PDA

View Full Version : Да я/го хванете в леглото с друг/а ?



Lorelei
03-02-2008, 14:47
Темата е следната-Как бихте постъпили ако хванете приятелката си или приятеля си в леглото с друго момче или момиче ?

Em3r1ca
03-02-2008, 14:51
Ще вляза, ще се усмихна и ще им пожелая приятно ебане. Оттам нататък ще му тегля една майна на него и ще го отпиша от живота ми.

Devilka
03-02-2008, 14:53
Ще го зарежа,разбира се.Но ще го накарам да съжалява горчиво.
Друг е въпросът,че моят мъж никога няма да го направи- и недейте да ми почвате,че нищо не се знае !

kPuCkA
03-02-2008, 14:53
^ Абсолютно съм съгласна!Против всякакви скандали съм,а и мисля че няма смисъл от тях.Няма да кажа нищо,просто ще си тръгна и този човек няма да чуе повече нищо за мен.

Lorelei
03-02-2008, 14:55
Chestno kazano ako mackata,s koqto go pravi e sladka bih se navila za troika.I bez drugo go navivam ot 1 godina veche i vse ne uspqvam. :P

Devilka
03-02-2008, 14:58
Chestno kazano ako mackata,s koqto go pravi e sladka bih se navila za troika.I bez drugo go navivam ot 1 godina veche i vse ne uspqvam. :P

Значи прибираш се и го хващаш с друга в леглото да ти ИЗНЕВЕРЯВА и викаш : " Аа,ква си сладка! Айде и аз ще се включа! " ?!

tqnko1
03-02-2008, 15:01
bix e vklio4il i az :D

Lorelei
03-02-2008, 15:03
Da.Moeto mnenie za iznevqrata e malko po razlichno ot obshtoprietoto,che edna iznevqra pochti vinagi trqbva da sloji krai na vryzkata.Spored men ponqkoga tova moje da se izbegne.Za men po-strashna e iznevqrata na psihichesko nivo,tam kydeto ne moga da go "hvana".Za men bi bilo v pyti po-ujasno da go hvana v nqkoe kafe da q pregryshta ili po ulicata da i dyrji rykata,otkolkoto da go vidq da q chuka...Ednoto e prosto seks,dokato drugoto e neshto mnogo poveche...I pri polojenie,che taka ili inache iskam troika s oshte edno momiche,kakyv e problema da se vyzpolzvam dokato onazi e tam.A sled kato svyrshim da si sybira parcalkite i da q nqma!

hottie
03-02-2008, 15:03
ами... ще ми се разбие сърцето и ще ми е много тъжно. А как ще реагирам не знам..

led_i_ogyn
03-02-2008, 15:13
Еми ще го зарежа...

sexita
03-02-2008, 15:40
Ще вляза, ще се усмихна и ще им пожелая приятно ебане. Оттам нататък ще му тегля една майна на него и ще го отпиша от живота ми.
Именно 8)

Die_BIATCH
03-02-2008, 15:42
Ако видя такова нещо...първо ще ми пречернее...после вече незнам, но не бих избухвал...просто игнор и това е.Дано да не се случва на никой

Lorelei
03-02-2008, 15:46
Ако видя такова нещо...първо ще ми пречернее...после вече незнам, но не бих избухвал...просто игнор и това е.Дано да не се случва на никой

Dano,no e fakt che se sluchva i shte prodyljava da se sluchva.

saninka91
03-02-2008, 15:48
Ами адски много ще ме заболи . Ще тресна вратата и изобщо няма да чуе нищо за мен повече ,но също така ще се постарая да изпита поне малко от това ,което ми е причинил.А момичето живо и здраво , то какво е виновно че някой хора не могат да се сдържат като имат гадже

DevilWish
03-02-2008, 15:54
Ще влезна ,ще направя скандал ,нарочно ,за да им разваля кефа и след това ще излезна ,може би разплакана ,обаче повече НяМа да го потърся ;) :o

Liar
03-02-2008, 15:55
Ще ги прекъсна,ще започна да крещя истерично,че да им разваля сичко.

Lorelei
03-02-2008, 15:56
Ами адски много ще ме заболи . Ще тресна вратата и изобщо няма да чуе нищо за мен повече ,но също така ще се постарая да изпита поне малко от това ,което ми е причинил.А момичето живо и здраво , то какво е виновно че някой хора не могат да се сдържат като имат гадже

Ne vinagi e taka.Toi,che e vinoven i che se e otdal na nqkakvo izkushenie e qsno,no ne znaesh dali momicheto do nego syshto ne se e postaralo,za da go vkara v legloto si.Vsqkakvi ulichnici gi ima,a i kakvoto i da e stanalo poveche bih povqrvala na nego,otkolkoto na nqkakva evtina kurva...Predi vreme imashe edna tema,v koqto stavashe duma za momicheta,na koito im haresva da "izkusqvat" obvyrzani myje.Pravi sa,kazvaiki che ako momcheto e pich na mqsto,te ne biha uspeli,no v sluchaq i ne samo momcheto e vinovno.Toi che e izneveril okay,ama shto za moral imat tezi,koito vypreki che znaqt ,che vyprosnoto momche si ima priqtelka sa reshili da go "probvat" dali shte izdyrji i ako ne po tozi nachin da "otvorqt slepite ochi" na priqtelkata mu.Vreli nekipeli!!!

saninka91
03-02-2008, 16:02
Ами адски много ще ме заболи . Ще тресна вратата и изобщо няма да чуе нищо за мен повече ,но също така ще се постарая да изпита поне малко от това ,което ми е причинил.А момичето живо и здраво , то какво е виновно че някой хора не могат да се сдържат като имат гадже

Ne vinagi e taka.Toi,che e vinoven i che se e otdal na nqkakvo izkushenie e qsno,no ne znaesh dali momicheto do nego syshto ne se e postaralo,za da go vkara v legloto si.Vsqkakvi ulichnici gi ima,a i kakvoto i da e stanalo poveche bih povqrvala na nego,otkolkoto na nqkakva evtina k***a...Predi vreme imashe edna tema,v koqto stavashe duma za momicheta,na koito im haresva da "izkusqvat" obvyrzani myje.Pravi sa,kazvaiki che ako momcheto e pich na mqsto,te ne biha uspeli,no v sluchaq i ne samo momcheto e vinovno.Toi che e izneveril okay,ama shto za moral imat tezi,koito vypreki che znaqt ,che vyprosnoto momche si ima priqtelka sa reshili da go "probvat" dali shte izdyrji i ako ne po tozi nachin da "otvorqt slepite ochi" na priqtelkata mu.Vreli nekipeli!!!

Е да така е че и те имат вина ,но той се е поддал и да почне да ми се оправдава -не мерси. Не обичам вторите шансове ,защото от къде да съм сигурна, че щом веднъж го е направил няма да се повтори?А точно в такъв момент това ще е човека с който най-малко ще искам да говоря или да му вярвам.

rame
03-02-2008, 16:03
Ще вляза, ще се усмихна и ще им пожелая приятно ебане. Оттам нататък ще му тегля една майна на него и ще го отпиша от живота ми. +1 :)

Lorelei
03-02-2008, 16:05
Ами адски много ще ме заболи . Ще тресна вратата и изобщо няма да чуе нищо за мен повече ,но също така ще се постарая да изпита поне малко от това ,което ми е причинил.А момичето живо и здраво , то какво е виновно че някой хора не могат да се сдържат като имат гадже

Ne vinagi e taka.Toi,che e vinoven i che se e otdal na nqkakvo izkushenie e qsno,no ne znaesh dali momicheto do nego syshto ne se e postaralo,za da go vkara v legloto si.Vsqkakvi ulichnici gi ima,a i kakvoto i da e stanalo poveche bih povqrvala na nego,otkolkoto na nqkakva evtina k***a...Predi vreme imashe edna tema,v koqto stavashe duma za momicheta,na koito im haresva da "izkusqvat" obvyrzani myje.Pravi sa,kazvaiki che ako momcheto e pich na mqsto,te ne biha uspeli,no v sluchaq i ne samo momcheto e vinovno.Toi che e izneveril okay,ama shto za moral imat tezi,koito vypreki che znaqt ,che vyprosnoto momche si ima priqtelka sa reshili da go "probvat" dali shte izdyrji i ako ne po tozi nachin da "otvorqt slepite ochi" na priqtelkata mu.Vreli nekipeli!!!

Е да така е че и те имат вина ,но той се е поддал и да почне да ми се оправдава -не мерси. Не обичам вторите шансове ,защото от къде да съм сигурна, че щом веднъж го е направил няма да се повтори?А точно в такъв момент това ще е човека с който най-малко ще искам да говоря или да му вярвам.

Opravdaniqta i az gi nenavijdam,no ponqkoga si struva chovek da dade vtori shans.Povqrvai mi!

saninka91
03-02-2008, 16:09
Ами адски много ще ме заболи . Ще тресна вратата и изобщо няма да чуе нищо за мен повече ,но също така ще се постарая да изпита поне малко от това ,което ми е причинил.А момичето живо и здраво , то какво е виновно че някой хора не могат да се сдържат като имат гадже

Ne vinagi e taka.Toi,che e vinoven i che se e otdal na nqkakvo izkushenie e qsno,no ne znaesh dali momicheto do nego syshto ne se e postaralo,za da go vkara v legloto si.Vsqkakvi ulichnici gi ima,a i kakvoto i da e stanalo poveche bih povqrvala na nego,otkolkoto na nqkakva evtina k***a...Predi vreme imashe edna tema,v koqto stavashe duma za momicheta,na koito im haresva da "izkusqvat" obvyrzani myje.Pravi sa,kazvaiki che ako momcheto e pich na mqsto,te ne biha uspeli,no v sluchaq i ne samo momcheto e vinovno.Toi che e izneveril okay,ama shto za moral imat tezi,koito vypreki che znaqt ,che vyprosnoto momche si ima priqtelka sa reshili da go "probvat" dali shte izdyrji i ako ne po tozi nachin da "otvorqt slepite ochi" na priqtelkata mu.Vreli nekipeli!!!

Е да така е че и те имат вина ,но той се е поддал и да почне да ми се оправдава -не мерси. Не обичам вторите шансове ,защото от къде да съм сигурна, че щом веднъж го е направил няма да се повтори?А точно в такъв момент това ще е човека с който най-малко ще искам да говоря или да му вярвам.

Opravdaniqta i az gi nenavijdam,no ponqkoga si struva chovek da dade vtori shans.Povqrvai mi!

Е сигурно ако държиш много на този човек. Но тогава ще е доста трудно и за дамата- аз ще имам съмнения нон стоп, а той трябва да доказва всичко на ново и пак каквото и да доказва няма да го забравя .

LovePoisoned
03-02-2008, 16:10
Ами адски много ще ме заболи . Ще тресна вратата и изобщо няма да чуе нищо за мен повече ,но също така ще се постарая да изпита поне малко от това ,което ми е причинил.А момичето живо и здраво , то какво е виновно че някой хора не могат да се сдържат като имат гадже
Именно! И затова не оправдавам хората, които като хванат любимия/-та си в изневяра, налитат да късат главата на другия! :o Също не е лоша и таз идея за "Приятно ебане". :D

nikinkaa
03-02-2008, 16:20
Ще си тръгна разплакана...После,ако той ме потърси,ще му "простя" ужким и ще направя същото като него,за да изпита и той болка...Ще се държа студено с него...Ми мисля,че това би било достатъчно... :(

Die_BIATCH
03-02-2008, 16:46
Ще си тръгна разплакана...После,ако той ме потърси,ще му "простя" ужким и ще направя същото като него,за да изпита и той болка...Ще се държа студено с него...Ми мисля,че това би било достатъчно... :(

Хаха типично за момиче на 12-13 години (примерно)

koalka
03-02-2008, 16:49
Отделно това, че ще се разделим, но и после приятели не знам дали ще може да бъдем - не за друго, а просто ще съм му мнооого ядосана...
Но най-много ще съм очудена и сигурно ще пребия нея, дори и да няма вина, хах.

summergir1
03-02-2008, 16:54
ще го зарежа, ще се чуствам предадена, но всичко ще мине с времето

v3n0ma
03-02-2008, 16:57
na nego 6te mu otreja huq a na neq 6e i go natikam v garlto dokato ne go glutne i 6e si izlqza

flammable
03-02-2008, 17:43
Всъщност идеята за "приятно ебане" ми хареса... сигурно това ще направя 8)

rame
03-02-2008, 20:30
Ще си тръгна разплакана...После,ако той ме потърси,ще му "простя" ужким и ще направя същото като него,за да изпита и той болка...Ще се държа студено с него...Ми мисля,че това би било достатъчно... :(

Хаха типично за момиче на 12-13 години (примерно)Хаха нее една моя приятелка е на 19 и прави така,като нейният и изневери.Само дето никога не си го "връща" ,а той го повтаря..... 8-) Така че за мен тва с прощаването "на ужким" е най-дебилския (с извинение) вариант.Или казваш "край" и не се връщаш,или прощаваш наистина...но не до безкрайност де :D

menta_loverka
03-02-2008, 20:34
Ха тва ми е познатоот преди и ще постъпя както преди хващам го за ухото или косата викам му повече не ме търси и го удрям....не бе ще питам може ли да се присъединя? :D ... а всъщност сигурно ще кажа оу съжалявам че ви прекъснах продължавайте и ще си излезна

love_girls
03-02-2008, 20:37
Da.Moeto mnenie za iznevqrata e malko po razlichno ot obshtoprietoto,che edna iznevqra pochti vinagi trqbva da sloji krai na vryzkata.Spored men ponqkoga tova moje da se izbegne.Za men po-strashna e iznevqrata na psihichesko nivo,tam kydeto ne moga da go "hvana".Za men bi bilo v pyti po-ujasno da go hvana v nqkoe kafe da q pregryshta ili po ulicata da i dyrji rykata,otkolkoto da go vidq da q chuka...Ednoto e prosto seks,dokato drugoto e neshto mnogo poveche...I pri polojenie,che taka ili inache iskam troika s oshte edno momiche,kakyv e problema da se vyzpolzvam dokato onazi e tam.A sled kato svyrshim da si sybira parcalkite i da q nqma!

Много смело се изказваш и имам чувството , че досега не си попадала в ситуация в която да видиш как приятеля ти раздава интимните си ласки на друга, защото тогава друга песен ще запееш.
По повод темата сигурно ще избеснея, но най-вероятно ще реагирам така , че после на приятелката ми да й стане 3 пъти по-кофти, че го е направила ;)

Lorelei
03-02-2008, 20:40
Da.Fakt e,che ne mi se e sluchvalo i naistina ne moga da imam qsna 100%tova predstava,che tochno taka shte reagiram,no bi mi se iskalo da e taka. :grin:

ToPi-G
03-02-2008, 20:40
kak kvo we .... hva6tam go toq ne6tastnik prebivam go i go pra6tam maika pri maikamu tq da se opitva da go poznae ... a taq det mi e izneveril pa da ne mi se merka

love_girls
03-02-2008, 20:43
kak kvo we .... hva6tam go toq ne6tastnik prebivam go i go pra6tam maika pri maikamu tq da se opitva da go poznae ... a taq det mi e izneveril pa da ne mi se merka

А какво ще правиш , ако ония е по-луд и те пребие и след това продължат да си го правят :D

vaniLL
03-02-2008, 21:41
nqma da se zadylbochavam v mn razsyjdeniq , shtot shte vlezemm v spor s Lorelei :P

1 malko nqma kak da go fana , zashtoto vryzkata ni e takava , no ako teoretichno go gashtq v leglo , kafe , part i t.n ne govorq samo za sex am i za celuvanki , natiskanki i tem podobni mu spiram krancheto :?

i razbira se skandala shte go digna , kato se pookopitq sled shoka pyrvite sek:-D

do sega ne mi se e sluchvalo da hvashtam v iznevqra i ne znam da sa mi izneverqvari i ne moga sys 1005 da kaja kak shte prodyljat vzaimoonosheniqta ni sled tova ... ama mai mai nqma da sa mn gadjeski :-D

MakeMeLaugh
03-02-2008, 22:18
Сега, ако разбера от познати е едно. Лично да се усетя е друго. Да ми каже тя е трето. При тия - едно много яко конско и й тегля една яка майна.
Ама това да видя лично как шиба пр-ката ми, за която ми пука много ще ми прещрака много:
Него веднагически бих го смачкал от бой. Просто нещо като задължително е да има нещо счупено по него. Няма как.. трябва да се маркира и да му напомня как стоят нещата в живота.. Пък ако е случайно по-голям физически от мен.. без да се замисля ще използвам предмети.. пък и аз като запаля...тцтцт
На нея 2-3 яки шамара добре ще й дойдат, яко конско и не ме ебе ама гола ще я накарам да се прибира кучката.

По принцип квото и да е, квато и да е изневярата - за мен тази е най-тежката. Лично да хванеш как се шибат.. имам си лично основание за мен това да е непростимо. При тази бих реагирал крайно.

Force
03-02-2008, 22:22
Е то не се знае как би постъпил 4овек ама аз понеже съм си нервак някак 6е ми дойде от вътре да ги пребия :D :D :D

Nik4o_Spain
03-02-2008, 22:31
Ami obra6tam se i si tragvam bez da kaja ni6to :-D ako e zad garba mi nqmam ni6to naprotiv oba4e na moeto leglo da pravi sex s drug .... ne stava :D

MakeMeLaugh
03-02-2008, 22:47
Учудвам се все повече колко женствени момчета има. Пък уж всеки се правеше бияч тука :razz:

Nik4o_Spain
03-02-2008, 22:52
Учудвам се все повече колко женствени момчета има. Пък уж всеки се правеше бияч тука :razz:



Prosto ima hora koito ne sa prostaci koito da se biqt za momi4eta a koito moje da se razberat po priqtelski :D ima zakoni po koito 6te te sadqt za poboi po sa6tiq na4in kakto za ubiistvo :grin: taka 4e nie sme ZA ubiistvoto :-D

So unbelievable love..
03-02-2008, 23:04
ами според зависи .. ако е мом4е,което обичам истински ще го погледна точно в очите без да казжам нищо,разбира се ще се насълза и ще си отида завинаги .. няма да имам сили да направя друго :? ама ако е например сегашното ми гадже само ще му кажа приятно е*ане и толкова :?

MakeMeLaugh
03-02-2008, 23:07
Кви простаци е.. мен ще ми чукат пр-ката, пък после аз ще я гледам и ще се свия в ъгъла да рева и това, ако е умно... пък оня ще я пере и ще се кефи и присмива, а тя ше ме върти на пръст. ;д
Каквото повикал, такова се обадило е ;)

Има една приказка: заради п*тка, п*тка не ставай! ;)

Аз съм хитър, знам къде и как да удрям и кво да прая, така, че няма да има особено видими следи, та чак да се съди в тежка форма. (ако изключим чупенето, зависи какво ще ми щукне от сцената, която съм видял). Ма и да съди.. ще става по-зле.. ;)

Е чак убийство, глупости и т.н. . Заради няква дрисла няма да си осирам живота. Както казах, не съм тъп.. ще гледам да не се стига до съдене. Едва ли някой ще те съди щот си го пребил докато е чукал пр-ката ти..

MakeMeLaugh
03-02-2008, 23:13
А бе всичко зависи от момента, настроението, сцената и т.н.
Няма точен перманентен отговор.
Колкото по-скъп е човека, толкова повече ще се вложи от себе си на момента и обратното :)
Дано не си помислите нещо гадно за мен.
Не съм откачалник някакъв криминален или еди какво си там. Не съм такъв :)))
Просто специално този случай аз го приемам като нещо супертежко.. и бих си отмъстил "по мъжки" на мъжагата в леглото ми..

Nik4o_Spain
03-02-2008, 23:15
Ima miliardi momi4eta na sveta taka 4e ne bih stanal tolkova glupav da se biq za 1 ili da reva ili da se napivam kakto pravqt nai ve4e v bg :) seki ima mnenie i az za men si znam 4e moeto e pravilno i ne me interesuva koi kakvo misli 8)

psychopath
03-03-2008, 01:05
ако е с друго момиче...ще се включа и аз 8-)
ако е момче кютек

Untitled
03-03-2008, 05:53
На момчето един як бой, пък може и на момичето дето му е пуснало :smt067 :evil:

krem4et0
03-03-2008, 07:40
Аз съм му казала-гол на центъра ще го влача за оная му работа, а нея за косите. не мога да се съглася, че по-добре е да го видя да целува друга и да я прегръща пред това да правят секс. Погледне ли друго момиче-все ми е тая под каква форма ще го направи!

WaKo
03-03-2008, 10:13
Честно казано не знам как ще реагирам - много зависи от ситуацията. До бой едва ли ще се стигне и ако ще бия някой то по-вероятно е тя да отнесе боя, защото пича може и да не подозира за съществуването ми. Друг в въпроса да го прави с някой мой приятел - тогава го почвам него, не за друго, а защото неговото предателство е много по-лошо от това на приятелката ми - гаджетата са до време, приятелите завинаги. Ама пак казвам - не вярвам до бой да се стигне. Ще я зарежа, защото за мен доверието в една връзка е на първо място и просто не бих могъл да простя, а дори и да простя после аз ще направя същото, защото все ще ме гложди отвътре да се реванширам. Специално на сегашната ми приятелка държа страшно много, но и изпитвам някакви странни чувства, че няма да имам нищо против с нея да правим тройки от всякакъв вид, както и суинг. Честно казано за мен това е най-висшата форма на доверие в една връзка - да дойде и да ми каже - искам и с друг, хайде да си направим една тройка или пък нещо такова, пък после ще се реванширам. Защото сега повечето тук сте малки и нямата кой знае какъв опит, но ще разберете, че изневярата си е чисто физиологическа - всички изневеряват ( е, хайде има и изключения ) и затова по-добре всичко това да се знае и всичко да е мирно и да сплотява двамата, отколкото обратното. Изобщо не ме интересува какво ще кажете за моето мислене, но по мен мога да съдя, че независимо от връзката ми в момента винаги ще имам и желания извън нея, а съм сигурен, че и всички други са така. Няма човек, който да не го привличат сексуално и други освен партньора му. Така че по-добре, когато настъпи моментът когато и двамата искаме това да го направим заедно и да сплотим връзката си, отколкото да се крием, лъжем и в крайна сметка да съсипем всичко

rame
03-03-2008, 11:16
Няма човек, който да не го привличат сексуално и други освен партньора му. Не ме карай да се чувствам изключение ! :D Привличали са ме други момчета,но чисто естетически-просто да си кажа:"Тоя е сладур,тоя има хубави сини очички!" :) Но иначе да легна с тях нямам никакво желание... :? Сексуално ме привлича само и единствено партньора ми. :-)

hahavteen
03-03-2008, 12:04
Sulasna sum s krem4et0. Neia 100% 6te ia hvana za kosite(prosto za6toto znam kolko e gadno i bolezneno) i 6te ia izgonia a na nego ne znam kakvo to4no 6te my napravia no znam 4e 6te boli i 4e 6te go pomni za cial jivot...

Iv4eTy
03-03-2008, 12:12
Обръщам се и си заминавам, без думичка дори, няма смисъл от циркове и скандали... Просто този човек ще остане в миналото, но да се надяваме че няма да ми се налага :-P

krem4et0
03-03-2008, 12:12
WaKo, и аз нямам сексуални желания извън връзката ми. за тези 3 години и половина съм си харесвала(визуално) доста момчета, но единственият, с който съм искала да правя секс е приятелят ми. За моите 23 години е странно сигурно да го кажа, но аз към никой друг мъж не съм имала и сексуално влечение освен любовното. не знам дали съм сексуален тип, дали е заради моногамност или по друга причина, но е факт.

WaKo
03-03-2008, 13:47
Ами радвам се за вас, но и вие си противоречите - какво за вас значи някой да ви хареса - значи да ви привлече сексуално - това е харесването. Това не значи, че ще си легнете с него, но все пак остава неволното и кратко желание. Факт е, че при мъжете е по-силно изразено, но да си мислите, че ще спрете приятелите си със заплахи е наивно - особено пък за бой - хайде пък да видим кое ще е това момиче, което ще оставя да ме налага или да ме "влачи за оная работа през центъра" - недейте се изхвърля така. Просто искате да си отречете природата. При един може да се прояви на първата-втората година, при друг на десетата, но винаги се проявява. Вече е друг въпроса кой доколко успява да устои на тези желание и до какви последствия води това въздържание.

Alice Fox
03-03-2008, 14:01
^ Абсолютно съм съгласна!Против всякакви скандали съм,а и мисля че няма смисъл от тях.Няма да кажа нищо,просто ще си тръгна и този човек няма да чуе повече нищо за мен.
+1

amatorium
03-03-2008, 14:14
Ako q hfashtam s drugo momiche shte se prisuedinq. V drugiq sluchai koi znae kak bih reagiral. Mnogo zavisi. No sus sigurnost ne bih produljil.

HePeAJIeH
03-03-2008, 15:18
Ще му направя носа на гайка :o

rame
03-03-2008, 15:48
Ами радвам се за вас, но и вие си противоречите - какво за вас значи някой да ви хареса - значи да ви привлече сексуално - това е харесването. Това не значи, че ще си легнете с него, но все пак остава неволното и кратко желание. Факт е, че при мъжете е по-силно изразено, но да си мислите, че ще спрете приятелите си със заплахи е наивно - особено пък за бой - хайде пък да видим кое ще е това момиче, което ще оставя да ме налага или да ме "влачи за оная работа през центъра" - недейте се изхвърля така. Просто искате да си отречете природата. При един може да се прояви на първата-втората година, при друг на десетата, но винаги се проявява. Вече е друг въпроса кой доколко успява да устои на тези желание и до какви последствия води това въздържание.Сексуалното привличане е по-различно.Мисля,че на всеки се е случвало да не харесва толкова много на външен вид някой,но той да го привлича сексуално,да има страст.... а друго е да се изкефя например на нечий сини очички,макар че не съм привлечена "сексуално "дори за кратко... :P По твоята логика когато намирам някоя мацка за готина,значи се привличам сексуално от жени... :D Омг значи съм бисексуална :-D

Nasindo
03-03-2008, 15:49
Темата е следната-Как бихте постъпили ако хванете приятелката си или приятеля си в леглото с друго момче или момиче ?'

Първо тоя ще го направя кенц ,ще му хвърля дрехите и гол и бил да си ходи ... а после на тоя боклук дето съм давал обичта си ще и кажа да напусне и да не ме търси повече ,а ако вземе да говори нещо ще и кажа или да се маха по-бързо или да и откъсна главата и да я изпратя на тяхните по пощата :-D :x

WaKo
03-03-2008, 16:19
Ами радвам се за вас, но и вие си противоречите - какво за вас значи някой да ви хареса - значи да ви привлече сексуално - това е харесването. Това не значи, че ще си легнете с него, но все пак остава неволното и кратко желание. Факт е, че при мъжете е по-силно изразено, но да си мислите, че ще спрете приятелите си със заплахи е наивно - особено пък за бой - хайде пък да видим кое ще е това момиче, което ще оставя да ме налага или да ме "влачи за оная работа през центъра" - недейте се изхвърля така. Просто искате да си отречете природата. При един може да се прояви на първата-втората година, при друг на десетата, но винаги се проявява. Вече е друг въпроса кой доколко успява да устои на тези желание и до какви последствия води това въздържание.Сексуалното привличане е по-различно.Мисля,че на всеки се е случвало да не харесва толкова много на външен вид някой,но той да го привлича сексуално,да има страст.... а друго е да се изкефя например на нечий сини очички,макар че не съм привлечена "сексуално "дори за кратко... :P По твоята логика когато намирам някоя мацка за готина,значи се привличам сексуално от жени... :D Омг значи съм бисексуална :-D

Ох, леле, колко си духовита, за малко да се задавя от смях :smt096 Да се изкефиш на сините очички си ти е оправдание несъзнателно да си търсиш друг партньор. Ама иди обяснявай на човек дето не е прочел два реда психология и човешко поведение, който пък и на всичко отгоре се има за голям капацитет.

dablue
03-03-2008, 16:37
Изневярата си е изневяра...Дори само с една "невинна" целувка... доста трудно се преглъща,а за секс ... направоо... :shock: .Тогавааа ще се изявя като Jet Lee,но само в/у извънземния с моята приятелка...Но това е в краен случай,защото смятам,че познавам приятелката си доста добре и не мисля,че е такъв човек.
Доколкото за мен (не си правя реклама,защото приятелката ми чете форума,не съм изневерявал и няма да изневеря никога.Въпрос на чест е за мен.)Не мога да си позволя да я загубя :-)

sexy_lydetin4e
03-03-2008, 19:42
epaa 6e gi ostava da si se naebat...
oba4e taq kade q vidq na drugiq den tam 6te q ostava na mqsto..
naprao 6te q raz4ekna.. pa 6te vidq togava .. dali nqkoi 6te q pogledne izob6to.. ii na priqtelq mi 6e mu biq duspata mnogo qsno..
ebal sam i maikata :D vse pak sveta s mujete ne se e svur6il :grin:

sLaDkA_GrEsHkA
03-03-2008, 20:59
скандал няма да дигна ше си излезна ама ше им пратя някои или даже аз бих ги снимала и ше им разваля кефа... а може някои ден да му дам и втори шанс ако е бил жертва на някоя курва.... и все пак доверие трудно е гради а лесно се руши..... мнооого трябва да е спецялен за да ме има 2ри път наистина... :?

rame
03-03-2008, 21:01
Ами радвам се за вас, но и вие си противоречите - какво за вас значи някой да ви хареса - значи да ви привлече сексуално - това е харесването. Това не значи, че ще си легнете с него, но все пак остава неволното и кратко желание. Факт е, че при мъжете е по-силно изразено, но да си мислите, че ще спрете приятелите си със заплахи е наивно - особено пък за бой - хайде пък да видим кое ще е това момиче, което ще оставя да ме налага или да ме "влачи за оная работа през центъра" - недейте се изхвърля така. Просто искате да си отречете природата. При един може да се прояви на първата-втората година, при друг на десетата, но винаги се проявява. Вече е друг въпроса кой доколко успява да устои на тези желание и до какви последствия води това въздържание.Сексуалното привличане е по-различно.Мисля,че на всеки се е случвало да не харесва толкова много на външен вид някой,но той да го привлича сексуално,да има страст.... а друго е да се изкефя например на нечий сини очички,макар че не съм привлечена "сексуално "дори за кратко... :P По твоята логика когато намирам някоя мацка за готина,значи се привличам сексуално от жени... :D Омг значи съм бисексуална :-D

Ох, леле, колко си духовита, за малко да се задавя от смях :smt096 Да се изкефиш на сините очички си ти е оправдание несъзнателно да си търсиш друг партньор. Ама иди обяснявай на човек дето не е прочел два реда психология и човешко поведение, който пък и на всичко отгоре се има за голям капацитет. Това,че съм ценителка на красотата ,било то мъжка или женска,(Тук е момента да попитам има ли някой от форума,който да не е??? :) )означава,че са нуждая от друг,така ли?? :razz:

Lorelei
03-04-2008, 08:29
Темата е следната-Как бихте постъпили ако хванете приятелката си или приятеля си в леглото с друго момче или момиче ?'

Първо тоя ще го направя кенц ,ще му хвърля дрехите и гол и бил да си ходи ... а после на тоя боклук дето съм давал обичта си ще и кажа да напусне и да не ме търси повече ,а ако вземе да говори нещо ще и кажа или да се маха по-бързо или да и откъсна главата и да я изпратя на тяхните по пощата :-D :x

Brutalen si... :? :)

MoHuTo
03-04-2008, 09:16
Просто ще им пожелая да си довършат хубавия секс и повече едва ли ще го погледна някога...

sexy_lydetin4e
03-04-2008, 09:20
:o :o :o :o :o :o :o
napra000000 6te im sasipa jivota i na dvamata :D
ako imah takav slu4aii :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o no se radvam 4e za sega takova ne6to ne sam imala 6tot.. :o :o :o :o :o :o :o :D :D :lol:

NomercyY
03-05-2008, 18:35
ем аз нямам приятелка, но ако имам и ми се случи тоя по патка го изваждам от там и ще има яка топалка пак на тая ще и тегля едни пу*ки майни и така.

st1ka
03-05-2008, 18:39
Ще вляза, ще се усмихна и ще им пожелая приятно ебане. Оттам нататък ще му тегля една майна на него и ще го отпиша от живота ми.

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Bulletpoof
03-05-2008, 19:08
Отговорът е прост:
Тя ще ми разбие сърцето, а аз ще им разбия главата и на двамата!

sh3_1s_7h3_0n3
03-05-2008, 19:16
Спирам да си вдигам телефона. :)

Lorelei
03-05-2008, 19:18
Отговорът е прост:
Тя ще ми разбие сърцето, а аз ще им разбия главата и на двамата!

Ami ako picha ne e nqkoe 16 godishno peshlime,a nqkoi zdrav,korav batko ? :P

Bulletpoof
03-05-2008, 19:37
Те куршумите не питат колко си корав.



Отговорът е прост:
Тя ще ми разбие сърцето, а аз ще им разбия главата и на двамата!

Ami ako picha ne e nqkoe 16 godishno peshlime,a nqkoi zdrav,korav batko ? :P

Lorelei
03-05-2008, 19:41
Те куршумите не питат колко си корав.



Отговорът е прост:
Тя ще ми разбие сърцето, а аз ще им разбия главата и на двамата!

Ami ako picha ne e nqkoe 16 godishno peshlime,a nqkoi zdrav,korav batko ? :P

Shte si struva li da gi izlejish posle ? :?

hamilcar
03-06-2008, 04:51
По-добре е да не се случва това ...

SexYLipS
03-06-2008, 05:00
Ще вляза, ще се усмихна и ще им пожелая приятно ебане. Оттам нататък ще му тегля една майна на него и ще го отпиша от живота ми.

+1 :)

Georgi_pi4a
03-06-2008, 05:30
neznam ne mi se e slu4valo

krem4et0
03-06-2008, 06:23
Ами радвам се за вас, но и вие си противоречите - какво за вас значи някой да ви хареса - значи да ви привлече сексуално - това е харесването. Това не значи, че ще си легнете с него, но все пак остава неволното и кратко желание. Факт е, че при мъжете е по-силно изразено, но да си мислите, че ще спрете приятелите си със заплахи е наивно - особено пък за бой - хайде пък да видим кое ще е това момиче, което ще оставя да ме налага или да ме "влачи за оная работа през центъра" - недейте се изхвърля така. Просто искате да си отречете природата. При един може да се прояви на първата-втората година, при друг на десетата, но винаги се проявява. Вече е друг въпроса кой доколко успява да устои на тези желание и до какви последствия води това въздържание.

Аз съм се влюбвала дори, но не съм искала да бъда с този мъж в интимен план. По-скоро съм имала нужда от внимание, обгрижване и някоя и друга целувка. Сексуално привлечена пък аз разбирам като желая някой, като изпитвам възбуда и т.н. Никой друг мъж не ме е възбуждал...
Имам 1 приятел, който харесвам изключително много визуално, с който ми е приятно да общшувам и се държим супер 1 с друг, ама нямам и ни най-малко желание да имаме каквато и да е връзка. А да спя с него още по-малко.
П.С. А за влаченето по-скоро е образно казано. Едва ли ще стане, но поне да си помечтая за подобна унизителна гледка. А и не знаеш на какво е способен човек в яростта си!

padnal_angel
03-06-2008, 22:21
ako go obicham istinski shte prostia!

Jeuelle
03-06-2008, 22:25
Ще ги наритам , ще им спукам задниците....
Ще ги пръсна ...
Първият здрав предмет ще е по тях.
Ще ги счупя от бой.
Нея ще я сритам в п*тката и ще и разбоя носа , него ще го прасна в слабините"..оле не знам , но определено ще ги смажа. Много яростна ставам като се ядосам ....
А ,да - същевременно ще ги псувам като пиян каруцар.




Чак се изнервих като си го представих!

РоЗуФ БиБеРоНеЦ
03-07-2008, 07:25
метам се и аз и си праим кефа.

vaniLL
03-07-2008, 09:08
na vsichki deto kavat che shte se prisyedinqvat , za da stane troichica .... :razz: :razz: :razz: :razz:

shte ste tolkova shashnati, che imeto shte si zabraite ...
dryn , dryn chi plqs , neka da ne se pravim na mn shiroko skroeni , nqma znachenie dali prqitelkata vi e s momiche - pak e iznevqrva ;)

iznevqrata e gadno, mrysno neshto i rushi doverieto mejdu partniorite
8)

skatemore
03-07-2008, 09:14
майко
налитам без да питам

Kamel4enceto
03-07-2008, 17:10
Mi na purvo mqsto 6te stro6a na6ata snimka na no6tnoto mu 6kaf4e sled tva 6te izpadna v isteriq ( za da se uspokoq est.) i v tva me biva takuv krqsak imam.... a posle toi sam 6te si bie glavata v stenata za tva nqma nujda ot 6amari i nqkvi takiva. DANO NE MI SE SLU4I !!!

Karamel4e_to
03-07-2008, 17:59
i az misleh che shte go zareja i poveche nqma da chue za men no e to che se sluchi ne go hvanah na mqsto no 1 den kat se karahme toi sam si prizna mn me zabolq che e naebal 1 marla det se mu se nahvarlila uj :D:D ama vse pak mu prostih sled 1 sedmica . i dvamata bili piqni uj ama nz nz vse pak mu prostih i ot togava se promeni qvno sajalqva nz sega mi e v krakata prosto i vse oshte sme zaedno utre dori pravim 3 meseca postoqnoo mi pokazva kolko me obicha i darji na men za tfa moito mnenie e vseki pravi greshki i zaslujava 2ri shans :smt057

vaniLL
03-07-2008, 18:02
i az misleh che shte go zareja i poveche nqma da chue za men no e to che se sluchi ne go hvanah na mqsto no 1 den kat se karahme toi sam si prizna mn me zabolq che e naebal 1 marla det se mu se nahvarlila uj :D:D ama vse pak mu prostih sled 1 sedmica . i dvamata bili piqni uj ama nz nz vse pak mu prostih i ot togava se promeni qvno sajalqva nz sega mi e v krakata prosto i vse oshte sme zaedno utre dori pravim 3 meseca postoqnoo mi pokazva kolko me obicha i darji na men za tfa moito mnenie e vseki pravi greshki i zaslujava 2ri shans :smt057


brei , 3 meseca pravite , mi toi v nachaloto kato ne e veren (kogato se predpolaga , che e nai-hltynal i postoqnno milsi za teb) ... baq me shashna posta ti , no ti si znaesh ......

Karamel4e_to
03-07-2008, 18:05
i az misleh che shte go zareja i poveche nqma da chue za men no e to che se sluchi ne go hvanah na mqsto no 1 den kat se karahme toi sam si prizna mn me zabolq che e naebal 1 marla det se mu se nahvarlila uj :D:D ama vse pak mu prostih sled 1 sedmica . i dvamata bili piqni uj ama nz nz vse pak mu prostih i ot togava se promeni qvno sajalqva nz sega mi e v krakata prosto i vse oshte sme zaedno utre dori pravim 3 meseca postoqnoo mi pokazva kolko me obicha i darji na men za tfa moito mnenie e vseki pravi greshki i zaslujava 2ri shans :smt057


brei , 3 meseca pravite , mi toi v nachaloto kato ne e veren (kogato se predpolaga , che e nai-hltynal i postoqnno milsi za teb) ... baq me shashna posta ti , no ti si znaesh ......


emi beshe 3-4 dni predi da napravim mesec no ot togava vijdam ogromna promqna sega naistina me obicha :smt049

anonymous546178
03-07-2008, 18:08
emi az li4no 6te fana mom4eto i takuv boi 6te mu tegla
i posle 6te ia zareja mn iasno

Xtuning
03-07-2008, 19:32
Последното момиче което си мислише че ходи с мен , не хвана с друга на една хижа ... Мисля че на излизане се блусна в вратата , защото бягаше и после я намерих да плаче по потниче ,зад едно дърво ( а навън беше -4-5 градуса )


А иначе ако аз заваря приятелката ми с друг .... 10-тина години ще гледам слънцето през решетки .....

Karamel4e_to
03-07-2008, 19:42
Последното момиче което си мислише че ходи с мен , не хвана с друга на една хижа ... Мисля че на излизане се блусна в вратата , защото бягаше и после я намерих да плаче по потниче ,зад едно дърво ( а навън беше -4-5 градуса )


А иначе ако аз заваря приятелката ми с друг .... 10-тина години ще гледам слънцето през решетки .....


male gorkoto momiche sigorno e izmraznalo :razz:

Maja
03-07-2008, 20:06
bix e vklio4il i az :D
можели и аз :D

partychild
03-07-2008, 20:12
parvo taka :smt103 sled tova taka :smt076 :smt068 :smt070 :smt021 :smt013 i nakraq taka :smt018 i nqma da me vidi pove4e :x

LustForSk8ing
03-07-2008, 20:13
ako go hvana v legloto s dr 6e go sma4kam! i neq sy6to!

nadity666
03-08-2008, 10:54
6te se izsmeq i 6te si tragna kato naistina posle mnogo 6te sajalqva za tova koeto e napravil.. :D

cba
03-09-2008, 18:24
Уф мн сложно... Дано никога не разбирам какво щв направя при такава ситуация, но предполагам, че ще вдигна скандал както само аз си знам и ще го зарежа... Но все пак бих се върнала при него отново ако обештае,че няма да се повтори

alkobalko
03-09-2008, 18:59
Ще му пожелая много щастие и ще си тръгна. Ще ме боли много, но никога няма да падна толкова ниско като му вдигна скандал. Най-малкото, обичала съм този човек.

Glezanka
03-09-2008, 20:51
Много бих се обидила ... и едва ли бих имала сили за скандали или такива неща ...

JuStBehAppyy
03-09-2008, 21:01
Бой, ебане и сръбска музика!