PDA

View Full Version : Земята...



SlAdKy_KoTi
03-02-2008, 14:24
Вижте тук /ужасно е/ --> http://www.xnetbg.com/new/content/view/514/40/ :shock: :shock:

ResidentEvil
03-02-2008, 14:47
Това за 2012 е напълно вярно!
Има теория за Планетата Х, има теория за магнитното поле на Слънецето, има и за Глобалното Затопляне!
На както каза и Норвежкия Политик, и аз съм 100% сигурен че това ще се случи, и наистина имаме малко време да се подготвим за смърта си!
На мен не ми пука, Краят е близо и аз искам да го видя и да съм сигурен че това ще е наистина Края на Човечеството!
Защото с края на Човечеството ще започне нова Ера за Планетата Земя!
2012 Наближава...

GetNasty
03-02-2008, 15:37
Това за 2012 е напълно вярно!
Има теория за Планетата Х, има теория за магнитното поле на Слънецето, има и за Глобалното Затопляне!
На както каза и Норвежкия Политик, и аз съм 100% сигурен че това ще се случи, и наистина имаме малко време да се подготвим за смърта си!
На мен не ми пука, Краят е близо и аз искам да го видя и да съм сигурен че това ще е наистина Края на Човечеството!
Защото с края на Човечеството ще започне нова Ера за Планетата Земя!
2012 Наближава...


Защо си толкова сигурен? :? Нищо не е сигурно, въпреки това, което пише в книгата...

ResidentEvil
03-02-2008, 16:49
Това за 2012 е напълно вярно!
Има теория за Планетата Х, има теория за магнитното поле на Слънецето, има и за Глобалното Затопляне!
На както каза и Норвежкия Политик, и аз съм 100% сигурен че това ще се случи, и наистина имаме малко време да се подготвим за смърта си!
На мен не ми пука, Краят е близо и аз искам да го видя и да съм сигурен че това ще е наистина Края на Човечеството!
Защото с края на Човечеството ще започне нова Ера за Планетата Земя!
2012 Наближава...


Защо си толкова сигурен? :? Нищо не е сигурно, въпреки това, което пише в книгата...

Е ако не вярваш прочети книгата "Пророчеството на Орион", написана е от Патрик Джерил и Джино Ратинкс (ако изобщо успееш да я намериш по библиотеките) и ще разбреш за какво става на въпрос!
Сигурно не си чела и "Пророчеството на Маите" що говориш така!
Аз от доста време се занимавам да ги чета тези книги и имаш думата ми че е наистита вярно! А дали вярваш или не... ти си решаваш, не мога да накарам никой да вярва, само казвам каква е истината!

GetNasty
03-02-2008, 17:03
Еми тогава какъв е смисъла да ги правим всичките тези неща, които ги правим сега? какъв е смисъла да продължавам да уча, вместо през оставащото време да си изживея пълноценно живота? Какъв е смисъла някой да се роди и след 2 години да пукне? Ти като си толкова сигурен променил ли си нещо в живота си ? :?

mgxpower
03-02-2008, 17:17
Това за 2012 е напълно вярно!
Има теория за Планетата Х, има теория за магнитното поле на Слънецето, има и за Глобалното Затопляне!
На както каза и Норвежкия Политик, и аз съм 100% сигурен че това ще се случи, и наистина имаме малко време да се подготвим за смърта си!
На мен не ми пука, Краят е близо и аз искам да го видя и да съм сигурен че това ще е наистина Края на Човечеството!
Защото с края на Човечеството ще започне нова Ера за Планетата Земя!
2012 Наближава...


Защо си толкова сигурен? :? Нищо не е сигурно, въпреки това, което пише в книгата...

Е ако не вярваш прочети книгата "Пророчеството на Орион", написана е от Патрик Джерил и Джино Ратинкс (ако изобщо успееш да я намериш по библиотеките) и ще разбреш за какво става на въпрос!
Сигурно не си чела и "Пророчеството на Маите" що говориш така!
Аз от доста време се занимавам да ги чета тези книги и имаш думата ми че е наистита вярно! А дали вярваш или не... ти си решаваш, не мога да накарам никой да вярва, само казвам каква е истината!Ловеч ще дойде тая година пак ще си говорим край на човечеството ще има , но не мисля ,че ще е толкова скоро!

miloto_girl_4e
03-02-2008, 18:21
Да, чувала съм тези дивотии.. може и да са вярни, което не е честно, защото аз нищо няма да съм изживяла от живота си, но ми е все едно.. Така или иначе нито ще се усети този край, нито нищо..

mhmhmhmhm
03-02-2008, 18:24
Стига сте се вкарвали във филми...
аз даже не разбрах от какво ще умрат всички

ResidentEvil
03-03-2008, 08:58
Еми тогава какъв е смисъла да ги правим всичките тези неща, които ги правим сега? какъв е смисъла да продължавам да уча, вместо през оставащото време да си изживея пълноценно живота? Какъв е смисъла някой да се роди и след 2 години да пукне? Ти като си толкова сигурен променил ли си нещо в живота си ? :?

Да, променил съм много работи в живота си, забавлявам се с пълна сила и не ми пука от никой и за нищо, не ми пука за училището, не ми пука дали ще пукна днес или 4 години! Живея на ръба и за мига, живея ден за ден! Това си е моя живот и не искам да го пропилявам в празни недежди и в глупости! Единствената ми надежда е че тези неща ще се случат, аз живея за тях!

mgxpower
03-03-2008, 09:38
Еми тогава какъв е смисъла да ги правим всичките тези неща, които ги правим сега? какъв е смисъла да продължавам да уча, вместо през оставащото време да си изживея пълноценно живота? Какъв е смисъла някой да се роди и след 2 години да пукне? Ти като си толкова сигурен променил ли си нещо в живота си ? :?

Да, променил съм много работи в живота си, забавлявам се с пълна сила и не ми пука от никой и за нищо, не ми пука за училището, не ми пука дали ще пукна днес или 4 години! Живея на ръба и за мига, живея ден за ден! Това си е моя живот и не искам да го пропилявам в празни недежди и в глупости! Единствената ми надежда е че тези неща ще се случат, аз живея за тях!Човек плашиш ме

ResidentEvil
03-03-2008, 09:42
Еми тогава какъв е смисъла да ги правим всичките тези неща, които ги правим сега? какъв е смисъла да продължавам да уча, вместо през оставащото време да си изживея пълноценно живота? Какъв е смисъла някой да се роди и след 2 години да пукне? Ти като си толкова сигурен променил ли си нещо в живота си ? :?

Да, променил съм много работи в живота си, забавлявам се с пълна сила и не ми пука от никой и за нищо, не ми пука за училището, не ми пука дали ще пукна днес или 4 години! Живея на ръба и за мига, живея ден за ден! Това си е моя живот и не искам да го пропилявам в празни недежди и в глупости! Единствената ми надежда е че тези неща ще се случат, аз живея за тях!Човек плашиш ме

Е защо, аз казвам жестоката истина! Отдавна съм приел това, и се радвам на последните си мигове и не ми пука от нищо!

mgxpower
03-03-2008, 09:58
Еми тогава какъв е смисъла да ги правим всичките тези неща, които ги правим сега? какъв е смисъла да продължавам да уча, вместо през оставащото време да си изживея пълноценно живота? Какъв е смисъла някой да се роди и след 2 години да пукне? Ти като си толкова сигурен променил ли си нещо в живота си ? :?
Защото може тези пророци да грешат... :)
Както в повечето случаи става.
Край на света ще има...но няма да го видим ;)Вярваш ли си?
Ей така като кажете ние няма да го видим
казваш го всякаш си 100% сигурна в това , което казваш..
недей така..нали трябва някой да го види така или иначе?
Защо това да не сме ние...не сме застраховани от нищо
и не знаем какво ни очаква след 10 години...

ResidentEvil
03-03-2008, 10:01
Еми тогава какъв е смисъла да ги правим всичките тези неща, които ги правим сега? какъв е смисъла да продължавам да уча, вместо през оставащото време да си изживея пълноценно живота? Какъв е смисъла някой да се роди и след 2 години да пукне? Ти като си толкова сигурен променил ли си нещо в живота си ? :?
Защото може тези пророци да грешат... :)
Както в повечето случаи става.
Край на света ще има...но няма да го видим ;)

Да края на света няма да го видим, но меже да видим края на човечеството, в което искрено се надявам!

ResidentEvil
03-03-2008, 10:03
Еми тогава какъв е смисъла да ги правим всичките тези неща, които ги правим сега? какъв е смисъла да продължавам да уча, вместо през оставащото време да си изживея пълноценно живота? Какъв е смисъла някой да се роди и след 2 години да пукне? Ти като си толкова сигурен променил ли си нещо в живота си ? :?
Защото може тези пророци да грешат... :)
Както в повечето случаи става.
Край на света ще има...но няма да го видим ;)Вярваш ли си?
Ей така като кажете ние няма да го видим
казваш го всякаш си 100% сигурна в това , което казваш..
недей така..нали трябва някой да го види така или иначе?
Защо това да не сме ние...не сме застраховани от нищо
и не знаем какво ни очаква след 10 години...

Не си мислете че с края на Човечеството идва и края на Света!

CaSsIe
03-03-2008, 10:52
Хора много яко сте се филмирали и не осъзнавате, че ви пълнят главите с простотии. Края на света трябваше да настъпи и през 2000 година, ама като гледам още сме живи. :?

ResidentEvil
03-03-2008, 11:04
Хора много яко сте се филмирали и не осъзнавате, че ви пълнят главите с простотии. Края на света трябваше да настъпи и през 2000 година, ама като гледам още сме живи. :?

Аха и какви бяха доказателствата за 2000г. - никакви!
Сега ще кажеш: ами какви са доказателствата за Сега - ами потърси и тогава говори!

CaSsIe
03-03-2008, 11:16
Хора много яко сте се филмирали и не осъзнавате, че ви пълнят главите с простотии. Края на света трябваше да настъпи и през 2000 година, ама като гледам още сме живи. :?

Аха и какви бяха доказателствата за 2000г. - никакви!
Сега ще кажеш: ами какви са доказателствата за Сега - ами потърси и тогава говори!
Я по- спокойно! Ако ще си водиш монолог няма смисъл да ти отговарям и ти откъде знаеш какво ще кажа?! Да не ми четеш мислите? Извинявай ама всеки може да си измисли нещо и да го напише в книга и при повече желание и да ти намери доказателства... И веднага се връзвате и ожесточено спориш, че точно тогава ще настъпи края. ОК като така мислиш, за мене това са пълни глупости и всичките тея написани книги са за промиване на мозъци... :?

mhmhmhmhm
03-03-2008, 11:39
Хаха,Ловеч,успокой се бе...
ахахахахахахаха ти сигурно и багажа вече си си приготвил :razz:

mulgore
03-03-2008, 11:46
Абе вие тука не сте наред сериозно!
"Няма да видим края на света!""Няма бла-бла-бла"*имитира с лигав глас*
Я по-спокойно..
Не вярвам,че края на света или там на човечеството се вгъз ще настъпи през 2012..не съм 100% обедена,като някой тук.
Просто това ми е мнението..

ResidentEvil
03-03-2008, 11:48
Хора много яко сте се филмирали и не осъзнавате, че ви пълнят главите с простотии. Края на света трябваше да настъпи и през 2000 година, ама като гледам още сме живи. :?

Аха и какви бяха доказателствата за 2000г. - никакви!
Сега ще кажеш: ами какви са доказателствата за Сега - ами потърси и тогава говори!
Я по- спокойно! Ако ще си водиш монолог няма смисъл да ти отговарям и ти откъде знаеш какво ще кажа?! Да не ми четеш мислите? Извинявай ама всеки може да си измисли нещо и да го напише в книга и при повече желание и да ти намери доказателства... И веднага се връзвате и ожесточено спориш, че точно тогава ще настъпи края. ОК като така мислиш, за мене това са пълни глупости и всичките тея написани книги са за промиване на мозъци... :?

Не, промиване на мозъци са всички книги за богове, избранници, външни сили, библии и незнам си кви още глупости! За тези богове (те са към 200 сигурно, щото всеки ден измислят по 1 бог), няма Никакви доказателства, за разлика от това!

GetNasty
03-03-2008, 11:51
Местожителство: Клиника за Душевноболни "Балтимор" хахахаа но комент

mgxpower
03-03-2008, 12:14
И както казваше Алф яж пий и се весели краят е неизбежен! :-D :-D :-D

mulgore
03-03-2008, 12:45
Ъъъ..Ловече само едно ще ти кажа.
Зле си..и то много!

ResidentEvil
03-03-2008, 13:01
Ха-ха. Смейте се, ама който се Смее последен се смее най добре!

ResidentEvil
03-03-2008, 13:07
Ловеч преди много време бяха давали по Новини и т.н., че края на света щял да настъпи еди кой си ден...бях малка и естествено чаках нещо невидимо..тогава си мислех, че земята ще се разтвори и просто всички ще изчезнат.
Сега обаче нещата са други...
Казваш, че за боговете няма доказателства..да така е.
Но дай ми доказателство, че 2012-та година ще настъпи края на човечеството.
Всички ние тук ще ти повярваме.. :shock:

1. Не ме интерисува дали вярвате или не, аз си изказвам личното мнение както всички тук!
2. Прочети книгата "Пророчеството на Орион", написана е от Патрик Джерил и Джино Ратинкс, и книгата "Пророчеството на Маите".
3. Пак казвам може и да не е 2012г, а и преди нея, в което искрено се надявам!

mhmhmhmhm
03-03-2008, 15:28
И кво като е тогава?!!?!
Само за това ли трябва да мислиме?!
като теб..

CaSsIe
03-03-2008, 15:38
Хора много яко сте се филмирали и не осъзнавате, че ви пълнят главите с простотии. Края на света трябваше да настъпи и през 2000 година, ама като гледам още сме живи. :?

Аха и какви бяха доказателствата за 2000г. - никакви!
Сега ще кажеш: ами какви са доказателствата за Сега - ами потърси и тогава говори!
Я по- спокойно! Ако ще си водиш монолог няма смисъл да ти отговарям и ти откъде знаеш какво ще кажа?! Да не ми четеш мислите? Извинявай ама всеки може да си измисли нещо и да го напише в книга и при повече желание и да ти намери доказателства... И веднага се връзвате и ожесточено спориш, че точно тогава ще настъпи края. ОК като така мислиш, за мене това са пълни глупости и всичките тея написани книги са за промиване на мозъци... :?

Не, промиване на мозъци са всички книги за богове, избранници, външни сили, библии и незнам си кви още глупости! За тези богове (те са към 200 сигурно, щото всеки ден измислят по 1 бог), няма Никакви доказателства, за разлика от това!
:? За да повярваш на тези неща и да ти влияят чак до такава степен не е ли промиване на мозъци а? И за 2ри път повтарям може каквито и да е факти да вземат и да ги обяснят, така че да изглеждат като доказателства. Така че не може да си сигурен,че точно тогава ще е края на човечеството!

ResidentEvil
03-03-2008, 16:11
Хора много яко сте се филмирали и не осъзнавате, че ви пълнят главите с простотии. Края на света трябваше да настъпи и през 2000 година, ама като гледам още сме живи. :?

Аха и какви бяха доказателствата за 2000г. - никакви!
Сега ще кажеш: ами какви са доказателствата за Сега - ами потърси и тогава говори!
Я по- спокойно! Ако ще си водиш монолог няма смисъл да ти отговарям и ти откъде знаеш какво ще кажа?! Да не ми четеш мислите? Извинявай ама всеки може да си измисли нещо и да го напише в книга и при повече желание и да ти намери доказателства... И веднага се връзвате и ожесточено спориш, че точно тогава ще настъпи края. ОК като така мислиш, за мене това са пълни глупости и всичките тея написани книги са за промиване на мозъци... :?

Не, промиване на мозъци са всички книги за богове, избранници, външни сили, библии и незнам си кви още глупости! За тези богове (те са към 200 сигурно, щото всеки ден измислят по 1 бог), няма Никакви доказателства, за разлика от това!
:? За да повярваш на тези неща и да ти влияят чак до такава степен не е ли промиване на мозъци а? И за 2ри път повтарям може каквито и да е факти да вземат и да ги обяснят, така че да изглеждат като доказателства. Така че не може да си сигурен,че точно тогава ще е края на човечеството!

Добре щом ти мислиш че няма доказателства(въпреки че има), значи и ти не можеш да докажеш обратното!

BluE_s
03-03-2008, 17:02
Всеки си има мнение, което защитава и е малко тъпо да се спори по тази тема, защото никой не знае кога ще настъпи апокалипсис, пък и дори някой да знае едва ли някой би го приел на сериозно...има наистина много книги, които описват края на света по различен начин и в различни години... на коя вярвате? За мен не е толкова от значение кога ще умра, не ми пука, нали все пак ще стане...
може да умреме така:
http://www.zazz.bg/play:66956c6b

LoLlIp0p
04-06-2008, 18:41
Абе,ако ще дойде ще дойде...Живейте си живота дотогава,ние нищо не можем да променим,ако така е речено... :D

DisciplineAndOrder
04-07-2008, 16:21
защо ми казахтее :(

ще живея в страх през останалите ми 4 години :( :(






:razz:

04-07-2008, 18:13
Hora ne govorete prostotii ni6to nqma da se slu4i samo gluposti si vuobrazqvate ne mislete za tova izob6to za6toto si suzdavate psihi4en problem ! Ni6to nqma da se slu4i a i dori i da se slu4i moga da kaja 4e "velikite hora na na6ta zemq" nqma da go pozvolqt taka 4e ne se trevojete za gluposti !

HePeAJIeH
04-07-2008, 18:29
И да е така ние какво можем да направим? :)

tqnko1
04-11-2008, 12:33
5 милярда години има земя, и аз да хвана края на земята :D да смятам ли къв процент е да настъпи края на земята докато сам жив :P makar 4e vqrvam v tiq ne6ta nevqrvam 4e 6te nast1pi v blizkite hilidoletiq

sexita
04-12-2008, 08:15
Ловеч преди много време бяха давали по Новини и т.н., че края на света щял да настъпи еди кой си ден...бях малка и естествено чаках нещо невидимо..тогава си мислех, че земята ще се разтвори и просто всички ще изчезнат.
Сега обаче нещата са други...
Казваш, че за боговете няма доказателства..да така е.
Но дай ми доказателство, че 2012-та година ще настъпи края на човечеството.
Всички ние тук ще ти повярваме.. :shock:

1. Не ме интерисува дали вярвате или не, аз си изказвам личното мнение както всички тук!
2. Прочети книгата "Пророчеството на Орион", написана е от Патрик Джерил и Джино Ратинкс, и книгата "Пророчеството на Маите".
3. Пак казвам може и да не е 2012г, а и преди нея, в което искрено се надявам!

Не,ти не си изказваш личното мнение,ти направо плямпаш и спориш със всеки,който се отдалечава от мнението ти...
Не ми се търси,камо ли да чета книги за каквито и да е било пророчества...такива глупости на чета!
Колко такива книги се написаха до сега???И колко от всичките с дата до днес се случиха???Николко...еми...съж лявам ама заради един развинтен мозък няма да живея в страх за утрето ми... :x

Казват че на 21 срещу 22 декември 2012 година ще е краят...Чудно как ли са пресметнали точната дата и защо са решили да е точно по...рождество христово...пак май глупости.
Магнитното поле на Слънцето щяло да се промени и щяло да почне да ни замеря с пламтящи късове.После и Земята щяла да промени магн.си поле и щяла да почне да се върти наобратно...и от приливната вълна щяло да загине всичко живо...



Да,ама това се коментира от поне 5 години - ти откри топлата вода.

Предишната прогноза беше че или 2002 или 2003 ще стане това. Ами Нострадамус???Доживяхме и не стана...

Всъшност най-вероятните начини за краят на света са - глобалното затопляне, метеорит и след милиони години превръщането на Слънцето в червен гигант. С изтъняването на озоновия слой климътът на Земята става по-топъл, докато накрая полюсите се разтопят и залеят сушата, и ние умрем от удавяне. Възможността метеорит да се удари в нашата планета е голяма. Макар по-големите и по-външни планети в Слънчевата система, да ни пазят, като поемат удара, все някое парче скала лети към нас и някой път Луната няма да може да го спре. Ако метеорит падне в някой океан, това ще разтресе планетата Земя и ще предизвика цунамита и вулканични изригвания(да ви напомня на маите???). Слънцето ще стане на червен гигант, все някога, което значи че ще уголеми обема си и ще ни помете. Но това няма да стане 2012 или 2020 година, а след милиони години.

Сега ще видим следващата прогноза за 2012 ако и тогава не стане до кога да чакаме. Ще кажат че не са изчислили правилно и хайде нова дата - 2020-та септември 13-ти. ? Имаме уникалната възможност да видим как ще изчезне всичко от лицето на земята дори и ние. Да се надяваме да не доживеем да го видим.

Та...това искам да кажа...всеки прави прогнози,но никой не знае всъщност кога ще е знаменития край...
Вярвам,че няма нищо вечно...но също така вярвам,че земята е "млада" :D и има още дълго да ни люлее и върти :-)

tonit0yy
04-12-2008, 21:57
ole hora ne me pla6ete jivee mi seee :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

04-12-2008, 22:10
ole hora ne me pla6ete jivee mi seee :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#
Spokoino tova e luja !

sexita
04-17-2008, 17:22
2012 Г. - Не Край, А Еволюция

http://www.vbox7.com/play:9a481023
През 2012 г няма да се мре гледайте това и ще разберете.

tqnko1
04-17-2008, 18:21
2012 Г. - Не Край, А Еволюция

През 2012 г няма да се мре гледайте това и ще разберете.
NAI SETNE!!

gabi_94
04-20-2008, 18:14
и аз някъде бъх чела че ще стане 2012, ама дано да е грешна тази прогноза! Тогава ще съм само на 18 - не искам да умра млада! :-# :x
На друго място пък четпх че ще стане около 2060г.

amarok
04-21-2008, 22:35
О нема да лошо да стане ебаси лудницата е паше ловим мамути :D :D :D

ezi4e
04-22-2008, 05:23
:P

shmurkam
04-22-2008, 09:31
Ох,стига сте се дразнили. Ще умрем,няма да умрем,абе пука ви. То ако ни е писано да се удавим,няма да се обесим. Стга глупости,живейте си живота и тва е. Егати паниката дето я имате,то щеше да мрем и през 1999 или 2000 и кво стана? Ми на',опитвам се да убедя едни глупаци,че живота продължава и дори да спре няма значение. А сега е 2008,правете каквото искате,аз ще си спя спокойно и дори да не се събудя на другата сутрин,ще знам,че нищо не е отишло на вятъра. То като се замислиш всичко губи смисъла си като започнеш да го търсиш,живей за мига дори да е секунда или цял век. Учете си,работете си и си отидете от този свят с усмивка. Няма нужда от паника. :?

Frupy_Boy
05-12-2008, 03:48
някъде бях чел че Ванга е предсказала пред 2014-2015 3тата светоовна и европа ще опустее...арабите ше превземат Рим.... :-P

Anabel
05-12-2008, 13:33
Ловеч преди много време бяха давали по Новини и т.н., че края на света щял да настъпи еди кой си ден...бях малка и естествено чаках нещо невидимо..тогава си мислех, че земята ще се разтвори и просто всички ще изчезнат.
Сега обаче нещата са други...
Казваш, че за боговете няма доказателства..да така е.
Но дай ми доказателство, че 2012-та година ще настъпи края на човечеството.
Всички ние тук ще ти повярваме.. :shock:

1. Не ме интерисува дали вярвате или не, аз си изказвам личното мнение както всички тук!
2. Прочети книгата "Пророчеството на Орион", написана е от Патрик Джерил и Джино Ратинкс, и книгата "Пророчеството на Маите".
3. Пак казвам може и да не е 2012г, а и преди нея, в което искрено се надявам!

Eм добре де ти как ще кажещ кво ше става например след 5 минути?Ти може да имаш намерение да излезнеш след 5 мин. с приятели на разходка,но точно тогава нещо може да се обърка!Нали щеше да настъпи краят на света през 2001?!Това също го бяха предрекли Исак Нютон или Нострадамус със баба Ванга!Но както виждащ светът все още съществува и това предречие не се е сбъднало.Недей тука да говориш такива простотий и да пълниш форума с небивалици,защото никой не е 100 % сигурен,че тогава ще настъпи краят.Може да настъпи след 3 дена!Откъде знаеш?Никой не го е предрекъл.И никой НЕ МОЖЕ да го твърди,че 2012 ще умрем.Това са пълни небивалици и тоя автор го пише всичко тва само и само да си изкара малко повече пари както и тия другите дето тоооолкова вече им славиш книгите.Поогледай се малко около себе си....не виждаш ли,че в този свят всичко се прави за пари?Не го и забеляза вече?Пак казвам-никой не е сигурен кога ще настъпи краят на човечеството.И кво искаш да ми кажеш,че когато всички умираме през 2012 ти ше ни гледаш и ше ни се смеш ли?!Пффффф....гади ми се от такива като тебе

anonymous546178
05-12-2008, 13:53
Neiskam da raznasiam dopulnitelna propaganda no vse pak. Pravitelstvata verno prikrivat razli4ni izsledvania, no nikoi ne e kazal 4e ima ne6to verno v tova!
Imam spomeni 4e biaha kazali ne6to za godinata 2000. Tui nare4enia "proekt 2000". Tva triabva6e da bude kraia na sveta ... da ama ne !
ima6e i tvurdenie za 2006 godina , niakude si bilo kazano 4e togava 6te e denq na stra6niq sud opisan v bibliqta.... da ama ne
sa ve4e po4naha za 2012 6te umrem si4ki da be.. sektanski izkazvania :-x
interesnoto e 4e se prez 6 godini gi menkat taka 4e o4akvaite da mrem i kum 2018 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

teen4e
05-26-2008, 17:36
Абе то се някога ше се мре :lol: ама що да е толкова скоро :smt089

Spider4eto
05-26-2008, 18:11
и кво накрая се оказа, че ще еволюираме 8-)

teen4e
05-26-2008, 18:36
и кво накрая се оказа, че ще еволюираме 8-)
Абе и така сме си добре :D

Viche
06-02-2008, 23:21
оффф стига с тия филми-планетата х,пророчествата на Исак Нютон,не разбрахте ли че това са само глупости създадени от идиоти който няма с какво да си запълват времето докато седят на компютъра,Норвегия строяла подземни бункери и лагери-щом на Норвегия има място за всички да живеят върху земята значи ще има и място за тях под земята,глупостите за запасите и тем подобни не съществуват,тоя тъпанар който е написал тая статия сега наистина се радва че толкоз много хора са се вързали на простотията която е сътворил,като пример мога да дам сектантите от града ми който също бяха чели че на определена дата по миналата година изведнъж сме щяли да изгорим всички и да умрем и само подготвените щяли да оживеят,това е същата глупост която няма да се случи,стига четохте и стига се връзвахте на глупостите писани от 16 годишни дебели пъпчасали момченца който нямат приятели и като няма какво да правят на компа пишат простотии,и на мен нищо не ми пречи да с е поровя малко да наисустя няколко имена имащи връзка със унищожаване на света пророчества и тем подобни и да започна и аз да пиша как през 2013 озоновият слой ще се разпадне и всички ще изгорим,само подготвените ще оцелеят...как ще оцелеят като слоят вече го няма?замислете се тва не е рана която ще зарасне,щом веднъж изчезне втори път няма да се появи,така че всички ще умрат...глупостите за Норвегия и за подземните лагери не са истина,всичко е измислица...живейте си живота хора защото е кратък не позволявайте такива тъпотии да ви го развалят! 8)