PDA

View Full Version : ГОЛЯМ въпрос за обеца на носа



^Mimeto^
03-03-2008, 19:39
моляяяя ви кажете ми къф номер абокат ми трябва за да си пробия носа,много моля все някой трябва да знае никъде не мога да намеря :(

LipSoFAnAnGel
03-03-2008, 20:04
Е то като отидеш не ти ли го пробиват там....Незнам всички казват, че трябвало с абокат ама ми изглежда много болезнено с абокат и незнам къде в Русе може да се пробие така....иначе имам познати които са им го пробивали с пистолет и казват, че въобще не боли и нямат никакъв проблем.И аз много искам да си пробия носа кефи ме .....ама незнам с какво да го направя :?

TekkTribe
03-03-2008, 20:14
]Е то като отидеш не ти ли го пробиват там....Незнам всички казват, че трябвало с абокат ама ми изглежда много болезнено с абокат и незнам къде в Русе може да се пробие така....иначе имам познати които са им го пробивали с пистолет и казват, че въобще не боли и нямат никакъв проблем.И аз много искам да си пробия носа кефи ме .....ама незнам с какво да го направя :?

Ъъъ... на носа с пистолет? :shock: Тия хора са някви мазохисти.. Ужас! С пистолет възможно ли е въобще?! Абсолютно всеки пиърсинг се прави с абокат, ако естествено не искаш после да си останеш без него...

А по темата: Защо ти е абокат? Да не мислиш да се пробиваш сама? :shock: Иди в някое пиърсинг студио... Там си знаят работата... Ти от къде си? Ако си от София иди в Trip House или в На Тъмно..

sobieski^girl
03-03-2008, 20:18
ами да ти кажа аз се пробих сама с медицинска обица и нз защо ти е абокат, по добре отиди някаде да те пробият ... и да знаеш не ти трябва абокат ;)

^Mimeto^
03-04-2008, 07:33
от варна съм и ми трябва абокат,защото няма да ходя по тия студия специално за на тъмно съм чувала кофти раути ....

Jamalska
03-04-2008, 07:45
Еми пак зависи с каква обичка..ама за носа обичките са по-тънички,та мисля,че 18 ше ти свърши работа...даже ако е мноо тънка обицата и 20ка става

^Mimeto^
03-04-2008, 17:01
ами обецата е супер малка и тъничка даже ако не е от най-малките обички които въобще има