PDA

View Full Version : Изкуствени мигли



thecopstopped
03-03-2008, 05:13
nqkoi znae li kolko struva da ti postavqty izkustveni migli? kolko durjat ? vredqt li na ochite po nqkakuv nachin? moje li da se slaga spirala vurhu tqh i posle da se maha ? nqkoi slagal li si e ot foruma ?

trittico
03-03-2008, 05:45
хмм, аз пък мислех, че си ги слагаш сам :?

bebence_ff
03-03-2008, 05:59
struvat kam 10 - 12 lv darjat ot 1 do 2 sedmici zavisi kak gi pazi6 smisal trqbva m n vnimatelno da si mie6 o4ite i da se kape6 i kato slaga76 spirala posle ne s mlqko a s voda da ia maha6.i tova e a dali vredqt na o4ite ne moga da ti kaja :)

LipSoFAnAnGel
03-03-2008, 06:40
В русе слагането на мигли в козметичен салон е 20 лева една приятелка си сложи и и издържа 2 седмици...

<<SilVer>>
03-03-2008, 11:33
Ами до колкото знам вредят. Като всяко нещо , което е изкуствено по тялото. :-P Примерно чалга певиците с тия силикони , как станаха изгърбени с проблеми в гърба :D Не съм наясно много с поставянето на изкуствени мигли , но ако се поставят върху ествествените , те тежат и прецакват нормалните :razz:

А за това колко държат - от една до две седмици , както ти казаха другите. :lol:

doreto90
05-24-2008, 11:59
Изкуствените мигли струват 20 лв. и издържат 1 месец, абсолютно не вредят на очите и не се налага да се слага спирала защото са достатъчно гъсти и тъмни. Аз съм маникюристка но също така слагам и мигли и страшно много хора идват да си слагат мигли. Докато сте с тях небива да си търкате очите и да ги почиствате с тоалетно мляко. Надявам се че съм ви била полезна :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-24-2008, 14:28
Az sum si slagala, vuobshte ne vredqt nito na estestvenite migli, nito na okoto. Moge da se slaga spirala, to tova zavisi ot miglite, ako ima nugda. :) samo da stava po - vnimatelno, ima i takiva, koito se prodavat po magazinite, zavisi ot 2 do 6 - 7 lv.. sus ili bez lepilo v komplekt. Te izdurgat 1 den, mahat se, izmivat se i se slagat po sushtia nachin na sledvashtia den. :) Inache v salon dosega ne sum hodila da slagam, skupichko mi e :D , no koito mu e za 1v put, nai - dobre tam. Uspeh:)

besnicataa
05-24-2008, 19:18
http://images22.snimka.bg/004655691.jpgне съм си слагала..сигг е готини ама не си заслужава :wink: :wink:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-24-2008, 21:55
Аз имам изкуствени мигли но още не съм си ги слагала :-D

o0ps
05-24-2008, 22:38
Прекалеееено изкуствени ми идват...то като погледнеш и само едни мигли ти се набиват... :D

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-24-2008, 22:54
Прекалеееено изкуствени ми идват...то като погледнеш и само едни мигли ти се набиват... :DIma vsqkakvi modeli. Vkluchitelno i takiva, koito izglegdat super estestveno i nikoga nqma da zabelegish, che momicheto e s izkustveni :D Zavisi kakvi i ot kude shte si izberesh, tia na snimkata ne sa loshi, po vecherni :)

Ch0c0la73
05-25-2008, 08:18
az si bqh vzela esenta takiva ot 4 lv mai i lepilceto beshe bagnato takova zasahnalo mn koftii..vzeh si pak takiva s nadejdata lepilceto tozi pat da e normalno i pak beshe kofti..nishtyu ne napravih..sega se 4udq dali da ne si vzema ot tezi za po 8 lv deto sa ..sig pone shte sa po ka4estveni.. i shte moga da si gi sloja..nz kajete ako nqkoi e probval ..

Carmen_Kass
05-25-2008, 10:56
Малко инфо за въпросните изк.мигли

Отрицателната страна на подобно доокрасяване на окото е проблемът с вредното влияние на изкуствените мигли върху естествените. При по-често поставяне на изкуствени мигли, опасността от окапване на собствените е доста голяма. Самите лепила, които се използват за прикрепяне на изкуствените мигли имат доста силно дразнещ ефект върху окото, като парене и сълзене. При премахването им обикновено заедно с тях се отскубват и естествени мигли. При често повтаряне на тази манипулация, опасността от оредяване на миглите е доста висока. Използвайте подобни аксесоари по-рядко в специални случаи.
На козметичният пазар можем да срещнем няколко разновидности на изкуствените мигли. Но основно, можем да ги разделим на изкуствени и естествени.
Изкуствените мигли изработени от найлонов материал или синтетични нишки са значително по-евтини, имат по-голяма издръжливост но за сметка на това не стоят естествено на окото.
Изкуствените мигли се предлагат в няколко различни форми – кичурчета (снопчета), части от мигли или цели редове.

Ако ти сама ще си ги поставяш,най-добре си вземи цял ред,защото е по-лесно.Цена също им е ниска.Пък вероятността за някои нежелан проблем е минимална,защото ти ги слагаш над твоите и няма как да си ги увредиш.Този вид мигли се премахват вечер и по желание се поставят отново сутрин.По-практични са според мене.

Дано да съм помогнала.Успех!

doreto90
05-25-2008, 12:05
Ако ще давате пари за мигли то наи добре отидете при професионалист да ви ги сложи ще ви излезе 20 лв. но поне ще сте сигурни че няма да ви навредят на очите и миглите ви . Не даваите пари за онези мигли които ги продават по магазините, качествени мигли може да намерите само при професионалистите. :)

s1NNer
05-25-2008, 12:52
^ А стига си си правила реклама бе !

Как ше се изръса 20 кинта за едни мигли ,които при първото разтъркване на окото падат ... пфф ...
Такива ,които сутрин се слагат и вечер се махат са си най-добре ;]

barbie_94
05-25-2008, 12:56
Бях си сложила изкуствени мигли за Нова Година при козметичка.Струваше 20лв като аз си бях купила предварително миглите.Издържаха 3 седмици,но при всеки е различно,зависи и от козметичката,която ти ги слага.

www
05-25-2008, 14:59
e dobre kato ne biva da se po4istvat o4ite s toaletno mlqko s kv oda si mahna primerno senkite ???

ReaLLy_SweeT
05-25-2008, 15:03
Zna4i edno snob4e plus postawqneto e ot 5 d o8 leva darjeli okolo 12 4asa :D ama sedeli hubawo samo ako sa 7 snob4eta ...

barbie_94
05-25-2008, 16:25
e dobre kato ne biva da se po4istvat o4ite s toaletno mlqko s kv oda si mahna primerno senkite ??? Обилно с вода

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-25-2008, 19:10
az si bqh vzela esenta takiva ot 4 lv mai i lepilceto beshe bagnato takova zasahnalo mn koftii..vzeh si pak takiva s nadejdata lepilceto tozi pat da e normalno i pak beshe kofti..nishtyu ne napravih..sega se 4udq dali da ne si vzema ot tezi za po 8 lv deto sa ..sig pone shte sa po ka4estveni.. i shte moga da si gi sloja..nz kajete ako nqkoi e probval ..
Mila, ne pravi greshkata da polzvash lepilceto kum po - evtinkite migli, che mn rqdko da namerish svqstno.. :( Az po princip go vzimam otdelno, kakto kazah - mn rqdko mi se e sluchvalo da popadna na svqstno , zaedno s miglite, no zatova puk samite migli si struvat. :)

bega4ki_
05-26-2008, 07:37
и аз съм си купила едни които си седят вкъщи но така и неуспях да си ги сложа сега сам решила да ида на козметик да си ми сложи такива на снопчета,гледам че казвате че издържат доста време

doreto90
06-05-2008, 14:56
Не си правя реклама просто казвам кое е наи доброто а вие го разбираите както си искате :(

summergir1
06-05-2008, 19:53
Изкуствените мигли струват 20 лв. и издържат 1 месец, абсолютно не вредят на очите и не се налага да се слага спирала защото са достатъчно гъсти и тъмни. Аз съм маникюристка но също така слагам и мигли и страшно много хора идват да си слагат мигли. Докато сте с тях небива да си търкате очите и да ги почиствате с тоалетно мляко. Надявам се че съм ви била полезна :)
+1 и аз съм маникюристка и ще слагам мигли това лято и мога да допълня, че ако се слага тоалетно мляко трябва да е само на клепача и много леко да се почисти, без да се търкат миглите
п.с. в салона където работя аз ще са 25лв

Ch0c0la73
06-05-2008, 20:02
ima takava tema daje beshe naskoro goree ama nqkade ve4e e padnala hxah ...emi ako hodish da ti gi slagat okolo 20 lv e ..mn e vredno poradi fakta 4e kogato ti se mahnat zavsisi sled nqkolko sedmici shte ostanesh bez sobestvenite si migli..kogato se mahat izkustvenite snop4eta se mahat i estestvenite ti..spirala ne e prepora4itelno da slagash zashtoto sled tova mn mn trudno shte q izmiesh..vmisal 4e ne trqbva da se majat miglite s toaletni mleka i t.n. a mn vnimatelno trqbva da se po4istvat s voda..az sega si slagam kato izlizam moi si izkustveni takiva za 6 lv..mn sa hubavi..lepilceto si darji vs e ok .. i kato gi maham nqma kak prosto da mi se uvredqt moite migli podvivaam gi slagam im spirala sled tova si gi maham s toaletno mlqko .. izpozlavam si gi mnogokratno i vs e 6..izobshto nz kvo se zanimavate da hodite da vi slagat neshty skapo i vredno..

Infinity
06-06-2008, 13:34
аз веднъж си сложих и ми стоеше толкова не нормално че просто...наистина не ми хареса как ми стоят :grin:

gothic_angel
06-06-2008, 16:51
Е мисля,че вредят,ноо аз лично,не съм си слагала няма смисъл просто,след като си имам свои-естествени за кво са ми боклуци :wink:

nikol4etooo
04-02-2014, 18:33
Здравейте,масово има хора,които коментират без изобщо да са в час,правят си свободни съчинения.Аз съм с мигли от 7 години и все още и моите си стоят.Миглите държат около 3 седмици до месец,хубаво е след като те паднат да има почивка-интервала е около 2 седмици,след което пак може да се сложат.Спирала може да се слага,но не е препоръчително,защото те си имат обем и дължина.На мен слагането ми е около 30 лева,защото са ми на снопчета и се плащат на бройка. ;) Това е което аз мога да констатирам по темата,дано му влезе на някой в употреба. :)