PDA

View Full Version : Бъдещ политик...



sladur4e_
03-03-2008, 09:05
представете си-сядате на дивана,и се замисляте "какъв искам да стана?"Някой от вас би ли отговорил "политик"?

Sevt
03-03-2008, 09:19
Да.
И от 2 години работя по въпроса.

izzy
03-03-2008, 09:32
da

анонимка
03-03-2008, 09:38
Аз лично не съм и няма да си го помисля :grin:

quench
03-03-2008, 09:41
Да.
И от 2 години работя по въпроса.

в структурите на СА? опс, извинявай, на АТАКА.... ;)

иначе не, един ден всички политици ще увиснат на телеграфните стълбове, като по този начин ще дадем стимул на въжарите-занаятчии 8-)

tigity
03-03-2008, 10:03
az bih stanala prezidewnt idealna profesiq e tui :D

Sevt
03-03-2008, 21:45
Да.
И от 2 години работя по въпроса.

в структурите на СА? опс, извинявай, на АТАКА.... ;)


Ако имаш нещо да казваш го кажи в прав текст, ще се радвам да го обсъдим ;)

macy_day_parade
07-08-2008, 20:34
Да стана политик и да ме подбиват постоянно така ли? Още повече че съм женска :? В България не ти се дава глас ако не си от Доганската партийка! Това е жестоката истина-даже и да искам няма как да стане-в България няма политици,има само турци и чифути(подкупени българи).

П.п.
Под това число НЕ слагам Волен Сидеров :smt045

Proud Bulgarian
07-08-2008, 21:26
Да, бих станал.

П.п.
Под това число НЕ слагам Волен Сидеров :smt045
Който е бил на екскурзия в Израел.

w0sh
07-08-2008, 21:28
Зависи какво се влага в думата плитик.
Ако знам,че имам шанс да променя нещо,да бих станал.

moncho
07-08-2008, 21:47
не
За да си политик трябва да говориш много а всъщност да не казваш нищо :)

Freiheit
07-08-2008, 22:30
Да, аз бих. И то не с обичайната цел, която си поставят дребните душици - да гоня келепир, а именно с целта - да направя каквото мога за родината.. !

macy_day_parade
07-09-2008, 08:21
Да, бих станал.

П.п.
Под това число НЕ слагам Волен Сидеров :smt045
Който е бил на екскурзия в Израел.

Интересно подредена мисъл.И свързана при това 8-)

Valentin123
07-09-2008, 09:30
Бих станал министър на отбраната. :grin:

kristo
07-09-2008, 11:30
Бих се занимавал с политика/аз го правя всъщност, но на по-ниско стъпало/, но за политик едва ли на този етап. Прекалено много мръсотия има по високите етажи. Мръсотия, с която просто няма да имам сили да се преборя и която ще ме унищожи ако тръгна да се боря с нея. Иначе имам желание за борба, но когато всички, които жещаем да се борим потърсим някакъв начин за обединение, защото сами сме загубени. Сами воини не можем да бъдем в днешната политическа ситуация в България.

w0sh
07-09-2008, 11:59
Бих се занимавал с политика/аз го правя всъщност, но на по-ниско стъпало/, но за политик едва ли на този етап. Прекалено много мръсотия има по високите етажи. Мръсотия, с която просто няма да имам сили да се преборя и която ще ме унищожи ако тръгна да се боря с нея. Иначе имам желание за борба, но когато всички, които жещаем да се борим потърсим някакъв начин за обединение, защото сами сме загубени. Сами воини не можем да бъдем в днешната политическа ситуация в България.

Изказа ми мнението. Това го повтарям от 4 години вече, ама никой не ми вярва.

kristo
07-09-2008, 14:23
Бих се занимавал с политика/аз го правя всъщност, но на по-ниско стъпало/, но за политик едва ли на този етап. Прекалено много мръсотия има по високите етажи. Мръсотия, с която просто няма да имам сили да се преборя и която ще ме унищожи ако тръгна да се боря с нея. Иначе имам желание за борба, но когато всички, които жещаем да се борим потърсим някакъв начин за обединение, защото сами сме загубени. Сами воини не можем да бъдем в днешната политическа ситуация в България.

Изказа ми мнението. Това го повтарям от 4 години вече, ама никой не ми вярва.
Не е нужно да им го повтаряш, щом не ти вярват, то действителността ще им покаже истината. Наистина ако не намерим път към обединение усилията на българската нация, без значение какви са възгледите ни/стига да сме патриоти и да обичаме България/, сме загубени. Мафията е прекалено силна, за да могат 2-3 опозиционни партии като ВМРО, Атака, БНС и т. н. да се справят с нея. Трябва обединение на всички истински и почтени българи, които не са обвързани с тези, които дълги десетилетия вече ограбват България. Само когато честните и почтените българи се обединим можем да постигнем нещо. Защото дали ще е Станишев, дали Бойко Борисов или Костов, особено голяма разлика няма да има. Трябват нови лица в българската политика. Така, както е било по време на безпартийния режим на Борис III през втората половина на 30-те години. Когато всички дотогавашни партии са отстранени от властта и съответно всички политици, свързани с тях и на власт са поставени нови, но способни и некорумпирани/неуправлявали дотогава/ хора. Може би сега имаме нужда от нещо такова.

tankistabg
07-09-2008, 15:44
представете си-сядате на дивана,и се замисляте "какъв искам да стана?"Някой от вас би ли отговорил "политик"?

Аз съм политик под прикритие и пиша тука да гледам мненията :D

//разбира се че бих искал да стана политик, и със сигурност ще го направя!//

Diam0nD
07-09-2008, 15:45
В даскало и учители и съученици ми казват че ставам :D :D И съм си го мислил ... но нещо не ми се иска твърде много :D

marilyn
07-12-2008, 22:58
представете си-сядате на дивана,и се замисляте "какъв искам да стана?"Някой от вас би ли отговорил "политик"?

Аз искам да бъда политик, защото знам че мога да се справя, интересна ми е политиката и бих била добър политик!