PDA

View Full Version : Дали ще й дойде?



sharkybul
03-02-2008, 16:17
ами с приятелката ми правим секс без презарватив,..... вчера когато тръгнах да свършам,не й го съобщих,а направо си го извадих и се изпразних навън....

тя се страхува че това не е било ИЗПРАЗВАНЕ,а ДО ИЗПРАЗВАНЕ понеже не съм казал на момента,че свършам....

надявам се да ме разберете.... та идеята е,че ако НЕДАЙ СИ БОЖЕ нещо е станало.....дали до 14ти,(тогава трябва да й дойде) ще протечат тези ПРОЦЕСИ при,които НЯМА ДА Й ДОЙДЕ....

до 14ти да чакаме ли да видим дали ще дойде..... аз съм 99 и 9 сигурен,че сичко е точно,но......

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Lorelei
03-02-2008, 16:29
Neshto ne te razbrah.Taka si go obqsnil,che samo se byrkam,no da vidim...Iskash da popitash dali,ako nedai si Boje e stanala belqta,shte se proqvqt nqkakvi simptomi za bremenostta predi da trqbva da i idva?! Ako tova e vyprosyt ti-Ne,nqma da se proqvqt nikakvi simptomi do togava.Vsichko shte e samo samovnushenie ot neina strana.

LipSoFAnAnGel
03-02-2008, 16:32
Щом си сигурен че не си се изпразнил значи е така...Ако на 14ти не и дойде да си направи тест и той ще отчете дали е бременна или не!На колко години сте?Дано да не е бременна, защото единственото решение вече е аборта

Lorelei
03-02-2008, 16:34
]Щом си сигурен че не си се изпразнил значи е така...Ако на 14ти не и дойде да си направи тест и той ще отчете дали е бременна или не!На колко години сте?Дано да не е бременна, защото единственото решение вече е аборта

Vse oshte ne e edinstveno.Ima vreme da pie Eskapelle,ako momcheto se symnqva dali vsichko e kakto trqbva.

sharkybul
03-02-2008, 16:35
Ами идеята е вчера стана тфа вечерта и ако и дойде на 14ти значи сичко е точно нали.... ако не.....ЛОШО

прав ли съм или може и да дойде но.....

а за симптомите ясно че внушения ще има яко :С

<<SilVer>>
03-02-2008, 16:36
]Щом си сигурен че не си се изпразнил значи е така...Ако на 14ти не и дойде да си направи тест и той ще отчете дали е бременна или не!На колко години сте?Дано да не е бременна, защото единственото решение вече е аборта

Или хапчета сега ако не е късно. Иначе другото вече са ти го казали :?

Едно въпросче: Щом тя се притеснява от това случайно да не стане беля , защото просто не ползвате презерватив?

shady^baby
03-02-2008, 16:47
ако това се е случило в близките три дни по-добре е да пие Еskapelle,за да сте спокойни и двамата,защото ако и дойде на 14ти не е гаранция че не е бременна 8)

koalka
03-02-2008, 16:47
Вие си знаете и си решавате, но най-добре го правете с предпазни средства.Ето, сега това притеснение нямаше да го има, а вместо това ще си скъсате нервите до 14-ти, ако й дойде и недай си Боже да й закъснее, дори нищо да й няма.

saninka91
03-02-2008, 16:47
За момичето винаги има притеснение но спокс щом си сигурен че няма нищо. А за това че на 14 трябва да й дойде не е гаранция- нов сезон, промяна на климата може да закъснее малко .

LipSoFAnAnGel
03-02-2008, 16:48
Ами идеята е вчера стана тфа вечерта и ако и дойде на 14ти значи сичко е точно нали.... ако не.....ЛОШО

прав ли съм или може и да дойде но.....

а за симптомите ясно че внушения ще има яко :СМоже да и дойде и пак да е бременна.Това се нарича цветна бременност ;) Най-добре тест за бременност

sharkybul
03-02-2008, 16:50
]
Ами идеята е вчера стана тфа вечерта и ако и дойде на 14ти значи сичко е точно нали.... ако не.....ЛОШО

прав ли съм или може и да дойде но.....

а за симптомите ясно че внушения ще има яко :СМоже да и дойде и пак да е бременна.Това се нарича цветна бременност ;) Най-добре тест за бременност

момче ли си ? предпочитам момичета да кажат....

Lorelei
03-02-2008, 16:53
ако това се е случило в близките три дни по-добре е да пие Еskapelle,за да сте спокойни и двамата,защото ако и дойде на 14ти не е гаранция че не е бременна 8)

I kak da ne e ?! Ostava edinstveno cvetnata bremennost,koqto veroqtnost e nishtojno malka.Taka che...ako obichash!
A filmi nqma kakvo da si nabivate!Izchakaite 14ti,ako ne i doide na 15ti,na 16ti napravete edin test Sure Check,ako rezultatyt e polojitelen,nedai si Boje,na sledvashtiqt den napravete nov,ako i toi e polojitelen...shte trqbva da vzemete ne leko reshenie.Silno vi pojelavam da ne se stiga do tam i na 14ti,15ti da si i doide i za v bydeshte prosto si potyrsete nqkakyv nachin za predpazvane ot nejelana bremennost,zashtoto prekysvaneto na poloviq akt osigurqva sravnitelno malka zashtita.

LipSoFAnAnGel
03-02-2008, 17:00
]
Ами идеята е вчера стана тфа вечерта и ако и дойде на 14ти значи сичко е точно нали.... ако не.....ЛОШО

прав ли съм или може и да дойде но.....

а за симптомите ясно че внушения ще има яко :СМоже да и дойде и пак да е бременна.Това се нарича цветна бременност ;) Най-добре тест за бременност

момче ли си ? предпочитам момичета да кажат....не момиче съм!!!!

sharkybul
03-02-2008, 17:03
кога се прави тест? смисал за да покаже реалната истина :P предполагам е за еднократна употреба и ще трябва поне още 1....

ами ако НЕДАЙ СИ БОЖЕ...... след 2 седмици ще е късно ли постинори и подобни....

Lorelei
03-02-2008, 17:16
кога се прави тест? смисал за да покаже реалната истина :P предполагам е за еднократна употреба и ще трябва поне още 1....

ами ако НЕДАЙ СИ БОЖЕ...... след 2 седмици ще е късно ли постинори и подобни....

Test se pravi 2 dni sled zakysnenieto,za da dade obektiven rezultat.A za Eskapelle 2 sedmici sled riskoviq akt si prav,che e kysno.Togava edinstenata vyzmojnost da se izbegne bremennosta ostava abortyt,koito moje da se napravi do 3tiq mesec ot zachevaneto.

la4ezara
03-02-2008, 17:18
ХАхахахах първо - ПОСТИНОР вече не се произвежда, второ Ескапел се пие до 3 дни след секс, трето, ако на теста за бременност се покажат 2 чертички - честито. Има две опции ако е бременна - или да бъдете щастливо семейство, или да отидете в болница и там да се бият инжекции за абортиране.

Lorelei
03-02-2008, 17:23
ХАхахахах първо - ПОСТИНОР вече не се произвежда, второ Ескапел се пие до 3 дни след секс, трето, ако на теста за бременност се покажат 2 чертички - честито. Има две опции ако е бременна - или да бъдете щастливо семейство, или да отидете в болница и там да се бият инжекции за абортиране.

1)Ne e smeshno!
2)Ne se kazva Eskapel,a Eskapelle!
3)Ima ne samo edin nachin da se abortira-vidovete aborti sa dva-hirurgichen i medikamentozen,osven pomqtaneto,koeto se vodi oshte spontanen abort!
4)Gubi ti se logicheskata vryzka v izrecheniqta!

sharkybul
03-02-2008, 17:56
ХАхахахах първо - ПОСТИНОР вече не се произвежда, второ Ескапел се пие до 3 дни след секс, трето, ако на теста за бременност се покажат 2 чертички - честито. Има две опции ако е бременна - или да бъдете щастливо семейство, или да отидете в болница и там да се бият инжекции за абортиране.

1)Ne e smeshno!
2)Ne se kazva Eskapel,a Eskapelle!
3)Ima ne samo edin nachin da se abortira-vidovete aborti sa dva-hirurgichen i medikamentozen,osven pomqtaneto,koeto se vodi oshte spontanen abort!
4)Gubi ti se logicheskata vryzka v izrecheniqta!

еби я тая....

ами хммм остава май само да се надяваме че ВЯРАТА МИ В МЕН има покритие А?

Lorelei
03-02-2008, 17:59
sharkybul,obshto vzeto da!Dano naistina vsichko da e nared,vypreki che sydeiki po pyrviq ti post,vsichko e zapochnalo ot fakta,che ti ne si q predupredil,che svyrshvash...Ako naistina e samo tova,koeto kakto razbirame e obichainoto pravene na seks bez kondom,to ne e stanalo nishto stranno,prosto momicheto t isi e nabilo filma,za deto ne si q predupredil.Uspokoi q i i obqsni,che nqma povod za pritesnenie!

Liar
03-02-2008, 18:26
Lorelei,пише се Еscapelle,но се чете Ескапел!
По въпроса с видовете аборт,в сайта на Майчин дом Варна прочетох за медикаментозният аборт ето това-едикаментозен аборт – дават се лекарствени средства , които да стимулират изхвърлянето на плода от матката..

Хирургичният никак не е добра идея,защото предполагам приятелката ти е малка и това може да и нанесе вреда.

Остават ви и инжекциите,ето нещо за тях->Отравяне със сол (солева инжекция) - този метод се прилага след 16 седмична бременност, когато има повече околоплодна течност (след 4-ти месец). С инжекция се изсмуква част от тази течност и на нейно място се впръсква силно концентриран солеви разтвор. Бебето поема от тази “отрова”, започва да се гърчи, рита отчаяно, защото този разтвор изгаря живата тъкан и за 1 час умира. След 24 часа започват контракциите и се изхвърля мъртъв плод. В редки случаи детето може да се роди живо, но то е изгорено от разтвора и умира бързо, или го умъртвяват./звучи ужасно между другото/.

В случай,че теста е положителен,нека приятелката ти отиде на гинеколог,той ще и разясни всички начини за премахване на бебето,щот ние тук кво ли разбираме...
Надявам се да не се стига до никой от горепосочените варианти...Следващият път внимавайте.
Но щом си сигурен,че не си свършил в нея,най-вероятно е така,успокойте се.

<<SilVer>>
03-02-2008, 18:34
кога се прави тест? смисал за да покаже реалната истина :P предполагам е за еднократна употреба и ще трябва поне още 1....

ами ако НЕДАЙ СИ БОЖЕ...... след 2 седмици ще е късно ли постинори и подобни....

Test se pravi 2 dni sled zakysnenieto,za da dade obektiven rezultat.A za Eskapelle 2 sedmici sled riskoviq akt si prav,che e kysno.Togava edinstenata vyzmojnost da se izbegne bremennosta ostava abortyt,koito moje da se napravi do 3tiq mesec ot zachevaneto.

Затова както писах по-горе е по-добре да се подсигурете с хапчетата. Защото вие сега сте притеснени , а представи си ако се окаже че момичето е бременно :-o Като гледам не си умирате и двамата за бременост , а пък аборта не е най-полезното за едно момиче 8)

Lorelei
03-02-2008, 18:37
Osobenno za pyrva bremennost... ;\

sharkybul
03-02-2008, 19:24
както се досетихте тфа на снимката сме а и приятелката ми.....

определено сме малки.... поне още 5-6-7 години ни трябват да се наживеем.... дано няма нищо....


а да питам може ли нещо да се пие след секс профилактично и тоя Ескалпел ли е кфо е вреди ли ако се пие без да има повод

Lorelei
03-02-2008, 19:27
както се досетихте тфа на снимката сме а и приятелката ми.....

определено сме малки.... поне още 5-6-7 години ни трябват да се наживеем.... дано няма нищо....


а да питам може ли нещо да се пие след секс профилактично и тоя Ескалпел ли е кфо е вреди ли ако се пие без да има повод

Razbira se,che vredi!To e na hormonalna osnova i shte obyrka cikyla i...Spored men trqbva da zapochnete da izpolzvate prezervativi,zashtoto kato gledam taka ne si dostatychno podgotven s druga informaciq...Ne vijdam zashto riskuvate!

elinceto_pld_pld
03-02-2008, 20:02
Ami spord men po-dobre da pie hap4e,za6toto ne i li se pada to4no ovulaciqta togava?Ako i e prez 28 dni e to4no togava..ne znam..smetnete q

<<SilVer>>
03-02-2008, 20:22
както се досетихте тфа на снимката сме а и приятелката ми.....

определено сме малки.... поне още 5-6-7 години ни трябват да се наживеем.... дано няма нищо....


а да питам може ли нещо да се пие след секс профилактично и тоя Ескалпел ли е кфо е вреди ли ако се пие без да има повод

Еми вреден е , ама в извънреден случай може да се прежалите ( той е и скъп до колкото знам ) Затова си карайте с презервативи и всичко ще ви ок. Може и нищо да не е станало наистина , плюс че ти казваш че си сигурен ... нз вие двамата си преценявате.
По-добре седни обаче и прочети малко по темата със секса , защото не се обиждай - изглежда не си наясно много много с предпазните средства и тн. Аз дето не съм правила секс и не смятам да правя скоро знам повече , не се излагай така човече :P

П.С Това за аборта с медикаменти звучи ужасно! Едно същество да расте в теб 4 месеца и после да го отровиш , че и има шанс да го родиш живо , ама умряло .... ужас :shock:

rame
03-02-2008, 21:45
както се досетихте тфа на снимката сме а и приятелката ми.....

определено сме малки.... поне още 5-6-7 години ни трябват да се наживеем.... дано няма нищо....


а да питам може ли нещо да се пие след секс профилактично и тоя Ескалпел ли е кфо е вреди ли ако се пие без да има повод

Еми вреден е , ама в извънреден случай може да се прежалите ( той е и скъп до колкото знам ) Затова си карайте с презервативи и всичко ще ви ок. Може и нищо да не е станало наистина , плюс че ти казваш че си сигурен ... нз вие двамата си преценявате.
По-добре седни обаче и прочети малко по темата със секса , защото не се обиждай - изглежда не си наясно много много с предпазните средства и тн. Аз дето не съм правила секс и не смятам да правя скоро знам повече , не се излагай така човече :P

П.С Това за аборта с медикаменти звучи ужасно! Едно същество да расте в теб 4 месеца и после да го отровиш , че и има шанс да го родиш живо , ама умряло .... ужас :shock:хаха да наистина пич не е зле да се образоваш малко за методите на контрацепция. :D А по темата ако се притеснява толкова и е убедена,че може да е станало нещо,купи и Ескапел,но друг път внимавайте,защото тва не може да се пие всеки път. :? А ако на 14-ти и дойде вс е наред,цветната бременност наистина е мн рядък случай и освен това се различава от менструацията,кървенето е много по-малко. :)

sharkybul
03-03-2008, 09:16
абе стига сте ме поучава ли... ние си решаваме какфи предпазни средства да използваме окей?

Некфа девствена ще ми говори какфо се правя я...... имах въпрос отговориха ми стига тъпотии от ФОРУМЦИ без личен живот

<<SilVer>>
03-03-2008, 10:07
Абе пич това , че не съм се чукала не значи , че нямам и най-малка сексуална култура. Колкото до въпроса ти - той нямаше да е породен , ако се пазите както си трябва 8)

Като искаш да поемаш рискове и с това да прецакаш живота на приятелката си ( едно бебе не е най-перфектното нещо за нея ) твой си проблем. :x

menta_loverka
03-03-2008, 10:14
az bih pila edno escapelle

SunSmile
03-03-2008, 10:58
Е, ако и дойде до 14-ти може и да е бременна, вече ти споменаха за цветната бременност. Иначе тест е най - добре. За противозачатъчните ... има мн различни едни са до 3 часа, едни до 3 дни след рисковия акт ... не знам доколко са ефективни, но е хубаво да е изпила веднага някое хапче, а не да чака ... Успехчета!!! Дано всичко е наред! :-P

Guesta5554
03-03-2008, 11:07
Sorry batka ama 6e se jeni6 nema kak :P

rame
03-03-2008, 11:22
Абе пич това , че не съм се чукала не значи , че нямам и най-малка сексуална култура. Колкото до въпроса ти - той нямаше да е породен , ако се пазите както си трябва 8)

Като искаш да поемаш рискове и с това да прецакаш живота на приятелката си ( едно бебе не е най-перфектното нещо за нея ) твой си проблем. :xДа,това да си девствен и да имаш сексуална култура е добрият вариант. :) Лошото е,когато водиш полов живот и задаваш въпроси от типа: "Може ли след 2 седмици да се пие Ескапел?" :(

sharkybul
03-03-2008, 12:03
Абе пич това , че не съм се чукала не значи , че нямам и най-малка сексуална култура. Колкото до въпроса ти - той нямаше да е породен , ако се пазите както си трябва 8)

Като искаш да поемаш рискове и с това да прецакаш живота на приятелката си ( едно бебе не е най-перфектното нещо за нея ) твой си проблем. :xДа,това да си девствен и да имаш сексуална култура е добрият вариант. :) Лошото е,когато водиш полов живот и задаваш въпроси от типа: "Може ли след 2 седмици да се пие Ескапел?" :(

Ами нз не съм пил че да знам бе :Д

krem4et0
03-03-2008, 12:04
]
Ами идеята е вчера стана тфа вечерта и ако и дойде на 14ти значи сичко е точно нали.... ако не.....ЛОШО

прав ли съм или може и да дойде но.....

а за симптомите ясно че внушения ще има яко :СМоже да и дойде и пак да е бременна.Това се нарича цветна бременност ;) Най-добре тест за бременност

Да, но е 1 на 1000 бремености и течението е бледорозово.
Ако на 14-ти й дойде няма за какво да се тревожите. Ако си сигурен, че не си свършил в нея да не пие Ескапел. Те не се пият за щяло и нещяло.

<<SilVer>>
03-03-2008, 12:09
Абе пич това , че не съм се чукала не значи , че нямам и най-малка сексуална култура. Колкото до въпроса ти - той нямаше да е породен , ако се пазите както си трябва 8)

Като искаш да поемаш рискове и с това да прецакаш живота на приятелката си ( едно бебе не е най-перфектното нещо за нея ) твой си проблем. :xДа,това да си девствен и да имаш сексуална култура е добрият вариант. :) Лошото е,когато водиш полов живот и задаваш въпроси от типа: "Може ли след 2 седмици да се пие Ескапел?" :(

Ами нз не съм пил че да знам бе :Д

Ем като има проблем , сядаш и четеш :D :razz:

Стискам палци ако и дойде , да не се окаже че е хилядното момиче , с което е станало гаф 8-)

Iv4eTy
03-03-2008, 12:16
Ако толкова се съмнявате по-добре да пие хапче, защото после....и незапочвайте с тва колко са вредни хапчетата, доста по-зле ще и се отрази един аборт. Според мен да пие ескапел, защото като гледам дори и той незнае де е свършил.... :-x

rame
03-03-2008, 15:15
Абе пич това , че не съм се чукала не значи , че нямам и най-малка сексуална култура. Колкото до въпроса ти - той нямаше да е породен , ако се пазите както си трябва 8)

Като искаш да поемаш рискове и с това да прецакаш живота на приятелката си ( едно бебе не е най-перфектното нещо за нея ) твой си проблем. :xДа,това да си девствен и да имаш сексуална култура е добрият вариант. :) Лошото е,когато водиш полов живот и задаваш въпроси от типа: "Може ли след 2 седмици да се пие Ескапел?" :(

Ами нз не съм пил че да знам бе :ДХех,ами поразучи малко. :wink: Ако става въпрос и аз не съм пила,но знам,че крайният срок е 72 часа,и колкото по-бързо,толкова по-добре! :P

Nasindo
03-03-2008, 15:53
ами с приятелката ми правим секс без презарватив,..... вчера когато тръгнах да свършам,не й го съобщих,а направо си го извадих и се изпразних навън....

тя се страхува че това не е било ИЗПРАЗВАНЕ,а ДО ИЗПРАЗВАНЕ понеже не съм казал на момента,че свършам....

надявам се да ме разберете.... та идеята е,че ако НЕДАЙ СИ БОЖЕ нещо е станало.....дали до 14ти,(тогава трябва да й дойде) ще протечат тези ПРОЦЕСИ при,които НЯМА ДА Й ДОЙДЕ....

до 14ти да чакаме ли да видим дали ще дойде..... аз съм 99 и 9 сигурен,че сичко е точно,но......

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Споко ве пич ;) според мен няма закво да се тревожиш ама за всеки случай изчакайте ;)

Undying
03-03-2008, 16:06
2)Ne se kazva Eskapel,a Eskapelle!
Чете се Ескапел,защото думата "elle" е френска (означава "тя"),а тези,които учат френски като мен,знаят,че последните букви често не се четат,освен ако няма ударение.Elle се чете "ел".

А по темата вече доста са отговаряли,така че няма смисъл и аз да повтарям казаното от всички до тук.Успех. :)

<<SilVer>>
03-03-2008, 16:17
2)Ne se kazva Eskapel,a Eskapelle!
Чете се Ескапел,защото думата "elle" е френска (означава "тя"),а тези,които учат френски като мен,знаят,че последните букви често не се четат,освен ако няма ударение.Elle се чете "ел".

А по темата вече доста са отговаряли,така че няма смисъл и аз да повтарям казаното от всички до тук.Успех. :)

Мдам правилно , 6-ца по френски :P

А иначе по темата: той докато се накани да предпиеме каквото и да е , срока за хапчетата изтече , таи че ... му остава само да стиска палци :D