PDA

View Full Version : Използвате ли секс атрибути(играчки) докато правите секс?



mirenceto
03-03-2008, 12:56
Използвате ли секс атрибути(играчки) докато правите секс?

И ако да какви?

menta_loverka
03-03-2008, 13:04
ne izpolzvame

hahavteen
03-03-2008, 13:06
Samo na durex onia penis ring ina4e ne se se6tam za drygo...

SINDEL
03-03-2008, 13:14
^
И как е? Сериозно, любопитна съм

hahavteen
03-03-2008, 13:19
^
И как е? Сериозно, любопитна съм

Emi na men mi haresa ama tyka vuv foryma samo negativni izkazvania pro4etoh...

WaKo
03-03-2008, 13:41
^
И как е? Сериозно, любопитна съм

Emi na men mi haresa ama tyka vuv foryma samo negativni izkazvania pro4etoh...
Бах, откога ми се търкаля в шкафа един такъв и все нещо забравяме да го пробваме...

Lorelei
03-03-2008, 14:03
Ami tochno seks atributi ne,no chesto izpolzvame kolana mu... :oops:

amatorium
03-03-2008, 14:12
Sqkvi raboti sme polzvali. Ot sex igrashki do ... 8)

splendour
03-03-2008, 14:30
^
И как е? Сериозно, любопитна съм

Emi na men mi haresa ama tyka vuv foryma samo negativni izkazvania pro4etoh...
Бах, откога ми се търкаля в шкафа един такъв и все нещо забравяме да го пробваме...
kak se polzwa 4e ne s1m zapoznata za toq pr1sten

inSane_baby
03-03-2008, 14:36
^
И как е? Сериозно, любопитна съм

Emi na men mi haresa ama tyka vuv foryma samo negativni izkazvania pro4etoh...
Бах, откога ми се търкаля в шкафа един такъв и все нещо забравяме да го пробваме...
kak se polzwa 4e ne s1m zapoznata za toq pr1sten

Преди употреба пр0четете Упътването!

amatorium
03-03-2008, 14:42
Na Durex prustena e pulen maitap. tova samo naivnitsi si go kupuvat. Ima kude kude po-qki neshta za polzvane. Prusten slagam samo moq metalniq dvoen cock ring Spartakus. Izglejda zverski, kato stegne osnovata i penisa se napopva s 2 puti poveche kruv (tuk stava opasno ako ne moje da se mahne) i ako ne vkarash golemiq prusten zad topkite i pochvat da trakat kato zatvornicheski okovo dokato q chukash. Napravo se vludqvat 8)

Kras4eto_lp
03-03-2008, 14:55
Не :P

rame
03-03-2008, 16:07
Не,не сме засега . :)

ZaRiBeN
03-03-2008, 16:24
Sqkvi raboti sme polzvali. Ot sex igrashki do ... 8)

знаех си, че са те чукали отзад със пенис-колан :razz:

bebe_zaiche
03-03-2008, 18:19
Имаме си специална торбичка за играчките ни. Червената торбичка :) Имаме въжета, белезници, гаг, щипки, камшик направен от кабел и в скоро време се надявам да имаме и кожен камшик. Само трябва да си харесам, че съм много капризна, а повечето камшици в секс-шоповете не струват. Нищо не се усеща, да не говорим, че след 2-3 здрави удара ще се разпаднат :/

v3n0ma
03-03-2008, 18:19
seks atributi da, samo onaq mi rabota

hottie
03-03-2008, 19:39
Ami ne mnogo... beleznici,kolan :oops: , vibrator ...

amatorium
03-03-2008, 23:29
Sqkvi raboti sme polzvali. Ot sex igrashki do ... 8)

знаех си, че са те чукали отзад със пенис-колан :razz:

Kato si kupq shte ti usluja s nego. Nadqvam se do togava da si si nameril priatelka. To ima mnogo vreme, no znaesh li, v tvoq sluchai moje i nikoga :lol:

50cent
03-03-2008, 23:33
аз понеже съм още непълнолетен така де веднъж питах една какичка(много яка) да ме пусне да видя кво има в секс шопа и тя ми намигна и вика аре влизаи и като погледна някви лубриканти някви вибратори играчки за мъже и аз се маитапя сус тва момиче и викам а на вас колко ви е цената и тя се смее

ZaRiBeN
03-04-2008, 03:47
Sqkvi raboti sme polzvali. Ot sex igrashki do ... 8)

знаех си, че са те чукали отзад със пенис-колан :razz:

Kato si kupq shte ti usluja s nego. Nadqvam se do togava da si si nameril priatelka. To ima mnogo vreme, no znaesh li, v tvoq sluchai moje i nikoga :lol:

да съм си намерил ли? а откъде знаеш, че нямам? :-D а, че ти нямаш това е ясно по вероятно е да имаш приятел обаче не се знае при вас кой е мъжа кой жената :razz:

love_girls
03-04-2008, 04:44
Да - най-универсалните - наричат се пръсти и език :-P

Asuka
03-04-2008, 05:45
Имаме си специална торбичка за играчките ни. Червената торбичка :) Имаме въжета, белезници, гаг, щипки, камшик направен от кабел и в скоро време се надявам да имаме и кожен камшик. Само трябва да си харесам, че съм много капризна, а повечето камшици в секс-шоповете не струват. Нищо не се усеща, да не говорим, че след 2-3 здрави удара ще се разпаднат :/
Мацка ти си мн отворена към нови неща, направо си за някой хентай :D

Lorelei
03-04-2008, 08:36
Имаме си специална торбичка за играчките ни. Червената торбичка :) Имаме въжета, белезници, гаг, щипки, камшик направен от кабел и в скоро време се надявам да имаме и кожен камшик. Само трябва да си харесам, че съм много капризна, а повечето камшици в секс-шоповете не струват. Нищо не се усеща, да не говорим, че след 2-3 здрави удара ще се разпаднат :/
Мацка ти си мн отворена към нови неща, направо си за някой хентай :D

Axaaaaa.... :) Ei tova mu se vika da eksperimentirash :P
P.S.Nickaname ne ti hodi mnogo mnogo na seksualnite jelaniq :) :grin:

amatorium
03-04-2008, 10:04
Sqkvi raboti sme polzvali. Ot sex igrashki do ... 8)

знаех си, че са те чукали отзад със пенис-колан :razz:

Kato si kupq shte ti usluja s nego. Nadqvam se do togava da si si nameril priatelka. To ima mnogo vreme, no znaesh li, v tvoq sluchai moje i nikoga :lol:

да съм си намерил ли? а откъде знаеш, че нямам? :-D а, че ти нямаш това е ясно по вероятно е да имаш приятел обаче не се знае при вас кой е мъжа кой жената :razz:

Ti mi napomnqsh na edin travestit tuka, koito se qdeshe s mene skoro. Sq ochakvam da postnesh i malko snimki na gadjeto, na koito toi e s kojeni drehi, a ti si s rozova polichka nadignata palavo nad kosmatite ti kracheta i prikanvashta debelata tochilka da vleze mazno v tebe :lol:

SINDEL
03-04-2008, 10:06
^
:razz: Не, не, не... Вие сте ебахти и злетата, сериозно

ZaRiBeN
03-04-2008, 14:10
Sqkvi raboti sme polzvali. Ot sex igrashki do ... 8)

знаех си, че са те чукали отзад със пенис-колан :razz:

Kato si kupq shte ti usluja s nego. Nadqvam se do togava da si si nameril priatelka. To ima mnogo vreme, no znaesh li, v tvoq sluchai moje i nikoga :lol:

да съм си намерил ли? а откъде знаеш, че нямам? :-D а, че ти нямаш това е ясно по вероятно е да имаш приятел обаче не се знае при вас кой е мъжа кой жената :razz:

Ti mi napomnqsh na edin travestit tuka, koito se qdeshe s mene skoro. Sq ochakvam da postnesh i malko snimki na gadjeto, na koito toi e s kojeni drehi, a ti si s rozova polichka nadignata palavo nad kosmatite ti kracheta i prikanvashta debelata tochilka da vleze mazno v tebe :lol:

тебе така ли са те снимали :shock: сметни.... :? ти сигурно си правиш клизма с права лопата... :razz:

hottie
03-04-2008, 19:15
За любителите на секс играчки :-D

http://www.ohmibod.com/

iPod вибратор ;)

mi6ito2
03-04-2008, 21:10
аз понеже съм още непълнолетен така де веднъж питах една какичка(много яка) да ме пусне да видя кво има в секс шопа и тя ми намигна и вика аре влизаи и като погледна някви лубриканти някви вибратори играчки за мъже и аз се маитапя сус тва момиче и викам а на вас колко ви е цената и тя се смее

Чесно ли еее :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

padnal_angel
03-04-2008, 21:15
vsqko raznoobrazie e dobre doshlo :)
estestveno , 4e e dobre :) stiga da prilagash vsi4ko , koeto pojelaesh , v seksa s podhodq6tiqt 4ovek , nqma kak da e losho

Nik4o_Spain
03-04-2008, 21:31
Kupi si kama-sutra i nameri glavata s sado-mazo :P

amatorium
03-04-2008, 21:46
Kupi si kama-sutra i nameri glavata s sado-mazo :P

Hahah :lol:

Nik4o_Spain
03-04-2008, 21:58
Kakto vika6e ba6ta mi .... Jenata i pileto se barat samo s race :)