PDA

View Full Version : За какво си говорите в компанията ?(за момичетата)



NightGuardian
03-02-2008, 19:29
Миналият ден госпожата(по психология) каза ,че момичетата като седнат някъде приказват само за гримове ,дрешки и т.н. Те никога нямат конкретна тема ! Вярно ли е това ?


Аз имам др. въпрос какво правите толкова време в тоалетната ? По discovery изчислиха ,че жената пикае по-бързо от мъжа ,а през останалото време какво прави ? :-o

SunSmile
03-02-2008, 19:32
при мен не е вярно!!! Говорим си за мн други неща и доста рядко говорим за гримове! Случва се да споменем някоя модна тенденция, ина4е говорим за спорт, диети, хора, филми, музика .... мом4ета и мн мн др. :-P

darla
03-02-2008, 20:00
mi 4ervilce,moliv4e,da kajem naburzo nqkoq druga kluka(tva po vaprosa kvo pravim v wc-to) a s moite fr nai-4esto govorim za muzika,partita,seks,mom4eta

krisi_bep
03-02-2008, 20:01
:lol: Развесели ме и ти :lol:

Ами не е много вярно това.Не всичко е грим и дрехи.А че нямаме конкретна тема...хмм...не знам.По принцип има,но по-често се губи бързо и неусетно сред някоя и друга пикантна клюка :D

А за тоалетната-грим,оправяне на косата и всичко това придружено с дълги разговори(затова и все ходим до тоалетната по групички) :-D

<<SilVer>>
03-02-2008, 20:04
За пъвото - наистина не е вярно. Всъщност зависи и къде сме де. Ако сме излезли на пазар за разни парцалки , гримове и прочие , логично в по-голямата част говорим за диети, дрехи и така нататък ... и едновременно с това оплатняваме времето си като обсъждаме момчета 8-)

Иначе разговаряме за всякакви други неща. Музика , филми , хора ... секс 8-) Абе всеичко , което е изредило момичето преди мен :)

А за бавенето в тоалетните - ако има огледала , повечето момичета почват да си оправят грима , да се оглеждат и прочие. Трудно е да стоиш цял ден с молив за очи , без да се размаца примерно :-P

splendour
03-02-2008, 20:20
наи много говорим за мом4ета
после са клуките
и после вси4ко останало :grin:

Insatiable
03-02-2008, 20:21
Говорим за много различни неща - обсъждаме някой, споделяме проблеми, говорим за училище, коментираме филми, клипове, песни и естествено говорим и за мода :) А относно тоалетната, дам, в повечето случаи отивам с някоя приятелка и почваме да си приказваме за нещо 8-)

MakeMeLaugh
03-02-2008, 20:30
Над 50% от разговорите има са само клюки... и обсъждане зад гърбовете.
Определено рядко имат смислени теми.
Или ако почнат някоя.. бързо се разсейват и омешват пак..
И пак клюки ;д

То, не че мъжките теми са нещо кой знае какво де :) Ама поне не са така хаотични и в излишни приказки :lol:

sladка_ягодка
03-02-2008, 20:35
Ne e vqrno za grimovete.Govorim si za mom4eta sex nqkoq kluka da razpunem obsudim nqkoi i taka!a za vuprosa v toaletnata py6em i pak nqkoq kluka i rqdko 6te kajem koq kvo 4ervilo ili moliv si kypila

ioancheto
03-02-2008, 20:52
Gospojata ti po psixologiq e tapa :D ... az sam govorila za mn seriozni temi sas fr mi... e da i za grimove i dre6ki sme lafili ama tva ne e mn intr

AFT
03-02-2008, 21:11
- Размазал ли ми се е молива?
- Имаш молив?!
- Да уе, днес сутринта реших да си сложа, да видя к'во е, ама без него съм по-добре, а?
- Мдам.

^ т'ва брой ли се за разговор за гримове? 8-)
Иначе с приятелките ми си говорим за всичко, ама наистина за всичко. От момчето от съседния клас до политиката на Русия, САЩ и т.н. Но не всички са така. Запознах се с много момичета тая година и определено са много тези, които говорят за това, което е казала госпожата ти. :)

•._.•No_NaMe•._.•
03-03-2008, 10:36
V toaletnata poprincip si opravqme kosite,grima,govorim po telefona ili prosto si govorim. :-)
A ina4e s fr si govorim za mom4eta,sex,drehi,grim i t.n. :P

CuRly_Doll
03-03-2008, 10:51
Ами лично аз с моите приятелки си говорим за поблемите,които имаме,за даскало,за работа през лятото,за дрешки,гримове,момчета....аб е общо взето всичко.... :)
А пък това с тоалетната-както казаха и преди мен,след като ползваме тоалетна ни трябва време за оправяне на косата,освежаване на грима...и такива неща :)

mhmhmhmhm
03-03-2008, 11:44
Аз пък никога не ходя до тоалетна с всички
викам само едно-две момичета и даже не си говорим..хаха
като че не мога да си говоря с тях извън тоалетната..

ProstoAz
03-03-2008, 12:02
Гримовете и дрешките не са ли конкретна тема? Какво значи в такъв случай конкретна тема?

stealthyGirl
03-03-2008, 12:16
Не си говорим само за гримове и дрешки.. (поне в моята компания) Говорим за живота по принцип, за приятелите и тези, които не са такива.. за много неща (ест. като махнем разни РС игри, мачове и т.н.

По 2-рия въпрос: То докато си свалим гащите дори не е малко време (зимата-чорапогащник и кой-знае какво още), после докато пак ги обуеем (остави, ако сме неразположени :-D ), след това може да си поопра'им грима и някоя закривена дреха примерно. :roll: 8-)

gorska
03-03-2008, 12:37
Гримовете и дрешките не са ли конкретна тема? Какво значи в такъв случай конкретна тема?

Уф, взе ми думите от устата. И аз не разбирам какво му е неконкретното.

Co0kIe
03-03-2008, 12:48
В компанията ми рядко се среща да говорим за гримове :? а иначе имаме много теми- момчета, фр, малко клюки 8-) , училището и изобщо ежедневието :). Аа забравих да кажа: даскалката ти е доста тъпа :D

evelinka1122
03-03-2008, 13:15
Ее как за какво?!!? За момчета ест, това е главната тема, другите са парцалки, случвало се и за гримове, музика, филми... :-D

s1NNer
03-03-2008, 13:40
Ние пък никога не си говорим за мода,гримове,дрешки и тн. ... ние обсъждаме някой ,разбираме се кво ще правиме след даскало , отвреме на време някоя разправя какви проблеми има с гаджето и така ... :]

babylove
03-03-2008, 15:56
mi nie ponqkoga obsyjdame nqkoi,koito ni e protiven ili pyk govorim za koi kvo e kazal ili kvo e kazal, govorim za grimove, drehi i obsyjdame mom4eta.... mai tova e obshto vzeto :)

teen.f
03-03-2008, 15:59
mi za mom4eta nai 4esto no i za kakvo se e slu4ilo nqkoq druga kluka za kozmetika magazini i taka

<<SilVer>>
03-03-2008, 16:38
Тъй се случи, че тоалетните в даскало станаха общи. (момче съм) Доколкото чувам там се гримират, оправят си прическите, говорят си по телефоните, даже понякога пеят. :D Иначе тъй като доста често съм в женска компания амиии за много неща си говорят. Не си мислете, че жените само за гримове и мода могат да говорят. Най-разнообразни теми :? Мога да кажа, че са доста по-общителни от приятелите ми от мъжки пол :lol:

Повечето момчета се спичат в компанията на момичета , защото си мислят , че ние може да разговаряме само за гримове и клюки :D Затова ние сме по-общителни :P

А за тоалетните - случвало се е да го правим нарочно , само и само за да видим реакцията на момчета ... представям си какви неща си представяте :D

SuNsEt
03-03-2008, 16:48
Ами в моята група обсъждаме останалите или си говорим за т'ва,че са ни дали много домашни...Аз говоря най-много :D :oops: ...Обаче да ти кажа честно...Говорим си глупости през цялото време! :lol:

4eere6ka_kiss
03-03-2008, 16:58
Да вярно е че мнотго висим в тоалетната, но защото иначе е много шумно и не можем да си говорим.Говорим си за всичко :D НАПЪЛНО грешно е твъдението , че е само за гримове и друри. Напротив , можеби даже водим по-смислени зазговори от момчетата :D нз де , но общо взето за даскало ,приятели,момчета, мода (но не непрекъснато) и дсичко друго :-D

nefchi_bs
03-03-2008, 18:14
като се съберем не гоеорим само за това има и мн други неща които обсъждаме..например минаващите хора по улицата :D :D :D .. а относно това за тоалетната си оправям грима косата гледам са в огледалото а у нищо особено :-D

GreenFairy
03-03-2008, 19:15
... За тъпите теми в тийн проблем...

Madness
03-04-2008, 07:31
Аз пък напоследък съм във все по-момчешка компания :lol: ...и донякъде е по-яко...драйфа ми се вече от някви...`мале тя вики кво е говорила за мене` `да бе тая е ебаси овцата`
`ма тя само завижда бе`...
ъЪъ...
Чесно казано момичетата на мойта възраст е за тва си говорят...тая кво облякла,оная как се е гримирала...
Винаги ми е било по-яко да излизам с някви по-тголеми от мене (:

Jamalska
03-04-2008, 07:55
Ъъ..с моите приятели обикновено говорим/коментираме/обсъждаме/спорим на тема музика,бийтове,текстове,ри унки и тям подобни.може би трябва да се отчете факта,че аз нямам женски приятели.Може би 2-3,но с тях си говорим на общи теми-времето,домашни,напоследък псуваме бала и тъй...

А в тоалетната аз винаги съм се чудела защо ходят все поне по 2...А тия от мойто даскало пушат...като се натикат по 2-3 в една кабинка и ми иди да взривя кенефа:/

FOREVAR_ALONE
03-04-2008, 11:52
:grin:

Enchantress
03-04-2008, 14:46
Ми за всичко,което ни харесва... :o

puppy
03-04-2008, 14:57
Въпрос: Какво правят 2 момичета в тоалетната?
Отговор: Снимат се! :D :D :D :D :D :D
Не знам защо ходим поне по 2... не виждам конкретна причина, не правим нещо, което не бихме могли извън тоалетната...
А за разговорите .. какво да коментирам? Няма такива, които да говорят само за грим, дрехи и т.н. Щом са приятелки значи имат какво да си говорят. За грим и дрехи мога да говоря с магазинерка на такива.

madlena15
03-26-2008, 13:37
4eere6ka_kiss Пуснато на: Пон Мар 03, 2008 6:58 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Да вярно е че мнотго висим в тоалетната, но защото иначе е много шумно и не можем да си говорим.Говорим си за всичко НАПЪЛНО грешно е твъдението , че е само за гримове и друри. Напротив , можеби даже водим по-смислени зазговори от момчетата нз де , но общо взето за даскало ,приятели,момчета, мода (но не непрекъснато) и дсичко друго

Rofl4e
03-26-2008, 16:35
Ami pri nas g/d e taka.. i sam adski sueten 4ovek i predi da izlezna ot nas 2h se opravqm ... :] no si govorim sa6to i za mom4eta...obasjdame horata lafim si i taka..mi v wc kfo praim .. opravqme si kosite,grima i t.n.

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-26-2008, 17:14
за момчета ест. :grin: :-P :grin:

asi_basi
03-26-2008, 18:13
За пъвото - наистина не е вярно. Всъщност зависи и къде сме де. Ако сме излезли на пазар за разни парцалки , гримове и прочие , логично в по-голямата част говорим за диети, дрехи и така нататък ... и едновременно с това оплатняваме времето си като обсъждаме момчета 8-)

Иначе разговаряме за всякакви други неща. Музика , филми , хора ... секс 8-) Абе всеичко , което е изредило момичето преди мен :)

А за бавенето в тоалетните - ако има огледала , повечето момичета почват да си оправят грима , да се оглеждат и прочие. Трудно е да стоиш цял ден с молив за очи , без да се размаца примерно :-P

da dosta si prava, kogato sme na shopping, za kakvo drugo moje da govorim osven da obsajdame ne6tata v magazinite - drehi grimove i t.n.

No az i moite priqtelki rqdko se slu4va da govorim za grimove s 4asove.Prosto spomenavame ponqkoga koq kakav grim e slojila ako ni haresa ili ne6to takova i do tam. Ina4e govorim za universiteta, koq kakav izpit ima, doma6ni i t.n. Za muzika i filmi, kuponi, diskoteki klubove, koq kade hodila i kakvo ni se e slu4ilo prez ostanalite dni, interesni klyuki, da obsadim nqkoe drugo momi4e naprimer, za maje, gadjetata ni, sex i t.n.

A v toaletnata parvo se oglejdame v ogledaloto, posle da opravim kosata, grim4eto ... da kajem ne6to ne6to tiholamkom nali znae6 6u6u mu6u bez da 4uqt drugite.

find_m3
03-26-2008, 19:25
хах не е вярно това с пикаенето ,първо защото трябва да си смъкнеш гащите до долу и да клякаш и ставаш.... :? ,а иначе говорим за всичко (гримове почти НИКОГА) дрехи да,момчета(рядко) ,музика,филми,даскало,хора и т.н.,абе за каквото и момчетата без игри :D

Pedigree
03-26-2008, 19:25
Всевисши въпроси те гонят,бате.
Аз говоря с не повече от десет момичета,така че няяяямам чааак такива специални теми,повече с момчетата дружа,както ще да е,де.А козметика и дрешки са точна тема,м? :)
Ние принципно говорим на най-различни теми,нямаме си избрани.Не излизаме,за да си кажем "ей ся,ще си говорим за дрешки".Просто някоя подхваща даден въпрос ииии...дискусия. 8-)
А какво правим в кенефите,ми какво да правим?Пишкаме...? :lol:

Bubbly
03-27-2008, 17:44
Ами в моята група обсъждаме останалите или си говорим за т'ва,че са ни дали много домашни...Аз говоря най-много :D :oops: ...Обаче да ти кажа честно...Говорим си глупости през цялото време! :lol:

И ние така :grin: Но искам да попитам защо решихте, че момчетата обсъждат само конкретни и задълбочени теми?

bibi90
03-27-2008, 18:19
За мъже много ясно 8-)
Хах,не честно за всичко си говорим,с трите ми най-близки приятелки няма тема на която да не сме си говорили. :)
Иначе ако се съберем много момичета на едно място,зависи,но рядко говорим за гримове и дрехи. :-o
А в тоалетната какво правим е тайна :oops: :P

elsy
03-27-2008, 20:51
Всякакви теми :lol: Момчета, даскало, кой кво е направил, клюки...страшна работа :razz:

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
03-28-2008, 13:13
Всякакви теми :lol: Момчета, даскало, кой кво е направил, клюки...страшна работа :razz:

\:D/ =D> :lol:

SexYLipS
03-28-2008, 13:42
Миналият ден госпожата(по психология) каза ,че момичетата като седнат някъде приказват само за гримове ,дрешки и т.н. Те никога нямат конкретна тема ! Вярно ли е това ?


Аз имам др. въпрос какво правите толкова време в тоалетната ? По discovery изчислиха ,че жената пикае по-бързо от мъжа ,а през останалото време какво прави ? :-o

Като сме с момичетата обикновенно се кикотим или си приказваме за момчета, купони, музика, дрешки сякфи глупости които ти дойдат на ума.Но не е верно, че нямаме конкретна тема.

А в тоалетната се изпишкват взаимно и си оправят грима + клюкарене.Аз съм от този тип момичета, които влизат пикаят, поглеждат се за момент, мият си ръцете и излизат... кфо да прая друго :-o 8-)

_DaYa_
03-28-2008, 14:57
ми то до ся всичко което прочетох е вярно.Тей че немога да "цитирам"всички ви...всеки обича различни теми в мойта компания и разговорите никога не са скучни.На всяка тема се смеем кат откачени 8) просто защото някой се изцепва по нещо.Говорим за всичко,всеки и така.Най-често се чудим на "кокетките" в класа как може да се гримирват толкова зле...някой ден ша ги снимам и ша постна снимка тука :-o ... или пък се чудим как да ооправим едно момиче в класа което е на 17 год а нз какво е четка за зъби, бикче, сутиен и прашки :shock: но да не влизам в подробности...
Умуваме как да откажем цигарите :oops:
Мечтаем какви ще станем...какво ша бачкаме, какво ша учим по колко деца ша имаме :-P хехе говорим за гаджетата,разменяме съвети,опит...говорим за града ни, дори някога и за политика сме говорили :lol: ... за всичко което ти дойде на ум говорим... :P

splendour
03-28-2008, 15:54
Въпрос: Какво правят 2 момичета в тоалетната?
Отговор: Снимат се! :D :D :D :D :D :D
Не знам защо ходим поне по 2... не виждам конкретна причина, не правим нещо, което не бихме могли извън тоалетната...
А за разговорите .. какво да коментирам? Няма такива, които да говорят само за грим, дрехи и т.н. Щом са приятелки значи имат какво да си говорят. За грим и дрехи мога да говоря с магазинерка на такива.

aaaaaaaaaaa da novata tendenciq.zabelqzali li ste primerno v impulse ili nasqkade ve4e nqkoe momi4e se snimalo v kenefa.golqma gledka e tam sqka6 :lol:

Axel_f
03-28-2008, 18:31
За ВСИЧКО....без ограничения :) ....и все пак с някои повече за грим и мода, с други за филми, книги, театри и тн

VerryBerry
03-28-2008, 18:35
амиии..с мойте дружки си говорим за мноого неща и правилото за''гримовете и дрешките'' не е много валидно за нас :-D ,защото-теми-бол..а що се отнася до кенефа..ми -пишкаме си и си излизаме,щото училищните кенефи не са особено приятно място за разговори (миризма 8-) )

sladka__droga
09-02-2008, 07:36
Нем ... първото за гримовете и дрешките определено не се отнася за мойта компания!Аа ,, до тоалетната и ние винаги ходим по две-три ... понякога и по пет :D заразлика от момчетата ~ те направо в храста :D :D ..

moonlight77
09-02-2008, 08:04
Grimove,Dre6ki...?Mnogo rqdko se slu4va.Nai-4esto si govorim za na6ite mom4eta(ot klasa),6toto po4ti vseki den pravqt gluposti ili sa opleskali ne6to :D

Sweet_Bitter
09-02-2008, 09:55
Според мене момичетата ходят до тоалетната по 2-3 ,за да се пазят някой да не отвори вратата... в у-ще или поне в мойто не се заключват .. а ако са извън даскало...не знам вече ... навик може би :D

А т ва за гримовете..има ги секви .. аз с мойте приятелки не си говоря ВЪОБЩЕ за гримове,но има и кифлички които само това ги интересува ...тая по психология сигурно има дъщеря -фешънка и за тва така мисли :D :D :D

gabi_94
09-02-2008, 09:58
наи много говорим за мом4ета
после са клуките
и после вси4ко останало :grin:

+1! :)

AItOo0
09-02-2008, 10:06
Ми значи винаги говорим по тема ... дори и за гримиве се развива де .
Когато сме на училище ходим до тоалетна не да влизаме вътре , а в повечето случай да се разкараме и да си измием лицето и ръцете :D :D Винаги има опашка там вътре :-D :lol:

LucyFen4e
09-02-2008, 12:14
За пъвото - наистина не е вярно. Всъщност зависи и къде сме де. Ако сме излезли на пазар за разни парцалки , гримове и прочие , логично в по-голямата част говорим за диети, дрехи и така нататък ... и едновременно с това оплатняваме времето си като обсъждаме момчета 8-)

Иначе разговаряме за всякакви други неща. Музика , филми , хора ... секс 8-) Абе всеичко , което е изредило момичето преди мен :)

А за бавенето в тоалетните - ако има огледала , повечето момичета почват да си оправят грима , да се оглеждат и прочие. Трудно е да стоиш цял ден с молив за очи , без да се размаца примерно :-P

+1

pOiSoN_kIsS_94
09-02-2008, 12:35
Ами за какво ли не 8-) като започнем от мода,гримове,момчета,диети, музика,филми до политика и образование 8) Когато се виждаме с най-добрата ми приятелка само аз говоря...за момчета,диети,новите ми дрешки..а тя говори само когато отворя темата за по-"важните"неща :oops:

SuNsEt
09-02-2008, 13:56
Ами говорим си за много неща.Понякога за училище,друг път обсъждаме хората( :-D ),говорим си за филми...Всичко освен за секс(не обичаме да споделяме една с друга чак до толкова).
Односно висенето в тоалетната-никога не сме обичали да 'висим' там.По-добре да седнем на някоя пейка или в някое кафе.Никога не съм разбирала защо някои момичета найстина седят по толкова време там.

nefchi_bs
09-02-2008, 14:23
По-стара тема не намерихте ли??? :x

Nutty_
09-02-2008, 17:25
За момчета главно...или кой с коя ходи :D за филми мн рядко...за секс сме говорили ,за дрехи също...гримове доста рядко :D И евентуално ако имаме някви проблеми си споделяме :)

nasi141
09-02-2008, 18:41
тая твойта по психология не е психоложка в никакъв случай.в мойта компания се говори за абсолютно всичко което се сетиш.ем в тоалетната,щото в мойто даскало вратите изобщо не се затварят и нали се сещаш,че нещо не става сама да отида. :lol: :)

krisiiiiito
09-02-2008, 19:03
м/у другото наистина е остановено че жените почти винаги ходят заедно до тоалетната .. и при мен е така но и аз не знам :D .. когато сме в училище за да ми държат вратата на кенефа :D а когато сме някъде навън .. няма идея защо го правим

в моята компания когато се случва да сме замо момичета може да споменем нещо за гримиране и т.н. но това не ни е основна тема за разговор .. говорим за момчета [ :oops: ] за филмии .. музика по често ... ии така :)

krisiiiiito
09-02-2008, 19:09
Въпрос: Какво правят 2 момичета в тоалетната?
Отговор: Снимат се! :D :D :D :D :D :D
Не знам защо ходим поне по 2... не виждам конкретна причина, не правим нещо, което не бихме могли извън тоалетната...
А за разговорите .. какво да коментирам? Няма такива, които да говорят само за грим, дрехи и т.н. Щом са приятелки значи имат какво да си говорят. За грим и дрехи мога да говоря с магазинерка на такива.

aaaaaaaaaaa da novata tendenciq.zabelqzali li ste primerno v impulse ili nasqkade ve4e nqkoe momi4e se snimalo v kenefa.golqma gledka e tam sqka6 :lol:


това е много тъпооо :lol: и кво?? - доказваш се колко си ГОТИНА с това че си се снимала в КЕНЕФ и тоалетната чиния се вижда 8-) 8-) ми така си е :razz: пълна простотия .. сега било модерно да се натикаш в тоалетната ии ЗЕЛЕЕ :razz: :razz:

mulgore
09-02-2008, 23:43
Говорим си за момчета,музика,храна,компю ри,игри,спорт,дрехи,секс и още. 8-)

1994_gabi_94
09-03-2008, 08:14
ами аз в моята компания за какво си говорим?ами ние нямаме основна тема по скоро през повечето време се лигавим или вършим някаква простотия иначе си говорим тук таме за училище и други приятели..

voodoodoll1
09-03-2008, 09:11
За момчета,музика,даскало,ком ютри.Също така обсъждаме общи приятели и познати,разменяме клюки.Споделяме коя какви проблеми има.Абе за всичко си говорим.
А за тоалетните-ами говорим си там,защото е по-тихо,някои се гримират и си опрявят косите 8-)

lenito_sf
09-03-2008, 09:57
mi nie ne govorim a se ligavime tai 4e :grin:

puppy
09-03-2008, 12:45
Въпрос: Какво правят 2 момичета в тоалетната?
Отговор: Снимат се! :D :D :D :D :D :D
Не знам защо ходим поне по 2... не виждам конкретна причина, не правим нещо, което не бихме могли извън тоалетната...
А за разговорите .. какво да коментирам? Няма такива, които да говорят само за грим, дрехи и т.н. Щом са приятелки значи имат какво да си говорят. За грим и дрехи мога да говоря с магазинерка на такива.

aaaaaaaaaaa da novata tendenciq.zabelqzali li ste primerno v impulse ili nasqkade ve4e nqkoe momi4e se snimalo v kenefa.golqma gledka e tam sqka6 :lol:


това е много тъпооо :lol: и кво?? - доказваш се колко си ГОТИНА с това че си се снимала в КЕНЕФ и тоалетната чиния се вижда 8-) 8-) ми така си е :razz: пълна простотия .. сега било модерно да се натикаш в тоалетната ии ЗЕЛЕЕ :razz: :razz:

Само да уточня, че нямам снимки, правени в кенеф... Не знам да съм споменавала нещо такова.

purple4o
09-03-2008, 12:49
hm... ami az s priqtelkite mi po4ti nikoga ne govorq za grim... tva e nai typata tema vuzmojna :D :D :D :D

da kajem.. komentirame horata.. klukarim.. govorim za sk8.. koi kvo moje.. zaa mom4eta nai mn.. neeeee..po skoro nai mn komentirame drugite momi4eta (est samo debilkite) :lol: :lol:

Lilityy
09-05-2008, 17:06
с мойте приятелки най-често си говорим за музика,филми.гримове,мода и момчета, а това че ходим заедно до тоалетна и е за да си приказваме и да се огледаме

Ivalinka
09-05-2008, 18:30
ами с моите приятелки си говорим за момчета,анализираме ги,говорим за предстоящи купони,понякога за някакви екзистенциални въпроси......особено когато не харесваме някой....,също обсъждаме други приятелки и така :)

rnbbaby666
09-05-2008, 20:18
ми с мойте приятелки много рядко говорим за гримове,но пък за сметка на това постоянно се говори за момчета...и понякога някоя друга клюка си казваме ..

В старото ми даскало тоалетните неможеха да се затварят и за тфа сме ходили по групички...Но попринцип лично аз не обичам да ходя сама до тоалетна,вярно че няма кой да ми скочи,но е по яко с някое другарче,тамън да си размените някое друго лафче .. :D

Bonbonenata
09-06-2008, 09:43
О, боже, разбира се, че момичетата не говорят само за такива неща.
Всъщност, през повечето време ние специално си говорим за клюки. Най-често за училище или си разказваме разни случки /то пак клюки де/. И всички останали теми.

Относно тоалетната. Ами мен лично почти ме беше страх от кенефите в старото ми даскало :-D Някой да държи вратата, да прескачаш локви, да оцелиш кенеф с миФка, цяла наука си беше :-o А сега... Първо, за да си говорим. Второ, трябва ни и второ мнение за външния вид. И трето - понякога можеш да попаднеш на ужасни пепелянки и винаги е добре да имаш човек, който ще те подкрепи. ... Да де, пак стигнахме до говорене.

miss_disgrace
09-06-2008, 12:20
*Лелеееее,Ани,вчера се видяхме с Мими и тя каза,че Поли й е казала нещо,което е чула от Роси,която пък разбрала от Вели,която от своя страна е научила от Криси,която се е изпуснала,че докато е говорила с Николета,че Теди й е казала,че си е намерила ново гадже!!!Можеш ли да повярваш???!Лелее,да го беше видяла какъв е сладур...(3 сек ШАШ)...Оле...Виж я тая как се е облякла :shock: *

Общо взето така протича един разговор относно клюките... :lol: :lol:

А по въпроса с тоалетните нямам логично обяснение :-D

anjeliz
09-08-2008, 08:25
v toaletnite nai-4esto si govorim za mom4eta ,moda,grimove i za kuponite na koito sme bili 8-)

Seducti0n
09-08-2008, 08:34
Хах, не съм съгласна с твърдението, че девойките си говорим само за гримове, дрешки и такива нещица/не казвам, че не го правим, но не е толкова често/
Иначе аз нямам определена компания и не обичам да излизам едновременно с повече от 2 момичета.Като влезнем в тоалетната си оправяме косата например, слагаме си гланц/не върви насред улицата да си извадиш огледалцето и да започнеш да се мажеш/ 8-)

DeepWithin
09-11-2008, 10:20
Ние с приятелките говорим за музика, филми, списания, дрешки, училище ..................и т.н.

П.С. забравих да отбележа най-важното - момчета :D :D :D

ImmoraL
09-11-2008, 10:53
за мъже :Д:Д:Д