PDA

View Full Version : ГОРДЕЕТЕ ЛИ СЕ, ЧЕ СТЕ БЪЛГАРИ



Страници : [1] 2

Slawi92
03-03-2008, 09:13
http://www.vbox7.com/play:897cbb0f
http://www.vbox7.com/play:7048e3c9
http://www.vbox7.com/play:b44c0281
http://www.vbox7.com/play:f58daf9a
http://www.vbox7.com/play:15505bb4
http://www.vbox7.com/play:95f12470
http://www.vbox7.com/play:16dced61
http://www.vbox7.com/play:fc6d1543
и има още много клипове за България
АЗ СЪМ ГОРД ЧЕ САМ БЪЛГАРИН!!!!
БЪЛГАРИЯ ЗАВИНАГИ!!!!!!
ОБИЧАМ Родината ,МРАЗЯ Държавата !!!

Serseri91
03-03-2008, 09:44
П0 пр0изх0д не съм българче,ама психически съм възприел българск0то,д0ри ми е п0 приятн0 в среда с български деца отк0лкот0 турци или няк0и други.. :grin: х0рата к0ито каня в нас са българи,турците не ги искам в нас не знам защ0 н0 пр0сто начина им на мислене ми е пр0тивен .. бих искал да съм се родил българин н0 не м0га да направя т0ва да застана срещу семейств0то си и да сменя вярата си .. :-o

и честит празник на всички :)

sladur4e_yo
03-03-2008, 09:47
Аз също съм горда с това,че съм българка,защото България е страна,богата на култура,изкуство.Но от гледна точка на стандарта на живот,заплатите на работещите,цените,политика ,според мен България е много,много назад спрямо другите Европейски Държави. :?

krisi_bep
03-03-2008, 09:59
Разбира се,че се гордея,че съм българка!

---------------------------------------------------

Честит празник!

gree_girl
03-03-2008, 10:47
Това е нашата страна, нашата родина! Тук сме се родили и израснали...детството и най-хубавите мигове от живота ни са били тук! Някой от нас ще умрът тук, тук ще мине живота им! КАК ДА НЕ СЕ ГОРДЕЕМ С НЕЯ И ДА НЕ Я ОБИЧАМЕ! ТОВА Е ЕДНА КРАСИВА И ПРЕКРАСНА СТРАНА! РАДВАМ СЕ, ЧЕ СЪМ РОДЕНА И ЖИВЕЯ ТУК! :-)

Iv4eTy
03-03-2008, 12:29
Естесвено че се гордея, че съм българка, може България да не е най-голямата, или богатата страна но със сигурност за мен е най-хубавата. Все пак това е нашата родина и би трябвало всички да се гордеят с нея!
Честит празник на всички.

special_girl_SS
03-04-2008, 17:06
П0 пр0изх0д не съм българче,ама психически съм възприел българск0то,д0ри ми е п0 приятн0 в среда с български деца отк0лкот0 турци или няк0и други.. :grin: х0рата к0ито каня в нас са българи,турците не ги искам в нас не знам защ0 н0 пр0сто начина им на мислене ми е пр0тивен .. бих искал да съм се родил българин н0 не м0га да направя т0ва да застана срещу семейств0то си и да сменя вярата си .. :-o

и честит празник на всички :)

Вярата не определя нацията :? Ако си роден в България и живееш тук, то ти би трябвало ДА СИ българин. Това е въпрос на самосъзнание.

По темата: да гордея се, че съм българка, гордея се с родния си език, горсея се със славното минало на народа си!

MIKROBA
03-04-2008, 17:16
[quote="krisi_bep"]Разбира се,че се гордея,че съм българка!
+1 :)

gorska
03-04-2008, 18:53
Да, разбира се, гордея се. С какво повече са едни румънци, люксембурци или пък чилийци от българите... В момента има много проблеми, но все пак щом Ванга е казала, че ще се оправим, значи така ще стане! Чакайте само да създада партия и да се кандидатирам за министър-председателка и ще дойде вторият златен век в историята на България. :) Както се казва: ОБИЧАМ РОДИНАТА, МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!

Slawi92
03-06-2008, 13:25
Да, разбира се, гордея се. С какво повече са едни румънци, люксембурци или пък чилийци от българите... В момента има много проблеми, но все пак щом Ванга е казала, че ще се оправим, значи така ще стане! Чакайте само да създада партия и да се кандидатирам за министър-председателка и ще дойде вторият златен век в историята на България. :) Както се казва: ОБИЧАМ РОДИНАТА, МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!napalno si prava rodinata ni e prekrasno no politicite q razru6avat postepenno i ne treqbva da im pozvolqvame da q uni6tojat

st1ka
03-09-2008, 19:32
Разбира се,че се гордея...Като се замислим ние имаме всичко...малко са държавите по света,които са съчетали в себе си море,планини,равнини,низин ,4 сезона и още хиляди такива неща!Имаме толкова богата история,с която пак малко държави могат да се похвалят...Щом България е оцеляла през вековете,значи е имало за какво!

hooliganka89
03-18-2008, 08:29
Iskali pitane,kak nqma da se gordeq s proizhoda si...

mese4ka
03-18-2008, 12:35
Искам да замина за друга държава понеже тук младите хора нямаме бъдеще,но аз винаги ще си бъда българка... и съм горда от това!Ние сме силен народ...,ако имахме и по-добри оправници щеше да е още по-добре :grin:

nguyen
03-18-2008, 14:48
Da, gorda sym..no se radwam, che ne sym tam weche..wsichki mi lipswat strashno mnogo..no ne i grada..i nachina po koito se durjaxa s men..i moite rodnini..

Wsichki znaqt, che sym ot Bulgaria..i sys gordost im kazwam kakwa durjawa e ..s kakwi planini..i hubavi hora..no..mnogo ot neshtata i mizeriite im gi spestqwam.. :oops:

nooks
03-19-2008, 21:00
ГОРДЕЯ СЕ!!!!!!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

petq1488
03-20-2008, 12:49
gordeq se razbira se!BULGARIQ NAD VSI4KO!NACIONALNA SUPROTIVA BULGARIQ!

enrique_fenka
03-29-2008, 19:38
Не,не се гордея,че съм българка :-| Нещо повече,съжалявам,че съм се родила в България [-(

Slawi92
03-31-2008, 09:33
Не,не се гордея,че съм българка :-| Нещо повече,съжалявам,че съм се родила в България [-(i 6to za tva 4e cql svqt polzvat kompi a koi e izmisli kompa bulgarin,samo 6ti kaja 4e v nedelq gledah edno predavane po BTV i prosto padnah,parviq aerbeg e izmisleh ot balgarin neznam si o6te kvo e pomognal za samoletite i e izmislil,4e bulgarin e izmisli dokato si govori6 po tela s 4ujdenec toi da te 4uva na negoviq si ezik i kat ti otgovori da go 4ue6 na bg,4e bulgarin e napravil taka 4e kat e kacnal aramstrong na lunata da kaje 4e e kacnal i neznam si kvo o6te po suvalkite e izmislil taka 4e da mogat da izlizat po lesno 4e e izmisli kak da se iztrelvat raketite,4e bg e napravil lekarstvo i e izlekuval 10 4oveka ot spin ama prosto ne sa mu dali pari ot NIKOQ darjava.tva sam go gledal v predavaneto ina4e moga i o6te da ti kazvam 4e bg e izmisli kola s voda oba4e sa go ubili,4e bg raboti i e izmisli polovinata djanti za mercedes i polovinata zavodski tuning i t.n. i da ne se gorde6 da be da

Slawi92
03-31-2008, 12:30
Да горда съм, че политиците строят къщи на РОМИТЕ вместо да дарят пари на болни/бедни БГ деца...
Горда съм, че едва след като някоя сграда убие човек чак тогава я ремонтират.
Горда съм, че, за да вземеш книжка ти трябва една стотачка...
Горда съм, че Максим получи условна присъда, а някой обикновен човек щеше да получи сумати затвор...
Иначе да горда съм :oza drugite ne6ta sam sagladen ama za tva za maksim ne sam kvo 4e taq jenata v pernik kadeto kara6e s 2 promila i ubi 4ovek na 1 sedmica se zabravi za neq 4e toq taksidjiqtaa kade ubi cqlo semeistvo na spirka i ni6to ne mu narpaviha i nego na 1 sedmica ga zabraviha i o6te kolko hora koito karat piqni i ni6to

LSGirl
04-01-2008, 12:37
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!!

mizantrope
04-03-2008, 16:24
Sano shte spodelq, 4e na 3-ti mart sutrinta tazi godina si pusnah ot laptopa v kvartirata pesenta "Site balgari zaedno" ot ednoimennoto predavane... i se razplakah. Stana mi izkliu4itelno tajno i ma4no za rodinata. Ve4erta se po4erpihme nqkolko kolegi balgari podobava6to i pqhme himna do pripadak,4e i policiq doide nakraq.

MaRiYa_86
04-04-2008, 13:28
Гордея се,да!
Радвам се ,че и вие се гордеете.Но призовавам всички ви-Нека направим нещо,за да запазим това,с което се гордеем.Само с гордост на думи няма да стане.Нека покажем,че се гордеем и защитим страната си!
Защото ми е мъчно,че егоизма и това изродено чувство за самосъхранение на личните интереси се е насадило в българите.Трябва да сме по-единни и смели,иначе никога няма да се оправим :(
Пример: Ако на центъра 1 българин скочи да удари 1 гиганин...още 50 циганина ще се намесят да защитят "брат си".Но ако 1 гицанин скочи да бие 1 българин...хората ще гледат от страни и ще си казват "Ох,горкото момче..."

XaMcTePKa
04-05-2008, 16:10
ето нещо и от мен :) по темата http://www.vbox7.com/play:64d01064 лично мое си е :-D

Slawi92
04-05-2008, 20:38
ето нещо и от мен :) по темата http://www.vbox7.com/play:64d01064 лично мое си е :-Dmnogo qko evalata pi4

XaMcTePKa
04-06-2008, 13:27
ето и една песен по темата :) BATE SASHO feat. MECHKATA I GRUKA - PAZI IMENATA

davigonabiekon
04-13-2008, 13:24
Горд съм, че съм БЪЛГАРИН, горд съм, че съм роден в БЪЛГАРИЯ, това че политиците са скапани боклуци и съсипват държавата ни е друг въпрос! СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ, КОИТО СЪСИПВАТ ДЪРЖАВАТА НИ !!!

ANTIHUMAN
04-15-2008, 11:57
В повечето случай ДА!!! Но политиците развалят държавата!!!Правят всичко за циганите за тях ,няма закони ,а за българите има! Това държава ли е ? Надявам се Ванга и този път да е познала!!!!!!!!

ОБИЧАМ Родината ,МРАЗЯ Държавата !!!

Disrespect
04-15-2008, 15:07
Айде поне се научете да пишете на български и тогава да пискате, че сте големите патриоти.

DisciplineAndOrder
04-15-2008, 17:11
ОБИЧАМ Родината ,МРАЗЯ Държавата !!!

айде клишетата... не тука

ANTIHUMAN
04-15-2008, 21:09
ОБИЧАМ Родината ,МРАЗЯ Държавата !!!

айде клишетата... не тука

Ха-ха-ха! Сега се чудиш ,какво ще ти напиша нали?Ще те оставя да си пишиш.Ще те оставя да си мислиш ,че си успял/а! Мисли си :)

Disrespect
04-17-2008, 16:15
ОБИЧАМ Родината ,МРАЗЯ Държавата !!!

айде клишетата... не тука

Ха-ха-ха! Сега се чудиш ,какво ще ти напиша нали?Ще те оставя да си пишиш.Ще те оставя да си мислиш ,че си успял/а! Мисли си :)

Знаеш ли какво е клише?
А правопис?

Slawi92
04-17-2008, 17:55
ОБИЧАМ Родината ,МРАЗЯ Държавата !!!

айде клишетата... не тука

Ха-ха-ха! Сега се чудиш ,какво ще ти напиша нали?Ще те оставя да си пишиш.Ще те оставя да си мислиш ,че си успял/а! Мисли си :)

Знаеш ли какво е клише?
А правопис?офф аиде без тапи спорове моля

Disrespect
04-17-2008, 18:05
Тъпи спорове? Да кажеш кое е тъпото на спора можеш ли?

RaZcAkVa6tIq
04-19-2008, 10:57
Do nqkade se gordeq.

plmn
04-20-2008, 09:41
Не мога да кажа че се "гордея"...Държавата ни можеше да е много по добре във всяко едно отношение, ако нямаше толкова много корупция и мафия.Щом хората в парламента, от които чакаме да направят нещо за нашата държава, само си пълнят гушите...какво да очакваме вече...за това и толкова много хора заминаха, ще заминат и още много ; циганите се размножават толкова бързо...някъде четох, че до еди-коя-си година щели да се изравнят с българите.Ония горе кфо правят по въпроса?Скоро се подписах в петиция с/у изучаването на турския в българските учлища (не съм расист или нещо, просто не ми се харесва тая идея) и тн...Проблемите са много и почти никой не прави нищо по въпроса...Иначе да - държавата ни има МНОГО красиви места, но това не е достатъчно.Как да се гордея, че съм българин?Всички около мен са с изкривено мислене.Всеки гледа да те прецака, не казвам че в чужбина го няма това, но от това което съм видял хората не са като тукашните.Имат си ред, спазват някакъв етикет...Тук селянията е в изобилие.Моментите в които се срамувам, май преобладават пред тези когато се гордея че съм българин.

Feamma
04-26-2008, 20:37
Нашата сила извира,
от хилядолетия и векове
и днес сърцето ти не спира,
да тупти родино, нищо че,
сега си ти една,
малка, разпокъсана,
ограбена земя,
от хищници разкъсана.

Земя, която беше,
красива и свободна,
на три морета ти стоеше,
непримирима горда.
Реки от кръв са текли,
по твоята снага,
безброй юнаци са паднали,
със името ти на уста.

България - ние те обичаме,
България - във вярност ти се вричаме,
България - за нас ти си една,
България - ти си нашата страна.

Историята ни древна,
е наш'та жива сила
и днес ни е потребна,
родина 'щото си се свила,
в една човешка длан,
ограбена, но несломена
и не от войни и бран,
а от велики сили разделена.

Идеалите ни вечни,
те са нашата упора,
предците ни за тях,
воювали са без умора.
Те храбро и без страх,
са падали във боя,
за да можем ние днес,
да казваме - родино моя.


България
над всичко!

nikita29
04-29-2008, 02:49
Гордея се с миналото на България!
Гордея се с българската природа!
Гордея се с талантливите българи!
Гордея се с роднините и приятелите си! :-)

Няма как да съм горда от хаоса в държавата ни!
Няма как да се гордея с поведението и отношението един към друг на толкова много сънародници в чужбина! :?

str1990
04-29-2008, 08:00
гледам ги тука англичаните колко са тъпи, дебели, миризливи и ограничени и ми се извълва душата като се сетя, че съм българин 8)

indicator
04-30-2008, 00:24
Гордея, че съм БЪЛГАРИН, защото България е НАЙ-ВЕЛИКАТА страна на света, която има незабравима история и невероятна природа!!!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!

POKEMONFOREVER
04-30-2008, 00:25
ДА,НО ПОНЯКОЙ ПЪТ НЕ.

SeXyL[!]Nk@
04-30-2008, 06:46
Iskali pitane,kak nqma da se gordeq s proizhoda si...

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-02-2008, 21:51
Много красиви клипове, трогнаха ме...
България над всичко! Но не и тези алчни баламурници, които я управляват. :?

extaz_93
05-03-2008, 18:39
ГОРДЕЯ СЕ !!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) да го духат всички недоклатени политици :-P :-P :-P :-P

LetiCherry
05-03-2008, 23:15
Bulgaria nad vsi4ko :-D :razz:
vie normalni li ste? :shock:
Kolko ot vas biha se bili ya Bulgaria, biha ostavili semesitvo, priqteli, biha yabravili sebe si v imeto na mizerna Bulgaria... Kogato go napravite mi vikaite Bulgaria nad vsi4ko :lol:

air_J
05-03-2008, 23:57
Bulgaria nad vsi4ko :-D :razz:
vie normalni li ste? :shock:
Kolko ot vas biha se bili ya Bulgaria, biha ostavili semesitvo, priqteli, biha yabravili sebe si v imeto na mizerna Bulgaria... Kogato go napravite mi vikaite Bulgaria nad vsi4ko :lol:
Тоест, докато няма войни, граждански неподчинения, масови безредици и митинги против Буш, Путин, ЕС, Китай и други да не се вика "България над всичко"? Или не съм разбрал правилно? :-o

LetiCherry
05-04-2008, 13:21
air_J, ti naprimer kakvo vlaga6 v izraza "Bulgaria nad vsi4ko"?
Nad koe vsi4ko? Kak moje6 da dokaje6, 4e za teb Bulgaria e nad vsi4ko?
Dadoh tezi primeri, za6toto tova mi idva na um kato pro4eta tazi fraza.

P.S. Izvinqvam se za latinicata.

air_J
05-04-2008, 15:55
И на мен не ми е съвсем ясно какво значение се влага в израза, но смятам, че се изрази грубо и цинично, което не отива на австрийското ти възпитание, та затова се и обадих. А за момента най-лесния начин да докажеш, че България за теб е над всичко е да придобиеш образование в чужбина и да откажеш да се реализираш там, за да опиташ да правиш това тук (квалификация, в която се надявам да попадаш и самата ти). Иначе да не дава Господ по-сериозни поводи да се изяснява значението на "България над всичко". :?

HateCops
05-04-2008, 22:34
Който не се гордее че е българин мисля че няма място в България. България е една велика държава с велика история и едва ли много от вас знаят , но България е единствената държава която не е губила флаг в битка


Да Живее България

Slawi92
05-05-2008, 07:56
Който не се гордее че е българин мисля че няма място в България. България е една велика държава с велика история и едва ли много от вас знаят , но България е единствената държава която не е губила флаг в битка


Да Живее България \:D/ :wink:

LetiCherry
05-05-2008, 08:29
И на мен не ми е съвсем ясно какво значение се влага в израза, но смятам, че се изрази грубо и цинично, което не отива на австрийското ти възпитание, та затова се и обадих. А за момента най-лесния начин да докажеш, че България за теб е над всичко е да придобиеш образование в чужбина и да откажеш да се реализираш там, за да опиташ да правиш това тук (квалификация, в която се надявам да попадаш и самата ти). Иначе да не дава Господ по-сериозни поводи да се изяснява значението на "България над всичко". :?



Tova i smqtam za sega da napravq, sled kato se obrazovam dostatu4no i vidq svqt i vse o6te namiram smisul da se vyrna. Puk i surceto si ostavih v Bulgaria, koeto ne iska da doide pri men.
:?

I da, dano da nqma takiva povodi za dokazvane.

HateCops, tova za znameto go znam, no dobre 4udesna istoriq, naistina, oba4e kakwo tazi istoriq ti pomaga? Kude sa dne6nite Botev i Levski?! Kude vijda6 velikoto bude6te na Bulgaria? I ne, ne smqtam, 4e ako ne se gordee6 s Bulgaria, mqstoto ti ne e v Bulgaria. I az si se gordeq s vsi4kite ni krasoti, istoriq, polovinata mi avstriiski priqteli ve4e sa bili v BG i sum im pokazala samo hubavite strani i estestveno te sega razkazvat kolko e hubavo v Bulgaria. No edin 4ovek (naprimer az, ako re6a da se borq s vsi4ko neuredici v BG) prolet ne pravi, a kato vijda6, 4e na drugite ne im puka...Vse pak ima6 edin jivot.

Kasiera
05-05-2008, 20:40
Не,не се гордея,че съм българка :-| Нещо повече,съжалявам,че съм се родила в България [-(

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-07-2008, 04:45
ДА!!!!!! това е едно от малките неща с които се гордея че съм .. ! за мен България е велика държава .. всъщност не.. хората в нея са велики .. защото Б-я не мисля че се е оттвърдила като държава след като има хора които ме питат "абе аджа ба де е това.." ... няма значение .. горда съм че съм българка ! (:

българин да се наричам първа радост е за мене :oops:

BOOK_FAN
05-09-2008, 17:56
Да съм българче е едно от нещата,ор които се гордея най-много!

pospalan341
05-14-2008, 23:33
Да, определено! Никога не съм съжалявал, че съм се родил точно в България. Според мен България е най-свещеното място на планетата. :) И едно от най-красивите. :)

Snitch
05-15-2008, 21:31
ДА!

Snitch
05-23-2008, 23:06
Е много ясно!

Escarina
05-23-2008, 23:17
Не,не се гордея,че съм българка :-| Нещо повече,съжалявам,че съм се родила в България [-(

Аха... и що? Много сте ми интересни смешковците днес. Седнали да плюят по България, а какво знаете за нея всъщност? Че е създадена през 681 година и че сме били 500 години под турско робство. Бас държа, че нито един от тези, които толкова смело твърдят, че се срамуват от страната ни си няма на идея от къде са корените ни, колко дълга е всъщност истинската ни история, не знаят че единствено Гърция се е утвърдила като държава преди нас, не знаят, че България е имало много много преди така налаганата 681ва година, нито знаят че някога, да доста отдавна но някога - сме били най-великите. Имало ни е преди така тачената Римска империя, имало ни е преди Великобритания, преди любимата на много днешни пубери Америка... Самия факт, че след пет века робство сме оцеляли като нация е достатъчен да се гордеете, че сте родени тук. И точно заради хора която отричат страната ни в момента сме на това дередже. Но майната му сега е модерно да сме хейтърчета, нали така? ;)

5StaR
05-23-2008, 23:45
Аз съм българче обичам
наще планини зелени.
Българин да се наричам
първа радост е за мене.

Аз съм българче свободно,
в край свободен аз живея.
Всичко българско и родно
любя, тача и милея.

Аз съм българче и расна
в дни велики в славно време.
Син съм на земя прекрасна,
син съм на юнашко племе.

Outlaw4Life
05-24-2008, 09:27
Не се гордея,че съм българин.

Ruskia1936
05-24-2008, 12:21
napolvina sum rusnak , napolvina bulgarin - vutreshnno sum rusnak, no si obi4am i bulgaria :)

DjBaloon
05-26-2008, 10:15
Интересно ми е кои са тия 24-ма дето не се гордеят :shock:

Разбира се че се гордея

fire_magic
05-30-2008, 12:18
Интересно ми е кои са тия 24-ма дето не се гордеят :shock:

Разбира се че се гордея
nekvi si turci pomaci :D
ili 1 tur4in napravil 30 acc za da glasuva :-D
gordeq se 4e sam bulgarin i nqma da obqsnqvam za6to :grin:

kristo
05-31-2008, 14:45
Естествено, че се гордея с това, че съм българин, както и всички българи трябва да се гордеем с рода си, понеже сме един от най-древните и силни народи, създатели на великолепна култура и цивилизация, както и на цели пет държавни формирования (Царство Балхара край Памир, Велика България на Кан Кубрат, Волжка България, Куберова България в Македония и Аспарухова България, която съществува и до днес и ще съществува докрай света)! А за националните ни герои, великата ни армия и всичко, което сме постигнали, постигаме и ще постигнем от тук нататък няма какво да говоря, тъй като е всеизвестно на всички.

kristo
05-31-2008, 14:49
Интересно ми е кои са тия 24-ма дето не се гордеят :shock:

Разбира се че се гордея
nekvi si turci pomaci :D
ili 1 tur4in napravil 30 acc za da glasuva :-D
gordeq se 4e sam bulgarin i nqma da obqsnqvam za6to :grin:
Не прави тази грешка да наричаш помаците-турци, тъй като те са си чистокръвни българи, които изповядват исляма! А това, че една голяма част от тях, вследствие пропагандата на ДПС почнаха да се "самоопределят" като турци си е друг въпрос. Но по-голямата част си имат българско самосъзнание и няма да се отрекат от него за нищо на света!

kristo
05-31-2008, 14:51
Не се гордея,че съм българин.
А да не си циганин тогава?! И като какъв се самоопределяш изобщо, щом не се гордееш, че си българин?

kristo
05-31-2008, 14:51
Не се гордея,че съм българин.
И с какво се гордееш изобщо?

kristo
05-31-2008, 14:53
napolvina sum rusnak , napolvina bulgarin - vutreshnno sum rusnak, no si obi4am i bulgaria :)
Ми че във вените на руснаците тече значително количество българска кръв, вследствие на волжките българи! Иначе руснаците, като нас българите не са никакви славяни, а индо-иранци, така че по тази линия сме сродни народи.

the_unknown
06-01-2008, 08:21
Не, изобщо не съм горд, че съм българин! Предпочитам да се бях родил в Китай,Русия или Германия. :P

kristo
06-05-2008, 13:45
Не, изобщо не съм горд, че съм българин! Предпочитам да се бях родил в Китай,Русия или Германия. :P
Е да, ама си се родил в България и не виждам защо не можеш да намериш основания да се чувстваш горд от това. То си е твоя работа разбира се, но един голям българин- Любен Дилов-баща беше казал: "И да се гордея, че съм българин, и да не се гордея, пак съм българин. Така че по-добре е да се гордея". И е базкрайно прав. А освен от Китай, в исторически план България не е била по-малко велика като държава от Русия и Германия, а напротив. Тъй че не си прав според мен, ама както и да е. Дано само такива "българи" като теб са малко, защото от такива като вас България няма никаква полза :? ... Само можете да се оплаквате и да казвате "какво ми е дала тая държава, за да я обичам", без вие да сте й дали каквото и да било. Тъй че не разбирам що за хора сте и изобщо с какво се гордеете в тоя живот...

pavkata91
06-05-2008, 15:47
Майка ми е чехкиня,баща ми е грък,дядо ми българин (чистокръвен и ми е кръстник)..Горд? Ми горе-долу.. Еми..кфо да кажа.. Поне родината трябва да уважавам ама с тия простотии които стават..какво да обичам..старата България да..но сегашната..има ли нещо за обичане..Хубаво че има такива сгради от времената на Османското робство..но тази красота на България която е..не може да прикрие..тезии цигани,турци и т.н.

Цитат на един турчин преди да бъде пребит до смърт от скинари

Ахмед Доган ще превземе България! Турция ще владее България.България няма да съществува вече!! Ще бъдете наши роби!! Ще ви ебем на смени всичките!! Само доган!! Аллах да благослови този човек!! *нещо плямпа на турски* Пропаднало общество сте всички!! Една държава не може да опазите!! Докато вие се занимавате с парите и жените си ние ще ви превземем.. Еми..неутрален съм..засегна ме тази информация защото не се давам на някой да ме контролира и командва..Но..Скинарите (макар и да ги мразя до дъно с душата си..) да изчистят тия дяволи от държавата..Е..славна родино само нагоре :smt112 :smt003

pavkata91
06-05-2008, 15:55
Пред чужденците и въобще сред българите..не се чуствам много комфортно..ударени накриво от модата..цигани ни тероризират..турци се опитват да ни завладеят..а да и циганите осмърдяват България отвсякъде с всякакви противни неща.. Едно ще си призная..да бях живял когато Българското царство съзряваше..бих искал да живея в старобългарските Родопи..От всичкото това което написах Извода е: В стара България ще се чуствам горд с цялото си сърце..но сега..Мне..

Presli
06-05-2008, 16:49
Надали има хора който не се гордеят ... Просто България е велика страна с велика История, но сега в днешно време политици, президента всички крадат, жадни за пари за много пари! Дано някой ден се оправи.

alexandarchy
06-05-2008, 20:12
Гордея се с патриотите които България е имала, но с какво да се гордея днес???Че 70% от българите "едвам свързват двата края" и живеят с много нисък стандарт а живот. Заради днешните политици и всички тези съмнителни сделки българия изгуби позицията си в Европа и посвета. :x

kristo
06-06-2008, 16:53
pavkata91, поздравления! Макари в жилите ти да текат три вида кръв, ти се чувстваш в не малка степен българин! защото за мен не е важно дали си 100% чистокръвен българин или не, а това какъв се чувстваш. Защото има и "българи" като македонците, от които мнозинството са чисти българи, но се отричат от гена си най-категорично, което е ужасно. А иначе на подобни турски дебили, като този, който цитираш, просто не си прави труда. такива ще си го получат заслуженото, защото нещо много взеха да се правят, ама да дойде на мен в очите да ми го каже това, айде де! Да дойде да го пребия ако иска! Те тези неща си ги ръсят само когато са се събрали, иначе сред българи са по-тихи от водата и си мълчат, та не се чуват. Пълни помияри и нещастници. И ще те помоля ако можеш да ми кажеш от кой точно сайт го копи-пейстна този цитат, та да погледна и аз за какво става дума. Щото много обичам да споря с фанатизирани турци и да ги правя на пет стотинки. Много ги "обичам" такива "отворковци" 8) ...

kristo
06-06-2008, 16:55
Гордея се с патриотите които България е имала, но с какво да се гордея днес???Че 70% от българите "едвам свързват двата края" и живеят с много нисък стандарт а живот. Заради днешните политици и всички тези съмнителни сделки българия изгуби позицията си в Европа и посвета. :x
Тука си съвсем прав... за огромно съжаление, защото в днешно време България наистина е в трагично състояние, вследствие "доброто" управление на "нашите" политици :x ...

pinkbecksbabe
06-08-2008, 20:58
az se gordeq 4e sam balgarka, oba4e se radvam 4e se primestihme v Germaniq da jiveem, za6toto obrazovanieto e po-dobro, v Germaniq naistina nau4avam ne6to v 4as za razlika ot Balgariq... Ama vapreki tva si se gordeq 4e sam balgarka i razpravqm na vseki 4e sam ot Balgariq!!! :D

SexOnTheBeach
06-09-2008, 10:09
донякъде ;)

kristo
06-10-2008, 07:49
az se gordeq 4e sam balgarka, oba4e se radvam 4e se primestihme v Germaniq da jiveem, za6toto obrazovanieto e po-dobro, v Germaniq naistina nau4avam ne6to v 4as za razlika ot Balgariq... Ama vapreki tva si se gordeq 4e sam balgarka i razpravqm na vseki 4e sam ot Balgariq!!! :D
Поздравления, че се гордееш, че си българска и на всеки германец ко казваш, но що се отнася до часовете в училище не си съвсем права. Образованието в България все още не е чак толкова лошо и се научават много полезни неща, стига да ти се слуша и да искаш да ги научиш естествено, а ти явно в часовете в училище в България не си слушала много много :oops:

demons_of_my_soul
06-13-2008, 12:30
Много хора се оправдават, че миналото си е минало, че трябва да гледаме нстоящетото което нищо не струва! (и тези хора печелят неприазъм от моя страна спрямо тях)
Но аз съм се убедил, че миналото определя настоящето и бъдещето, то рано или късно изплува от дълбините. Миналото никога не си остав там!
Да си БЪЛГАРИН е не само гордост, а е и привилегия.

ANTIHUMAN
06-14-2008, 21:46
Гордея се с патриотите които България е имала, но с какво да се гордея днес???Че 70% от българите "едвам свързват двата края" и живеят с много нисък стандарт а живот. Заради днешните политици и всички тези съмнителни сделки България изгуби позицията си в Европа и посвета. :x

+1 Напълно съм съгласен със теб!Има ли за какво да се гордея сега?Има и то са много неща:

1.Наскоро направиха документален филм за дом за деца в някакво село!За Могилиново Европа се ужаси от България!Ние самите се ужасихме от самите себе си!
2.На майка и татко заплатите са супер ,,високи''
3Политиците ни крадат като за световно!
Има още супер много!
П.П. Надявам се Ванга и този път да е права!

kristo
06-14-2008, 22:29
Гордея се с патриотите които България е имала, но с какво да се гордея днес???Че 70% от българите "едвам свързват двата края" и живеят с много нисък стандарт а живот. Заради днешните политици и всички тези съмнителни сделки България изгуби позицията си в Европа и посвета. :x

+1 Напълно съм съгласен със теб!Има ли за какво да се гордея сега?Има и то са много неща:

1.Наскоро направиха документален филм за дом за деца в някакво село!За Могилиново Европа се ужаси от България!Ние самите се ужасихме от самите себе си!
2.На майка и татко заплатите са супер ,,високи''
3Политиците ни крадат като за световно!
Има още супер много!
П.П. Надявам се Ванга и този път да е права!
Това, което описваш е една пародия на България. Тази политическа клика, узурпирала властта в България от 60 години насам се гаври с името България и я превърна в мафиотска структура. Иначе във всяка държава има мафия, само в България мафията си има държава. Е, това не е България. Родината ни е България, но държавата ни се нарича олигархия. Станишев, Доган, Първанов, Костов, Борисов и компания не са България, а България сме ние българските граждани, които те докараха до тотална мизерия и духовно оскотяване. Изход обаче има и се надявам, че скоро всички нормални българи, които обичаме България, заедно ще го намерим.

БЕС
06-21-2008, 07:40
Естествено, че не се гордея, може би защото не съм чиста българка и слава богу!
СЛАВА РОССИИ!!! СЛАВА РОССИИ!!! СЛАВА РОССИИ!!! СЛАВА РОССИИ!!! СЛАВА РОССИИ!!!

SiegHeil
06-21-2008, 10:57
Естествено, че не се гордея, може би защото не съм чиста българка и слава богу!
СЛАВА РОССИИ!!! СЛАВА РОССИИ!!! СЛАВА РОССИИ!!! СЛАВА РОССИИ!!! СЛАВА РОССИИ!!!
Що не си пишеш тогава в някой руски форум бе шматко заспала ?

SiegHeil
06-21-2008, 11:05
ПП:
http://s13.rimg.info/6fc26ebeca59fc6b60df661a0cee8f05.gif (http://smiles.33b.ru/smile.115226.html)
Ебахти и националистката дет си :D
Пиши се една интеренационалистка направо...то комунистите са идиоти може и да те приемат :>

БЕС
06-21-2008, 11:43
ПП:
http://s13.rimg.info/6fc26ebeca59fc6b60df661a0cee8f05.gif (http://smiles.33b.ru/smile.115226.html)
Ебахти и националистката дет си :D
Пиши се една интеренационалистка направо...то комунистите са идиоти може и да те приемат :>

Кво? :neutral:

БЕС
06-21-2008, 11:45
НЕ ЗАЦЕПВАМ КВО МИ ПИШЕШ ИЗОБЩО 8)

SiegHeil
06-21-2008, 13:03
Нормално, идиот си - разбирам те...така като те гледам най вероятно не знаеш кво е интернационализъм...айде пий си водката и стой по далече от форума..

xUnfeltxLovex
06-21-2008, 13:11
Да си БЪЛГАРИН е не само гордост, а е и привилегия.^-^

БЕС
06-21-2008, 14:10
АРЕ АРЕ ИЗГОНИ МЕ ОТ ФОРУМА МЪРЛЬО ЩИ ЕБА ПИЧКАТА МАЙЧИНА АЗ НА ТЕБЕ :-x

SiegHeil
06-21-2008, 15:28
Някак си не си представям как момиче ще ми 'ебе пичката майчина'..ама като имаш желание заповядай..
А като си тавава русофилка що не си отидеш в шибаната Русия ма пача недоразвита, бегай си по руските форуми и си говори на руски...като те е срам че си българка не го показвай, че само срамиш България..
Такива като теб са унижение за цялата идеология..
14/88

Slawi92
06-21-2008, 16:38
АРЕ АРЕ ИЗГОНИ МЕ ОТ ФОРУМА МЪРЛЬО ЩИ ЕБА ПИЧКАТА МАЙЧИНА АЗ НА ТЕБЕ :-xq po spokoino a!!!!! i kat ne se gorde6 s bg i si ruskinq begai v rusiq kvo prai6 tyka?otivai si tam

NightSky
06-21-2008, 21:07
Гордея се и с българските, и с кавказките си корени.

БЕС
06-21-2008, 21:53
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

БЕС
06-21-2008, 21:53
: :smt040

GLeZoRanA
06-22-2008, 09:22
Да си БЪЛГАРИН е не само гордост, а е и привилегия.^-^И каква е привилегията.?

Гордея се с произхода си,историята си...Но не се гордея с днешна България

258
06-22-2008, 10:03
БЪЛГАРИЯ едно време е била за гордост...ама сега :? например,кфа полза от хубавата природа като хората я замърсяват :-x Просто народа опропасти държавата...

Slawi92
06-22-2008, 11:43
]БЪЛГАРИЯ едно време е била за гордост...ама сега :? например,кфа полза от хубавата природа като хората я замърсяват :-x Просто народа опропасти държавата...ti ne si li ot naroda seki si vika taka naroda i ne si pravi smetka 4e i toi e sred teh i sam 100% siguren 4e mnogo pati ti si si hvarlqla bokluka nqkade v prirodata i si si kazvala te go pravat 6to pak i az da ne go naprava i 6e e taka dakato nepo4nem da si misli az 6e sam razli4en i nema da si go hvarla tyka a v kofata 8)

NightSky
06-22-2008, 13:45
Всеки би трябвало да се гордее с произхода си.

БЕС
06-22-2008, 16:19
Естествено,че се гордея с руския си произход!!!!!! http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)http://i.smiles2k.net/nations_smiles/russi_2faws.gif (http://smiles2k.net/nations_smiles/index.html)

SiegHeil
06-22-2008, 17:14
За 10ти път да те попитам що тогава пишеш на български ма ?
Стой си у Русия и не пиши по бг форуми..
Нема се занимавам повече с глупости, ае у лево...

БЕС
06-22-2008, 20:50
ХХАХАХХА квобе ти да не завиждаш нещо? Ще си пиша където си искам и в руските и в българските и във всички бивши социалистически страни тебе кво те бърка смешко, тва да знаеш език е богатство,а с българския освен в България,никъде другаде 8)
http://i.smiles2k.net/big_smiles/7.gif (http://smiles2k.net/big_smiles/15/index.html)

SiegHeil
06-22-2008, 20:59
Добре че си напуснала България, че да не усираш родината...такъв дебил като тебе ако го видя на улицата ще му забия една кубинка в главата, нищо че си наци, ти си срам за цялата идея...такива които ги е срам от това което са най добре да не са в България..добре си направила..
Никой не те пита дали се гордееш със шибаната си Русия, която е най богата на ресурси страна в света а хората мизерстват...стой си в кръчмата и си се гордей там...
Явно в Русия нямат достатъчно курви щом компанията ти те търпи...
14/88

kristo
06-22-2008, 21:03
Е как може руснак или рускиня да бъдат нацисти, както в случая, при положение, че Хитлер е мразел славянството :-o

БЕС
06-23-2008, 05:24
Добре че си напуснала България, че да не усираш родината...такъв дебил като тебе ако го видя на улицата ще му забия една кубинка в главата, нищо че си наци, ти си срам за цялата идея...такива които ги е срам от това което са най добре да не са в България..добре си направила..
Никой не те пита дали се гордееш със шибаната си Русия, която е най богата на ресурси страна в света а хората мизерстват...стой си в кръчмата и си се гордей там...
Явно в Русия нямат достатъчно курви щом компанията ти те търпи...
14/88

В България съм за жалост, тъй че може и да се видим 8)

БЕС
06-23-2008, 05:25
Е как може руснак или рускиня да бъдат нацисти, както в случая, при положение, че Хитлер е мразел славянството :-o

Същото се отнася и за вас. Отговори де? :-x

258
06-23-2008, 10:33
]БЪЛГАРИЯ едно време е била за гордост...ама сега :? например,кфа полза от хубавата природа като хората я замърсяват :-x Просто народа опропасти държавата...ti ne si li ot naroda seki si vika taka naroda i ne si pravi smetka 4e i toi e sred teh i sam 100% siguren 4e mnogo pati ti si si hvarlqla bokluka nqkade v prirodata i si si kazvala te go pravat 6to pak i az da ne go naprava i 6e e taka dakato nepo4nem da si misli az 6e sam razli4en i nema da si go hvarla tyka a v kofata 8)
Преди винаги си изхвърлях боклуците в кофата и гледах да пазя природата,обаче то само от мене нищо няа се промени...и са понякога като ме хване яд и аз го хварлят къдет ми падне.Знам,че не е правиллно ама...

ShadyRecords
06-23-2008, 10:41
С риск да ме нахраните ще го кажа НЕ СЪМ ГОРД ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН ! Вярно историята ни е уникална и има хора направили много за тази държава навремето Левски,Ботев други войводи и т.н много смели Български мъже са загинали факт е. Но в днешно време какво ни дава тази държава ? Кеф ли ви е бабите ви да са с пенсия от 100 лева и да се чудят как да съберат пари да си купят лекарствата па с останалите 50 лева да плащат сметки и да се издържат цял месец ? как го мислите вие това ? Оплювайте ме колко искате но това си е самата истина ! Кеф ли ви е родителите ви да се чудят как да ви издържат да ви дават пари за дрехи,училище,дискотеки и всички останало... да плащат сметки ми тфа хора ако не е е стрес то какво е ? Бъдете патриоти няма лошо но се замислете какво ви е дала тази "държава" в днескащно време. Много ви е кеф да ви управляват Турци (Доган) и Руснаци (Станишев) но нали те понеже не им пука за България гледат да си напълнят джобовете и това е както царя направи. Е ще ме извинявате но с това темпо няма да се оправиме и след 10 години а аз не искам да си живея най-хубавите години от живота в мизерия,стрес,престъпност.

Замислете се какво ви дава България в днешно време и какво могат да ви дадът другите държави като финанси говорим и къде ще ви е по-добре за известно време. Нека заблудените си останат тук и да си чакат българия да се оправи но да не си останете само с чакането
:D

NightSky
06-23-2008, 11:07
ShadyRecords от части си прав, но ако всички разсъждават като теб България няма да се оправи и след 100 години, защото няма да остане кой да я оправи.

БЕС
06-23-2008, 14:22
ShadyRecords от части си прав, но ако всички разсъждават като теб България няма да се оправи и след 100 години, защото няма да остане кой да я оправи.

То и след 987498 години България няма да се оправи,никога няма да се оправи! Тва е факт е колкото и на някой да не им изнася! Тука се е превърнало във втора Турция! :-x

kristo
06-23-2008, 15:50
С риск да ме нахраните ще го кажа НЕ СЪМ ГОРД ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН ! Вярно историята ни е уникална и има хора направили много за тази държава навремето Левски,Ботев други войводи и т.н много смели Български мъже са загинали факт е. Но в днешно време какво ни дава тази държава ? Кеф ли ви е бабите ви да са с пенсия от 100 лева и да се чудят как да съберат пари да си купят лекарствата па с останалите 50 лева да плащат сметки и да се издържат цял месец ? как го мислите вие това ? Оплювайте ме колко искате но това си е самата истина ! Кеф ли ви е родителите ви да се чудят как да ви издържат да ви дават пари за дрехи,училище,дискотеки и всички останало... да плащат сметки ми тфа хора ако не е е стрес то какво е ? Бъдете патриоти няма лошо но се замислете какво ви е дала тази "държава" в днескащно време. Много ви е кеф да ви управляват Турци (Доган) и Руснаци (Станишев) но нали те понеже не им пука за България гледат да си напълнят джобовете и това е както царя направи. Е ще ме извинявате но с това темпо няма да се оправиме и след 10 години а аз не искам да си живея най-хубавите години от живота в мизерия,стрес,престъпност.

Замислете се какво ви дава България в днешно време и какво могат да ви дадът другите държави като финанси говорим и къде ще ви е по-добре за известно време. Нека заблудените си останат тук и да си чакат българия да се оправи но да не си останете само с чакането
:D
Докато не се оттървем от това мислене "какво ни е дала България", а не започнем да мислим за това какво ние сме й дали и можем да й дадем, тя няма как да се оправи и да стане нормална държава. Защото ако България е добре, и ние ще сме добре, ако България е зле, няма как и ние да живеем добре. Във всеки случай аз за чужбина не мисля и изобщо нямам никакви намерения да мисля понеже България ми е на сърцето, моята Родина е и няма да я напусна и да я оставя особено в момент, в който има нужда от всеки един от нас. Лошото е, че повечето млади хора не осъзнаваме, че ние сме тези, които можем да направим нещо за България и оттам за себе си. Защо трябва да живеем добре в чужбина, ако един ден можем да живеем добре в България? Замислете се върху този въпрос. Иначе е най-лесно да кажеш- "мен не ми пука за тази държава, аз гледам на мен да ми е добре и затова отивам в чужбина. тези, които остават в България, техен проблем". Е да, ама така не става. Ако не милееш за България и не ти пука какво ще се случи с нея от тук нататък, аз и доста други млади българи не сме на това мнение. Най-много мразя примиренци и крайни песимисти, които казват "нищо не може да се направи" и бягат от отговорност. Така че се замислете какво можем да направим за България, за да може един ден тя отново да е онова величие, което е била в исторически план, а не как да се скрием в миша дупка, за да не ни отвее и нас бурята.

Slawi92
06-23-2008, 15:50
ShadyRecords от части си прав, но ако всички разсъждават като теб България няма да се оправи и след 100 години, защото няма да остане кой да я оправи.

То и след 987498 години България няма да се оправи,никога няма да се оправи! Тва е факт е колкото и на някой да не им изнася! Тука се е превърнало във втора Турция! :-xще те помола съвсем учтиво да спреш да пишеш в тази тема и искам само последно да те питам щом няма да се оправи защо си тукаа ходи си в Русия защо стоиш тука и те мола отговорими на въпросо и повече непиши в темата мерси предварително

kristo
06-23-2008, 16:01
Е как може руснак или рускиня да бъдат нацисти, както в случая, при положение, че Хитлер е мразел славянството :-o

Същото се отнася и за вас. Отговори де? :-x
Първо, аз не съм нацист, понеже нацизма е чужда на българският национализъм идеология.
Второ, българите не може да се каже, че сме славяни. Даже е доказано, че имаме незначително количество славянска кръв. Не, че съм против славяните, понеже и те са индоевропейски народ, тоест от ирански произход са и това е доказано, но българите не можем да бъдем наречени славяни.
И трето, макари руснаците да не може да се каже също, че сте славяни, макари да сте повече славяни от нас българите, сте със значително повече славянско от нас. А ако става дума и днешните германци са се омешали до голяма степен със славяни, особено германците от бившата ГДР. Тъй че не виждам защо на някому са нужни измислените нацистки теории за расова чистота, при положение, че няма нито един народ по света, който да е 100% чистокръвен.
И накрая, и наистина последно, имам приятел българин, който е четвърт руснак, но се смята изцяло за българин и членува също като мен в българска патриотична организация. Тъй че кръвта не винаги има значение затова какъв се чувстваш. Примерите са много. Ако искаш мога да ти дам един- най-големият румънски националист в периода преди Втората световна война- Корнелиу Кодряну е бил румънец от полско-германски произход, но това не му е пречило да се чувства румънец и румънски националист.

NightSky
06-23-2008, 17:35
То и след 987498 години България няма да се оправи,никога няма да се оправи! Тва е факт е колкото и на някой да не им изнася! Тука се е превърнало във втора Турция! :-x
Е, добре. Аз не съм чиста българка по произход и въпреки това ме е грижа за България. Съгласна съм, че тук не е добре и няма да се оправи скоро. И аз мога да се преместя при роднини в Русия, но не го правя. Не го правя, защото ако всички млади хора напуснем България тя няма шанс да върви напред.

SiegHeil
06-23-2008, 18:40
Е, добре. Аз не съм чиста българка по произход и въпреки това ме е грижа за България. Съгласна съм, че тук не е добре и няма да се оправи скоро. И аз мога да се преместя при роднини в Русия, но не го правя. Не го правя, защото ако всички млади хора напуснем България тя няма шанс да върви напред.
Евала че има и хора с такива мислене...лошото е че тези които ще останем ще трябва да работим тройно за всеки идиот който е избягал...няма как да разботят 1 милион за 6 милиона безработни, пенсионери, инвалиди и малолетни...хора разбрете, България НЯМА КАК да се оправи ако няма хора...младите хора са гръбнака без държавата, от тях идват ВСИЧКИ пари за пътища болници закони и т.н...държава без млади хора ще УМРЕ...избора е ваш, аз поне няма да напусна България..

BondageLady
06-23-2008, 18:48
Грозно и отвратително е Българи (при това националисти щото ви гледам, че сте такива), да се хлебят по такъв отвратителен начин

BondageLady
06-23-2008, 18:51
Е как може руснак или рускиня да бъдат нацисти, както в случая, при положение, че Хитлер е мразел славянството :-o
Сори за двойния пост, но ще останеш изнинадан ако знаеш колко много нацита има в Русия.

БЕС
06-23-2008, 19:33
Абе мани тея тука са пълните идиоти! :grin: :D

NightSky
06-23-2008, 20:09
Абе мани тея тука са пълните идиоти! :grin: :D
Кои по-точно?

Slawi92
06-23-2008, 20:24
Абе мани тея тука са пълните идиоти! :grin: :DPOMILIHTE NE6TO

SiegHeil
06-23-2008, 20:30
Грозно и отвратително е Българи (при това националисти щото ви гледам, че сте такива), да се хлебят по такъв отвратителен начин
Аз против националист нищо не съм казал..само искам да разкараме мазната рускиня от форума дето я е срам че е в България...и как да не си изпуснеш нервите след като виждаш как всеки втори казва че иска да напусне България мамка му ?

BondageLady
06-23-2008, 21:58
Скоро няма да се оттървем от влиянието на майка Русия, така че... но това е друга тема. Относно гордеенето, поне аз не виждам повод да се срамуваме, че сме Българи. А повод, поводи има много за гордост.

kristo
06-24-2008, 07:08
Скоро няма да се оттървем от влиянието на майка Русия, така че... но това е друга тема. Относно гордеенето, поне аз не виждам повод да се срамуваме, че сме Българи. А повод, поводи има много за гордост.
Нито Русия, нито САЩ, нито която и да било чужда държава ни е майка. Майка ни е единствено България. А относно влиянието на Русия в България- ами не бих казал, че вече има такова или поне е много незначително за сметка на американското. Във всеки случай, пак повтарям, всяко чуждо влияние в България е вредно за нея- било то американско, руско, френско, немско. И България, ако има нормални и национално отговорни управници, както е имала преди идването на комунизма, ще лавира между великите сили и ще съумява да извлече най-доброто за себе си. Ама нямаме такива политици, уви. Всички до един са чужди подлоги, особено сегашното правителство бие всякакви рекорди. То не бяха американски бази у нас, затвориха ни АЕЦ-а, абе примерите са стотици...

kristo
06-24-2008, 07:12
И единствено национализма, но разбира се умерения и градивен такъв, а не агресивния национализъм, би дал по-добро бъдеще на България. Всякакви други либерални, нацистки или комунистически залитания не водят до нищо добро, понеже не са българският път. А българският път е пътя на възрожденския национализъм на Левски, Раковски, Ботев и всички останали светила на българската национална революция и на истинският национализъм.

BondageLady
06-24-2008, 09:56
Скоро няма да се оттървем от влиянието на майка Русия, така че... но това е друга тема. Относно гордеенето, поне аз не виждам повод да се срамуваме, че сме Българи. А повод, поводи има много за гордост.
Нито Русия, нито САЩ, нито която и да било чужда държава ни е майка. Майка ни е единствено България. А относно влиянието на Русия в България- ами не бих казал, че вече има такова или поне е много незначително за сметка на американското. Във всеки случай, пак повтарям, всяко чуждо влияние в България е вредно за нея- било то американско, руско, френско, немско. И България, ако има нормални и национално отговорни управници, както е имала преди идването на комунизма, ще лавира между великите сили и ще съумява да извлече най-доброто за себе си. Ама нямаме такива политици, уви. Всички до един са чужди подлоги, особено сегашното правителство бие всякакви рекорди. То не бяха американски бази у нас, затвориха ни АЕЦ-а, абе примерите са стотици...
"Майка" такъв е лафа просто. И не ми говори, че било малко Руското влияние у нас. Именно "господарят" Путин, както го нарече Румен Петков, ни го тури тоя гъзопровод, дето сега ще ни съсипе черноморието. А да не говорим за безумията на СССР.
Относто Американските бази, честито, самолетите дето ще излитат от тук ще шибат бомби в Ирак, Иран и кое да е друго място в близкият изток.


И единствено национализма, но разбира се умерения и градивен такъв, а не агресивния национализъм, би дал по-добро бъдеще на България. Всякакви други либерални, нацистки или комунистически залитания не водят до нищо добро, понеже не са българският път. А българският път е пътя на възрожденския национализъм на Левски, Раковски, Ботев и всички останали светила на българската национална революция и на истинският национализъм.

Евала за тези думи.

t!nchety
06-24-2008, 14:02
Гордея се много ясно! :smt001 [/b]

Sweet happY
06-25-2008, 12:10
Много ясно , че се гордея :smt007

gigi_00
06-30-2008, 15:48
Както една моя бивша учителка се изразява аз не познавам държава България а територия България.Държава няма..каквото управление имаме :o ...

Terzerius
06-30-2008, 16:00
Винаги съм бил горд,че съм българин.Ето защо се ядосвам адски,че си даваме задника на руснаци,германци и американци.Че допуснахме ДПС в управление на страната и те развалиха един от основните ни отрасли-земеделието.За това,че допускаме Родопите да се превръщат бавно,но сигурно в турска провинция.За това,че търпим циганската мърша да ни изяжда отвътре-кой би си позволил да не си плати сметките за ток,вода,данъците?За това,че не си ценим изторицеските си паметници,а ги цапаме с спрейове и всевъзможни други глупости.За това,че все повече млади хора напускат България.
Ако Раковски,Ботев,Левски и всички други,дали живота си за това днес да имема пърче земя,което да наречем наше,бяха живи сега,биха се отвратили от това,в което сме превърнали собствената си държава.

Wrathchild
06-30-2008, 22:14
Онова руско лекенце да вземе да си... нали...
Най-обичам някоя заспала овчица, която седи тук в България да говори колко ужасно било. Еми ходи си там от където си бе, като не ти изнася тука.
Напоследък за съжаление нямам повод да се гордея, но все пак продължавам да го правя. Да, гордея се, че съм българка. Да, сега сме зле, но се гордея, че преди сме били най-великите. Да, българските деца пропадат. Много пропадат. Но не аз трябва да се срамувам, че съм част от тях. Те трябва да се срамуват, че петнят името на българския народ. Обичам България и наистина ми е болно, че повечето млади хора дори не знаят кой е хан Аспарух... :cry:

kristo
07-01-2008, 13:18
Онова руско лекенце да вземе да си... нали...
Най-обичам някоя заспала овчица, която седи тук в България да говори колко ужасно било. Еми ходи си там от където си бе, като не ти изнася тука.
Напоследък за съжаление нямам повод да се гордея, но все пак продължавам да го правя. Да, гордея се, че съм българка. Да, сега сме зле, но се гордея, че преди сме били най-великите. Да, българските деца пропадат. Много пропадат. Но не аз трябва да се срамувам, че съм част от тях. Те трябва да се срамуват, че петнят името на българския народ. Обичам България и наистина ми е болно, че повечето млади хора дори не знаят кой е хан Аспарух... :cry:
Поклон за тези хубави думи, просто ме възхитиха :). Искаше ми се някой да напише подобен коментар и се радвам от цяло сърце, че имаше кой да го направи. Да спомене, че българският народ е наистина велик и древен народ, че е построил цивилизация и култура, която е в основата на европейската и защо не, на световната цивилизация. И че трябва да се гордеем с конската опашка(прабългарското знаме), защото прабългарски дух ни трябва в момента. Надявам се, духът на великите ни канове, побеждавали стотици пъти всички врагове на България- византийци, араби, сърби, франки, хазари, авари и пр. пак да се събуди поне малко в нас. защото този дух ни трябва в момента, а не славянската толерантност и крайно търпение и примирение, които са ни толкова присъщи в последно време. Не искам да бъда разбран погрешно, защото не бих се срамувал, ако се окаже, че имам славянска кръв, защото славянският ген носи и доста положителни неща, като добродушност например, но не води до достатъчно борбеност.
Каквото и да е, и през петвековното турско иго не сме вярвали, че нещата някога ще се оправят и България отново ще я има, но ето, освободила се е и пак е била мощна и силна. И затова вярвам, че пак ще бъде така, че България въпреки всичко ще надживее всичко лошо, което я сполетя в последните 50-60 години и пак ще бъде развита и просперираща държава, а всички ние ще дадем всичко от себе си това да стане. Все още сме млади и имаме хиляди неща на главата си, но аз вярвам и виждам, че повечето хора в този форум сме готови да се борим за нещо ново, нещо добро за България, а оттам и за себе си :). затова нека не се предаваме, а да си помагаме, да се обединяваме и сплотяваме. И най-важното- да се обичаме, защото в жилите на всички ни тече българска кръв, тоест всички сме братя и сестри на майка България :).

NightSky
07-01-2008, 14:54
Абе писна ми от хора, които повтарят "България е много зле, не е никаква гордост да си българин!". Тези индивиди са много жалки за мен. България е древна държава, минавала през много трудни периоди, но винаги успявала да се справи. Сигурна съм, че и от този труден период страната ни ще излезе с високо вдигната глава. Само се чудя, когато всичко се подобри, тези дето сега оплюват родината си дали пак ще говорят така.

FuckiNg DreAm ' Dess <
07-01-2008, 20:01
ГОРДЕЯ СЕ!!!!!!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

kristo
07-03-2008, 21:54
Има една доста логична и мъдра приказка на Любен Дилов-баща по тази тема: "И да се гордея, че съм българин, и да не се гордея, пак съм българин. Така, че е по-добре да се гордея, че съм българин". И е изключително прав. А и аз виждам, че имаме много повече причини да се гордеем, че сме българи, отколкото да не се гордеем. Не бива заради шайка крадливи, бездарни и корумпирани политици, които "олицетворяват" държавността на България да отъждествяваме България с тях и да започваме да я плюем. Защото България е нещо свято и велико. А тези нито са святи, нито са велики, още по-малко са българи.

Wrathchild
07-04-2008, 07:27
Мамка им, обаче само ни петнят името. 'Щото точно заради тях повечето хора напускат - 'щото от нас само се краде. Заради тях! Така де, не е дошъл бай Кольо да ми каже 'я си плати данък въздух, че с половината да си купя Мерцедес'. Ама мамка му, всяка държава е имала възход и падение и наречете ме наивна, но мисля, че възходът ще дойде... (повторих това мамка му 100 пъти, ама като говоря за България и се разпалвам)...

kristo
07-04-2008, 10:13
Мамка им, обаче само ни петнят името. 'Щото точно заради тях повечето хора напускат - 'щото от нас само се краде. Заради тях! Така де, не е дошъл бай Кольо да ми каже 'я си плати данък въздух, че с половината да си купя Мерцедес'. Ама мамка му, всяка държава е имала възход и падение и наречете ме наивна, но мисля, че възходът ще дойде... (повторих това мамка му 100 пъти, ама като говоря за България и се разпалвам)...
Разбира се, че ще има възход. След години на тежка криза и разруха България се е съвземала и е била по-силна от преди. След пет века османско иго България се е освободила и само за няколко десетилетия е била най-силната и развита страна на Балканите. Сега е доста по-трудно от тогава, но изход ще се намери, вярвайте в това. България е велика и това, че продължава да съществува въпреки толкова много години криза означава, че ще оцелее и пак ще е велика един ден. И този ден няма да е толкова далече :).

xaxa
07-04-2008, 19:13
има си както свойте предимства така и свойте недостатаци
ГОРДЕЯ СЕ

Outlaw4Life
07-04-2008, 19:22
Не се гордея,че съм българин.
А да не си циганин тогава?! И като какъв се самоопределяш изобщо, щом не се гордееш, че си българин?
И какво като не се гордея.Много важно :-D .Нас навънка почти никой не ни уважава.Ако се бях родил в Англия нямаше да живея в такава смотана среда.Тука живеем като в американските гета само дето няма престрелки между махалите.
А вие,които се гордеете,че сте българи продължавайте да се радвате на миналото,въпреки че тогава са ни прецаквали и ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАТ!
П.С Не съм се филмирал просто си изразям мнението

kristo
07-04-2008, 20:31
Не се гордея,че съм българин.
А да не си циганин тогава?! И като какъв се самоопределяш изобщо, щом не се гордееш, че си българин?
И какво като не се гордея.Много важно :-D .Нас навънка почти никой не ни уважава.Ако се бях родил в Англия нямаше да живея в такава смотана среда.Тука живеем като в американските гета само дето няма престрелки между махалите.
А вие,които се гордеете,че сте българи продължавайте да се радвате на миналото,въпреки че тогава са ни прецаквали и ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАТ!
П.С Не съм се филмирал просто си изразям мнението
Еми много черно слушаш/не че има нещо лошо, и на мен ми е един от любимите стилове музика от малък/ и затова целият живот ти прилича на гето :-D.
Ми виж сега, вярно е, че в момента никак не сме за завиждане, имаме си проблеми, но великото минало е това, което трябва да ни крепи, така както по време на турското иго ни е крепял спомена за Симеон, Калоян, Иван Асен Втори. Народ без минало няма бъдеще мой човек, това е.
А за уважението, ами виж, ако ние сами не се уважаваме, няма как да очакваме другите народи да ни уважават.

Outlaw4Life
07-05-2008, 17:30
Не се гордея,че съм българин.
А да не си циганин тогава?! И като какъв се самоопределяш изобщо, щом не се гордееш, че си българин?
И какво като не се гордея.Много важно :-D .Нас навънка почти никой не ни уважава.Ако се бях родил в Англия нямаше да живея в такава смотана среда.Тука живеем като в американските гета само дето няма престрелки между махалите.
А вие,които се гордеете,че сте българи продължавайте да се радвате на миналото,въпреки че тогава са ни прецаквали и ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАТ!
П.С Не съм се филмирал просто си изразям мнението
Еми много черно слушаш/не че има нещо лошо, и на мен ми е един от любимите стилове музика от малък/ и затова целият живот ти прилича на гето :-D.
Ми виж сега, вярно е, че в момента никак не сме за завиждане, имаме си проблеми, но великото минало е това, което трябва да ни крепи, така както по време на турското иго ни е крепял спомена за Симеон, Калоян, Иван Асен Втори. Народ без минало няма бъдеще мой човек, това е.
А за уважението, ами виж, ако ние сами не се уважаваме, няма как да очакваме другите народи да ни уважават.
"Let's Just Blame Hip Hop And Act Like That's The Big Prob"
Хип хопа не е виновен аз слушам и други стилове така,че....
В Германия хората живеят в къща на 2 етажа а тука-в блокове и мизерни къщи.

soulja_girl4e
07-05-2008, 19:53
4estno li? ne se gordeq (bez ironiq). kato otida v 4ujbina 6te me e sram, 4e sym bylgarka... ma kvo da se pravi, ne moga da go promenq!

SiegHeil
07-05-2008, 20:11
Прав ти път, ама най добре спри да се обаждаш тука че пречиш..

ПП: Само последен въпрос, кога е последния път когато ТИ направи нещо за държавата си, а не тя за теб ?

kristo
07-05-2008, 20:24
4estno li? ne se gordeq (bez ironiq). kato otida v 4ujbina 6te me e sram, 4e sym bylgarka... ma kvo da se pravi, ne moga da go promenq!
Ми по-добре не казвай, че си българка, щото очевидно не си такава/поне в духовен аспект, макари кръвно да си, колкото и да не ти се иска/, а освен това недей да срамиш българският род. Защото е срамно, че има "българи" като теб.

Jaden
07-07-2008, 07:31
Нашата сила извира,
от хилядолетия и векове
и днес сърцето ти не спира,
да тупти родино, нищо че,
сега си ти една,
малка, разпокъсана,
ограбена земя,
от хищници разкъсана.

Земя, която беше,
красива и свободна,
на три морета ти стоеше,
непримирима горда.
Реки от кръв са текли,
по твоята снага,
безброй юнаци са паднали,
със името ти на уста.

България - ние те обичаме,
България - във вярност ти се вричаме,
България - за нас ти си една,
България - ти си нашата страна.

Историята ни древна,
е наш'та жива сила
и днес ни е потребна,
родина 'щото си се свила,
в една човешка длан,
ограбена, но несломена
и не от войни и бран,
а от велики сили разделена.

Идеалите ни вечни,
те са нашата упора,
предците ни за тях,
воювали са без умора.
Те храбро и без страх,
са падали във боя,
за да можем ние днес,
да казваме - родино моя.


България
над всичко!

Vsustnost pravilno e kato se obrustas kum rodinata da izpolzvas pravilnia podez! - Bulgario , a ne Bulgaria!
Nauci se da pises pravilno na bulgarski!

karitooy
07-07-2008, 18:56
Много ясно,че се гордея...винаги ще е така :-) Обичам родината,а това кой я управлява е съвсем друг въпрос..и какви са тия изказвания от рода"ми в чужбина кат отида ще ме е срам .. и т.н"
С каквото мога винаги ще помагам на родината си!!!А я си представете да се върнете във времето когато България е била мощна и огромна държава,съмнявам се че ще я оплювате както сега...

SuNsEt
07-10-2008, 21:50
ДА!България е моят роден дом и аз много я обичам.Дори и да замина за друга страна,с гордост ще твърдя,че съм българка и никога не бих се отказала от това.

B.O.OM..
07-22-2008, 18:02
Да!То ако не се гордеем с това с какво др...с циганите...или с дупките по улиците? :D :D

SS_ARMY_SS
07-23-2008, 07:44
С малки изключения

kristo
07-23-2008, 20:27
С малки изключения
С изключение на безкрайното ни и безумно търпение и толерантност, стигащи до глупост. Може би това имаш в предвид като малки изключения.
Иначе нищо ни няма, един способен, работлив и културен народ сме, поне в мнозинството си, иначе винаги има изключения.
Но при това огромно количество работа, което изработват родителите ни, което са изработили бабите и дядовците ни, трябваше да сме една от най-богатите нации в света, но уви...
С тези политици колкото повече работи българският народ, толкова по-беден става сякаш.

LINKNOT
07-23-2008, 22:40
Да!То ако не се гордеем с това с какво др...с циганите...или с дупките по улиците? :D :D

+1

Естествено,че се гордея!

love_bites
07-25-2008, 13:38
ГОРДА СЪМ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРКА!!!РАЗБИРА СЕ!!!
ОБИЧАМ РОДИНАТА,НО МРАЗЯ УПРАВЛЯВАЩИТЕ,КОИТО НАПРАВИХА БЪЛГАРИЯ НА НИЩО В ПОСЛЕДНИТЕ ГОДИНИ..И ВСЕ ПАК БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!

Cvetito53
07-25-2008, 13:46
Razbira se 4e se gordeq 4e sam balgarka!Kak ne...... :)

Rowdy
07-30-2008, 09:39
гордея се.. понякога...

megasexy
08-01-2008, 23:12
Много се радвам че съм 100% Българка, и винаги се гордея с това. 8) Много ми е неприятно да ме бъркат с румънка, и направо се вбесявам. :x :-x

malka_sladkka
08-05-2008, 08:15
http://www.vbox7.com/play:897cbb0f
http://www.vbox7.com/play:7048e3c9
http://www.vbox7.com/play:b44c0281
http://www.vbox7.com/play:f58daf9a
http://www.vbox7.com/play:15505bb4
http://www.vbox7.com/play:95f12470
http://www.vbox7.com/play:16dced61
http://www.vbox7.com/play:fc6d1543
и има още много клипове за България
АЗ СЪМ ГОРД ЧЕ САМ БЪЛГАРИН!!!!
БЪЛГАРИЯ ЗАВИНАГИ!!!!!!
ОБИЧАМ Родината ,МРАЗЯ Държавата !!!

Като си горд,че си българин поне пиши грамотно!!!!Пише се "съм",а не "сам"!!!!Не мога да разбера какви българи сте като сте толкова неграмотни.....

kristo
08-06-2008, 13:13
Много се радвам че съм 100% Българка, и винаги се гордея с това. 8) Много ми е неприятно да ме бъркат с румънка, и направо се вбесявам. :x :-x
Поздравления затова, че си горда с българският си произход, но не разбирам защо те бъркат с румънка?!

MaRiYa_86
08-09-2008, 10:52
Мисля,че и преди съм отговаряла по тази тема,ама не помня.
Та аз се гордея,че съм българка и винаги ще се гордея.Имам много приятели чужденци и винаги се старая да им представя България в красивата и светлина.Доста от тях останаха изненадани от нашите история и обичаи.Впечатлени са от нашите природа,музика,чувство за хумор :) Което мисля,че е добре и трябва всеки от нас да се стреми да представя страната по този начин,а не да се срамува.
Както хората са казали:"Ако ти не се уважаваш,никой няма да те уважава." Смятам,че същото важи и за държавата.

*Krisinka*
08-09-2008, 21:43
Горда съм и винаги ще бъда! сега стандартът на живот в България наистина е страшно зле,но все пак това е нашата страна! сега сме в това положение само и единствено заради самите нас и до голяма степен управляващите.за да се оправи България трябва повече осъзнати хора.трябва смяна на правителството,но това няма да се позволи,понеже това са нови 240 души.жалкото е че сега няма да се позволят партий с фашистки идей..защото точно такава ни трябва.точно от това се нуждаем...но всичко с времето си! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

SiegHeil
08-09-2008, 21:58
Горда съм и винаги ще бъда! сега стандартът на живот в България наистина е страшно зле,но все пак това е нашата страна! сега сме в това положение само и единствено заради самите нас и до голяма степен управляващите.за да се оправи България трябва повече осъзнати хора.трябва смяна на правителството,но това няма да се позволи,понеже това са нови 240 души.жалкото е че сега няма да се позволят партий с фашистки идей..защото точно такава ни трябва.точно от това се нуждаем...но всичко с времето си! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!
Нещата могат да се оправят само със стабилни и свестни закони...
Например..за корупцията - създаване на организация която да следи както трябва за подпкупи и увеличаване на присъдите...за всеки лев от подкупа по 1 ден затвор..ако присъдата надвишава 70 години - конфискация на имуществото..
за малцинствата - детските надбавки да не дават чисти пари а да намаляват данъците...и това да става само ако семейството има доход поне 150 лв. на дете..
и т.н. и т.н.
лошото е че младите хора масово бягат от България...а така няма начин да бъде разкарана тая мърша която в момента управлява...няма как да бъдем управлявани от 60 годинишни комунисти и да бъдем добре..факт.

*Krisinka*
08-09-2008, 22:04
Горда съм и винаги ще бъда! сега стандартът на живот в България наистина е страшно зле,но все пак това е нашата страна! сега сме в това положение само и единствено заради самите нас и до голяма степен управляващите.за да се оправи България трябва повече осъзнати хора.трябва смяна на правителството,но това няма да се позволи,понеже това са нови 240 души.жалкото е че сега няма да се позволят партий с фашистки идей..защото точно такава ни трябва.точно от това се нуждаем...но всичко с времето си! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!
Нещата могат да се оправят само със стабилни и свестни закони...
Например..за корупцията - създаване на организация която да следи както трябва за подпкупи и увеличаване на присъдите...за всеки лев от подкупа по 1 ден затвор..ако присъдата надвишава 70 години - конфискация на имуществото..
за малцинствата - детските надбавки да не дават чисти пари а да намаляват данъците...и това да става само ако семейството има доход поне 150 лв. на дете..
и т.н. и т.н.
лошото е че младите хора масово бягат от България...а така няма начин да бъде разкарана тая мърша която в момента управлява...няма как да бъдем управлявани от 60 годинишни комунисти и да бъдем добре..факт.


трябват ни закони от рода на тези на Крум..също така ни трябва и пропаганда.много пропаганда.и сформиране на партия с фашистки идеи..

SiegHeil
08-09-2008, 22:13
трябват ни закони от рода на тези на Крум..също така ни трябва и пропаганда.много пропаганда.и сформиране на партия с фашистки идеи..
Аз затова съм за БНРП :>
А иначе пропагандата е много мъчна история...всичките тея американски лайна които ни заливат от БТВ и т.н. трудно се измиват...ама ако има желание и активни хора всичко се постига...плакати му е майката.. ^^

*Krisinka*
08-09-2008, 22:32
Аз затова съм за БНРП :>
А иначе пропагандата е много мъчна история...всичките тея американски лайна които ни заливат от БТВ и т.н. трудно се измиват...ама ако има желание и активни хора всичко се постига...плакати му е майката.. ^^

БНРП и БНС се опитват да правят нещо :) плакати..да..разни стикери..лепенки..плакати..п остери..и сякакви от този род...и пропаганда си е нужна...а колкото до желание и активни хора..има..малко са,но ги има...с приятели сме се опитвали да направим нещо..сформирали сме малки групи от хора..събрахме средства...разлепихме плакати..плакатите траеха по-малко от седмица и след това анархистите от градчето ни ги разлепиха..сега тук там се виждат да кажем 2-3 плаката в целия град...мъчно е положението ама аз лично вярвам че все някога ще се оправим.просто трябва да имаме акъл,желание,средства... :)

kristo
08-09-2008, 22:41
Аз затова съм за БНРП :>
А иначе пропагандата е много мъчна история...всичките тея американски лайна които ни заливат от БТВ и т.н. трудно се измиват...ама ако има желание и активни хора всичко се постига...плакати му е майката.. ^^

БНРП и БНС се опитват да правят нещо :) плакати..да..разни стикери..лепенки..плакати..п остери..и сякакви от този род...и пропаганда си е нужна...а колкото до желание и активни хора..има..малко са,но ги има...с приятели сме се опитвали да направим нещо..сформирали сме малки групи от хора..събрахме средства...разлепихме плакати..плакатите траеха по-малко от седмица и след това анархистите от градчето ни ги разлепиха..сега тук там се виждат да кажем 2-3 плаката в целия град...мъчно е положението ама аз лично вярвам че все някога ще се оправим.просто трябва да имаме акъл,желание,средства... :)
Само да не обърнете този раздел във форума или тази тема в място за пропаганда на БНРП и БНС :).
Не, че имам нещо против въпросните партии, но определено има и други патриотични/националистически/ организации, като ВМРО например, които определено с не по-малко право могат да бъдат определени за достойни български националисти и патриоти. А и сами нито БНРП, нито БНС могат да направят каквото и да било. Освен това няма защо да се лъжем-не са особено поулярни сред националистическите партии и организации, в сравнение с Атака и ВМРО например. Пак казванм, не съм против двете споменати партии, но сами са загубени. Пък и като цяло българският национализъм не се ли обедини е за никъде. Но лошото е, че всеки се тупа в гърдите и се пише единственият правоверен националист, като определя всички останали за псевдо-националисти. А такова разединение е недопустимо и само води до отслабване и маргинализиране на български национализъм, като освен това много обикновени българи остават с лошо впечатление за българските националиси.

Jumbie483
08-12-2008, 19:04
Естествено, че се гордея от това, че съм българка. Това е моята държава, тук са моите приятели, семейството и роднините ми. Това е моят език. В тази държава израснах, тук изградих характер. Тук се научих да мразя и да обичам. :smt049 :smt049

kristo
08-12-2008, 19:13
Естествено, че се гордея от това, че съм българка. Това е моята държава, тук са моите приятели, семейството и роднините ми. Това е моят език. В тази държава израснах, тук изградих характер. Тук се научих да мразя и да обичам. :smt049 :smt049
Поздравления!! Надявам се българите, мислещи и чувстващи като теб и мен да ставаме все повече, понеже изцяло споделям твоето виждане :).

SabrinaAa
08-14-2008, 15:43
Razbira se 4e sam gorda!!! 8)

StAkE
08-14-2008, 21:01
ГОРД САМ ВИНАГИ СМА БИЛ ГОРД И ВОНАГИ щЕ БЪДА ГОРД С ТОВА чЕ САМ БЪЛГАРИН!!!
КОЙТО СЕ ОПИТА ДА ОТРЕчЕ ВЕЛИчИЕТО НА СТРАНАТА НИ И ИСТОРИЯТА Й щЕ ГО СМАчКАМ ПЪРВО С ДОВОДИ, АКО НЕ РАЗБЕРЕ ТОГАВА И С ТУПАНИЦИ!!!
(правил съм го вече...)

kristo
08-14-2008, 21:35
ГОРД САМ ВИНАГИ СМА БИЛ ГОРД И ВОНАГИ щЕ БЪДА ГОРД С ТОВА чЕ САМ БЪЛГАРИН!!!
КОЙТО СЕ ОПИТА ДА ОТРЕчЕ ВЕЛИчИЕТО НА СТРАНАТА НИ И ИСТОРИЯТА Й щЕ ГО СМАчКАМ ПЪРВО С ДОВОДИ, АКО НЕ РАЗБЕРЕ ТОГАВА И С ТУПАНИЦИ!!!
(правил съм го вече...)
Има доста такива в момента за съжаление :( .
Добре е, че ние гордеещите се с националната си принадлежност българи надигаме глава и също се увеличаваме все повече и повече. И точно това е нашия, българският път. Не този на самосъжалението и предаването, на самоунижението, а напротив, на помнене на великата ни история, която трябва да ни е като пътеводна светлина. А между другото кризите на един народ винаги в един момент го кара да се събуди, да се осъзнае и да се вземе в ръце. Аз винаги съм бил патриот, но допреди няколко години не бях националист. Но вече съм и така се чувствам много по-силен, много по-горд, че съм българин и че никога няма да забравя какъв съм по националност. А това е най-голямата сила, която трябва да ни води всички българи към действие.

bg_baby
08-17-2008, 10:53
Razbira se che se gordeq che sym Bulgarka..! Jiveq v Chujbina ot 1 godina i ne se gordeq s tova che sym napusnala Bulgaria no ne zavisi ot men i moga da kaja che tyk ima mnogo Bulgari koito kriqt proizhoda si i se sramuvat da kajat che sa ot Bulgaria...s takiva Bulgari ne obshtuvam.
Gordeq se s Rodinata si i pri purva vuzmojnost shte se vurna v Bulgaria. :smt007

kristo
08-19-2008, 07:47
Razbira se che se gordeq che sym Bulgarka..! Jiveq v Chujbina ot 1 godina i ne se gordeq s tova che sym napusnala Bulgaria no ne zavisi ot men i moga da kaja che tyk ima mnogo Bulgari koito kriqt proizhoda si i se sramuvat da kajat che sa ot Bulgaria...s takiva Bulgari ne obshtuvam.
Gordeq se s Rodinata si i pri purva vuzmojnost shte se vurna v Bulgaria. :smt007
Поздравявам те!! Радвам се, че има българи като теб, които макари да са напуснали България и то по причини, независещи от теб, обичаш България и искаш при първа възможност да се завърнеш в нея :).
Знай, че България има нужда от хора като теб и ти пожелавам скоро да имаш възможност да се върнеш. Успех и всичко най-добро :).

ReBeL
08-28-2008, 12:46
Не,не се гордея,че съм българка :-| Нещо повече,съжалявам,че съм се родила в България [-(
+1

Lita_Ford
08-28-2008, 13:36
АХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХА ХАХХАХАХА ! Да ве. Направо. 8-)

SiegHeil
08-28-2008, 16:51
Жени..винаги сте били прости и винаги ще си останете, на пръсти се броят момичетата които разбират какво е дълг към родината...

Miss_Fenty
08-28-2008, 20:46
Аз също съм горда с това,че съм българка,защото България е страна,богата на култура,изкуство.Но от гледна точка на стандарта на живот,заплатите на работещите,цените,политика ,според мен България е много,много назад спрямо другите Европейски Държави. :?

Подкрепям напълно!Горда съм и то много!
Обичам родината,мразя държавата!!!

valkanovb
08-28-2008, 21:08
Towa Balgariq nad wsi4ko i Obi4am stranata,mrazq darjawata sa nai-smeshnite izkazwaniq koito sam 4uwal.

PaTeToO
08-29-2008, 15:58
ОБИЧАМ Родината ,МРАЗЯ Държавата !!!

+ 1 ;-)

GutCandy
08-31-2008, 10:00
ДА!

Трябва ли още нещо да се каже...?

_LacrymoSa_
09-01-2008, 06:27
Гордея се :-)

Detestation
09-01-2008, 08:24
Гордея се със славното ни минало и с природата ни.С таланта на българите...
И дотам стига гордостта ми. :?

kristo
09-01-2008, 11:30
Гордея се със славното ни минало и с природата ни.С таланта на българите...
И дотам стига гордостта ми. :?

Пак никак не е малко. Някои "българи" и тези ни гордости се опитват да отрекат :oops:.

napalm
09-01-2008, 14:41
Разбира се че се гордея, така както винаги... 8)

Bubbly
09-02-2008, 13:26
Обичам България, защото съм родена и израснала тук по същия начин както бих обичала всяка друга държава, ако бях родена там.
Не бих могла да говоря за гордост. Навсякъде има красива природа.

plmn
09-03-2008, 20:40
Не.

marais
09-07-2008, 16:45
Не съм българин.. така че не мога да се гордея :D

Lysit0
09-08-2008, 07:22
Естествено,че се гордея от произхода си:!:

Riot
09-08-2008, 14:08
gordeq se
che namerih nai posle bylgarska krychma
i shkembe chorba 8-)

shady_cent
09-09-2008, 22:29
Не, срам ме е ](*,)

rooney95
09-11-2008, 18:19
много се гордея че сам Българин :oops: :-o :oops:

umno_dete
09-12-2008, 07:59
Много ясно, че се гордея, че съм българка. От това по хубаво няма... Ние имаме такава славна история и сме толкова свястен народ. Но на ЕС не им трябва да сме много умни и да процъвтяваме... Те ни използват за да взимат умните ни хора, евтината ръботна ръка, и да се строят хотели каде ли не. А никой не прави нищо по въпроса, за да спре тази подигравка :( :o :?

sexy_baby_originale
09-26-2008, 14:54
Разбира се.Гордея се, че съм българка!!! Да живее България...

glupacheE
09-26-2008, 15:02
АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ
Аз съм българче обичам
наще планини зелени.
Българин да се наричам /
първа радост е за мене. /
Аз съм българче свободно,
в край свободен аз живея.
Всичко българско и родно /
любя, тача и милея. /
Аз съм българче и расна
в дни велики в славно време.
Син съм на земя прекрасна, /
син съм на юнашко племе.


ГОРДЕЯ СЕ , ДА!

kristo
09-26-2008, 15:16
Не, срам ме е ](*,)
Ходи се гръни тогава... А не, сложи фередже и стани туркиня най-добре...

gryyym
09-27-2008, 22:47
...

WebAddict
09-28-2008, 00:03
Ходи се гръни тогава... А не, сложи фередже и стани туркиня най-добре...

Мен ме е срам, заради такива като тебе!

Vampire Blood
09-28-2008, 18:40
България над всичко!! Да, гордея се, че съм българка. Обичам всичко в нашата държава. Природата - планините, морето, горите, езерата, язовирите, ВСИЧКО!! Даже обичам и мръсните улици в Пловдив :-D Гордея се, че историята ни е толкова славна. Гордея се и с таланта на повечето българи!
А иначе съм за партия АТАКА (знам, не е по темата), щото те може би са единствените патриоти и само те работят за прогонването на мръсните турци от нашата велика държава!!
И никога няма да забравя родината, винаги ще я обичам и ще се гордея, че съм родена в България <3

vivteen
09-28-2008, 19:13
от една страна ДА,от друга НЕ 8)

mim4ety_sara
09-30-2008, 12:23
Gordeq se ot rodinata,no ne i ot tezi,koito q sysipvat :o :o

NightSky
09-30-2008, 18:43
Срам ме е, по дяволите :? :( и има защо
Така ли? И защо?
Можеш ли да кажеш на какво основание се срамуваш от България? Такива като теб най-много ги мразя. Погледни назад към славната история на България. Погледни красивата природа и после ако можеш обясни какво толкова те кара да се срамуваш от родната си страна.

gryyym
10-01-2008, 23:13
...

5StaR
10-02-2008, 01:30
аз се гордея.

hulalu
10-15-2008, 11:05
Аз съм българче!

Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам –
първа радост е за мене.

Аз съм българче свободно,
в край свободен аз живея,
всичко българско и родно
любя, тача и милея.

Аз съм българче и расна
в дни велики, в славно време,
син съм на земя прекрасна,
син съм на юнашко племе.

fifenceto
10-21-2008, 21:02
Аз съм българче!

[quote]Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

вероятно някоя малолетна курва..


Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам –
първа радост е за мене.

и аз ги обичах, ма то останах ли "планини зелени" - всичко изсекоха (което се е спасило до сега ще бъде изкоренено скоро)


Аз съм българче свободно,
в край свободен аз живея,
всичко българско и родно
любя, тача и милея.

в кое село живееш, че си свободен?
В БГ свободни няма - това май е единствената д-ва, в която хората се страхуват от правителството (в нормалните д-ви, правителството се страхува) И как си свободен - като живееш цял живот с мама и тати, а ти си вееш путката/уя насам натам


Аз съм българче и расна
в дни велики, в славно време,
син съм на земя прекрасна,
син съм на юнашко племе.

Мнооого велики дни, мнооого славно време, няма що!

SiegHeil
10-21-2008, 21:08
фифенце, яко прост си, не се обаждай най добре..

fifenceto
10-22-2008, 10:30
фифенце, яко прост си, не се обаждай най добре..

ти не можеш да ме обидиш :lol: , щото си прост, да не кажа повече, но поне колкото мен :lol:

Rebirthing
10-22-2008, 10:46
Мога да се гордея че България е родината ми, но не мога да се гордея че България е държавата ми, за това гласувах "НЕ" .Срам ме е пред американци, италианци и др. като им кажа откъде идвам те да реагират "Ооо, Кен лии" до един момент е смешно, но после се сещаш че БГ в момента може да се похвали само с простотията си и некадърните политици и управници!А в последните години забелязвам че умират все интелигентни и кадърни български писатели,артисти и други, а най-жалкото е че нови такива не се раждат!

LitTleJ
10-30-2008, 15:45
Да ви кажа честно вече не знам.Гордея се, че съм аз!

jad3d
10-30-2008, 21:38
Не се гордея.Позор сме за ЕС.

hulalu
11-05-2008, 01:31
Срам ме е, по дяволите :? :( и има защо
Така ли? И защо?
Можеш ли да кажеш на какво основание се срамуваш от България? Такива като теб най-много ги мразя. Погледни назад към славната история на България. Погледни красивата природа и после ако можеш обясни какво толкова те кара да се срамуваш от родната си страна.

Мен не ме е срам от "славната ни история", не ме е срам от "красивата природата".
СРАМ ме е от българите - от тия дето си мислят, че българин е измислил компютъра, срам ме е от тия дето си мислят, че в българия всичко е най-хубаво (и образованието ни е най-добро и хората си най-гостоприемни) срам ме е от българите по чужбина, които крадат, срам ме е от потните тираджии, срам ме е от българските малолетни курви с грозните очила и муцките, които си търся само някоя мутра да ги води по кафетата и да ги вози, а те да му лапат патката, срам ме е от хора, които незнаят за какви ни мисли останалия свят, защото цял живот са си стояли в "родната ни стана" и не са си подавали носа навън, за да видят колко е хубаво. Срам ме е, че в България, за да просперираш и да си намериш добра работа трябва да си връзкар. Срам ме е, че заради тая шуробаджанавщина хората, които имат и малко акъл в главата си бягат по чужбина. Срам ме е че всеки ден в тоя форум гледам по няколко теми "на 13-14 съм и съм бременна" и отговорите са "ми бегай се гръмни" или "ходи се съмоубивай"....

Ако това не стига мога да ти дам още причини и Ако още не си разбрала защо ме е срам, незнам какво да ти кажа... освен да се замислиш колко ти е умствения багаж!

TAKA KATO TI GLEDAM GOLEMITE SLOVA MAI...ZNAESH LI IZOBSHTO SMISULUT NA DUMATA (mislene) :lol:

Sturma
11-11-2008, 15:05
За да се гордее човек с нещо, то трябва да има с какво. С какво да се гордея, че съм българин, с историята ? Има държави като Египет от които започва цивилизацията, нашата история се забравя от младите и ми е отнета. С природата ли да се гордея? Та тя е унищожавана и разграбвана от кой ли не. С традициите? А имаме ли ги още, защото предпочитаме Helloween и St.Valentine отделяки им повече внимание от колкото отделяме на нашите празници. В интерес на истината, на мен ми е отнето(и отнемано) всичко с което мога да се гордея.

kristo
11-23-2008, 20:38
Мога да се гордея че България е родината ми, но не мога да се гордея че България е държавата ми, за това гласувах "НЕ" .Срам ме е пред американци, италианци и др. като им кажа откъде идвам те да реагират "Ооо, Кен лии" до един момент е смешно, но после се сещаш че БГ в момента може да се похвали само с простотията си и некадърните политици и управници!А в последните години забелязвам че умират все интелигентни и кадърни български писатели,артисти и други, а най-жалкото е че нови такива не се раждат!
А ти като ти кажат за "Кен лии" що не им обясниш, че не се пее от българка, а туркиня, живееща в България? За да не си мислят, че българка я пее...

Иначе на мен лично ми е през оная работа какво мислят за нас, въпроса е ние да сме си добре, а не дали ще се харесаме на американците или танганайците...

И имаме много с какво да се похвалим, за съжаление само в исторически план, но пак е нещо и то много важно, така че недей толкова черногледо...

Не мисля, че американците с 200 годишна история има за какво да се гордеят повече от нас с над 1300 години история и куп заслуги за световната култура и цивилизация, които те нямат...

kristo
11-23-2008, 20:43
Аз съм българче!

[quote]Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

вероятно някоя малолетна курва..


Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам –
първа радост е за мене.

и аз ги обичах, ма то останах ли "планини зелени" - всичко изсекоха (което се е спасило до сега ще бъде изкоренено скоро)


Аз съм българче свободно,
в край свободен аз живея,
всичко българско и родно
любя, тача и милея.

в кое село живееш, че си свободен?
В БГ свободни няма - това май е единствената д-ва, в която хората се страхуват от правителството (в нормалните д-ви, правителството се страхува) И как си свободен - като живееш цял живот с мама и тати, а ти си вееш путката/уя насам натам


Аз съм българче и расна
в дни велики, в славно време,
син съм на земя прекрасна,
син съм на юнашко племе.

Мнооого велики дни, мнооого славно време, няма що!
Ти май описа много точно себе си в "коментара" си. Ти като си путка, не мисли, че и другите българи сме като тебе. А и ти не си никак/ъв/ва българин/ка така като те гледам как кощунстваш с това свято Българско стихотворение... Ти си срам за българския род!!!

kristo
11-23-2008, 20:47
Мен не ме е срам от "славната ни история", не ме е срам от "красивата природата".
СРАМ ме е от българите - от тия дето си мислят, че българин е измислил компютъра, срам ме е от тия дето си мислят, че в българия всичко е най-хубаво (и образованието ни е най-добро и хората си най-гостоприемни) срам ме е от българите по чужбина, които крадат, срам ме е от потните тираджии, срам ме е от българските малолетни курви с грозните очила и муцките, които си търся само някоя мутра да ги води по кафетата и да ги вози, а те да му лапат патката, срам ме е от хора, които незнаят за какви ни мисли останалия свят, защото цял живот са си стояли в "родната ни стана" и не са си подавали носа навън, за да видят колко е хубаво. Срам ме е, че в България, за да просперираш и да си намериш добра работа трябва да си връзкар. Срам ме е, че заради тая шуробаджанавщина хората, които имат и малко акъл в главата си бягат по чужбина. Срам ме е че всеки ден в тоя форум гледам по няколко теми "на 13-14 съм и съм бременна" и отговорите са "ми бегай се гръмни" или "ходи се съмоубивай"....

Ако това не стига мога да ти дам още причини и Ако още не си разбрала защо ме е срам, незнам какво да ти кажа... освен да се замислиш колко ти е умствения багаж!
Ето още един много точен пример какъв НЕ ТРЯБВА да бъде един Българин, ама в твоят случай едва ли можем да говорим за нещо българско...

Националист
11-23-2008, 21:16
Мен не ме е срам от "славната ни история", не ме е срам от "красивата природата".
СРАМ ме е от българите - от тия дето си мислят, че българин е измислил компютъра, срам ме е от тия дето си мислят, че в българия всичко е най-хубаво (и образованието ни е най-добро и хората си най-гостоприемни) срам ме е от българите по чужбина, които крадат, срам ме е от потните тираджии, срам ме е от българските малолетни курви с грозните очила и муцките, които си търся само някоя мутра да ги води по кафетата и да ги вози, а те да му лапат патката, срам ме е от хора, които незнаят за какви ни мисли останалия свят, защото цял живот са си стояли в "родната ни стана" и не са си подавали носа навън, за да видят колко е хубаво. Срам ме е, че в България, за да просперираш и да си намериш добра работа трябва да си връзкар. Срам ме е, че заради тая шуробаджанавщина хората, които имат и малко акъл в главата си бягат по чужбина. Срам ме е че всеки ден в тоя форум гледам по няколко теми "на 13-14 съм и съм бременна" и отговорите са "ми бегай се гръмни" или "ходи се съмоубивай"....

Ако това не стига мога да ти дам още причини и Ако още не си разбрала защо ме е срам, незнам какво да ти кажа... освен да се замислиш колко ти е умствения багаж!

А мен ме срам от такива като теб.

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-23-2008, 23:09
Мен не ме е срам от "славната ни история", не ме е срам от "красивата природата".
СРАМ ме е от българите - от тия дето си мислят, че българин е измислил компютъра, срам ме е от тия дето си мислят, че в българия всичко е най-хубаво (и образованието ни е най-добро и хората си най-гостоприемни) срам ме е от българите по чужбина, които крадат, срам ме е от потните тираджии, срам ме е от българските малолетни курви с грозните очила и муцките, които си търся само някоя мутра да ги води по кафетата и да ги вози, а те да му лапат патката, срам ме е от хора, които незнаят за какви ни мисли останалия свят, защото цял живот са си стояли в "родната ни стана" и не са си подавали носа навън, за да видят колко е хубаво. Срам ме е, че в България, за да просперираш и да си намериш добра работа трябва да си връзкар. Срам ме е, че заради тая шуробаджанавщина хората, които имат и малко акъл в главата си бягат по чужбина. Срам ме е че всеки ден в тоя форум гледам по няколко теми "на 13-14 съм и съм бременна" и отговорите са "ми бегай се гръмни" или "ходи се съмоубивай"....

Ако това не стига мога да ти дам още причини и Ако още не си разбрала защо ме е срам, незнам какво да ти кажа... освен да се замислиш колко ти е умствения багаж!

А мен ме срам от такива като теб.

а туи с връзкарството не си мисли че е само в Бг.. аз пък точно от хората се гордея .. 98% от българите които познавам са топли и гостоприемни хора хора с човешки сърца на които им пука за останалите.. ее вярно има някои индивиди .. ама всеки един народ си има изклюючения не си мисли че е само в България така .. а това с че някои крали в чужбина хммм не мисля че са българи а по скоро циганчета родени там
извинявам се за израза :oops: :-o

kristo
11-25-2008, 10:35
Именно, цигани, представящи се за "българи" отиват в чужбина, правят мизерии и после излиза лошо име на България заради тях, ей това е най-ужасното...

Иначе за другото си изцяло права, поздравявам те за правилната позиция!

Sturma
11-27-2008, 14:15
Именно, цигани, представящи се за "българи" отиват в чужбина, правят мизерии и после излиза лошо име на България заради тях, ей това е най-ужасното...

Иначе за другото си изцяло права, поздравявам те за правилната позиция!
Е естествено, всеки ни е виновен освен ние самите.
Всеки има право на мнение, хората не се гордеят, че са българи а националиста и кристо софлират след всяко негативно мнение. Точна дума е софлират тъй като ,ако считате ,че защитавате българското, много се лъжете. На пръсти се броят хората защитаващи българското и те в момента не са по форумите.
Тези които казват, че не са горди, ги разбирам, няма да осъдя мнението им, обаче хора които цитират стихотворение на Иван Вазов и се подиграват с него, заслужават да бъдат наричани отрепки.
Трябва обаче да има хора които не са сляпо горди, топлени от исторически събития, националистически съюзи и партии, позицията на всеки е важна.

kristo
11-27-2008, 16:29
Именно, цигани, представящи се за "българи" отиват в чужбина, правят мизерии и после излиза лошо име на България заради тях, ей това е най-ужасното...

Иначе за другото си изцяло права, поздравявам те за правилната позиция!
Е естествено, всеки ни е виновен освен ние самите.
Всеки има право на мнение, хората не се гордеят, че са българи а националиста и кристо софлират след всяко негативно мнение. Точна дума е софлират тъй като ,ако считате ,че защитавате българското, много се лъжете. На пръсти се броят хората защитаващи българското и те в момента не са по форумите.
Тези които казват, че не са горди, ги разбирам, няма да осъдя мнението им, обаче хора които цитират стихотворение на Иван Вазов и се подиграват с него, заслужават да бъдат наричани отрепки.
Трябва обаче да има хора които не са сляпо горди, топлени от исторически събития, националистически съюзи и партии, позицията на всеки е важна.
Значи отричаш че в чужбина ходят цигани (да ги наречем "български" цигани), които правят мизерии и след това топят България и нас българите пред света като казват, че те самите са "българи"? Не виждам в случая какво сме виновни ние българите, че небългари, живеещи в България и ходещи по чужбина за кражби, проституция и далавери представят в негативна светлина страната ни, от която те са взимали преди това солидни социални помощи.

Значи ние с Националист не защитаваме българското, а според теб как точно се защитава българското, дай точен пример? Като го оплюваме, така ли? И се самобичуваме колко сме некадърни и за нищо не ставаме.

Който не се гордее, че е българин, негов проблем, не мой, само че тогава да не държи сметка на България какво му била дала и какво не след като бърза да бяга оттука, оплювайки всичко българско преди това. И повечето българи разбира се, които му "пречели" да се реализира.

Да, за съжаление в момента сме с вързани ръце и освен по форумите нямаме друга възможност за изява освен ако не намерим съмишленици с които реално можем да реализираме нещо. Само ние двамата с Националиста и още 4-5 човека нищо не можем да направим, макари определено да имаме желание да променим нещо в станата ни. Уви, на повечето като ви се каже дайте да се обединим, да си стиснем ръцете и да видим какво можем да направим, всеки почва да философства и да обяснява, че еди как си ставало, пък така не можело, трябвало иначе и накрая нищо не се прави. Самите ние с Националиста знаем за какво иде реч, защото сме пробвали да търсим хора с които да действаме, но уви, нещата се провалиха... Защото всеки е многознайко, всеки мисли, че е най-прав и не се съобразява с мнението на общността.

Sturma
11-27-2008, 17:08
Никога българите няма да се оправим докато има такава омраза и ненавист към другите етноси.

Патриота е човека който прави нещо за България, не човека който пише по форумите.
Аз не се самобичувам, аз съм реалист и не гледам с розови очила.Докато ти виждаш знамена и битки от времето на Аспарух, аз виждам хора просещи по улицата, българи, не цигани, хора за които знамената и битките вече нямат значение.

Но неее аз също обичам България, виж дори от уважение към България съм си сложил едно знаме в подписа си. Има разлика между мен и теб обаче, ти сам я виждаш, аз гледам по-реалистично на нещата, за мен не всичко е история, битки, знамена, лъвове, действителността е друга, аз гледам напред, а не назад, мисля как мога да помогна на България. Поради тази причина не се хвърлих като теб и националиста, срещу онези отрепки дето оплюват стихотворенията на Вазов(един от родолюбците).

Да спомогнеш за своята държава не е трудно всъщност, аз ще го направя, заложил съм си го като цел, а човек трябва да гони цели нали така? Различните времена, изискват различни цели, в различните времена се пораждат различни герой, както се казва каквото е времето такива са и героите. Аз не искам да съм герой и едва ли ще го постигна, но няма да напусна България, ще работя за нея, ще уча заради нея,ще гласувам, ето така се прави иначе и аз мога да нарамя багажа и да пусна една тема на латиница "има ли българи от Аризона"(примерно) ;)

kashmir
11-29-2008, 11:12
Гордея се.
Но умирам от мъка, като гледам новините. Като гледам за корупция, за европейски доклади. Умирам и когато чета статистика, че до 2020 или до кога там беше щели сме да бъдем 6 милиона. Мъчно ми е и когато гледам Ахмед Доган да се разпорежда както си иска в парламента и да манипулира българите от турски произход да гласуват за него, защото и той е такъв и като влезе в парламента да си гледа неговото благо. Мъчно ми е да гледам как младите хора заминават в чужбина, мъчно ми е, че нямаме национално самочувствие, мъчно ми е и за славата ни по света. Покушението срещу папата - българска следа, циганки джепчийки от България в Лондонското метро и др. Мразя и бай-Ганьовския български манталитет(например селски тарикатсчини като в тоалетната за едни пари да влязат двама).
Мъчно ми е също, колко малко знаят за нас чужденците. Мъчно ми е, че на кирилицата казват "руската азбука", мъчно ми е, че хората казват за българския, че прилича на руския(руския е старобългарски, бе ей!).
Искам един ден да се оправим, искам висок стандарт на живот. Не искам България на три морета, искам просто да се чувствам добре в собствената си родина!

alexandarchy
11-30-2008, 18:44
ОБИЧАМ РОДИНАТА! МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА

TheNewReligion
12-04-2008, 10:42
Не се гордея, но обичам България...заради славната и история, а не заради пагубното и настояще. Това е жалкото. 8)

Breathe100
12-15-2008, 12:28
Разбира се че се гордея, че съм българка!
България над ВСИЧКОООООО!!!!!!

erikkoynov
12-31-2008, 10:52
Hе смяташ ли ,че нещата ,които се казват по Бтв,БНТ и тн. са леко преувеличени.На всички е ясно ,че вече в средствата за масово осведомяване няма невмешателство отвън.Те са подкупни.По този начин хората от опозицията ,а и част от управляващите (т.е.,които плащат) да имат облага.

kristo
12-31-2008, 12:19
Мнозинството българи се скъсват от работа от сутрин до вечер и какво получават в заманя- 200-300 лева! Така че определено бългаския народ не е мързелив и нетрудолюбив, такъв се опитват да го направят управляващите ни с ниското заплащане, което е най-ниско за страните от ЕС и едно от най-ниските в цяла Европа!
И все пак поводите да останем да живеем и работим в България както и да се гордеем, че сме българи ако ще от чисто патриотично чувство, са повече отколкото тези, които ни карат да си кажем ще се махна от България и ще ида в чужбина...

pussycat_dolls15
01-02-2009, 08:13
Гордея се,че съм българка! :grin: :D :-D

Remini
01-02-2009, 10:42
ОБИЧАМ РОДИНАТА! МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА

:smt023

Silent_girl
01-05-2009, 09:10
Гордея се,че съм Българка....И се Радвам,че не съм само аз....Деца,поровете се малко в книгите, ще намерите Причина да чуствате горди от ФАКТА,че сте българчета!!!!


Българите-това са народът,който имаше всичко,което е пожелавал;те вярваха,че светът е открит за Тях;те никога не се съмняваха в победата си;това е народът на който се учудваше светът.
Магнус Феликс Енодий, 486г.
:grin: :smt011

kristo
01-05-2009, 16:21
Гордея се,че съм Българка....И се Радвам,че не съм само аз....Деца,поровете се малко в книгите, ще намерите Причина да чуствате горди от ФАКТА,че сте българчета!!!!


Българите-това са народът,който имаше всичко,което е пожелавал;те вярваха,че светът е открит за Тях;те никога не се съмняваха в победата си;това е народът на който се учудваше светът.
Магнус Феликс Енодий, 486г.
:grin: :smt011
Много точни и силни думи, искренно те поздравявам за тях :)

LINKNOT
01-06-2009, 03:04
Гордея се много повече,отколкото самата аз мога да си представя. Ако има нещо,което най-много обичам на тоя свят,то е България.


Само искам да изкоментирам нещо,което много хора казват:

Обичам страната,мразя държавата!

Нима не осъзнавате,че държавата - това сме ние. :) Какво сте ми заквичили срещу политиците? (Не,че ги оправдавам.) Та те са няколко стотици,а ние сме милиони. Ако се обединим,ама наистина действайки заедно и единно,лесно ще ги свалим от власт. Много от случаите ни на падения в миналото,са били поради факта,че владетелите са се разделяли и воювали помежду си. Не случайно хан Кубрат е показал символичното счупване на пръчките и тяхната здравина,хванати заедно. За какво пред сградата на Народното събрание стои надписа "Обединението прави силата",замисляли ли сте се? Защото това е мъдростта,оставена ни от прадедите,според която логика България трябва да върви напред.



Ето един клип от мен:
http://www.youtube.com/watch?v=mwo963CXaiM&feature=channel_page
http://www.youtube.com/watch?v=mwo963CXaiM&feature=channel_page

NaskoKaulitz
01-06-2009, 03:10
Чак да се гордея-не.Но съм благодарен на това, което имам, има хора дето от глад умират :(

LittlePrincess
01-06-2009, 06:15
Да, горда съм, че съм българка и не ги разбирам тия, който не се гордеят.

Adwokat
01-19-2009, 23:00
Da

SoFarSoG00d
01-20-2009, 21:02
За съжаление моят ми отговор е твърдо 'НЕ'.Не ми е приятно да го споделя,но дори изпитвам леко притеснение,когато ме попитат нещо за България.Последния върпрост беше във връзка с репортаж по Сакй Нюз,питаха ме за българската мафия,дали всичко в България са като 'ония'(става въпрос за репортаж свързан с ромите,техния начин на живот и отношение към децата-даваха едно дете завързано в дома си),абе лоша работа.Няма с какво да се гордея....

tedi_96
01-21-2009, 21:12
Мога да се гордея че България е родината ми, но не мога да се гордея че България е държавата ми, за това гласувах "НЕ" .Срам ме е пред американци, италианци и др. като им кажа откъде идвам те да реагират "Ооо, Кен лии" до един момент е смешно, но после се сещаш че БГ в момента може да се похвали само с простотията си и некадърните политици и управници!А в последните години забелязвам че умират все интелигентни и кадърни български писатели,артисти и други, а най-жалкото е че нови такива не се раждат!

+1 NA MENE DAJE I SAS KENLII NE MI OTVRASHTAT :?

DessieQueen
01-22-2009, 03:03
Разбира се,че се гордея,че съм българка!

!!

MoonBaby
01-22-2009, 09:45
винаги съм се гордяла,като казвам,че съм българка и ще продължавам да го правя.България Над Всичко!

SoFarSoG00d
01-22-2009, 10:07
България е Турски Клозет ................добре я описаха....

Националист
01-22-2009, 13:47
България е Турски Клозет ................добре я описаха....
Еми да я промениме.

AutumnTears
01-22-2009, 15:03
gordeq se 4e imam bulgarski koreni
obi4am mnogo bulgarskiq folklor i nqkoi tradicii :]

SoAfraid
01-22-2009, 15:39
България е Турски Клозет ................добре я описаха....
Еми да я промениме.

Пример за промяна. Трябва да промените това което показахте на протеста на 14 януари и тогава да мъчите да променяте България. Пиша ВАС защото не съм бил аз на протеста а следя по-новините какво става понеже не съм в България.

SoFarSoG00d
01-22-2009, 18:40
България е Турски Клозет ................добре я описаха....
Еми да я промениме.
Ами трябва да има доста хора за тази промяна,на мене ми е болно,че в миналото е била велика държава,красива страна и проие,а сега както се казва за 20 години,стана супер зле.окрадоха всичко,застроиха красивите места,не остана природа и кислород,навъдиха се цигани-повече от хлебарки,управляват ни резняци.....е това е то,с какво да се гордея.Не трябва човек да разчита само на миналото,ами да погледне насточщето и да си даде сметка,дали това насточще може да доведе въобще до бъдеще.....

MoonBaby
01-23-2009, 06:24
Ами трябва да има доста хора за тази промяна,на мене ми е болно,че в миналото е била велика държава,красива страна и проие,а сега както се казва за 20 години,стана супер зле.окрадоха всичко,застроиха красивите места,не остана природа и кислород,навъдиха се цигани-повече от хлебарки,управляват ни резняци.....е това е то,с какво да се гордея.Не трябва човек да разчита само на миналото,ами да погледне насточщето и да си даде сметка,дали това насточще може да доведе въобще до бъдеще.....[/quote]

Така е!Но това значи ли,че трябва да се откажем от родината си ?да се срамуваме от нея и напълно да забравим,че сме българи ?...вместо да се опитаме да оправим нещата...

TheBlackRose
01-23-2009, 07:00
Да се гордея,че съм българка ми се струва малко преувелечено.Не ме е срам,че съм от България,но пък не намерих шанс да остана.Мисля че в чужбина,ще устроя живота си по-добре...

iYiWhitePoweriYi
01-23-2009, 12:27
ДА ГОРДЕЯ СЕ ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!
Не забравяйте че сме БЪЛГАРИ един от наи великите и слaвни народи....Трябва да сте горди с това и да оправим до колкото можем тази държава..Нашата държава.
Аз съм на 16 години и знам че нашите родители нищо не са направили и истински се надявам аз и моите набори да променим българия защото искам да се сетите колко хора са умряли за нашата свобода а ние какво правим??? Пропиляваме всичко.
Хора всичко зависи от нас ,но на съвременния българин му липсва самочувстие и самоуважение - той е един голям КОМПЛЕКСАР - малко са хората, които се съпротивляват на "течението" - всеки гледа да се изкара патриот, но когато стане дума за действие същия този си вика ...
абе нека друг да "поведе хорото, пък аз ще се хвана после"!!!
Промяната ще дойде, но още не и е дошло времето - българина ще търпи още много да му серат на главата преди да се надигне и размаже шепата кърлежи, които смучат кръвта му ежедневно. Промяната ще дойде, когато българина спре да се кланя на КУРВИ и МУТРИ !!! До тогава ще газим в лайна !!! И до това "тогава" няма определен срок - всичко зависи от самите нас !!! ХОРА НЕ ЗАБРАВЯИТЕ БЪЛГАРИЯ , ЗЕМЯ НА БЪЛГАРИ !!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!!!

Darkkiss
01-23-2009, 15:07
ДА ГОРДЕЯ СЕ ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН !!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!
Не забравяйте че сме БЪЛГАРИ един от наи великите и слaвни народи....Трябва да сте горди с това и да оправим до колкото можем тази държава..Нашата държава.
Аз съм на 16 години и знам че нашите родители нищо не са направили и истински се надявам аз и моите набори да променим българия защото искам да се сетите колко хора са умряли за нашата свобода а ние какво правим??? Пропиляваме всичко.
Хора всичко зависи от нас ,но на съвременния българин му липсва самочувстие и самоуважение - той е един голям КОМПЛЕКСАР - малко са хората, които се съпротивляват на "течението" - всеки гледа да се изкара патриот, но когато стане дума за действие същия този си вика ...
абе нека друг да "поведе хорото, пък аз ще се хвана после"!!!
Промяната ще дойде, но още не и е дошло времето - българина ще търпи още много да му серат на главата преди да се надигне и размаже шепата кърлежи, които смучат кръвта му ежедневно. Промяната ще дойде, когато българина спре да се кланя на к**ви и МУТРИ !!! До тогава ще газим в лайна !!! И до това "тогава" няма определен срок - всичко зависи от самите нас !!! ХОРА НЕ ЗАБРАВЯИТЕ БЪЛГАРИЯ , ЗЕМЯ НА БЪЛГАРИ !!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!!!

МОЛЯ ТЕ ОТИДИ В ЧАС ПО ИСТОРИЯ !!!

1. били са 3-ма братия на мястото на днешна Русия

1-ния е дошъл сега където сме ние
др-я останал там
а 3-тия никой не знае нищо
дефакто
Всичко славианско е 1 народ ....
И само да кажа че Българският език е майката на славианските езици
ще ми спорите
но аз се виждал с хора от цял свят и аз ги разбирам тях а те не...
всички от тях говорат накъв диалект от различните краища на БГ

пример сръбския е от Банско
а белоруския е от власите...

iYiWhitePoweriYi
01-23-2009, 18:30
Незнам аз каде да ходя ,но ти научи Българския :) БРАТЯ*
И кфо искаше да кажеш с това ,че са били 3-ма братя ?!?! Да не би само те да са умряли за нашата свобода ? оФоф писна ми от разбиратели...

Darkkiss
01-23-2009, 19:00
Незнам аз каде да ходя ,но ти научи Българския :) БРАТЯ*
И кфо искаше да кажеш с това ,че са били 3-ма братя ?!?! Да не би само те да са умряли за нашата свобода ? оФоф писна ми от разбиратели...

1. нямаш правото да ме критикуваш живял съм в бг ~5 години и Българския ми е по-добър от 80% от идиотите дето живеете там
2. не схвана... ма не се и съмнявам...
3. и мене ми писна от тъпи селяни с претенции ма не ти го казвам...

Националист
01-23-2009, 19:29
А ние дето живеем в България сме идиоти. Не те ли срам да обиждаш братята си бе безродник!Видяло се куче у потури като си в чужбина ние дето живеем тук какво вече сме втора ръка хора. Ама не ние селяните неможе да се сравняваме със царското синче живеещо в "ЧУЖБИНА" :D.Дришльо заблуден с тая приказка за идиотите ,които живеем в България си навлече гнева на целия български народ.
Дедитети откъде са бе каун да не са от Бъкингам? И те ли са идиоти?



1. били са 3-ма братия на мястото на днешна Русия

:lol:
Много си добър по география. Различаваш ли Русия и Украйна? И братята са 5 Батбаян ,който остава там,Котраг -между Дон и Волга,Асапрух - тук ,още един който отива в Панония и един ,който се заселва в Италия.


Всичко славианско е 1 народ ....
Между раса,народност и език правиш ли разлика?


пример сръбския е от Банско
а белоруския е от власите...

:razz: Ти си бил и голям лингвист. Сръбския идвал от Банско да сръбския и руския имат голямо влияние от българския ,но това незначи баш от Банско.
Власите говорят от групата на романските езици близък до френския и италианския ,а белорусите славянски най-близък до руския и украинския.

Darkkiss
01-23-2009, 19:38
А ние дето живеем в България сме идиоти. Не те ли срам да обиждаш братята си бе безродник!Видяло се куче у потури като си в чужбина ние дето живеем тук какво вече сме втора ръка хора. Ама не ние селяните неможе да се сравняваме със царското синче живеещо в "ЧУЖБИНА" :D.Дришльо заблуден с тая приказка за идиотите ,които живеем в България си навлече гнева на целия български народ.
Дедитети откъде са бе каун да не са от Бъкингам? И те ли са идиоти?



1. били са 3-ма братия на мястото на днешна Русия

:lol:
Много си добър по география. Различаваш ли Русия и Украйна? И братята са 5 Батбаян ,който остава там,Котраг -между Дон и Волга,Асапрух - тук ,още един който отива в Панония и един ,който се заселва в Италия.


Всичко славианско е 1 народ ....
Между раса,народност и език правиш ли разлика?


пример сръбския е от Банско
а белоруския е от власите...

:razz: Ти си бил и голям лингвист. Сръбския идвал от Банско да сръбския и руския имат голямо влияние от българския ,но това незначи баш от Банско.
Власите говорят от групата на романските езици близък до френския и италианския ,а белорусите славянски най-близък до руския и украинския.

навлекох си гнева на некъф идиот дето дори не знае за какво се бори
излез малко от БГ виж и др-те хора
после послушаи и др-те езици
а после попатуваи из БГ
опс извиняваи
то идиотите като тебе не са излизали и на 5 км от селото си
как няма ви псусам ве селяци
като си живеете на село и псувате тея дето са обиколили света 2-3 пъти?
и с тфа
"царското синче живеещо в "ЧУЖБИНА""
доказа какъж комплексар си
бърка ли ти в очите
ще ти бърка още дълго време

а са се оправяите сами селяни такива...

Националист
01-23-2009, 19:55
като си живеете на село и псувате тея дето са обиколили света 2-3 пъти?
:razz: Леле ще ме спукаш Толкова пъти си го обиколил този свят, че и ти незнаеш колко пъти.Мале-мале. А не говори добре за теб щом като си го обиколил 2-3 пъти света и не правиш разлика между Русия и Украйна ,а един тъп селянин като мен ги различава. :razz:
Мен не ми пречат хората дето обикалят света ,а ми пречат малоумните ти коментари. Но явно си такъв дебил ,че и това не разбра.


навлекох си гнева на некъф идиот дето дори не знае за какво се бори
излез малко от БГ виж и др-те хора
после послушаи и др-те езици
ТЕ хората са си направили наука за езиците. Ти да не си глух ,щото влашкия няма нищо общо със славянските езици. :razz:


и с тфа
"царското синче живеещо в "ЧУЖБИНА""
доказа какъж комплексар си
бърка ли ти в очите
ще ти бърка още дълго време
Да чак ще се гътна от завист ама не затова ,че си в чужбина а заради безграничният ти интелект. :razz: Оспокой се малко ще вземеш да се насереш от толкова напъни от гордост че си в чужбина. :razz:


а са се оправяите сами селяни такива...
Ало фифи. Аз искал ли съм нещо от теб или ти ще дойдеш от чужбина с твоят свръхум и с един замах ще направиш България земен рай. :razz: И сам си се оправям.

как няма ви псусам ве селяци
И да съм от село какво, или тези от селата не са хора!? Галфон пак те питам дедите ти откъде са дошли? Те крави и овце не са пасли? А може би са барони? :lol: :razz: :razz:

kristo
01-24-2009, 15:00
Даркнис, ти си срам и позор. Не стига това, ами си и зверски неграмотен като ти гледам постовете, освен това си толкова скаран с историята, че няма никакъв смисъл да се води исторически спор с такъв лаик на тема история като теб. А и с географията май... В коя чужбина живееш точно ти, тази от сънищата май... И като живееш там нима не миеш чиниите и кенефите на "западняците", а можеби на американците, руснаците или някои други... Айде ходи си придаваш фасони в някоя друга тема, тука се излагаш и затъваш в противерочия тотално.