PDA

View Full Version : Дилема.



FaTaLn0t0_LaDy
03-03-2008, 19:09
Ето я и моята дилема, кяото просто не мога да я реша ...

Ще започна от миналото .. Преди малко повече от една година се разделих с едно момче което адски много обичах ... бяхме идеалната двойка допълвахме се един друг обаче той имаше нова приятелка .. в последствие бях абсолютно сигурна че съм го забравила и се опознах с приятелката му и разбрах че е добър човек ... и незнайно как както бях сигурна че съм го забравила началото на февруари месец тази година разбрах че не съм го забравила и отново почнах да изпитвам същите чувства без той д а ми е дал повод понеже сме в една компания и станахме мн добри приятели, защото когато се разделихме и на двамата ни беше супер гадно и искахме да си останем добри приятели ...

иии ето сега какво се получава две три седмици след като си върнах чувствата те двамата се разделиха но той обича много бившата му приятелка... и от доста време има едно момиче което го заобича ей тей от нищото и постоянно му се натиска и т.н. и ме е страх че сега след като той си няма приятелка може да отиде при тва другото момиче защото знае че тя го харесва и т.н. а за мен той предполага че няам нищо към него освен приятелство ..
а от др страна не искам да си разкривам чувствата без да съм сигурна че ще се получи нещо отново защото имаме прекалено хубаво приятелство което не искам да губя ..

моля ви посъветвайте ме какво да направя ....


П.С. наскоро бяхме на един купон той вече си нямаше приятелка и ние се целувахме но там беше и другото момиче което постоянно му се натискаше и си бяха заедно но не мисля че са се целували и т.н. освен че тя му се натискаше да спят заедно през нощта... апффф адски съм объркана и мн ме е страх ....

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

him4e_f
03-03-2008, 19:39
:-o :-o :-o Виж еми що не вземеш да рискуваш да разкриеш чувствата си :? :-o :-o ...ммм ,една моя приятелка е в същата ситуация както и ти ,но тя реши да му разкрие своите чувства ,но при тях не се получи ..е това не значи 4е при вас няма да се получи... пробвай кажи му какво изпитваш към него(не изпускай шанса си).ако не само фрд :)

БеШе мНоГо кЪсНо ;[

10 клас

В часа по английски език до мене седеше едно момче.Наричах го най-добар приятел,но аз исках той да е мой...Обаче знаех че той ме обича само като приятелка...
След часа стана и ми поиска тетрадката,за да препише плана от миналия ден,защото тогава отсъстваше.Когато му дадох тетрадката си той ми благодари и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

11 клас

Звънна ми телефона,беше той...плачеше...Разказа ми как се е отчаял от любовта.Покани ме у тях,каза че не иска да бъде сам.Разбира се,отидох.Седнах на стола до него.Погледнах красивите му очи,пожелах да е мой.
След два часа започна филм на Древ Барриморе.Гледахме го.След филма той реши да си легне.Благодари ми за всичко и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Последен клас

Ден преди да си получим дипломите той дойде при мен и ми каза че приятелката му е болна и няма с кого да отиде на бала.Аз не ходех с никого,а в 7 клас си бяхме обещали че ако и двамата си нямаме гаджета ще отидем заедно на бала като най-добри приятели.Отидохме заедно.Всичко беше перфектно.След бала ме изпрати до вратата на дома ми.Пред вратата го погледнах и той ме погледна усмихнато с красивите си очи.Исках той да е мой,но знаех че той ме обича само като приятелка.Каза ми че е прекарал най-хубавата нощ през живота му и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Последният ден от университета

Постоянно го наблюдавах,наблюдавах перфектното му тяло...Когато излезе на сцената за да си получи дипломата,сякаш беше като един ангел.Исках той да е мой...Но знаех че той ме обича само като приятелка...Точно преди да си тръгнат всички той дойде при мен,плачейки ми каза:``Ти си най-добрата ми приятелка.Благодаря ти!`` и ме целуна по бузата...Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Минаха години...

Бях на една сватба...Да,на неговата сватба...Вече се женеше...Наблюдавах как той каза:``Да,приемам`` Наблюдавах как се женеше за едина друга жена...Исках той да е мой.Но знаех че той ме обича само като приятелка...След сватбата той дойде при мен и ми каза:``Дойде на сватбата ми,благодаря.`` и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...


Годините минаха толкова бързо...

В този момент сам пред гроба на най-добрия си приятел.Докато събираха нещата му намериха дневника му от гимнацията...Веднага го грабнах...Редовете,които прочетох бяха:
``Гледайки я в очите си пожелах да е моя.Но знаех че тя ме обича само като приятел.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...Колко хубаво щеше да е ако поне веднъж ми беше казала че ме обича...``

VinDiesel
03-03-2008, 20:04
Ще го опуснеш ако не му разкриеш чувствата си той те има само като приятелка :)

muhlqsal_4orap
03-03-2008, 20:05
Ще го опуснеш...
"Опуснеш" сигурно е някакъв глагол, дето като си изпуснеш нещо и казва/ш "О".

him4e_f
03-03-2008, 20:07
"и" и "о" (и е изпуснал и "з" :lol: :lol: :lol: )са близки бутончета ;) сгрешел е :П

muhlqsal_4orap
03-03-2008, 20:10
"и" и "о" са близки бутончета ;) сгрешел е :П
Омг... вие сигурно сте такива идиоти, че задължително за вас сички са също толкова тъпи.

gangstata
03-03-2008, 20:12
Ще го опуснеш ако не му разкриеш чувствата си той те има само като приятелка :)

+1 ..ако не подозира за чувствата ти и си мисли,че вече не изпитваш нишо към него може да се насочи към другото момиче...пък мойе все още да има нещо към теб и нещата да си паснат

AFT
03-03-2008, 20:15
МУХЛЯСЪЛ ЧОРААААААААААААААП!!!!!!! :smt050

FaTaLn0t0_LaDy
03-04-2008, 12:57
апфф .. като чета отговорите и още по-голям страх ме хваща понеже той мн трудно се доверява на някой и сега имаме едно прекрасно приятелство .. но за да тръгне да ме целува на купона значи все пак има нещо ... :( ще видим какво ще стане ... утре трябва да изляза с него за да видя как ще се държи с мен ... :?

hooliganka89
03-04-2008, 13:26
:-o :-o :-o Виж еми що не вземеш да рискуваш да разкриеш чувствата си :? :-o :-o ...ммм ,една моя приятелка е в същата ситуация както и ти ,но тя реши да му разкрие своите чувства ,но при тях не се получи ..е това не значи 4е при вас няма да се получи... пробвай кажи му какво изпитваш към него(не изпускай шанса си).ако не само фрд :)

БеШе мНоГо кЪсНо ;[

10 клас

В часа по английски език до мене седеше едно момче.Наричах го най-добар приятел,но аз исках той да е мой...Обаче знаех че той ме обича само като приятелка...
След часа стана и ми поиска тетрадката,за да препише плана от миналия ден,защото тогава отсъстваше.Когато му дадох тетрадката си той ми благодари и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

11 клас

Звънна ми телефона,беше той...плачеше...Разказа ми как се е отчаял от любовта.Покани ме у тях,каза че не иска да бъде сам.Разбира се,отидох.Седнах на стола до него.Погледнах красивите му очи,пожелах да е мой.
След два часа започна филм на Древ Барриморе.Гледахме го.След филма той реши да си легне.Благодари ми за всичко и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Последен клас

Ден преди да си получим дипломите той дойде при мен и ми каза че приятелката му е болна и няма с кого да отиде на бала.Аз не ходех с никого,а в 7 клас си бяхме обещали че ако и двамата си нямаме гаджета ще отидем заедно на бала като най-добри приятели.Отидохме заедно.Всичко беше перфектно.След бала ме изпрати до вратата на дома ми.Пред вратата го погледнах и той ме погледна усмихнато с красивите си очи.Исках той да е мой,но знаех че той ме обича само като приятелка.Каза ми че е прекарал най-хубавата нощ през живота му и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Последният ден от университета

Постоянно го наблюдавах,наблюдавах перфектното му тяло...Когато излезе на сцената за да си получи дипломата,сякаш беше като един ангел.Исках той да е мой...Но знаех че той ме обича само като приятелка...Точно преди да си тръгнат всички той дойде при мен,плачейки ми каза:``Ти си най-добрата ми приятелка.Благодаря ти!`` и ме целуна по бузата...Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Минаха години...

Бях на една сватба...Да,на неговата сватба...Вече се женеше...Наблюдавах как той каза:``Да,приемам`` Наблюдавах как се женеше за едина друга жена...Исках той да е мой.Но знаех че той ме обича само като приятелка...След сватбата той дойде при мен и ми каза:``Дойде на сватбата ми,благодаря.`` и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...


Годините минаха толкова бързо...

В този момент сам пред гроба на най-добрия си приятел.Докато събираха нещата му намериха дневника му от гимнацията...Веднага го грабнах...Редовете,които прочетох бяха:
``Гледайки я в очите си пожелах да е моя.Но знаех че тя ме обича само като приятел.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...Колко хубаво щеше да е ако поне веднъж ми беше казала че ме обича...``

Хей от къде го измъкна тва нещо?Много е тъжно,за малко не се разплаках.Едвали ти си героинята в този разкъз?