PDA

View Full Version : Якички момчета :)



qkChO
03-02-2008, 16:33
Интересно ми е дали ви прави впечатление (говоря за момичетата) ако видите здравичко момче, релефно и т.н.. В смисъл за момчетата тялото на момичето е изключително важно, при вас как е :) заглеждате ли се или изобщо не ви прави впечатление.

sharkybul
03-02-2008, 16:37
абе аз като видя момче което се е трудило за 1 красиво тяло ми иде да отида да му стисна ръката.....


НАЙ ТЪПОТО Е,че много от ТЕЗИ тела са издувки от химии,а този БЪРЗ начин за натрупване и оформяне на мусколи не ми се нрави...

Lorelei
03-02-2008, 16:41
Razbira se,che se zaglejdam i razbira se,che mi pravi vpechatlenie.V povecheto sluchai obache to e otricatelno.Kato vsqko sebeuvajavshto se momiche iskam momcheto do men da izglejda dobre,da e dobre poddyrjan i t.n.,no tova opredeleno ne znachi,che trqbva da go delq sys zalata ili da mu se molq da mi otdeli 10 minuti sled kozmetichkata.Nqma da stane.Nqmam nishto protiv fitnesa,namiram go za dobyr nachin za poddyrjane na forma,stiga to viseneto v zalata da byde samo trenirovka,a ne obsyjdane i samonavivane za nai-novite hapove za naduvane!Chestno kazano predpochitam priqtelqt mi vmesto da si gubi po 3 chasa na den v zalata,da gi prekarva v chetene na knigi ili v neshto obogatqvashto kulturata i poznaniqta mu,za da moje da izpykne ne s "edni gyrdi napred",ami s intelekt i bogata obshta kultura.

Lorelei
03-02-2008, 16:43
абе аз като видя момче което се е трудило за 1 красиво тяло ми иде да отида да му стисна ръката.....


НАЙ ТЪПОТО Е,че много от ТЕЗИ тела са издувки от химии,а този БЪРЗ начин за натрупване и оформяне на мусколи не ми се нрави...

Imenno za tova govoreh i az.Evala na tozi,koito s trud i bez himiq si e izvaiql tqloto.Vsichki ostanali sa gadni hapove,koito na 35 shte sa razvlecheni i ujasTni.

monkata93
03-02-2008, 17:22
Ооо да !!!Обожавам момчта с поддържани тела :-) :-) :-) :grin: :-P

trittico
03-02-2008, 17:31
Добре е момчето да си поддържа фигурата, но за мен в никакъв случай не е най-важното......е не говорим за някой разплут тюлен.....а такива нашмугани с химия пък най-мразя.....отвращават ме :smt078

miloto_girl_4e
03-02-2008, 17:39
Еми.. не съм фенка на здравите тела(особено тея дето са.. напомпани), иначе, да, разбира се, че харесвам хубави тела, но под хубави аз разбирам просто оформени и които не се набиват лесно на очи.., а и видя ли напомпано момче.. правя асоциация с тъпота.. :?

DRECS
03-02-2008, 17:40
:-)

Liar
03-02-2008, 17:56
На мен ми хареснат стегнати тела,особено коремчета,ама не и мускули.Ии телата,които харесвам едва ли могат да бъдат лесно забелязани на улицата...В смисъл не изпъкват като нещо особено,изглеждат нормално.

hottie
03-02-2008, 17:59
На мен ми хареснат стегнати тела,особено коремчета,ама не и мускули.Ии телата,които харесвам едва ли могат да бъдат лесно забелязани на улицата...В смисъл не изпъкват като нещо особено,изглеждат нормално.

И аз съм на това мнение !

qkChO
03-02-2008, 18:51
Еее.. не е ли по-добре да не е 60 кг, а да си е по-едричък, но релефен (с плочки млочки...) Все пак да се вижда, че е здравичък не само като е гол.... :]
Пак казвам. Интересуват ме само женски мнения. Иначе аверите кочове са на мнение - колкото повече, толкова повече....

Lorelei
03-02-2008, 18:54
Ne kazvam,che e po-dobre,no povqrvai,che malko momicheta se vpechatlqvat ot 100 kg hapove...

Liar
03-02-2008, 18:58
Еее.. не е ли по-добре да не е 60 кг, а да си е по-едричък, но релефен (с плочки млочки...) Все пак да се вижда, че е здравичък не само като е гол.... :]

Ми според мен не е по-добре...Но всеки с предпочитанията си =) Има много момичета,които си умират точно за описаният по-горе тип.

MAiK88
03-02-2008, 19:05
ami az sushto treniram no bez himiq !!! i si mi haresva moeto tqlo mnogo mnogo ne mi puka za mnenieto na momichetata :P hubavo e kato e dobre oformeno relefno ne mnogo gramadno a prosto stegnato s pod4ertani muskuli! na men mnogo sa mi smeshni nazobenite komleksari po diskotekite na koito racete prilichat na bidoni s voda i sa s papchasa li gyrbove ot steroidite :) i gledat losho a prosto sa edna boza :o ai kato ne si simpatqga v lice nqma mnogo smisal da stavash kultorist :oops:

qkChO
03-02-2008, 19:11
ami az sushto treniram no bez himiq !!! i si mi haresva moeto tqlo mnogo mnogo ne mi puka za mnenieto na momichetata :P hubavo e kato e dobre oformeno relefno ne mnogo gramadno a prosto stegnato s pod4ertani muskuli! na men mnogo sa mi smeshni nazobenite komleksari po diskotekite na koito racete prilichat na bidoni s voda i sa s papchasa li gyrbove ot steroidite :) i gledat losho a prosto sa edna boza :o ai kato ne si simpatqga v lice nqma mnogo smisal da stavash kultorist :oops:

Мдааа... Точно това имах предвид - стегнато тяло, малка талия, преса, не ГРАМАДЕН, но не и клиощав - да си личи поне с тениска като си, че си спортист, но не и да крещи - аз съм бодилбидър. Ако тва не ви харесва, значи не може да ви се угоди момичета :).

Lorelei
03-02-2008, 19:15
ami az sushto treniram no bez himiq !!! i si mi haresva moeto tqlo mnogo mnogo ne mi puka za mnenieto na momichetata :P hubavo e kato e dobre oformeno relefno ne mnogo gramadno a prosto stegnato s pod4ertani muskuli! na men mnogo sa mi smeshni nazobenite komleksari po diskotekite na koito racete prilichat na bidoni s voda i sa s papchasa li gyrbove ot steroidite :) i gledat losho a prosto sa edna boza :o ai kato ne si simpatqga v lice nqma mnogo smisal da stavash kultorist :oops:

Мдааа... Точно това имах предвид - стегнато тяло, малка талия, преса, не ГРАМАДЕН, но не и клиощав - да си личи поне с тениска като си, че си спортист, но не и да крещи - аз съм бодилбидър. Ако тва не ви харесва, значи не може да ви се угоди момичета :).

Ne!Tochno zatova govorim,momcheta!Razbrahme se ;)

menta_loverka
03-02-2008, 19:15
mom4e s qk relef pravi super vpe4atlenie a nqkuf razplut nikoi ne go zabelqzva

qkChO
03-02-2008, 19:19
ami az sushto treniram no bez himiq !!! i si mi haresva moeto tqlo mnogo mnogo ne mi puka za mnenieto na momichetata :P hubavo e kato e dobre oformeno relefno ne mnogo gramadno a prosto stegnato s pod4ertani muskuli! na men mnogo sa mi smeshni nazobenite komleksari po diskotekite na koito racete prilichat na bidoni s voda i sa s papchasa li gyrbove ot steroidite :) i gledat losho a prosto sa edna boza :o ai kato ne si simpatqga v lice nqma mnogo smisal da stavash kultorist :oops:

Мдааа... Точно това имах предвид - стегнато тяло, малка талия, преса, не ГРАМАДЕН, но не и клиощав - да си личи поне с тениска като си, че си спортист, но не и да крещи - аз съм бодилбидър. Ако тва не ви харесва, значи не може да ви се угоди момичета :).

Ne!Tochno zatova govorim,momcheta!Razbrahme se ;)

От сега нататък съм готин :P

Lorelei
03-02-2008, 19:22
Xa-xa.Shtom kazvash. :P

sharkybul
03-02-2008, 19:26
не ми говорете за хубави тела..... преди година се кефех та дори гордеел с тялото си..... са понякога есвам се гледам.... и сравнявам със снимки клипове....смех смех :(

logarex
03-02-2008, 19:30
а и видя ли напомпано момче.. правя асоциация с тъпота.. :? [/color][/b]
много грешно мила... доста често е така, но определено не винаги ;)

Lorelei
03-02-2008, 19:33
а и видя ли напомпано момче.. правя асоциация с тъпота.. :? [/color][/b]
много грешно мила... доста често е така, но определено не винаги ;)

Da,taka e.Fakt e,che sym popadala na stoinostno izkliuchenie.

qkChO
03-02-2008, 19:36
Офффф тва да съдиш за акъла по телосложението е пълна глупост!!! Първото което е съдиш по разни охрани на дискотеки и прочие, които наистина са тъпи, но това не е защото са яки, а защото са си тъпи, а са яки, защото са се хванали със фитнеса, за да станат охрана - за друго не стават. Просто наистина много често тъпите момчета виждайки, че за друго не стават се хващат с щанги - няма лошо, като са тъпи, поне да са здрави. Обаче такива заключения - здрав->тъп са абсурдни...

Lorelei
03-02-2008, 19:40
Офффф тва да съдиш за акъла по телосложението е пълна глупост!!! Първото което е съдиш по разни охрани на дискотеки и прочие, които наистина са тъпи, но това не е защото са яки, а защото са си тъпи, а са яки, защото са се хванали със фитнеса, за да станат охрана - за друго не стават. Просто наистина много често тъпите момчета виждайки, че за друго не стават се хващат с щанги - няма лошо, като са тъпи, поне да са здрави. Обаче такива заключения - здрав->тъп са абсурдни...

Az ne izhojdam ot tam,che vynshniqt vid opredelq nalichieto na umstven bagaj.Az rasyjdavam taka,che vremeto koeto toi e prekaral vyv fitnesa e mojelo da byde prekarano v chetene na knigi naprimer.Plius tova ot ne malkoto "qki" momcheta,koito poznavam povecheto sa mega posredstveni!Razbira se ne trqbva da se obobshtava,no...

MAiK88
03-02-2008, 19:41
Офффф тва да съдиш за акъла по телосложението е пълна глупост!!! Първото което е съдиш по разни охрани на дискотеки и прочие, които наистина са тъпи, но това не е защото са яки, а защото са си тъпи, а са яки, защото са се хванали със фитнеса, за да станат охрана - за друго не стават. Просто наистина много често тъпите момчета виждайки, че за друго не стават се хващат с щанги - няма лошо, като са тъпи, поне да са здрави. Обаче такива заключения - здрав->тъп са абсурдни... taka si e !!! zdrav -> tup nikak ne e vqrno 8) pove4eto nazobeni ohrani sa si tupi4ki i kompleksirani no ne vsi4ki :) vinagi ima izklucheniq :?

Alira
03-02-2008, 19:42
Лъжа ще е , ако кажа че не се заглеждам, ама поне за мен това не е толкова важно...стига да не прилича на чувал с картофи :D :D :D

FunnYboY
03-02-2008, 19:43
Офффф тва да съдиш за акъла по телосложението е пълна глупост!!! Първото което е съдиш по разни охрани на дискотеки и прочие, които наистина са тъпи, но това не е защото са яки, а защото са си тъпи, а са яки, защото са се хванали със фитнеса, за да станат охрана - за друго не стават. Просто наистина много често тъпите момчета виждайки, че за друго не стават се хващат с щанги - няма лошо, като са тъпи, поне да са здрави. Обаче такива заключения - здрав->тъп са абсурдни...


Нека направим едно разграничение:
1.Трениране и епизодично посещаване на зала за поддържане на тялото и добра фигура. Без прием на каквито и да било добавки.
2.Блъскане и третиране на тялото с цел извънгабаритни размери на мускули.


Смятам че що се отнася до първото, то далеч неможе да се отнесеш към един човек: "щом е як, той е тъп...нямал к'во да прави, хванал щангите"... :? Много мои приятели тренират. Някои bodybuilding, други за поддържане. Както и аз се причислявам към последните. Не мисля че има нещо лошо да имам стегнато и релефно тяло, както и бих предпочел това във всяко едно момиче. :-) Външният вид е едно от най-важните неща, за който и от двата пола да е 8)

logarex
03-02-2008, 19:43
Az rasyjdavam taka,che vremeto koeto toi e prekaral vyv fitnesa e mojelo da byde prekarano v chetene na knigi naprimer.
то и седенето пред компа може да се прекарва в четене на книги по същата логика :P

Lorelei
03-02-2008, 19:48
Az rasyjdavam taka,che vremeto koeto toi e prekaral vyv fitnesa e mojelo da byde prekarano v chetene na knigi naprimer.
то и седенето пред компа може да се прекарва в четене на книги по същата логика :P

Razbira se.Razlikata e,che dokato sedna primerno na kompa uj da si gubq vremeto s gluposti,shte otvorq nqkoq interesna statiq i shte se zacheta,posle druga i taka i vse pak shte obogatq obshtata si kultura,dokato v zalata procesa bi bil leko zatrudnen.

qkChO
03-02-2008, 19:51
Аиде сега... 1 час дневно 5 пъти в седмицата мисля не е кой знае колко...пък и така погледнато в залата се създават контакти тва онова... плюсове бол 8)

Lorelei
03-02-2008, 19:52
Kato chovek,koito ne e stypval na takova mqsto e nqkak si razbiraemo da ne razbiram za kakvo mi govorite.Da kajem,che priemam pliusovete i i gotovo. :)

Pliok0019
03-02-2008, 19:55
Еми.. не съм фенка на здравите тела(особено тея дето са.. напомпани), иначе, да, разбира се, че харесвам хубави тела, но под хубави аз разбирам просто оформени и които не се набиват лесно на очи.., а и видя ли напомпано момче.. правя асоциация с тъпота.. :?

FunnYboY
03-02-2008, 20:01
а и видя ли напомпано момче.. правя асоциация с тъпота.. :?



:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

JuS7^YourS
03-02-2008, 20:08
естествено, че се заглеждам по красиви мъжки тела, но под красиви разбирам стегнати, с леки мускули, не си падам по някои от типа на Митьо Крика, независимо колко много разбира от хранене и тренировки.

PepiDesigns
03-02-2008, 20:55
Дейм , виждам, че повечето момичета ги интересува ..
Жалко , аз съм ви безинтересен ..
Освен с ръста си , с друго явно не мога да впечатля ..

Принципно , съм против това да "робуваш" на идеала си за нещо .. разбира се , че бих се постегнал малко , някой и друг мускул да направя , не за себе си , ами може би да я накарам да се чувства сигурна като е в ръцете ми , но не и да се перча с това ;)

Искам да стана .. такъв какъвто живота ме направи , а не да се променям .. защото всяко действие си има равно по сила противодействие .. след време ще има друг ефект ...

padnal_angel
03-02-2008, 21:14
Интересно ми е дали ви прави впечатление (говоря за момичетата) ако видите здравичко момче, релефно и т.н.. В смисъл за момчетата тялото на момичето е изключително важно, при вас как е :) заглеждате ли се или изобщо не ви прави впечатление.



zavisi kakvo govorqt o4ite mu i kakvo e durjanieto ako e nqkakuv nadut selqk bez pokritie edva li 6te oburna vnimanie

e_21.11
03-02-2008, 21:25
абе аз като видя момче което се е трудило за 1 красиво тяло ми иде да отида да му стисна ръката.....


НАЙ ТЪПОТО Е,че много от ТЕЗИ тела са издувки от химии,а този БЪРЗ начин за натрупване и оформяне на мусколи не ми се нрави... И аз мисля така. :-)

MakeMeLaugh
03-02-2008, 22:32
Това с хубавите, набити, яки тела и т.н. върши работа само до 15-16 годишна възраст при момиченцата.
Т.е. допреди да им дойде акъла в главата ;)

След това почва друго да се оценя ;)

Като цяло се забелязват според мен стегнатите тела, или поне леко оформените (малко по-различните) при дамите поне над 17-18 година възраст :)
Лично наблюдение :)
Аз бях напомпан преди години и ми вършеше работа сред момиченцата. (не чак това беше целта, но донякъде и това). Сега вече не тренирам и съм само оформен и постегнат и пак ми върши работа. Пак се забелязва от по-големите, само че :)

Зависи в каква възраст си и какво ти трябва е :)

So unbelievable love..
03-02-2008, 23:08
Еми.. не съм фенка на здравите тела(особено тея дето са.. напомпани), иначе, да, разбира се, че харесвам хубави тела, но под хубави аз разбирам просто оформени и които не се набиват лесно на очи.., а и видя ли напомпано момче.. правя асоциация с тъпота.. :?

+1 :)

psychopath
03-03-2008, 01:07
кво стана с пълнежа на главътъ 8-)

DevilWish
03-03-2008, 06:09
абе аз като видя момче което се е трудило за 1 красиво тяло ми иде да отида да му стисна ръката.....


НАЙ ТЪПОТО Е,че много от ТЕЗИ тела са издувки от химии,а този БЪРЗ начин за натрупване и оформяне на мусколи не ми се нрави...
I az sym na tova mnenie ;) намирам за секси ,мъж не толкова мусколест ,но всеки случай не слаб + побърквам се ако има плочки на корема ,лелеее :grin: :grin:

vaniLL
03-03-2008, 07:00
moq si mi e dostatychno qkichyk , no da , haresvam po-visoko i po-zdravi .... se pak moite razmeri trqq da se kompensirat :D

spored gospojata po biologiq tova mi e genetichno zalojeno , da si tyrsq zrav i edyr individ za razplod , za da mi e hubavo potomstvoto :lol:

FunnYboY
03-03-2008, 07:11
+ побърквам се ако има плочки на корема ,лелеее :grin: :grin:


искаш да им пуснеш езиче ли :P

korabokroshenec
03-03-2008, 11:21
Еее.. не е ли по-добре да не е 60 кг, а да си е по-едричък, но релефен (с плочки млочки...) Все пак да се вижда, че е здравичък не само като е гол.... :]
Пак казвам. Интересуват ме само женски мнения. Иначе аверите кочове са на мнение - колкото повече, толкова повече....az nesum na tfa mnenie... se pak sum 67 kg i ne mi li4at 6ot ne sum lepnat 4algar. ina4e si sportuvam i nqqm izli6ni kilogrami :P

Mademoiselle
03-03-2008, 11:36
spored men nai-vajno e liceto,posle viso4inata,4ak togava zabelqzvam tqloto,ako purvite dve sa nice,tretoto ne e 4ak tolkova vajni.e,razbira se da ne e nqkoi plondir ili herbarii,no da ne zabravqme,4e otno6enieto i razbiratelstvoto sa nai-vajni :wink:

Nasindo
03-03-2008, 16:06
Интересно ми е дали ви прави впечатление (говоря за момичетата) ако видите здравичко момче, релефно и т.н.. В смисъл за момчетата тялото на момичето е изключително важно, при вас как е :) заглеждате ли се или изобщо не ви прави впечатление.

Тук трябва да отговорят момичетата като цяло ,но само ще добавя ,че повечето от момичетата ,с които съм бил са ми казвали за тялото ми и по мои впечатления много харесват това ,някой да има красиво тяло и да се поддържа добре ;) както тялото така и визията като цяло - дрехи коса и т.н

qkChO
03-03-2008, 17:49
Интересно ми е дали ви прави впечатление (говоря за момичетата) ако видите здравичко момче, релефно и т.н.. В смисъл за момчетата тялото на момичето е изключително важно, при вас как е :) заглеждате ли се или изобщо не ви прави впечатление.

Тук трябва да отговорят момичетата като цяло ,но само ще добавя ,че повечето от момичетата ,с които съм бил са ми казвали за тялото ми и по мои впечатления много харесват това ,някой да има красиво тяло и да се поддържа добре ;) както тялото така и визията като цяло - дрехи коса и т.н

Така е бате, нормално да ти се кефи - нали ходи с теб. И шишкав да си и клиощав да си гаджето ти ше ти каже, че си готян, за тва търся по обективно мнение ;) сещаш се

bebe_zaiche
03-03-2008, 18:15
Еее.. не е ли по-добре да не е 60 кг, а да си е по-едричък, но релефен (с плочки млочки...) Все пак да се вижда, че е здравичък не само като е гол.... :]
Пак казвам. Интересуват ме само женски мнения. Иначе аверите кочове са на мнение - колкото повече, толкова повече....
Аз ги харесвам якички :) Моята мъжка половинка се занимава сериозно с бодибилдинг вече няколко години и мога само да се възхищавам на постиженията му. Ходи 5 дена в седмицата на фитнес, на всяка половин година зоби и се поддържа. Най-вероятно ще работим заедно за да спре зобта след 2-3 години, но засега той е преценил, че така е добре. Пък и ненапразно използва връзките си за да си осигури по-качествена зоб :) Та, и аз съм на това мнение.. Колкото повече толкова по-добре! :)

EnriqueIglesias
03-04-2008, 16:40
spored men nai-dobroto mujko tqlo e ot tipa na Channing Tatum i Enrique Iglesias i se stremq kym takowa

EnriqueIglesias
03-04-2008, 16:42
Еее.. не е ли по-добре да не е 60 кг, а да си е по-едричък, но релефен (с плочки млочки...) Все пак да се вижда, че е здравичък не само като е гол.... :]
Пак казвам. Интересуват ме само женски мнения. Иначе аверите кочове са на мнение - колкото повече, толкова повече....
Аз ги харесвам якички :) Моята мъжка половинка се занимава сериозно с бодибилдинг вече няколко години и мога само да се възхищавам на постиженията му. Ходи 5 дена в седмицата на фитнес, на всяка половин година зоби и се поддържа. Най-вероятно ще работим заедно за да спре зобта след 2-3 години, но засега той е преценил, че така е добре. Пък и ненапразно използва връзките си за да си осигури по-качествена зоб :) Та, и аз съм на това мнение.. Колкото повече толкова по-добре! :)
hm,na kolko si?11?twoqta detska naiwnost q imah kagato bqh na 7

erotix
03-04-2008, 17:26
ц ц толко ви разбира главата..и кво като е зимал някой химия?? Разликата е никаква само дето по бързо е станал як ;) стига да знае как да взима химята!!! Не говорете глупости! Аз лично не взимам,но тея неща са ми пределно ясни...просто пояснявам,че химята не е толкова зле!

Hilary_
03-04-2008, 17:46
ми като първо оглеждане не е нужно да е с ебаси якото тяло...но не и някъв миризлив...но за мен е много по важно всичко останало... :wink:

mi6ito2
03-04-2008, 21:24
Интересно ми е дали ви прави впечатление (говоря за момичетата) ако видите здравичко момче, релефно и т.н.. В смисъл за момчетата тялото на момичето е изключително важно, при вас как е :) заглеждате ли се или изобщо не ви прави впечатление.

Тук трябва да отговорят момичетата като цяло ,но само ще добавя ,че повечето от момичетата ,с които съм бил са ми казвали за тялото ми и по мои впечатления много харесват това ,някой да има красиво тяло и да се поддържа добре ;) както тялото така и визията като цяло - дрехи коса и т.н

Така е външния вид има значение ама и не само.Ако е някъв тъп ръб дето 1 дума не може да каже ако ще и мистър свят да е красив с хубаво тяло...няма да ми направи впечетление!

tenaglia
03-04-2008, 21:42
ave ei momicheta vie kak si mislite che za godina,godina i polovina ot ruka 30 pravi ruka 50 ? q ne se izlagaite ...malko hora haresvat takiva myje...a dori i edin muj da e qk, tova ne go pravi poveche ot drugite ;~ i v abs. nishto ne gi prevuzhojda osven v kilogrami
nedeite jiveite s zabludata che da hodite s 150 kilogramovo tele e hubavo:>
az kato legna varhu moqta priatelka ( az teja 74 kg, a tq 48) i tq edvam disha....predstavqm si kakvo e da legne dva puti po tejyk muj varhu neq .......

Alice Fox
03-04-2008, 21:57
Интересно ми е дали ви прави впечатление (говоря за момичетата) ако видите здравичко момче, релефно и т.н.. В смисъл за момчетата тялото на момичето е изключително важно, при вас как е :) заглеждате ли се или изобщо не ви прави впечатление.

Заглеждам ги...пък какво им мисля.. :oops: :wink: :evil:

ubuntu
03-05-2008, 14:21
абе аз като видя момче което се е трудило за 1 красиво тяло ми иде да отида да му стисна ръката.....


НАЙ ТЪПОТО Е,че много от ТЕЗИ тела са издувки от химии,а този БЪРЗ начин за натрупване и оформяне на мусколи не ми се нрави...

Имаш право от 3-4 години блъскам като говедо ... и е вярно че с 98% постигат външността си с химия . . аз съм от малките 2%
Но въпреки тва мога да се похваля с по добри резултати от някои които са на прахчета и хапчета .. :-P
А и мен не ме кефи много релефно тяло ... само загатнат релеф и повече големи мускули.... и горе долу съм го постигнал :-P

bebe_zaiche
03-05-2008, 18:10
Еее.. не е ли по-добре да не е 60 кг, а да си е по-едричък, но релефен (с плочки млочки...) Все пак да се вижда, че е здравичък не само като е гол.... :]
Пак казвам. Интересуват ме само женски мнения. Иначе аверите кочове са на мнение - колкото повече, толкова повече....
Аз ги харесвам якички :) Моята мъжка половинка се занимава сериозно с бодибилдинг вече няколко години и мога само да се възхищавам на постиженията му. Ходи 5 дена в седмицата на фитнес, на всяка половин година зоби и се поддържа. Най-вероятно ще работим заедно за да спре зобта след 2-3 години, но засега той е преценил, че така е добре. Пък и ненапразно използва връзките си за да си осигури по-качествена зоб :) Та, и аз съм на това мнение.. Колкото повече толкова по-добре! :)
hm,na kolko si?11?twoqta detska naiwnost q imah kagato bqh na 7
На 18 съм. А ти на колко си ми е много любопитно, не че има значение де.

П.П. Qkcho, знаеш ли я е почнал тая пропаганда, че назобените мъже са тъпи и грозни? Слабите педерастчета дето не им стига кураж, воля и пари да направят нещо от себе си.

Lorelei
03-05-2008, 18:16
Xa-xa.I kakvo shtom si slab si pederas...,che plius tova i beden... :? :lol: :lol: :lol: Logikata ti kyrti,qzyk che si na 18.

bebe_zaiche
03-05-2008, 18:24
Xa-xa.I kakvo shtom si slab si gey...,che plius tova i beden... :? :lol: :lol: :lol: Logikata ti kyrti,qzyk che si na 18.
Манаф лайната от дебелото ти черво с кyр да кърти.
П.П. Не се излагай, прочети го още 5 пъти, поискай жокер от публиката и зацепи най-сетне какво исках да кажа с горния пост.

MakeMeLaugh
03-05-2008, 18:24
Оу.. удър под кръста.
Истината боли ;)

Jaj Z - Blue Magic ЙееаЪъа

olive_oil
03-05-2008, 18:34
:-) :-) :-) :-) само това за момчетата с мускули

bebe_zaiche
03-05-2008, 18:38
Оу.. удър под кръста.
Истината боли ;)

Jaj Z - Blue Magic ЙееаЪъа
Кво да я правя, бахти.
П.П. MD Beddah + DJ Darkstep - Просто прасе :)

Lorelei
03-05-2008, 18:38
Xa-xa.I kakvo shtom si slab si gey...,che plius tova i beden... :? :lol: :lol: :lol: Logikata ti kyrti,qzyk che si na 18.
Манаф лайната от дебелото ти черво с кyр да кърти.
П.П. Не се излагай, прочети го още 5 пъти, поискай жокер от публиката и зацепи най-сетне какво исках да кажа с горния пост.

Kakvoto si iskala da go kajesh ne si uspqla kato gledam.
P.S.Osven prostashtina i to dosta silno izrazena ne vijdam kakvo drugo pokazvash.Momiche da se izrazqva po tozi nachin pokazva edinstveno selqniqta i loshoto si vyzpitanie. :?

bebe_zaiche
03-05-2008, 18:43
Xa-xa.I kakvo shtom si slab si gey...,che plius tova i beden... :? :lol: :lol: :lol: Logikata ti kyrti,qzyk che si na 18.
Манаф лайната от дебелото ти черво с кyр да кърти.
П.П. Не се излагай, прочети го още 5 пъти, поискай жокер от публиката и зацепи най-сетне какво исках да кажа с горния пост.

Kakvoto si iskala da go kajesh ne si uspqla kato gledam.
P.S.Osven prostashtina i to dosta silno izrazena ne vijdam kakvo drugo pokazvash.Momiche da se izrazqva po tozi nachin pokazva edinstveno selqniqta i loshoto si vyzpitanie. :?
Да се разплачеш дано като си погледнеш диагнозата от гинеколога.

st1ka
03-05-2008, 18:57
Е,няма да е лошо от време на време да посещава фитнеса,но да не прекалява,не харесвам мъже тип Киро Скалата и прочие...

sLaDkA_GrEsHkA
03-05-2008, 19:25
moito mom4e e malko shisho... :P ama kato vidish neshto hubavo ne moje da ne poglednesh nali ? taka che sm na principa o4i pulni ruce prazni :-D

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 19:32
Надявам се това лято да направя много мускули и да вляза най-после във форма.
А това, че момичетата искали от нас да можем поне една дума на кръст да кажем.
Ами да, но се плашат от твърде умни момчета.
Май обичат да им говорим колко са красиви, абе главно за тях.
Щото аз по едно време бях станал дървен философ и на момичетата им ставаше досадно.
Не обичате тъпи ръбове, но и дървените философи ви оттегчават, прав ли съм?

bebe_zaiche
03-05-2008, 19:35
Надявам се това лято да направя много мускули и да вляза най-после във форма.
То не става с надяване, а с воля и тренировки. Успех все пак :)

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 19:37
А това, че момичетата искали от нас да можем поне една дума на кръст да кажем.
Ами да, но се плашат от твърде умни момчета.
Май обичат да им говорим колко са красиви, абе главно за тях.
Щото аз по едно време бях станал дървен философ и на момичетата им ставаше досадно.
Не обичате тъпи ръбове, но и дървените философи ви оттегчават, прав ли съм?

bebe_zaiche
03-05-2008, 19:39
А това, че момичетата искали от нас да можем поне една дума на кръст да кажем.
Ами да, но се плашат от твърде умни момчета.
Май обичат да им говорим колко са красиви, абе главно за тях.
Щото аз по едно време бях станал дървен философ и на момичетата им ставаше досадно.
Не обичате тъпи ръбове, но и дървените философи ви оттегчават, прав ли съм?
Оф, ай ай, кофти късмет си имал - попадал си на кофти пyтки. Сигурна съм, че има пределно много момичета, които да се тюхкат че няма момчета като тебе. :)

Lorelei
03-05-2008, 19:40
Надявам се това лято да направя много мускули и да вляза най-после във форма.
А това, че момичетата искали от нас да можем поне една дума на кръст да кажем.
Ами да, но се плашат от твърде умни момчета.
Май обичат да им говорим колко са красиви, абе главно за тях.
Щото аз по едно време бях станал дървен философ и на момичетата им ставаше досадно.
Не обичате тъпи ръбове, но и дървените философи ви оттегчават, прав ли съм?

E normalno e da ne iskam kato sednem na kafe da si vodish dvuchasov monolg,zashtoto az ne moga da vzema dumata.Ot druga strana spored men greshish misleiki,che momichetata se plashat ot umni momcheta.Kolkoto po-obshiren spektyr ot interesi i znaniq ima edin chovek,tolkova po-lesno bi vleznal v razgovor s nqkogo,zashtoto e po-golqma veroqtnostta da namerqt obshti temi za razgovor.

MishitoOo
03-05-2008, 19:47
нямам нищо против под хубавите тела ... :grin: :grin: :grin:
ама не обичам много мускулести да са си просто стегнати , за мен е най важно личицетоооо :lol: :lol: :lol: :lol:

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 19:55
Надявам се това лято да направя много мускули и да вляза най-после във форма.
А това, че момичетата искали от нас да можем поне една дума на кръст да кажем.
Ами да, но се плашат от твърде умни момчета.
Май обичат да им говорим колко са красиви, абе главно за тях.
Щото аз по едно време бях станал дървен философ и на момичетата им ставаше досадно.
Не обичате тъпи ръбове, но и дървените философи ви оттегчават, прав ли съм?

E normalno e da ne iskam kato sednem na kafe da si vodish dvuchasov monolg,zashtoto az ne moga da vzema dumata.Ot druga strana spored men greshish misleiki,che momichetata se plashat ot umni momcheta.Kolkoto po-obshiren spektyr ot interesi i znaniq ima edin chovek,tolkova po-lesno bi vleznal v razgovor s nqkogo,zashtoto e po-golqma veroqtnostta da namerqt obshti temi za razgovor.
Ами по моето скромно мнение повечето момичета обичате комплименти, и да ви се говори много за вас. Някак си ви се вдига самолюбието и то е нормално. Освен това не обичате само празните приказки, а искате и действия. :-D И освен действията ако е готин и се облича готино и има мускули е чудесно допълнение. Знам ви какво искате, ще се опитвам да го давам.
А по темите за разговор - аз като й изброих всички албуми, които харесвам и тя за малко да заспи.
А ако й бях направил комплимент щеше да е по-добре.
Комплиментите ви разтапят отвътре, не се правете.

Lorelei
03-05-2008, 20:36
Надявам се това лято да направя много мускули и да вляза най-после във форма.
А това, че момичетата искали от нас да можем поне една дума на кръст да кажем.
Ами да, но се плашат от твърде умни момчета.
Май обичат да им говорим колко са красиви, абе главно за тях.
Щото аз по едно време бях станал дървен философ и на момичетата им ставаше досадно.
Не обичате тъпи ръбове, но и дървените философи ви оттегчават, прав ли съм?

E normalno e da ne iskam kato sednem na kafe da si vodish dvuchasov monolg,zashtoto az ne moga da vzema dumata.Ot druga strana spored men greshish misleiki,che momichetata se plashat ot umni momcheta.Kolkoto po-obshiren spektyr ot interesi i znaniq ima edin chovek,tolkova po-lesno bi vleznal v razgovor s nqkogo,zashtoto e po-golqma veroqtnostta da namerqt obshti temi za razgovor.
Ами по моето скромно мнение повечето момичета обичате комплименти, и да ви се говори много за вас. Някак си ви се вдига самолюбието и то е нормално. Освен това не обичате само празните приказки, а искате и действия. :-D И освен действията ако е готин и се облича готино и има мускули е чудесно допълнение. Знам ви какво искате, ще се опитвам да го давам.
А по темите за разговор - аз като й изброих всички албуми, които харесвам и тя за малко да заспи.
А ако й бях направил комплимент щеше да е по-добре.
Комплиментите ви разтапят отвътре, не се правете.

Ne otricham! :oops:

Polinna
03-09-2008, 18:23
До някъде прави ама не е много важно какво му е тялото. Естествено ако ми се цопне някои 200 кила много ясно, че ще ми направи малко лошо впечатление ( за тяло говоря ), но ако става въпрос за интимен приятел.. трябва да се подбирааааа :grin:

mainata90
03-09-2008, 20:18
Надявам се това лято да направя много мускули

Батка, мускули се правят зимата . Лятото най-много да ги оформиш.

mainata90
03-09-2008, 20:31
spored men nai-dobroto mujko tqlo e ot tipa na Channing Tatum i Enrique Iglesias i se stremq kym takowa

Енрике има смешно тяло :? . Само релеф без много маса е нищо. И гледам тука всички пишете не харесвате големи щот зимат химия и кат спрат да дигат ше увиснат. Ами представете си човек може да не взима химия и пак да дига за много маса и девиза да му е "колкото повече, толкова повече" Поне аз съм против химията щото тва няма да е моето тяло, а някакво изкуствено "създадено" . И един ден ако се харесам ще съм горд със себе си щото ще знам че съм постигнал тези резултати сам без всякакви химии. И човек може да не взима стероиди, а пак да има амбиции да е "голям" или да го е постигнал вече, така че стига сте говорели наизуст че напомпаните са химици... повечето може да са такива, но не всички .

teenage_drama_queen
03-09-2008, 20:37
обожавам релефни тела =D> :smt007 \:D/

JuStBehAppyy
03-09-2008, 20:40
Ок с риск да се повторя с някое от предишните мнения ( тъй като не изчетох всички страници, а направо кипнах и рекох да пиша ).
Абе момичета истинския мъж за Вас в много от случайте значи някой, който на снимки е пълен кокал но се напъва и му излизат "мускули", аз лично не съм някаква спортна натура ами сам едричак, не дебел но просто едар 1.85 83кг, личното ми мнение е, че е нормално да Ви кефят НАПОМПАНИ МОМЧЕТА но това не прави повечето МОМЧЕТА - МЪЖЕ, мъж ще стане като се държиш като зрял човек, не като лиглио който се конти повече от путка, прави гейска прическа, на снимки си показва жалката малка ръка( ох колко съм нацепен ), идеалните гърдички( които стяга с 300 зора да излглеждат на момента "ефектни).
Това, което трябва да Ви привлича е нормално и да е тялото но реално погледнато искам да ВИ попитам, бихте ли отрязали някое момче примерно защото не е позиор и не е някаква спортна натура?

teenage_drama_queen
03-09-2008, 20:44
искам да ВИ попитам, бихте ли отрязали някое момче примерно защото не е позиор и не е някаква спортна натура?

нем


никой не говори за позьори, аз лично харесвам едри момчета с оформени тела това е

marrybella
03-09-2008, 21:14
mdam i az haresvam qki mom4enca... ama kat sa zamislq si4kite mi gajeta sa bili hilavi ... ami az se zaglejdam v leceto i kosata.. kolkoto i povyrhnostno da zvu4i :P

JuStBehAppyy
03-09-2008, 21:17
mdam i az haresvam qki mom4enca... ama kat sa zamislq si4kite mi gajeta sa bili hilavi ... ami az se zaglejdam v leceto i kosata.. kolkoto i povyrhnostno da zvu4i :P

лЕцето и косата а :) И какво имаш в предвид? Лицето - голям нос/едри джуки/пъпки косата - гелосана :) ?

mainata90
03-10-2008, 13:14
Хората питат дали харесват момчета с мусколи ,а не дали могат да се бият.

macka123
03-10-2008, 13:33
Винаги КРАСИВОТО е по красиво от ГРОЗНОТО !!!

tralalala
03-10-2008, 13:40
обичам мъйе със силни ръце, стегнати дупета и крака да са високи и ако мойе да имат коремче :grin:

GameFace
03-10-2008, 14:04
Ами явно за момичетата мусколите са признак за сила, знам ли....
Един случаи.. Аз мусколи нямам и тялото не ми е стегнато, много зле, само тренирам street fight, което не оформя мускулите в никакъв случай! 3 момчета със завидни мусколи и хубави тела ме спряха със думите: "Ти си гледал приятелката ми, искаш ли да ти разбия главата?"
Отстрани имаше момичета (10 тина), явно искаха да се изфукат ли незнам... Единия ми заби един и ми счупи носа... Станах и за 4 минути всичко беше по земята, на единия дори му счупих крака в капачката, кофти, но си го заслужиха...
Нямам мускули, ама си ми е добре, разбирате ли ме? :lol:

4 минути... Да не си тичал около тях и да им се е завило свят? Май доста са те узорили.... ;)

03-11-2008, 05:42
Надявам се това лято да направя много мускули и да вляза най-после във форма.
А това, че момичетата искали от нас да можем поне една дума на кръст да кажем.
Ами да, но се плашат от твърде умни момчета.
Май обичат да им говорим колко са красиви, абе главно за тях.
Щото аз по едно време бях станал дървен философ и на момичетата им ставаше досадно.
Не обичате тъпи ръбове, но и дървените философи ви оттегчават, прав ли съм?

E normalno e da ne iskam kato sednem na kafe da si vodish dvuchasov monolg,zashtoto az ne moga da vzema dumata.Ot druga strana spored men greshish misleiki,che momichetata se plashat ot umni momcheta.Kolkoto po-obshiren spektyr ot interesi i znaniq ima edin chovek,tolkova po-lesno bi vleznal v razgovor s nqkogo,zashtoto e po-golqma veroqtnostta da namerqt obshti temi za razgovor.
Точно, че сте смешни и се плашите много-много, някой като ви превъзхожда много умствено :)
Пък свастиката, си е изпипан файтър. Аре един спаринг? :р

eblio
03-11-2008, 10:56
Голяма излагация, ей ;)

bunit0
03-11-2008, 12:45
a vi kaja tez s hybavite tela sa KURVAR4ETE :D :D :D i tursqt momi4etat da gi naebut za vednuj :( :o :( puk ako ne stane s ebaneto pone da my duha da my naprai kefa i dotam sa posle hi4 neq tursqt osven na tez ne6ta ni6ty dr :lol: :lol:

marina star
03-11-2008, 12:49
est 4e mi haresva,obojavam 6irokite majki gradni ko6ovei gardi

Karamel4e_to
03-11-2008, 12:50
emmiiii da si priznaq az se zaglejdam za men tqloto sashto e vajen faktor da haresvam 1 momche predpochitam s po stegnatki telca i po dobre oformeni :oops:

daywacker
03-11-2008, 13:59
Opredeleno pravi vpechetlenie kak izglejda,vse pak ako e debel i razvlechen kakvo she ima da me privlicha v nego ?!?!?
Priqtelq mi e sportna natura hodi na fitness i se podurja, na pie ne pushi...Napravo mi e kef kato si sloji neshto ,koeto da podchertava tqloto mu i suotvetno me kara da se vyzbujdam ot tova ,koeto vijdam :oops: :oops: :oops:

abe a kak taka razvle4en :)

FunnYboY
03-11-2008, 17:01
Надявам се това лято да направя много мускули

Батка, мускули се правят зимата . Лятото най-много да ги оформиш.


Прав си !



a vi kaja tez s hybavite tela sa KURVAR4ETE Very Happy Very Happy Very Happy i tursqt momi4etat da gi naebut za vednuj Sad Surprised Sad puk ako ne stane s ebaneto pone da my duha da my naprai kefa i dotam sa posle hi4 neq tursqt osven na tez ne6ta ni6ty dr Laughing Laughing


No comment :razz: :x :x :x

lwsu
03-11-2008, 18:20
мене фитнеса ми помага да разпускам напрежението, след това по лесно уча и също така съм по здрав и жизнен, а мускулите и стегнатото тяло са страничен ефект, доброкачествен разбира се ;)

princesa_viki
03-11-2008, 18:32
Ако е хубав като цяло(не само тяло) се заглеждам,да :)

korabokroshenec
03-11-2008, 19:54
Ами явно за момичетата мусколите са признак за сила, знам ли....
Един случаи.. Аз мусколи нямам и тялото не ми е стегнато, много зле, само тренирам street fight, което не оформя мускулите в никакъв случай! 3 момчета със завидни мусколи и хубави тела ме спряха със думите: "Ти си гледал приятелката ми, искаш ли да ти разбия главата?"
Отстрани имаше момичета (10 тина), явно искаха да се изфукат ли незнам... Единия ми заби един и ми счупи носа... Станах и за 4 минути всичко беше по земята, на единия дори му счупих крака в капачката, кофти, но си го заслужиха...
Нямам мускули, ама си ми е добре, разбирате ли ме? :lol:ихааа...я го направи като комикс по яко ще стане :D

abble
03-12-2008, 11:48
от тук про4етенето ясно личи че има хора,които о6те си мислят 6том е здрав и оформен или е тъп или се помпа с химии,е да ама не.аз не разбирам с какво едното пре4и на другото ?!Ако 4овек си разпределя времето добре 6те може да съ4етва и двете добре!

amatorium
03-12-2008, 12:10
Haide stigga ste razmivali temata s hvalbi i zaqjdaniq. Tuk pitat momichetata dali haresvat aki momcheta, a ne koi koi mojel da nabie i t.n.

P.S. Spor nqma che nqma golqma zavisimost mejdu relefa i tova kolko si silen i kak se biesh. O:)

GameFace
03-12-2008, 13:48
Ами явно за момичетата мусколите са признак за сила, знам ли....
Един случаи.. Аз мусколи нямам и тялото не ми е стегнато, много зле, само тренирам street fight, което не оформя мускулите в никакъв случай! 3 момчета със завидни мусколи и хубави тела ме спряха със думите: "Ти си гледал приятелката ми, искаш ли да ти разбия главата?"
Отстрани имаше момичета (10 тина), явно искаха да се изфукат ли незнам... Единия ми заби един и ми счупи носа... Станах и за 4 минути всичко беше по земята, на единия дори му счупих крака в капачката, кофти, но си го заслужиха...
Нямам мускули, ама си ми е добре, разбирате ли ме? :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

голЕм си, бе мускОл

и аз едно време тренирах street fight на супер нинтендото, ама аз тренирах 2 алфа... :lol: :lol: :lol:


Ебавай се ама са SWASTICA е набарал 2-3 "How To"-та и ше те намери. ;)

bishop
03-12-2008, 21:08
Razbira se,che se zaglejdam i razbira se,che mi pravi vpechatlenie.V povecheto sluchai obache to e otricatelno.Kato vsqko sebeuvajavshto se momiche iskam momcheto do men da izglejda dobre,da e dobre poddyrjan i t.n.,no tova opredeleno ne znachi,che trqbva da go delq sys zalata ili da mu se molq da mi otdeli 10 minuti sled kozmetichkata.Nqma da stane.Nqmam nishto protiv fitnesa,namiram go za dobyr nachin za poddyrjane na forma,stiga to viseneto v zalata da byde samo trenirovka,a ne obsyjdane i samonavivane za nai-novite hapove za naduvane!Chestno kazano predpochitam priqtelqt mi vmesto da si gubi po 3 chasa na den v zalata,da gi prekarva v chetene na knigi ili v neshto obogatqvashto kulturata i poznaniqta mu,za da moje da izpykne ne s "edni gyrdi napred",ami s intelekt i bogata obshta kultura.

евала момиче! нататък постове много не четох, защото ми стана ясно какъв ще е масовият отговор(ясно е че надувките са на мода, дори тези които не са мн наясно какво точно пият и какви странични ефекти има това върху нервната, имунната и кръвоносната им система), но ти заради това си изказване заслужаваш оскар ли, нобелова награда ли, нз какво.
бтв. в тази тем стана ясно че наистина момичетата се заглеждат по телата момчетата около 2-3 пъти повече от обратното... бях го чел някъде, но не го вярвах... досега

WhiteOneBG
03-12-2008, 21:37
Хех малка вметка . тъй като в този форум пишат главно момичета на по 14-15-16
Има 2 типа момчета
60-70 кг ( макс даже е много ) релефни и т.н. , няма лошо тва се постига и със спорт , даже и фитнес не тряя
2рия вид да здравите мъжаги -90%та от тея мульовци си правят мускулите с протеини анаболи и т.н. ( бтв 1 момче на 16 е починала от инфарт от анаболи ... във някъв весник го имаше)
За да се направи хубаво и здраво тяло нон стоп трябва да се гради и чисти нон стоп с години , но тогава повярвайте ми , наистина даденият човек ще има страшна мускулатура
Иначе да разбирам ви момиченцата , искате да ходи с някой който не може да върже 5 думи в смислено изречение , да пише БАлгария ... и т.н. .
Лично според мене 1 хубаво момче , добре изглеждащо с интелект е по добър вариант от колкото мускулестият Улигофрен :)

eblio
03-12-2008, 21:45
Хех малка вметка . тъй като в този форум пишат главно момичета на по 14-15-16
Има 2 типа момчета
60-70 кг ( макс даже е много ) релефни и т.н. , няма лошо тва се постига и със спорт , даже и фитнес не тряя
2рия вид да здравите мъжаги -90%та от тея мульовци си правят мускулите с протеини анаболи и т.н. ( бтв 1 момче на 16 е починала от инфарт от анаболи ... във някъв весник го имаше)
За да се направи хубаво и здраво тяло нон стоп трябва да се гради и чисти нон стоп с години , но тогава повярвайте ми , наистина даденият човек ще има страшна мускулатура
Иначе да разбирам ви момиченцата , искате да ходи с някой който не може да върже 5 думи в смислено изречение , да пише БАлгария ... и т.н. .
Лично според мене 1 хубаво момче , добре изглеждащо с интелект е по добър вариант от колкото мускулестият Улигофрен :)

Тук да вметна нещо, ако има момчета които се насочват към анаболи и всякакви химични съставки с цел да се "напомпат". Много по-здравословно и качествено е да се спортува нещо което развива и най-вече остава задълго, като например плуването, и в същото време в бъдеще с по-малко усилия се постига по-бърз ефект.

WhiteOneBG
03-12-2008, 21:48
Да точно щях да си едитна поста
Плуване ... ако искаш наистина красиво тяло , бойно изкуство ( източно ) ако искаш хармония , ако искаш да си як с големи рамене зала и бокс 2-3 годинки без да се друсаш и ставаш машина пък и можеш да се защитаваш се пак :)

eblio
03-12-2008, 21:50
Да точно щях да си едитна поста
Плуване ... ако искаш наистина красиво тяло , бойно изкуство ( източно ) ако искаш хармония , ако искаш да си як с големи рамене зала и бокс 2-3 годинки без да се друсаш и ставаш машина пък и можеш да се защитаваш се пак :)

Да, това е най-големият плюс на плуването - развива цялото тяло и го оформя много добре ;)

Seducti0n
03-13-2008, 08:04
Разбира се, че ми правят впечатление хубави, оформени тела, мускули,ммм... :grin: Не говоря за някакви културисти, а просто за телосложение, което има с какво да ти грабне окото. :)

buxbull
03-13-2008, 08:15
no pain no gain

FunnYboY
03-13-2008, 08:29
http://news.bbc.co.uk/media/images/38274000/jpg/_38274961_mariusafp200.jpg




http://farm3.static.flickr.com/2360/2128580455_7a5b97006f.jpg





:D :D :D :D :D :D

princesa_viki
03-13-2008, 17:04
http://news.bbc.co.uk/media/images/38274000/jpg/_38274961_mariusafp200.jpg




http://farm3.static.flickr.com/2360/2128580455_7a5b97006f.jpg





:D :D :D :D :D :D
Това за мен лично е гнусно :?

LiLGrizzly
03-13-2008, 17:35
sporede men ne

bebe_zaiche
03-13-2008, 17:39
a vi kaja tez s hybavite tela sa KURVAR4ETE :D :D :D i tursqt momi4etat da gi naebut za vednuj :( :o :( puk ako ne stane s ebaneto pone da my duha da my naprai kefa i dotam sa posle hi4 neq tursqt osven na tez ne6ta ni6ty dr :lol: :lol:
Верно ли ве? А защо моя мъж като се зоби като говедо и представлява огромна мускулеста буца, вече 1 година сме заедно и скоро започваме на семейни начала?

П.П. Аре ве, хора, то че всеки има предразсъдъци - има ги.. Ама вие счупихте всякакви рекорди..

bebe_zaiche
03-13-2008, 17:45
http://news.bbc.co.uk/media/images/38274000/jpg/_38274961_mariusafp200.jpg




http://farm3.static.flickr.com/2360/2128580455_7a5b97006f.jpg





:D :D :D :D :D :D
Това за мен лично е гнусно :?

ТИ ЛУДА ЛИ СИ?!?!?!?

ТОВА Е ВЕЛИКИЯ МАРИУШ ПУДЖАНОВСКИ! ТОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ! :)

FunnYboY
03-14-2008, 08:14
ТИ ЛУДА ЛИ СИ?!?!?!?

ТОВА Е ВЕЛИКИЯ МАРИУШ ПУДЖАНОВСКИ! ТОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ! :)


Много здраво копеле е 8) ...

и все пак не всеки отлепя 400кг от земята :grin: :lol:

Xtuning
03-14-2008, 12:27
На аватара ми ..тялото ми се вижда . До се сега е нямало момиче което да не му се е кефило :D :D

gafinka
03-14-2008, 12:31
ami vse pak vseki s predpo4itaniqta si

Yoyoyoyoyo
03-14-2008, 12:34
Да,прави ми :)

ReNiTy_VArna
03-14-2008, 12:36
Определено и категорично тялото и външният яид на момчето са поти от същото значение за нас момичетата както за момчетата нашето.Добре е да се спортува и да не се ядат само мазнотии,които са повод за много грозни гледки. Така че момчета грижете се за себе си и ни карайте да си мислим как изглеждате без дрешки... :D
MAIK88 доста стабилно телце-браво за хубавите варненци(и варненки ,и аз влизам в числото ) хаххахххаххаха

LiveFlower
03-14-2008, 16:04
pove4eto s krasivi tela sa izklu4itelno naduti,taka 4e......... :?

momchence_89
03-14-2008, 17:19
А с яко коремни преси ли обича те или с коремнче и леко да има коремни но да не си личи толкова мн но като се пипне да тжардо като стена когато е стиснало момчето :)

BrU7Al
03-14-2008, 17:57
Ami ... otnosno tova 4e ima mn naduti "himici" ima gi,no vseki si izbira sam za sebe si..Az li4no ne vzimam nikakva himiq i ne smqtam da vzimam.Na 15 godini sam i nz to4no kakvo tqlo da pravq (masa,relef) za da se haresam na edno momi4e.Hodq na fitnes ot 1 godina i sam dovolen ot tova koeto sam postignal,no vinagi moje i pove4e :D imam i pick ako se interisuvate.... :D

sexita
03-14-2008, 18:06
Естествено,че ми прави впечатение и аз лично доста се заглеждам,нооо...ако в лицето е като маймуна,много ясно,че ще го "отпиша" автоматично :-D

unleashed
03-14-2008, 19:08
Аз съм момче,и мисла че момичетата доста като си подбират момчета гледат много тялото.От приятелките ми с които досега съм бил,излиза че най много момичетата харесват момчета с плочки.И според мен е така,но пък за сметка на това,плочки най-трудно се правят

mainata90
03-14-2008, 19:18
На аватара ми ..тялото ми се вижда . До се сега е нямало момиче което да не му се е кефило :D :D

На теб пък на какво са се кефили :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bolt_f
03-14-2008, 19:42
Razbira se,che se zaglejdam i razbira se,che mi pravi vpechatlenie.V povecheto sluchai obache to e otricatelno.Kato vsqko sebeuvajavshto se momiche iskam momcheto do men da izglejda dobre,da e dobre poddyrjan i t.n.,no tova opredeleno ne znachi,che trqbva da go delq sys zalata ili da mu se molq da mi otdeli 10 minuti sled kozmetichkata.Nqma da stane.Nqmam nishto protiv fitnesa,namiram go za dobyr nachin za poddyrjane na forma,stiga to viseneto v zalata da byde samo trenirovka,a ne obsyjdane i samonavivane za nai-novite hapove za naduvane!Chestno kazano predpochitam priqtelqt mi vmesto da si gubi po 3 chasa na den v zalata,da gi prekarva v chetene na knigi ili v neshto obogatqvashto kulturata i poznaniqta mu,za da moje da izpykne ne s "edni gyrdi napred",ami s intelekt i bogata obshta kultura. za pryv pyt da se syglasq s teb ;)

DeadpooL
03-14-2008, 19:58
Аз винаги съм се тъпчел с каквото ми се иска и ям като прасе.Не ходя на фитнес а тялото ми е нормално.Тоест стегнато с нормално оформени мусколи.Не пуша Не пия Паркура и Фрииръна са най-добрите спортове. 8-) 8)

ReNiTy_VArna
03-15-2008, 08:16
Абе в лице не става ли-ао ще тялото му да е като от списание-Бягайййййййййй !Пък за това дето с хубавите тела били надути не е така то си е до човека ,аз знам много с отвратителни тела дето са си надути... :?

mihichkaaa
03-15-2008, 09:02
Ооо да !!!Обожавам момчта с поддържани тела :-) :-) :-) :grin: :-P
+1111111111111111111

Water_lili
03-15-2008, 10:06
аз лично не харесвам тези момчета които се стараят да изглеждат като четрикрилен гардероб :? особено когато и с просто око се вижда че всичко е постигнато с химия...дори нямам велание да опознавам такива момчета и честно казано с повечето които сам имала честа да разговарям винаги са били някви кухи :? за мен лично повечето са комплексари...смятам ,че няма нищо по хубаво от едно нормално развито тяло без полепнали блузки 8)

JuStBehAppyy
03-15-2008, 10:11
Zamislqli li ste se 4e pove4eto koito hodqt na fitnes mnogo vreme nqmat polza ot tova, az li4no ne hodq na fitnes no poznavam mnogo hora koito "pompat" i moga da gi prebiq kato ku4eta, fitnesa ne te pravi po muj ili neshto, imash tqlo no kato znaesh prime4no 4e shte te opukat ne ti li stava typo? A ako nqkoi hodi na fitnes samo zaradi tova nqkoe momi4e da my hvurli oko e nai golemia zagubenqk.

qkChO
03-15-2008, 16:00
Zamislqli li ste se 4e pove4eto koito hodqt na fitnes mnogo vreme nqmat polza ot tova, az li4no ne hodq na fitnes no poznavam mnogo hora koito "pompat" i moga da gi prebiq kato ku4eta, fitnesa ne te pravi po muj ili neshto, imash tqlo no kato znaesh prime4no 4e shte te opukat ne ti li stava typo? A ako nqkoi hodi na fitnes samo zaradi tova nqkoe momi4e da my hvurli oko e nai golemia zagubenqk.

ХАхахахах тея па са ми най-тъпи. Кво злобееш бе?!? Щял да пребие...кво ще пребиеш бе. Ти знаеш ли, че повечето здрави типове никога не са се били? И знаеш ли що? Щото такива като теб се опърдяват на момента :)
Няма кво да злобеете бе... като искаш и ти тръгни на фитнес, ходи 2-3 години, стани голям и ше имаш правото да си гледаш лошо.
ПП. Надути били здравите момчета. Ами красивите момичета не са ли? Замислете се малко. Позиори били - ходили с потници, ами красивите момичета не ходят ли с къси полички ?
Най-лесно е да злобееш и да одумваш. Все 1 някой студент да се върне от бригада, да си купи кола и да почнеш да завиждаш. И що?! Момчето е бачкало като съдран да събере кеш, а ти си си драпал мъдите по кафенета. Същата е и логиката за фитнеса... 5 пъти в седмицата се потя и дигам като дивак, а ти през тва време ядеш пържени картофи спиш и пак си драпаш мъдите...

FunnYboY
03-15-2008, 17:47
ПП. Надути били здравите момчета. Ами красивите момичета не са ли? Замислете се малко. Позиори били - ходили с потници, ами красивите момичета не ходят ли с къси полички ?
Най-лесно е да злобееш и да одумваш. Все 1 някой студент да се върне от бригада, да си купи кола и да почнеш да завиждаш. И що?! Момчето е бачкало като съдран да събере кеш, а ти си си драпал мъдите по кафенета. Същата е и логиката за фитнеса... 5 пъти в седмицата се потя и дигам като дивак, а ти през тва време ядеш пържени картофи спиш и пак си драпаш мъдите...


Мноооо истина има в тоя пост 8)

Xtuning
03-15-2008, 22:12
На аватара ми ..тялото ми се вижда . До се сега е нямало момиче което да не му се е кефило :D :D

На теб пък на какво са се кефили :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

На тфа нещо , дето ти никога през живота си няма да имаш ! Мен поне не ме е срам да си сложа своя снимка за аватар .... Комплексарчета !

Sexapilna_kukla
03-15-2008, 22:38
Да, прави ми впечатление, когато видя мъж със здраво, поддържано тяло. Точно такъв тип мъже предпочитам, но все пак не е достатъчно да имаш само красиво тяло, а да притежаваш и много други неща... 8)

amatorium
03-15-2008, 23:43
ПП. Надути били здравите момчета. Ами красивите момичета не са ли? Замислете се малко. Позиори били - ходили с потници, ами красивите момичета не ходят ли с къси полички ?
Най-лесно е да злобееш и да одумваш. Все 1 някой студент да се върне от бригада, да си купи кола и да почнеш да завиждаш. И що?! Момчето е бачкало като съдран да събере кеш, а ти си си драпал мъдите по кафенета. Същата е и логиката за фитнеса... 5 пъти в седмицата се потя и дигам като дивак, а ти през тва време ядеш пържени картофи спиш и пак си драпаш мъдите...


Мноооо истина има в тоя пост 8)

Donqkude. I vse pak istinskite hora ne sa naduti. Naduvat se samo tiq, koito sa vuzduh pod nalqgane. 8)

jenity_bs
03-16-2008, 00:36
на мен определено ми прави впечатление...аз по принцип обожавам мускулести момчета... :P

jenity_bs
03-16-2008, 00:38
ПП. Надути били здравите момчета. Ами красивите момичета не са ли? Замислете се малко. Позиори били - ходили с потници, ами красивите момичета не ходят ли с къси полички ?
Най-лесно е да злобееш и да одумваш. Все 1 някой студент да се върне от бригада, да си купи кола и да почнеш да завиждаш. И що?! Момчето е бачкало като съдран да събере кеш, а ти си си драпал мъдите по кафенета. Същата е и логиката за фитнеса... 5 пъти в седмицата се потя и дигам като дивак, а ти през тва време ядеш пържени картофи спиш и пак си драпаш мъдите...


Мноооо истина има в тоя пост 8)

+1000

Xtuning
03-16-2008, 20:31
ПП. Надути били здравите момчета. Ами красивите момичета не са ли? Замислете се малко. Позиори били - ходили с потници, ами красивите момичета не ходят ли с къси полички ?
Най-лесно е да злобееш и да одумваш. Все 1 някой студент да се върне от бригада, да си купи кола и да почнеш да завиждаш. И що?! Момчето е бачкало като съдран да събере кеш, а ти си си драпал мъдите по кафенета. Същата е и логиката за фитнеса... 5 пъти в седмицата се потя и дигам като дивак, а ти през тва време ядеш пържени картофи спиш и пак си драпаш мъдите...


Мноооо истина има в тоя пост 8)




Братле тва го праят само комплексарчетата .... само те говорят "колко бил надут тоя " ; " колко тъпа е оная " ..... сичко тфа е завист ......
ИИИ половината коментари на момичета дето викат че не харесват момчета с мускули са момичета , които знаят че никога няма да имат такова момче ........ !!!!!!!!!!!!!!!!!

jenity_bs
03-16-2008, 22:17
ПП. Надути били здравите момчета. Ами красивите момичета не са ли? Замислете се малко. Позиори били - ходили с потници, ами красивите момичета не ходят ли с къси полички ?
Най-лесно е да злобееш и да одумваш. Все 1 някой студент да се върне от бригада, да си купи кола и да почнеш да завиждаш. И що?! Момчето е бачкало като съдран да събере кеш, а ти си си драпал мъдите по кафенета. Същата е и логиката за фитнеса... 5 пъти в седмицата се потя и дигам като дивак, а ти през тва време ядеш пържени картофи спиш и пак си драпаш мъдите...


Мноооо истина има в тоя пост 8)




Братле тва го праят само комплексарчетата .... само те говорят "колко бил надут тоя " ; " колко тъпа е оная " ..... сичко тфа е завист ......
ИИИ половината коментари на момичета дето викат че не харесват момчета с мускули са момичета , които знаят че никога няма да имат такова момче ........ !!!!!!!!!!!!!!!!!

аз знам че мога да имам такова и затова казвам че ги харесвам... :razz:

BlueFace
03-17-2008, 05:59
Интересно ми е дали ви прави впечатление (говоря за момичетата) ако видите здравичко момче, релефно и т.н.. В смисъл за момчетата тялото на момичето е изключително важно, при вас как е :) заглеждате ли се или изобщо не ви прави впечатление.
Естественно че се заглеждам ама това ми е само за да си плакна очите не искам да имам връзка с някакви путки!Гледам главно характера после външността която не е от особенно значение но е важна!

Canis_Dirus
03-17-2008, 08:49
SWASTICO, кога и къде да дойда за стрийт файт? Дай координати, моля. Гледам, яко глупости говориш и си нямаш и грам идея, че от фитнес до фитнес може да има голяма разлика. Що не идеш да обясняваш на Рос Енаме примерно как няма полза от фитнеса. Или на Стиив Максуел, дето такива програми прави с пудовки, дето да ти се още да живееш.

Даже иди питай в националния ни отбор по борба, що дигат толко много тяга да получиш отговор "Че да ги вадя като моркови" И ако дори малко си гледал как се бори армен назарян, ще ти стане ясно, че човека блъска яко тага и обръщане. Бер Асирати няма да ти давам за пример, щото съм сигурен, че не знаеш, за кого става въпрос.

Или те нищо не разбират? Избощо земи се скрии някъде и недей ръси и в тоя раздел глупости. Не правиш разлика между маса и фукционална маса. Даже, ако имаш мерак да е по-скоро мога да ти пратя един 95 кг. фитнес персонален треньор, дето от 4-5 години тренира БДД и самбо да те повъргаля из прахоляците.

П.П. Да не като дойда да ми изкараш mame 32 емулатора?

П.П.П. Следващия път, преди да започнеш да пишеш глупости хвърл един поглед на раздел "физическа подготовка" в даобг.ком.

amatorium
03-17-2008, 09:21
DaoBG e gotin sait i jalko, che ne sa go obnovqvali skoro. A inache poneje cheta dosta gluposti po temata veche. Purvo, vsichki normalni hora e normalno da haresvat krasivi tela. I momcheta i momicheta. A po otnoshenie na golemite plonderi s golqmo ego, ami, te sa sushtite kuhi leiki, kakvito sa qkite gadjeta s golqmo samochuvstvie. Ima golqma razlika v tova da izglejdash dobre i da se durjish blagorodno. Da ne zabravqme che edna igla e dostatuchna za pukaneto na balon. 8)

qkChO
03-17-2008, 12:20
SWASTICO, ти си пълен смешник. Не го казвам да те обидя,а просто, защото си адски смешен.

ПП. Ако си на 11 или по-малко си извинен за абсурдния ти и идиотски пост... Бате, не знам ако те центровам 4 пъти в кво състояние ще си. Ненене..няма да коментирам поста ти :)
то не е пост, то чудо...
ПП2. Призовавам всички да не говорят на изуст относно боди билдинга. Достатъчно много съм чел относно него и достатъчно дълго съм тренирал. Идеята на темата е съвсем друга ( за справка вижте 1вото мнение)
ПП3. Призовавам също тъпи кочове - дебели или клиощави да не си изливат злобата. Разбирам, че един шибан пост, в който изтъквате колко е глупаво и безсмислено да се тренира, само защото вие не тренирате, ви кара да се чувствате по-добре, НО НЕ ТОВА Е ИДЕЯТА

@@@@@CANIS_DIRUS -> МНОГО ДОБРЕ КАЗАНО!

CragHack
03-17-2008, 12:41
Видях снимките на SWASTICO - толкова е смешен, че чак тъжно ми става. И като прочета фантазиите му за 3-те якички момчета, които натръшкал за 4 минути ми става жално - горкото момче, трябва много да е комплексирано за да ни пробутва тука смешните си измишльотини. Сигурно са го били като малък и сега се опитва да се прави на супер-герой. А може просто филмите със Стивън Сегал и Джет Лий да му идват много.

SWASTICO - моят съвет към теб е: осъзнай се, успокой се. няма нужда да се правиш на супергерой - бъди нормален. Това не е нещо лошо.

mainata90
03-17-2008, 13:08
На аватара ми ..тялото ми се вижда . До се сега е нямало момиче което да не му се е кефило :D :D

На теб пък на какво са се кефили :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

На тфа нещо , дето ти никога през живота си няма да имаш ! Мен поне не ме е срам да си сложа своя снимка за аватар .... Комплексарчета !

Абе смешен , преди да почна тренировки бях по-добре от теб на тая снимка и според мен не е нищо особено, затва си супер смешен като се мислиш за нещо "ЯкО" . Никога няма да го имам тва тяло щот не го искам и отдавна сам го променил. Комплексара си ти щото знаеш, че нямаш нищо , но искаш да се представиш в друга светлина.

GameFace
03-17-2008, 16:02
Zamislqli li ste se 4e pove4eto koito hodqt na fitnes mnogo vreme nqmat polza ot tova, az li4no ne hodq na fitnes no poznavam mnogo hora koito "pompat" i moga da gi prebiq kato ku4eta, fitnesa ne te pravi po muj ili neshto, imash tqlo no kato znaesh prime4no 4e shte te opukat ne ti li stava typo? A ako nqkoi hodi na fitnes samo zaradi tova nqkoe momi4e da my hvurli oko e nai golemia zagubenqk.

ХАхахахах тея па са ми най-тъпи. Кво злобееш бе?!? Щял да пребие...кво ще пребиеш бе. Ти знаеш ли, че повечето здрави типове никога не са се били? И знаеш ли що? Щото такива като теб се опърдяват на момента :)
Няма кво да злобеете бе... като искаш и ти тръгни на фитнес, ходи 2-3 години, стани голям и ше имаш правото да си гледаш лошо.
ПП. Надути били здравите момчета. Ами красивите момичета не са ли? Замислете се малко. Позиори били - ходили с потници, ами красивите момичета не ходят ли с къси полички ?
Най-лесно е да злобееш и да одумваш. Все 1 някой студент да се върне от бригада, да си купи кола и да почнеш да завиждаш. И що?! Момчето е бачкало като съдран да събере кеш, а ти си си драпал мъдите по кафенета. Същата е и логиката за фитнеса... 5 пъти в седмицата се потя и дигам като дивак, а ти през тва време ядеш пържени картофи спиш и пак си драпаш мъдите...
Всъщност човека не злобее в никакъв случай, но ти си достатъчно "интересен" за да започнеш да доказваш обратното.
И естествено, че човека е абсолютно прав, от фитнес файда няма при това никаква. Много от трениралите по фитнесите умират на по 60 - 65 години... "СТРАННО" си казват учените.. Дали спорта не е вреден? Ами да вреден е, след многократни тренировки се засяга един от хормоните стимулиращи инервациите на тялото... След тези многократни тренировки вероятността от инфаркт се увеличава x4, ти си прави сметка колко полезен е фитнеса. Искам да те попитам според теб какво му е полезното на фитнеса, освен гъзаренето пред момичетата и вида на силно телосложение? Разбира се ще искам обяснение за всяко едно нещо, нали си запознат. Нека ти дам малко факти за да не се превземеш много в измислянето.
Фитнеса не крепи здравето, просто няма действие, което да подпомага организма или да го предпазва от нещо. Фитнеса не прави човека по силен. Фитнеса може да доведе до атроф на мускулите. И за друго нещо е прав... Както споменах в един предишен пост се занимавам с стрйт файт и нямам никакви мускули.... Имаше случка, която съм описал в поста си... и такива мускулясти имаше, но не се "напърдях" на момента, ако ти е интересно как падаха по земята като гнили круши се върни страница 2 назад :) И тъй като разбрах, че си много як, нали 5 дена в седмицата се потиш като луд.. Искам да те поканя на един фри стайл в стрийт файт, ще ми бъде много приятно да се бия с як човек като теб... Ще ти дам да ми нанесеш точно 4 удара и се стреми да удряш силно, ако силата на удара ти на кв. см. е по - малко от 130 кг си доста загазил.... Всмисъл... давам ти минута на крака и само още 10 секунди в съзнание...

От фитнес не могат да атрофират мусколите! Всъщност могат, но трябва да тренираш по 5-6 пъти на ден, за да пре-стимулират и ефекта да е обратен. При друго претоварване те просто "изключват". Инфаркт е малко вероятен, защото кръвта циркулира, а кръвоносните съдове не се стесняват! Фитнесът крепи здравето, защото стимулира всички органи и жлези, което води до по-голямо производство на полезните в-ва в тялото. Това, че нямаш мускули и цъкаш Street Fighter на сегата, и след това биеш съседчетата не значи, че си "як" ;). И тия 130 кг. на кв. см. не ми ги обяснявай, защото зъбките падат и с по-малко. ;) Имаше една снимка, на която си си снимал корема - след като я видях, смятам че на теб ще са ти от полза няколко удара аванта. И спри да обясняваш защо фитнесът няма значение и колко са смешни занимаващите се с него, а почни да правиш нещо за атрофиралото си тяло! На 26, а да си на колограмите на половината момичета тука не е оферта! ;) Особено, ако каниш разни хора да ти чупят главата!

qkChO
03-17-2008, 19:40
пичове, не се напъвайте...

Свастиката, ми предложи ММА спаринг още преди два месеца та първо аз ще го дъня, после е ваш ред като оздравее...

Ше падаме "кат круши" :) :-D :razz: :razz: :razz:
Абе у тая тема повече кочове пишат бе.
Момичета момичетаааааа.... :D

FunnYboY
03-17-2008, 20:01
Браво бе.... до къде го докарахте - фитнеса бил вреден....

Мани-бегай :-D :-D :-D


Пичове не се излагайте и не е мястото се правите на мъже тука... Говорихме за стегнати тела, не за "торби с мускули"...

GameFace
03-17-2008, 20:25
пичове, не се напъвайте...

Свастиката, ми предложи ММА спаринг още преди два месеца та първо аз ще го дъня, после е ваш ред като оздравее...


Егоист.... :D

amatorium
03-17-2008, 20:40
Браво бе.... до къде го докарахте - фитнеса бил вреден....

Мани-бегай :-D :-D :-D


Пичове не се излагайте и не е мястото се правите на мъже тука... Говорихме за стегнати тела, не за "торби с мускули"...

+1 Fitnesa e polezen za kardio i sila. Ne za pravene na golemi i kuhi muskuli. 8)

Xtuning
03-17-2008, 20:54
На аватара ми ..тялото ми се вижда . До се сега е нямало момиче което да не му се е кефило :D :D

На теб пък на какво са се кефили :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

На тфа нещо , дето ти никога през живота си няма да имаш ! Мен поне не ме е срам да си сложа своя снимка за аватар .... Комплексарчета !

Абе смешен , преди да почна тренировки бях по-добре от теб на тая снимка и според мен не е нищо особено, затва си супер смешен като се мислиш за нещо "ЯкО" . Никога няма да го имам тва тяло щот не го искам и отдавна сам го променил. Комплексара си ти щото знаеш, че нямаш нищо , но искаш да се представиш в друга светлина.



И все още не разбирам защо , щом си имал толкова яко тяло , на аватара ти стои Дарт Вейдър .... :razz: :razz:

amatorium
03-17-2008, 21:00
Dart Vader e zlodei N1 na vsichki vremena. Kefi na max :D

Xtuning
03-17-2008, 21:18
Dart Vader e zlodei N1 na vsichki vremena. Kefi na max :D


Верно .. Мое да е некой върл фен на Междузвезни войни :razz: :razz:

BaiboCo
03-17-2008, 21:28
Тея смешки дето казват , че фитнесът е вреден - ... земете се гръмнете. Аз преди 2-3 месеца ходех редовно, спазвах си програма и от хилав муйчо точно за 3 месеца усилено трениране почнах да заяквам(мен проблемът ми е не че съм дебел а точно обратното - висок и слаб съм). Но спрях, тъй като си контузих ръката от свирене и неможех даже да си дигна чантата даже. Сега мисля около месец да си подигам гирите у нас, че да си върна пак формата и после вече пак ще ходя редовно. Та сичките тея работи дето ги изписах искам да кажа, че трябва бая посточнство за да изглеждаш добре и да се чувстваш здрав и силен, също и ако ще се захващате трябва да гледате да не се контузвате, щото може да се преебете яко за месеци даже и години напред. Аре че стана много оффтопик лягам да спя :D

Xtuning
03-18-2008, 07:36
Тея смешки дето казват , че фитнесът е вреден - ... земете се гръмнете. Аз преди 2-3 месеца ходех редовно, спазвах си програма и от хилав муйчо точно за 3 месеца усилено трениране почнах да заяквам(мен проблемът ми е не че съм дебел а точно обратното - висок и слаб съм). Но спрях, тъй като си контузих ръката от свирене и неможех даже да си дигна чантата даже. Сега мисля около месец да си подигам гирите у нас, че да си върна пак формата и после вече пак ще ходя редовно. Та сичките тея работи дето ги изписах искам да кажа, че трябва бая посточнство за да изглеждаш добре и да се чувстваш здрав и силен, също и ако ще се захващате трябва да гледате да не се контузвате, щото може да се преебете яко за месеци даже и години напред. Аре че стана много оффтопик лягам да спя :D


изцяло си прав братле ! Иам вече стаж от 1 година и 3-4 месеца ( не гледай снимката стара е ) ... и аз като теб -мн висок и хърбав ...Като почнах бях 78кг .... сега съм 90 . Но наистина иска се постоянство !!!

mainata90
03-18-2008, 12:18
На аватара ми ..тялото ми се вижда . До се сега е нямало момиче което да не му се е кефило :D :D

На теб пък на какво са се кефили :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

На тфа нещо , дето ти никога през живота си няма да имаш ! Мен поне не ме е срам да си сложа своя снимка за аватар .... Комплексарчета !

Абе смешен , преди да почна тренировки бях по-добре от теб на тая снимка и според мен не е нищо особено, затва си супер смешен като се мислиш за нещо "ЯкО" . Никога няма да го имам тва тяло щот не го искам и отдавна сам го променил. Комплексара си ти щото знаеш, че нямаш нищо , но искаш да се представиш в друга светлина.



И все още не разбирам защо , щом си имал толкова яко тяло , на аватара ти стои Дарт Вейдър .... :razz: :razz:


Айде всички, които ходят на фитнес да си махант картинките от аватарите [ аз ще си махна дарт вейдар ] и да слагаме снимки на телата си ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :lol: :lol: пич, нещо не си в час..

prettyIdeath
03-18-2008, 12:56
Ами... не ми прави голямо впечатление... Поглеждам и това е ...
Чак ме е яд че вече не се вълнувам от това да се кефя на готини момченца

Karamel4e_to
03-18-2008, 13:26
Xtuning ..... men tqloto ti ne mi pravi nikfo vpechatlenie taka che nqma smisal da se fukash tolko ne e nishto osobenno ne iskam da te obidq ama tfa che ne vseki e reshil da si pokazva tqloto tuka na snimki ne oznacchava che nqma hubavo tqlo ili e grozen az sashto haresvam momcheta s hubavo oformeni tela moeto sashto e takova no ne haresvam fukliovci ili nadufki ! a i ne samo tqloto e vajno vajen e haraktera i akala ... makar che sega povecheto gledat samo telata :?

Xtuning
03-18-2008, 14:45
Xtuning ..... men tqloto ti ne mi pravi nikfo vpechatlenie taka che nqma smisal da se fukash tolko ne e nishto osobenno ne iskam da te obidq ama tfa che ne vseki e reshil da si pokazva tqloto tuka na snimki ne oznacchava che nqma hubavo tqlo ili e grozen az sashto haresvam momcheta s hubavo oformeni tela moeto sashto e takova no ne haresvam fukliovci ili nadufki ! a i ne samo tqloto e vajno vajen e haraktera i akala ... makar che sega povecheto gledat samo telata :?

Изцяло прав си , и въобще не се обиждам .Както мoжеш да прочетеш , никаде не съм казал че имам идеално тяло ,а че просто моми4етата с които съм бил до сега ,са го харесвали ... а дарт вейдър почна да се заяжда ...

Както ида е снимката е от преди 1 година , когато още не ходих на фитнес (просто не ми се спори с него, затова не споменах тая подробност ) ... имам снимки от преди 1-2 седмици , но както каза и той гере , е тапо да си слагаме снимки на мускулите и т.н ......

sweety_bad_girl
03-18-2008, 16:50
az su6to ne haresvam mnogo muskulesti mom4eta.Haresvam stegnati,poddurjani i visoki mom4eta, no mislq 4e tqloto ne e ot nai vajnite ne6ta stiga da ne e nqkoi mazen i isipan

mainata90
03-18-2008, 17:23
Xtuning ..... men tqloto ti ne mi pravi nikfo vpechatlenie taka che nqma smisal da se fukash tolko ne e nishto osobenno ne iskam da te obidq ama tfa che ne vseki e reshil da si pokazva tqloto tuka na snimki ne oznacchava che nqma hubavo tqlo ili e grozen az sashto haresvam momcheta s hubavo oformeni tela moeto sashto e takova no ne haresvam fukliovci ili nadufki ! a i ne samo tqloto e vajno vajen e haraktera i akala ... makar che sega povecheto gledat samo telata :?

Изцяло прав си , и въобще не се обиждам .Както мoжеш да прочетеш , никаде не съм казал че имам идеално тяло ,а че просто моми4етата с които съм бил до сега ,са го харесвали ... а дарт вейдър почна да се заяжда ...

Както ида е снимката е от преди 1 година , когато още не ходих на фитнес (просто не ми се спори с него, затова не споменах тая подробност ) ... имам снимки от преди 1-2 седмици , но както каза и той гере , е тапо да си слагаме снимки на мускулите и т.н ......

Почнах да се заяждам щото оня пост ми се беше сторил като изфукване, а на мен не ми допадат такива изпалнения. Щом не е било така - сори . спирам с тъпите постове :)

besnicataa
03-18-2008, 17:26
Еми.. не съм фенка на здравите тела(особено тея дето са.. напомпани), иначе, да, разбира се, че харесвам хубави тела, но под хубави аз разбирам просто оформени и които не се набиват лесно на очи.., а и видя ли напомпано момче.. правя асоциация с тъпота.. :?

PR
03-18-2008, 17:33
ne samo momi4etata trqbva da se poddurjat... kvo sa momi4etata da pazqt dieti i da imat stegnati dupeta a majete da nabivat gadni i visokomaslenni hrani i da ne si napravqt truda da se oformqt.. mn qsno 4e e qko da vidish takova mom4e i az li4no se kefq na takiva hora .. shoto samo znaqt da govorqt kak taq i onaq sa debeli a te ne sa vijdali fitnes

Canis_Dirus
03-19-2008, 07:15
Свастицо, кажи сега, кои са тея няколко човека, дето ме издирват? Да им кажа адрес и телефон, ако им е трудно? Даже аз да им се обадя да не се набутват?

Кеф ми е, че ми предлагаш да се разберем, ама нека има ред. Оправи се с exploitedteen и после ние ще отмъщаваме за него :D :D :D

Представям си сега, как Свастиката ни води в някое тъмно мазе и .. о, Боже там найстина има стар игрален автомат и на него -Street Fighter II.

Свастиката изпуква пръсти и казва "избери си". После като всеки леймър ще почне само със силички и специална разработена тактика.

Fantomche
03-19-2008, 07:21
az li4no ne si padam po super napompani batkovci e ne iskam da e nqkoi s 6kembence do men prosto ptredpo4itamda e umen otkolkoto napompan ima edin v moq grad durji ediniq fitnees to4no kato konus e ramene ogromni i nadoluse stesnqva dupe kato mu6i4ka suoper grozno sedi :x

sex_igra4ka
03-19-2008, 09:14
Да бе! Със сигурност едно готино,стегнато тяло прави впечатление-един широк гръб и хубаво дупе ...ммм....

А аз специално не си падам чак по мега напомпати - тип охрана на дсикотека.Харесвам стегнати,дори и да са слаби.Колкото и гадно да звъчи-изобщо не мога да си представя нещо,различно от приятелство с дебел мъж-просто ме отвращава-това си е немарливост за мен.
А иначе ме дарзнят мн кльощави мъжки крака,но мога да направя компромис,същото е и с тесните раменца...Абе тва е

Xtuning
03-19-2008, 12:17
Xtuning ..... men tqloto ti ne mi pravi nikfo vpechatlenie taka che nqma smisal da se fukash tolko ne e nishto osobenno ne iskam da te obidq ama tfa che ne vseki e reshil da si pokazva tqloto tuka na snimki ne oznacchava che nqma hubavo tqlo ili e grozen az sashto haresvam momcheta s hubavo oformeni tela moeto sashto e takova no ne haresvam fukliovci ili nadufki ! a i ne samo tqloto e vajno vajen e haraktera i akala ... makar che sega povecheto gledat samo telata :?

Изцяло прав си , и въобще не се обиждам .Както мoжеш да прочетеш , никаде не съм казал че имам идеално тяло ,а че просто моми4етата с които съм бил до сега ,са го харесвали ... а дарт вейдър почна да се заяжда ...

Както ида е снимката е от преди 1 година , когато още не ходих на фитнес (просто не ми се спори с него, затова не споменах тая подробност ) ... имам снимки от преди 1-2 седмици , но както каза и той гере , е тапо да си слагаме снимки на мускулите и т.н ......

Почнах да се заяждам щото оня пост ми се беше сторил като изфукване, а на мен не ми допадат такива изпалнения. Щом не е било така - сори . спирам с тъпите постове :)


Хаха Хайде наздраве братле :-P

mainata90
03-19-2008, 12:39
Xtuning ..... men tqloto ti ne mi pravi nikfo vpechatlenie taka che nqma smisal da se fukash tolko ne e nishto osobenno ne iskam da te obidq ama tfa che ne vseki e reshil da si pokazva tqloto tuka na snimki ne oznacchava che nqma hubavo tqlo ili e grozen az sashto haresvam momcheta s hubavo oformeni tela moeto sashto e takova no ne haresvam fukliovci ili nadufki ! a i ne samo tqloto e vajno vajen e haraktera i akala ... makar che sega povecheto gledat samo telata :?

Изцяло прав си , и въобще не се обиждам .Както мoжеш да прочетеш , никаде не съм казал че имам идеално тяло ,а че просто моми4етата с които съм бил до сега ,са го харесвали ... а дарт вейдър почна да се заяжда ...

Както ида е снимката е от преди 1 година , когато още не ходих на фитнес (просто не ми се спори с него, затова не споменах тая подробност ) ... имам снимки от преди 1-2 седмици , но както каза и той гере , е тапо да си слагаме снимки на мускулите и т.н ......

Почнах да се заяждам щото оня пост ми се беше сторил като изфукване, а на мен не ми допадат такива изпалнения. Щом не е било така - сори . спирам с тъпите постове :)


Хаха Хайде наздраве братле :-P

:smt006

GameFace
03-19-2008, 15:37
Нека като едни истински путки да се скрием ЛС-тата! А и SWASTICA каза, че е шамарил 4 човека. До момента 3-ма сме навити за спаринг, така че не виждам проблем да му влезем с краката напред. 8-)

Ou7taControL
03-19-2008, 16:36
естествено че прави впечатление, аз лично си падам по потдържани момчета :-)

sexy&crazy
03-19-2008, 16:40
абе аз като видя момче което се е трудило за 1 красиво тяло ми иде да отида да му стисна ръката.....


НАЙ ТЪПОТО Е,че много от ТЕЗИ тела са издувки от химии,а този БЪРЗ начин за натрупване и оформяне на мусколи не ми се нрави...

Imenno za tova govoreh i az.Evala na tozi,koito s trud i bez himiq si e izvaiql tqloto.Vsichki ostanali sa gadni hapove,koito na 35 shte sa razvlecheni i ujasTni.

NSDAP
03-19-2008, 16:41
ХАхаха какво знаете за химията бе кога един фитнеса маняк с ръка над 42 ше тръгне с грозница :D
Я се стегнете и не мечтайте за здравеняци като нас,а си гледайте 50кг кокали 8-)

NSDAP
03-19-2008, 16:46
:-)
Дрекс тая година шо нема да се пускаш :(

amatorium
03-19-2008, 23:49
абе аз като видя момче което се е трудило за 1 красиво тяло ми иде да отида да му стисна ръката.....


НАЙ ТЪПОТО Е,че много от ТЕЗИ тела са издувки от химии,а този БЪРЗ начин за натрупване и оформяне на мусколи не ми се нрави...

Imenno za tova govoreh i az.Evala na tozi,koito s trud i bez himiq si e izvaiql tqloto.Vsichki ostanali sa gadni hapove,koito na 35 shte sa razvlecheni i ujasTni.

+1 Ne moga da razbera zashto tazi anabolna maniq zavladqva horata. Znam, che na mnogo hora im se iska burzo da stanat super, no sporta e udovolstvie i nachin na jivot. Prosto go priemete. Posle shte ste mnogo po-dovolni. Ima tolkova hubavi sportove ...

qkChO
03-20-2008, 17:50
абе аз като видя момче което се е трудило за 1 красиво тяло ми иде да отида да му стисна ръката.....


НАЙ ТЪПОТО Е,че много от ТЕЗИ тела са издувки от химии,а този БЪРЗ начин за натрупване и оформяне на мусколи не ми се нрави...

Imenno za tova govoreh i az.Evala na tozi,koito s trud i bez himiq si e izvaiql tqloto.Vsichki ostanali sa gadni hapove,koito na 35 shte sa razvlecheni i ujasTni.

+1 Ne moga da razbera zashto tazi anabolna maniq zavladqva horata. Znam, che na mnogo hora im se iska burzo da stanat super, no sporta e udovolstvie i nachin na jivot. Prosto go priemete. Posle shte ste mnogo po-dovolni. Ima tolkova hubavi sportove ...

Абе кво те ебе дали някой е вземал стероиди или не бе. Вземал - ми така си е решил човека, плаща цената да е мускулест - здравето си. Ако и ти си готов да го жертваш - заповядай, никой не те спира.
ПП. Пишете по темичката, (не есе на свободна тема) ако има още некоя мацка къде не се е изказала.

face_to_face
03-23-2008, 03:15
Интересно ми е дали ви прави впечатление (говоря за момичетата) ако видите здравичко момче, релефно и т.н.. В смисъл за момчетата тялото на момичето е изключително важно, при вас как е :) заглеждате ли се или изобщо не ви прави впечатление.

Estestveno che ima znachenie vynshniq vid i koito kazva che ne e vqrno ili lyje ili izbiva na kompleksi. Vse pak vynshniqt vid e pyrvoto neshto koeto zabelqzvash predi da reshish dali iskash da opoznaesh daden chovek ili ne. Kolkoto i da ne iskame da si go priznaem, vynshniqt vid ni podlygva v mnogo sluchai i ni kara da se zapoznavame s choveka nasreshta samo zashtoto e adski gotin. Taka che edno hubavo i poddyrjano tqlo e dosta atraktivno i opredeleno igrae vajna rolq pone pri zapoznavaneto. Ot tam natatyk, kato si otvori ustata da kaje neshto dadeniqt individ, togava si prolichava dali vynshniq mu vid dobre korespondira na umstvenite mu kachestva ili se razminavat. Perfektnoto sychetanie e da ima v razumna doza i ot dvete : priqtna vynshnost i uvajitelen intelekt. Samo che tuk veche nqkoi biha kazali che nie jenite iskame mnogo, zatova shte si zamylcha. I vse pak, ako imam izbor mejdu krasiv glupak i inteligenten no ne chak tolkova oslepitelen myj, bih izbrala vtoriq bez da se pokolebaq nito minutka, zashtoto fizikata se promenq, no umstvenite sposobnosti tvyrde chesto si ostavat syshtite. :razz:

face_to_face
03-23-2008, 03:57
Интересно ми е дали ви прави впечатление (говоря за момичетата) ако видите здравичко момче, релефно и т.н.. В смисъл за момчетата тялото на момичето е изключително важно, при вас как е :) заглеждате ли се или изобщо не ви прави впечатление.

Estestveno che ima znachenie vynshniq vid i koito kazva che ne e vqrno ili lyje ili izbiva na kompleksi. Vse pak vynshniqt vid e pyrvoto neshto koeto zabelqzvash predi da reshish dali iskash da opoznaesh daden chovek ili ne. Kolkoto i da ne iskame da si go priznaem, vynshniqt vid ni podlygva v mnogo sluchai i ni kara da se zapoznavame s choveka nasreshta samo zashtoto e adski gotin. Taka che edno hubavo i poddyrjano tqlo e dosta atraktivno i opredeleno igrae vajna rolq pone pri zapoznavaneto. Ot tam natatyk, kato si otvori ustata da kaje neshto dadeniqt individ, togava si prolichava dali vynshniq mu vid dobre korespondira na umstvenite mu kachestva ili se razminavat. Perfektnoto sychetanie e da ima v razumna doza i ot dvete : priqtna vynshnost i uvajitelen intelekt. Samo che tuk veche nqkoi biha kazali che nie jenite iskame mnogo, zatova shte si zamylcha. I vse pak, ako imam izbor mejdu krasiv glupak i inteligenten no ne chak tolkova oslepitelen myj, bih izbrala vtoriq bez da se pokolebaq nito minutka, zashtoto fizikata se promenq, no umstvenite sposobnosti tvyrde chesto si ostavat syshtite. :razz:
Аз бих казал, че твоето мнение е адски ограничено.. Нима като се запознаваш се запознаваш със ляв и десен бицепс или със плочките по корема? Това ли е важното? Искам да ми кажеш кое е важното при запознаването, наистина много ми е интересно!!! Искам и да ми обясниш няколко твои изказвания, че нещо мозъка ми не може да ги обработи.


ili izbiva na kompleksi.


edno hubavo i poddyrjano tqlo e dosta atraktivno

dali vynshniq mu vid dobre korespondira na umstvenite mu kachestva ili se razminavat.


Perfektnoto sychetanie e da ima v razumna doza i ot dvete


uvajitelen intelekt.


Syshtoto koeto myjete haresvat na pryv pogled u jenite vaji i pri jenite kogato se zaglejdat po nqkoi myj, toest fizikata e vajna do tolkova che da ostanesh zaintriguvan ot pryv pogled. Kakto kazah sled kato zapochnesh da razgovarqsh s dadeniq individ, moje da se okaje che ti pasva po intelekt ili ne. Moje da byde po-ogranichen i da ne razbira za kakvo mu govorish, ili da byde dori po-umen ot teb i da ne mojesh da si kajesh dve prikazki s nego bez da ima vyrpositelni pogledi i da se chuvstvash nelovko. Osven fizicheska, ima i umstvena himiq mejdu horata, no koito kazva che fizikata ne igrae nikakva rolq, spored men se opitva sam sebe si da zalyje s neshto koeto vsichki znaem che ne e taka. Tova e, chisto i prosto moe mnenie, estestveno. Nikoi ne e dlyjen da se syglasqva s nego. Shto se otnasq do tova dali e ogranicheno ili ne... vse pak ne moje da se izpishe cql ferman v tozi forum, no ako imam vyzmojnostta nqkoi den shte napisha kniga koqto da obqsnqva na dylgo i na shiroko moite vyzgledi, nezavisimo dali bi imalo vyzrajeniq ili ne, tyi kato ne moje na vseki da se ugodi. Do kolkoto znam tuk e mqsto za izkazvane na mneniq i spodelqne na opit, taka che ne mislq che sym kazala neshto losho :)

hackers
03-23-2008, 05:07
Добре е момчето да си поддържа фигурата, но за мен в никакъв случай не е най-важното......е не говорим за някой разплут тюлен.....а такива нашмугани с химия пък най-мразя.....отвращават ме :smt078


интересно :) вие момичетата сте наистина разкрепостени създания :) но повечето момчета с такива тела са "химици" не казват и на гаджетата си че са анаболчовци ;) помислете мъничко , че мускула при анаболиста е набукан от върте , а на момчето което не е зимало си е супер ;) евала правя на тези момчета който не взимат анаболо и други химий освен протейни :) :razz: :razz: :razz: :razz:

ImpulseTrade
03-23-2008, 08:41
Всеки с мнението си .... аз тренирам в нас близо вече 7-8 месеца без да пия нито грам нещо ... става много бавно но почти достигнах ефекта който желая.Лично мен да съм някой с ръка 50 и гръб като гардероб не ме кефи.А и тез хашчета ебават майката на организма (друго си е да ти става нали :grin: ) И все пак забелязвам , че русите кукли с големите гърди харесват да са с някой бик до тях и да не може да си кажат 2 думи вместо с някой пич да се смеят на воля и да си прекарват весело :?

Escarina
03-23-2008, 10:39
По принцип никога не сънм обръщала специално внимание на тяло. Естествено ако не става въпрос за някой шопар, който притежава уникалната прилика с бога на сланината по единствената причина, че живее за да яде... Не ми допадат анаболните добичета и мъжете които са прекалили с фитнеса. Но по принцип едно поддържано тяло винаги прави добро впечатление и изглежда добре. И все пак не то е това, което би ме накарало да харесам някой:)

balistic_007
03-29-2008, 16:45
поддържано тяло ... глупости ... толкова по-приятно е да си лежиш на плажа и изведнъж нещо да ти закрие слънцето като си мислиш,че е облак ... а то кво се оказва ... моржа дето се е разплувал 2 метра по-надолу се приготвя за скок във водата ... 30 кила мускули няма как да се сравняват с 30 кила преливащи отвсякъде сланини ... :razz: :razz: :lol: