PDA

View Full Version : Според вас защо го направи?



Barbie777
03-03-2008, 15:41
ййх

HeReWitHouTYoU
03-03-2008, 15:44
Извинявам се ако те засегна, но си мисля защото си доста по-малка от него.Та той е на 18.Надявам се да греша и да го е казал без да го мисли..... ;)

.:БаЛъК:.
03-03-2008, 15:54
според мен просто е решил , че си много малка за него

CuRly_Doll
03-03-2008, 15:57
И като хората преди мен съм на мнение,че си много малка за него и затова ти е казал,че не иска да има нищо общо с теб.Не знам,но май си се поизложила с това напиване.... :?

hooliganka89
03-03-2008, 16:01
На 12 години,харесваш момче на моята възраст,и пиеш алкохол,че чак се стига до това,че те носят до вас.Трябва да се срамуваш от това!
Искам да ми кажеш,съвсем сериозно,не искам да се заяждам,а искам да знам,за къде бързаш?Имаш ли представа,че щом сега започваш да се занимаваш с момчета,най-късно другата година ще правиш секс,а след сеска ти вече не си дете.Радвам се,че това момче му е дошъл здравият разум,можеше да е някъв комплексиран глупак,който да ти каже,че много те харесва и ти да скочиш в леглото с него,и после най-нагло да ти бие шута.
Моето мнение е,че избързваш с момчетата и с алкохола,и повярвай ми от това нищо хубаво няма да излезе,патила съм и знам какво говоря,не съм започнала да правя полов живот много рано,но мисля,че можех и още да бъда дете,и ако мойех бих върнала времето и бих желала още да съм дете,ако не искаш да съжеляваш като мен,най-добре си живей детството докато още можеш.Замисли се над поста ми.

Barbie777
03-03-2008, 16:01
да наистина ралзликата ни е голяма , но защо тогава ме целуна :?:

Cutie_Smile
03-03-2008, 16:01
Ти си се драпнала и не си му позволила да те целуне предполагам тва малко е накарнило самочуствието му .Според мен тва е било по скоро някакъв вид защитна реакция . Но трябва да се съглася и с другите преди мен наистина може да е осъзнал че си прекалено малка за него .

sweet_baby_cool
03-03-2008, 16:02
Ami mom4eto moje da si ima priatelka ili da haresva nqkoq druga ili vaob6te da si pada po po-golemi4ki. Vse pak ima golqma razlika v godinite

Barbie777
03-03-2008, 16:21
Всъщност не се изразих правилно.Целунахме се,но от това което съм чела за целувката знам че трябва да се съобразявам с неговите движения.И за това се целунахме за около 5-6 секунди и се отдръпнах.Той си няма приятелка ,а за напиването..Всички бяхме пияни

angellove
03-03-2008, 16:24
Абе щом всичките сте били пияни, може и той да е бил добре почерпен, пък тогава на човек си му падат задръжките. Стига ся си се шашкала, че баткото те целунал и си гледай горе-долу връстниците... ;)

hooliganka89
03-03-2008, 16:28
Момчето е жив пример,че е разбрал стойноста на следната приказка "Утрото е по-мъдро от вечерта"

И все пак младата госпожица не ми отговори на въпросчетата,но не мога на сила да я задължа :?

Barbie777
03-03-2008, 16:42
hooliganka89 за никъде не бързам :) половината ми приятелки са правили секс вече но аз мисля ,че още ми е рано.А не мисля че ми е рано да се занимавам с момчета и както казах преди пих ,защото имахме повод и всички бяхме на по няколко чашки само че малко прекалихме..

hooliganka89
03-03-2008, 16:49
hooliganka89 за никъде не бързам :) половината ми приятелки са правили секс вече но аз мисля ,че още ми е рано.А не мисля че ми е рано да се занимавам с момчета и както казах преди пих ,защото имахме повод и всички бяхме на по няколко чашки само че малко прекалихме..

Чесно?Имаш приятелки на твойте години 12,който имат сексуални контакти?И в крайна сметка не смяташ,че ти е рано за алкохол и за момчета,а за секс няма да коментирам,като си спомня аз какво съм правила на 12 и...
Казах ти и пак ще кажа,недей да бързаш,защото ще съжеляваш.
Не гледай,приятелките ти какво правят,не бъди част от глупавото стадо на днешното поколение!Бъди индивидуална личност,не мисля,че като почнеш от ранна възраст да правиш секс,това ще хареса на момчетата.

koalka
03-03-2008, 17:46
Просто се е възползвал от това, че си била пияна, харесало му се е да се прави на един вид спасител.Не го приемай толкова навътре.

acidburn1
03-04-2008, 10:08
Просто се е възползвал от това, че си била пияна, харесало му се е да се прави на един вид спасител.Не го приемай толкова навътре.

MartyParty
03-04-2008, 12:29
Акъл-море,глава-паве.Къде пиеш,къде с език се целуваш,къде с 18 годишни се занасяш...Аз на твоите години играех карти зад блока...Ако моето дете почне да пие на 12 такъв бой ще яде,че до 20 ще пие само минерална вода.

Violenza
03-04-2008, 12:34
хахахах кой 18 годишен би се занимавал с 12 годишна лигла?!
много зле трябва да е бил дори и да те целуне.. :-o

hooliganka89
03-04-2008, 12:44
Акъл-море,глава-паве.Къде пиеш,къде с език се целуваш,къде с 18 годишни се занасяш...Аз на твоите години играех карти зад блока...Ако моето дете почне да пие на 12 такъв бой ще яде,че до 20 ще пие само минерална вода.

Днешното поколение за толкова-Ъххх деградирали,толкова са ограничени,толкова се влиаят едни от други,пулна анархия.Лично на мен ми се повръща от тези малки същества който нищо ама нищичко не разбират.То да ги обиждаш няма и смилъл,толкова съм потресена от всичко сличващо се около мен,че няма повече на къде.То бива да си млад и да си по-разкрепостен от миналото поколение,ама то тва тяхното на нищо не прилича.Животинска работа.