PDA

View Full Version : а когато всичко свърши...



ghostwisper
03-03-2008, 16:53
и когато връзката приключи какво да правя с нещата,подарени ми от него?Как да мина през местата,на които сме били заедно?Как да изтрия спомените си..за единственото момче,за което някога ми е пукало..Как да се будя сутрин и да не мисля за него..?На кого да кажа всички неизречени думи..?И как да мога да обикна друг,след като съм обичала един 3 години .. ? :cry: :cry: :cry:


П.С. изтрийте ми темата ако искате,просто си помислих,че ако го напиша някъде,ще мога да си отг. .. но не мога .. се тая :(

CuRly_Doll
03-03-2008, 16:55
Ем в същата ситуация съм от 7 месеца.Не можеш да забравиш,можеш да продължиш напред....

hooliganka89
03-03-2008, 16:56
Аз си пазя подаръците от бившите гаджета,но ти след като приемаш нещата толкова зле,можеби е по-добре да ги изхвърлиш.
Мисля,че не трябва да се затваряш в себе си,ходи си на местата който сте си ходили.А за неиречените думи,ги кажи на следващия.
Знам,че сега те боли,но апсолютно всеки човек е минал през такова разочарование,но всички сме живи и гледаме напред.

ghostwisper
03-03-2008, 16:58
аз като че ли не искам да продължа напред..нз ква мазохистка съм все да се самонаранявам,но както и да е.. просто трябава да приема факта,че всичко свърши...

hooliganka89
03-03-2008, 17:02
аз като че ли не искам да продължа напред..нз ква мазохистка съм все да се самонаранявам,но както и да е.. просто трябава да приема факта,че всичко свърши...

Не си само ти,всякъш всички момичета сме такива,нямам представа на какво се дължи.Сега не искаш да продължиш напред,най-вероятно просто раздялата ви е прясна и още обмисляш всичко и подробности и така на татака,но времето лекува.Успех и без глупости!

ghostwisper
03-03-2008, 17:05
хах няма и 24 часа откакто всичко приключи..но толкова искам да знае,че съм му простила всичко..че искам и аз прошка за всичко..че не ми пука за мнението на хората..но едва ли ще има фект...

koalka
03-03-2008, 17:08
В един момент и аз бях така и не го преодолях, затова слава Богу сега сме заедно и това, което исках стана.Но иначе ти можеш да го преодолееш, когато го забравиш, но не да изтриеш спомените, а да остане един хубав спомен от това, което ти се е случило и да се радваш.
В началото ще ти е трудно, но после ще ти мине.Не изхвърляй нещата, които ти е подарил, а ги пази за спомен.

ghostwisper
03-03-2008, 17:10
как да се разделя с тях .. та те миришат на неговия парфюм .. само така е до мен .. споменът винаги е бил прекрасен .. само хубави моменти ми идват .. не мога да си спомня нищо лошо ..

koalka
03-03-2008, 17:13
Това е идеално, поне няма да си спомняш с лоши чувства за него.Няма значение, че миришат на неговия парфюм, нормално е всичко да ти напомня за него.

ghostwisper
03-03-2008, 17:16
да сиг е така :) мерси за подкрепата koalka

hooliganka89
03-03-2008, 17:28
да сиг е така :) мерси за подкрепата koalka

Е и аз те подкрепям :(
Имали някакъв шанс да се съберете?

ghostwisper
03-03-2008, 17:32
мерси много миличка и на теб hooliganka89 ами.. май,че няма .. т.е. аз мн силно го искам .. но той твърдеше,че ми е изневерявал..после каза,че не е и нз на какво да вярвам..със сиг му прощавам всичко..той е жовота ми ..

vamp
03-03-2008, 17:48
и когато връзката приключи какво да правя с нещата,подарени ми от него?Как да мина през местата,на които сме били заедно?Как да изтрия спомените си..за единственото момче,за което някога ми е пукало..Как да се будя сутрин и да не мисля за него..?На кого да кажа всички неизречени думи..?И как да мога да обикна друг,след като съм обичала един 3 години .. ? :cry: :cry: :cry:


П.С. изтрийте ми темата ако искате,просто си помислих,че ако го напиша някъде,ще мога да си отг. .. но не мога .. се тая :(

Ако го обичаш още(така ми се струва) и има шанс съберете се заедно пак!
Защо скъсахте?

ghostwisper
03-03-2008, 17:52
еми цялата вина е в мен,защото толкова много го обичам,но така и не можах да му го покажа,не бях истинска с него,не бях искренна с него и с 2 думи не го заслужавам..прав е,че скъса с мен,макар че и той не беше безгрешен .. никога не се оплака навреме от мен и тн..

Naughty_
03-03-2008, 17:59
еми цялата вина е в мен,защото толкова много го обичам,но така и не можах да му го покажа,не бях истинска с него,не бях искренна с него и с 2 думи не го заслужавам..прав е,че скъса с мен,макар че и той не беше безгрешен .. никога не се оплака навреме от мен и тн..
mnogo sme zle momi4etata..zashto trqbva vse da se samoobvinqvame......za kraq na 1 vryska nikoga ne e vinoven samo edinq !!!

vamp
03-03-2008, 18:08
еми цялата вина е в мен,защото толкова много го обичам,но така и не можах да му го покажа,не бях истинска с него,не бях искренна с него и с 2 думи не го заслужавам..прав е,че скъса с мен,макар че и той не беше безгрешен .. никога не се оплака навреме от мен и тн..
mnogo sme zle momi4etata..zashto trqbva vse da se samoobvinqvame......za kraq na 1 vryska nikoga ne e vinoven samo edinq !!!

Абе повечето пъти вие сте виновни,защото сте дребнави и се хващате за глупости или мнението на тъпите си приятелки,които поставяте над гаджето си.Та когато обичаш някой,трябва да е номер 1 за теб,щот света е за 2-ма.Ти и твоето момче.За мен е аз и моето момиче,обаче тя още не го е разбрала май.

ghostwisper
03-03-2008, 18:13
vamp много си прав!За мен винаги е било аз и Бъни(така му викам) .. никога не съм слушала приятелките си! .. Но,че съм дребнава и се хващам за глупости .. да .. така е .. и там беше проблема ..

vamp
03-03-2008, 18:32
vamp много си прав!За мен винаги е било аз и Бъни(така му викам) .. никога не съм слушала приятелките си! .. Но,че съм дребнава и се хващам за глупости .. да .. така е .. и там беше проблема ..

Знаеш ли ,защото преди 4 години момичето което обичах не беше моя.Заради един скапан газов пистолет,твърде внимание от моя страна,една от приятелките и ме харесваше,липса на опит от моя страна и кофти шанс.4 години трябваше да чакам за да поправя грешките си с друга.През това време винаги съм чувал,остави го,той е лош човек,той не е за теб,той ще те зареже,за него ти си играчка,секс играчка,украшение.
Истината не беше такава,отчаяно търсех обич и винаги някоя завистлива кучка разваляше нещата,защото твърде много едно момиче слуша приятелките си.А да си дребнав е лошо,аз бях много дребнав и сега се поправям.Дано да бъда оценен от моята любима.
Тоя път имам чувството,че ще влача някоя кучка за косата ако ми прецака нещата и ще го направя така,че моето момиче даже да не разбере.Каква е тая женска завист не знам.
А приятели няма,има изпозвачи и общио интереси.
Моите поздравления,че си на 1 мнение с мен,желая ти щастие с твоето момче и го цени,защото ако той те цени,той е най-скъпия ти човек на тоя свят,майната им на всички останали.

ghostwisper
03-03-2008, 18:46
vamp сиг съм,че приятелката ти е невероятна късметлийка да има момче,което да мисли по този начин! Надявам се да не е като мен и да оценява всичко,което правиш за нея..
Ще ти кажа защото ти провалят връзката,защото си мислят,че щом всички са гадняри и авера на приятелката им е такъв и много често грешат! Не могат да не сложат всички мъже под общ знаменатл-щом те са били наранени,всички ще са! Това не е вярно и мн ме е яд,че още има такива глупачки! Обичай приятелката си и дано тя те обича толкова,че да не ги слуша..колкото до мен,нямам по-ценен от него..никоя фр не може да го измести..той е над всичко!

tvoitobebche
03-03-2008, 18:52
Миличка,
Като за начало мисля,че трябва да си дадеш няколко седмици,през които да се отдадеш изцяло на мъката си. Кажи си например: -- месец -- през който месец просто дай на сърцето си да страда колкото иска..Плачи,крещи,усамоти се...
След като измине този период от време,пребери всичките му вещи в кашонче/та и ги занеси в мазето.Изтрии съобщенията му.Качи снимките ви на CD-та и ги сложи и тях в кашоните.Опитай се да премахнеш всичко което може да ти напомня за Него...
Местата където сте ходили,гледай да избягваш в близкото бъдеще.
Най-добре ще е ако не се срещаш с него,не говорите по телефона и в общи линии спреш всички контакти с него,така ще ти е по-лесно да спреш да се измъчваш.
Според мен,всичко е въпрос и на самовнушение,така че,ще е най-добре ако лека по-лека поспрееш с мислите за него.Сутрин,когато се събуждаш с мисълта за него,гледай бързо да я изгониш от съзнанието си.Вечер преди да заспиш,вместо да си припомняш хилядите ви хубави моменти,се опитай да заспиш като броиш от 1 до (където стигнеш) и да не мислиш за нищо и никой.
Също така добре ще е да си намериш ново хоби.Да отделиш повече време на приятелите си.Семейството си.

Дано съм ти била полезна.Ако решиш да използваш съветите ми преди това те съветвам да опиташ да оправиш нещата.Ако вече на 100 % си сигурна,че няма надежда да се съберете пак... е тогава,мисля,че можеш да опиташ да го забравиш.

И не забравай,че за да ти се усмихне живота,ти трябва първа да се усмихнеш! Успех!

ghostwisper
03-03-2008, 19:29
tvoitobebche мн ти благодаря за съветите! Наистина първо ще видя още как стоят нещата и чак когато абсолютно всичко е загубено мисля да се отдам на съветите ти! Мерси много :-)

tvoitobebche
03-03-2008, 21:16
Когато ти се иска да поговориш с някой,можеш просто да ми пишеш на лично мила... За мен ще е удоволствие да те изслушам. :-)


И не забравай- усмихни се,за да ти се усмихне живота!

Жилав Сатър
03-03-2008, 21:18
а когато всичко свърши...си правя таратор.

w0sh
03-03-2008, 21:20
а когато всичко свърши...си правя таратор.
Шкембе чорба>Мусака>Таратор.

Жилав Сатър
03-03-2008, 21:26
а когато всичко свърши...си правя таратор.
Шкембе чорба>Мусака>Таратор.

Капак.

w0sh
03-03-2008, 21:27
Ескимос.

Жилав Сатър
03-03-2008, 21:30
Не.

w0sh
03-03-2008, 21:31
Да.

Жилав Сатър
03-03-2008, 21:33
Да.

Оргазъм ли получи?

А относно караваните - те са ти жизнено нужни в този бъгав свят.

w0sh
03-03-2008, 21:36
Да.

Оргазъм ли получи?

А относно караваните - те са ти жизнено нужни в този бъгав свят.
Доста по-важно е да имаме вилици.

MiMcHeToOo
03-04-2008, 06:20
Продължавай напред. Всичко което има начало има и край, за жалост.

hooliganka89
03-04-2008, 07:17
Мисля,че всички момичета и дори някои момчета сме ти били полезни.
И аз мога да ти предложа,ако искаш да споделиш нещо и на мен може да пишеш ЛС,и за мен би било удоволствие да те изслушам.
Желая ти много успех със ии без твоето момче.

Pliok0019
03-04-2008, 08:18
Аз си пазя подаръците от бившите гаджета,но ти след като приемаш нещата толкова зле,можеби е по-добре да ги изхвърлиш.
Мисля,че не трябва да се затваряш в себе си,ходи си на местата който сте си ходили.А за неиречените думи,ги кажи на следващия.
Знам,че сега те боли,но апсолютно всеки човек е минал през такова разочарование,но всички сме живи и гледаме напред.
+1

Всичко в този живот се оправя. Всичко може да се забрави. Просто недей да се предаваш и се старай да не мислиш за него. Болката е това, което ни прави по-силни.

Успех!

Rubben89
03-04-2008, 15:33
Абе ТеГли Му Една МаЙна И тоЛкОвА , Няма СИ ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) за НяКъФФФФ ГлупаК Love yUo :smt054 :smt054

ghostwisper
03-04-2008, 16:52
хихи мерси ама няма да надувам главата на никой на ЛС с мойте болки .. ще го преживея се някак .. голямо момиче съм ..


Rubben89 Тегли си една майна тогава :-D Love you too honey :-)

vamp
03-06-2008, 15:00
vamp сиг съм,че приятелката ти е невероятна късметлийка да има момче,което да мисли по този начин! Надявам се да не е като мен и да оценява всичко,което правиш за нея..
Ще ти кажа защото ти провалят връзката,защото си мислят,че щом всички са гадняри и авера на приятелката им е такъв и много често грешат! Не могат да не сложат всички мъже под общ знаменатл-щом те са били наранени,всички ще са! Това не е вярно и мн ме е яд,че още има такива глупачки! Обичай приятелката си и дано тя те обича толкова,че да не ги слуша..колкото до мен,нямам по-ценен от него..никоя фр не може да го измести..той е над всичко!

Звучи не скромно,но си права.И аз си мислех каква късметлийка е тя,само се надявам да ме обича поне наполовина поне колкото аз нея.Всъщност в момента тя ми е смисъла на живота,за нищо друго не ми пука,но не съм момчето мечта,не и заради някои странични неща.Просто май няма перфектни хора наистина.ВАжното е да се обичаме такива каквито сме!
Желая ти успех и стискам палци да бъдеш щастлива,мисля,че го заслужаваш!
Мразя хората които се месят в чуждите отношения,затова се изказах така кофти за приятелките.Истината е,че няма оправдание,както и моите приятели ме базикат,че съм влюбен и т.н.,но още никой не се е осмелил да ми каже,че съм станал по-мек и лигав.Наложи ли ми се да избирам аз и моето момиче или аз и тях,винаги ще избера моето момиче,каквото и да ми коства.Дано и тя така мисли за мен!Някой ден ако мога ще и поднеса целия свят в краката,от нея се иска само да бъде с мен и да го приеме!
Колко романтично се изказах само а :) Но това ми е на сърцето!