PDA

View Full Version : Няколко въпросчета =]



dan4ety
03-03-2008, 16:40
Някой има ли представа как да си отпусна кецовете (гуменките)? Да де, то само единия ми е много стегнат на пръстите и направо ме убива. Имам ги от 1 седмица, и не са се отпуснали. По принцип май единия (този, който иска да ми размаже крачето) е леко по-стегнат на пръстите от другия (приятелките ми казват, че не се вижда, ама мене много ме дразни). Обаче трябва до утре, или най-късно вдругиден, да са се разширили (незнам защо трябва, просто трябва :D )? Вече даже и гадна пришка имам на палеца на единият ми крак. С която е свързан вторият ми въпрос - как мога по-бързо да разкарам една пришка? Ужасна е и малко ме боли, като се докосне някъде и като стъпвам :( И е доста подута (като много малка торбичка с вода е :( ) и се съмнявам да мога да си обуя другите маратонки :( Еми май е това.

Много ще съм много благодарна на тези, който ще ми отговорят. :)

kuklichka_bg
04-04-2008, 15:11
kupi si novi no go 4etoh cqloto no vidqh pri6ki tei 4e

BlackWings
04-04-2008, 15:38
Еми то какво има да им се отпуска толкова , трябва явно да ги поносиш повечко ...:-|
А пришката сама си се маха , до сега никога не съм се опитвала някак да си махам пришки , просто носи нещо дето не ти убива там, където ти е пришката , и тя по някое време ще изсъхне.