PDA

View Full Version : поставяте ли си цели?



Sunny_stz
03-03-2008, 10:40
Поставяте ли си някакви цели,примерно да свършите нещо до края на седмицата,да си определите някакъв срок?Е то понякога е неизбежно де,искаш не искаш рябва да направиш нещо...,но именно така напредваш с нещата като си поставяш цели и си постоянен...но не винаги се получава,как е при вас,разпределяте ли си времето така че да си свършите важната работа ?Разкажете...

CuRly_Doll
03-03-2008, 10:47
Разпределям си времето,но винаги не се получава и закъснявам с нещата.Целите ми са свързани с учението и с любовния живот,а не са такива каквито ги описа за срокове и т.н.По-скоро целите,които си поставям са по-големи и по-трудно постижими.ИиИии както казах-разпределям си времето,НО никога не мога да се вместя в срокове...

1n5ub0rd1na73
03-03-2008, 11:02
Да, естествено - без цели накъде? И все пак, имам си една моя сентенция: aim high - fall hard. Не си поставям твърде високи цели, защото при неизпълнението им разочарованието ми е голямо. Предпочитам бавно, но славно.

SunShinePearl
03-03-2008, 11:59
Ami az nikoga ne pravq planove za n6 jiveq den za den i za momenta apak ako nqkoga sam pravela nikoga ne stava taka 4e,imam edna golqma cel i tova e da stana aktrisa i zatova u4a zdravo :) :) :)

Roiroi
03-03-2008, 12:15
Mi az seki den si pravq plan kvo trqbva da svyr6a i nakraq izliza 4e ni6to ne sym svyr6il kato horata :)

stealthyGirl
03-03-2008, 12:18
Поставям си. :) Не винаги става каквото съм си набелязала, но с годините волята ми става по-силна.

kPuCkA
03-03-2008, 12:23
Цели си поставям за почти всичко,което до някаква степен не е хубаво,защото после оставаш крайно разочарован като виждаш че не успяваш да достигнеш върха...

gorska
03-03-2008, 12:40
Каквито и цели да си поставя, както и да си разпределя времето, щом има компютър в стаята ми, не мога да ги осъществя. :-D Слава Богу, имам родители, които да ме спират от висене пред компютъра по цял ден. :D

<<SilVer>>
03-03-2008, 16:48
Ами според мен всеки човек мислено си прави планове. Няма такова - живея от ден за ден. Дори и само това : сега ще се изкъпя за 20-тина минутки , после ще излизам , е един вид план.

А вече за по-сериозно неща ... да понякога си правя график. Поставям си за цел нещо и гледам да го изпълня. Както повечето обаче и аз закъснявам със сроковете :D

SuNsEt
03-03-2008, 16:49
Ох да...обаче съм голям мързел и едвам успявам да я постигна...ужасТ :oops:

dan4ety
03-03-2008, 20:29
Съгласна съм със <<SilVer>> - всеки човек си прави планове за следващия ден, какво ще се случи, какво ще прави. Няма никой, който да живее така, сякаш му е последния ден.

Аз си поставям цели. Примерно сега съм си наумила едно нещо, което исках да се изпълни до края на тази седмица, обаче няма да стане, защото тази седмица щепочти си изхарчих парите :D За това го оставям за другата седмица :D Иначе сега съм си поставила още една цел - да спестя 100 лева за 3-4 месеца :D Много трудно, но все пак осъществимо :D И аз съм като повечето - изпускам си поставения срок, Странното е, че като съм си поставила този срок, съм знаела, че мога да го спазя, но все пак не го спазвам :D

Take1nlov3
03-03-2008, 20:44
Ами чесно да кажа живея за утрешния ден няма цел с което да се съобразявам живея си така както си реша ;) :-)

Ollas
03-03-2008, 20:53
Успеваемостта е правопропорционална на желанието. За да постигнеш нещо, трябва първо да го пожелаеш, т.е. да си го поставиш за цел. Моите цели обикновено са за нещо голямо, което ми поставя по-малки задачи, които ме доближават до това, което искам.

Enchantress
03-04-2008, 14:25
Ми аз винаги преследвам някфа цел,просто без цел,без желание не мога нищо да направя 8)

music_soul
03-04-2008, 14:47
Каквито и цели да си поставя, както и да си разпределя времето, щом има компютър в стаята ми, не мога да ги осъществя. :-D Слава Богу, имам родители, които да ме спират от висене пред компютъра по цял ден. :D

I AZ TAKA KOPELE xD :D

VerryBerry
03-04-2008, 17:05
да,поставям си,но не с условието че НЕПРЕМЕННО трябва да ги изпълня,защото ми се случва често да ми хрумват и по-хубави идейки :)

м0мИчЕ 0т АдА
03-04-2008, 18:21
ама вижте сега... после като сте си постигнали дадената цел колкото сте доволни... затова е хубаво да си поставяте цели..и да виждате резултате след това.. ии по темата поставям си цели които наистина желая а не по принуда например ' ся тряя да искарам една 6ца след 2ката..'

st1ka
03-04-2008, 19:24
ПОюоставям си,да...и гледам да си ги осъществявам,но не винаги се получава!

Iria
03-05-2008, 14:50
не

madlena15
03-26-2008, 13:28
slu4va se no 4esto ne gi osu6testvqvam :oops: