PDA

View Full Version : До фенове и специалисти



OtherDimension
03-03-2008, 09:42
Вчера за пореден път гледах епизод от Междузвездни войни .. вчера даваха 6-ти
Тези, които са го гледали знаят, че в последните кадри се появява холограма на Йода, Оби Уан и бащата на Люк - Анакин
Филмът е излезнал 1983 година
въпросът ми е как образът на Анакин е абсолютно идентичен с актьора, който играе Анакин в 3-ти епизод, който бе заснет две хиляди и някоя година ???

Christ
03-03-2008, 09:48
2 варианта:

1 и по-логичен е при кастинга за новите серии да са търсили голяма прилика на актьора и да са го гримирали и нагласили да изглежда, точно като в предишните части

2. Просто да си гледал оправените версии на старите филми, защото покрай епизод 1 Лукас пусна и старите 3 части с обновени визуални ефекти и като нищо да са оправили образите :) Второто е. :) Гледай някой от по-старите филми и ще видиш, че Анакин е различен. :)

XceSS
03-03-2008, 09:49
Незнам кво харесвате на тоя филм.Преди това бях почнал да гледам един от поредицата ама на 10-тата минута го спрях.Просто щях да заспя :)

TellMeYourName
03-03-2008, 09:51
2 варианта:

1 и по-логичен е при кастинга за новите серии да са търсили голяма прилика на актьора и да са го гримирали и нагласили да изглежда, точно като в предишните части

2. Просто да си гледал оправените версии на старите филми, защото покрай епизод 1 Лукас пусна и старите 3 части с обновени визуални ефекти и като нищо да са оправили образите :) Второто е. :) Гледай някой от по-старите филми и ще видиш, че Анакин е различен. :)На мен наще са ми казвали, че е така :)

Blacklisted
03-03-2008, 18:29
2рото е и е супер тъпо... абсолютно ненужна и дразнеща промяна.

OtherDimension
03-03-2008, 19:14
не го вярвах:) не знаех, че е правен такъв римейк
благодаря за информацията:)

WILD__BOY
03-03-2008, 19:17
не го вярвах:) не знаех, че е правен такъв римейк
благодаря за информацията:)

Да, нагласяни са образите

03-03-2008, 21:34
Незнам кво харесвате на тоя филм.Преди това бях почнал да гледам един от поредицата ама на 10-тата минута го спрях.Просто щях да заспя :)
Първите 3 серии смучат пишка, да...

w0sh
03-03-2008, 22:07
Незнам кво харесвате на тоя филм.Преди това бях почнал да гледам един от поредицата ама на 10-тата минута го спрях.Просто щях да заспя :)
Първите 3 серии смучат пишка, да...
На мене 3-тата ми ареса. По-драматична е
Ама първите 2 са пълен боклук.
Сега знам че лукас започва да се ктови за серии за обучението на Оби Уан.

HexGirl
03-03-2008, 22:19
4UBAKA :grin: 4UIIIIIIIIII

Muse_of_Madness
03-04-2008, 06:47
Всъщност изключително добре си спомням шестата серия, такава каквато беше преди да излезе третата и съответно да се запознаем с Анакин малко преди да се поизгори така лошо. В нея редом с безплътните Йода и Оби Уан стоеше.... някакъв дядка...

Christ
03-04-2008, 07:38
Всъщност изключително добре си спомням шестата серия, такава каквато беше преди да излезе третата и съответно да се запознаем с Анакин малко преди да се поизгори така лошо. В нея редом с безплътните Йода и Оби Уан стоеше.... някакъв дядка... Вейдър без маска седеше до тях. :)

TellMeYourName
03-04-2008, 11:49
Всъщност изключително добре си спомням шестата серия, такава каквато беше преди да излезе третата и съответно да се запознаем с Анакин малко преди да се поизгори така лошо. В нея редом с безплътните Йода и Оби Уан стоеше.... някакъв дядка... Вейдър без маска седеше до тях. :)Дам, а сега в новата версия мисля, че е младия Анакин ;)

Skullbreaker
03-04-2008, 13:00
Ако искаш мога да ти пратя линк с торент на версията която не е променяна...Те всички са пипани , сменян е и Императора. :)

amatorium
03-26-2008, 00:27
Nqkoi ot scenite sa podmeneni. V originalnite ne e toi.

5StaR
03-26-2008, 00:45
Даам както казахте е..обновени версий.. И 6 филма рулират според мен, верно 4-5-6 изглеждат зле сравнение с 1 2 3, но са правени доста отдавна ,а тогава са били уникални...Малко ме дразнат в 6тата част тия плюшени мечета... :D

Любимата част ми е когато Йода се бие..голяма нинджа е :)..И нашия с 2те lightsaber-ta

03-26-2008, 07:06
Даам както казахте е..обновени версий.. И 6 филма рулират според мен, верно 4-5-6 изглеждат зле сравнение с 1 2 3, но са правени доста отдавна ,а тогава са били уникални...Малко ме дразнат в 6тата част тия плюшени мечета... :D

Любимата част ми е когато Йода се бие..голяма нинджа е :)..И нашия с 2те lightsaber-ta
1,2,3 смучат яко пишока, АМА МНОГО.
Супер зле са.
Клоне Ларс , е по-яко ама... 1-2-3 са толкова зле, че направо ми се гади.
Преди като си правих маратон, едва ги издържах ';(