PDA

View Full Version : За какво се скарахте с гаджето последния път



sexita
03-02-2008, 11:58
За какво се скарахте и кой мислите,че беше виновен...оправихте ли се и взехте ли си поука :)

Ние се скарахе вчера,защото прекалено много го изревнувах и му наговорих куп глупости за които после жестоко ми се разсърди...да оправихме се,ама...кофти ми е... :smt012

w0sh
03-02-2008, 12:29
Аз вианги съм прав.. точно за 2 дни се учат да не се карат с мене.

charlies_angel
03-02-2008, 12:32
ми ние все още не сме се карали...защото ходим от скоро...но предполагам че все ще се скараме за нещо...и каквото и да е то....ще се разберем :П :grin:

PepiDesigns
03-02-2008, 12:32
Аз вианги съм прав.. точно за 2 дни се учат да не се карат с мене.
Хихи , и на мен ми се иска да е така , но не винаги съм прав ..
Поне като споря съм 51% по-прав от другия , иначе отстъпвам ..

Не сме се карали .. но има време , надявам се да са само дребни , малки неща ... малко разминаване на мнения и т.н. ...

VinDiesel
03-02-2008, 12:57
Още не сме се карали и дано не се караме :)

sapphirr
03-02-2008, 12:59
Аз вианги съм прав.. точно за 2 дни се учат да не се карат с мене.

Божее,не си попаднал на някой звяр да ти свие перките.

По темата-4овек преди да говори мисли,а когато е ядосан брои до 10,след това мисли и 4ак тогава говори!

Rebellion_Angel
03-02-2008, 13:01
Не сме се карали. Ако сме се карали не е било за повече от 10-15 минути за разни глупости и после сме се помирявали.

skatemore
03-02-2008, 13:11
мда караме се ама най яко е здобряването :-)

happy end
03-02-2008, 13:19
ние често се кара ме за глупости примерни ,защо съм му дала по малкия молив,или защо съм му взънала една минута по късно ,абе глупости :-D

VinDiesel
03-02-2008, 13:30
ние често се кара ме за глупости примерни ,защо съм му дала по малкия молив,или защо съм му взънала една минута по късно ,абе глупости :-D

ЙооО верно са глупости

Naman07
03-02-2008, 13:49
Za bivshite i.I kakvo e pravila s tqh i tn...ama az sym mnogo zlopameten i i dyrja smetka za ne6ta,koito ne sa moq rabota ...ama takyv sym si 8-)

hottie
03-02-2008, 13:56
Вчера се скарахме, защото той искаше да гледа някакъв тъп филм по телевизията, а аз исках да гледам друго :oops:

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-02-2008, 14:26
Последния път му бях бясна буквално и не знам какво щях да го направя... Едната вечер се държа студено, дръпнато, при въпрос "какво ти има?" отговаряше с "добре съм, нищо няма" и на мен ми писна. На другия ден пък ми каза "ще ти се обадя" и така и не се чухме... И то точно след като ми беше казал, че би направил всичко, за да съм добре. Тогава може би истерясах прекалено, но много мразя някой да обещава нещо и да не го изпълнява, на всичкото отгоре да противоречи на други наглед искрени изказвания...

FENKATAA
03-02-2008, 14:50
за простития .. напоследък съм доста изнервена както и той .. последния път като се скарахме беше преди една седмица отидох на тренировката му да го гледам и той ме попита за какво съм дошла и аз му казах , че сме имали уговорка да излизаме , а той като разбра се упули и вика ,че не си спомня такова нещо и аз почнах да му викам , че за него е по-важен футбола от колкото връзката ни и си тръгнах . На другия ден ми се обади по телефона ама аз съм голям инат и не вдигнах .. после се сдобрихме .. и двамата бяхме виновни чесно казано не трябваше да му кряскам защото се случва за първи път ... но съм адски импулусивна и не мога да сдържам емоциите си и просто не можех да приема , че е възможно да забрави , но после размислих :)

.::THE_LAST_ANGEL::.
03-02-2008, 14:58
Караме се защото ме ревнува много. Последния път се скарахме защото ме видя да говоря с момче... ужс... По някога ми писва от него ама иначе се кефя ,че ме ревнува :-D 8-)

MartyParty
03-02-2008, 16:20
:-o брее отдавна беше...щото едно момче от бившия ми клас ме беше целунало,а аз не му бях казала(на гаджето ми).

pepita87
03-02-2008, 17:15
Ъъъ...6тот съм била студена 8) :razz:

PepiDesigns
03-02-2008, 20:29
Днеска ако го броим за каране , държа да отбележа , че имах точно парички да си платя мойто сокче и нейното сокче , и тя възрази ... :x :lol:

И все пак , дадох парите , и последваха 2 минути жесток спор ... направо ви казвам, цялото кафе ни гледаше :-D :D
Бъзикам се , просто се опитах да я убедя ,че не е нужно , и че няма никакъв проблем , все пак реванширам се , и готово .. всичко точно :P

За всичко си има първи път , това е в отговор на първия ми пост в темата.

sladko_dete
03-02-2008, 20:37
Ние още сме скарани... :(

BeBsItO
03-02-2008, 20:56
8) za tova koeto se karame absolutno vseki pat! opitvame se da se promenqme edin drug..... gaddna rabota....

hooliganka89
03-02-2008, 21:32
Последно се скарахме днес на обед,защото не му хареса,как съм се постригала :shock: Чесно да си кажа,и на мен много не ми харесва,ама свърши вече,сега ПАК ще я чакам да расте :lol:

e_21.11
03-02-2008, 21:34
Последно се скарахме днес,защото ми искаше паролата на скайпа ми и не му я дадох.

KimBerLy1912
03-02-2008, 22:26
Последно се скарахме,щото пуша...Не смятам че съм виновна,ама отстъпих...и са не пуша...а си умирам за фас :D

So unbelievable love..
03-02-2008, 22:37
:? :? :? 6toto ytre 6te hodq na edno mqsto,a ne my bqh kazala,no nai dobrata mi fr razbira se go e pokanila, i toi mi kaza, 4e ne sum iskala da doide A AZ NAISTINA NEISKAM DA IDVA :? ama nakraq sklonih ,otstupih,primirih se v imeto na seksa i interesite :D 8-) :-D bz se razbira se za poslednoto :)

krem4et0
03-03-2008, 12:35
То не беше кавга или викане, а по-скоро имахме проблем и имахме по него различни виждания. Беше на 9-ти февруари вечерта.

sexita
03-03-2008, 14:30
Последно се скарахме днес,защото ми искаше паролата на скайпа ми и не му я дадох.
неее...не я давай...тва е най-голямат глупост..повярвай ми 8)

-=LoVeR=-
03-03-2008, 14:47
Заедно сме вече 7 месец и не сме се карали за абсолютно нищо! :grin:

Nasindo
03-03-2008, 14:50
Скарах се с нея и скъсахме ... то не беше 1 ами доста пъти .... просто бяхме доста различни .... :?

Kras4eto_lp
03-03-2008, 15:11
Хмм последно се скарахме защото съм седяла на компютъра да се занимавам с други момчета...то това е всеки път...така и не разбра че тва са само приятели :(

pepita87
03-05-2008, 08:25
Скарах се с нея и скъсахме ... то не беше 1 ами доста пъти .... просто бяхме доста различни .... :?

противоположностите се привличат...или при вас не важи тва правило :-o И ние с приятеля сме коренно различни,нямаме ни6то об6то и мисля,че точно тва ни сближава...о6те повече :P

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-05-2008, 12:18
мммммм не се караме .. само дет малко при последния ни разговор скъсахме :D

Айеми
03-05-2008, 12:30
Пфф...Ний все се караме и то за глупости.
Ам...Неска се скарахме отново,щото аз както винаги аз както винаги бях всела и се бъзиках,а той не беше на кеф...И му изръсих"Знам,че по какички си падаш",а той много мрази да му натяквам какво е казвал преди(преди да тръгнем се познавахме от 2 години и той ми казваше тогава доста неща) и така се скарахме...Иначе почти винаги аз съм причината да се караме,чак не мога да се понасям на моменти |-(.Ако някой ми каже как да си променя характера ще съм му мнгоо благодарна!

crazy_style
03-05-2008, 13:07
mi dori ne se skarahme.. prosto sprqhme da se vijdame .. i sled 5 ena.. go vidqh s ena debela, izrosena. ple6iva fe6anka :?

sexita
03-05-2008, 17:16
Той пък вчера ми се развика,че много му ръчкам в компа...и аз се издразних щот той се беше ядосал,че не му бачка клавиатурата и така излезе че на момента си го изкара на мен... :x
И некво кофри ми стана...няма да му барам нищо като аз съм му виновна,ама да не ми говори с такъв тон...
Нищо не му отговорих,замълчах си,защото не исках да го ядосвам повече,ама много му се ядосах!После само ми вика,кво ти е,защо си студена към мен...даже беше забравил...за секунда почна да ми вика,после за секунда забрави за кво...абе...луда работа.
Вече не е проблем де...ние се оправяме бързо,ама ако така прави пак ще се караме...аз не понасям да ми викат,не ми пука колко е ядосан...както аз го уважавам,така искам и той да ме уважава...
Кво да се прави....любов....ту напред,ту назад...трябва да има и тръпка и сълзи...от всичко по-малко....само повечко любов ;) :-)