PDA

View Full Version : Върпос за лещите !



NightGuardian
03-02-2008, 23:15
Здравейте !

Искам да попитам колко струват едни лещи(горе/долу) ? Искам да си взема такива като котешко око , конкретно за тях питам , а може и за останалите да ми кажете. 8)

Благодаря предварително ! :grin:

w0sh
03-02-2008, 23:19
Котешко око са неестествен цвят и струват м/у 100 и 150 лева 1-та
Зависи от качеството.
Това е цената за разтвор за лещи за 3 месеца.
След като разтвора свърши ги фърляш щото са фрашкани с налепи и са вредни.

Swinkenhoffer
03-02-2008, 23:23
Това е цената за разтвор за лещи за 3 месеца.
След като разтвора свърши ги фърляш щото са фрашкани с налепи и са вредни.
Ама това за всички лещи или само за тези с по-специалните ефекти.. котешки очи и т.н.?

NightGuardian
03-02-2008, 23:24
Много , ще съм луд само на 1 око , ще си я слагам. 8-)

BluE_s
03-03-2008, 00:12
Много , ще съм луд само на 1 око , ще си я слагам. 8-)
е то така е по-яко ;) а иначе увреждат ли очите тия лещи?

NightGuardian
03-03-2008, 00:26
Една моя приятелка каза ,че като ги носела цял ден после 2 дена я боляли очите и сутринта едва ги отваряла. 8)

mgxpower
03-03-2008, 00:31
Като лягаш си ги махаш естествено и когато си вкъщи тогава също
какъв е смисъла да си с тях когато никой не те вижда особено тия цветните те са си за гъзария...носиш ги за няколко часа
колкото да се изфукаш пред този и оня!Даже бях чул преди време
или бях чел в интернет не си спомням точно много добре някакво
момиче си легнало с лещите забравила да ги махне и като станала
те били срастнали някак си и аз не мога да го обясня и като ги махнала
буквално отлепила и нещо и останало върху лещите....и ослепяла!
Но не знам дали е вярно...

gluhar4e
03-03-2008, 00:56
Лещите не трябва да се носят повече от 8-10 часа на ден,каквито и да са.Просто като се прибереш вкъщи ги махаш и като тръгнеш да излизаш ги слагаш пак:)Ако се случи така,че да ми се наложи да ги нося повече,след това очите ме болят и са яко червени...абе кофти е.Иначе не би трябвало да увреждат по някакъв начин очите,ако не се прекалява с носенето им :)

ninsy
03-03-2008, 12:30
Лещите не трябва да се носят повече от 8-10 часа на ден,каквито и да са.Просто като се прибереш вкъщи ги махаш и като тръгнеш да излизаш ги слагаш пак:)Ако се случи така,че да ми се наложи да ги нося повече,след това очите ме болят и са яко червени...абе кофти е.Иначе не би трябвало да увреждат по някакъв начин очите,ако не се прекалява с носенето им :)
не е вярно,има и лещи с които може да спиш..

mgxpower
03-03-2008, 13:03
Лещите не трябва да се носят повече от 8-10 часа на ден,каквито и да са.Просто като се прибереш вкъщи ги махаш и като тръгнеш да излизаш ги слагаш пак:)Ако се случи така,че да ми се наложи да ги нося повече,след това очите ме болят и са яко червени...абе кофти е.Иначе не би трябвало да увреждат по някакъв начин очите,ако не се прекалява с носенето им :)
не е вярно,има и лещи с които може да спиш..И я ми дай информация за такива лещи защото аз лично не съм чувал :-D

ABSOLUTme
03-03-2008, 13:03
Както каза nincy,има и лещи,които са за 3месечна употреба и се слагат от лекар.Вуйчо ми е с такива,ама той е хирург и му се налага..някак си няма да е гот да му падне лещата повреме на операция :D
Аз съм на мнение,че цветните лещи са абсолютна тъпотия(освен ако не са с диоптер,което донякъде оправдава носенето им..).Моите си ги взимам от Клокотница(до хотел Принцес) и съм си супер доволна.Честно да си кажа,имало е дни,когато не съм спала примерно 72часа и не съм ги махала(освен за да ги почистя) и нищо ми е нямало..
И все пак вие не експериментирайте.. 8-)