PDA

View Full Version : Пловдивчанка е най-голямата почитателка на Слави



BaLkY
03-03-2008, 14:25
Вижте на каква интересна информация попаднах:


Жена от Пловдив - Фен №1 на Слави и Първа БГ Форумна Звезда
29-годишна провдивчанка бе обявена от няколко свои съфорумци за носителка на титлите "Фен №1 на Слави Трифонов" и "Първа БГ форумна звезда". Златина Савова (подвизаваща се из форумите като zlati, zlatina и zlatena) е един вид Интернет звезда - писала е във всеки форум, в който има нещо за Слави: В clubs.dir.bg, форума на Телеманиак, форума на АБВ.bg, множество блогове и сайтове със статии за Слави, официален форум на "Шоуто на Слави", форум на Планета ТВ, форум на Мюзик Айдъл и още много други.

И навсякъде тя не остава незабелязана. Скандална личност е, предизвиква скандали и фурор. Златина даже печелила първо място в класация на сайт със свое стихотворение, посветено на любимеца й - Слави Трифонов. Златина е неомъжена и в момента живее в Пловдив.

Според Златина, антифеновете на Трифонов му завиждат за успехите и за многото фенове. Тя също така твърди, че той е патриот, и един от малкото истински българи в телевизионното пространство и медиите. "Не си сменям любичите известни личности. Когато съм почитател на някого, то е за цял живот.", твърди още жената. Припомняме, че Савова нашумя със силната си подкрепа за Слави Трифонов и всичко свързано с него и с критиката си към негови антифенове в clubs.dir.bg.

След това, Златина решила да посещава и други форуми, в които има нещо, свързано с нейния любим телевизионен водещ и това довело до обявяването й за негов най-голям фен и форумна звезда. Интернет може да направи звезда от най-обикновени хора, категорични са наблюдатели.

RAWRRR
03-03-2008, 14:48
Бахти лунатичката..


(сега очаквам пряко влючване)

136179
03-03-2008, 16:30
..сега ще дойде да те посоли и нахрани и ще си 'замине' от форума с гордост =]

BaLkY
03-03-2008, 16:38
О, тя изобщо не е лесен противник.
Ето тук пише (като zlatina):
clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=173&Board=hushove
Вижте, за да се убедите, че тя може да нахрани всеки.

atia45
03-03-2008, 18:14
Не ми пука какво говорите за мен.Все ми е едно.
:D
Важното за мен е да не обиждат Слави Трифонов.
Обиждат ли го ставам като звяр.Такъв ми е характера.

RAWRRR
03-03-2008, 18:31
Ох,златинке,моя любов кучешка,ти на работа не ходиш ли,а цял ден висиш по форумите и защитаваш някакъв там мъж,който ако беше толкова велик,нямаше да се нуждае от защита?


И какво ако кажа,че Слави Трифанов е гнусен педал,а?
Ще ме нахраниш и ще си мислиш ,че ще промениш мнението ми за него ли ?
Точка по въпроса,намери си някакъв друг начин да се правиш на интересна.

mulgore
03-03-2008, 19:02
Тая няква луда.. 8-)

atia45
03-03-2008, 19:16
RAWRR гнусен педал си ти и твоят баща.Ясна ли съм.
Ще защитавам Слави обожавам го с цялото си сърце.
Няма да позволя на някакви индивиди да го обиждат.

mulgore
03-03-2008, 19:17
RAWRR гнусен педал си ти и твоят баща.Ясна ли съм.
Ей!Ей!По-леко със обидите! :o

RAWRRR
03-03-2008, 19:33
RAWRR гнусен педал си ти и твоят баща.Ясна ли съм.
Ще защитавам Слави обожавам го с цялото си сърце.
Няма да позволя на някакви индивиди да го обиждат.

Гнусен педал не е баща ми,защото е създал семейство,а Слави,доколкото знам,не е,така че той повече има данни за това.

Не ме интересува как го обичаш,а ти не си никаква за да ми определяш предпочитанията,я марш обратно в казан номер 5.

Blab
03-03-2008, 19:45
:razz:
please, go on

machine_shot
03-03-2008, 19:47
Леле тая и тука дофтаса ... няма измъкване ...

Pedigree
03-03-2008, 19:48
Ох,не,не е истина. :razz:

mulgore
03-03-2008, 19:49
Леле тая и тука дофтаса ... няма измъкване ...
8-)
Тя,тя,тя ще дебне..във всеки форум,всеки сайт,всеки блог!

SuNsEt
03-03-2008, 20:28
:lol: :lol: :lol: :lol: ....МАлееее тая е ЛУДА! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: оХ :lol: :lol: :lol: :lol: ...

atasa12
03-04-2008, 07:36
RAWRR гнусен педал си ти и твоят баща.Ясна ли съм.
Ще защитавам Слави обожавам го с цялото си сърце.
Няма да позволя на някакви индивиди да го обиждат.

Гнусен педал не е баща ми,защото е създал семейство,а Слави,доколкото знам,не е,така че той повече има данни за това.

Не ме интересува как го обичаш,а ти не си никаква за да ми определяш предпочитанията,я марш обратно в казан номер 5.
И аз съм неомъжена .Това не ме прави лесби
Човек които не е женен го изкарват какъв ли не.
Егати и тъпата логика дето имат някой хора.

RAWRRR
03-04-2008, 07:57
Пишеш доста неграмотно,като за 29-годишна.
Защо не си омъжена,да не чакаш предложение от Слави?

А и тъпа логика не съществува като словосъчетание,контрамина ия (оксиморон) е,или има логика,или няма логика,но тъпа логика като понятие :lol: .

Научи се малко как се спори,защитавай се както трябва,а не ми говори само празни обиди. :)

Виж,нямам нищо против че си пропиляваш младостта в идеолопоклонничество,обач е доста дразнещо,когато набутваш мнението си на другите,тогава вече става не само твой проблемът.

Така че харесвай си го там тихо и не се пули с пяна на устата,защото мнението ти не означава обсолютно нищо за повечето странични наблюдатели.

atasa12
03-04-2008, 10:33
Пишеш доста неграмотно,като за 29-годишна.
Защо не си омъжена,да не чакаш предложение от Слави?

А и тъпа логика не съществува като словосъчетание,контрамина ия (оксиморон) е,или има логика,или няма логика,но тъпа логика като понятие :lol: .

Научи се малко как се спори,защитавай се както трябва,а не ми говори само празни обиди. :)

Виж,нямам нищо против че си пропиляваш младостта в идеолопоклонничество,обач е доста дразнещо,когато набутваш мнението си на другите,тогава вече става не само твой проблемът.

Така че харесвай си го там тихо и не се пули с пяна на устата,защото мнението ти не означава обсолютно нищо за повечето странични наблюдатели.
На мен не ми трябва да се защитавам. :D
Побеснявам когато някой хора нарекат Слави как ли не :smt055

KiSs_mY_LiPs
03-04-2008, 10:38
вай вай.. тая е луда :lol: :lol: :lol: :D

Jeuelle
03-04-2008, 11:44
:-D
Виж сега ,
аз също съм му голяма фенка - още от Ку-Ку...
Дори исках да се омъжа за него 8-)
Ама ти си ебати фанатика , честно!
На него дали толкова му дреме ако някой го псува из форумите - та ти - нищо и и никаква си смахната маниачка тръгнала да го защитава.
Бе ей , я се осъзнай ...време е да ЖИВЕЕШ :)
Да излизаш с приятели , да видиш малко свят ....

atasa25
03-04-2008, 13:10
Eдин голям и много тлъст среден пръст за exploitedteen!!!

atasa25
03-04-2008, 13:16
exploitedteen типичен фен на Долен Сидеров. :-x

machoka
03-04-2008, 15:34
Форумни идиоти дал Господ.