PDA

View Full Version : магии ...?!



dj_mace
03-03-2008, 17:44
според вас съществуват ли магии или не ?! ако съществуват човека които е направил магията след това връща ли му се нещо от съдбата или не?!

splendour
03-03-2008, 18:20
ima.ima i vra4ki (li4en opit)

miloto_girl_4e
03-03-2008, 18:37
Вярвам в магии - да, а дали се връщат - мисля, че да.. все пак нищо не остава безнаказано :!:

Naman07
03-03-2008, 18:49
Zavisi kvo razbirash pod "magii"...dali magiii ala-harry pottar ili magii kato goreopomenatite...za 2rite sym ubeden,4e ima,6toto baba mi e vra4ka i bae i tn ,ne sym mnogo naqsno ,no gi ima! :D

dj_mace
03-03-2008, 18:54
ами става въпрос за магии подобни на :
Проклятие за тридневна болка

Идеално е за сдухване на прекалено самоуверени типажи.
Целта е за три дена да се научи жертвата какво е това болка за 3 дена, които ще и се сторят меко казано "странни".
Нужни са свещ и снимка на жертвата. Свещта се накланя над снимката, за да може восъкът да капе върху снимката. Докато той капе, се визуализират рани, които восъкът прогаря в кожата на жертвата и как самата жертва се гърчи. Докато се прави това се повтаря следното 3 пъти(аз го повтарям 6, но това е въпрос на подход):

"As I do this candle spell,
I bring my enemy three nights of hell
make him feel the strongest pain
and bring darkness to his brain
he can not sleep he can not rest,
a just reward for being such a pest
Candle black, black as night
Bring him pains of flesh tonight
lesions on his skin will grow
Afflict him with a painfull blow
Lords of darkness, kings of hell
Smite my enemy, bring him hell
when three nights of pain have past
Make him well, well at last"

След това заклинателят се отдава на размисъл за болките(физически и психически), които иска да причини на врага(този размисъл подкрепен с визуализации, разбира се). След като три дена са минали, снимката се разкъсва и се казва следното(това не е задължително да се повтаря, но аз го повтарям три пъти):

"When three nights of hell endured, I lift this curse, rest assured
Darkness leave him, go away, the curse is lifted now, today"

След като са минали трите дни, жертвата вече не изпитва физическите болки нощем, но психическите щети остават, повярвайте ми.
В момента превеждам заклинанието на български, но ми трябва малко време да го направя въздействащо
Трябват снимка на жертвата(или сигилизирано име на жертвата), червен маркер, ножче за бръснене, две черни свещи и подходяща музика. А, да и кристал. Начертава се на масата, на която работите обърната пентаграма. Принципно пентаграмата се чертае с кръв, ама аз я чертая с маркер. Следва инвокация на Сатана или на някое божество, свързвано с гнева, яростта(аз правя инвокация на Сет). В центъра на пентаграмата се поставя съд, в който се пали огън. От двете и страни се поставят свещи. Под огнището се поставя снимката(или сигила) на жертвата. Докато сте в състоянието, до което ви е довело божеството, излейте цялата си омраза над снимката, визуализирайте как я тормозите, нанасяте и всякакви повреди, всякакъв вид болка. Порежете дланта на дясната си ръка и стиснете юмрук. Полейте снимката с кръв. Напявайте следното, докато кръвта тече върху снимката:

Това е силата на мойта кръв
Това е силата на моята омраза
Това желанието на мрака е
Това е моята зараза
Щом ебаваш се със мрака
Живота ти ще разруша
И в кръв и болка аз теб ще потопя

Отдайте се на омразата. Няма милост. Показвайте я по начин, който е естествен за вас- ръмжете, крещете, проклинайте, общо взето, квото се сетите.
След това визуализирайте как целта, която е скъпа за жертвата се отдалечава от нея, как жертвата ви изпада все повече и повече и как демонични сенки го заобикалят и го дърпат надолу. Визуализирайте кървави сълзи, които текат от очите на врага. Докато визуализирате това, напявайте следното:

Демонична мощ е мойто име
Над твоята душа аз имам власт
Викай за помощ ти колкото искаш
Никой не ще чуе твоя глас
I DRAIN YOUR DAYS
I DRAIN YOUR NIGHTS
Спасение очакваш ти
но само болка ще те сполети

Хвърлете снимката в огнището. И просто забравете за жертвата. Насочете вниманието си към нещо друго. Направете ГПР или някое друго прогонване защото генерираната омраза по време на ритуалчето може да не е изхвърлена изцяло и да навреди на организма.


и подобни ! :)

Presley
03-05-2008, 08:28
Абе не энам.Мисля си,че може би има магии.Може би има хора,които са способни да направят магия,било то черна или някаква друга.Но не бих се эахванала с тея простотии.Эа мен това е эагуба на време.Не энам що эа отчаяние трябва да докара някого до там-да прибегне до магия. :D А пък в съдбата НЕ вярвам,така че спирам до тук.

hooliganka89
03-05-2008, 11:36
Едно време имах една приятелка,която се занимаваше с такива магии.
Бяхме се скарали с нея,и тя решила да ми направи магия,за да ми окапе косата :shock: Бяхме малки,ама тя и до сега си е толкова тъпа.
И тай де в крайна сметка косата ми не окапа :D

_DaYa_
03-16-2008, 12:14
Едно време имах една приятелка,която се занимаваше с такива магии.
Бяхме се скарали с нея,и тя решила да ми направи магия,за да ми окапе косата :shock: Бяхме малки,ама тя и до сега си е толкова тъпа.
И тай де в крайна сметка косата ми не окапа :D
хахахаха ^^^ :razz: :D 8-)
според мен всеки си има период през който го интересуват тези неща, после забравяш и не ти се занимава :-D аз преди няколко години се занимавах с магии :lol: тогава наистина вярвах в тях, да влезеш в транс и т.н. Тогава УЖ бях влязла в транс, но немога да го потвърдя... :? правех магии за вечно приятелство, любовни...за енергия...но не съм правела магия срещу някого, не е хубаво :( УЖ всички са против насилието....
колкото до хората който са се родили с дарба вярвам...но един савет от мен...недейте вярва на врачките по списанията кадето пише телефон за връзка.Аз видях една врачка в "Журнал" обадих се на дадения телефон дигна ми жена и ми каза да се обадя след 30 мин.Обадих се след 30 мин и тя ми каза да се обадя на другия ден след 9 часа.след това разиграване коетоми направи...невярвам на дадените телефони по списанията.Но иначе в града ми има една жена която гледа на карти...и познава :-o

necropolis
03-17-2008, 16:20
mmmdam az mislq 4e ima magii. edin put daje napravih ne6to podobno i se polu4i, no... tva e dr tema :D

AutumnTears
03-30-2008, 17:27
horata koito ne sa dobre zapoznati s okultizma po dobre da ne se vuvli4at v tozi svqt za6toto ponqkoga e mnogo opasno

P.Halliwell
03-30-2008, 19:28
Защо пък да няма, пък и ако го погледнем от друга гледна точка:
- Човек, вярва в какви ли не безсмислени неща (Богове, суеверия и др.), някои не вярват, но какво пък всеки има избора да вярва в каквото си поиска!
Да аз вярвам, че има някаква сила която контролира/напътства живота ни, но не мога да кажа тва е "Господ", тва е нещо си незнам какво, а ако съществува такава магия то определено не е като по филмите...Пък ако някой се залъгва, че е като по филмите, то определено тря посети психиатър...(за психолог мисля, че ще е изтървал времето) :)

nightelf4e
04-03-2008, 23:35
ами магии има..ама много филми гледат хората и имат странна представа за магическото..пък то не е "абра кадабра" и хоп.. аз съм съгласна с nadeto0405 относно това, че никой не е "човекът" дето трябва да дава правосъдие. Мислете какво правите..мислете за хората.. най вече е важно да сме добри.

nightelf4e
04-04-2008, 10:35
2,3,7,8-Tetrachlorodioxin
МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2008 3:52 am Заглавие:
Аз самият правя доста магии. Една от тях е да изчезне съдържанието на препълнен хладилник за половин ден.

хихи да това е хубава магия.. вкусна :grin:

ThE_DaRk_BaD_AnGeL
04-09-2008, 07:18
Аз самият правя доста магии. Една от тях е да изчезне съдържанието на препълнен хладилник за половин ден.

Наистина много вкусна магия :-D