PDA

View Full Version : Как да го отрежа



moonwarrior
03-02-2008, 16:22
Моля дайте съвет как най-тактично да зарежа момче :oops:
не искам да ме намрази и запсува :(

Mementomori
03-02-2008, 16:26
Просто му казваш директно,че искаш раздяла,няма какво да се овърта.Естествено ще му е гадно,но истината понякога боли!

Azlan
03-02-2008, 16:27
по най простия начин , излезте кажи му така и така , няма да върви просто нашата връзка нека си останем само приятели (не че ще си останете де) но това е най приемливият начин ! Успех

moonwarrior
03-02-2008, 16:31
може ли по скайп :o

sexa_na_kompleksa
03-02-2008, 16:33
По-добре го направи лично. Но каквото и да му кажеш, ако има чувства към теб, ще му стане гадно.

Azlan
03-02-2008, 16:41
може ли по скайп :o Друг начин е да му отказваш постоянно да се виждате , прави се на луда , момчетата са много търпеливи (някой) но имат и предел , накрая той сам ще те попита искаш ли да продължите или не

VinDiesel
03-02-2008, 16:41
Най-добре му кажи лично истинската причина за която искаш да го оставиш не го лъжи :) :?

koalka
03-02-2008, 16:54
Недей по скайп, гадно ще е.

angellove
03-02-2008, 16:55
Емии, малко гадно се получава по скайп, ама зависи какви са ви отношенията. Една приятелка така отряза нейн бивш, ама той си знаеше, че тя обича друг и без това... И все пак беше кофти.

dress_me_up_in_diamonds
03-02-2008, 17:09
Най-добре му кажи лично истинската причина за която искаш да го оставиш не го лъжи :) :?

И аз мисля, че трябва да си честна с него... а и така шанса да останете приятели е по-голям :)

nike_baby
03-02-2008, 17:09
malko e tapi4ko po skype za6toto izliza 4e te e starh. ama kakto i da my go kaje6 istinata boli dori i nai dobri priqteli da si ostanete pak 6te boli :(

miloto_girl_4e
03-02-2008, 17:36
може ли по скайп :o


Може, ако не ти пука за него и не мислиш за напред да имате нещо общо помежду ви.. (по тая логика, ако не искаш да сте уж приятели за напред, го късай както ти е най-лесно), но ако искаш да имате добри взаимоотношения за напред, скъсай го директно и му кажи истината, защото рано или късно лъжата излиза наяве :!:

DaЯk_AнGэL
03-02-2008, 18:01
Най-добре му го кажи директно.НЕ по телефон, скайп, SMS, защото така ще му покажеш че поне малко си държала на него, и ще се почувства по-добре.Не увъртай и не му възлагай надежди, че може някакси да спаси връзката ви.Сащо така не му казвай, че искаш да си останете приятели, защото фразата е гадна.
Желая ти успех! :)

evelinka1122
03-02-2008, 18:16
Направи го лично и му кажи че искате да си останете приятели! Успех!

moonwarrior
03-02-2008, 19:58
еми то не е сериозно ходене vijdame se rqdko osven kato se seti da me potursi da ne mu vdigam da se praa 4e nezabelqzvam kato mi pishe v skype :oops: mn li e grybo

PepiDesigns
03-02-2008, 19:59
Де да знам ... чудя се , като момче .. аз нали съм малко различен , обичам каквото има , да се каже ... не знам ... кажи му , обясни му ..
Ако ли не , подари му без повод една ножица .. дано разбере от намека :-D

gandji
03-02-2008, 20:29
Тва за приятелите зависи и от момчето , щот ако е разбрано ше разбере че ти неискаш да си с него повече и няма да те тормози и ше та кани по някой път на кафенце мафенце и ше сте супер ( поне аз така направих с момичето което ме заряза )

8992
03-03-2008, 06:52
Казваш му НЕ и точка като не го харесваш кфо звезди ли тряя да му сваляш да не се убиди :neutral: друг е въпроса ако искаш да сте приятели трябва да му обясниш че го приемаш само като такъв и нищо повече 8)

Naughty_
03-03-2008, 06:55
Моля дайте съвет как най-тактично да зарежа момче :oops:
не искам да ме намрази и запсува :(
няма начин да не те намрази и псува.... момчетата трудно преглъщат като 1 момиче ги зареже..
btw ти сигурна ли си че искаш да късате?? :?

XXX_f
03-03-2008, 06:56
po - dobre direktno go napravi, zashtoto ako zapochnesh da go izbqgvash i t.n pove4e shte go boli i nakraq kato mu kajesh 4e ne iskash da ste zaesno napravo shte go suborish.Po dobre direktno i gledai posle da ne se vijdate za da go prejivee po - burzo.

ghostwisper
03-03-2008, 06:58
от толкоз връзки едно нещо ми е просто пределно ясно:зарежеш ли момче с добро ти се качва на главата!..Сиг не всички са такива,ама поне тези,които аз зарязах направо ми изядоха нервичките..Затова или се праиш на луда-не отг на обажданията му,не му пишеш в скайп,гледаш да не се виждате,или просто му казваш ясно : Не става пич сори..айде чао.. и готово :) айде успех :P

hooliganka89
03-03-2008, 08:33
Недей по скайп, гадно ще е.

Не е само гадно,ами и супер тъпо!Ако сте в 5-ти клас,тогава може,но ако сте нагоре,вземи се стегни и като голям човек му кажи в очите.
И такъв вариант,да му кажеш,и да не му стане гадно НЯМА,освен ако няма чуства към теб,което не е много смислено,щом все пак имате връзка би трябвало и чуства да има и така.

MiMcHeToOo
03-03-2008, 09:26
Казваш истината.

ПП - Малко момчета са достатъчно зряли, за да разберат, че не искаш да продължиш с тях. След като не разбират може да те намразят или запсуват.

sladku_bebzi
03-03-2008, 09:34
Ако не ти пука за него му пишеш по скайп "Вината не е в теб, ти си мн добър.." бла, бла, бла и накрая пишеш "просто нямам време за момчета"
А ако държиш на него му обясни лично защо постъпваш така :)

Nasindo
03-03-2008, 15:35
Моля дайте съвет как най-тактично да зарежа момче :oops:
не искам да ме намрази и запсува :(


Ми кажи му го в очите ,че не искаш да го лъжеш и че искаш да се разделите :( ...Аз лично ще направя евала на някое момиче ако дойде и ми каже всичко в очите без да ме върти и да ме лъже :)