PDA

View Full Version : Да правя ли секс с него?



JUST_ME_
03-03-2008, 21:08
та на 15години и 5-6 месеца съм. Ходя с едно невероятно за мен момче, което ме разбира за всичко, наистина много се забавлявам и ми е кеф като съм с него. Та... май се сетихте какво ще питам... Таа чудя се дали да го направя с него. Това, което ме притеснява е възрастта и страха, че ще ми е за първи път, по простата причина, че досега не намирах подходящия човек. :oops: Мммм мисля, че съм готова, но се притеснявам да не объркам нещо :oops: Той е на 18 и има опит в тея неща и все пак се притеснявам от реакцията му ако объркам нещо, защото той е такъв, че всичко иронизира и се смее много на всякакви неща. А си мисля, че ще сгафя нещо... :smt022 Какво да направя? Той НЕ ме притиска да го направим, но аз като че ли искам той да ми е първия и да го направим...

ОТВОРЕНА СЪМ ЗА СЪВЕТИ, ВЪПРОСИ И УПРЕЦИ... :wink:

т.7
krem4et0

menta_loverka
03-03-2008, 21:20
pravete go spored men v sexa nqma da e takuf i izob6to nqma da ti se smee spoko

JUST_ME_
03-03-2008, 21:22
Оххх ами да, обаче като че ли се и притеснявам нещо да не стане с презерватива... :oops: Такава съм си - притеснителна ии ако стане нещо, не знам ... :(

skatemore
03-03-2008, 21:22
е зле ли си от тва дет разбрах пича щи са гаври в случай че обаркаш нещо докато ти е за първи път въпреки че не виждам кво.. не се притеснявай дай му да те обладае 8-)

JUST_ME_
03-03-2008, 21:24
Ми то не е сигурно, че ще се смее ала бала, ама предполагам, че ако объркам нещо ще се прецака всичко... :(

infer123456
03-03-2008, 21:28
Мацка пусни на момчето, не го мъчи. Той и така и така , ще е зле в леглото :-D

JUST_ME_
03-03-2008, 21:34
Съмнява ме да е зле... :smt008
В крайна сметка .. не знам ... аз си го обичкам... и той мен ... да взема да поговоря с него по на широко, пъъъък... да видим какво ще каже :wink:

JUST_ME_
03-03-2008, 21:49
все още чакам отговори, въпроси и най-вече препоръки...притеснено ми е... По-опитните ще дадете ли някой съвет, освен това да се отдам душевно и телесно на момчето... :oops:

v3nDe77a
03-03-2008, 21:52
щом ти е за пръв път няма какво да объркаш... ако си готова направете го
предаи се на желанието :) :) :) :) :)

JUST_ME_
03-03-2008, 21:55
щом ти е за пръв път няма какво да объркаш...

Какво имаш предвид? Аз си мисля, че щом ми е за пръв път мога да объркам нещо, защотот нямам опит... :oops:

PepiDesigns
03-03-2008, 21:56
Ем ,ако принципно иронизира и т.н. се смее на всичко , евала му правя , но ако го направи по време на секса , значи не всичко е както си го представяш ти ;)

Пък и да сбъркаш нещо по-добре му кажи още в началото , че ти е за първи път ...

бтв не си на 16 години , а
"ще ми е за първи път, по простата причина, че досега не намирах подходящия човек."

Извинявай , толкова години житейски опит , наистина ми е чудно как не си го намерила ....
И все пак , според мен ти е рано :oops:

v3nDe77a
03-03-2008, 21:56
щом ти е за пръв път няма какво да объркаш...

Какво имаш предвид? Аз си мисля, че щом ми е за пръв път мога да объркам нещо, защотот нямам опит... :oops:
какво можеш да объркаш ??

JUST_ME_
03-03-2008, 22:00
Pepi Designs, може да се каже, че съм доста взискателна по въпроса с момчетата и още повече с първия път, защтото много мои приятелки се оплакват, че са сгрешили и т.н. Пък за възрастта ... не знам дали и много или малко...това е проблема, че съм много объркана

v3nDe77a, не знам какво мога да объркам...по-опитните да кажат дали им се е случвало да сгафят нещо, поне да знам какво да не правя

v3nDe77a
03-03-2008, 22:03
и да "объркаш" нещо ти е простено щото ти е за първи път.. но не мисля че има какво да объркаш

Foromo
03-03-2008, 22:05
Не мога да разбера, защо се мъчите да систематизирате и опишете секса с думи. Тва е нещо примитивно, водиш се единствено от това, към което те тика организма, изобщо да не ти пука, ако първите пъти не е добре. Важно е на тебе да ти е добре, от там нататъка, всичко се нарежда.

JUST_ME_
03-03-2008, 22:11
боли ли много първия път? :oops: :oops:

v3nDe77a
03-03-2008, 22:12
чувал съм че е индивидуално някои ги боли други не

Foromo
03-03-2008, 22:13
Ми, мене не ме боля :D Ама аз съм човек с жива пръчка, а не момиченце...

JUST_ME_
03-03-2008, 22:16
да взема да поизчакам малко, а :oops:
Охх, съвсем се обърках....

rame
03-03-2008, 22:18
Ами мен не ме болеше много. :) А иначе и аз мисля,че за каквото и др да се базика,в секса няма да е така! :P Ако си сигурна в чувствата му и в своите,можеш да го направиш. Ако не си-изчакай малко,за да се увериш! :wink:

Foromo
03-03-2008, 22:27
да взема да поизчакам малко, а :oops:
Охх, съвсем се обърках....
Не се притеснявай. Ако наистина го искаш, няма да ти направи впечатление болката. А и са ми казвали, че не е чак толкова непоносима болка. Ако не си сигурна пък, просто не избързвай.

NightGuardian
03-03-2008, 23:22
Няма какво да се притесняваш за презарарватива дето каза , той сам ,ще си го сложи.Отпуснисе и чакай , той , ще те "оправи" ! :oops:

JUST_ME_
03-04-2008, 07:21
Покорно благодаря

Glezanka
03-04-2008, 07:25
Според мен твърде много се травмираш и го мислиш тоя първи път ... научени хора няма!Твоя приятел също се е дънил и е правил гафове,а това че иронизира всичко-не му правя чест,ако държи на теб няма да ти се подиграва или каквото и да е друго,трябва да се радва че искаш той да ти е първия.Най-добре му кажи какви са ти притесненията,а ако прекалено много глождят мисълта ти-има лесно ... не го прави :)

Discard
03-04-2008, 07:35
Какво може да объркаш...при положение че ти е за първи път,няма нужда да правиш пируети в леглото,растваряш краката,стискскаш зъбите и чакаш :shock: :lol: 8-) !

Ø•Ø &am
03-04-2008, 09:02
Еми решението е твое...щом се чувстваш готова,а и казваш,че си намерила подходящия мисля че няма проблем.Даже да сгафиш,ще ти е простено.Споко...:) Винаги има 1-ви път ;)

Hilary_
03-04-2008, 17:56
ми мацка мисля да поизчакаш...щом не те притиска няма за къде да бързаш... :P и страха след време ще отмине и тогава вече ще си почувстваш...а иначе може отначало да пробвате само с пръстчета да кажем...ако и това ти се вижда много изчакай си и не бързай...виждам че си няква пеканичка... :wink: УспехЧе... :P

Anna5339
03-04-2008, 18:24
Еее ако наистина те обича и ти се кефи,споко ;) Няма никаква такава опасност. А може просто хуморът му да е такъв(: Споко,само гледай да е с презерватив! :-D

Wrathchild
03-04-2008, 18:49
Може пък ако се избъзика да има за цел да го изкара на майтап, за да не се почувстваш неудобно...

aanitogb
03-04-2008, 18:51
vij kakvo 6teti kaja az ako naistina go iska6 nqma date boli val6te parviq pat neboli vapreki 4e se nosqt slyhove 4e boli no nee taka povqrvai mi vsi4ko koeto stava e okolo 10 min otvarqneto 6te yseti6 kak ti vliza no ne i bolka v na4aloto 6tetie leko sranno yse6tane no 6te svikne6 pak otnosto 18 godi6nite mom4eta nesi misli 4e ima mnogo opit v tva az li4no sa6to bqh s 18 godi6no mom4e koeto e pleiboi v daskalo smisal mnogo momi4eta my se natiskat i y4akvah 4e 6tee i bil s mnogo momi4eta a dori toi nemoja dame otvori ot parviq pat (nemislq 4e pri4inata be6e v men zada neme otvori ot parviq pat )i dori svar6i barzo taka4e 6te razbere6 kolko opit ima kato go napravite vajnoto e dase otpysne6 parviq pat toi ako te obi4a 6te6e razbere dori i dase obarka ne6to no nevijdam kakvo moje da obarka6 prosto my pomogni malko s otvarqneto moje6 sama da kontrolira6 tempoto na sexsa 6te mye po lesno.

JUST_ME_
03-04-2008, 20:13
Наистина ми помогнахте. В крайна смета се колебая още дали ще е скоро, но май ще го зарадвам следващите седмици... :-D :oops:

v3n0ma
03-04-2008, 20:59
kakto si re6i6

padnal_angel
03-04-2008, 21:21
mi shtom mislish , 4e si gotova ne razbiram za6to se obru6ta6 kum hora vliza6ti vuv forum ? ? ? Na tozi vupros i roditelite ti ne mogat da otg ti sama trqbva da preceni6

mladtehnik
03-05-2008, 11:10
Ако говори много в леглото значи е като мен - притеснен от първия път секс с ново момиче.... това е в твой плюс.Впрочем и аз иронизирам даже и да не потрагне( а то не стана от рас първия път) пак си се смея ... и базикам но така лекичко... това е човек е такъв какъвто е :)

п.с да не ми е двойник този човек ? мм :P :P

amatorium
03-05-2008, 11:57
Off aman ot nereshitelni hora. Ami otdavvash mu se i gotovo. Posle kakvoto sabq pokaje. Ili shte pada golqmo e*ane ili shte skusate i shte si hvanesh drug i shte pada golqmo e*ane. Ako chaash mnogo moje da rujdqsash, nali znaesh. Posle ot rujdata kato ti skusat cipata i moje tetanus da hvanesh! :lol:

HePeAJIeH
03-05-2008, 12:04
Ако постоянно си мислиш че ще стане гаф то той непременно ще се случи! Дори и да стане нещо нередно ако той наистина те обича ще премълчи и това ще остане само м/у вас двамата.

ToPi-G
03-05-2008, 13:27
spoko ;) 4oveka nqma da e taka v legloto o6te pove4e ako znae 4e 6te ti e za 1 put ;) kusmet i pr izkarvane :P

krem4et0
03-05-2008, 13:54
Ми то не е сигурно, че ще се смее ала бала, ама предполагам, че ако объркам нещо ще се прецака всичко... :(
И искаш да правиш секс с човек, който би ти се подигравал защотоси девствена и неопитна......хм. Аз не бих. По-скоро трябва да го направиш с някой, който ще трепери от възбуда и от това странно-гъделичкащо усещане, че за теб това е нещо ново, че ще се вълнува от това да ти е добре, ще те предразположи и ще се грижи за теб и тялото ти като за безценно цвете............ти си реши де, ама той така ли ще се почувства? Та ти си девствена и той ако го знае не бива да чака чудеса от храброст от твоя страна. ТЕБ ще боли, евентуално ТИ ще си тази, която ще кърви, а той да се подиграва........

krem4et0
03-05-2008, 13:57
vij kakvo 6teti kaja az ako naistina go iska6 nqma date boli val6te parviq pat neboli

С приятеля ми бяхме заедно около 9 месеца преди първия ни опит, около 11 при втория и 18 месеца заедно, когато правихме секс най-сетне.......мислиш ли, че не сме го искали? Аз лично го желаех до побъркване, но ме боля. Много ме боля. Направо свят ми се виеше от болка...........Не мисля, че между тези неща има връзка...

WhiteOneBG
03-05-2008, 14:00
Пусни му и не се притеснявай секи минава през тоя епат не им обърщай внимание на форумните разбирачи
Кажи му че ти е за 1ви път и искаш да е нежно , гали го целувай го тук там , ще му хареса
ТОй много добре разбира че си девствена и нямаш опит
Айде давай успехи и дано не боли много :)

FikSi91
03-05-2008, 14:17
aide otvarqi si krakata :D hahaha mom4eto mu se ebe qko 6tom e stignal do 13 godi6ni hahaha :P :razz:

JUST_ME_
03-05-2008, 15:49
aide otvarqi si krakata ... hahaha mom4eto mu se ebe qko 6tom e stignal do 13 godi6ni hahaha ....
Кви 13 годишни е? :shock: На 15 и 5-6месеца съм. Я чети внимателно :-P

Иначе на другите, мерси за съветите с подкрепата. :oops: :)

ubuntu
03-05-2008, 19:26
ДА!!! НАПРАВЕТЕ ГО!!!

JUST_ME_
03-05-2008, 21:46
Ми май така ще стане :oops: И все пак един последен въпрос. Тааа момчето го познавам от има няма 10г, тъй като бяхме съседи, родителите му познавам, и също много добри приятели бяхме преди да тръгнем и знам, че не е с мен заради секса и знам, че няма да ме истави след като го направим, но да попитам ако го направим, това ще затвърди връзката ни, нали? :)

emptyy
03-05-2008, 21:48
та на 15години и 5-6 месеца съм. Ходя с едно невероятно за мен момче, което ме разбира за всичко, наистина много се забавлявам и ми е кеф като съм с него. Та... май се сетихте какво ще питам... Таа чудя се дали да го направя с него. Това, което ме притеснява е възрастта и страха, че ще ми е за първи път, по простата причина, че досега не намирах подходящия човек. :oops: Мммм мисля, че съм готова, но се притеснявам да не объркам нещо :oops: Той е на 18 и има опит в тея неща и все пак се притеснявам от реакцията му ако объркам нещо, защото той е такъв, че всичко иронизира и се смее много на всякакви неща. А си мисля, че ще сгафя нещо... :smt022 Какво да направя? Той НЕ ме притиска да го направим, но аз като че ли искам той да ми е първия и да го направим...

ОТВОРЕНА СЪМ ЗА СЪВЕТИ, ВЪПРОСИ И УПРЕЦИ... :wink:

т.7
krem4et0

Като изключим някои работи - и аз съм така страх ме е че нещо ще объркам като ми е за 1ви път

ROBBIE
03-05-2008, 21:53
направи го 8-)

JUST_ME_
03-05-2008, 21:55
Като изключим някои работи - и аз съм така страх ме е че нещо ще объркам като ми е за 1ви път

Мии мацка, прочети мненията до тук. Поне на мен ми повлияха по някакъв начин положително. :) Осъзнах, че не кой знае какво, ако си обичаш пича и си готова да изтърпиш вероятната болка. Ще видим какво ще стане де. Дай Боже да е хубаво и без лоши последици! :oops:

emptyy
03-05-2008, 21:57
Като изключим някои работи - и аз съм така страх ме е че нещо ще объркам като ми е за 1ви път

Мии мацка, прочети мненията до тук. Поне на мен ми повлияха по някакъв начин положително. :) Осъзнах, че не кой знае какво, ако си обичаш пича и си готова да изтърпиш вероятната болка. Ще видим какво ще стане де. Дай Боже да е хубаво и без лоши последици! :oops:
Пожелавам ти прия....тен секс :D
Между другото... случайно съм момче :razz: :razz: :razz:

JUST_ME_
03-05-2008, 21:58
Като изключим някои работи - и аз съм така страх ме е че нещо ще объркам като ми е за 1ви път

Мии мацка, прочети мненията до тук. Поне на мен ми повлияха по някакъв начин положително. :) Осъзнах, че не кой знае какво, ако си обичаш пича и си готова да изтърпиш вероятната болка. Ще видим какво ще стане де. Дай Боже да е хубаво и без лоши последици! :oops:
Пожелавам ти прия....тен секс :D
Между другото... случайно съм момче :razz: :razz: :razz:
Тогава къв ти е проблема :lol: :lol: Нит ще те боли, нито можеш да забременееш, нито кръв ще ти тече... 8-) :lol:

Iv4eTy
03-05-2008, 21:59
Е що пък тряа ти се смее или квото и да е?! Се пак за първи път ти е и се предполага че щом е опитен ще успее да те предразположи и да направи нещата както трябва.

emptyy
03-05-2008, 22:03
Като изключим някои работи - и аз съм така страх ме е че нещо ще объркам като ми е за 1ви път

Мии мацка, прочети мненията до тук. Поне на мен ми повлияха по някакъв начин положително. :) Осъзнах, че не кой знае какво, ако си обичаш пича и си готова да изтърпиш вероятната болка. Ще видим какво ще стане де. Дай Боже да е хубаво и без лоши последици! :oops:
Пожелавам ти прия....тен секс :D
Между другото... случайно съм момче :razz: :razz: :razz:
Тогава къв ти е проблема :lol: :lol: Нит ще те боли, нито можеш да забременееш, нито кръв ще ти тече... 8-) :lol:да....проблемите са по лоши :D