PDA

View Full Version : последното любовно разочарование уби всичко в мен ... :(



evelinka1122
03-02-2008, 18:53
Дълго време бях сама... Срещнах едно момче, тръгнахме и ме заряза... може би не трябваше да се хвърлям на първия срещнат, но бях отчаяна... всичките ми приятели с гаджета, щастливи и аз исках да съм си с някой. мн хлътнах по това момче... В едно училище сме, ужасно ми е ... минавам всеки ден покрай приятелите му и покрай него и едвам се сдържам да не заплача... имам и друг проблем- здравословен, припадам често... казват че е от многото натрупани емоции... знам че не трябва да се изживявам, но какво да се прави... започнаха пристъпите ми покрай болестта на майка ми - рак на гърдата... мн ми е гадно да я гледам така... въпреки всичко в училище се справям добре и имам страхотни приятели... но имам чувството че започвам да се затварям в себе си... мисля че не съм същата вече! Винаги съм била душата на компанията и всички ме познават като забавен човек, които не спира да се шегува, но последното ми любовно разочарование уби всичко с мен... нямам сили вече... какво да правя не знам на къде вървя... :cry: Благодаря предварително!

VerryBerry
03-02-2008, 18:57
ПЪРВО-никога не тръгвай с някой(който усещаш,че е неподходящ) от страх да не си сама
ВТОРО-връзката не е безкрайна и все някога ще свърши,не се заблуждавай,дори и при браковете е така
и ТРЕТО-опитай се да не гледаш към него и приятелите му :)

ivelin9021
03-02-2008, 18:59
:smt003 eii mn e gadno tfa.. ebati suxa oba4ee... trea da se nau4ish da kazvash kakvo ot tova za neshta za koito adksi mn ti puka... i az bqh kat tebe mn me naranqvaha nos e nau4ih na tova iv e4e si4ko e perfe...

Pliok0019
03-02-2008, 19:03
Значи не си е заслужавало. На мен наскоро ми се случи едно любовно разочарорание. Аз за себе си знам, че направих всичко възможно за тази връзка, това че той не го е отценил си е лично негов проблем. Предполагам същото е и при теб. Недей да съжаляваш всичко това е за да те направи по-силна. Силата ще ти е нужна занапред в живота.

Успех и кураж. Не се предавай!

hooliganka89
03-02-2008, 22:28
Ами не се предавай,сама казваш,че си емоционална,но недей повече.
Друго освен да ти кажа,да си силна,не мога да се сетя и успех ти пожелавам от все сърце.

VinDiesel
03-02-2008, 22:39
Дай си малко почивка с тия гаджета докато не срещнеш някое изключително момче но 1-во го опознай достатъчно преди да има GameGo

Your^wish
03-03-2008, 00:13
След като си толкова емоционална не мога да ти дам съвета да бъдеш известно време с момчетата само за забавление т.е. да не влагаш толкова чувства и да приемаш всичко насериозно. Затова бих ти предложила да останеш сама отново и да бъдеш до майка ти да и даваш цялата си обич, и подкрепа, и да осмислиш хубаво нещата,да останеш сама със себе си. Успех :-)

evelinka1122
03-03-2008, 09:56
Благодаря на всички! :)

MiMcHeToOo
03-03-2008, 10:00
Не се предавай, The show must go on!

Mementomori
03-03-2008, 10:22
Много съжалявам за случилите се около теб неприятности.Подкрепяй майка си,в тези трудни за нея и всички нейни близки моменти тя изключително много се нуждае от твоята подкрепа!Трябва да събереш всички сили и да се справиш с нелеката задача,но такъв е животът,поднася ни много неприятни обрати,но благодарение на човешкото у човека той може да преодолее всичко!Не се отчайвай,защото това само ще ти навреди,всеки плаче,по този начин изразява емоциите си и донякъде му олеква на душата.Ще преодолееш симпатиите си към това момче и след време ще се сещаш само с приятелски спомени за него,но наистина е необходимо време за това!Намираш се в много деликатно положение,няма как да не се чувстваш тъжна и неразбрана дори,но това не означава,че се дистанцираш и изграждаш стена между себе си и обществото.Абстрахирай се от подобни натрапчиви мисли,защото това е временно положение!Желая ти успех и не падай духом!:)

gandji
03-03-2008, 10:27
Начи имам един приятел на който брат му го бласна кола когато нии бяхме 3-ти клас а брат му готава беше 5-ти , и вмомента се влушава и му се разлага мозъка :-& , майка му и баща му се разведаха преди година и нещо ако не са лъжа или повече , и наскоро майка му почина в катастрофа , а баба му има рак но немога да са сетя на какво ... така че не са безпокой и дано тва да та утеши че има хора които имат много по лош живот отколкото твоя ... надявам са да съм помогнал малко или много

Nasindo
03-03-2008, 15:31
офф и кво щото всичките ти пр са имали гаджета и видиш ли само ти да не си назад .... леле аве я се стегнете ве тъпи момиченца ... това не е състезание ! ... Затва може би си на тоя хал щото се търсиш ....