PDA

View Full Version : Linkin Park



unfix
03-03-2008, 11:27
Здравейте , надявам се да е нямало такава тема преди аз да я напиша ;) Просто искам да видя колко LP фенове има във форума и да им чуя мнението за групата.Също да пишат от колко години слушат групата:)Ще помоля чалгарите да не се обаждат...ако е възможно темата да остане само за LP фенове..

ZuCkI
03-03-2008, 11:46
mii gotina grupa qki pesni dobra viziq :D samo deto mai klipa na what I've done e vzaimstvana leko ot 1 pesen na Майкъл Жаксън :D :D i ves pak sa cool

Mooo6no
03-03-2008, 11:51
Доста добри са.

monkata93
03-03-2008, 12:09
Велика група!!!Песните им са страхотни! :) :grin: :-P

Pedigree
03-03-2008, 12:11
Ще помоля чалгарите да не се обаждат...

:lol:

Ми,ти като слушаш Линкин Парк,мислиш ли,че не си чалгарин?Кажи ми това,което те прави сигурен,че не си?

Слушала съм ги,преди време,докато още си изграждах представа какво е музика.Мне,вече отдавна не ми допадат,даже ме дразнят.Бозичка са си,след време ще го осъзнаеш. :)

psychopath
03-03-2008, 12:19
тони стораро трябва да им стане вокалист...страшен глас има

Pedigree
03-03-2008, 12:21
^От Азо по-добър вокал за тях НЯМА! :smt001

psychopath
03-03-2008, 12:51
васето е за токио хотел ;)

VerryBerry
03-03-2008, 14:50
и аз ги харесвам :)

unfix
03-03-2008, 15:55
"Благодаря" на Psychopath* и Pedigree , които направиха темата оффтопик.Наистина...

И благодаря (без кавички) на тези , които си изказаха мнението по темата.

И понеже Pedigree реши да се заяде с мен ще му(й) отговоря със същото :


:lol:

Ми,ти като слушаш Линкин Парк,мислиш ли,че не си чалгарин?Кажи ми това,което те прави сигурен,че не си?

Ти въобще можеш ли да ми споделиш твоето обяснение за "чалгарин"?(чалгарин :shock: :? ) О.о Мисля , че Linkin Park са се доказали в музикалния свят МНОГО повече и МНОГО преди чалгата.И въобще нищо не ти дава право да ми осираш темата с такива прости въпроси , които са чак детински подяволите :?


Мне,вече отдавна не ми допадат,даже ме дразнят.Бозичка са си,след време ще го осъзнаеш.

Като те дразнят - направи си тема "Анелия фен клуб" и си я флуди колкото си искаш.Бозичка си ти и нямаш никакво право да ми казваш какво ще осъзнавам и какво не.8 години ги слушам и не мисля , че имам какво да осъзнавам.

Благодаря , че ме накарахте , особено ти , да напиша този оффтопик.

gorska
03-03-2008, 16:06
Слушала съм ги,преди време,докато още си изграждах представа какво е музика.Мне,вече отдавна не ми допадат,даже ме дразнят.Бозичка са си,след време ще го осъзнаеш. :)

gorska
03-03-2008, 16:12
Мне,вече отдавна не ми допадат,даже ме дразнят.Бозичка са си,след време ще го осъзнаеш.

Като те дразнят - направи си тема "Анелия фен клуб" и си я флуди колкото си искаш.Бозичка си ти и нямаш никакво право да ми казваш какво ще осъзнавам и какво не.8 години ги слушам и не мисля , че имам какво да осъзнавам.

Aбе, ей, тва че някой не слуша Линкин парк не значи, че е чалгар. Има много по-стойностни метъл групи, които пишат по-хубави текстове и имат по-хубави песни. ЛП-то е бахти комерсиала...

unfix
03-03-2008, 16:34
Мне,вече отдавна не ми допадат,даже ме дразнят.Бозичка са си,след време ще го осъзнаеш.

Като те дразнят - направи си тема "Анелия фен клуб" и си я флуди колкото си искаш.Бозичка си ти и нямаш никакво право да ми казваш какво ще осъзнавам и какво не.8 години ги слушам и не мисля , че имам какво да осъзнавам.

Aбе, ей, тва че някой не слуша Линкин парк не значи, че е чалгар. Има много по-стойностни метъл групи, които пишат по-хубави текстове и имат по-хубави песни. ЛП-то е бахти комерсиала...

Дадох пример , но нека - по-лесно е да се разбере криво...И помолих такива , които ще почнат да плюят по ЛП да не пишат в темата.Просто ПОМОЛИХ ... мерси все пак..

VilleBaby
03-03-2008, 16:52
не са лоши,нямам нищо против тях,обаче не разбирам защо напоследък всички започнаха да ги слушат,не са нищо особено...биват ама не особено :?

Pedigree
03-03-2008, 17:23
Драги авторе,

кое от това,което моя милост написа,ти подсказа,че моя пост не е признак на лично мнение?Нито хулих свещените ти Линкин Парк,нито нищо.Просто си изказах мнението,а ние сме в интернет пространство,в което си последния човек,който може да ми забранява да си изказвам мнението по даден въпрос.Ти хубаво си слушай Линкин Парк,ама не си навирай мнението в чуждото лице.Всеки си има мнение.Едни ги харесват,други не,не можеш да го промениш.
Информативно...заявявам,че не съм рода с чалгата.Не съм те и хранила,просто ти зададох два въпроса,които ти възприе като заяждане.Окей.Възхвалвай си ги,но като са толкова велики,пред тях Куин,Пърпъл и другите са нищо,мх? :)

MIKROBA
03-03-2008, 17:35
И аз съм им голяма фенка. Много ме кефят, ама не помня от кога ги слушам. :)

Qnchety
03-03-2008, 17:40
Харесвам ги :grin: Готини песни имат.

unfix
03-03-2008, 17:55
Драги авторе,

кое от това,което моя милост написа,ти подсказа,че моя пост не е признак на лично мнение?Нито хулих свещените ти Линкин Парк,нито нищо.Просто си изказах мнението,а ние сме в интернет пространство,в което си последния човек,който може да ми забранява да си изказвам мнението по даден въпрос.Ти хубаво си слушай Линкин Парк,ама не си навирай мнението в чуждото лице.Всеки си има мнение.Едни ги харесват,други не,не можеш да го промениш.
Информативно...заявявам,че не съм рода с чалгата.Не съм те и хранила,просто ти зададох два въпроса,които ти възприе като заяждане.Окей.Възхвалвай си ги,но като са толкова велики,пред тях Куин,Пърпъл и другите са нищо,мх? :)

Най-малко ми се спори с теб.Ама хич...

Disrespect
03-03-2008, 18:22
под "чалгарин" нямаме предвид човек, който слуша чалга

ама е близо..

защото Линкин парк са чалгата в този стил, както и дооста други бозички, които ти слушаш предполагам..

DisciplineAndOrder
03-03-2008, 18:25
ЛП са боклук :>

unfix
03-03-2008, 18:43
бе що не си го набиете всички _)_ вече ми писна да плюете по ЛП , без никакво основание :-x :booooomb: ЕЛАТЕ И МИ ГО КАЖЕТЕ В ЛИЦЕТО БЕ , ПУТКИ МАЙНИ!

unfix
03-03-2008, 18:46
Сиктир на всички , които псуват ЛП ! Евала на тези , които са им фенове!А тези , които ги псуват могат да лапат големия!Айде елате ми го кажете,че ЛП съкс и да видим дали няма да се върнете _)_ Нещастници тъпи!Говеда.Курви

Pedigree
03-03-2008, 18:48
Крайно тъп си. :)

В лицето не мога,а и не искам да ти го кажа.За да проява интерес за среща с някого,той трябва да ме впечатли,а ти си далеч от това.
И да,чалгар си.Като кажат 'чалга',всички се сещат за българските чалгарки,но чалгата не е само в България.Скивай,че в Америка прелива с такива,а твойте оперни певци от ЛП са си па типична 'американска чалга'.Не ми се обяснявай,че си нямаме основания,защото хабер си нямаш какво думаш! ;)

unfix
03-03-2008, 18:50
Крайно тъп си. :)

В лицето не мога,а и не искам да ти го кажа.За да проява интерес за среща с някого,той трябва да ме впечатли,а ти си далеч от това.
И да,чалгар си.Като кажат 'чалга',всички се сещат за българските чалгарки,но чалгата не е само в България.Скивай,че в Америка прелива с такива,а твойте оперни певци от ЛП са си па типична 'американска чалга'.Не ми се обяснявай,че си нямаме основания,защото хабер си нямаш какво думаш! ;)


AZ NA TEBE SHTE TI NAPRAVQ SESTRICHKA VE ! CHALGAR VIKAI NA BASHTA SI , NE NA MENE , SHTOTO SHTE IZLEZESH OT U VAS NQKOI PYT I NQMA DA SE VYRNESH VE!

Pedigree
03-03-2008, 18:51
Шсе насера от страх,честно! :grin:

unfix
03-03-2008, 18:52
smei se , smei se...

Disrespect
03-03-2008, 18:56
ха-ха


отивам до магазина...

DisciplineAndOrder
03-03-2008, 19:01
бе що не си го набиете всички _)_ вече ми писна да плюете по ЛП , без никакво основание :-x :booooomb: ЕЛАТЕ И МИ ГО КАЖЕТЕ В ЛИЦЕТО БЕ , ПУТКИ МАЙНИ!

основание има,повярвай :>

unfix
03-03-2008, 19:07
kvo prikazvash...napravo...ako nqkoi dade edin primer za osnovanie bez da e nqkakva izcepka kato "prosto sa typi , prosto sa 4alga" i ne znam si kakvo , zashtoto i takiva ochakvam ...

Disrespect
03-03-2008, 19:09
а ти можеш ли да дадеш някакво основание защо са "страхотни"?

unfix
03-03-2008, 19:16
а ти можеш ли да дадеш някакво основание защо са "страхотни"?

vij priqteliu , ne se dava osnovanie zashto se haresva , vse pak .. kak da ti go obqsnq .. prosto az naprimer ako te pitam "na tebe shto ti haresva lubimata ti grupa" ti shte kajesh primerno "pishat neveroqtni textove , smisleni i muzikata im e mnogo hubava" , e dobre , az syshtoto shte kaja , zashtoto na vseki mu haresva sobstvenata si muzika.Drugo si e da kajesh zashto ne ti haresva.

GetNasty
03-03-2008, 19:16
аз ги слушам от 4 години. мнго ми харесват, любима група са ми, песните им са много смислени; любима песен Easier to run :-P

DisciplineAndOrder
03-03-2008, 19:17
а ти можеш ли да дадеш някакво основание защо са "страхотни"?

vij priqteliu , ne se dava osnovanie zashto se haresva , vse pak .. kak da ti go obqsnq .. prosto az naprimer ako te pitam "na tebe shto ti haresva lubimata ti grupa" ti shte kajesh primerno "pishat neveroqtni textove , smisleni i muzikata im e mnogo hubava" , e dobre , az syshtoto shte kaja , zashtoto na vseki mu haresva sobstvenata si muzika.Drugo si e da kajesh zashto ne ti haresva.

пък аз ще ти кажа,че са боклук,точно защото музиката им не е хубава.

unfix
03-03-2008, 19:19
пък аз ще ти кажа,че са боклук,точно защото музиката им не е хубава.

Pich, nali govorihme za smisleno osnovanie?Ili takova nqma?Ti si bokluk , zashtoto ne mojesh da dadesh 1 smisleno osnovanie i tova e...

Pedigree
03-03-2008, 19:20
unfix,би ли ме просветил?Ще ми кажеш ли какъв стил музика свирят ЛП,според теб?А то тяхното не е музика,че да ми харесва. :)

DisciplineAndOrder
03-03-2008, 19:25
пък аз ще ти кажа,че са боклук,точно защото музиката им не е хубава.

Pich, nali govorihme za smisleno osnovanie?Ili takova nqma?Ti si bokluk , zashtoto ne mojesh da dadesh 1 smisleno osnovanie i tova e...

а твоето смислено основание е 'харесват ми,защото музиката им е хубава',така ли? :lol:

mulgore
03-03-2008, 19:26
пък аз ще ти кажа,че са боклук,точно защото музиката им не е хубава.

Pich, nali govorihme za smisleno osnovanie?Ili takova nqma?Ti si bokluk , zashtoto ne mojesh da dadesh 1 smisleno osnovanie i tova e...
Ъъъъ тя е момиче.. 8-)

Иначе за да не е офтопик не ги харесвам! :lol:

unfix
03-03-2008, 19:27
za Pedigree : da , stilyt im se nari4a neo-metal , no ne vqrvam da si go 4uval(a) , zashtoto si ograni4en(a) totalno...i ve4e nqmam namerenie da sporq s vas 3mata musketari (ti , SL i extreme) , prosto zashtoto si imam drugi neshta da sporq , a i tezi minuti i nervi , koito gubq , ne sa mi izlishni...Kakvoto iskate si govorete , da go duhate i tva e ;)

extreme : kakto kazah na SL , ako ne mojesh da 4ete6 - nqma osnovanie zashto nqkoi haresva opredelena muzika , zashtoto na nego kato mu haresva , na drug ne . No na tebe nali ne ti trqbva da go pro4etesh...zashto li da si napravish truda li...

mulgore
03-03-2008, 19:31
Ей,момченце!По-спокойно! :o

GetNasty
03-03-2008, 19:34
Стига сте спорили бе - едни харесват ЛП. други дистърбд...айде ся за глупости да спорите/.....

nixx
03-03-2008, 19:34
Слушах ги... не си спомням кога... Би трябвало да е било в 8кл. 7-8кл там някъде. И ме кефеха адски много. И не смятам да ги плюя само за да съм по-'тру'. даже още ги слушам от време на време...но ми идват някак си плоски вече сякаш. :)

Disrespect
03-03-2008, 19:44
свирят за пари, мислят се за метъл, а не са, музиката им не става, тралалала...подобни неща

едно и също е ако питаш мен..

lampard
03-03-2008, 20:27
Лично на мен ми харесват,слушам ги от 4 год :)

AutumnTears
03-04-2008, 10:28
mrazqqq gii :-& :-& :-& :-& :-& :-&

skatemore
03-04-2008, 16:21
и аз им са кефех




ама кат бех на 12

marilyn
03-04-2008, 18:06
за мен също те не правят музика. мразя ги. какво им харесвате? на тва метъл ли у викате ?
такива като ЛП и токио хотел музика ли правят? да му се невиди тва си е гавра с метъла

tedkata_bs
03-04-2008, 18:49
LP rulzzzzzzzzzzz :grin: :grin:

Mooo6no
03-04-2008, 18:59
и аз им са кефех
ама кат бех на 12
Аз не ги понасях... ама като бях на 12. 8-)

teddy_kav
03-05-2008, 06:45
Ми харесвах ги докато не излезе последния им албум...Абсолютна помия и комерс...Разочаровах се и за това се обърнах към по-тежката музика :P

Imm0r7aL_GiRl
03-08-2008, 15:00
еми аз си слушам Linkin Park от около 4/5 години, любимата му група са смятам че имат доста стойностни песни и който не ги харесва да не пуска мнения в тая тема а просто да си трае защото темата е пусната само за фенове на групата...та да се върна към въпроса - еми просто тяхната музика ме прави такава каквато съм и аз ги обожавам :-) :-) :-)

pOznAi_kOi_E
03-08-2008, 19:29
Те не са метъли дори не са водят за такива тва, че простите деца се хвалят че слушат метъл с ЛП не означава, че те са такива... Аз ги слуашам и ЛИЧНО МОЕТО мнение е, че са добри (допадат ми :) ). И ги слушам от 7 години :)

ScionOfStorm
03-09-2008, 07:46
Хубава група.
Били са повратна, макар и не много в музикалното ми развитие (или деградиране ;р), и сега си ги ценя, но не ги слушам особено често.
:)

Madness
03-09-2008, 08:02
Хубава група.
Били са повратна, макар и не много в музикалното ми развитие (или деградиране ;р), и сега си ги ценя, но не ги слушам особено често.
:)
ябадабаду
Тва беше пъравта група на която наййстина се кефех...ама бях луда честно :-D
Брадчедките беха некви"метълки",тъкмо в нас слагаха РС и те ми записаха един диск с Евънсенс и Линкин Парк хаха,ама Евънсенс нещо не ми понасяха като и сега...
После теглих оооооще,рових се за някви биографии,обърнах света да си намеря плакати...олепих си цялата врата с плакати и изрезки...
Баси якото беше..още знам повечето им песни :P
И в един момент просто ми писна...целия свят вече говореше за Линкин Парк...сички им се кефеха,щат слушали Уот айв дан...и просто си махнах плкатите..писна ми...и спряха да ми харесват толкова...
Ама си остават яки :-P

А Майййййк.... :-D

unfix
03-10-2008, 15:35
еми аз си слушам Linkin Park от около 4/5 години, любимата му група са смятам че имат доста стойностни песни и който не ги харесва да не пуска мнения в тая тема а просто да си трае защото темата е пусната само за фенове на групата...та да се върна към въпроса - еми просто тяхната музика ме прави такава каквато съм и аз ги обожавам :-) :-) :-)

Мерси за мнението.Ти си човекът , който е най-близо до моята теория ;)

oceanborn
03-10-2008, 16:21
Оооо я стига сте се превъзнасяли!за нищо не стават не правят хубава музика и тва е!!!мене лично мн ме нервят и знаете ли що?щото секи втори ги слуша и се праи на кой съм аз най-"якия" метъл.Лично аз познавам една дет слуша линкин парк,токио хотел и евънесенсе и вече си мисли за голяма работа щотото слушала "метъл" представи си!абе няма кво да си говорим пълен комерс са

unfix
03-10-2008, 18:18
Оооо я стига сте се превъзнасяли..

Човече , всеки с вкуса си , т'ва стига сте се превъзнасяли можеше да го спестиш.Другото вече е познато...Ти се превъзнасяш...

Exothermic
03-10-2008, 20:17
Линкин Парк?И ти ли си им фен?Това е
любимата ми блек метъл група....йееее да основем фен клуб? 8-)

Imm0r7aL_GiRl
03-10-2008, 21:38
ооо я престанете с шибаните си мнения...престанете да се водите по недораслите хлапета които не знаят нищо за групата но твърдят че са метъли след като я слушат...песните им са хубави и на който не му харесват просто да не се бърка тука и да си изказва неисканото мнение, не се превъзнасяме ние а вие "зарибените метъли"...кво като слушате хард, всички знаем че сте започнали с ЛП но се правите на оборотни и сега "твърдо ги мразите" :-x малко си дайте почивка на мозъчетата и спрете да пишете безсмислени коментари :-x :-x :-x

5StaR
03-10-2008, 23:04
Аз ги слушам от доста време и мн им се кефа..( 17г съм) Both Hybrid Theory and Meteora intertwined the nu metal and rap rock sound with influences and elements from hip-hop, alternative rock, and electronica, utilizing programming and synthesizers.Не са метали - "НУ" "нео" ,избери си метал свирят , което не е точно метал..

‡-КукЛъТЪъ-‡
03-10-2008, 23:19
мн ма радват :grin: :grin: :grin:

psychopath
03-10-2008, 23:28
абе авторе ти наистина ли си толкова тъп или се правиш(ако е второто отивай в натфиз)
що си мислиш, че освен ЛП има само чалга?


за метъл чувал ли си?ами рок,пънк,джаз,блус...


доста си жалък...

psychopath
03-10-2008, 23:34
пфу са взех, че му прочетох темата на тоя ...


доста просто парче си бате...
от къде си? ще ти го кажа в лицето...
ама ти май само се дървиш (ама то зад компа е лесно)
едва ли а живо ще си толкова отворен 8-)

и що ако слушам чалга нямам право да изразя мнение за пикливата ти бандичка ли?


на колко си? под 13 нали...

5StaR
03-11-2008, 00:07
едва ли а живо ще си толкова отворен 8-)


Тва някой като го каже в интернета и напрао ме респектира и почвам да санувам кошмари по цели нощи..



на колко си? под 13 нали...

А ти на колко си ?

ПС. не че се заяждам просто ми е интересно

psychopath
03-11-2008, 07:49
на 19

FTFOI
03-11-2008, 07:53
LP стават само до Hybrid theory...и като цяло са ми супер безинтересни :)

hole
03-11-2008, 10:03
на 19

Стига бе!

unfix
03-11-2008, 14:21
Линкин Парк?И ти ли си им фен?Това е
любимата ми блек метъл група....йееее да основем фен клуб? 8-)

Да , напиши ми лично съобщение със скайп-а ти и ще те намеря; >


ооо я престанете с шибаните си мнения...престанете да се водите по недораслите хлапета които не знаят нищо за групата но твърдят че са метъли след като я слушат...песните им са хубави и на който не му харесват просто да не се бърка тука и да си изказва неисканото мнение, не се превъзнасяме ние а вие "зарибените метъли"...кво като слушате хард, всички знаем че сте започнали с ЛП но се правите на оборотни и сега "твърдо ги мразите" :-x малко си дайте почивка на мозъчетата и спрете да пишете безсмислени коментари :-x :-x :-x

/agree /respect


....Не са метали - "НУ" "нео" ,избери си метал свирят , което не е точно метал..

Да , и аз така казах ;> Човече , напиши ми и твоя скайп , pls ;>


абе авторе ти наистина ли си толкова тъп или се правиш(ако е второто отивай в натфиз)
що си мислиш, че освен ЛП има само чалга?


за метъл чувал ли си?ами рок,пънк,джаз,блус...


доста си жалък...


пфу са взех, че му прочетох темата на тоя ...


доста просто парче си бате...
от къде си? ще ти го кажа в лицето...
ама ти май само се дървиш (ама то зад компа е лесно)
едва ли а живо ще си толкова отворен 8-)

и що ако слушам чалга нямам право да изразя мнение за пикливата ти бандичка ли?


на колко си? под 13 нали...

По-рано в темата ти казах - нямам намерение да се занимавам с теб и другите 2ма мускетари , които поне спряха да пишат в темата.На 15 съм , проблем да имаш ? Ти като претендираш , че си на 19 и си толкова голям 'що продължаваш да пишеш?Опитваш се да ме накараш да млъкна или нещо подобно със затапките си от времето на Хитлер и вече ще си по-велик ли?Oh My God :?

AutumnTears
03-11-2008, 16:33
za6to ne sprete postoqnno da spomenavate Evanescence??! tva 4e ima pikli na po 13 godini ,koito sa ot4aqni ot jivota i gi slu6at ne ozna4ava 4e muzikata im e komersilana i nqma stoinost tva prosto se izturka ve4e....tova 4e pesnite im ne sa tejki kato drugi podobni grupi kato tqh ne gi pravi pop ili chalga, vsqka tqhna pesen si ima zna4enie i smisul tva 4e ima hora 4uli samo edna tqhna pesen e drug problem..... :smt079

Io4ito
03-11-2008, 17:21
много харесвам Linkin Park(те са ми едни от любимите),слушам ги от...не знам...май от 4 години

Mooo6no
03-11-2008, 17:58
Хех, ЛП не са "пиклива бандичка"... поне откъм музикално отношение... иначе може да се каже, че са пиклива бандичка, щото са минали толкова много пикли, че половината форум им завижда. :-o

psychopath
03-11-2008, 18:11
ооо я престанете с шибаните си мнения...престанете да се водите по недораслите хлапета които не знаят нищо за групата но твърдят че са метъли след като я слушат...песните им са хубави и на който не му харесват просто да не се бърка тука и да си изказва неисканото мнение, не се превъзнасяме ние а вие "зарибените метъли"...кво като слушате хард, всички знаем че сте започнали с ЛП но се правите на оборотни и сега "твърдо ги мразите" :-x малко си дайте почивка на мозъчетата и спрете да пишете безсмислени коментари :-x :-x :-xаз не съм започнал от линкин парк, нито пък съм хлапе, мило детенце...


не знам кой е "зарибения метъл", но май не съм аз

psychopath
03-11-2008, 18:16
Линкин Парк?И ти ли си им фен?Това е
любимата ми блек метъл група....йееее да основем фен клуб? 8-)

Да , напиши ми лично съобщение със скайп-а ти и ще те намеря; >


ооо я престанете с шибаните си мнения...престанете да се водите по недораслите хлапета които не знаят нищо за групата но твърдят че са метъли след като я слушат...песните им са хубави и на който не му харесват просто да не се бърка тука и да си изказва неисканото мнение, не се превъзнасяме ние а вие "зарибените метъли"...кво като слушате хард, всички знаем че сте започнали с ЛП но се правите на оборотни и сега "твърдо ги мразите" :-x малко си дайте почивка на мозъчетата и спрете да пишете безсмислени коментари :-x :-x :-x

/agree /respect


....Не са метали - "НУ" "нео" ,избери си метал свирят , което не е точно метал..

Да , и аз така казах ;> Човече , напиши ми и твоя скайп , pls ;>


абе авторе ти наистина ли си толкова тъп или се правиш(ако е второто отивай в натфиз)
що си мислиш, че освен ЛП има само чалга?


за метъл чувал ли си?ами рок,пънк,джаз,блус...


доста си жалък...


пфу са взех, че му прочетох темата на тоя ...


доста просто парче си бате...
от къде си? ще ти го кажа в лицето...
ама ти май само се дървиш (ама то зад компа е лесно)
едва ли а живо ще си толкова отворен 8-)

и що ако слушам чалга нямам право да изразя мнение за пикливата ти бандичка ли?


на колко си? под 13 нали...

По-рано в темата ти казах - нямам намерение да се занимавам с теб и другите 2ма мускетари , които поне спряха да пишат в темата.На 15 съм , проблем да имаш ? Ти като претендираш , че си на 19 и си толкова голям 'що продължаваш да пишеш?Опитваш се да ме накараш да млъкна или нещо подобно със затапките си от времето на Хитлер и вече ще си по-велик ли?Oh My God :?Ми нещо си мереше пишката... и псуваше, аре да ми го кажеш в лицето...и ако си в състояние ще те черпа една бира..
тийнейдър си от 13 до 19 години

nineTEEN ;)

ама ти по английски сигурно си слушаш лп на мп3 плейъра...

и по истоия май те няма...

psychopath
03-11-2008, 18:18
za6to ne sprete postoqnno da spomenavate Evanescence??! tva 4e ima pikli na po 13 godini ,koito sa ot4aqni ot jivota i gi slu6at ne ozna4ava 4e muzikata im e komersilana i nqma stoinost tva prosto se izturka ve4e....tova 4e pesnite im ne sa tejki kato drugi podobni grupi kato tqh ne gi pravi pop ili chalga, vsqka tqhna pesen si ima zna4enie i smisul tva 4e ima hora 4uli samo edna tqhna pesen e drug problem..... :smt079А да не би да са некомерсиални?



Хех, ЛП не са "пиклива бандичка"... поне откъм музикално отношение... иначе може да се каже, че са пиклива бандичка, щото са минали толкова много пикли, че половината форум им завижда. те свирят за пари (СЛ го каза),а именно това мразя в музиката...

AutumnTears
03-11-2008, 18:20
[quote=justme__]za6to ne sprete postoqnno da spomenavate Evanescence??! tva 4e ima pikli na po 13 godini ,koito sa ot4aqni ot jivota i gi slu6at ne ozna4ava 4e muzikata im e komersilana i nqma stoinost tva prosto se izturka ve4e....tova 4e pesnite im ne sa tejki kato drugi podobni grupi kato tqh ne gi pravi pop ili chalga, vsqka tqhna pesen si ima zna4enie i smisul tva 4e ima hora 4uli samo edna tqhna pesen e drug problem..... :smt079А да не би да са некомерсиални?
tova 4e sa dobri i s izgraden sobstven stil ne gi pravi komersilani
/li4no mnenie/

psychopath
03-11-2008, 18:22
[quote=justme__]za6to ne sprete postoqnno da spomenavate Evanescence??! tva 4e ima pikli na po 13 godini ,koito sa ot4aqni ot jivota i gi slu6at ne ozna4ava 4e muzikata im e komersilana i nqma stoinost tva prosto se izturka ve4e....tova 4e pesnite im ne sa tejki kato drugi podobni grupi kato tqh ne gi pravi pop ili chalga, vsqka tqhna pesen si ima zna4enie i smisul tva 4e ima hora 4uli samo edna tqhna pesen e drug problem..... :smt079А да не би да са некомерсиални?
tova 4e sa dobri i s izgraden sobstven stil ne gi pravi komersilani
/li4no mnenie/какво те кара да мислиш, че са добри?
и какво според теб означава "комерсиален"

AutumnTears
03-11-2008, 18:30
[quote=justme__]za6to ne sprete postoqnno da spomenavate Evanescence??! tva 4e ima pikli na po 13 godini ,koito sa ot4aqni ot jivota i gi slu6at ne ozna4ava 4e muzikata im e komersilana i nqma stoinost tva prosto se izturka ve4e....tova 4e pesnite im ne sa tejki kato drugi podobni grupi kato tqh ne gi pravi pop ili chalga, vsqka tqhna pesen si ima zna4enie i smisul tva 4e ima hora 4uli samo edna tqhna pesen e drug problem..... :smt079А да не би да са некомерсиални?
tova 4e sa dobri i s izgraden sobstven stil ne gi pravi komersilani
/li4no mnenie/какво те кара да мислиш, че са добри?
и какво според теб означава "комерсиален"

komersialen li4no za men ozna4ava izturkan...koito ne pokazva nikakva su6nost na muzikanta koito izpulnqva pesenta, a mislq 4e sa dobri za6toto vseki tekst za men ima smisul li4i si 4e e pisan s mnogo lubov ot surceto su6to taka vokalnite vuzmojnosti na Amy sa unikalni moje da ima nqkolko koncerti na koito ne se e predstavqla mn dobre no vs epak vseki pravi gre6ki

unfix
03-11-2008, 18:57
Ми нещо си мереше пишката... и псуваше, аре да ми го кажеш в лицето...и ако си в състояние ще те черпа една бира..
тийнейдър си от 13 до 19 години

nineTEEN ;)

ама ти по английски сигурно си слушаш лп на мп3 плейъра...

и по истоия май те няма...


К'во стана бе,приятел?Нали викаш , че си нямал намерение да се срещаш с мен , защото не съм те впечатлил и не знам си какво ... или това беше един от другите 2ма мускетари.

Благодаря , знам , не уча английски от вчера , не уча и от онзиден.От 8 години уча , спокойно.

Само аз ли не схванах това за "истоията" :shock:

psychopath
03-11-2008, 19:15
[quote=justme__]za6to ne sprete postoqnno da spomenavate Evanescence??! tva 4e ima pikli na po 13 godini ,koito sa ot4aqni ot jivota i gi slu6at ne ozna4ava 4e muzikata im e komersilana i nqma stoinost tva prosto se izturka ve4e....tova 4e pesnite im ne sa tejki kato drugi podobni grupi kato tqh ne gi pravi pop ili chalga, vsqka tqhna pesen si ima zna4enie i smisul tva 4e ima hora 4uli samo edna tqhna pesen e drug problem..... :smt079А да не би да са некомерсиални?
tova 4e sa dobri i s izgraden sobstven stil ne gi pravi komersilani
/li4no mnenie/какво те кара да мислиш, че са добри?
и какво според теб означава "комерсиален"

komersialen li4no za men ozna4ava izturkan...koito ne pokazva nikakva su6nost na muzikanta koito izpulnqva pesenta, a mislq 4e sa dobri za6toto vseki tekst za men ima smisul li4i si 4e e pisan s mnogo lubov ot surceto su6to taka vokalnite vuzmojnosti na Amy sa unikalni moje da ima nqkolko koncerti na koito ne se e predstavqla mn dobre no vs epak vseki pravi gre6kiкакво те кара да мислиш, че не са такива?



К'во стана бе,приятел?Нали викаш , че си нямал намерение да се срещаш с мен , защото не съм те впечатлил и не знам си какво ... или това беше един от другите 2ма мускетари.

Благодаря , знам , не уча английски от вчера , не уча и от онзиден.От 8 години уча , спокойно.

Само аз ли не схванах това за "истоията" Ми с малки лайнари не се занимавам,но ако много държиш ще направя изключение за теб...

Да, само ти.

Pedigree
03-11-2008, 19:15
Аз съм този мускетар,който не си впечатлил и няма намерения да ти го каже в лицето.Та ти така и не ми обясни какво толкова те впечатлява в тях.Искам едно разказче,чието съдържание да изчерпва моето искане. 8-)

psychopath
03-11-2008, 19:17
бе що не си го набиете всички _)_ вече ми писна да плюете по ЛП , без никакво основание :-x :booooomb: ЕЛАТЕ И МИ ГО КАЖЕТЕ В ЛИЦЕТО БЕ , ПУТКИ МАЙНИ!


Сиктир на всички , които псуват ЛП ! Евала на тези , които са им фенове!А тези , които ги псуват могат да лапат големия!Айде елате ми го кажете,че ЛП съкс и да видим дали няма да се върнете _)_ Нещастници тъпи!Говеда.Курви



само кажи кога и къде и ще дойда и ще ти го кажа...на колкото езика кажеш..

LP_GirL
03-11-2008, 19:24
Ма кво сичките викате, че били боза и така на татъка, не осъзнавате ли, че нас тази бозичка ни кефи .... който не го кефи, не го слуша ..... кво коментирате изобщо не знам ... ЛП са супер , свирят мн яка музика(пак казвам за мен е така), а Честър има невероятен глас (лично мнение)!!!
Случам ги от 3г някъде и мн си им се кефя :grin: някой спомена в началото , че са взаймствали от клип на Майкъл Джексън, ама то още по-добре, защото на него па му се кефя още толкова ....

psychopath
03-11-2008, 19:27
Ма кво сичките викате, че били боза и така на татъка, не осъзнавате ли, че нас тази бозичка ни кефи .... който не го кефи, не го слуша ..... кво коментирате изобщо не знам ... ЛП са супер , свирят мн яка музика(пак казвам за мен е така), а Честър има невероятен глас (лично мнение)!!!
Случам ги от 3г някъде и мн си им се кефя :grin: някой спомена в началото , че са взаймствали от клип на Майкъл Джексън, ама то още по-добре, защото на него па му се кефя още толкова ....задължително ли е мнението за тях да е позитивно?

мен те не ме дразнят...дразнят ме филмирани лайнари като автора...

scene_lady
03-11-2008, 20:00
Ami Linkin Park sa edna ot liubimite mi grupi,mn sa qki!4estno kazano p1rvite im albumi vaob6te ne mi dopadat,no poslednite im 2-3 albuma sa naistina dobri ;) A ina4e gi slu6am nqkade ot okolo 3-4 godini ne moga da kaja s to4nost.Ta kato stana duma za LP koq e liubimata vi tqhna pesen? :)

psychopath
03-11-2008, 20:41
Ami Linkin Park sa edna ot liubimite mi grupi,mn sa qki!4estno kazano p1rvite im albumi vaob6te ne mi dopadat,no poslednite im 2-3 albuma sa naistina dobri ;) A ina4e gi slu6am nqkade ot okolo 3-4 godini ne moga da kaja s to4nost.Ta kato stana duma za LP koq e liubimata vi tqhna pesen? :)че те общо имат 3 албума

sharmen
03-11-2008, 20:43
страхотни са-прекрасна музикасъс смислен текст ... и те са баси пичовете ... обичкам си ги :-)

SandForGaara
03-11-2008, 21:30
бе що не си го набиете всички _)_ вече ми писна да плюете по ЛП , без никакво основание :-x :booooomb: ЕЛАТЕ И МИ ГО КАЖЕТЕ В ЛИЦЕТО БЕ , ПУТКИ МАЙНИ!


Сиктир на всички , които псуват ЛП ! Евала на тези , които са им фенове!А тези , които ги псуват могат да лапат големия!Айде елате ми го кажете,че ЛП съкс и да видим дали няма да се върнете _)_ Нещастници тъпи!Говеда.Курви



само кажи кога и къде и ще дойда и ще ти го кажа...на колкото езика кажеш..
О плътно съм зад теб,клиширани гаменчета :?
Който ми каже какъв стил са ЛП , ама не какъф те се пишат, а какъф стил свирят и го признавам , при условие че смесват хип-хоп , поп и съвсем малко нео метъл ,всичките им "фенове" ги мислят за метали...
"...Go home and DIE!" както въспяват Dope...Пример за нео метал-KoRn..

SandForGaara
03-11-2008, 21:31
Ami Linkin Park sa edna ot liubimite mi grupi,mn sa qki!4estno kazano p1rvite im albumi vaob6te ne mi dopadat,no poslednite im 2-3 albuma sa naistina dobri ;) A ina4e gi slu6am nqkade ot okolo 3-4 godini ne moga da kaja s to4nost.Ta kato stana duma za LP koq e liubimata vi tqhna pesen? :)че те общо имат 3 албума
много вярно : :lol:

SandForGaara
03-11-2008, 21:32
страхотни са-прекрасна музикасъс смислен текст ... и те са баси пичовете ... обичкам си ги :-)
Пак със текст от Dope ще го кажа"DIE motherfucker DIE!Die MF die!!"

SandForGaara
03-11-2008, 21:36
Благодаря , знам , не уча английски от вчера , не уча и от онзиден.От 8 години уча , спокойно.

Само аз ли не схванах това за "истоията" :shock:
И аз уча английски от 8 години ама не мисля че текстовете на ЛП са смислени , и ако са тте са клишета...
...ЛП са за неориентирани , самоназоваващисе "метали" гаменчета със зле прикрита газария...
4-5 мнения едно след друга , майка....

psychopath
03-11-2008, 22:16
аз като говоря не приказвам 8-)

lipsvashh_mi
03-12-2008, 08:31
и аз едно време бях фенче на ЛП..ама се комерсиализираха..боза тотална станаха с новия албум и нсовия стил...А към аФтора...всеки със свойто мнение,аФторе..Нямаш право да нападаш ..Сам попита хората за мнението им за групата...тъй,че се сърди сам на себе си 8)

AutumnTears
03-12-2008, 09:51
Psychopath* predlagam ti da nau4ish pove4e za grupata i 6te razbresh za6to mislq 4e ne sa komersilani :)

4ui nqkoq druga pesen osven Bring Me To Life i My Immortal

unfix
03-12-2008, 14:32
Просто сте комични ;> Особено тези мускетари , които решават да flood-нат темата и вече се правят на големи :lol: Бива ли да сте толкова зле.А пък тези , които ме псуват ще им кажа 1 нещо : "Т'ва го кажи на майка си" и не ме занимавайте ;) Мутри :razz: Можете да си го вкарате :D

Swinkenhoffer
03-12-2008, 14:47
Просто сте комични ;> Особено тези мускетари , които решават да flood-нат темата и вече се правят на големи :lol: Бива ли да сте толкова зле.А пък тези , които ме псуват ще им кажа 1 нещо : "Т'ва го кажи на майка си" и не ме занимавайте ;) Мутри :razz: Можете да си го вкарате :D
Ебати ощипаната госпожица си, престани да се обясняваш... знаем, че си готин и не ти пука.

Linkin Park са яки иначе. :::

unfix
03-12-2008, 15:18
Ебати ощипаната госпожица си, престани да се обясняваш... знаем, че си готин и не ти пука.


a mi , hich nqma da im otgovarqm na takiva glupaci :lol: ;>

joalbrito
03-12-2008, 16:38
Аз съм този мускетар,който не си впечатлил и няма намерения да ти го каже в лицето.Та ти така и не ми обясни какво толкова те впечатлява в тях.Искам едно разказче,чието съдържание да изчерпва моето искане. 8-)такааам аз ще ти дам:
1. Това е нова рок група и за добро или лошо те,корн и слипкнот са бъдещето на метъла. Колкото повече ги плюете, толкова повече популяризирате чалгата и американската чалга(сити).
2. Предимства пред по-старите метъл банди : ами че са по-нови, :D , че са различни и като начин на обличане, че пеят по-лек стил(с оговорката, че това може да бъде и недостатък), в текстовете им има по-малко псувни от колкото в текстовете на някои хеви,траш и дед метъл групи
3. Предимствата им пред др съвременни метъл групи( Корн, Слипкнот) : че имат свой стил, че не се псува толкова в текстовете , не имитират по-старите групи като облекло и поведение.
4. Предимствата им пред съвременни рок и пънк групи: по-доброто сценично поведение, но реално погледнато LP с нищо не превъзхождат Green Day или Sum 41 да речем. Това опира и до вкус и е въпрос на лично мнение. ЛП с нищо не превъзхождат новите рок и пънк групи, но са важна част от тях( особено с последния албум)
5. Предимствата им пред рапа и рапкора - че се пак се и пее в песните им и че не се псува толкова.
6.Предимствата им пред чалгата - била тя БГ или американска:
ами от къде да започна - рок е=> проповядва анархия, а обществото винаги се е стремяло към анархията. В това отношение чалгата е стъпка назад и това + безмислените и текстове са най-големите й недостатъци( който мисли че да пееш как ще се напиеш и с кого какво ще правиш после е анархия е мн заблуден); LP не са станали известни щот са се .... с шефа на някоя звукозаписна компания; текстовете им са смислени и имат талант.
7. Предимствата им пред "емо" стила - струва ли си да започвам, най-малкото не се самоубиват и самонараняват
8. Предимствата им пред бойбандите - ми не са хомусексуалисти или поне не се държат като такива.
Общо взето най-големия им плюс е че са сходни като идеология с рока и метъла, но не се правят на некви метъли при положение, че не са. Те са такива каквито са.
Имат и мн недостатъци, като най-големият е че са мн комерсиални (албума с Гей-би) и под комерсиални аз разбирам не да имат мн фенове, а да прават простотии като да изпълоняват песни на рияни, шакири и да правят дуети с разни комерсиални рапъри (гей би)

joalbrito
03-12-2008, 16:53
абе авторе ти наистина ли си толкова тъп или се правиш(ако е второто отивай в натфиз)
що си мислиш, че освен ЛП има само чалга?


за метъл чувал ли си?ами рок,пънк,джаз,блус...


доста си жалък...ами след като изреди всички тези стилове искам да те питам като какъв стил определяш ЛП (ако въобще си слушал повече от 10 песни де, щото ако критикуваш нещо без да си слушал значи ти си повърхностния, а не той. За това чувам сяка нова чалга когат нашуми да знам какво плюя, за тва съм гледал поне 20 лайфа на ТХ, за да не говоря наизуст)
и да ако слушаш чалга нямаш умствения багаж да разбереш рока и метъла пък камоли да дадеш компетентно мение за някоя "пиклива бандичка"
А ако слушаш рок това което правиш в момента не ти прави чест, наистина

joalbrito
03-12-2008, 17:05
за мен също те не правят музика. мразя ги. какво им харесвате? на тва метъл ли у викате ?
такива като ЛП и токио хотел музика ли правят? да му се невиди тва си е гавра с метълабрей до къде стигнахме ЛП и ТХ на един ред - и ЛП никога не са се писали метъл. АМа плюйте ги и после се чудете защо аджеба чалгата победи рока. Ами като плюете всичко ново не очаквайте хората м/у 11- 13-4, може и 15 г., които тогава си формират музикалния вкус да слушат групи, които ги е слушал баща им. Тоест те може да ги слушат, но ми звучи смешно някъв 6 клас ми вика любимата ми група е Металика - те са ВЕЛИКИ но колко хора ще си изберат за любима група , която е слушал баща им
Не ви прави чест на всички рокаджии и метъли, които плюете ЛП, защото обричате рока и метъла на гибел - така де Металика и мейдън още макс 10 г. ще пеят и ко после няма да има рок щото сичко ново се обявява за пиклива бандичка (е ако са като ТХ тогава сте прави)

sladur4e_
03-12-2008, 17:06
LP is the best! :smt002

psychopath
03-12-2008, 17:57
Psychopath* predlagam ti da nau4ish pove4e za grupata i 6te razbresh za6to mislq 4e ne sa komersilani :)

4ui nqkoq druga pesen osven Bring Me To Life i My Immortalне ми предлагай...достатъчно противни са


и вземи ми обясни как тълкуваш "комерсиален"



Просто сте комични ;> Особено тези мускетари , които решават да flood-нат темата и вече се правят на големи Бива ли да сте толкова зле.А пък тези , които ме псуват ще им кажа 1 нещо : "Т'ва го кажи на майка си" и не ме занимавайте Мутри Можете да си го вкарате Абе келеш...я виж кво си писал...и тогава ми говори...нали държиш някой да ти го каже в лицето...
насра ли се нещо? путка си бате...
няма да станеш мъж ти...от момиченце мъж не се става ;)
аре ходи слушай якия метъл и 'земи млъкни щото е ясно, че няма да кажеш от къде си или място и час за срещичка...

psychopath
03-12-2008, 17:58
Ебати ощипаната госпожица си, престани да се обясняваш... знаем, че си готин и не ти пука.


a mi , hich nqma da im otgovarqm na takiva glupaci :lol: ;>Жалък си, доста жалко, че не можеш да го осъзнаеш ;)

unfix
03-12-2008, 18:02
Просто сте комични ;> Особено тези мускетари , които решават да flood-нат темата и вече се правят на големи Бива ли да сте толкова зле.А пък тези , които ме псуват ще им кажа 1 нещо : "Т'ва го кажи на майка си" и не ме занимавайте Мутри Можете да си го вкарате Абе келеш...я виж кво си писал...и тогава ми говори...нали държиш някой да ти го каже в лицето...
насра ли се нещо? путка си бате...
няма да станеш мъж ти...от момиченце мъж не се става ;)
аре ходи слушай якия метъл и 'земи млъкни щото е ясно, че няма да кажеш от къде си или място и час за срещичка...

Путка викай на майка си ;) 'Щото е такава ;) Бургас , часовника , 15.03 , 18:00 . Хайде , нали си "наперен" :?

psychopath
03-12-2008, 18:08
абе авторе ти наистина ли си толкова тъп или се правиш(ако е второто отивай в натфиз)
що си мислиш, че освен ЛП има само чалга?


за метъл чувал ли си?ами рок,пънк,джаз,блус...


доста си жалък...ами след като изреди всички тези стилове искам да те питам като какъв стил определяш ЛП (ако въобще си слушал повече от 10 песни де, щото ако критикуваш нещо без да си слушал значи ти си повърхностния, а не той. За това чувам сяка нова чалга когат нашуми да знам какво плюя, за тва съм гледал поне 20 лайфа на ТХ, за да не говоря наизуст)
и да ако слушаш чалга нямаш умствения багаж да разбереш рока и метъла пък камоли да дадеш компетентно мение за някоя "пиклива бандичка"
А ако слушаш рок това което правиш в момента не ти прави чест, наистинарап нео метъл/рок.
слушал съм повече тяхни песни от колкото предполагаш.
що чалгарите задължително ли е да са тъпи?
къде съм споменал, че съм чалгар?
от рок и метъл разбирам повярвай ми.
но не искам да изпростявам с такива спорове
защо пък да не ми прави чест?
метАлите трябва да сме тру и да плюем чалгата и да защитаваме името на любимата бандичка повече от името на България.

пс- хйей мйетал форйевър йо

psychopath
03-12-2008, 18:12
Просто сте комични ;> Особено тези мускетари , които решават да flood-нат темата и вече се правят на големи Бива ли да сте толкова зле.А пък тези , които ме псуват ще им кажа 1 нещо : "Т'ва го кажи на майка си" и не ме занимавайте Мутри Можете да си го вкарате Абе келеш...я виж кво си писал...и тогава ми говори...нали държиш някой да ти го каже в лицето...
насра ли се нещо? путка си бате...
няма да станеш мъж ти...от момиченце мъж не се става ;)
аре ходи слушай якия метъл и 'земи млъкни щото е ясно, че няма да кажеш от къде си или място и час за срещичка...

Путка викай на майка си ;) 'Щото е такава ;) Бургас , часовника , 15.03 , 18:00 . Хайде , нали си "наперен" :?В събота съм на мач путко...
в неделя ако си там кажи...ама от де да те знам дали няма да ми дойдеш с местните селянчета?

Pedigree
03-12-2008, 18:36
Аз съм този мускетар,който не си впечатлил и няма намерения да ти го каже в лицето.Та ти така и не ми обясни какво толкова те впечатлява в тях.Искам едно разказче,чието съдържание да изчерпва моето искане. 8-)такааам аз ще ти дам:
1. Това е нова рок група и за добро или лошо те,корн и слипкнот са бъдещето на метъла. Колкото повече ги плюете, толкова повече популяризирате чалгата и американската чалга(сити).
2. Предимства пред по-старите метъл банди : ами че са по-нови, :D
Линкин Парк са бъдещето на метъла,това ли прочетоха очите ми?
Приказвай си,приказвай си,ама не пиши такива простотии,щото ЛП освен да заблудят децата,друго няма да направят.А предимството им е,че са по-нови?Кх,вярвай си,брат.На новичките им гледат с недоверие и много по-лесно едно дете ще си пусне Металика,а не Линкин Парк,защото за Металика знае,че са класика,а за ЛП нищо особено.А какво ми изброяваш бил им стилът по-добър от имо бла блааа...Исках да разбера ЗАЩО толкова ги възхвалявате и защо авторът тоооолкова се филмира,като някой охули певците му от ЛП.Та срещи си урежда,ще се бие,дружина да вика.Исках само едни осем изречения,от автора,които да ми подскажат какво толкова го кара да ги цени.Уви,не ги получих.Ще плачаааааа... :smt087

П.С.А бтв аз съм келеш и не се кефя на ЛП.И какво от това? :lol:

psychopath
03-12-2008, 18:40
Музиката не е като футбола...тя не се променя...

слушателите обаче да ;)

unfix
03-12-2008, 19:26
Боже , Боже , Боже...

skatemore
03-12-2008, 20:14
и аз им са кефех
ама кат бех на 12
Аз не ги понасях... ама като бях на 12. 8-)


е ти сега си на 12

Swinkenhoffer
03-12-2008, 20:19
такааам аз ще ти дам:
1. Това е нова рок група и за добро или лошо те,корн и слипкнот са бъдещето на метъла. Колкото повече ги плюете, толкова повече популяризирате чалгата и американската чалга(сити).

Нали не си мислиш, че има само "стари" метъл банди и модерни (корн/слипнот), които държат метъл сцената в ръцете си и са нейното бъдеще? о.О Щото ако смяташ така... хехе.

Хехехе. :lol:

Култови банди, които правят МЕТЪЛ, млади са (виждам, че това е от особено значение..) и са на далеч по-високо ниво, има бая... и в сметките не влизат нито корн, нито лп, нито квито и да било там измислени глупости.

Mooo6no
03-12-2008, 21:47
Корн е можело да се нарекат бъдещето на метъла преди 15 години и найстина са били такова. Колко групи са ги последвали и са станали нео-метъл. Но стилът замря. Дори, може би, най-значителната нео-метъл група се отказа от стила си.

А ЛП вече нямат нищо общо с думичката метъл като изключим по една две песни на албум.

psychopath
03-12-2008, 21:58
Боже , Боже , Боже...кво шубе те е а? 8-)



в жалката ти темичка направих (е сега ше ги преброя) мнения и се посмях на тъпотията ти...много ми пука за някъв селяк дето се прави на оборотен 8-)

нямам толкова в против линкин парк, колкото целях да спроя с някой (в случая глупав сельо), за да става пост каунтинг 8-)

psychopath
03-12-2008, 22:01
21 мнения...
за малко да си мина рекорда в една тема за Десислава (45 мнения, само че на стария профил) :razz:



изход от спора:
аз- +21 поста
ти- +21 пъпки 8-)

bub4eto_933
03-13-2008, 05:58
Linkin Park...това си е класика!!!

Ellie
03-13-2008, 12:03
Linkin Park...това си е класика!!!

нали? :D

unfix
03-13-2008, 13:42
Психопат , мен , к'вот искаш пиши след моя пост , но за да се видя с някой ,както каза Pedigree,трябва да ме впечатли.А ти въобще не ме впечатляваш , смешен си ми ;> Единственото нещо , за което мога да се срещна с теб е да пием по една бира и музиката настрани .

joalbrito
03-13-2008, 13:44
абе авторе ти наистина ли си толкова тъп или се правиш(ако е второто отивай в натфиз)
що си мислиш, че освен ЛП има само чалга?


за метъл чувал ли си?ами рок,пънк,джаз,блус...


доста си жалък...ами след като изреди всички тези стилове искам да те питам като какъв стил определяш ЛП (ако въобще си слушал повече от 10 песни де, щото ако критикуваш нещо без да си слушал значи ти си повърхностния, а не той. За това чувам сяка нова чалга когат нашуми да знам какво плюя, за тва съм гледал поне 20 лайфа на ТХ, за да не говоря наизуст)
и да ако слушаш чалга нямаш умствения багаж да разбереш рока и метъла пък камоли да дадеш компетентно мение за някоя "пиклива бандичка"
А ако слушаш рок това което правиш в момента не ти прави чест, наистинарап нео метъл/рок.
слушал съм повече тяхни песни от колкото предполагаш.
що чалгарите задължително ли е да са тъпи?
къде съм споменал, че съм чалгар?
от рок и метъл разбирам повярвай ми.
но не искам да изпростявам с такива спорове
защо пък да не ми прави чест?
метАлите трябва да сме тру и да плюем чалгата и да защитаваме името на любимата бандичка повече от името на България.

пс- хйей мйетал форйевър йоами видях че си питал дали ако си чалгар нямаш право да коментираш "пикливата бандичка"
Знаеш ли защо не ти прави чест? Защото за добро или лошо LP, KoRn, Slipknot са бъдещето на рока/метъла. Нз дали ти е ясно, че музиката СЕ ПРОМЕНЯ : да вземем рока: 60те - Биитълс; 70те - рок - Куиин и прочие. 80те - метъл ( е да кажем от 75та някаде де); втората половина на 80те и първата на 90те - пънк; след това нео - метъл. И вкрайна сметка това е новото поколение в рока, ясно ми е че на българите ни е заложено да плюем сичко ново, ама колко качествени нови рок банди има? Нека приемем съвременния рок такъв какъвто е преди съвсем да е изчезнал

joalbrito
03-13-2008, 13:55
Аз съм този мускетар,който не си впечатлил и няма намерения да ти го каже в лицето.Та ти така и не ми обясни какво толкова те впечатлява в тях.Искам едно разказче,чието съдържание да изчерпва моето искане. 8-)такааам аз ще ти дам:
1. Това е нова рок група и за добро или лошо те,корн и слипкнот са бъдещето на метъла. Колкото повече ги плюете, толкова повече популяризирате чалгата и американската чалга(сити).
2. Предимства пред по-старите метъл банди : ами че са по-нови, :D
Линкин Парк са бъдещето на метъла,това ли прочетоха очите ми?
Приказвай си,приказвай си,ама не пиши такива простотии,щото ЛП освен да заблудят децата,друго няма да направят.А предимството им е,че са по-нови?Кх,вярвай си,брат.На новичките им гледат с недоверие и много по-лесно едно дете ще си пусне Металика,а не Линкин Парк,защото за Металика знае,че са класика,а за ЛП нищо особено.А какво ми изброяваш бил им стилът по-добър от имо бла блааа...Исках да разбера ЗАЩО толкова ги възхвалявате и защо авторът тоооолкова се филмира,като някой охули певците му от ЛП.Та срещи си урежда,ще се бие,дружина да вика.Исках само едни осем изречения,от автора,които да ми подскажат какво толкова го кара да ги цени.Уви,не ги получих.Ще плачаааааа... :smt087

П.С.А бтв аз съм келеш и не се кефя на ЛП.И какво от това? :lol: Only in Bulgaria - показваш някво мн закостеняло мислене, нещо мн типично за българина . 2004та LP , LB i Metallica направиха съвмесен концерт в тексас. Аз съм убеден че 70% там бяха фенове на металика, защото половината бяха по-възрастни от ЛП и надали са им фенове. Еми мога да ти кажа, че вскички се кефеха и на ЛП и на ЛБ без да им пука, че нямат история. А да те питам в началото на 80те Металика бяха ли нещо особено?
И да предимство е че са нова група щот металика и мейдън ще пеят още 10 години макс. И после какво ще правите? Аз не агитирам никого да слуша ЛП, просто казвам, че не мога да приема как някой , който слуша рок,ще плюе една от малкото популярни нови рок групи в момента. Не можеш да накараш хората да слушат групи, които са били слушани от техните родители ( не ме разбирай погрешно - мн се кефя на Металика, Мейдън, Юръп, Куиин, Биитълс, Рамуунс, но просто някак си ги чувствам далечни) , а като плюеш всички нови рок групи, хората си мислят, че няма качествени такива и хоп слушат сити или планета :-x

Pedigree
03-13-2008, 15:12
Аз съм този мускетар,който не си впечатлил и няма намерения да ти го каже в лицето.Та ти така и не ми обясни какво толкова те впечатлява в тях.Искам едно разказче,чието съдържание да изчерпва моето искане. 8-)такааам аз ще ти дам:
1. Това е нова рок група и за добро или лошо те,корн и слипкнот са бъдещето на метъла. Колкото повече ги плюете, толкова повече популяризирате чалгата и американската чалга(сити).
2. Предимства пред по-старите метъл банди : ами че са по-нови, :D
Линкин Парк са бъдещето на метъла,това ли прочетоха очите ми?
Приказвай си,приказвай си,ама не пиши такива простотии,щото ЛП освен да заблудят децата,друго няма да направят.А предимството им е,че са по-нови?Кх,вярвай си,брат.На новичките им гледат с недоверие и много по-лесно едно дете ще си пусне Металика,а не Линкин Парк,защото за Металика знае,че са класика,а за ЛП нищо особено.А какво ми изброяваш бил им стилът по-добър от имо бла блааа...Исках да разбера ЗАЩО толкова ги възхвалявате и защо авторът тоооолкова се филмира,като някой охули певците му от ЛП.Та срещи си урежда,ще се бие,дружина да вика.Исках само едни осем изречения,от автора,които да ми подскажат какво толкова го кара да ги цени.Уви,не ги получих.Ще плачаааааа... :smt087

П.С.А бтв аз съм келеш и не се кефя на ЛП.И какво от това? :lol: Only in Bulgaria - показваш някво мн закостеняло мислене, нещо мн типично за българина . 2004та LP , LB i Metallica направиха съвмесен концерт в тексас. Аз съм убеден че 70% там бяха фенове на металика, защото половината бяха по-възрастни от ЛП и надали са им фенове. Еми мога да ти кажа, че вскички се кефеха и на ЛП и на ЛБ без да им пука, че нямат история. А да те питам в началото на 80те Металика бяха ли нещо особено?
И да предимство е че са нова група щот металика и мейдън ще пеят още 10 години макс. И после какво ще правите? Аз не агитирам никого да слуша ЛП, просто казвам, че не мога да приема как някой , който слуша рок,ще плюе една от малкото популярни нови рок групи в момента. Не можеш да накараш хората да слушат групи, които са били слушани от техните родители ( не ме разбирай погрешно - мн се кефя на Металика, Мейдън, Юръп, Куиин, Биитълс, Рамуунс, но просто някак си ги чувствам далечни) , а като плюеш всички нови рок групи, хората си мислят, че няма качествени такива и хоп слушат сити или планета :-x
Забележи как яко си противоречиш.Първо,доволно заявяваш,че ЛП са бъдещето на метъла,а след това говориш за плюенето на рок групи,в които числиш и ЛП.
Хахаха.
Поколението да си слуша,каквото си поиска-през оная работа ми е.Аз просто си изказах мнението,но се отвори спор,та така.И да,ЛП не са стойностна рок/метъл,та дори и поп група.Не може никоя сила да ме убеди в обратното.Просто не стават. :) А едно хлапе,ако има желание да слуша готина музика,а се натъкне на ЛП-няма да ти включи планета или сити,а просто ще потърси по-яка групичка,която да задоволи исканията му.А дали Мейдън и Металика ще свирят още 10 години,или не...тяхната музика остава запазена.Те ще си останат класика,песните им,албуми и всичко останало ще се пази,и това дете ще си ги пусне,ще се накефи,ще започне да ги слуша,а после ще каже:"ЛП да го духат,Мейдън са най-добрите".
И все пак-I don't care.Всеки да си слуша,каквото иска.

joalbrito
03-13-2008, 15:28
Аз съм този мускетар,който не си впечатлил и няма намерения да ти го каже в лицето.Та ти така и не ми обясни какво толкова те впечатлява в тях.Искам едно разказче,чието съдържание да изчерпва моето искане. 8-)такааам аз ще ти дам:
1. Това е нова рок група и за добро или лошо те,корн и слипкнот са бъдещето на метъла. Колкото повече ги плюете, толкова повече популяризирате чалгата и американската чалга(сити).
2. Предимства пред по-старите метъл банди : ами че са по-нови, :D
Линкин Парк са бъдещето на метъла,това ли прочетоха очите ми?
Приказвай си,приказвай си,ама не пиши такива простотии,щото ЛП освен да заблудят децата,друго няма да направят.А предимството им е,че са по-нови?Кх,вярвай си,брат.На новичките им гледат с недоверие и много по-лесно едно дете ще си пусне Металика,а не Линкин Парк,защото за Металика знае,че са класика,а за ЛП нищо особено.А какво ми изброяваш бил им стилът по-добър от имо бла блааа...Исках да разбера ЗАЩО толкова ги възхвалявате и защо авторът тоооолкова се филмира,като някой охули певците му от ЛП.Та срещи си урежда,ще се бие,дружина да вика.Исках само едни осем изречения,от автора,които да ми подскажат какво толкова го кара да ги цени.Уви,не ги получих.Ще плачаааааа... :smt087

П.С.А бтв аз съм келеш и не се кефя на ЛП.И какво от това? :lol: Only in Bulgaria - показваш някво мн закостеняло мислене, нещо мн типично за българина . 2004та LP , LB i Metallica направиха съвмесен концерт в тексас. Аз съм убеден че 70% там бяха фенове на металика, защото половината бяха по-възрастни от ЛП и надали са им фенове. Еми мога да ти кажа, че вскички се кефеха и на ЛП и на ЛБ без да им пука, че нямат история. А да те питам в началото на 80те Металика бяха ли нещо особено?
И да предимство е че са нова група щот металика и мейдън ще пеят още 10 години макс. И после какво ще правите? Аз не агитирам никого да слуша ЛП, просто казвам, че не мога да приема как някой , който слуша рок,ще плюе една от малкото популярни нови рок групи в момента. Не можеш да накараш хората да слушат групи, които са били слушани от техните родители ( не ме разбирай погрешно - мн се кефя на Металика, Мейдън, Юръп, Куиин, Биитълс, Рамуунс, но просто някак си ги чувствам далечни) , а като плюеш всички нови рок групи, хората си мислят, че няма качествени такива и хоп слушат сити или планета :-x
Забележи как яко си противоречиш.Първо,доволно заявяваш,че ЛП са бъдещето на метъла,а след това говориш за плюенето на рок групи,в които числиш и ЛП.
Хахаха.
Поколението да си слуша,каквото си поиска-през оная работа ми е.Аз просто си изказах мнението,но се отвори спор,та така.И да,ЛП не са стойностна рок/метъл,та дори и поп група.Не може никоя сила да ме убеди в обратното.Просто не стават. :) А едно хлапе,ако има желание да слуша готина музика,а се натъкне на ЛП-няма да ти включи планета или сити,а просто ще потърси по-яка групичка,която да задоволи исканията му.А дали Мейдън и Металика ще свирят още 10 години,или не...тяхната музика остава запазена.Те ще си останат класика,песните им,албуми и всичко останало ще се пази,и това дете ще си ги пусне,ще се накефи,ще започне да ги слуша,а после ще каже:"ЛП да го духат,Мейдън са най-добрите".
И все пак-I don't care.Всеки да си слуша,каквото иска.първо да поясня, когато казвам "рок група" говоря за сички рок, метъл, пънк и прочие групи. Второ, ако ти си едно 10-11 годишно хлапе и започваш да слушаш определена музика, обикновено избираш нещо ,което е горе-долу съвременно( това не изключва да слушаш и доста стари групи, но повечето хора си избират за любим някой нов изпълнител). Та ти навсякъде чуваш - LP, KoRn, Slipknot за нищо не стават, те са гавра с метъла. И така за сички нови групи. Определено няма да слушаш рок. Хубавото е че чуват и такива неща вече " чАЛГАТА ЗА НИЩО НЕ СТАВА" и малко или мн това кат го чуят от батковците не слушат чалга. Но какво става - сега се говори много и то хубаво за американската чалга :-x (сити) . В същото време ТХ са навсякъде по ТВ, списания, интернет. И кво става почваш да слушаш ТХ или сити. Нз ти кво мислиш, но колкото и да ги мразиш, ще избереш LP, KoRn, Slipknot, Green Day , Sum 41 и т.н. пред емо и чалга, най-малкото защото са рок и защото колкото и да ти изглеждат смешни и пикльовци, са пробили, защото някой някога е сметнал, че могат да пеят( твойто мнение може да е точно обратното, но секи има право на мнение) , а не защото са травестити, или клиповете им са злеозвучено порно, както в сити и планета.
Така че плюейки малкото популярни рок групи, вие отказвате хората да слушат рок.

Pedigree
03-13-2008, 15:49
Не,бате.Не ги отказваме.Ще ги насърчим да слушат Куин,Юръп и подобни групи,които са легенда,а ако въпросното хлапе каже,че не го кефят,просто то няма да слуша рок,а някакви овчари,които се правят на рок. :)
А Грийн Дей рок ли са?Ахахаха,Грийн Дей не са нито рок,нито пънк,а лигльовци.Като казваш Токио Хотел,те за теб са си чиста и проста тоалетна хартия,но за нас ЛП не са много по-различни от Токио Хотел.И двете групи са си бози.Няма лошо да ги слушаш,то все от някъде се започва.И аз съм ги слушала(ЛП),докато в един момент,просто разбрах,че искам нещо повече,нещо по-добро. :)
И все пак това е музика,а музиката е свобода. :)

unfix
03-13-2008, 16:16
Вижте сега , вие можете да се карате така още 10 страници . Единственото нещо , което ще подкрепя с 2те си ръце е казаното последно от Pedigree :


И все пак това е музика,а музиката е свобода. :)

Все пак , дявол го е взел , живеем в свободна страна с конституция , всеки може да си слуша каквото си иска ;) На мене ми харесват ЛП и ще си ги слушам независимо от всичко.На субекта "Х" му харесва Анелия и ще си я слуша независимо от всичко.Субектът "У" е зарибен на транс и нищо няма да му промени мнението и той ще си служа транса и т'ва е ;) Няма смисъл от спорове,бой,кръв,смърт, а у ;>

psychopath
03-13-2008, 18:16
Психопат , мен , к'вот искаш пиши след моя пост , но за да се видя с някой ,както каза Pedigree,трябва да ме впечатли.А ти въобще не ме впечатляваш , смешен си ми ;> Единственото нещо , за което мога да се срещна с теб е да пием по една бира и музиката настрани .Последното изречение беше достойно. ;)

psychopath
03-13-2008, 18:18
абе авторе ти наистина ли си толкова тъп или се правиш(ако е второто отивай в натфиз)
що си мислиш, че освен ЛП има само чалга?


за метъл чувал ли си?ами рок,пънк,джаз,блус...


доста си жалък...ами след като изреди всички тези стилове искам да те питам като какъв стил определяш ЛП (ако въобще си слушал повече от 10 песни де, щото ако критикуваш нещо без да си слушал значи ти си повърхностния, а не той. За това чувам сяка нова чалга когат нашуми да знам какво плюя, за тва съм гледал поне 20 лайфа на ТХ, за да не говоря наизуст)
и да ако слушаш чалга нямаш умствения багаж да разбереш рока и метъла пък камоли да дадеш компетентно мение за някоя "пиклива бандичка"
А ако слушаш рок това което правиш в момента не ти прави чест, наистинарап нео метъл/рок.
слушал съм повече тяхни песни от колкото предполагаш.
що чалгарите задължително ли е да са тъпи?
къде съм споменал, че съм чалгар?
от рок и метъл разбирам повярвай ми.
но не искам да изпростявам с такива спорове
защо пък да не ми прави чест?
метАлите трябва да сме тру и да плюем чалгата и да защитаваме името на любимата бандичка повече от името на България.

пс- хйей мйетал форйевър йоами видях че си питал дали ако си чалгар нямаш право да коментираш "пикливата бандичка"
Знаеш ли защо не ти прави чест? Защото за добро или лошо LP, KoRn, Slipknot са бъдещето на рока/метъла. Нз дали ти е ясно, че музиката СЕ ПРОМЕНЯ : да вземем рока: 60те - Биитълс; 70те - рок - Куиин и прочие. 80те - метъл ( е да кажем от 75та някаде де); втората половина на 80те и първата на 90те - пънк; след това нео - метъл. И вкрайна сметка това е новото поколение в рока, ясно ми е че на българите ни е заложено да плюем сичко ново, ама колко качествени нови рок банди има? Нека приемем съвременния рок такъв какъвто е преди съвсем да е изчезналТя се променя, но на мен не ми пречи да слушам Куиин...ще ги слушам и след 20 години
Аз не плюя всичко ново, а всичко което не ми харесва ;)

psychopath
03-13-2008, 18:21
Бате ясно е на всеки, че може да слуша каквото поиска...
но нали за да има интрига трябва да има спор 8-)

Bolt_f
03-13-2008, 19:11
kato porasnete, shte sprete da gi slushate. fenovete na LP vinagi sa bili ot 11 do 15-16 godishni opitvashti se da se pravqt na interesni slushaiki "tejka" ahahahaha muzika. i az gi slushah predi 7 godini.... ama byrzo se otkazah, haha. i, Psihopatche, ne se nervirai izlishno. v toq forum kolkoto i akyl da davash, nikoi ne chete, samo hranqt. i dori hranata im s iztekyl srok na godnost, ama aide ;)
iiiiiiiii... da,shtqh da kazvam, sled nqkoq druga godinka, povecheto ot vas ili shte minat na nqkoq po-seriozna vylna, ili shte sprat da slushat podobni neshta.
I LP sa si tipichen primer za amerikanski new metal, v koito, pone predi koeto sym slushala imashe dosta elektronika, i rap tuk tame...

P.S. Vypros... zashto momichetata mislqt che vokalista im na teq e tolkova HOT?! :O

psychopath
03-13-2008, 20:22
kato porasnete, shte sprete da gi slushate. fenovete na LP vinagi sa bili ot 11 do 15-16 godishni opitvashti se da se pravqt na interesni slushaiki "tejka" ahahahaha muzika. i az gi slushah predi 7 godini.... ama byrzo se otkazah, haha. i, Psihopatche, ne se nervirai izlishno. v toq forum kolkoto i akyl da davash, nikoi ne chete, samo hranqt. i dori hranata im s iztekyl srok na godnost, ama aide ;)
iiiiiiiii... da,shtqh da kazvam, sled nqkoq druga godinka, povecheto ot vas ili shte minat na nqkoq po-seriozna vylna, ili shte sprat da slushat podobni neshta.
I LP sa si tipichen primer za amerikanski new metal, v koito, pone predi koeto sym slushala imashe dosta elektronika, i rap tuk tame...

P.S. Vypros... zashto momichetata mislqt che vokalista im na teq e tolkova HOT?! :Oне се нервя /ама никак/ 8-)

unfix
03-14-2008, 14:16
Последното изречение беше достойно. ;)

Радвам се за което и се надявам да няма спорове ;>

joalbrito
03-15-2008, 15:07
абе авторе ти наистина ли си толкова тъп или се правиш(ако е второто отивай в натфиз)
що си мислиш, че освен ЛП има само чалга?


за метъл чувал ли си?ами рок,пънк,джаз,блус...


доста си жалък...ами новия албум ако си чувал е точно рок, ама чист рок само без Hands Held High - тва е рап иначе сички останали са рок

gabi_94
03-15-2008, 18:17
ми не са ми любимата група, но много им се кефя! имат хубави песни, смислени.

psychopath
03-15-2008, 18:45
абе авторе ти наистина ли си толкова тъп или се правиш(ако е второто отивай в натфиз)
що си мислиш, че освен ЛП има само чалга?


за метъл чувал ли си?ами рок,пънк,джаз,блус...


доста си жалък...ами новия албум ако си чувал е точно рок, ама чист рок само без Hands Held High - тва е рап иначе сички останали са роктихо.

joalbrito
03-15-2008, 19:32
абе авторе ти наистина ли си толкова тъп или се правиш(ако е второто отивай в натфиз)
що си мислиш, че освен ЛП има само чалга?


за метъл чувал ли си?ами рок,пънк,джаз,блус...


доста си жалък...ами новия албум ако си чувал е точно рок, ама чист рок само без Hands Held High - тва е рап иначе сички останали са роктихо.моля

DeadpooL
03-15-2008, 19:40
Тика става шибано.
Вместо да мразим чалгата тези който слушат друг стил метъл мразят някои от новите групи.
Това не трябва да е така.
Може вече да не съм запален по лп тъй като вече слушам по тежко но поне ги уважавам тъй като съм започнал с тях и няма причина изведнъж да кажа че не струват, защото съм им видял способностите на лайв.
От пънк рок до мелодет нека се обединим и да заличим чалгата.Това е от мен.
Children of bodom - kissing the shadows поздравче 8)
Linkin park - Given up - Поздравче
Схванахте ли ми идеята?

joalbrito
03-15-2008, 20:02
[quote="DeadpooL"]Тика става шибано.
Вместо да мразим чалгата тези който слушат друг стил метъл мразят някои от новите групи.
Това не трябва да е така.
[quote]това говоря от както почнах да пиша в тая тема те си знаят тяхното :o

Miss_Perfekt
03-16-2008, 12:43
Просто THE BEST

cold_arrow
03-16-2008, 12:46
o0o0o0o0o тфа е най-великата най-яката най-... вс най- те са д бест :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Просто THE BEST

metal_princess. ™
03-16-2008, 14:19
Lubimata mi grupa.Neveroqtni sa.Tekstovete na pesnite im sa dosta smisleni. The best sa. Evala na mom4etata. A pyk teq deto ne gi haresvat - :razz: .

psychopath
03-16-2008, 17:10
за кво трябва да мразим чалгата бе?! доста сте тъпи

joalbrito
03-16-2008, 17:52
за кво трябва да мразим чалгата бе?! доста сте тъпитук вече наистина ме възмути, и това няма нищо общо с LP. Чалгата уби рок музиката на България 90те години имахме яки рок и най-вече пънк групи сега не. Това е достатъчен довод

Imm0r7aL_GiRl
03-16-2008, 18:40
за кво трябва да мразим чалгата бе?! доста сте тъпи хахаха ама ти чалгар ли си :razz: мразим я защото благодарение на нея огромна част от младото поколение затъпява и врътка гьобеци на песни чиито изпълнители имат IQ колкото температурата на избата ми :-x

Swinkenhoffer
03-16-2008, 19:15
за кво трябва да мразим чалгата бе?! доста сте тъпи хахаха ама ти чалгар ли си :razz: мразим я защото благодарение на нея огромна част от младото поколение затъпява и врътка гьобеци на песни чиито изпълнители имат IQ колкото температурата на избата ми :-x
Слушането на чалга не те прави тъп. ;) Нито слушането на LP те прави умен...

Imm0r7aL_GiRl
03-16-2008, 20:34
за кво трябва да мразим чалгата бе?! доста сте тъпи хахаха ама ти чалгар ли си :razz: мразим я защото благодарение на нея огромна част от младото поколение затъпява и врътка гьобеци на песни чиито изпълнители имат IQ колкото температурата на избата ми :-x
Слушането на чалга не те прави тъп. ;) Нито слушането на LP те прави умен... слушането на текстовете те прави тъп, и не съм казала че точно слушането на LP те прави умен...има много по-смислена музика от чалгата :?

psychopath
03-17-2008, 00:04
за кво трябва да мразим чалгата бе?! доста сте тъпитук вече наистина ме възмути, и това няма нищо общо с LP. Чалгата уби рок музиката на България 90те години имахме яки рок и най-вече пънк групи сега не. Това е достатъчен довод


Вместо да мразим чалгата тези който слушат друг стил метъл мразят някои от новите групи.
Това не трябва да е така. ти се съгласи..

psychopath
03-17-2008, 00:06
за кво трябва да мразим чалгата бе?! доста сте тъпи хахаха ама ти чалгар ли си :razz: мразим я защото благодарение на нея огромна част от младото поколение затъпява и врътка гьобеци на песни чиито изпълнители имат IQ колкото температурата на избата ми :-xщо ако съм чалгар проблем ли има?

не ви е виновна чалгата, че сте тъпи...
твоето IQ да не би да е повече?

psychopath
03-17-2008, 00:07
за кво трябва да мразим чалгата бе?! доста сте тъпи хахаха ама ти чалгар ли си :razz: мразим я защото благодарение на нея огромна част от младото поколение затъпява и врътка гьобеци на песни чиито изпълнители имат IQ колкото температурата на избата ми :-x
Слушането на чалга не те прави тъп. ;) Нито слушането на LP те прави умен... има много по-смислена музика от чалгата :?тук позна...но тази музика не е лп ;)

Madness
03-17-2008, 07:20
Вие па на кво го обърнахте тука о.О

BringBackDaBeat
03-17-2008, 08:57
тоя Честър го беха фанали с някфи хермафродити :?

ScionOfStorm
03-17-2008, 18:13
Имортълке,
текстовете се четат в повечето случаи кекек ;р
И това със затъпяването посредством чалгата е изтъркано като оправдание и невярно. Аз мога да ти кажа, че затъпяване става и като слушаш метъл, а ?

joalbrito
03-17-2008, 18:25
за кво трябва да мразим чалгата бе?! доста сте тъпи хахаха ама ти чалгар ли си :razz: мразим я защото благодарение на нея огромна част от младото поколение затъпява и врътка гьобеци на песни чиито изпълнители имат IQ колкото температурата на избата ми :-x
Слушането на чалга не те прави тъп. ;) Нито слушането на LP те прави умен... има много по-смислена музика от чалгата :?тук позна...но тази музика не е лп ;) :razz: разбирам че ги мразиш но да ми кажеш че ЛП не е по-смислено от чалгата... цяла книга мога да напиша защо ЛП са по-смислени от чалгата - и ще те помоля - не се заяждай повече - това си беше чисто заяждане :(

joalbrito
03-17-2008, 18:26
. Аз мога да ти кажа, че затъпяване става и като слушаш метъл, а ? :razz: луди хора има

Swinkenhoffer
03-17-2008, 18:26
Аз мога да ти кажа, че затъпяване става и като слушаш метъл, а ?
Това е факт... Всички сме чували за Ицко. :D

joalbrito
03-17-2008, 18:27
тоя Честър го беха фанали с някфи хермафродити :?беше участвам в фотосесия на Васел и на една от снимките имаше травестит :? но не са го хващали с никого престанете да ръсите глупости :x :-x

Imm0r7aL_GiRl
03-17-2008, 18:28
ем ок нека бъде вашето - чалгата те прави виртуоз в мисленето а метъла SUX -доволни ли сте ?!? все ми е тая за мнението на деградиралите ви мозъчета така че не се хабете, и ДА IQ-то ми е доста над температурата на избата ми така че спокойно мога да надмина знанията на половината участници в тая тема...образовайте се по някои въпроси

ScionOfStorm
03-17-2008, 18:37
Абе, мацко имортъл, и joalbrito
Не искам да звуча надуто и т.н., но сигурно съм слушал повече метъл музика от двама ви взети заедно. Водя се метъл фен, но това не ми пречи да споря с вас за неща, които не са правилни.

Само не гетвайте тийн енгри спирита, омфг!11111

joalbrito
03-17-2008, 18:41
Абе, мацко имортъл, и joalbrito
Не искам да звуча надуто и т.н., но сигурно съм слушал повече метъл музика от двама ви взети заедно. Водя се метъл фен, но това не ми пречи да споря с вас за неща, които не са правилни.

Само не гетвайте тийн енгри спирита, омфг!11111така, аз не съм метал, не съм и пънк аз слушам и рок, и метъл и пънк - аз твърдя че съм слушал повече рок музика(рок, метъл, пънк) от теб, но пък какво значение има - плюйте новите групи ама старите няма да ги има вечно

ScionOfStorm
03-17-2008, 18:43
Това за стари-нови ти е някаква фикс идея бе, пич.
АЗ ЛИЧНО, стари групи не харесвам особено.
-1 за Мейдън, Металика и тем подобните, не ме влекат.

Wintersun, Equillibrium, Eluveitie, групи, които имат кариера максимум четири години, а са ми от любимците.

Идеята не е кой колко музика е слушал, идеята е че това, че сте фенове на даден стил музика, не трябва да ви прави слепи. ;)

joalbrito
03-17-2008, 18:50
Това за стари-нови ти е някаква фикс идея бе, пич.
АЗ ЛИЧНО, стари групи не харесвам особено.
-1 за Мейдън, Металика и тем подобните, не ме влекат.

Wintersun, Equillibrium, Eluveitie, групи, които имат кариера максимум четири години, а са ми от любимците.

Идеята не е кой колко музика е слушал, идеята е че това, че сте фенове на даден стил музика, не трябва да ви прави слепи. ;)аз мисля че съм достатъчно либерален в това отношение дори ме кефят и някои рап песни :-D ама не приемам изказвания ЛП не е по-добре от чалга- обижда ме :x

lsd43
03-17-2008, 18:51
LP ne kefqt izob6to :?

ScionOfStorm
03-17-2008, 18:53
Ми и аз слушам рап като ме тресне вълната :)
И поп също.

MajeStic
03-18-2008, 12:38
От по-малък си ги слушам... 6-7 клас( сега съм 11 клас ). Най-вече ми харесват старичките албуми. За новите нямам мнение... нищо особено:)

unfix
03-18-2008, 14:09
Някои тука го обърнаха на тема за кой слушал метъл и рок повече от другия и т.н. Не че нещо , даже ме досмешава като ги гледам как спорите , но темата все пак е за LР , а не за метъла като цяло и неговото развитие :?

Fighter Volk
03-19-2008, 07:58
Калинкин Парк са някакъв ню метъл, който е NO COMMENT! То и метъл не е,някви се правят на клоуни, като същевременно рапират. Феновете им слушат нещо от рода на Айряна и Бръкни с Пръст, което не ги прави по - малко чалгари от родните ни момичета, които слушат ПрЪслава. Те са нещо като Тоалетните изцепки - поза комерс, но не се и учудвам, защо ги слушат едни и същи напикани пикли/пикльовци, които си мислят че слушат рок и се мислят за метъли. Абе ае стига сте правили теми за някви групи, които не са направили нищо за музиката. Направете тема за някоя по - свястна тема, вече съм се нагледала на такива теми, разбрах вече що за хора им в България и все пак намират се и нормални индивиди, които слушат нещо по - нормално от травестити като ТХ!

joalbrito
03-19-2008, 12:22
начи никога не съм казвал че ЛП са метъл, но са рок и не можеш да ми докажеш обратното (особено след новия албум). 2ро аз не познавам човек, който да се пише метъл само на основание ЛП. 3то всеки може да обижда и да говори глупости, но не секи може да докаже това, което казва. Ами аз слушам ЛП начи съм чалгар- добре начи в продължение на 5 години съм се псувал сам. :?

yowmaan_niki
03-19-2008, 13:10
LP sa syper :grin:

tedkata_bs
03-19-2008, 15:09
LP forever :smt002 :grin:
!!!!!!!!!!!!!!!The BeSt ThErE Is!!!!!!!!! {velika grupa}

unfix
03-19-2008, 15:11
начи никога не съм казвал че ЛП са метъл, но са рок и не можеш да ми докажеш обратното (особено след новия албум). 2ро аз не познавам човек, който да се пише метъл само на основание ЛП. 3то всеки може да обижда и да говори глупости, но не секи може да докаже това, което казва. Ами аз слушам ЛП начи съм чалгар- добре начи в продължение на 5 години съм се псувал сам. :?

Бате,аз ти казах в скайп нещо ;> просто няма смисъл ;>

tedkata_bs
03-19-2008, 15:12
Калинкин Парк са някакъв ню метъл, който е NO COMMENT! То и метъл не е,някви се правят на клоуни, като същевременно рапират. Феновете им слушат нещо от рода на Айряна и Бръкни с Пръст, което не ги прави по - малко чалгари от родните ни момичета, които слушат ПрЪслава. Те са нещо като Тоалетните изцепки - поза комерс, но не се и учудвам, защо ги слушат едни и същи напикани пикли/пикльовци, които си мислят че слушат рок и се мислят за метъли. Абе ае стига сте правили теми за някви групи, които не са направили нищо за музиката. Направете тема за някоя по - свястна тема, вече съм се нагледала на такива теми, разбрах вече що за хора им в България и все пак намират се и нормални индивиди, които слушат нещо по - нормално от травестити като ТХ!

ave kat ne te kefqt MAL4I SI ma ovca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

unfix
03-19-2008, 16:12
Калинкин Парк са някакъв ню метъл, който е NO COMMENT! То и метъл не е,някви се правят на клоуни, като същевременно рапират. Феновете им слушат нещо от рода на Айряна и Бръкни с Пръст, което не ги прави по - малко чалгари от родните ни момичета, които слушат ПрЪслава. Те са нещо като Тоалетните изцепки - поза комерс, но не се и учудвам, защо ги слушат едни и същи напикани пикли/пикльовци, които си мислят че слушат рок и се мислят за метъли. Абе ае стига сте правили теми за някви групи, които не са направили нищо за музиката. Направете тема за някоя по - свястна тема, вече съм се нагледала на такива теми, разбрах вече що за хора им в България и все пак намират се и нормални индивиди, които слушат нещо по - нормално от травестити като ТХ!

ave kat ne te kefqt MAL4I SI ma ovca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dai skype na li4no syobshtenie , pls :>

Imm0r7aL_GiRl
03-19-2008, 18:08
Калинкин Парк са някакъв ню метъл, който е NO COMMENT! То и метъл не е,някви се правят на клоуни, като същевременно рапират. Феновете им слушат нещо от рода на Айряна и Бръкни с Пръст, което не ги прави по - малко чалгари от родните ни момичета, които слушат ПрЪслава. Те са нещо като Тоалетните изцепки - поза комерс, но не се и учудвам, защо ги слушат едни и същи напикани пикли/пикльовци, които си мислят че слушат рок и се мислят за метъли. Абе ае стига сте правили теми за някви групи, които не са направили нищо за музиката. Направете тема за някоя по - свястна тема, вече съм се нагледала на такива теми, разбрах вече що за хора им в България и все пак намират се и нормални индивиди, които слушат нещо по - нормално от травестити като ТХ!

ave kat ne te kefqt MAL4I SI ma ovca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
браво на tedkata_bs :-) ей такива хора трябва да има :grin:

F4e_stz
03-19-2008, 23:32
Кефещи са.не мога да кажа че съм фенка но се случва да ги слушам от врема на време :)

yowmaan_niki
03-20-2008, 17:08
Калинкин Парк са някакъв ню метъл, който е NO COMMENT! То и метъл не е,някви се правят на клоуни, като същевременно рапират. Феновете им слушат нещо от рода на Айряна и Бръкни с Пръст, което не ги прави по - малко чалгари от родните ни момичета, които слушат ПрЪслава. Те са нещо като Тоалетните изцепки - поза комерс, но не се и учудвам, защо ги слушат едни и същи напикани пикли/пикльовци, които си мислят че слушат рок и се мислят за метъли. Абе ае стига сте правили теми за някви групи, които не са направили нищо за музиката. Направете тема за някоя по - свястна тема, вече съм се нагледала на такива теми, разбрах вече що за хора им в България и все пак намират се и нормални индивиди, които слушат нещо по - нормално от травестити като ТХ!

ave kat ne te kefqt MAL4I SI ma ovca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Абе то unfix си го каза още в началото на темата.......създава тази тема за фенове на ЛП и каза, че не иска да има негативни мнения за тях....обаче някои хора нямат какво да праат и са решили тука да серат на темите........аиде който е против да си мълчи....ако толко искате да плюете по ЛП направете си тема против тях

AutumnTears
03-20-2008, 17:16
Калинкин Парк са някакъв ню метъл, който е NO COMMENT! То и метъл не е,някви се правят на клоуни, като същевременно рапират. Феновете им слушат нещо от рода на Айряна и Бръкни с Пръст, което не ги прави по - малко чалгари от родните ни момичета, които слушат ПрЪслава. Те са нещо като Тоалетните изцепки - поза комерс, но не се и учудвам, защо ги слушат едни и същи напикани пикли/пикльовци, които си мислят че слушат рок и се мислят за метъли. Абе ае стига сте правили теми за някви групи, които не са направили нищо за музиката. Направете тема за някоя по - свястна тема, вече съм се нагледала на такива теми, разбрах вече що за хора им в България и все пак намират се и нормални индивиди, които слушат нещо по - нормално от травестити като ТХ!

ave kat ne te kefqt MAL4I SI ma ovca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
браво на tedkata_bs :-) ей такива хора трябва да има :grin:

takiva hora koito psuvat kato karucari kato taq tedka ima prekaleno mnogo v bulgaria za sujelenie.. :?

joalbrito
03-20-2008, 18:19
Калинкин Парк са някакъв ню метъл, който е NO COMMENT! То и метъл не е,някви се правят на клоуни, като същевременно рапират. Феновете им слушат нещо от рода на Айряна и Бръкни с Пръст, което не ги прави по - малко чалгари от родните ни момичета, които слушат ПрЪслава. Те са нещо като Тоалетните изцепки - поза комерс, но не се и учудвам, защо ги слушат едни и същи напикани пикли/пикльовци, които си мислят че слушат рок и се мислят за метъли. Абе ае стига сте правили теми за някви групи, които не са направили нищо за музиката. Направете тема за някоя по - свястна тема, вече съм се нагледала на такива теми, разбрах вече що за хора им в България и все пак намират се и нормални индивиди, които слушат нещо по - нормално от травестити като ТХ!

ave kat ne te kefqt MAL4I SI ma ovca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
браво на tedkata_bs :-) ей такива хора трябва да има :grin:

takiva hora koito psuvat kato karucari kato taq tedka ima prekaleno mnogo v bulgaria za sujelenie.. :?а предишния пост беше мн по-нагъл така че.... :-x

SandForGaara
03-20-2008, 18:47
Калинкин Парк са някакъв ню метъл, който е NO COMMENT! То и метъл не е,някви се правят на клоуни, като същевременно рапират. Феновете им слушат нещо от рода на Айряна и Бръкни с Пръст, което не ги прави по - малко чалгари от родните ни момичета, които слушат ПрЪслава. Те са нещо като Тоалетните изцепки - поза комерс, но не се и учудвам, защо ги слушат едни и същи напикани пикли/пикльовци, които си мислят че слушат рок и се мислят за метъли. Абе ае стига сте правили теми за някви групи, които не са направили нищо за музиката. Направете тема за някоя по - свястна тема, вече съм се нагледала на такива теми, разбрах вече що за хора им в България и все пак намират се и нормални индивиди, които слушат нещо по - нормално от травестити като ТХ!

ave kat ne te kefqt MAL4I SI ma ovca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Когато един нобнат пубер се захване с непозната музика се получаваш ти...ЕМО(емоционално малтретиран олигодух)-нито знаеш що е музика нито се и опитваш да разбереш.Нестига ,че си саката меломанка ами и си цепната фостата(в остата).Поне може да се постараеш да пишеш на БГ...Съмнявам се да знаеш дори какво точно възпяват "еЛ-Пи",но то сега е модерно да слушаш музиката не текста.Както и дрехите пред стила...

SandForGaara
03-20-2008, 18:49
Калинкин Парк са някакъв ню метъл, който е NO COMMENT! То и метъл не е,някви се правят на клоуни, като същевременно рапират. Феновете им слушат нещо от рода на Айряна и Бръкни с Пръст, което не ги прави по - малко чалгари от родните ни момичета, които слушат ПрЪслава. Те са нещо като Тоалетните изцепки - поза комерс, но не се и учудвам, защо ги слушат едни и същи напикани пикли/пикльовци, които си мислят че слушат рок и се мислят за метъли. Абе ае стига сте правили теми за някви групи, които не са направили нищо за музиката. Направете тема за някоя по - свястна тема, вече съм се нагледала на такива теми, разбрах вече що за хора им в България и все пак намират се и нормални индивиди, които слушат нещо по - нормално от травестити като ТХ!

ave kat ne te kefqt MAL4I SI ma ovca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Абе то unfix си го каза още в началото на темата.......създава тази тема за фенове на ЛП и каза, че не иска да има негативни мнения за тях....обаче някои хора нямат какво да праат и са решили тука да серат на темите........аиде който е против да си мълчи....ако толко искате да плюете по ЛП направете си тема против тях
Понеже съм разбран човек ще направя...

NoGivinUp
03-21-2008, 02:57
Калинкин Парк са някакъв ню метъл, който е NO COMMENT! То и метъл не е,някви се правят на клоуни, като същевременно рапират. Феновете им слушат нещо от рода на Айряна и Бръкни с Пръст, което не ги прави по - малко чалгари от родните ни момичета, които слушат ПрЪслава. Те са нещо като Тоалетните изцепки - поза комерс, но не се и учудвам, защо ги слушат едни и същи напикани пикли/пикльовци, които си мислят че слушат рок и се мислят за метъли. Абе ае стига сте правили теми за някви групи, които не са направили нищо за музиката. Направете тема за някоя по - свястна тема, вече съм се нагледала на такива теми, разбрах вече що за хора им в България и все пак намират се и нормални индивиди, които слушат нещо по - нормално от травестити като ТХ!

ave kat ne te kefqt MAL4I SI ma ovca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moje da se zavre6 v dupkata ot koqto si izlqzla tedke.

joalbrito
03-21-2008, 12:17
Калинкин Парк са някакъв ню метъл, който е NO COMMENT! То и метъл не е,някви се правят на клоуни, като същевременно рапират. Феновете им слушат нещо от рода на Айряна и Бръкни с Пръст, което не ги прави по - малко чалгари от родните ни момичета, които слушат ПрЪслава. Те са нещо като Тоалетните изцепки - поза комерс, но не се и учудвам, защо ги слушат едни и същи напикани пикли/пикльовци, които си мислят че слушат рок и се мислят за метъли. Абе ае стига сте правили теми за някви групи, които не са направили нищо за музиката. Направете тема за някоя по - свястна тема, вече съм се нагледала на такива теми, разбрах вече що за хора им в България и все пак намират се и нормални индивиди, които слушат нещо по - нормално от травестити като ТХ!

ave kat ne te kefqt MAL4I SI ma ovca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Когато един нобнат пубер се захване с непозната музика се получаваш ти...ЕМО(емоционално малтретиран олигодух)-...ъъъ от кога еЛ Пи са ЕМО ?! :?

unfix
03-21-2008, 12:20
ъъъ от кога еЛ Пи са ЕМО ?! :?

Ти учудваш ли се на това твърдение?То какво ли не беше написано в тази тема.То беше "LP са оперни певци" , то беше "LP са 1:1 Токио Хотел" , то не знам си какво друго...

AutumnTears
03-21-2008, 16:12
Калинкин Парк са някакъв ню метъл, който е NO COMMENT! То и метъл не е,някви се правят на клоуни, като същевременно рапират. Феновете им слушат нещо от рода на Айряна и Бръкни с Пръст, което не ги прави по - малко чалгари от родните ни момичета, които слушат ПрЪслава. Те са нещо като Тоалетните изцепки - поза комерс, но не се и учудвам, защо ги слушат едни и същи напикани пикли/пикльовци, които си мислят че слушат рок и се мислят за метъли. Абе ае стига сте правили теми за някви групи, които не са направили нищо за музиката. Направете тема за някоя по - свястна тема, вече съм се нагледала на такива теми, разбрах вече що за хора им в България и все пак намират се и нормални индивиди, които слушат нещо по - нормално от травестити като ТХ!

ave kat ne te kefqt MAL4I SI ma ovca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
браво на tedkata_bs :-) ей такива хора трябва да има :grin:

takiva hora koito psuvat kato karucari kato taq tedka ima prekaleno mnogo v bulgaria za sujelenie.. :?а предишния пост беше мн по-нагъл така че.... :-x

az izrazqvah mnenie ne rugaeh horata......ti kato nqkkauv tehen ot4aqn za6titnik li se qvqvash?

white wolf
04-04-2008, 07:46
Такааааааааа ами какво да кажа по темата да много ми харесват и не не ги мисля за метъл по принцип уважавам всеки един сти музика (без чалга и депресарските песнички на някакви пубери ,които възпяват колко е гаден животът), но на мен нещото ,което най много ми харесва в ЛП е ,че смесват различни стилова ,че не се придържат към определени стилове и не движат строго според очакванията текстовете са им смислени ,а музиката се съчетава прекрасно с идеята на песента
ПП уважавам чуждото мнение и всеки има правото на свой собствен избор каква музика да слуша ,но не е нужно да наопада всичко което не му харесва

hriseto_22
04-08-2008, 14:21
mi LINKIN PARK sa edna mn mn mn qka grupa :grin: :grin: :grin: :grin:

F4e_stz
04-09-2008, 11:00
ne moga da kaja 4e sym im luda fenka no imam cqlata im diskografiq i kato cqlo im se kefq ot 2 3 godini nasam ;]

alex_devv
04-09-2008, 12:06
Не съм им от най-голямите фенове, но имат няколко песни които ми харесват много.

Beatifica
04-09-2008, 17:22
Уууу.. тук има хипер много тру-та слушащи Линкин Парк.
ХахАХХАхАхаха.
Да ви еба у разбирачите.

psychopath
04-09-2008, 17:46
Уууу.. тук има хипер много тру-та слушащи Линкин Парк.
ХахАХХАхАхаха.
Да ви еба у разбирачите. :razz:

Entombed
04-10-2008, 03:12
ЛП меанс Лапаш Пишки....Сол ходи се гръмни педерасче грозно...