PDA

View Full Version : Относно приятелството



KiKi07
03-03-2008, 19:26
Просто искам да споделя....Разочарована съм от всичко.....Мислех че имам приятели, на който ги интересува как съм и т.н.Ходих извън града за 10 дена и като се върнах никой повече не ми се обади да излезем и т.н.Бях заменена от друго момиче..Какво им пука на тях нали се забавляват , намират изгода от нея, а мен.....оставиха ме..Говорих с приятелката ми( така ми се пише, но не е ) попитах я защо са ме изоставили така тя само си измисля, че аз не съм излизала с тях...А това не е вярно.Винаги съм се държала добре с всички, особено с нея..много ме боли от предателството и .Сега нямам на кого да споделя нищо...нямам приятели с една дума ;( гадно е.Всеки ти забива ножа в гърба....усмихва ти се , а като се обърне говори зад гърба ти, присмива ти се....ЗАВИЖДА най-вече.......Разбрала съм , че трябва да разчитам сама на себе си и на семейството си...единствено те не биха ме предали и гаджето ми те са единствените ми близки хора вече,....Явно живота е такъв!Вие били ли сте предавани така...без нищо, без дори никакво обяснение...?

_SmiLe_FoR_yOu_
03-03-2008, 19:40
Да абсолютно! Само дето аз не бях извън града, а имах много да уча за диагностики и т.н и не можех да излизам. После започнаха да си измислят това,което каза ти. Тоест правеше го една уж най-близката ми приятелка. После разбрах каква приятелка ми е всъщност. Сега нямам истински приятели,а просто познати за едното кафе и това е. Разбрала съм,че единствените на които мога да разчитам са семейството ми и самата мен. Не се тормози по-добре без приятели,отколкото с лицемерни такива. Айде горе главата,живота е пред нас и може би утре ще се запознаеш с някое мом,иче и ще видиш в нея сродна душа и бъдеща най-добра приятелка. :)

KiKi07
03-03-2008, 19:50
На колко години си?

_SmiLe_FoR_yOu_
03-03-2008, 19:52
14, а ти?

KiKi07
03-03-2008, 19:56
na 15 skoro pravq 16 :)

MIKROBA
03-03-2008, 19:59
Не сте ли забелязали, че най-добрите приятели стават най-лоши?? :?

Nice^day
03-03-2008, 20:01
Има и изключения ;)

•._.•No_NaMe•._.•
03-03-2008, 20:10
Mn trudno se namirat istinski fr no o6te po trudno se zapazvat takiva.Az imam edna fr s koqto ponqkoga sme se vijdali i samo vednaj v meseca,no vse pak tq nikoga ne mi e obra6tala grab i vinagi se opitva da mi pomogne za kakvoto i da bilo kakto i az na neq.S neq sme zaedno ot 4-5 godi6ni i vinagi sme bili mn dobri priqtelki.No sa6to taka imam i takiva "priqteli" kato v tvoq slu4ai.Hubavo si pomisli dali o6te da hodi6 s tqh. :)

ioancheto
03-03-2008, 20:26
Vav momenta sam vav sa6toto polojenie kato tebe...uj mi se pi6eha priqtelki a ne sa..izvednaj se obraa6tat sre6tu tebe...tova e nai gadnoto 4uvstvo na sveta :(

sobieski^girl
03-03-2008, 20:29
да ти кажа от личен опит всеки гледа как да те използва и да има изгода от теб... лицемери сама си прави извод колко са държели на теб :?

Take1nlov3
03-03-2008, 20:47
много хора казаха лицемерие ? това ли е първото нещо за което мислите когато се запознаете с някои ? не вярвам .. явно тези твои хора са били "Приятели - Предатели" от такива с извинения гъзове няма смисъл да имаш приятелство .. успехи и лека вечер

Ø•Ø &am
03-04-2008, 05:43
Mn trudno se namirat istinski fr no o6te po trudno se zapazvat takiva.Az imam edna fr s koqto ponqkoga sme se vijdali i samo vednaj v meseca,no vse pak tq nikoga ne mi e obra6tala grab i vinagi se opitva da mi pomogne za kakvoto i da bilo kakto i az na neq.S neq sme zaedno ot 4-5 godi6ni i vinagi sme bili mn dobri priqtelki.No sa6to taka imam i takiva "priqteli" kato v tvoq slu4ai.Hubavo si pomisli dali o6te da hodi6 s tqh. :)
Съгласна съм с нея!Щом са те изоставили без причина,няма смисъл да си с тях,не те заслужават...За жалост много от "приятелите" са такива... :?

Enchantress
03-04-2008, 14:29
•._.•No_NaMe•._.• написа:
Mn trudno se namirat istinski fr no o6te po trudno se zapazvat takiva.
Абсолютно точно :-)

CuRly_Doll
03-04-2008, 17:07
Да,била съм предавана и то много по-гадно от това,което ти се е случило на теб.Нормално е в такъв момент да се чувстваш сама,но прецени кои са ти приятели.Ако тези момчета и момичета,на които казваш "приятели" са те изоставили заради друго момиче,то какви приятели са ти те?Винаги първо трябва да разчиташ на себе си и чак тогава на другите,но си намери някоя вярна приятелка или приятел,на която/който да имаш доверие

find_m3
03-04-2008, 18:13
разбирам те.мойта едната ме излъга ,че не можела да излиза и като я хванах в лъжа почна да ме убижда,изкара ме виновна,другата ми "приятелка" я защити и тя не знае ,защо и накрая какво скарах се и с двете.сега тая дето ме излъга ми целува гъза 3 дена докато и проговоря ,а дръгата с нейната прословута ГОРДОСТ ме отряза.били сме просто съученичи,никви приятелки дрън дрън ](*,) гади ми се,чувствам се предадена и в същото време с всеки изминал ден ми пука все по-малко и ве по-малко.... :-k 8-[ :smt056

the_black_heart
03-04-2008, 18:34
Боже, колко такива съм ги имала. Сега съм 9 клас, първия срок бях в едно училище, сега втория съм в друго. За тия 9 годи смених 7 училища и 20-на на-добри приятелки, повечето не съм ги виждала от години. Обаче имам три с които много се ценим- еднатами беше приятелка в 3 клас, скара ме с другите ми приятели и замина, върна се ореди 3 годи и отново се сприятелихме; сега тя е бременна, ще се жени и аз много се радвам за нея. Не сме се виждали от месеци, но почти всяа вечер си пишем смс-и. С другата ми най-добра приятелка бяхме в един клас мн години (поне за мне са мн) и това лято започнахме да излизаме по кафетата, сприятелихме се много; всеки ден говорим по гсм-а; виждаме се всеки път когато имаме време (3-4 pyti v sedmicata) se vijdame, a ni delqt pove4e ot 40 kilometra. Tretata mi nai-dobra priqtelka e korenno razli4na ot men- vsi4ki ni se 4udqt kak moje da bydem priqtelki, no az mnogo si q obi4am, tq mi e kato sestra. Tova mi e nai-dylgoto priqtelstvo- celi 4 godini, za koito sme se s1birali v edin klas 2 p1ti i razdelqli 3....................................... Ta misylta mi e 4e sled mnogo razo4arovaniq v kraina smetka namira6 istinski priteli, lo6o oba4e e 4e pri tolkova mn mn ama naistina mn razo4arovaniq stava6 malko.... koravosyrde4en....

{LeVsKaRkAtA}
03-04-2008, 19:18
Ами аз имам много добра приятелка , която ми е като сестра и , с която сме неразделни ... Само когато трябва да учим или имаме някакви извънкласни дейности не сме заедно ... Незнам , карали сме се , но пък това мисля , че ни направи по-сплотени и по-големи приятелки , макар и някои да ни се смеят , те незнаят какво е ИСТИНСКО ПРИЯТЕЛСТВО и какво е да обичаш някой човек , като , че ти е брат или сестра ! ... От друга страна си имам и приятел , на който разчитам много и с който споделям когато имам някакви проблеми и си го Обичам и то Много , според мен има истински приятели . Едни хора ги намират рано , други - късно , но важното е , че се намират такива ! Така , че не губете надежда ! Аз лично Много си ги Обичам и давам всичко за тях , е естествено и роднините са едни , бих казала , МНОГО ДОБРИ приятели , и все пак носите една кръв и винаги ще мислят добро за Теб ... Така мисля аз поне , пък за вас незнам . Айде и по-бързо да си намерите сродните души , защото повярвайте ТАКИВА ГИ ИМА МАКАР И ДА СА МАЛКО ! ... :) ;-) \:D/