PDA

View Full Version : Аз или той



Azlan
03-02-2008, 11:23
здравейте , имам следната ситуация и незнам как да постъпя , на кратко ще разкажа цялата история , излизам от около 4-5 месеца с едно момиче което се оказа ,че си има гадже от 1-2 год. След като разбрах това , хем ми стана много тъпо хем някак си ме сближи повече с нея , сега още се виждаме :o тя твърди че ме обича , но се крие от нейния приятел , някак си усещам ,че тя има силни чувства към мен , но неиска да зареже и гаджето си :-o аз в тази ситуация нямам работа и май трябва тя да режи с него или с мен , какво мислите вие изпадали ли сте в такива ситуации и как сте постъпили. Мерси

zvezdichka777
03-02-2008, 11:30
не съм изпадала в подобна ситуация,но наистина най правилно е да и кажеш да избира:ти или той .. иначе така е мн кофти :)

VinDiesel
03-02-2008, 11:34
Може би си играе и с 2-ма ви :) зависи какъв и е характера :) но сам прецени и поговори с нея да направи избор но според мене ако тя зареже гажето си и тръгне с тебе след време може и теб да зареже заради друго момче. Това момиче според мен не те заслужава.Щом лъже гаджето си ми е ясна каква е :)

Naman07
03-02-2008, 11:59
здравейте , имам следната ситуация и незнам как да постъпя , на кратко ще разкажа цялата история , излизам от около 4-5 месеца с едно момиче което се оказа ,че си има гадже от 1-2 год. След като разбрах това , хем ми стана много тъпо хем някак си ме сближи повече с нея , сега още се виждаме :o тя твърди че ме обича , но се крие от нейния приятел , някак си усещам ,че тя има силни чувства към мен , но неиска да зареже и гаджето си :-o аз в тази ситуация нямам работа и май трябва тя да режи с него или с мен , какво мислите вие изпадали ли сте в такива ситуации и как сте постъпили. Мерси Ne e hubavo da prodyljavash podobna vryzka.Izboryt si e nein,mojesh samo da 4akash,za da go razberesh.Govori s neq i razberi kakvo iska...P.S. tova momi4e e neseriozno :?

sexita
03-02-2008, 12:09
Даммм...напълно познато...предишната ми връзка беше такава.Супер трудно ми беше..той не искаше да я зареже,а не искаше и да ме пусне да си отида...аз пък не исках да го деля с нея,но нямах смелост да му кажа да избира,защото нямаше да я зареже...
Срещахме се тайно,беше изключителен човек,но след няколко дена намерих друг...още по изключителен и за супер кратко време си дадох сметка,че няма смисъл да съм втора цедка на някой си...колкото и да ме иска и да ме желае...той е избрал да бъде с нея...
Зарязах го и тръгнах с другия...и не съм сгрешила.Стария още ми пише и звъни и ме моли да излезем,но...няма смисъл.Аз вече имам това което искам.Имам си някой,който си е само мой,който ми се отдава напълно и който искам да обичам.
Щастлива съм от избора си и най вече съм благодарна на съдбата,че ми го прати,за да ме избави от болките,които щеше да ми причини другия...

BlueFace
03-02-2008, 12:23
Ако си играе с вас накарай я да го зареже,тръгнете и след 2-3 дена като си поиграете я зарежи !! :evil:

Azlan
03-02-2008, 13:25
ами как да ви кажа , говорил съм с нея , и тя ми отговара ,че в момента е много объркана и незнае неиска да ме загуби бла бла бла , в същото време сигурно го говори това и на приятеля си , понеже тои я следи , звъни и кара и се и на всичко това тя още се държи за него, и ми обяснява колко много ме обича и секви такива , в краина сметка ще се занимавам с нея докато си намеря истинско момиче. мерси отново на всички

Raderfort
03-02-2008, 14:36
ами как да ви кажа , говорил съм с нея , и тя ми отговара ,че в момента е много объркана и незнае неиска да ме загуби бла бла бла , в същото време сигурно го говори това и на приятеля си , понеже тои я следи , звъни и кара и се и на всичко това тя още се държи за него, и ми обяснява колко много ме обича и секви такива , в краина сметка ще се занимавам с нея докато си намеря истинско момиче. мерси отново на всички
не се занимавай с нея по-добре, защото тя е поредната курва :-x . ако наистина те е обичала досега щеше да е само твоя или само негова. замисли се малко

led_i_ogyn
03-02-2008, 15:07
Постави и въпроса така...или избираш мен или си тръгвам...В крайна сметка ще трябва да избере...

Azlan
03-02-2008, 16:22
и аз това се замислих ,че наистина ако ме обича толкова колкото приказва , досега щеше да е с мен , а тя всяка вечер си излиза с неиния и си ходат насам на там и за мен време отделя по 1-2 пъти в седмицата и то за 1-2 часа налиии защото оня като и звънне и тя настръхва , Но някак си ми е тежко повече да нея видя :( :( :( да се занимавам ли с нея докато си намеря подходяща или да я оставам това е въпроса , вие как мислите ако се разделим като ме обича толкова ще и е мъчно ли или просто приказва колко да не заспи

moonwarrior
03-02-2008, 16:36
ох брато в момента съм в същата ситуация уж хода с едно момче но вече не го харесвам а все още не съм скъсала ,а излизам с друго момче което много обичам и са ще го зарежа този ,с който сам ,но вече 1-2 седмици ги баламосвам и ми е отвратително ! :-k

УСПеХ дано тази те оцени !

koalka
03-02-2008, 16:55
Аз не бих позволила така да си играят с мен.На нея й е най-добре с двамата, да ви върти на малкия си пръст и да става нейното.Не го позволявай...Бъди момче на място.

Azlan
03-02-2008, 17:26
Аз не бих позволила така да си играят с мен.На нея й е най-добре с двамата, да ви върти на малкия си пръст и да става нейното.Не го позволявай...Бъди момче на място. може би си права , но повечето жени са така , ако нестава неиното няма да го бъде

Raderfort
03-02-2008, 21:31
Аз не бих позволила така да си играят с мен.На нея й е най-добре с двамата, да ви върти на малкия си пръст и да става нейното.Не го позволявай...Бъди момче на място.
+1
намери си друга, която да ти обръща внимание всеки ден, а не през няколко дена по еди си колко часа. и сам ще видиш, че това подобие на нещо си играе с теб. наистина има свястни момичета не се занимавай с тази ...

hooliganka89
03-02-2008, 21:44
В такава ситуация не съм попадала,но преди няколко месеца,един приятел на моя приятел,си хвана приятелка,тя си имаше друг приятел,и така излизаше с двамата,това момче много я обичаше и беше търпелив,и тя заряза гаджето си,и сега е само с това момче.
Така,че може и при вас да стане така,не съм сигорна,но може :)
Успех!

So unbelievable love..
03-02-2008, 22:12
of ami v su6tata sityaciq sum ama az sum Momi4eto :? :? samo 6te ti kaja 4e ne e porednata k***a ,a naistina moje da e oburkana!spored men i dai malko vreme i vij kak 6te se razviqt ne6tata,no ne i pozvolqvai v NIKAKUV sly4ai da ti se ka4va na glavata! :? ako vidi6,4e iska taka da produlji i s dvamata ...nz :? Ako ti haresva da si s neq i tezi va6i vzaimootno6eniq sa ti dostatu4ni - ostani s neq,no ako tursi6 ne6to dr .... ti si izbira6 v sly4aq! :) yspeh :)