PDA

View Full Version : Защо поне веднъж не потърсим истинската любов.........



elf4o
03-03-2008, 18:17
Защо поне веднъж всеки от нас не се опита да потърси истинската любов не да има гадже само и само за да не е сам/а........ Защо почти винаги има хора които казват зад гърба си имам 10 разрушени връзки че и повече......... Нека поне веднъж да се опитаме да запазим това което имаме и ни обича......... няма значение цената......очаквам коментари и мненията ви. :)

Chess
03-03-2008, 18:22
Защо поне веднъж всеки от нас не се опита да потърси истинската любов не да има гадже само и само за да не е сам/а........ Защо почти винаги има хора които казват зад гърба си имам 10 разрушени връзки че и повече......... Нека поне веднъж да се опитаме да запазим това което имаме и ни обича......... няма значение цената......очаквам коментари и мненията ви. :)


Щом ти се търси - търси...
А и да спомена някои хора са намерили истинска любов...
Спокооо аз не съм :lol: 8-) :lol: ...

Chess
03-03-2008, 18:22
Има и един маааалко по-важен въпрос :
Какво разбираш/разбирате под истинска любов...

vamp
03-03-2008, 18:26
Намерих момичето за което съм мечтал и съм търсил всички тези години.Вече съм на 19,а това ми е 1-вото гадже,преди това съм бил с несериозни момичета в несериозни отношения.
Но и любовта не е перфектна както нищо на тоя свят.Имам чувство,че връзката ни е супер крехка и всеки момент може всичко да свърши,просто имам такава параноя,че тя ще се откаже от мен.Не знам как бих се почувствал,не искам и да мисля за това.мисля,че я обичам,нищо,че ходим от скоро.

Gothique♫
03-03-2008, 18:33
Търся я,опитах се да запазя една не успях не съжалявам в последствие тазбрах истината,и до кога ще я търся незнам но вероятно ще е доста дълго време понеже винаги или се караме и късаме или не ми допада а не се и опитвам да направя нещо по въпроса.. :?

miloto_girl_4e
03-03-2008, 18:53
Хората я търсят, но не всеки я намира лесно и в началото, затова .. някои хора имат повече неуспешни връзки зад гърба си от други..

splendour
03-03-2008, 18:56
toi si ima dryga a az nq go molq q

loveandemotion
03-03-2008, 18:57
Намерих момичето за което съм мечтал и съм търсил всички тези години.Вече съм на 19,а това ми е 1-вото гадже,преди това съм бил с несериозни момичета в несериозни отношения.
Но и любовта не е перфектна както нищо на тоя свят.Имам чувство,че връзката ни е супер крехка и всеки момент може всичко да свърши,просто имам такава параноя,че тя ще се откаже от мен.Не знам как бих се почувствал,не искам и да мисля за това.мисля,че я обичам,нищо,че ходим от скоро.
моита ситуация е като твоята само дето аз съм на 18........ :)

menta_loverka
03-03-2008, 19:10
az q namerih i nqma da q pusna

loveandemotion
03-03-2008, 19:14
az q namerih i nqma da q pusna и аз но само ме е страх тя да не ме пусне....... или да ми изневери или нещо друго че нз как ще го преживея....... щото съм доста чуствителен :) ама се надявам да не го направи :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-04-2008, 04:49
Защо поне веднъж всеки от нас не се опита да потърси истинската любов не да има гадже само и само за да не е сам/а........ Защо почти винаги има хора които казват зад гърба си имам 10 разрушени връзки че и повече......... Нека поне веднъж да се опитаме да запазим това което имаме и ни обича......... няма значение цената......очаквам коментари и мненията ви. :)

Ами аз лично винаги съм го карала на този принцип, наистина да харесвам този, с когото ще "тръгна". Наистина не мога да проумея тези "връзки", които траят има-няма 1-2 седмици, на третия ден се чува "обичам те", а след 1 седмица не си говорят и всичко е свършило.
Аз сега съм с първия си приятел вече 8 месеца и не съжалявам, че чаках да срещна подходящ за мен, а не се метнах на врата на някой друг.
Обаче, колкото и да искаш да запазиш това, което обичаш и те обича, повярвай, ако те наранява почти всяка седмица с поведение по някакъв начин, и ти ще се замислиш дали искаш да продължиш с този мазохизъм. Леко трудно е да искаш да останеш с човека, щом често страдаш, защо да не си по-спокоен, ако можеш? Дори и да си готов да дадеш живота си за него. Но едно е да искаш да се жертваш, друго е да успееш да направиш така нещата да успеят да просъществуват.
Аз лично след 6-тия месец се уморих пък само аз да подбутвам всичко, за да потръгва, а той да не си мърда особено пръста. Не че не ме обича (поне така си мисля), просто лека-полека осъзнавам, че той няма за кой знае какъв приоритет сериозната връзка. Няма намерение да ме оставя, в никакъв случай, и в същото време дори не смее да си пожелае да имаме например 1 месец да живеем заедно, дори и да няма нищо против и дори и да би му било приятно. :?

MiMcHeToOo
03-04-2008, 05:37
Различни хора, различни интереси. Не всички търсят любовта, не и истинската.

hooliganka89
03-04-2008, 07:28
Тъкмо когато се бях отказала да търся любовта взе,че тя ме нямери :-D
Когато видях момчето,реших да имам само плътски удоволствия с него,бях се отказала да се мъча да завържа някаква сериозна връзка.
Не вярвах много на мъжете,достатачно ме бяха лъгали,но ето,че той беше много ама много търпелив,и ме изчака в периода когато се правех на "интересна" и "недостъпна",и така вече сме заедно почти една година.
Пожелавам на всички,които искат да намерят любовта,тя в най-скоро време да им се усмихне!

djeini
03-04-2008, 07:44
Защо поне веднъж всеки от нас не се опита да потърси истинската любов не да има гадже само и само за да не е сам/а........ Защо почти винаги има хора които казват зад гърба си имам 10 разрушени връзки че и повече......... Нека поне веднъж да се опитаме да запазим това което имаме и ни обича......... няма значение цената......очаквам коментари и мненията ви. :)

Bix kazala 4e az namerix istinkata lubov.I pravq vsi4ko vuzmojno da zapazq tova koeto imam i me obi4a

acidburn1
03-04-2008, 09:55
Защото не съществува...

koalka
03-04-2008, 10:21
Не е задължително, като ходиш с някой и непременно да има любов.Може да ви е хубаво заедно, да се харесвате и толкова.Това според мен не е пропиляно време, но естествено - най-хубаво е , когато има любов.Тогава се чувстваш много щастлив.

JiMiTo
03-04-2008, 11:26
Не е задължително, като ходиш с някой и непременно да има любов.Може да ви е хубаво заедно, да се харесвате и толкова.Това според мен не е пропиляно време, но естествено - най-хубаво е , когато има любов.Тогава се чувстваш много щастлив.

Има много истина в думите ти.
Аз съм в такаваситуация.
Опитвам се да преследвам нещо което го няма може би. Но времето ще си покаже, макар че ме убива това чакане. :(

bibi90
03-04-2008, 13:54
Е как да я търсиш,тя да не расте по дърветата?
Може да я СРЕЩНЕШ,което е различно и независи от теб.
Може да си с някой който те привлича,с който си допадате и ви е хубаво заедно,такъв човек можеш да намериш.Но пък да търсиш истинската любов,ти не можеш да си каже сега ще се влюбя истински и ще бъда с него цял живот!То това става от само себе си,когато е точния човек.А иначе подкрепям,че когато я намериш,трябва да направиш всичко възможно,за да я задържиш. :)