ro Otkade si tolkova siguren naprimer,4e ako trygnete pak ,tq nqma da ti izneveri s drug(kakto e napravila s teb)..a kvo moje da praish sq...mi ne se mesi pove4e,izbora si e nein -.- .Aman ot idioti,da ne si na 5 godini ,4e da iskash syvet ot tuk ?!

slAduk17
03-02-2008, 11:06
az q obi4am dosta am kaza 4e ne si zaslujavam za6toto dosta sum q lugal i naranqval.. zaradi tova .. no naistina tfa momi4e zna4i mn za men i iskam pak da sym s neq daje v4era kato edna neina fr razbra 4e e skusala s gadjeto si i vika bravo mn se radvam i tfa beshe mn glupavo to si4ki iskat nie 2-ta da se suberem .. no nz tq kakvo iska ;(

Б3б0о
03-02-2008, 11:12
ми то тя явно е объркана...причината да реагира така може да е тфа че мн си я нарянавал...поговорете си..обясни и че сажеляваш за тва което си правил и наистина я обичаш...сигурна сам че ше се оправят нещата..УСПЕХ :)

aNotHeR_pReTty_faCe
03-02-2008, 13:51
a be pi4 mn si zle e ot takiva bivshi gadjenca mi e pisnalo.. kvo doide izeba q preeba i vruzkata i sega aa kvo da prava mi ostavi gi da se opravat i ne im se meshi v otnosheniqta..

Fagile
03-02-2008, 14:11
6te se vurne pri teb samo po4akai

FENKATAA
03-02-2008, 14:17
според мен момичето е много объркано ама много може и двамата да ви обича трябва и време да размисли .. трябва да не я търсиш известно време за да си пресее мислите .. а пък тя ако те обича може и да те потърси знам ли :-o

tisho21
03-02-2008, 14:28
Ебати пръдлата 8-) Пич заеби я тая и тя винаги ще е твоя и ще те желае, само дето ти няма да я искаш вече :grin:

slAduk17
03-02-2008, 16:19
haha ebati prudlata vika haha am dali 6te izbere men (think) ?

Fagile
03-02-2008, 19:16
DA! i ne e prudla 6oto qko ti e zavurtqla glavata

tisho21
03-02-2008, 20:05
Не знам, всичко е възможно, но по принцип в повечето случаи избират тоя, дето им е бил шута и им е показал, че не го е много много грижа (дори и да не е така). Е не всички са такива, но тази ми прилича на такава :)

8992
03-03-2008, 07:02
Зарежия тая сямо те разиграва, и тя май незнае к`во чувства 8) или теб или него неможе да казва че обича и двамата :evil:

hooliganka89
03-03-2008, 07:13
Ами уж ходи с тва момче,апак правила секс с теб.
Когато сте били заедно,ти си отишъл на село,и тя ведна с друг,това говори за нея,че е доста разхайтена,абе просто казано,има някакви курвенски наклоности.Мисле,че е най-добре да не се занимаваш с нея,и си избий от главата,че "много я обичаш",и аз като тебе такива боклуци уж много съм ги "обичала",но всичко е временно.

Мисля,че не госпожицата не си заслужава,намери си някоя свястна,която няма да ти изневерява с други на всеки кръгъл час,и която малко от малко ще знае какво иска.
Успех!

slAduk17
03-03-2008, 07:38
ami qvno ne si zaslujavam ... qvno e prava .. shtom izbra drugoto mom4e .. qvno sym nekyf tapak.. deto prosto ne zaslujava love.. e kakto i da e ms na si4ki .. .

unfix
03-03-2008, 07:45
ami qvno ne si zaslujavam ... qvno e prava .. shtom izbra drugoto mom4e .. qvno sym nekyf tapak.. deto prosto ne zaslujava love.. e kakto i da e ms na si4ki .. .

Недей така , батка ;) 99%.girlz са такива ;) Явно тя е била от тези , щом не е видяла пича в теб ;) Споко , пий една бира и ще ти мине :razz: Наздраве и честит празник ;)

slAduk17
03-03-2008, 08:21
e ebi mu maikata az seki den piq zaradi neq .. nikoga ne sym se 4uvstval tolkova zle nai malko zaradi nqkoe momi4e.. a sega napravo ;( ;( (U) Nemoga da razbera obi4a me az q obi4am togava za6to e s nego ne sym tolkvoa losh ;(

hooliganka89
03-03-2008, 08:24
e ebi mu maikata az seki den piq zaradi neq .. nikoga ne sym se 4uvstval tolkova zle nai malko zaradi nqkoe momi4e.. a sega napravo ;( ;( (U) Nemoga da razbera obi4a me az q obi4am togava za6to e s nego ne sym tolkvoa losh ;(

Ти най-добре вземи се стегни,пропил се и прочее,стига сте се правили на жертви,много добре знам,че е тежко да бъдеш отхвърлен,но не идва края на света.

slAduk17
03-03-2008, 08:32
e ebi mu maikata az seki den piq zaradi neq .. nikoga ne sym se 4uvstval tolkova zle nai malko zaradi nqkoe momi4e.. a sega napravo ;( ;( (U) Nemoga da razbera obi4a me az q obi4am togava za6to e s nego ne sym tolkvoa losh ;(

Ти най-добре вземи се стегни,пропил се и прочее,стига сте се правили на жертви,много добре знам,че е тежко да бъдеш отхвърлен,но не идва края на света.

idva idva kraq na sveta kato do sa tolko gadno ne sa te othvulqli az sno6ti kato razbrah e taka seda i nz kvo da kaja i da ne prava 10 minuti seda i cikla v edna to4ka bqh v edna priqtelka i tq kato mi kaza i az seda seda i si trugnah takuf i sum obikalql v 2 sutrinta ulicite kato nekuf idiot i se 4udeh kvo da naprava .. pribrah se i seda i si gledam p-c i gledam neini snimki iii mi beshe super gadno :(

MiMcHeToOo
03-03-2008, 09:34
Остави я. Тя сама ще разбере какво е имала и какво е загубила.

sladku_bebzi
03-03-2008, 09:39
Тая не знае май какво иска. Не се занимавай повече с нея, дори и да я обичаш, просто няма смисъл, тя само ви разиграва и двамата :(

unfix
03-03-2008, 09:53
Батка , стегни се , за бирата се пошегувах.Виж , един приятел ми каза :

"Направи 2 неща :

1)Слушай KingSize-За нея
2)Знай , че колкото и да е невероятна , тя в никакъв случай няма да е последната"

Повярвай ми , казвам го за твое добро - винаги е работило , пък мина повече от 1 година откакто ми го е казал това.

hooliganka89
03-03-2008, 10:15
e ebi mu maikata az seki den piq zaradi neq .. nikoga ne sym se 4uvstval tolkova zle nai malko zaradi nqkoe momi4e.. a sega napravo ;( ;( (U) Nemoga da razbera obi4a me az q obi4am togava za6to e s nego ne sym tolkvoa losh ;(

Ти най-добре вземи се стегни,пропил се и прочее,стига сте се правили на жертви,много добре знам,че е тежко да бъдеш отхвърлен,но не идва края на света.

idva idva kraq na sveta kato do sa tolko gadno ne sa te othvulqli az sno6ti kato razbrah e taka seda i nz kvo da kaja i da ne prava 10 minuti seda i cikla v edna to4ka bqh v edna priqtelka i tq kato mi kaza i az seda seda i si trugnah takuf i sum obikalql v 2 sutrinta ulicite kato nekuf idiot i se 4udeh kvo da naprava .. pribrah se i seda i si gledam p-c i gledam neini snimki iii mi beshe super gadno :(

Глупости!Била съм отхвърляна и то по брутален начин,нямаш си на идея за какво ти говоря,нямаш дори толкова фантазия,ама я не съм тръгнала да умирам,всичко е вече минало,и се срамувам,че така съм се тръшкала за някой.

TheNewReligion
03-03-2008, 10:23
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Още малко и щях да повярвам ! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Mementomori
03-03-2008, 10:32
Ако наистина искаш да си с нея и много държиш,обичаш я,я потърси,за да изясните лице в лице положението,а не по телефона или на някакви откъслечни моменти и тогава,ако крайно е решила,че не иска да е с теб,можеш да се оттеглиш.Но пък да ти казва,че те обича и после,че не те иска,явно е и доста объркана,така че поговорете спокойно!Успех!

slAduk17
03-03-2008, 10:54
e kvo da se opravq dostatu4no se borih za neq po4nah se unijavam ve4e 6tom e re6ila 4e toi e po dobur ot men taka da e

Mementomori
03-03-2008, 11:10
Така или иначе ти сам вземаш решението,така че....прецени сам!

babity
03-03-2008, 11:36
абе заеби я... 'найш колко риба още има в морето? никой от тукашните няма да те излъже, че ще ти е лесно, ама това е единственото адекватно решение в дадената ситуация.

inSane_baby
03-03-2008, 11:42
a случайно да е на 13?

Iv4eTy
03-03-2008, 11:58
Пха тя тая е ебати к*рвата чесно, обича него, спи с теб...после обича него, после теб после блабла бла стегни се малко ти и я остави сама. Нали знаеш какво са казали хората от два стола та на земята... Щом неможе да направи избор м/у двама ви не си заслужава да и вървиш след гъза....

fr3e_s7yle
03-03-2008, 12:20
Сега незнам какво да правя в петък цял ден бях с бившата,тя си има гадже само че аз отидох до тях да се видим защото се бяха събрали.Отидох и гаджето и го нямаше и там неговите приятели бяха и седим нещо с нея гушкахме се и после си тръгнах след няколко часа пак отидох и бяхме само 2-та и аз съм легнал на леглото и я гледам и викам помниш ли на 21-ви октомври аз си отидох на село а ти веднага с друг.Почнах да й припомням разни неща и тя само седи и се разплака аз я гушнах и така правихме може би най-хубавия секс до сега и после сме седнали на ръба на спалнята и тя некфа се подпряла на мен и аз я гушнах и тя взима завивката и вика "Мило,виж палатчица,палатчица" и некфа такава ни зави и беше толкова хубаво.. беше както преди как си се държахме.В събота тя првеше купон и аз отидох нахалника да видя какво става и гаджето и беше там и ми вика ти пък какво правиш тука и почна ми се дърви ам нищо седим там и те 2-та почнаха много да се карат и викат и видях че той сигурно ще я удари и викам "брат я по леко я ходи си легни много си пил и оня ме удари такъв и аз тръгнах да го бия ама бившата му вика на него край до тука бяхме" и го изгони и тогава и аз отидох при нея и я гушнах и тя почна да плаче и ме бутна и ми вика махай се и ти.. ти си виновен за всичко аз го обичам а сега с него скъсахме заради теб мразя те .. и почна да ми се кара днеска сутринта и звънях и тя вика "теб те обичам повече от него,но ти не си заслужаваш.." и това беше каза повече да не я търся и да не и говора ;( ... и сега нз какво да правя .. хмм моята гениялна идея е да не я търсиш 5-6 дена смисъл ..не и пиши по скайпа без маил без телефони без нищо се едно си мъртъв и ако тя наистина мисли това което ти е казала ще те потърси оверявам те .. ;) .. те са така .. винаги осъзнават 1 нещо колко е скъпо за тях когато го изгубат .. тоя номер сам го проал и аз .. :D резолтата беше доста неочакван .. :D тя не ме потърси както и аз нея и се стигна до "Sad End!" ;[ както и да е.. :D дано съм помогнал! :?

slAduk17
03-03-2008, 13:09
a be to ne mi e problem da si namera drugo momi4e to tfa nai lesno ama vse pak q lof malko ili mnogo ii tq vika az te obi4am a y treto peto gluposti da se opravq nemoga az samo s neq se zanimavam pone znam 4e kogato iskam sex moga da go imam

insane_baby ne e na 13 :D na 16 e

Nasindo
03-03-2008, 15:06
Сега незнам какво да правя в петък цял ден бях с бившата,тя си има гадже само че аз отидох до тях да се видим защото се бяха събрали.Отидох и гаджето и го нямаше и там неговите приятели бяха и седим нещо с нея гушкахме се и после си тръгнах след няколко часа пак отидох и бяхме само 2-та и аз съм легнал на леглото и я гледам и викам помниш ли на 21-ви октомври аз си отидох на село а ти веднага с друг.Почнах да й припомням разни неща и тя само седи и се разплака аз я гушнах и така правихме може би най-хубавия секс до сега и после сме седнали на ръба на спалнята и тя некфа се подпряла на мен и аз я гушнах и тя взима завивката и вика "Мило,виж палатчица,палатчица" и некфа такава ни зави и беше толкова хубаво.. беше както преди как си се държахме.В събота тя првеше купон и аз отидох нахалника да видя какво става и гаджето и беше там и ми вика ти пък какво правиш тука и почна ми се дърви ам нищо седим там и те 2-та почнаха много да се карат и викат и видях че той сигурно ще я удари и викам "брат я по леко я ходи си легни много си пил и оня ме удари такъв и аз тръгнах да го бия ама бившата му вика на него край до тука бяхме" и го изгони и тогава и аз отидох при нея и я гушнах и тя почна да плаче и ме бутна и ми вика махай се и ти.. ти си виновен за всичко аз го обичам а сега с него скъсахме заради теб мразя те .. и почна да ми се кара днеска сутринта и звънях и тя вика "теб те обичам повече от него,но ти не си заслужаваш.." и това беше каза повече да не я търся и да не и говора ;( ... и сега нз какво да правя ..

Aми ако искаш да си с нея и имаш нещо към нея и го покажи ,търси я и т.н щом ти е казала ,че те обича повече от него няма кво да му мислиш ... ;) ама тва мн разюздено ми изглежда ;)