PDA

View Full Version : Пъпчици :(



Girl-4e
03-03-2008, 10:22
Направо давам по същество.. :D Имам едни такива малки пъпчици м/у двете вежди :? пробвала съм да ги махам с всякакви почивстваща неща,кремове и такива,ама...безуспешно :( ако някой знае как се премахват да сподели плс :(

<<SilVer>>
03-03-2008, 10:50
На една приятелка и се получаваха , след като си махаше косъмчетата. Някак си ги дърпаше неправилно и и се получаваха пъпчици. Като почна по-внимателно да кара и се оправи. Може и при теб да е нещо такова :oops: Иначе нз :?

Girl-4e
03-03-2008, 10:54
Мм...аз преди да почна там да си ги махам [въпреки че рядко ги махам там,щото нямам почти нищо] ги мажа с кремче и след като ги махна също,обаче нз как е правилно да се махат :shock: ще се опитам още по-внимателно :) благодаря все пак,надявам се даистина да почнат да се махат :?
И все пак ще се радвам и на други мнения :P

<<SilVer>>
03-03-2008, 11:00
Ам то и аз там не ги махам , защото веждите са си ми хубави :) Най-много едно , две косъмчета в края - и кремче не слагам даже. Но при фр-то забелязах , че някак си бавно ги дърпа и некво засича - нз как да го обясня. Ти щом също нямаш , навярно не е от това и наистина е по-добре и другите да кажат :-D

ElisaDay
03-03-2008, 11:03
Ууу и аз имам такива пъпчици след кaто си оскyбя веждите :-o

VerryBerry
03-03-2008, 13:30
пробвай с козметик... :)