PDA

View Full Version : Най-добрата ми фр и гаджето и



Angle_f
03-03-2008, 09:19
От както си хвана гадже изобщо не ме търси да излизаме и не ми отговаря,когато и пиша :( Търси ме само като се скарат,а той е мн ревнив и и забранява да ходи в еди кой си кв 6от от там имала бивш.Оплаква ми са от него,а като се сдобрят забравя,че съществувам :o Какво да правя?Да говоря ли с нея по този въпрос :( Страх ме е да не ми се расърди,ако отворя темата :oops: Помогнете плсс

Enchantress
03-03-2008, 09:23
Познато...най-добре поговори с нея, но недей да бъдеш прекалено рязка,може да ти се разсърди...пък и причината може да не е в нея,щом гаджето и се държи така....абе нз...

Rza
03-03-2008, 09:30
От както си хвана гадже изобщо не ме търси да излизаме и не ми отговаря,когато и пиша :( Търси ме само като се скарат,а той е мн ревнив и и забранява да ходи в еди кой си кв 6от от там имала бивш.Оплаква ми са от него,а като се сдобрят забравя,че съществувам :o Какво да правя?Да говоря ли с нея по този въпрос :( Страх ме е да не ми се расърди,ако отворя темата :oops: Помогнете плсс
тва ще е много тъпо ако ти се разсърди за такова нещо,най-малкото е че не правиш нищо лошо :)и сега тя е в положение-с гаджето ми е добре,приятелката да чака,гаджето се държи кофти,я да потърся приятелката си и да и опявам,така че я питай защо прави така :?

Enjoy_yourself
03-03-2008, 09:54
колко познато на мен ми се случва същото...аз лично подхванах темата казах ѝ че се чувствам пренебрегната, а тя ми каза уффф нали и ти си имаш гадже знаеш как е... и т.н. и точно 2 дни ми обръщаше малко пошече внимание и после пак запя старата песен на нов глас...
незнам при теб как ще се получи , но ако не опиташ никога няма да разбереш затова даваи напред =) стискам палци
просто и кажи как се чувстваш, кажи ѝ че поведението ѝ те наранява и че ти липсва приятелката и че не искаш да си разваляте отношенията заради едно момче
е това беше от мен успех :)

Roiroi
03-03-2008, 10:05
Сигурна ли си че ти е най-добрата приятелка ???

Angle_f
03-03-2008, 10:21
ми вече не съм мн сиг ква ми е :( Преди аз кат си имах гадже с който ходихме 2 год и бях мн щастлива,а тя все с някви идиоти ходе6е и ревеше аз намирах време и я утешавах,а сега когато аз имам нужда от нея хи4 я няма :? Има6е период в който и аз зарязах пове4ето си фр заради него и искам да я предпазя..Ядосвам са и 6от тя е на 17 вече би трябвало да се усе6та за тея работи ама....

SunSmile
03-03-2008, 10:31
Абе много е гадно положението, но най - добре се вижте и си й кажи сичко директно, ей така както ни го пишеш тук. Ако е Човек, ще те разбере и ще се вразуми, пък ако не е - голяма работа, то като да говориш на стената. Не знам =; тва е моят съвет и аз лично бих постъпила така, защото съм мн откровенна и който може и иска да ме разбере го прави, който не може МАИНАТА МУ и тва е. :oops: Вижте се говори с нея, кажи и ти кво си направила преди за нея и тя ако наистина си и приятелка ще промени нещата доколкото може, пък ако не е ... (вече ти казах) :-P Успехчета!!! =;

CuRly_Doll
03-03-2008, 10:54
Ако ти е истинска приятелка не виждам за какво да ти се сърди,че я питаш що те заебава така.Това,че си е хванала гадже не означава,че трябва да те забравя,пък и един ден като тя скъса с него кой пак ще седи до нея и ще я успокоява-ТИ!!!Така,че поговори с нея и й кажи,че ти липсва и че си забравила вече какво е да излизаш с нея.... :)

stealthyGirl
03-03-2008, 11:01
Деликатно и кажи, че държиш на нея каквото и да стане, и че се надяваш и с нея да е така..

Co0kIe
03-03-2008, 13:05
Нз кво да ти кажа - аз съм от позиция (на фр ти) и приятеля ми не харесва особено моита фр ама все пак намирам време да се срещам и с нея :? замисли се дали ти е истинска фр

babylove
03-03-2008, 16:00
Ami nai-dobre pogovori s neq i ako ti e istinska priqtelka 6te te razbere, a ako ne e 6te ti se razsyrdi, ama po-dobre da ti se razsyrdi otkoltoto da se zablujdava6 4e ti e istisnak fr

dan4ety
03-03-2008, 16:13
И на мене ми се е случвало. Обаче тя не зарязваше само мен, ами и другите приятелки. Само, ако й го кажеш както трябва, без да увърташ и без да се притесняваш, че ще ти се разсърди, тя ще го приеме сериозно. Аз така направих. Като бяхме излязали веднъж, аз й казах "Защо и забравяш когато си с него? Ние какво, да не би да сме ти някои играчки, дето ей така винаги ще са ти насреща като се скарате/той е на село?" и на нея й стана гадно и излиза повече с мен и другите :) Кажи й го твърдо, без да ти пука дали ще ти се разсърди или не. Така де, ти да не си кукла на конци?! ;)

<<SilVer>>
03-03-2008, 16:32
колко познато на мен ми се случва същото...аз лично подхванах темата казах ѝ че се чувствам пренебрегната, а тя ми каза уффф нали и ти си имаш гадже знаеш как е... и т.н. и точно 2 дни ми обръщаше малко пошече внимание и после пак запя старата песен на нов глас...
незнам при теб как ще се получи , но ако не опиташ никога няма да разбереш затова даваи напред =) стискам палци
просто и кажи как се чувстваш, кажи ѝ че поведението ѝ те наранява и че ти липсва приятелката и че не искаш да си разваляте отношенията заради едно момче
е това беше от мен успех :)

Същата работа беше и при мен. 2 дни повече внимание и след това пак същото. Добре че поне бяхме в един клас и се виждахме в даскало ... иначе хептем нямаше и да я мерна. ( то и така стана де ) След 7 клас се разделихме , отидохме в различни училища и се виждаме на 2-3 месеца по един път , колкото да ми се оплаче от някакви глупости. Общо взето тя вече не знае нищо за мен , а аз знам само за тъпите и простотии с гаджетата :x

Както виждаш , аз не успях да си "върна" приятелката и не мога да те посъветвам кой знае какво. Стискам палци при теб да не се получи като при мен :-D

Angle_f
03-03-2008, 18:37
Ние също сме в 1 клас и,ако не бяхме изобщо няма6е да се виждаме :(

Rebellion_Angel
03-04-2008, 15:50
Ми и аз съм така само че от другата страна. Аз съм тази с гаджето и осъзнавам, че понякога я забравям. Говори с нея, ама това няма да помогне. Ние говорихме и нищо не се получи.

Blab
03-04-2008, 15:58
Ние също сме в 1 клас и,ако не бяхме изобщо няма6е да се виждаме :(
ей т'ва занимава съзнанието ми в последно време... :?