PDA

View Full Version : Почти нищо не ям .. а не слабея..



KiSs_mY_LiPs
03-03-2008, 19:20
Еми.. почти нищо не ям.. към обяд.. пия някакъв сок или ям портокали..
и вечер може да хапна малко.. Така е около две седмици.. а съм свалила само 3 килограма :? :( :( :(
Кажете някаква диета от която се отслабва по бързо..
Висока съм 169 - 55 кила - 14 години :( Искам да стана поне 50

VilleBaby
03-03-2008, 19:26
1 ...3 килограма не са малко за 2 седмици и 2 ако искаш да отслабнеш ХРАНИ СЕ редовно ,но не с боклуци...даже яж по повечко пъти на ден , но по малко....и СПОРТУВАЙ много! :)

KiSs_mY_LiPs
03-03-2008, 19:33
Спортувам.. всеки ден съм на тренировки / плуване / :(

MIKROBA
03-03-2008, 19:36
Зависи от метаболизма на човека. Някой се тъпчат а пък не дебелеят. :)

krisi_bep
03-03-2008, 19:41
Момиче,какви ги върши?!
как така само на сокове ще го караш?!А тренираш,и то всеки ден,един наистина изморяващ спорт.И аз това лято плувах и след тренировката се чувствах страшно уморена и добре ми идваше една голяма вафличка :-D
Трябва да се храниш,с глад най много да станеш анорексичка :? Добри отзиви чувам от разделното хранене-полезно и се свалят доста килца,но не за ден два.Това с никоя диета няма да го постигнеш

krisi_pisi
03-03-2008, 19:42
Зависи от метаболизма на човека. Някой се тъпчат а пък не дебелеят. :)
kato mene :D :D
Ami v tochkovata dieta ne se preporychvat mnogo portokalite kato gledam kolko tochki e ...

KiSs_mY_LiPs
03-03-2008, 19:48
Момиче,какви ги върши?!
как така само на сокове ще го караш?!А тренираш,и то всеки ден,един наистина изморяващ спорт.И аз това лято плувах и след тренировката се чувствах страшно уморена и добре ми идваше една голяма вафличка :-D
Трябва да се храниш,с глад най много да станеш анорексичка :? Добри отзиви чувам от разделното хранене-полезно и се свалят доста килца,но не за ден два.Това с никоя диета няма да го постигнеш аз не ям защото съм на диета .. а защото не съм гладна..
П.П тази събота и неделя бях при баба.. мм тя ми готфеше фкусотиики.. но като хапна две три хапки.. супер много почва да ме боли корема .. и ми се повдига.. :?

анонимка
03-03-2008, 19:52
Не отиват на добре нещата тогава :? ....
По-добре се консултирай с лекар....

krisi_pisi
03-03-2008, 20:02
Mhm..a ti mila chuvala li si za anoreksichkite i te taka kato tebe ...ne im se qde svalqt kilogrami i sled 1/2 godini v nai-dobriqt sluchai umirat zashtoto vsqka pogylnata hapka ot tqh se izhvyrlq prez ustata obratno , kokalite im se vijdat ot vsqkyde (neshto kato podvijni skeleti) i kym kraq na jivota si pochvat da pripadat , dori sigurno zabravqt kak izglejda toaletnata..po novinite predi 1 godina bqha davali edno takova momiche ot sofiq koeto ne pojela da zastane pred kamerata ne mislq che i ti iskash da stanesh takava ...Qj dokato ne e kysno ima momicheta koito sa 169 i tejyt po 60 kg obache ne sa trygnali da pravqt samoubiistva da slabeqt.Ako go pravish tova samo i samo nqkoi piklio da te haresva to izobshto ne si struva ;]

Canis_Dirus
03-03-2008, 20:06
Еххх, няма да ви влезе акъл в главите. Айде ебавайте си майката там на здравето. ПОсле ще съжалявате, ама да и е кофти.

krisi_pisi
03-03-2008, 20:11
propusnah da kaja che sega s teq dieti na teq vyzrasti kato stanete na 30 nqma da mojete da kontrolirate metabolizma si i shte ste edni loeni topki....sled kato stanete na po 20 godini togava pravete dieti ta vie oshte ne ste oformeni , imate oshte da rastete i mnogo hlqb da qdete......

Gothique♫
03-03-2008, 20:56
Всичко е до метаболизъм и психика,вталипила си си че тряя отслабнеш според мен мерките ти са перфектни

glupacheE
03-04-2008, 06:46
miii ........ne 4e iskam da zasegna nqkoi ama mai pove4eto nishto ne razbirat ot dieti i hranene (osobeno avtorkata-nihsto li4no) ......Kato ne qdesh 100 procenta nqma da otslabnesh.................kato ne iadesh metabolizma sme zabavq i ne vqrno 4e e do metabolizam...metabolizma se regulira ot tova koeto iadesh...toest ako iadesh hrani koito go pravqt po barz---toi shte e barz i obratnoto......................taaka......shte ti prepora4am da iadesh pone po 3-4 pati na den ako moje i po 5 no po normalno koli4estvo .........konsumirai ne po malko ot 14000 kkal ( tuk ne sam mn to4no zashtoto nz kolko si visoka kolko tejish i kolko sportuvash nooo vse pak ..) i ne izpolzvai hrani v paket4e(vafli,kroasani,4ipsove i t.n) kakto i pici ii bani4ki nali tva si go znaesh.....izpolzvai-plodove,zelen4uci,qica,hrani s fibri.........TOVA ZA SEHA OT MEN
MN USMIVKI VI JELAIA I 4ESTITA BABA MARTA :)

Water_lili
03-04-2008, 07:39
оф бе момиче вземи си научи урока по биология ](*,) . Когато не ядеш нищо или само много малко то тогава организма ти изпада в стрес и после всяка хапка която хапнеш ще се превръща в мазнини, по този начин тялото ти се запасява за следващия път когато няма да ядеш...А относно това че не ти се яде, ми много ясно че няма да ти се яде той стомаха ти се е свил след като ядеш по една троха на ден. Почни да ядеш редовно макар и по малко поне по 4-5 пъти на ден :o А и междудругото бади сигурна че ако не почнещ да се храниш нормално и здравословно определено килата които си свалила някой ден ще ги качиш и то двойно :?

<<SilVer>>
03-04-2008, 09:47
По темата момичетата вече са писали доста , няма какво да добавя. Просто започни да се храниш , щото освен че ще си прецакаш организма , ще ти се получат стрии , съсухрена кожа и прочие гадни неща. Нито ще станеш по -хубава , нито ще се чувстваш по-добре. Според мен килограмите са ти даже перфектни , ако се чувстваш по-дебела почни спорт. И това е.


miii ........ne 4e iskam da zasegna nqkoi ama mai pove4eto nishto ne razbirat ot dieti i hranene (osobeno avtorkata-nihsto li4no) ......Kato ne qdesh 100 procenta nqma da otslabnesh.................kato ne iadesh metabolizma sme zabavq i ne vqrno 4e e do metabolizam...metabolizma se regulira ot tova koeto iadesh...toest ako iadesh hrani koito go pravqt po barz---toi shte e barz i obratnoto......................taaka......shte ti prepora4am da iadesh pone po 3-4 pati na den ako moje i po 5 no po normalno koli4estvo .........konsumirai ne po malko ot 14000 kkal ( tuk ne sam mn to4no zashtoto nz kolko si visoka kolko tejish i kolko sportuvash nooo vse pak ..) i ne izpolzvai hrani v paket4e(vafli,kroasani,4ipsove i t.n) kakto i pici ii bani4ki nali tva si go znaesh.....izpolzvai-plodove,zelen4uci,qica,hrani s fibri.........TOVA ZA SEHA OT MEN
MN USMIVKI VI JELAIA I 4ESTITA BABA MARTA :)


Ммм аз искам да питам за храните , които забързват метаболизма ... грейфрути , лимони ... за тези ли става дума?

KiSs_mY_LiPs
03-04-2008, 10:32
По темата момичетата вече са писали доста , няма какво да добавя. Просто започни да се храниш , щото освен че ще си прецакаш организма , ще ти се получат стрии , съсухрена кожа и прочие гадни неща. Нито ще станеш по -хубава , нито ще се чувстваш по-добре. Според мен килограмите са ти даже перфектни , ако се чувстваш по-дебела почни спорт. И това е.


miii ........ne 4e iskam da zasegna nqkoi ama mai pove4eto nishto ne razbirat ot dieti i hranene (osobeno avtorkata-nihsto li4no) ......Kato ne qdesh 100 procenta nqma da otslabnesh.................kato ne iadesh metabolizma sme zabavq i ne vqrno 4e e do metabolizam...metabolizma se regulira ot tova koeto iadesh...toest ako iadesh hrani koito go pravqt po barz---toi shte e barz i obratnoto......................taaka......shte ti prepora4am da iadesh pone po 3-4 pati na den ako moje i po 5 no po normalno koli4estvo .........konsumirai ne po malko ot 14000 kkal ( tuk ne sam mn to4no zashtoto nz kolko si visoka kolko tejish i kolko sportuvash nooo vse pak ..) i ne izpolzvai hrani v paket4e(vafli,kroasani,4ipsove i t.n) kakto i pici ii bani4ki nali tva si go znaesh.....izpolzvai-plodove,zelen4uci,qica,hrani s fibri.........TOVA ZA SEHA OT MEN
MN USMIVKI VI JELAIA I 4ESTITA BABA MARTA :)


Ммм аз искам да питам за храните , които забързват метаболизма ... грейфрути , лимони ... за тези ли става дума? Ами към първото момиче 169 - 55 кила - 14 години .. към второто.. тренирам плуване.. Плувам по 3 километра на ден.. / нормална тренировка.. /

krisi_bep
03-04-2008, 11:37
Да,ама не се храниш.... :? По-лошо нещо от това не можеш да направиш.Не виждам защо ти е да слабееш :?

iams
03-04-2008, 15:20
И аз така като теб не ядях, бях на диети, и спортувах. Постигнах горе-долу някакъв задоволителен резултат и след това спрях. След известно време забелязах че като не ям дулго време започват едни много силни болки около гърдите и какво се оказва-гастрит. Като започна да тренирам нещо от време на време ми се вие свят.Много неприятно. За това хапвай редовно и по малко, резултатът е почти същия, но е по-полезно. Дано да съм била от полза :)

www
03-04-2008, 16:51
мацка само ще ти кажа че съм го правила и изходите са 2- или ставаш анорекси4ка и болими4ка и отка4аш(1оо% си по цял ден в ло6о настроение и се кара6 с вси4ки) или другия вариант е да качиш след като спреш и най-лошото е че се появява така наре4еният ''йойо''ефект.Демек болест или напълняване ако толко искаш да отслабваш прави диетата с 1200 калории на ден,но сваля6 по 1 кг на седмица

CuRly_Doll
03-04-2008, 16:52
Няма да стане за две седмици.Много спорт,умерено ядене и да ти кажа,че тва дето го прайш-ядене веднъж на ден хич,ама хич не е хубаво.Ако ти се хапва повече пъти на ден си яж,просто да е в малки количества,макар че аз съм същата-ям по веднъж на ден и някви солетки евентуално...Ама е много лошо така да знайш и се опитвам сега да го применя,ама МНОГО СПОРТ,няма друг начин :)

thecopstopped
03-04-2008, 17:50
spok!!! i az sam sa6tata, ne qm a malko otslabvam :P

<<SilVer>>
03-04-2008, 18:01
spok!!! i az sam sa6tata, ne qm a malko otslabvam :P

Еми то това не е за похвала :oops: До колкото си спомням ти си страдала от анорексия. Сама знаеш какви проблеми навлича тази болест. За да имате хубаво тяло не трябва да гладувате , трябва да се храните правилно! Научете го най-сетне това.

KiSs_mY_LiPs
03-05-2008, 09:58
много мерсии на всички..