PDA

View Full Version : Каква прическа да си направя?



radoslava
03-02-2008, 18:54
ole hora pls pomognete mi!kosata mi e super neoformena!daite mi nqkvi link4eta za qka teen pri4eska 6toto po cql den si mislq kva pri4eska da si napravq(govorim za podstrigvane)!
malko info:kosata mi e na sredna daljina i e kestenqva,prava no nqkade i dosta na4upena i sam bez briton ot nqkolko vreme!
neiskam pak briton 6toto otkakto sam se rodila na6te sa me podstrigvali se s britoni i neiskam otnovo i molq vi daite ne6to koeto sq e moderno ili koeto navas vi haresva,no ne razbira se nqkvi zvezdi 6toto znaem 4e i da ida pri frizyora nikoga nemoje da me napravi kato taq pri4eska!daite si snimk na va6ite kosi!MOMI4E SAM!TANKS! :-o

08mdam__
03-03-2008, 13:25
Ох, пише се брЕтон, извади ми очите.
Смени си цвета или си направи кичури.

<<SilVer>>
03-03-2008, 15:46
Абе момиче огледай във форума и ще видиш 100 теми по този въпрос - модни прически , снимки на косите на момичета от форума .... потърси малко :)

GaBiIi__
03-03-2008, 18:09
spored men nqma da e vajno tolkova ako ti kajem kakvo e moderno i na6te kosi kak sa vajnoto e kakvo 6te e otiva na tvoita forma na liceto na 4ertite ti i tn ako tvoq frizior si razbira ot rabotata 6te preceni po dobre ot nas :)