PDA

View Full Version : Изчерпа ли се Слави?



BaLkY
03-03-2008, 16:41
Въпреки, че има една крейзи фенка дали според вас му мина времето на "Шоуто на Слави"? Аз не съм много сигурен какво да си мисля вече.

unfix
03-03-2008, 16:45
Може би малко му мина времето , но ... щом го дават , значи явно не се е изчерпал до такава степен ;)

VilleBaby
03-03-2008, 16:46
не,защото се стремят да показват нови и интересни неща в него и печелят доста добри пари...това е едно от така да се каже "вечните" предавания :wink:

DjBaloon
03-03-2008, 16:47
Тои 100% може да направи още за телевизиите като организира реалита,но самото предаване "Шоуто на Слави" е изключително изчерпано

didivid
03-03-2008, 16:53
Слави отдавна се изчерпа. Скоро сигурно ще започне да се повтаря (ако не е започнал вече :D )

ЕPu
03-03-2008, 17:22
Изчерпа се... преди година поне.

mhmhmhmhm
03-03-2008, 17:49
Да,изчерпа се..
Интересни са ми дните,когато са 3-мата актьори
нищо,че ги гледам супер рядко

ati25
03-03-2008, 17:55
Слави не се е изчерпал.Изчерпал се е бозата наречен Мюзик идол 2 .
Също са се изчерпали Иван ,Андрей ,Робин Кафалиев и Евтим Милошев.
bTV беше достойна за уважение ,докато я управляваше Светла Василева ,докато разбираше ,че 7/8 разбират от шоубизнес повече от Робин ,Милошев и онези двама идиоти от сблъсък Иван и Андрей.
Слави и екипа му доказаха ще са номер 1 в шоубизнеса.
Жалко некъдърното сегашно управление на bTV не го разбраха.
Защото са тъпи.Също като хората които са против 7/8

shefa
03-03-2008, 18:25
Много отдавна спрях да го гледам, не ми е интересно вече

DisciplineAndOrder
03-03-2008, 18:36
отдавна...

RoyTheReaper
03-03-2008, 19:01
Изчерпа се преди много години.

Insatiable
03-03-2008, 19:42
Според мен да :)

Pedigree
03-03-2008, 19:44
Изчерпа се. :)

SuNsEt
03-03-2008, 20:32
Слави не се е изчерпал.Изчерпал се е бозата наречен Мюзик идол 2 .
Също са се изчерпали Иван ,Андрей ,Робин Кафалиев и Евтим Милошев.
bTV беше достойна за уважение ,докато я управляваше Светла Василева ,докато разбираше ,че 7/8 разбират от шоубизнес повече от Робин ,Милошев и онези двама идиоти от сблъсък Иван и Андрей.
Слави и екипа му доказаха ще са номер 1 в шоубизнеса.
Жалко некъдърното сегашно управление на bTV не го разбраха.
Защото са тъпи.Също като хората които са против 7/8 Ами като не ти харесва как си вършат работата хората от Битиви,що ти не отидеш да ги заместиш??? :lol:

Sevt
03-03-2008, 20:49
Тва дето го шмърка му се отрази на цялостното творчество, и на морала най - вече

RAWRRR
03-04-2008, 01:17
Кой е Слави Трифанов? :-o

atasa12
03-04-2008, 06:00
Слави Трифонов е най известния шоумен в България .Той е Българската звезда на България.

atasa12
03-04-2008, 06:03
До оня превърженик на Атака.Човек като не е на мнението на Долен Сидеров и неговите психиясали превърженици ,значи смърка дрога.
Егати и тъпата малумна логика дето имат някой хора.

Pedigree
03-04-2008, 06:14
Слави Трифонов е най известния шоумен в България .Той е Българската звезда на България.
Ще има да вземаш,че Слави е звезда.Звездите са на небето,а Слави,колкото и да е двуметров,пак няма да ги достигне. :)

atasa12
03-04-2008, 07:20
Слави Трифонов е нашата Българска звезда.

RAWRRR
03-04-2008, 15:55
Хм..интересно,в темата всички пишат,че се е изчерпал,а пък анкетата показва точно обратните резултати.

Тук има нещо гнило и оня лунатичка, май пак е в основата.

RoyTheReaper
03-04-2008, 15:59
Сигурно следващата й стъпка е да си направи партия, да спечели изборите с фалшификация и да цъкне един геноцид на всички славимразци. :lol:

atasa25
03-04-2008, 16:09
Яд ли ви ще Слави Трифонов има много фенове .Тук пишат само малки деца ,които са научени от техните родители да не уважават Българската звезда Слави ,а да го мразят.
Тези които обиждат Слави нямат елементарно и културно възпитание.
Благодарение на своите родители.
Гордея се с Българина Слави Трифонов.
Не се гордея с Българи ,които обиждат Слави.

Pedigree
03-04-2008, 16:19
Яд ли ви ще Слави Трифонов има много фенове .Тук пишат само малки деца ,които са научени от техните родители да не уважават Българската звезда Слави ,а да го мразят.
Тези които обиждат Слави нямат елементарно и културно възпитание.
Благодарение на своите родители.
Гордея се с Българина Слави Трифонов.
Не се гордея с Българи ,които обиждат Слави.
Хааау...

ами,мама и тате обичат Слафчо до сланините на мозъка си,а аз не го понасям. :-) Какво поражда в теб идеята да се гордееш с него? :)

skatemore
03-04-2008, 16:20
изчерпа се отдавна и вече кани тъпи гости..

atasa25
03-04-2008, 16:54
Кои освен Слави е участвал в благотворителни акции и е дал пари на тези деца от гр.Мездра които живеят в мизерия .Отговор само Слави и никой друг.
Даже Слави е помогнал на едно болно момиче.
Това доказва ще Слави е благороден човек.
Вместо да сте благодарни на Слави ще участва в благотворителни акции вие го обиждате.
Много пъти съм критикувала Слави ще пази своята благотворителност в тайна.И след това се появяват някой хора и казва Слави Трифонов въобще не участва в благотворителни акции.
Слави трябва да направи предаване за своята благотворителна дейност за да запуши веднъж и завинаги устите на всички свои критици.

mon4eto
03-04-2008, 18:43
Iz4erpa se otodavna no pak nali si e maistor i vinagi ima kakvo ne6to novo da pokaje...eto sega s tiq kandidati za slava tancuvai s men i t.n. :)

Mooo6no
03-04-2008, 18:47
Той че се изчерпа - изчерпа се, ама надали ще го свалят от екрана скоро. Чувствам, че накрая ще направят риалити шоу за живота му като на Озбърн и ще показват какво прави всеки ден, а като стане на възраст ще направят специален старчески дом за него и Ку-ку бенд и ще продължават да показват премеждията им в живота с това как Слави куцука, как Годжи се напикава в леглото и Евгенито се сваля с някоя баба 5-10 години по-млада от него. :D

atasa25
03-04-2008, 19:20
Слави Трифонов е истински Български патриот.
По голям патриот е от хората които го обиждат.
Предаванетията без 7/8 са бози.
Справка провала наречен Бг Мюзик идол 2 .Провала наречен скучен и безинтересен Бг сэрвайвър 2.Провала наречен Комиците на тях заспивам. Провала Сблъсък.И провала Аламинут.

7/8 разбира от шоубизнес повече от Робин Кафалиев ,Евтим Милошев и Иван Адрей.
Жалко някой кухи кратуни като exploitedtee не могат да го схванат.
Защото нямат толкова мозък в кратуните.
Хората гледат мюзик идол само защото не е почнал Пей с мен.
На 10 март 2008 от 20:00 по нова като почне пей с мен .Повечето включително и аз ще гледам пей с мен.Много малко хора ще гледат мюзик идол 2.
Ето рейтингите след 10 март.
Мюзик идол 2-12%
Пей с мен 99,9%
Дано тогава някой критици на 7/8 веднъж и завинаги да си запушат устите.

atasa25
03-04-2008, 19:28
Слави е дал пари на тези деца от мездра ,които живеят в мизерия.Той е благороден човек за разлика от хората ,които го обиждат.
Когато вие дадете пари и участвате в благотварителна акция и дадете пари на децата от мездра ,догава говорете.
Сега нямате право да говорите против Слави.
Ние Българите сме неблагодарен народ.За съжеление много малко от нас истинските Българи са благодарни на Слави за това което той прави за България но и за тези децича от мездра.
Няма по хубаво нещо да видиш в тези малки детски очи радост.
Гордея се с Българина Слави Трифонов.
Не се гордея с хора ,които обиждат Слави.

atasa25
03-04-2008, 19:40
абе доста хора помагат, ама не парадират... като Слави, защото има бедни дечица на много места...


а провала наречен видиотен тв-манияк как му се вика???



Слави е прима-патриот! М-тел оле!
Слави не парадира с благотворителноста.Той е благороден човек.
И за съжеление на простака exploidteen .Рейтинга на Слави не пада .Които иска да отиде и да прочете статията за рейтингите на телевизията в капитал.
На други предаване им пада рейтинги .Само на Слави не пада рейтинга.
И прости малумни хора като exploitedteen умират от яд.
А мен ме изпълва с кеф.

mulgore
03-04-2008, 19:42
За жалост,да..

atasa25
03-04-2008, 19:43
exploitedteen ти никога няма да имаш успехите на Слави.Мадамите на Слави .Не казвам само балета ,Нели Петкова и Стефка Райкова.
Казвам и нас фенките на Слави които сме луди по него.
И не можеш да стъпиш и на малкия пръст на Слави Трифонов.
Затова злобееш и завиждаш на Слави.

mulgore
03-04-2008, 19:44
Оф,бе ти няма ли да млъкнеш?!
Знаем,че няма да е като Слави,но пък си и има право да си изказва мнението за него..
Еее бахти досата си..

TellMeYourName
03-04-2008, 19:58
А бе ти да нямаш статуя на Слави и тайно да се кланяш пред нея????

Canis_Dirus
03-04-2008, 20:09
Аз съм правил секс със Слави Трифонов. Той е много добър пасивен гей! УЙважавам го много. Инак е пълно леке на живо две думи не може да върже,пък и на дупе е средна работа, ама какъв е гъзолизец .... малиииииии :oops: :oops:

RoyTheReaper
03-04-2008, 20:12
А бе ти да нямаш статуя на Слави и тайно да се кланяш пред нея????

Търка ритуално пържолата пред нея. :D

Blab
03-04-2008, 20:12
Изчерпа се преди много години.
Точно така... отдавна.

mulgore
03-04-2008, 20:14
А бе ти да нямаш статуя на Слави и тайно да се кланяш пред нея????
:razz:

atasa25
03-05-2008, 06:09
Canis_Dirus май ти си пълен гей .Както и твоят баща педал ,които те е създал.
И двамата с бащата сте лекета и не можете да вържете пък и на дупета сте средна работа.
Canis_Dirus вие двамата с твоят баща сте гъзолизци ,които си ядат сами собствения си задник . :evil:

atasa25
03-05-2008, 06:12
За съжеление на някой хора.Слави Трифонов не е гей.
Слави си има приятелка от женски род.
Говорила съм с нея по скайпа.
Слави е истински Български мъж.
Хората които обиждат Слави.
Не са истински Български мъже ,а са комплексирани хора индивиди.

atasa25
03-05-2008, 06:24
exploitedten ей леке смотано.Май ти взимаш наркотици :evil:
Слави Трифонов не взима наркотици.
Това с очите не се е получил от наркотици.
Това се е получило от много работа.
Справка моят братовчед бивш волейболист от много натоварвания в
спорта се наложи да му оперират едното око.
Така ще което не е наясно от какво се получава заболяванията да не говори глупости.И да не вика ще заболяванията се получават от наркотици.Заболяванията не се получават от наркотици.
Ясна ли съм.

Canis_Dirus
03-05-2008, 10:13
Толко е тъпа, че чак не е забавно да я гавриш.

Гей съм, мила моя. СЛавчо на собствено дупе се е уверил в моето гейство.

Слави й е пулверизирал мозъка и го е изсмъркал! 8-) 8-) 8-)

DisciplineAndOrder
03-05-2008, 10:21
тъпичка си за 20+ годишна

приличаш ми на ония 12 годишни фенки на Константин,които всеки ден обсъждат в у-ще коолко е сладък и са готови да убият всеки,който отрече тези 'твърдения'

ако имаше повече акъл от едноклетъчно,щеше да се усетиш,че си смешна в очите на хората.

Lestat357
03-05-2008, 10:38
Хааахахггхахаха, така не се бях смял отдавна, четейки тема тук.

По темата – Слави го гледах през 90-те до 2002-а някъде. Дори малко преди това. Оттам нататък движението в обратната посока стана твърде осезаемо дори за мен, пък и попорастнах малко, очевидно. И до този момент ми е трудно(по-точно нямам желанието) да се изкажа по-крайно (като някои тук), защото му бях голям фен. Някъде бях чел, че около 90% от таргет- аудиторията на шоуТО е на възраст до 16 (макс.18 ) години. Това е поредната тема, която го потвърждава. Сега попадам на темата, иначе – най-близо до мнението и позицията ми като цяло е exploitedteen. Може би защото и той от известно време насам вече не е никакъв тийн, хахах.



...
Слави й е пулверизирал мозъка и го е изсмъркал! 8-) 8-) 8-)

На това вече и шотче му направих. :lol: :razz: =D>

@atasa25 в тази тема все повече започваш да ми звучиш като някаква странна симбиоза между Жорж Ганчев(отново от първата половина на 90-те) и Митьо Пищова.P(just kiddin'))

RoyTheReaper
03-05-2008, 11:36
Слави беше як в ерата на Шат на патката главата. 8-)

psychopath
03-05-2008, 13:12
отдавна

atasa25
03-05-2008, 13:32
Хааахахггхахаха, така не се бях смял отдавна, четейки тема тук.

По темата – Слави го гледах през 90-те до 2002-а някъде. Дори малко преди това. Оттам нататък движението в обратната посока стана твърде осезаемо дори за мен, пък и попорастнах малко, очевидно. И до този момент ми е трудно(по-точно нямам желанието) да се изкажа по-крайно (като някои тук), защото му бях голям фен. Някъде бях чел, че около 90% от таргет- аудиторията на шоуТО е на възраст до 16 (макс.18 ) години. Това е поредната тема, която го потвърждава. Сега попадам на темата, иначе – най-близо до мнението и позицията ми като цяло е exploitedteen. Може би защото и той от известно време насам вече не е никакъв тийн, хахах.


...
Слави й е пулверизирал мозъка и го е изсмъркал! 8-) 8-) 8-)

На това вече и шотче му направих. :lol: :razz: =D>

@atasa25 в тази тема все повече започваш да ми звучиш като някаква странна симбиоза между Жорж Ганчев(отново от първата половина на 90-те) и Митьо Пищова.P(just kiddin'))
За твое сведение аз съм на 29 и не съм от хората които си менят предпочитанията.Това не е в моя стил.
Изключване антифеновете които са подписали в моята подписка.Включваме феновете на Слави и резултата става 670.000000.
Когато цифрите говорят някой хора трябва да млъкнат.
Един съвет от мен.Отидете на турнето на Слави и куку бен да видите милиони Българи от различни възрасти събрани на едно място.Тогава ще говорите по съвсем друг начин.

atasa25
03-05-2008, 13:39
За съжеление на простака гей Canis_Duris които заедно с баща си си лижат собствените си дупета и след това си ги изсмукват.
Слави не е гей а си има приятелка от женски род.
Говорила съм с нея по скайпа.
Слави е истински Българси мъж.
Хората които обиждат Слави не са Български мъже.
И още нещо.Не ми пука какво говорите за мен. :D
Все ми е едно. :D
Няма да позволя на някой хора да обиждат Слави.
Не понасям мъже които обиждат Слави.
Ясна ли съм.

Canis_Dirus
03-05-2008, 13:40
А аз съм говорил със Слави по телефона и си призна, че обича да го чукат други мъже. Слави не е българин, а мангал. 8-) 8-)

atasa25
03-05-2008, 13:47
Аз съм говорила с Саnis_Dirus по телефона и си призна ,че обича да го чукат други мъже.Canis_Dirus не е българин ,а мангал. 8-) 8-)

DisciplineAndOrder
03-05-2008, 13:50
^^измисли нещо друго де :>

atasa25
03-05-2008, 15:36
Eй простака еxploitedteen за твое сведение.
Приятелката на Слави е от женски род и носи женско име.Говорила съм с нея по скайпа.Ако беше в мъжки род нямаше да говоря в женски род.А щях да говоря в мъжки.
Умните хора знаят тъпаците никога няма да се сетят.Защото зависта им е изпила мозъка.
Аз пък надушва ще exploitedteen e гей и обича да лиже гъза на другия гей Canis_Dirus

Canis_Dirus
03-05-2008, 15:42
Дотук изяснихме:

1-Слави се изчерпа. Всъщност Слави се е изчерпал още с раждането си. Изчерпаха се сценаристите му.

2. Слави е грозен.

3. Слави е наркоман.

4. Слави е подозиран пасивен гей.

5. Феновете на Слави са на възможно най-ниското интелектуално ниво. Доказетелството се подвизава активно в тази тема.

6. Гледането на Слави влиея зле на вашия интелект.

atasa25
03-05-2008, 15:52
До тук изяснихме :
1-Canis_Dirus e подозиран гей.
2-Canis_Dirus е грозен
3-Canis_Dirus се е изчерпил още от раждането си.Изчерпиха се и антифеновете на Слави.
4-Антифенове са малунимни.
6.Антифеновете са злобни
7-Завиждат злобно на Слави.
8-Антифеновете никога няма да имат неговете успехи.
9-Никога няма да имат мадамите на Слави и нас неговете фенки които сме луди по Слави.
10-За това завиждат злобно на Слави

Canis_Dirus
03-05-2008, 15:56
Да доизясня за умственоизостаналите. Слави ми е безразличен. Далеч съм от мисълта да му бъда фен, или антифен. Твърде малък е за такава чест от моя страна.

atasa25
03-05-2008, 15:58
Простако Canis_Dirus ако Слави ти беше безразличен нямаше да го обиждаш.
Но ти го обиждаш и за това спадаш към злобните и завистливи антифенове на Слави.

Slawi92
03-05-2008, 15:59
мисля че му е време малко да си почине да го спре тжа шоу и да со попее малко и след около 1 год да се върне в ефир

atasa25
03-05-2008, 16:08
Да бе не завиждате злобно на Слави ама на куково лято.
Ако не завиждахте на Слави нямаше да го обиждате.
Но вие го обиждате и следователно му завиждате.

Canis_Dirus
03-05-2008, 16:10
Простако Canis_Dirus ако Слави ти беше безразличен нямаше да го обиждаш.
Но ти го обиждаш и за това спадаш към злобните и завистливи антифенове на Слави.
Я дай определение на анти-фен, моля. Шоуто на Слави не го гледам от повече от три години. От три години насам не съм му виждал физиономията (слава богу) и изобщо не ми е до него.
Факт е, че предаванията му нямат грам авторска нотка.
Факт е, че сценаристите му крадат на поразия от най-различни форуми. като аз на десетки пъти съм ставал свидетел на това и дори нямат доблестта да споменат източника.
Факт е, че един от ограбените интелектуално от неговото предаване хора заяви "Нека краде, барем амлко акъл запазаи за себе си."
Факт е, че предаванията му не се радват на особен успех. Вот на доверие и собственото му шоу имат едва ли не отрицателен рейтинг.
Факт е, че слад като употребят една идея само за един сезон на цялата му продуцентска къща не им стигат мозъците да я развият и продължат успешно за втори сезон.
Факт е, че самия Слави се е самозабравил и тръгна да тръби наляво и надясно, колко е велик.

Факт е, че до сега не си изкарала нито един подкрепен аргумент в негова защита. Единствено злобеш в яда си заслепена от "величието" на своя идол. Е, поне не е Азис.

Факт е, че няма за какво да му завиждам. Едва ли има по-комплексиран човек от него.

atasa25
03-05-2008, 16:26
Съвет към хората които обиждат Слави.Отидете един път на турнето на Слави и куку бенд и вижде колко милиони Българи от различни възрасти са събрани на едно място.
Тогава по друг начин ще говорите.

Canis_Dirus
03-05-2008, 16:31
Съвет към хората които обиждат Слави.Отидете един път на турнето на Слави и куку бенд и вижде колко милиони Българи от различни възрасти са събрани на едно място.
Тогава по друг начин ще говорите.
Събрани са нискоинтелигентни жители обитаващи селата и малките градове. Предимно от циганския етнос. Възрастите - предимно неосъзнати необразовани деца и младежи.

atasa25
03-05-2008, 16:45
Canis_Dirus в голяма грешката си.Имаше и възрастни хора .Баби и дядовци на 80 години.Млади мъже.И млади бременни майки.
Милионите Българи които бяха на турнето на Слави и куку бенд не са от цигански произход а от Български произход.
Казвам това защо и аз бях на това турне.Аз съм чиста Българка по произход.
Човек което не е на мнението на антифеновете значи е циганин.
Егати и малумната логика дето имат някой хора.

atasa25
03-05-2008, 16:53
Някой хора стават адски смешни като не са били на турнето .И говорят ще Слави имал много малко фенове.
За съжеление на хора като Canis_Dirus .
Слави Трифонов има милиони почитатели в България и по цял свят.
Ще ме изкефи Слави да създаде своя партия .И да се кандидатира на някой избори за президент или премиер.
Слави би спечелил от раз .И аз също ще гласувам за Слави.
От Слави би станал добър политик защото му пука.
А на хора като Canis_Dirus не им пука ,затова от тях не излизат хора ,а излизат малумни същества.

Pedigree
03-05-2008, 16:54
Не мога да повярвам,че си на 29,а си тооолкова заблудена.Вземи млъкни най-сетне!Няма да им промениш мненията! :)

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 17:18
Викате, че се е изчерпал, а пък класацията показва друго??? Луди хора - едно казвате, за другата позициягласувате. :grin:

Аз смятъм, че мъничко се е изчерпал. Все пак не сме началото на десетилетието, за да е модерен.

DisciplineAndOrder
03-05-2008, 17:25
^анкетата посочва друго,щото скъпата atasa25 се е регистрирала 20 пъти,най-вероятно...

atasa25
03-05-2008, 17:30
Да бе регистрирала съм се 25 пъти ама на куково лято.

Canis_Dirus
03-05-2008, 17:59
Слави Трифонов има милиони почитатели? затова ли не го избраха за Евровизия? Горкия, колко злоба събра от тогава завалията... Ама къде се пъне да пее, като не може? Аз тези милиони почитатели не съм ги виждал. Стойчков има повече почитатели. Една Весела Лечева също.

Горката ти, на акъл като за 12 годишна.

*Believe_In_Me*
03-05-2008, 17:59
Ами да може да се каже.Няма да се отрази зле ако слезе малко от екрана,то писва всяка вечер почти едно и също.Добре поне,че ги прави тези конкурси от време на време че става по интересно иначе скука.

atasa25
03-05-2008, 18:03
Canis_Dirus тези милиони почитатели на Слави не си ги виждал защо не си ходил на турнето на Слави и куку бенд.Ние продължаваме 2007.
Евровизия 2005 беше фалшификат отвсякъде.

Canis_Dirus
03-05-2008, 18:09
Canis_Dirus тези милиони почитатели на Слави не си ги виждал защо не си ходил на турнето на Слави и куку бенд.Ние продължаваме 2007.
Евровизия 2005 беше фалшивикат отвякъде.
Нямаше и как да отида. Бил съм на други концерти с по-многобройна публика и значително по-интелигентна. А на турнето си той не събра и един милион почитатели общо. Виж Куйн и Гънс са събирали по толкова на концерт.

Но факта си е факт - Слави е световно неизвестен и никога няма да успее да се задържи на ефир толкова, колкото неговите идоли Джей Лено, Дейвид Летерман и Томас Готшалк.

А след като СЛавчо с долна измама се класира на Евровизията, защо не успя да прескочи предварителния кръг? А никомо неизвестно Елица и Стоян стогнаха до 5-то място.

atasa25
03-05-2008, 18:15
Canis_Dirus за разлика от теб които не си бил на нито едно турне на Слави.
Аз съм била на всички негови турнета.
И видях ще Слави събира милиони свои почитатели от всички възрасти.
Колко жалко някой хора като Canis_Dirus не могат да го проумеят.
Защото нямат толкова мозък в кратуната си.

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 18:17
К*р за Слави.
Слави му викаме Славинчо на галено.

atasa25
03-05-2008, 18:17
По скоро глупавата група кафе се класира за Евровизия с долна измама.

atasa25
03-05-2008, 18:20
K*p за хората които обиждат Слави

Canis_Dirus
03-05-2008, 18:20
Тая като развален грамофон. Само едно и също мели и не отговаря на нито един въпрос.
Бил съм на концерт на Слави преди дооста години. Тъпо беше. Селяния и цигания. Ако за някой хора това е голям концерт и голямо шоу - мога само да се изсмея.

Истината е, че Слави няма публични изяви без сценарии. Просто веднага би проличала липсата на какъвто и да е интелект в него.

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 18:21
Ама ти Златинче наистина си дежурна по всички форуми.
Поне работиш ли нещо?
Каква е тази работа?

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 18:25
Златино, от собствен ли компютър пишеш?
Ако е от клуб бързай, че ще затворят.
Хайде, нищо, че си пълна имаш още време да се
размърдаш и да станеш.
Аз искам да те питам ти работиш ли нещо?
Или Слави типлаща да го хвалиш по форумите?
Какво работиш?

atasa25
03-05-2008, 18:26
bTV дават малко кадри от турнето на Слави и публиката.
Защото на bTV не им изнася да показват много милионната публика на Слави и куку бенд.
Но какво ли разправям на някой хора които въобще не са били на нито едно турне на Слави.

atasa25
03-05-2008, 18:29
Първо никой не ми плаща .И второ аз съм фенка на Слави.
Трето това което казах за Слави си е мое лично мнение и никои не може да ми го промени.
Четвърто Човек ,когато не е на вашето мнение значи някой му плаща.
Пето егати и глупавата логика дето имат някой хора.
Пиша от собствен компютар за сведение на някой хора

atasa25
03-05-2008, 18:33
Мате е леке такова е умри ти и простоватия ти баща селяндур такъв.
Време е някой да вкара болни психясали мозъчи като Мате в лудницата на България.
Тия са най опасни.
Ако нещо се случи с Слави и ако той се нуждае от преливане на кръв.
И аз ще му прилея от моята кръвта.
Живота си бих дала за Слави.

Canis_Dirus
03-05-2008, 18:37
ти ми кажи къде са тия места, където могат да се съберат милиони.. :razz:

в Несебър??
Разлог?
Търговище??? :razz: :razz: :razz:
Разлог е 10 000 с козите. Аз там съм роден. Там няма къде и 5000 човека на едно място да събереш. :lol:

Pedigree
03-05-2008, 18:40
Слафчо обаче ти влияе зле. 8-)
Тоя идва и в Търново,ама е събрал само 20 000 души,та не смяташ ли,че има разлика между 20 000 и милиооооооооониииииии?

atasa25
03-05-2008, 18:40
Навсякъде.Пребройте всички градове в които Слави и куку бенд са били на турнета .И хората стават милиони. Много ми е смешно :D някой хора не са била на турнето на Слави Ние продължаваме.
И говорят ще Слави нямал фенове.

atasa25
03-05-2008, 18:42
По скоро ще се изсера в мухлясалата уста на Maте :evil: :-x

NSDAP
03-05-2008, 18:43
Няма втора подлога като Слави Оглу..........Доказал е отдавна,че е слуга на Ахмед Доган и БКПС,опс БСП!

atasa25
03-05-2008, 18:43
По скоро мухлясалият Мате е спинар.

NSDAP
03-05-2008, 18:44
По скоро ще се изсера в мухлясалата уста на Maте :evil: :-x
Ахах така като те гледам ти да не си някой платен човек на Слави да му хвалиш чекиджииската продукция!

Pedigree
03-05-2008, 18:45
На тоя и пари да ми дават,за да му отида на концерта(то и един концерт,състоящ се от декламирането му,което се приема от теб за пеене),няма да отида.

atasa25
03-05-2008, 18:46
Няма втора подлога като NSDAP простаков .....................Доказал е
отдавна ,че е слуга на СДС ,ОДС и Атака !

NSDAP
03-05-2008, 18:49
Няма втора подлога като NSDAP простаков .....................Доказал е
отдавна ,че е слуга на СДС ,ОДС и Атака !
Слуга съм на майка ти,че я е б е м в газо всеки ден ше ти е_б_а макята!
atasa=Ахмед Доган

atasa25
03-05-2008, 19:28
Преброите градовете които Слави са били на турне Ние продължаваме .Пловдив ,София Варна ,Благоевград,Стара Загора ,Бургас ,Русе ,Велико Търново ,Плевен ,Враца
Като съберем всички тези градове заедно стават милиони почитатели на Слави и куку бенд.
Иска се малко акъл да се сетиш.
Но хората които обиждат Слави не могат да се сетят.
И дано да заключат хубавата тема.Така няма да обижда моята любов Слави Трифонов. :smt007

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 20:52
Ти сериозно ли си мислиш, че целите градове са отишли?

Canis_Dirus
03-05-2008, 20:54
Преброите градовете които Слави са били на турне Ние продължаваме .Пловдив ,София Варна ,Благоевград,Стара Загора ,Бургас ,Русе ,Велико Търново ,Плевен ,Враца
Като съберем всички тези градове заедно стават милиони почитатели на Слави и куку бенд.
Иска се малко акъл да се сетиш.
Но хората които обиждат Слави не могат да се сетят.
И дано да заключат хубавата тема.Така няма да обижда моята любов Слави Трифонов. :smt007
Хъх, ами в България, най-големите стадиони не побират над 40 000. Дори навсякъде да е събрал по толкова пак стават едва 400 000. На Рок ам ринг 05 имаше повече хора и то мнооого повече.

А гадно ли е, когато твоята любов дори не подозира, че съществуваш, мравчице?

mulgore
03-05-2008, 21:11
Преброите градовете които Слави са били на турне Ние продължаваме .Пловдив ,София Варна ,Благоевград,Стара Загора ,Бургас ,Русе ,Велико Търново ,Плевен ,Враца
Като съберем всички тези градове заедно стават милиони почитатели на Слави и куку бенд.
Иска се малко акъл да се сетиш.
Но хората които обиждат Слави не могат да се сетят.
И дано да заключат хубавата тема.Така няма да обижда моята любов Слави Трифонов. :smt007
Хъх, ами в България, най-големите стадиони не побират над 40 000. Дори навсякъде да е събрал по толкова пак стават едва 400 000. На Рок ам ринг 05 имаше повече хора и то мнооого повече.

А гадно ли е, когато твоята любов дори не подозира, че съществуваш, мравчице?
Ангел ти го каза направо.. грубооо..грубоо Ангелче..

Loshev
03-05-2008, 21:20
Шоуто ще го има докато Слави е жив.. 8)

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 21:23
Той се изчерпа, но през всичките тези години той направи bTV каквато е.
Без него щеше да е с по-нисък рейтинг.
И сега, ако той свали своето шоу и напусне телевизията,
Те ще загубят много.
Аз не виждам какво друго може да се гледа по тази "телевизия".
Искрено и лично? Новините? Ъ... ще пропусна.
Мюзик Айдъл - смятам да прекъсна да гледам този сезон,
Ще чакам 3 и 4, когато ще има по-добри участници.

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 21:45
Не си представям bTV без Слави.
Слави напусне ли, bTV е до там.
Ще прави кампания на Канал 1.

midian
03-05-2008, 21:51
->bugna mi pc-to i nqmam fonetika i bg<-
Mislq che veche naistina e bezinteresen i samo tyrsi kvo ,,novo,, da izmisli ama ne mislq che se poluchava...

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 21:54
И какво ще стане ако му спрат предаването?
bTV отива у кофата. Ето това ще стане.
Изчерпа се, но и bTV се изчерпа.
И без това вече е напълно скучна.
Нова вече е по-интересна.
Щом bTV на Новините разчитат за рейтниг, дето никой не ги гледа.
Радвам се, нека им е гадно.
Харесвам Мюзик Айдъл, но
bTV не я понасям, може би защото са придворен слугинаж
На управляващите.

air_J
03-05-2008, 22:20
atasa25, ако се казваш Златина Савова, това обеснява всичко. :razz:

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 22:23
Ти сега ли разбра бе?
АТА - от АТИ - от ЗЛАТИ - от ЗЛАТИНА
Са - от Савова
25 - била е някога на 25.

atasa25
03-06-2008, 07:30
За неразбралите мюзик идол 2 се прави от фирмата на онези двама идиоти от сблъсък Иван и Андрей.
Тези двамцата не разбират нищо от продуценство.

air_J
03-06-2008, 07:52
За неразбралите мюзик идол 2 се прави от фирмата на онези двама идиоти от сблъсък Иван и Андрей.
Тези двамцата не разбират нищо от продуценство.
Ще повторя въпроса си - ти Златина Савова ли се казваш? :razz:

mulgore
03-06-2008, 07:53
За неразбралите мюзик идол 2 се прави от фирмата на онези двама идиоти от сблъсък Иван и Андрей.
Тези двамцата не разбират нищо от продуценство.
Но за сметка на това са уникални водещи,всички ги харесват и правят шоуто..Мила Златинке.

atasa25
03-06-2008, 07:59
Бяха харесвани .Сега не са.
Много хора намразиха Иван и Андрей поради техният им провал наречен Бг мюзик идол 2.

RAWRRR
03-06-2008, 08:01
За неразбралите мюзик идол 2 се прави от фирмата на онези двама идиоти от сблъсък Иван и Андрей.
Тези двамцата не разбират нищо от продуценство.
Ще повторя въпроса си - ти Златина Савова ли се казваш? :razz:

Така се казва..аз имам чувството,че ако Слави разбере за нея ще му стане лошо на човека 8-) .

mulgore
03-06-2008, 08:01
Еми браво на тях.
А ти откъде знаеш,че е от тяхната фирма.И за Бога имат ли такава? :-o

atasa25
03-06-2008, 08:04
Първо 7/8 нямат нищо общо с мюзик идол.2
А Иван и Андрей от много отдавна имат фирма междинна станция.
Която продуцира провала нарече Бг мюзик идол 2.
Аз за разлика от някой хора съм в час и съм наясно с нещата.

mulgore
03-06-2008, 08:29
Първо 7/8 нямат нищо общо с мюзик идол.2
А Иван и Андрей от много отдавна имат фирма междинна станция.
Която продуцира провала нарече Бг мюзик идол 2.
Аз за разлика от някой хора съм в час и съм наясно с нещата.
Оф,знаеш ли че грам не ми пука да ли си наядсно с нещата?И дали ми пука,че имат фирма?Дали ми пука за Мюзик Айдъл 2?

Аз ще ти кажа защо е провал за тебе!Щото Славчо не е в журито..
Да те е*а в селянката тъпа.

atasa25
03-06-2008, 08:31
Ще ме изкефи Слави да нрави своя собствена телевизия Слави.ТВ
Тогава най сетне устите на някой критици на 7/8 ,че бъдат запушени веднъж и завинаги. :D

Mademoiselle
03-06-2008, 08:55
men Slavi me kefi,no spored men istinata e,4e deistvitelno se iz4erpa :(

Slawi92
03-06-2008, 09:51
Слави Трифонов има милиони почитатели? затова ли не го избраха за Евровизия? Горкия, колко злоба събра от тогава завалията... Ама къде се пъне да пее, като не може? Аз тези милиони почитатели не съм ги виждал. Стойчков има повече почитатели. Една Весела Лечева също.

Горката ти, на акъл като за 12 годишна.abe pi4 ti si mnogo zabluden q hvani i otidi na nekoi ot kancertite ot turnetata na slavi na vidi6 kvo stava 4e kat bqha taq godina v sofiq i stadion Akademik 6te6e da se sruti ot vikane 4e po4ti si4ki pesni koito izpq slavi i celiq stadion pee6e s nego ili 4e ka svar6i 30min sled tva horata vikaha 4e iskat o6te

Canis_Dirus
03-06-2008, 09:54
abe pi4 ti si mnogo zabluden q hvani i otidi na nekoi ot kancertite ot turnetata na slavi na vidi6 kvo stava 4e kat bqha taq godina v sofiq i stadion Akademik 6te6e da se sruti ot vikane 4e po4ti si4ki pesni koito izpq slavi i celiq stadion pee6e s nego ili 4e ka svar6i 30min sled tva horata vikaha 4e iskat o6te
Моето момче, аз като съм ходил на концерт на слави, ти още си минавал прав под масата.

И ако потърсиш малки инфо за ministry @ wacken open air ще видиш, каква ми е представата за концерт.

Боли ме уя за мнението на редовия български селянин.

air_J
03-06-2008, 10:17
Предлагам бан за Златина Савова, гонят я от всички форуми, вероятно има защо. :razz:

Blab
03-14-2008, 09:05
^уместно се включваш

Имаше подобно заснето интервю, 'ма в момента само нешоуто ми изплува в главата, както и да е...
Слави ни е ясен, прави кинти на чужд гръб.
Истината е, че хора от провинцията са му "феновете"(без да се обиждаме), такива за които по-важно е да притежаваш последен модел джисием, вместо колко книги си прочел(примерно).

lilit_666
03-14-2008, 14:36
Шефа ще у4аства в Кандидати за слава и 4акам с нетърпениеда го дадат-илюзионист е и + това има и хумор с негов френд, който също е удобрен :grin: :o - та ще го видя 2 пъти :grin: :grin:
В на4алото вс бяха големи бози :smt010

По темата
-Хуморът още си го бива. Гостите му се изчерпаха, не и той :-P

enrique_fenka
03-21-2008, 16:53
Изчерпа се отдавна 8)